W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie   
Podobne tematy
TAK dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie30bez ocen
Polska obowiązkowo przyjmnie imigrantów131
imigranci wywołali zamieszki we Włoszech419
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
25 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 148370
Strona:  «   1, 2, 3 ... 81, 82, 83, 84, 85   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:30, 29 Lip '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panocek napisał:
Kruczowłosa napisał:
Co wy kurwa robicie w moim temacie a ja się dziwię, że wszędzie za mną ciapate łajzy chodzą, do banku, za granicą nawet wszędzie gdzie jestem ostatnio nawet jak mandat wyjaśniałam w straży miejskiej

jp ruskie przestały, swoje przestały to mnie ciapulce namierzają


A jak odróżniasz ruskich od naszych, albo od ciapulców?
Łatwiej odróżniać będzie gówno od człowieka. Polecam.
Przy okazji kwestie rasistowskie i narodowe odejdą w niebyt jak cały ten odpad biologiczny spod zada onucy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:13, 30 Lip '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy mamy przejebane nieważne po której stronie nie?




bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce

i chuj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:11, 03 Sie '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bomba tu
Bomba tam
Bombę co w majtach mam
W mózg ci dam

A jeśli cudem przeżyjesz
Przeoram cię biedą po szyję
Zapomnisz co śmiech
Bo gwałcą dzieci
Wywyższę psychopatię
Normalność męczy

Dam finansów ile chcesz
Na zbrojenia
Orderów nawieszam
Za bestialstwo na fiutach
Na ramieniach

Państwa gdzie się pobawię
I czyimi rękami
Nie interesują mnie
Zerżnę, Zabiję, Splądruję
Kurwa - bawmy się !!!


Konstruktor
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MENTAT




Dołączył: 24 Lis 2020
Posty: 162
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:49, 03 Sie '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale siara. .. kto to pisał , jakieś upośledzone dziecko specjalnej troski? Rolling Eyes
_________________
A ty obywatelu?- czy zrezygnowałeś już z rosyjskiego gazu i ropy??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:57, 04 Sie '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polki nie nakarmili bo "nur fur Ikraini"

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:02, 17 Sie '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niniejszym ogłaszam waszą akcję mówienia NIE imigrantom w Polsce, sukcesem stulecia Laughing

Uzasadnienie:

Poland Issued Most EU Residence Permits for the Fifth Consecutive Year

Poland has been issuing the most residence permits for the fifth year in a row, with one million of those being issued to immigrants from outside the European Union last year alone.


According to data from Eurostat, the European Office of Statistics, Poland issued 967,345 permits in 2021, recording the highest annual figure ever. This represented one-third of all permits issued in the EU and more than twice as many as other European states, SchengenVisaInfo.com reports.

Other countries with high rates of residence permits were Spain (371,778), France (285,190), and Germany (185,213). In ratio to the population, Poland issued the second most permits – 25.6 per 1,000 population, following Malta with 27.7 permits issued per 1,000 and Cyprus was listed third, with 24.6 per 1,000.

In addition, the number of residence permits has returned to pre-pandemic levels as 2.9 million were issued across the bloc – 31 per cent more than in 2020 and about 3,000 less than those recorded in 2019.

Poland, too, experienced a considerable increase in the number of permits issued in 2021 – increasing by 62 per cent from under 600,000 recorded in the previous year. In 2019, the country’s highest yearly figure was almost 725,000.

Since 2017, Poland has issued the most first-residence permits in Europe, while in the three years before that, the country was listed second after the United Kingdom, which left the EU in 2020.

As per the reasons for issuing permits in 2021, those varied for Poland from other high-immigration countries, as 82 per cent were for employment, while these rates stood at 24 per cent in Spain, 13 per cent in France and ten per cent in Germany.

The main countries of origin of residence permit beneficiaries were Ukraine, with 75.5 per cent of the permits issued in 2021 going to citizens of Ukraine, followed by Belarus (13.5 per cent), Russia (2.4 per cent), Turkey (one per cent) and India (0.8 per cent).

According to another study from Eurostat, Ukrainians were the nationality group to receive the highest number of first residence permits in 2021, with 83 per cent of those being issued by the Polish government alone.

Immigrants from Morocco and Belarus followed the list with 150,100, and 149,000 first-residence received, respectively, while the issuing countries for these two nationality groups were Spain and Poland.


https://www.schengenvisainfo.com/news/po.....tive-year/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:47, 17 Sie '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolega mi przysłał, podobno znalazł na forum Bruska Kołducha,
SPOWIEDŹ BYŁEJ BANDERÓWKI: https://t.me/codziennik_BK/7559

Cytat:
Brusek Kodłuch
Forwarded from
Ukraińskie ludobójstwo na polskim narodzie
Oto pisemna spowiedź starej banderowki, przed swoją śmiercią. Gryzło ją sumienie, albo strach przed piekłem i napisała, co robiła razem z innymi Ukraincami na Wołyniu.

LIST BYŁEJ BANDERÓWKI
http://www.odigitria.by/2014/04/10/predsmertnaya-ispoved-staroj-banderovki/

Ja, Wdowiczenko Nadieżda Timofieiewna, urodzona na Wołyniu… Ja i moja rodzina prosimy was o wybaczenie, a to dlatego, że kiedy ludzie będą czytać ten mój list, to mnie już nie będzie. Moja przyjaciółka wypełni moje postanowienie.
Rodzice mieli nas pięcioro i my wszyscy byliśmy zawziętymi banderowcami: brat Stiepan, siostra Anna, ja siostry Olja i Nina. My wszyscy chodziliśmy i jeździliśmy nocami po wsiach z banderowcami, w dzień odsypialiśmy noce w chatach. Nam dawno polecenie uśmiercać tych, którzy dawali schronienie jeńcom rosyjskim, jak też i samych tych jeńców. Tym zajęciem zajmowali się mężczyźni, a my kobiety wybierałyśmy dla nas odzież zabitych i zarzynałyśmy ich krowy i świnie i wszystkie mięso poddawałyśmy przeróbce na kiszonki układając je w wielkich beczkach
Pewnego razu w ciągu jednej nocy we wsi Romanowo uduszono 84 ludzi. Starszych ludzi duszono, a małe dzieci chwytano za nóżki i uderzano ich główki o drzewa i tak uśmiercone rzucano na wóz. Żałowałyśmy swoich mężczyzn, że tak niebywale męczą się nocami, a nieprzespane noce odsypiają w dzień i w następną noc ruszają do następnej wsi. Byli ludzie, którzy przed nami ukrywali się. Jeśli mężczyźni ukryli się, to zabieraliśmy się za kobiety...
Wieś Wierchowkę oczyszczono w mężczyzn. Żona Kowalczuka Tilimona przez dłuższy czas nie chciała powiedzieć, gdzie on się ukrył. Nie chciała tego powiedzieć, ale jak je pogrożono, to musiała to ujawnić. Powiedziano jej: „Powiesz, gdzie jest twój mąż, to ciebie nie tkniemy”. I ona powiedziała, że ukrył się w stogu słomy. Wyciągnęli go z tego stogu, bito, bito, bito aż zabito. A dwoje dzieci, Stiopę i Olę, dobre to dzieci były, 14 i 12 lat... Młodszą rozerwali na dwie części, a ich matkę już nie trzeba było zabijać, serce jej pękło.
Do oddziałów brano młodych i zdrowych chłopaków żeby mogli mordować ludzi. Ze wsi Wierchowka dwaj bracia Liewczukiw – Nikołaj i Stiepan, nie chcieli mordować ludzi i uciekli do domu. Skazaliśmy ich na śmierć. Kiedy dojechaliśmy do ich domu, to ich ojciec mówi: „Bierzcie synów i ja idę”. Kalina, jego żona też mówi: „Bierzcie męża i ja idę”. Wyprowadzili ich ze 400 metrów i Nadia mówi: „Wypuście Kolę” a Kola mówi: „Nadia nie proś, banderowcy nikomu nie darują i ty łaski u nich nie wyżebrzesz”.
Kolę zabili, Nadię zabili, ojca zabili, a Stiepana żywego zabrali i dwa tygodnie prowadzili od chaty do chaty w samej bieliźnie - koszula i portki, bili go żelaznymi wyciorami żeby powiedział, gdzie jest jego rodzina, ale on był twardy w uporze i nic nie powiedział. W ostatni wieczór pobili jego mocno i on poprosił o doprowadzenie go do toalety. Jeden z bojców zaprowadził go do ubikacji. A była wtedy silna zamieć, a ubikacja była ze słomy. Stiepan rozerwał słomę i uciekł z naszych rąk. Nam wszelkie wiadomości z Wierchowki przekazywali zamieszkali tam Pietr Rimarczuk, Żabskij i Pucz.
...W Nowosiełkach, w okolicy Równego, mieszkała jedna komsomołka Motria. Zabraliśmy ją do Wierchowki, do starego Żabskiego i poczęliśmy żywcem wydobywać z niej jej serce. Stary Saliwon trzymał w jednaj ręce zegarek, a w drugiej jej serce, chcąc dowiedzieć się jak długo bije serce w jego ręce. I kiedy wkroczyli Rosjanie, to synowie jego zamierzali postawić my pomnik, jak mówili, za walkę o Ukrainę.
Szła Żydówka z dzieckiem, uciekła z getta. Zatrzymali ją, zabili ja i dziecko i zakopali w lesie. Jeden nasz banderowiec chodził do dziewcząt Polek. Rozkazano mu by je przyprowadził. A on powiedział, że zrzucił je do rzeki. Matka ich przybiegła, płacze i pyta mnie czy je widziałam. Mówię jej, że nie. Idziemy je poszukiwać na rzekę, ja i ich matka. Dano mam rozkaz: Żydów, Polaków, Rosjan-jeńców i wszystkich tych, którzy dają im schronienie – mordować bez żadnej litości.
Zamordowano rodzinę Siewierynów, a ich córka była zamężna i mieszkała w innej wsi. Przyjechała do


i częśc druga: https://t.me/codziennik_BK/7560

Cytat:
owa i nie zastała rodziców. Poczęła płakać i powyszukiwać ich rzeczy. Przyszli banderowcy, odzież zabrali, a córkę żywcem zaszyli w jeden tłumok z odzieżą zakopali w ziemi. I pozostało po niej dwoje maleńkich dzieci, bo gdyby przyjechały z nią i jej dzieci, to byłyby tak samo zaszyte w ten tłumok. Był w naszej wsi niejaki Kubliuk. Jego skierowali do Kotowa, w rejonie Kiwiercowa, na roboty. Przez tydzień tam pracował i odrąbali mu głowę, a córkę jego wziął chłopak z sąsiedztwa. Banderowcy nakazali mu zabić córkę Kubliuka, Sonię. Wasilij powiedział do Soni: „Pojedziemy do lasu po drzewo”. Pojechali. I przywiózł Wasilij Sonię martwą, a ludziom powiedział, że ją zabiło opadające drzewo.
Żył w naszej wsi Ojciec Timofiej. Był to stary dziad i on, jakby nie było, mówił, że jest prorokiem od Boga. Kiedy wkroczyli Niemcy, to im natychmiast doniesiono, że jest taki prorok we wsi. Niemcy bezzwłoczne przyjechali do starca, by wysłuchać od niego, co z nimi dalej będzie. A starzec im mówi: „Niczego wam nie powiem, bo mnie zabijecie”. Tłumacz obiecał, że go walet palcem nie tkną. Wtedy starzec im powiedział, że „ do Moskwy wy dojdziecie, ale stamtąd będziecie uciekać z całych sił”. Niemcy jego nie tknęli, ale gdy stary prorok powiedział banderowcom, że mordowaniem ludzi na Ukrainie oni niczego dobrego nie uczynią, to banderowcy przyszli i bili jego tak długo aż zmarł.
Teraz opiszę swoją rodzinę. Brat Stiepan był zawziętym banderowcem i ja nie byłam inna od niego. Chodziłam zawsze z banderowcami chociaż byłam już mężatką. Kiedy wkroczyli Rosjanie zaczęły się aresztowania i wywózki ludzi. Naszą rodzinę też to dotknęło. Olja jakoś dogadała się z Rosjanami i ją wypuścili, ale banderowcy przyszli i ją zamordowali. Pozostali w Rosji ojciec z matką i siostrą Niną. Matka była już starszą osobą. Nina kategorycznie odmówiła wykonywania pracy dla Rosji, kiedy kierownictwo zaproponowało jej pracę na stanowisku sekretarki. Wtedy Nina oświadczyła, że rosyjskiego pióra w swych rękach trzymać nie chce. Jeśli ty nie chcesz pracować, to podpisz, że będziesz wydawać nam banderowców i my wypuścimy cię do domu. Nina długo nie myślała i podpisała im ten dokument o współpracy i ją wypościli. Jeszce Nina nie dojechała do domu, a już w domu czekali na nią banderowcy. Urządzili zebranie dziewcząt i chłopaków i polecili takiemu zebraniu osądzić Ninę. Mówili: „Patrzcie kto podnosi na nas rękę, ze wszystkimi takimi będzie tak samo”. Do dzisiejszego dnia nie wiem, co z nią zrobiono.
Całe swe życie nosiłam ciężki kamień na sercu, ja przecież wierzyłam banderowcom. Mogłam zdradzić ukochanego człowieka, gdyby coś złego powiedział o banderowcach. I oni przeklęci niech będą wyklęci przez Boga i przez ludzi na wieki wieków. Ilu ludzi niewinnych zarąbali i teraz chcą oni by ich poczytywać za obrońców Ukrainy. A z kim oni walczyli? Walczyli ze swoimi sąsiadami przeklęci mordercy. Ileż to krwi na ich rekach? Ileż to pakunków z żywymi ludźmi zakopali w ziemi? Ludzi wywożono z Ukrainy i oni teraz nie chcą wracać do tej „banderowszczyzny”.
Ze łzami błagam was, ludzie, wybaczcie mi moje grzechy.
Źródło: Gazeta „Советская Луганщина” („Sowiecki Ługańsk”), styczeń 24, nr.1

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:17, 09 Wrz '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obywatel z krainy U tnie nożem dwóch Polaków

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:50, 09 Wrz '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 16:10, 25 Wrz '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostali czasowo nowe mieszkania, mieli do września się urządzić i usamodzielnić

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:55, 25 Wrz '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
Dostali czasowo nowe mieszkania, mieli do września się urządzić i usamodzielnić


Oj tam czepiacie się, jakbyście mieli dziadka co potrafi tylko mordować cywilów, a latami siedział w jamie w lesie ukrywając się przed komunistami i który przeszczepił nawyki na dzieci a te dalej na swoje dzieci to byście się nie przypierdalali. Dzicz banderowska którą tak usilnie starają się nam przedstawić jako cywilizowaną nie potrzebuje , lodówki, ni wanny, ni innych sprzętów do życia. Oni potrzebują jam w ziemi, lepianek najlepiej ze swojego gówna, a ze sprzętów, widły, siekiery, a nawet co bardziej postępowi używają łopat więc tego im trzeba.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:37, 25 Wrz '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
...............Dzicz banderowska którą tak usilnie starają się nam przedstawić jako cywilizowaną nie potrzebuje , lodówki, ni wanny, ni innych sprzętów do życia. Oni potrzebują jam w ziemi, lepianek najlepiej ze swojego gówna, a ze sprzętów, widły, siekiery, a nawet co bardziej postępowi używają łopat więc tego im trzeba.

znam osobiście historię z okolic Słupska, bo kupiłem ruinę do remontu od typa co sie po latach od sąsiadów dowiedziałem, że go w latach 50-tych UB szukała i się po stogach siana chował (sąsiad mówił dosłownie: "ten zabijał w białych rękawiczkach"). Tam całe wsie zasiedlone z akcji "W". To był duży ładny budynek po niemcach (jest, moja ex to zawłaszczyła) - 4 rodziny tam się "umościły", wielka murowana obora, dwie studnie, łazienka z wanną itp. hydroforowy zbiornik w piwnicy jeszcze widziałem, wielki był i nie dali rady wynieść. Obora miała swój własny wodociąg pod sufitem.
No w każdym razie z nastaniem nowych "gospodarzy" wannę wywleczono w krzaki "bo po co to komu" (ja wannę w krzakach znalazłem a jak w 2004 zrobiliśmy zimowy zlot motocyklowy to się chłopaki wozili w tej solidnej wannie ciągając ją po śniegu za jakąś terenówką). Chałupa i obejście się dosłownie waliło, obraz nędzy i rozpaczy, budynki gospodarskie - jeden sam się rozpadł a drugi tylko do rozbiórki (dachu nie łatali, bo po co?). W tej chałupie co mieszkali Szymon (tak miał na imię) pokazywał mi z dumą jak sobie radzi z przeciekającym dachem. Brał 2 żerdzie, plastikowe worki po nawozach i przybijał je do tych żerdzi robiąc taką rynnę, którą mocował na strychu i kierował ją od dziury w dachu w stronę okienka - woda wyciekała i było sucho Laughing
Te 4 rodziny się wiecznie ze sobą kłóciły (krewni) i nie było wiadomo kto ma za co płacić a że Szymon miał bimbrownię w domu to jakoś zawsze się tym bimbrem godzili. Nawet w Urzędzie Gminy wiedziano, że jak komisja jedzie do Szymona to już na piętnastą nie wrócą. Takie to przygody.

Z drugiej strony Słupska (to już opowieść przyjaciela, który to widział) w Dębnicy Kaszubskiej chłop zimą palił sobie wypiłowując w dachu co drugą krokiew ("bo niemce niepotrzebnie ich tyle tam dali"). Mój ojciec leśnik by książkę napisał z tego typu historiami.

p.s. jak ja nastałem to te rury w oborze jeszcze widziałem, zimą to mróz rozsadzał to zawijali starą dętką i drutem aby znowu wiosną działało. Potem pompę szlag trafił i nosili wiadrami.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 25 Wrz '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może dzięki takim gościom ukry się trochę zastanowią, zanim coś wywiną. Tę szczekającą babę to..... głupsze to od kury, tak gdaka.
https://twitter.com/ProstyPrzekaz/status/1574003993352851457
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:28, 26 Wrz '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odpowiedź na stwierdzenie prezy- dęta https://gloria.tv/post/wMyuhkebP8Sm2FAF6X7sXympq
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:19, 27 Wrz '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Info od kolegi:
Cytat:
Kolega przed chwilą doniósł - ukry latają po toruńskich lokalach z nożami, tulipanami itd. Komuś wbili nóż w pośladek, komuś rozcięli nogę. Oczywiście, hołota trzyma się w grupach. W Toruniu był dotychczas spokój, lokalni więc wchodzą w kolejny etap.

a potem uzupełnił:
Cytat:
No kumpel mowil, ze 8 Ukraińców na 4 Polaków wyskoczylo i jednemu nóż wbili w pośladek i pół nogi przecięli nożem. Ale i tak Polacy ich załatwili
A jeszcze opowiadał ze jego znaioma wynajmowala pokój Ukraińcom i przyszła zobaczyć mieszkanie to było zarzygane, zasikane i rozpierdol syf

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 27 Wrz '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyłudzanie świadczeń trwa od czerwca. Bolska bogata kraj https://twitter.com/Dziki__Janusz/status/1574807303546699777
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:45, 04 Paź '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

transparent na stadionie STOP UKRAINIZACJI POLSKI . Artykuł zasypany komentarzami, można plusować bez logowania
https://sport.interia.pl/pilka-nozna/eks.....Id,6326097
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:32, 15 Paź '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

okazuje się, że imigrantów to my już od dawna mamy Michał Dworczyk z tryzubem na rekawie
https://twitter.com/BWszechpolski/status/1581225364902187009
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:25, 16 Paź '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden z komentarzy powiada: "powinni to puscic w głównych programach TV". 14 X ukropy święto mieli. Posłuchajcie co krzycza:
https://twitter.com/MirekNiezalezny/status/1581321603782057985
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1722
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:12, 16 Paź '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
Jeden z komentarzy powiada: "powinni to puscic w głównych programach TV". 14 X ukropy święto mieli. Posłuchajcie co krzycza:
https://twitter.com/MirekNiezalezny/status/1581321603782057985


krzyczą, ale popatrz, że trzymają się razem i zgodnie krzyczą to co krzyczą. Co tu wybrzydzać? Że u Polaków to coś' było w czasach przed 80' i poszło się dymać na zawsze...bo właśnie na tym polega "narodowość" i utrzymywanie tradycji. U nas, nawet topić marzannę zabronili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 775
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:27, 16 Paź '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A od kiedy ty @oczko zrobiłeś się taki kolektywny? Rolling Eyes
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:38, 17 Paź '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uzasadnienie jest w pierwszych słowach tego tweeta: Czy któryś z polskich polityków w ogóle się zająknął? Narodowcy od Robercika coś powiedzieli?
Otóż Ziela przyznał tytuł bohatera 99 letniemu mordercy cywilów - Mirosławowi Simczynowi

https://twitter.com/st_feu/status/1581717436859965440
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 11:34, 26 Paź '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć chuje tęskniliście



nie macie pojęcia jak fajnie się tańczy shufle dance do tego powyżej a jeszcze lepiej rucha z obrzezanym

bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce

zostaję w Wawie jak ją ktoś zburzy ze mną to kurwa będę straszyć

a ostatnio byłam w Afryce, odnotowaliście? To uprzejmie donoszę i za swoje kurwa....

Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:50, 26 Paź '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry Polak radzi ukrowi:


_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2573
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:51, 28 Paź '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna wypowiedź dla pana z U co mu się trochę pomyliło https://gloria.tv/post/KSP1mUmsKPpL6wYdYV1qtcPi2
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 81, 82, 83, 84, 85   » 
Strona 82 z 85

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile