W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Prawdziwy Mesjasz  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Ignoruj (2)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 12884
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:00, 21 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kyoumass napisał:
Głosowałem przeciw


Nie interesuje mnie jak głosowałeś. Combo pewnie też głosował przeciw. I co? Mam się z tego powodu rozryczeć?


Cytat:
że twój post jest mataczeniem


Przecież ja doskonale wiem, że gdyby to co pisze konweniowało z twoim światopoglądem, to wtedy by nie było mataczenie Wink


Cytat:
Zakon Templariuszy pożyczył kasę Filipowi IV Pięknemu na wojnę. Zażądali zwrotu, a ten uznał, że skoro siedzą na kasie, to można im ten majątek podpierdolić. Procesy templariuszy były dwa. Ten drugi dopiero zakończył się sieczką i kasatą majątku.


Zakon Templariuszy pożyczył kasę Filipowi, a nawet udzielił mu schronienia gdy ten uciekał przed wściekłym tłumem. Nie stanowi to jednak dowodu na to że Templariusze w herezje nie popadli, bo powody kasacji mogły być wielorakie. Być może w elitach Europy tajemnica poliszynela było że to heretycy, ale władze świecki i kościelne mimo tego faktu tolerowały ich dopóki miały w tym interes, a gdy interesu już nie było, wykorzystali ten fakt przeciw nim. Innymi słowy, chciwość Filipa nie wyklucza tego że byli heretykami.

Ciekawe zeznanie jednego z rycerzy zakonnych, niejakiego Hugona, podczas procesu: "Przełożony pokazał na krzyż i powiedział: Nie czcij tego, ma za mało lat" (źr. "Templariusze. Tajemni strażnicy tożsamości Chrystusa" Picknett L., Prince C).

We wspomnianej książce: "Templariusze. Tajemni strażnicy tożsamości Chrystusa" Picknett L., Prince C - jest więcej dowodów na to że templariusze mogli być heretykami. Nie uważam tego za prawdę objawioną której będę bronił jak niepodległości, a za jedną z prawdopodobnych hipotez.


Cytat:
Żadnej herezji nie było co przyznał kolejny papież, który oddał pozostałości zakonu joannitom.


To że papież tak powiedział - jeśli faktycznie tak powiedział - nie znaczy że herezji nie było. Jeden z papieży zdelegalizował Jezuitów by następny z powrotem ich przywrócił, a jeszcze inny papież na tzw. soborze trupim sądził swojego poprzednika, a raczej jego truchło wyciągnięte z grobu, o herezje i sprzeniewierzenie się swojej funkcji - wszyscy jednak wiedza że swego poprzednika po prostu osobiście nie lubił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 21 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
a Ty jakbyś to nagrał ?


Mówiłem ogólnie. [/quote]

a co ty sobie tam "mówiłeś" to ja już nie wiem. Jakbyś nie zauważył to jest forum na którym się pisze i czyta.
Naucz się tej prostej zasady, to nie takie trudne...

Cytat:
Sam sobie dałeś gówno z mózgu zrobić..


Azyren napisał:
Pewnie nie zakminiłes że ja to z ironia powiedziałem,


sorry, ale dalej już mi się odechciało czytać. Skoro ty sobie znowu coś "powiedziałeś" to w taki sposób na pewno się nie dogadamy. "Naucz się konstruować zdania" i nie pierdol sobie pod nosem i nie wymagaj później, żebym to "wyczytał" jak ty tylko sobie coś "powiedziałeś"

dr. olek:) napisał:
to w końcu który mamy rok?


no właśnie i dlaczego go liczymy od daty akurat Tego "chrysta". Znów cały świat przechytrzony przez bandę brodaczy w sandałach, ile to już razy? Smile
Podpowiedź, liczymy lata od narodzenie Jedynego Prawdziwego Boga, wiedzą to wszyscy na świecie, którzy uznają, ze jest 2015 rok Smile

Z mojej strony koniec tematu, miałeś podać tytuł "jednej z buddyjskich sutr" Smile od przyjaciela i zniknąłeś bez śladu.
Kto tu jest ignorantem i pierdoli aby pierdolić?

p.s. wierz sobie w co chcesz, zobaczymy kto miał rację po śmierci Smile Tylko tak się zastanawiam, kto wyjdzie ci na spotkanie jak zdechniesz? Przodkowie z zoo czy księgi dżungli ? Very Happy

od 1:24
[youtube]Naucz się konstruować zdania [/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzyzak




Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 487
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 09:03, 22 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren - karmisz trola. Niepotrzebnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:37, 22 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tylko tak się zastanawiam, kto wyjdzie ci na spotkanie jak zdechniesz?


Nie uczył cie nikt żeby ludzi nie mierzyć swoją miarą? Zdechniesz to może ty, jak pies, ja mogę co najwyżej umrzeć.


Cytat:
Azyren - karmisz trola. Niepotrzebnie.


Szkoda mi po prostu trochę tego gościa, bo widać że taki niedowartościowany, szuka na siłę uwagi. Ale chyba masz rację, nie warto. Chcesz takiemu dobrze a ten zero wdzięczności. Daj psu kość to jeszcze cie w rękę pogryzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:57, 22 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p.s. jak żydzi są wg ciebie tacy cwani, że nie dość, że każdą "katastrofę naturalną" potrafią opisać jako działanie Boga i stworzyć do tego fajne scenariusze, w które uwierzyło tyle ludzi, oraz że jeździli po świecie, opowiadając o miłosiernym Bogu, tylko po to, że któreś tam pokolenie "może" będzie miało z tego jakąś korzyść, że mieli niby w tym jakiś chytry cel, że ustawili cały świat pod siebie, i nawet lata się liczy od nadejścia "ich Chrystusa" - to dlaczego np nie potrafisz uwierzyć też w to, że protokoły są oryginałem, a wątek plagiatu jest celowy..? no przecież tacy cwani są, to by na to nie wpadli, że to wyjdzie? Smile Wielu przywódców światowych korzystało z tych protokołów, jako praktycznie idealnej szczegółowej instrukcji jak przejąć władzę i rządzić "motłochem" osiągając swoje cele. Zatem ktoś, kto to pisał miał ponadprzeciętną inteligencję, którą podziwiali przywódcy wielkich państw i z niej korzystali, w tym dar przewidywania przyszłości, (bo protokoły mówią 100 lat temu o rzeczach które się dzieją), ale z drugiej strony jej autor był na tyle tępy, że nie domyślił się, że oczytani znają też prace Maurice'a ? Smile
Nie no to ma sens. Dajesz sobie z mózgu papkę robić. Jakby powiedzieli, że protokoły spadły z księżyca, to też byś pewnie uwierzył. Kupujesz wszystko co ci powiedzą - dlatego dla mnie jesteś durniem, głupim, naiwnym, typowym wyborcą PO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 15:48, 23 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca Maurcia jest dużo starsza od Protokołów, i zanim Protokoły wyszły na światło dzienne, była już dobrze znana w literackim światku Europy Zachodniej. Ale oficerowie ochrany i pisarz Pavel Aleksandrovich Krushevan stworzyli Protokoły wykorzystując błyskotliwe dzieło Maurica dla realiów rosyjskich, gdzie ten francuski pisarz był nieznany, a już nie wśród prostego ludu gdzie ochrana i czarne sotnie agitowały za pomocą tej mistyfikacji do antysemickich zachowań. Zresztą co tu dużo mówić do sprawdzania się "przepowiedni" Protokołów w rzeczywistości. "13 Złotych Zasad [propagandy]" żyjącego w starożytności chińskiego generała Sun Tzu też się sprawdzają z tym co się dzieje lub działo w przeszłości, a nie pisał on nic o Żydach.

Trzynaście Złotych Zasad [propagandy] Sun Tzu (w skrócie, bo to jest dużo szerszy tekst) :
1. Dyskredytujcie wszystko co dobre w kraju przeciwnika.
2. Wciągajcie przedstawicieli warstw rządzących przeciwnika w przestępcze przedsięwzięcia.
3. Podrywajcie ich dobre imię. I w odpowiednim momencie rzućcie ich na pastwę pogardy rodaków.
4. Korzystajcie ze współpracy istot najpodlejszych i najbardziej odrażających.
5. Dezorganizujcie wszelkimi sposobami działalność rządu przeciwnika.
6. Zasiewajcie waśnie i niezgodę między obywatelami wrogiego kraju.
7. Buntujcie młodych przeciwko starym.
8. Ośmieszajcie tradycje waszych przeciwników.
9. Wszelkimi siłami wprowadzajcie zamieszanie na zapleczu, w zaopatrzeniu i wśród wojsk wroga.
10. Osłabiajcie wolę walki nieprzyjacielskich żołnierzy za pomocą zmysłowych piosenek i muzyki.
11. Podeślijcie im nierządnice, żeby dokończyły dzieła zniszczenia.
12. Nie szczędźcie obietnic i podarunków, żeby zdobyć wiadomości. Nie żałujcie pieniędzy, bo pieniądz w ten sposób wydany zwróci się stukrotne.
13. Infiltrujcie wszędzie swoich szpiegów.

Przełóż to na realia XXI wieku i to się dokładnie dzieje. Żydzi się jeszcze po pustyni wałęsali jako pasący kozy analfabeci i nie stanowili światowych elit, gdy starożytni Chińczycy już opracowali bardziej precyzyjne i błyskotliwe techniki propagandy niż te zawarte w Protokołach. To że treść Protokołów się niekiedy sprawdza, tak jak treść 13 Złotych Zasad, znaczy tylko tyle że Maurice był błyskotliwym teoretykiem propagandy, tak jak kilkadziesiąt wieków wcześniej Sun Tzu. Zaświeciła się lampka w twojej głowie combo, czy już nie ma na to nadziei?

Ergo: Równie dobrze można by splagiatować 13 Złotych Zasad, dopisać do każdego pkt że robią to Żydzi, nazwać całe dzieło "13 Zasad Zawładnięcia Światem Przez Żydów" i będziesz miał idealny dowód na Żydowski spisek, bo przecież te pkt niejako się sprawdzają w rzeczywistości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:21, 16 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.jesusneverexisted.com/surfeit-polish.htm

Jedno ze źródeł z których korzystałem przy tworzeniu tego tekstu rok temu. Wybaczcie że nie podałem go od razu, ale mi najzwyczajniej wyleciało Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 11:55, 20 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazlem ciekawy filmik w temacie
"The Forbidden Chapter" in the Tanakh

Cytat:
Published on Jul 27, 2015

"The Forbidden Chapter" in the Tanakh
Did you know that there's a "forbidden chapter" in the Tanakh (Hebrew Bible)?
What's been hidden from us all these years? It's changed the lives of hundreds of thousands
of Jewish people! Watch till the end for a surprising twist!

Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 23 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 15:39, 24 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:

Cytat:
Jakie jeszcze głupoty wymyślą żydzi, by odrzucić Jezusa. Żenada.

_________________
https://www.biblest.com.pl/dziennik.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:17, 24 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piioottrr napisał:
Azyren napisał:

Cytat:
Jakie jeszcze głupoty wymyślą żydzi, by odrzucić Jezusa. Żenada.


Prawda w oczy kole? A podli buddysci pewnie tez sobie wymyślili chodzącego po wodze i rozmarzającego jedzenie Budde by zdyskredytować Jezusa? Buddyści to tez Żydzi i razem spiskują? A moze po prostu lepiej zaakceptować prawdę, choc nie jest wam ona mila i przyjemna?
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 20:02, 24 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:

Prawda w oczy kole?

Nie. Prawda oczy otwiera.
Azyren napisał:
A moze po prostu lepiej zaakceptować prawdę, choc nie jest wam ona mila i przyjemna?

Wlasnie, ze jest. Tylko ty jej nie dostrzegasz. Jezus Chrystus (Syn Boga Jedynego, Zbawiciel swiata) jest prawdą. A ty @Azyren lykasz i powtarzasz jakies zydowskie klamstwa. Uwierz w prawde. Smile
_________________
https://www.biblest.com.pl/dziennik.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:34, 24 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat, skoro już zacząłeś, to pragnę zwrócić uwagę, że jedyną prawdą w kwestii Jezusa Chrystusa (Syna Boga Jedynego, Zbawiciela swiata) jest to że był Żydem.
Nawet jeśli go nie było Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:37, 25 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piioottrr napisał:
Azyren napisał:

Prawda w oczy kole?

Nie. Prawda oczy otwiera.
Azyren napisał:
A moze po prostu lepiej zaakceptować prawdę, choc nie jest wam ona mila i przyjemna?

Wlasnie, ze jest. Tylko ty jej nie dostrzegasz. Jezus Chrystus (Syn Boga Jedynego, Zbawiciel swiata) jest prawdą. A ty @Azyren lykasz i powtarzasz jakies zydowskie klamstwa. Uwierz w prawde. Smile


Dowody albo wypierdalaj. W dupie mam w co wierzysz, interesuje mnie tylko to co WIESZ i jesteś w stanie mi UDOWODNIC, a jak nie jesteś w stanie udowodnić to ssij pale i spierdalaj Wink
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:37, 25 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Piioottrr napisał:
Azyren napisał:

Prawda w oczy kole?

Nie. Prawda oczy otwiera.
Azyren napisał:
A moze po prostu lepiej zaakceptować prawdę, choc nie jest wam ona mila i przyjemna?

Wlasnie, ze jest. Tylko ty jej nie dostrzegasz. Jezus Chrystus (Syn Boga Jedynego, Zbawiciel swiata) jest prawdą. A ty @Azyren lykasz i powtarzasz jakies zydowskie klamstwa. Uwierz w prawde. Smile


Dowody albo wypierdalaj. W dupie mam w co wierzysz, interesuje mnie tylko to co WIESZ i jesteś w stanie mi UDOWODNIC, a jak nie jesteś w stanie udowodnić to ssij pale i spierdalaj Wink

mysle, ze on wie, w kazdym razie mysli ze wie.
w kazdym razie nie musisz sie az tak uzewnetrzniac i wyklinac go od najgorszych.
gość ma swoją fazę, jka i twoje matka - zostaw go w spokoju.
święta są do chuja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 13:01, 25 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:

Dowody albo wyp...

Co za wulgarny typ.
Z jakich zrodel sobie zyczysz (tym razem)? Podawalem juz kilka, ktorych nie udalo ci sie obalic. Ale jestem wytrwaly i podam jeszcze raz:
http://www.wiara.us/prawda_o_jezusie_i_ewangeliach

@Bimi
Obronca ucisnionych sie znalazl. Tez sie do dowodow w powyzszym linku mozesz odniesc. Poprawnie piszesz, ze byl Zydem, ale wiemy o nim duzo wiecej. Wiemy na przyklad, ze zydzi Go ukrzyzowali...
Napisz, co swietujesz? Balwanalia?
_________________
https://www.biblest.com.pl/dziennik.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:09, 25 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no.
żydzi go urodzili i żydzi go ukrzyżowali - czyli wyszło na zero.

to co się tak do tych żydów dopierdalsz?
zwłaszcza, że jebany i tak zmartwychwstał.

co więcej. jakby go nie ukrzyżowali to by nie mógł zmartwychwstać.
wówczas podwaliny twojej sekty by nie powstały i dziś byś świętował hauke.

ergo: powinieneś Im dziękować, że Go ukrzyżowali, nawet jeśli zrobili to tylko na papierze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:58, 25 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piioottrr napisał:
Azyren napisał:

Dowody albo wyp...

Co za wulgarny typ.
Z jakich zrodel sobie zyczysz (tym razem)? Podawalem juz kilka, ktorych nie udalo ci sie obalic. Ale jestem wytrwaly i podam jeszcze raz:
http://www.wiara.us/prawda_o_jezusie_i_ewangeliach


Ty bezczelny kłamco i manipulancie, wiele razy już obalałem, ale wy załgane parszywce macie na takie niewygodne argumenty amnezje, ktoś was sprowadzi do parteru, a po roku nic już z tego nie pamiętacie i idziecie w zaparte ze wygraliście. Słuchaj ty parszywy łgarzu, do powyższych argumentów już nie raz sie odnosiłem i je obalałem i nie będę tracil czasu żeby sie powtarzać.

Tylko krótko, te argumenty które podałeś sa totalnie z dupy, bo ja nic n ie pisałem o nieistnieniu Jezus, tylko o UBARWIENIU życiorysu historycznej, jak najbardziej, postaci. Tak jak np. z królem Arturem, historyczny król Artur, a właściwiej Arthorius z V wieku, jak najbardziej istniał ale Avalon i magiczny Excalibur już niekoniecznie... Tak i ubogi żydowski rabin Jezus istniał, ale juz niekoniecznie czynił cuda, bo te przypisali mu późniejsi autorzy plagiatując magiczne atrybuty innych znanych bóstw i nauczycieli (np. chodzenie po wodzie i rozmnażanie jedzenia jak Budda, zmartwychwstanie po trzech dniach, wniebowstąpienie i ostatnia wieczerza jak Mitra itd.).

Najstarsze wzmianki o Jezusie pochodza od Józefa Flawiusza który urodził sie 4 lata po smierci Jezusa, wiec sam nigdy go nie poznał, jego opisy Jezusa pochodzą z trzeciej reki, a samo testimonium jest wątpliwej autentyczności. Pisałem juz o tym, ale ci sie widać zapomniało (amnezja na niewygodne fakty, jak pisałem). Za rok jak juz zapomnimy o tej dyskusji, znowu mnie zaatakujesz Flawiuszem i zarzucisz ze nigdy nie obaliłem twoich argumentów... Tak właśnie działacie... Juz was rozpracowałem skurwysyny Cool
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:10, 26 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dawna na Ziemi jest kryzys. Taki kryzys byl juz kiedys na Ziemi - ponad 2 tys. lat temu. Wtedy pojawil sie Jezus, ktory pokazal, co moze NIEBO. Jezus w bardzo krotkim czasie bardzo sie wyksztalcil w roznych dziedzinach. Zostal miedzy innymi iluzjonista i wspanialym lekarzem. Mial gromady sluchajach go ludzi, ale jednoczsnie wladze wielu panstw uwazaly na to by zbyt bardzo nie przyciagal do siebie rzesz. Kiedy zaczely nadciagac rzesze, to Jezusa zlikwidowano - wladza sie zawsze boi o to zeby miala kim wladac i zeby jej mial kto sluchac !!!

Jezus odszedl do nieba zostawiajac na Ziemi mase rozpalonych swoja bytnoscia dusz. Ludzkosc przyjela Jezusa na calym swiecie. Europa nim promieniala. Dzisiaj , w tych nieciekawych czasach wojen i CIA oraz KGB, pokazal sie przepiekny czlowiek, za ktorym poszly miliardy ludzi. Ten czlowiek jest Anglikiem, a Anglik ludzi i tloku raczej nie lubi. Anglik potrzebuja samotnosci i refleksji i to od dziecka. Ten piekny czlowiek byl wychowywany w kilku krajach od dziecka i to bez rodzicow. Strach i nieufnosc dziecka zaowocowala zabijaniem ludzi latwych do zabicia. Ten czlowiek stal sie nalogowym morderca, ale mial cechy, ktore go sytulowaly w samoksztalceniu czyli w jego spokoju. Kazda proba "zajrzenia do ksiazki" sciagala na niego ataki. Kazda proba zdobycia ciekawych informacji sciagala na niego zbirow, ktorzy lamali mu kosci. Zawsze byl sam ze soba i taki pozostal mimo, ze chcial i ukochal na swoj sposob rodzine.

Ludzkosc oszlala na jego punkcie i dala sie wykonczyc. Wszystko dogorywa razem z nim !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
god vs devil




Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:11, 26 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co pamiętam to Bimi i chyba Azyren (sorki jeśli się mylę) wyznają heretycką wersję ewolucji, tzn. taką, w której uważają, że Ziemia i życie na niej zawsze istniały. Czy zastanawialiście się kiedyś (Bimi i Azyren) jak jest to możliwe, skoro oficjalna nauka wpaja nam, że Słońce jest jednym wielkim reaktorem termojądrowym powstałym jakieś 4.5 mld lat temu, i które zakończy swój żywot za ok. 5 mld lat?
Proszę, oświećcie nas waszą wersją ewolucji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 26 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

god vs devil napisał:
Z tego co pamiętam to Bimi i chyba Azyren (sorki jeśli się mylę) wyznają heretycką wersję ewolucji, tzn. taką, w której uważają, że Ziemia i życie na niej zawsze istniały. Czy zastanawialiście się kiedyś (Bimi i Azyren) jak jest to możliwe, skoro oficjalna nauka wpaja nam, że Słońce jest jednym wielkim reaktorem termojądrowym powstałym jakieś 4.5 mld lat temu, i które zakończy swój żywot za ok. 5 mld lat?
Proszę, oświećcie nas waszą wersją ewolucji.


Ty jesteś głupi czy bardzo głupi? Ja co najwyżej pisałem, ze świat istnieje od zawsze, a nie ze ziemia i życie na ziemi istnieje od zawsze, a to jednak jest delikatna różnica, świat a ziemia Rolling Eyes

A co na ten temat pustynny demon Yahweh i rabbi/rabin Yehoshue ben Josef z domu Dawida?

Spieprzaj sekciarzu pustynny bo psami poszczuje, a plaska ziemie to wiesz gdzie sobie możesz wsadzić! Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
god vs devil




Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:02, 28 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren, napisz mi proszę na jakiej podstawie twierdzisz, że Wszechświat zawsze istniał. Przecież osiągnięcia dzisiejszej nauki przeczą twojej ewolucyjnej herezji. Już Edwin Hubble w latach dwudziestych XX wieku zaobserwował, że galaktyki oddalają się od siebie z coraz większą prędkością. Współczesna nauka odkryła nawet coś takiego, jak promieniowanie tła, co ma dowodzić, że Wszechświat miał swój początek. Kto wpoił ci do głowy teorię, że Wszechświat zawsze istniał?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:44, 28 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

god vs devil napisał:
Azyren, napisz mi proszę na jakiej podstawie twierdzisz, że Wszechświat zawsze istniał. Przecież osiągnięcia dzisiejszej nauki przeczą twojej ewolucyjnej herezji. Już Edwin Hubble w latach dwudziestych XX wieku zaobserwował, że galaktyki oddalają się od siebie z coraz większą prędkością. Współczesna nauka odkryła nawet coś takiego, jak promieniowanie tła, co ma dowodzić, że Wszechświat miał swój początek. Kto wpoił ci do głowy teorię, że Wszechświat zawsze istniał?


Ja w przeciwieństwie do ciebie nie mam problemu z weryfikowaniem i ewolucja poglądów, nie stoję na zabetonowanej pozycji, rozwijam sie, napełniam kropla po kropli naczynie, które prawdopodobnie nigdy nie bédzie pełne, bo jako agnostyk uznaje zdobycie takowej wiedzy za niemożliwe lub co najmniej bardzo trudne. Uznaje wszechświat za nieskończony opierając sié na czystej intuicji i logice, ze nie może powstać nic z niczego, i nie może istnieć coś w niczym (Bóg w nieświecie/nicości/niczym przed stworzeniem świata). Nie uznaje nauki za JEDYNA drogę do prawdy i wykładnie niepodważalnych dogmatów, ale ty tego nie zrozumiesz.

Przed stworzeniem świata nie było niczego, a po środku niczego był Bóg, ale skąd on sié tam kurwa wziął pośród niczego? I dlaczego postanowił stworzyć świat? Po jak długim czasie wegetowania pośród niczego Bóg postanowił stworzyć coś? Nie kupuje tego.

O takich ludziach jak ty, mówi sie: "Nie można napełnić naczynia, które jest pełne". A najsmutniejsze jest to, ze ty napełniłeś je jedná książką, bezkrytycznie akceptując cala jej treść. Ja swoje naczynie napełniam powoli, każda książka, każda głęboka rozmowa, lub wysłuchanie opinii kogoś bardziej doświadczonego ode mnie, to malutka kropelka, i tak kropelka po kropelce zbiera sie zawartość, ale jak już mówiłem, wiem ze pewnie i tak nigdy naczynia nie napełnię po brzegi. Twoje naczynie jest natomiast pełne, i napełniłeś je kurwa jedna książką. To jest zasadnicza różnica między nami. A teraz spadaj sekciarzu, nie marnuj mojego czasu, bo na prawdę psami poszczuje.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:35, 29 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe ujęcie działalności Jezusa (prof. Hudson): https://renegadeinc.com/he-died-for-our-debts-not-our-sins/

Fragment zajawki:

Rather than sex and sin, both Christianity and Judaism is preoccupied with debt. As it turns out, Jesus was a socialist activist who paid the ultimate price fighting for the reinstatement of regular debt jubilees. In fact, the rulers of classical antiquity who cancelled their subjects’ debts were overthrown with disturbing frequency and tended not to live that long…
Zarówno chrześcijaństwo jak i judaizm, bardziej niż seksem czy grzechem zajmują się problemem długu. Jak się okazuje, Jezus był socjalistycznym aktywistą, który zapłacił najwyższą cenę za swą walkę o przywrócenie roku jubileuszowego (w którym umarzano długi). Władcy z okresu klasycznego antyku, którzy umarzali długi swoim poddanym, istotnie obalani byli z niepokojącą regularnością i zazwyczaj niedługo cieszyli się życiem...


_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
god vs devil




Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:55, 30 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Uznaje wszechświat za nieskończony opierając sié na czystej intuicji i logice, ze nie może powstać nic z niczego, i nie może istnieć coś w niczym (Bóg w nieświecie/nicości/niczym przed stworzeniem świata)


Opierasz swoją teorię na intuicji, czyli na wierze. Jak śmiesz rozsiewać taką herezję? Dzisiejsze, wygrzewające sie w temperaturze 2500°C, teleskopy w przestrzeni kosmicznej potwierdzają, że Wszechświat się rozszerza a to oznacza, że miał początek. I nie powstał z niczego, o nie. Powstał z tzw. osobliwości, czyli nieskończenie małego i gęstego punktu. Co w tym jest tak niewiarygodnego, skoro "najlepsze mózgi tego świata" wiedzą o tym. I to jest fundamentem teorii ewolucji!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Prawdziwy Mesjasz
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile