W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
M.Edelman kawalerem francuskiej Legii Honorowej  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1663
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zaspany




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:26, 12 Kwi '08   Temat postu: M.Edelman kawalerem francuskiej Legii Honorowej Odpowiedz z cytatem

Prezydent wszystkich "francuzow handlowego wyznania"-Sarkozy, nie wiadomo z jakich powodow(moze z obawy ze wywola nowe powstanie w Getcie Paryskim ) uhonorowal "Polaka z obrzezanym piastowskim korzeniem"-Legia Honorowa- najwyzszym francuskim odznaczeniem panstwowym chyba. Honor dla tego Kawalera Legii -to dokladnie to co Sprawiedliwosc dla Eichmana czy Himmlera -wsrod Narodow Swiata.

Slow pare o tym Kawalerze w linku
http://www.bibula.com/new/display.php?textid=00982

Czytalem kiedys na jakiejs stronce ze ow kawaler-dzis autorytet moralny i bohater- prawdopodobnie byl wspolmorderca Anielewicza-dowodcy powstania w getcie - i zlodziejem grubej powstanczej kasy .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:51, 13 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

....ale w szkole mówili inaczej Laughing

Każdy tylko pisze, że gdzieś tam czytał, coś tam słyszał, ale dowodów nie ma. Gdybym chciał nie zgodzić się z Edelmanem na lekcji polskiego to nie miałbym dowodów żeby wygrać z polonistką. A mogłoby być ciekawie. Niestety dopóki ktoś mi nie przedstawi niepodważalnych dowodów to dla mnie teoria, żeby nie mówić już tego słowa na "k". Moje zdanie jest takie: używając jedynie logiki i trzeźwej oceny obecnej sytuacji w Polsce prawdopodobieństwo tego, że Edelman jest kłamcą jest bardzo wysokie, na nic nie mam dowodów niepodważalnych, bo są to czasy, w których biurokracja góruje nad rozumem i logiką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaspany




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:15, 14 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
....ale w szkole mówili inaczej Laughing

Każdy tylko pisze, że gdzieś tam czytał, coś tam słyszał, ale dowodów nie ma. Gdybym chciał nie zgodzić się z Edelmanem na lekcji polskiego to nie miałbym dowodów żeby wygrać z polonistką. A mogłoby być ciekawie. Niestety dopóki ktoś mi nie przedstawi niepodważalnych dowodów to dla mnie teoria, żeby nie mówić już tego słowa na "k". Moje zdanie jest takie: używając jedynie logiki i trzeźwej oceny obecnej sytuacji w Polsce prawdopodobieństwo tego, że Edelman jest kłamcą jest bardzo wysokie, na nic nie mam dowodów niepodważalnych, bo są to czasy, w których biurokracja góruje nad rozumem i logiką.



A czegoz mogles sie spodziewac Mr Sikorski? Ze mialem napisac ;Bylem naocznym swiadkiem jak niejaki M Edelman itd ? I to mialoby 100% wartosci jako dokument nie do podwazenia?!
Kazdy z nas niemal w 100% historie zna tylko ze stron ksiazek lub ust (byle) wiarygodnych ludzi. Jesli znajde kiedys jakas strone z informacja potwierdzajaca moja, czyli to co napisalem o Edelmanie jako o wspolzabojcy Anielewicza i rabunku kasy powstanczej-to ja oczywiscie podesle chociaz... !? Nie wiem czy Ty rowniez ,ale ja sledzac czy raczej szukajac niezaleznej informacji w Net-cie(non stop) od lat juz ponad szesciu, doszedlem do wniosku ze tych niezaleznych stron jest coraz mniej. To fakt powstaja nowe, ale kto? czy dlaczego "kasuje" te juz istniejace, niosace naprawde (dla mnie oczywiscie-jestem historycznym amatorem) czasem zaskakujace informacje . Jakkolwiek bys nie probowal czytac mego tekstu-wierz mi ze nie ma w nim ani krzty jakiejkolwiek mojej buty czy ironii z powodu Twoich watpliwosci. Masz takie prawo jak kazdy, ale wierzaj mi nie napisalem w zyciu jeszcze zadnej bajki!, wiec i mego postu o Edelmanie nie potraktuj prosze jako efektu tylko mojej wyobrazni. Ja taki tekst o Edelmanie zabojcy i zlodzieju czytalem naprawde!
Podsylam troszke wiecej o tym bohaterze w linku:
http://neweurope2006.blogspot.com/2006/04/prawda-o-powstanniu-w-gettcie.html


Wiem ze to zaden dowod na tak powazny zarzut, lecz gdy skonfrontujesz przeczytane chocby na tym blogspocie fakty o powstaniu w gettcie z "trabiona" na oficjalnych mediach historia o bohaterach typu dr Edelman-ostatni zyjacy dowodca Powstania w Gettcie Warszawskim"- mozna sie juz co najmnie zdziwic .
Pozdrawiam i ide kopac dalej by Ci podrzucic tekst jesli nie ten ktory ja czytalem na Necie to przynajmniej dokladnie podobny.
Choc tak naprawde nie moge zareczyc glowa i na 100% ze on jeszcze "wisi" gdzies na Necie.
Po minucie sprawdzilem link- nie otwiera sie ,podsylam wiec -na szczescie -ta sama wiadomosc lecz na Net Zaprasza w linku;
http://zaprasza.net/a_y.php?mid=9721&

I wreszcie znalazlem link i dowod ze ten zarzut to nie moj wymysl a przeczytana i powtorzona wiadomosc a jako o nie swojej,nie moge oczywiscie takze zareczyc swa powaga czy uczciwoscia ze MUSI BYC PRAWDA... link;
http://www.totalwar.org.pl/board/viewtop.....66a6e9693.
Ze nie powazna praca naukowa -jako dowod? A wyobrazasz sobie ile taki autor musialby zyc zeby napisac a potem jeszcze odsiedziec to co napisal?...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


M.Edelman kawalerem francuskiej Legii Honorowej
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile