W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie   
Podobne tematy
TAK dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie30bez ocen
Polska obowiązkowo przyjmnie imigrantów131
imigranci wywołali zamieszki we Włoszech419
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
25 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 148368
Strona:  «   1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 83, 84, 85   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.020 mBTC

PostWysłany: 07:06, 08 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JerzyS napisał:


Dotrwałem do 2:23...
Znam lepsze kabarety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:08, 15 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OBWIESZCZENIE:

W związku z szukaniem idiotów uprawiających mowę nienawiści pisanej słowem w necie obecnie i aktualnie w naszym kraju pragnę oznajmić iż tytuł tego tematu: " NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie" nigdy nie był i nie będzie nawoływał do jakiejkolwiek nienawiści. Wszystkie informacje mają tu charakter odtwórczy i komunikują za albo przeciw niekontrolowanemu napływowi do Polski muzułmańskich imigrantów. Filmiki można sprawdzić np. jadąc do Francji czy to był fejk - osobiście odradzam w czasie marszów tzw: " Żółtych kamizelek" ( za dziennikarzy trzymam kciuki - wracajcie do Polski cało) - bo to grozi czasami uszczerbkiem na zdrowiu - też podpatrzone w tv. etc.
Za albo przeciw - tzn. tak jak w przypadku za albo przeciw aborcji, eutanazji czy większej ilości pieprzu w zupie itp.

Kruczowłosa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niesforny




Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 23
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:15, 15 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kruczowłosa napisał:
OBWIESZCZENIE:

W związku z szukaniem idiotów uprawiających mowę nienawiści pisanej słowem w necie obecnie i aktualnie w naszym kraju pragnę oznajmić iż tytuł tego tematu: " NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie" nigdy nie był i nie będzie nawoływał do jakiejkolwiek nienawiści. Wszystkie informacje mają tu charakter odtwórczy i komunikują za albo przeciw niekontrolowanemu napływowi do Polski muzułmańskich imigrantów. Filmiki można sprawdzić np. jadąc do Francji czy to był fejk - osobiście odradzam w czasie marszów tzw: " Żółtych kamizelek" ( za dziennikarzy trzymam kciuki - wracajcie do Polski cało) - bo to grozi czasami uszczerbkiem na zdrowiu - też podpatrzone w tv. etc.
Za albo przeciw - tzn. tak jak w przypadku za albo przeciw aborcji, eutanazji czy większej ilości pieprzu w zupie itp.

Kruczowłosa


Laughing za puzno, temat jest twojego autorstwa i jest tu całe 4,5 tony mowy nienawiści, rasizmu, nie tolerancji i nnych nie akceptowanych uprzedzeń z czego znaczna część jest twoja, teraz już sie nie wywiniesz, chyba że poprosisz Bimiego by szybko usunoł cały temat Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:38, 16 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polacy wcale się aż tak bardzo nie różnią od tych tzw. ciapatych. Jeden troglodyta zabija człowieka nożem, a reszta jak stado podekscytowanych małp skacze w miejscu, wymachuje rękami i wyje z zadowolenia, że kogoś zabito nożem bo mu się należało.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:24, 22 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niesforny napisał:
za puzno


no dla kogoś na poprawną ortografię za późno owszem


Jeśli chodzi Azyren o twój komentarz - no cóż nie biorę na poważnie poglądów osoby, która pisze, że nienawidzi blondynów bo są blondynami ( w pierdolni) i że z tego powodu kogoś nawet pobiłes....

no coment

poza tym jak bimi jest blondynem to mu wpierd@@@@isz? Czym się różnisz od ciapatych i nieciapatych propagujących przemoc.... taa belki w swoim oku nie widzą...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:40, 22 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Szwedzka Rada Chrześcijan domaga się zwiększenia liczby pozwoleń na pobyt, jakie powinny jej zdaniem zostać przyznane imigrantom przybywającym w ostatnich latach do tego skandynawskiego państwa. Zdaniem instytucji łączącej przedstawicieli chrześcijan różnych obrządków, wielu z obcokrajowców zdążyło się już nawrócić na wiarę w Chrystusa, dlatego bezpodstawne są podejrzenia szwedzkich władz, iż czynią to jedynie w celu uzyskania prawa do azylu.

W najbliższym czasie przedstawiciele szwedzkich protestantów, katolików i prawosławnych, mają spotkać się z urzędnikami Rady Migracyjnej, aby przekazać im blisko 18 tysięcy podpisów złożonych przez przebywających w tym kraju imigrantów. Właśnie tylu obcokrajowców miało bowiem w ostatnim czasie nawrócić się na wiarę chrześcijańską, co zdaniem Szwedzkiej Rady Chrześcijan jest argumentem przemawiającym za przyznaniem im prawa do pobytu na terytorium Szwecji.

Rada Migracyjna podchodzi jednak sceptycznie do całego przedsięwzięcia, ponieważ jej zdaniem część duchownych wystawia imigrantom specjalne świadectwa, aby dzięki nim mogli oni pozostać legalnie w Królestwie Szwecji. Przedstawiciele Kościołów chrześcijańskich krytykują więc urzędników, którzy ich zdaniem nie chcą akceptować dokumentów o „przynależności parafialnej, wierze i aktywnym członkostwie” imigrantów do tamtejszych wspólnotach wyznawców Chrystusa.

Pastor Daniel Alm, lider szwedzkiej wspólnoty zielonoświątkowców, krytykuje więc władze swojego kraju za odmawianie obcokrajowcom ich rzeczywistej wiary chrześcijańskiej. W rozmowie z mediami dodał on, iż nie słyszał o żadnym przypadku, aby nawróceni imigranci dokonali jakiegokolwiek przestępstwa. Ponadto jego zdaniem część z nich wierzyła w Chrystusa jeszcze w swoich państwach, ale bała się tego ujawniać z powodu ewentualnych represji.


https://wolnemedia.net/szwedzka-rada-chr.....migrantow/

Islamizacja Europy...


@Krucza

W sumie szkoda czasu na osobe twojego kalibru, ale odpowiem krótko, skoro juz oskarżasz mnie o przemoc. NIGDY w życiu nie pobiłem kogoś ZA NIC. A dowalenia komuś w samoobronie się nie wstydzę, bo takie ścierwa które podnoszą na kogoś rękę w pełni sobie zasługują na swój los. A że trafiło na blondyna to cóż... pisałem już, że blondyni to tacy typowi bully z reguły są (nie wszyscy oczywiście, żeby nie było że wszystkich do jednego wora).

Mam z nimi złe skojarzenia i mam do tego prawo. A czy ty krucza kiedykolwiek w życiu spotkałaś na własne oczy ciapatego, i ten ciapaty w jakikolwiek sposób cie skrzywdził? Nie sądzę. Ja kilku znałem i przynajmniej w moim wypadku byli to raczej sympatyczni ludzie, ale tez nie wrzucam wszystkich do jednego wora.

I to odróżnia mnie od takiego umysłowego zjeba jak ty krucza, że ja swoje uprzedzenia to przynajmniej mam na podstawie faktycznych doświadczeń życiowych, i nie ukrywam tego. A ty to co najwyżej bo gdzieś w internecie coś przeczytałaś albo ktoś ze znajomych ci powiedział na zasadzie "głuchego telefonu".

To tyle. A teraz spadaj miernoto bo nie jesteś warta czasu który na ciebie marnuje. Idź z laurką i kwiatami do Venoma, może ci wybaczy i założycie "zdrową. polską rodzinę" Laughing
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:09, 24 Sty '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok wiemy, że chcesz zaciemnić obraz Azyren co się dzieje tylko po co. Idź z mojego tematu.


Brytyjczycy stoją za wprowadzaniem imigrantów do Polski?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:28, 18 Mar '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No... kochany bimiego ciapatek zrobił mu zamach w Holandii...

ale nawet jak by mu pod domem coś rozjebali pisał by że ich kocha i niczemu nie są winni...

a tymczasem w Polsce ...cisza... nic... i cisza... i nic .... może dlatego że nie ma tylu ciapatych... nieskontrolowanych


https://wiadomosci.wp.pl/holandia-strzel.....594171009a



bye bye
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.020 mBTC

PostWysłany: 08:15, 16 Kwi '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta wiem, że czekacie na to czy Krucza coś napisze w sprawie Notre Dame a napisze....

Na sam pierw od innej strony niż, myślałam czyli finansowej :

Zobaczcie co się stało oprócz tego co się stało - ogromna olbrzymia zbiórka pieniędzy - kurwa przecież na zabytek narodowy daje państwo tego kraju co się to to wydarzyło, następnie - Unia finansuje renowację zabytków - ale oczywiście datki będą płynąć z całego świata a najwięcej pewnie z Polski te qrwa babcie naiwne biedne i młodzi wpuszczeni w maliny... przyglądajcie się bacznie tym, którzy będą zbierać pieniądze - jeśli to czarni i biskupi to może jakieś z 10% pójdzie na ten cel co będą zbierać. Swoją drogą fajny sposób dla zamożnych aby stali się jeszcze bardziej zamożni i ukryli machloje nie?

no i znów to od czego nie chciałam zacząć ale muszę zacytować niejakiego ubogiego w myślach i rozumie pana Jacka Nizinkiewicza ( kto to kuźwa jebana jest że go portal cytuje ale nic) :

" Rozumiem, że niektórych może to przerastać, ale pożar katedry #NoterDame wynikał z jej renowacji, a nie islamizacji.
Tak na wszelki wypadek, jakby ktoś chciał trzymać się faktów, bo zapowiada się kolejny dzień komentarzy mądrych inaczej."

no to mówię już jako mądra inaczej : jedno drugiego nie wyklucza panie nizinkiewicz!


Jakie są fakty: - takie, że w Europie buduje się na stalowych rusztowaniach nie bambusowych jak w Azji gdzieniegdzie
- takie, że budynek na zewnątrz ma cegły nawet jak część jest drewniana przy dachu nie płonie ot tak sobie jak pochodnia jak ktoś temu nie pomoże
- nawet jeśli nie najął się żaden muzułmanin wśród pracowników renowujących katedrę ( co skrzętnie mogą ukryć aby nie skłócać religii) to mógł z drogi ktoś wejść na rusztowanie przebrany za robotnika i cieszący się że niejaki allah go wynagrodzi za to co zrobi za chwilę...

poza tym jaka reakcja Macrona : jest mi smutno, no qrwa smutno to może być jak mu żona ulubiona powie że debil.

Czy to ogólnie nie będzie gromadzenie pokątnie jakiejś większej gotówki? Już się ruszyło pospolite finansowe ruszenie w każdym państwie katolickim i świeckim to miliardy...

Poza tym pewnie jako mądra inaczej się mylę i jeszcze był inny powód

Rolling Eyes

-----

Tak z ciekawości szukałam w necie czy był jakiś film o płonącej katedrze a znalazłam książkę - znamienna okładka i błyskawica w miejscu wieży - wiadomo od błyskawicy się zapala to w co błyskawica uderzy:




i nie krytykujcie pani Ogórek - mówi co myśli większość społeczeństwa na temat muzułmanów, że ładna nie znaczy że nie wie co mówi szowiniści dziennikarze.


w sumie to nigdy nie podobały mi się te krogulce na tej katedrze... to jedyny plus całej historii

Rolling Eyes

i tak ogólnie to mam już wszystko w dupie a najpewniej wina renowacji i zapaliło się od świecy - albo zapalniczki bo jakiś debil palił papierosa... czy jakoś tak...

Rolling Eyes Rolling Eyes

albo gaz na dachu wybuchł ten z Rosji i to wina Rosji będzie

taa jakoś tak

czy może murzynka bambo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.020 mBTC

PostWysłany: 08:22, 16 Kwi '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Stare dobre czasy wracają. Ragnarowi pewnie zakręciła by się łezka w oku Very Happy
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1088
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:59, 16 Kwi '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprAwA wyjAśnionA Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:08, 17 Kwi '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem i napisze bez ironii - ogień mógł zostać zaprószony przypadkiem ale najważniejsza kwestia dla mnie jest taka, że:

Celowo zburzyli jedną z katedr we Francji w mniejszym miasteczku - jest filmik na youtubie nawet zamieszczony w moim temacie tutaj chyba ( za dużo szukania). Większość rady miejskiej tam to muzułmanie może dlatego taka cisza o tym.

Dlaczego o jednym zburzonym kościele cisza w mediach a o innym się trąbi na cały świat?

Byłabym za tym, że to nieszczęście i trzeba im pomóc ale nie w momencie kiedy jedne kościoły u siebie burzą a inne spalone gloryfikują!

Ta hipokryzja jest niepojęta...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:07, 28 Kwi '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety przedstawiłam wam nieaktualne dane

Od paru lat już było ponad 800 aktów podpaleń, wandalizmu i niszczenia kościołów we Francji - głównie robili i robią to obcokrajowcy - wyznawcy islamu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:41, 06 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy słyszał już chyba o porównaniu przez Tuska Kaczyńskiego do tego króla lodu czy coś tam z " Gry o tron" - nie Tusku - to nie Kaczyński to rzesze ciapatych niszczących Europę nie bez powodu scenariusz bardzo podobny w bitwie do " World War Z".

Wszyscy w gównie ale kurwa uparcie twierdzą że to pachnące róże

miłego tonięcia kurwa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:51, 23 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozmawiałam jakiś czas temu z zagorzałym zwolennikiem SLD i on stwierdził, że popiera w 100% to co robi PiS w sprawie imigrantów muzułmańskich.
Wszędzie jak Polska długa i szeroka jest to poparcie dla działań PiS w sprawie imigrantów bo tylko ta partia miała jaja powiedzieć NIE Niemcom i ich islamskim imigrantom.

Nawet jeśli nie podoba mi się cokolwiek innego w ich działaniach to to jak i to, że ludziom dają - bo poza Wawą na jedno miejsce pracy przypada 2000 chętnych (!) sama sprawdzałam - więc to nie jest tak, że ludziom robić się nie chce ale pracy normalnej nie ma - więc te plusy i zapomogi od państwa należą się po prostu. W Europie to jest od dawna to nie rozumiem skąd w Polsce wielkie halo jak da się te 500?? Przecież to i tak ochłap w porównaniu do Skandynawii czy Niemiec - no ale jest. W sumie PO mogło dać ludziom nawet po 100 i nie dało woleli sobie kiesę nabijać amberami czy stołkami w Unii. Jak to mówią każdy kto rządzi sobie zabiera - ale nie każdy co rządził dawał też ludziom jak ostatnio PiS właśnie.

Więc konkluzja jest jedna i to na korzyść PiS.

W sumie to serio - nie ważne z jakich pobudek daje ta partia ludziom ale PO czy SLD byli tak zaślepieni ego, że nawet q......a nie pomyśleli o ludziach w żadnym momencie, w żadnym jebanym momencie nie podwyższyli ludziom kasy - nawet po strajkach pielęgniarek dali im wielkie gówno bo rozmawiałam z pielęgniarkami akurat - dali jakiś ochłap a tym co nie strajkowały bo jakieś szpitale musiały działać to nie dali nic - wtedy rządziło PO. T o dziwić się, że teraz nagle wszyscy strajkują? Bo właśnie teraz wiedzą, że dostaną więcej niż kiedykolwiek jak rządzi PiS.

No i konkluzja własnie jest jedna i to na korzyść PiS.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:14, 23 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabrzmię teraz jak korwinista, ale tutaj akurat mają trochę racji... Ty wiesz że oni tak po prostu nie dają? Że oni tych pieniędzy nie wyczarowują i nie wyciągają z cylindra jak iluzjonista króliki? Tylko żeby mogli arbitralnie wybranej części społeczeństwa coś dać, to muszą najpierw innym zabrać, czasem bezpośrednio, a czasem pośrednio poprzez politykę inflacyjną. To jest dzielenie społeczeństwa na lepszych i gorszych, części ludzi sie po prostu należy, a reszta ma zapierdalać i nie gadać.

Poza tym Niemcy czy Holandia to dużo bogatsze kraje, które mogą sobie na takie programy socjalne pozwolić, co i tak nie zmienia faktu że na zachodzie jest teraz trend odwrotny i są one powoli ukrócane, a w 5 razy biedniejszej Polsce maszyna "selektywnego rozdawania" rusza jak z bicza strzelił.

Jak już mają rozdawać, to bardziej rozsądnym rozwiązaniem moim zdaniem byłby BNP w jakiejś niewielkiej kwocie, rzędu 200-400 zł na obywatela, a nie to co teraz, części społeczeństwa rzucą w chuj kasy, a reszta ma zamknąć ryja i pracować?

Hahah kurwa pieniądze rozdają Laughing Laughing Laughing

Najlepsze jest to że rozdaja pieniądze których nie mają, bo mimo uszczelnienia VAT-u co było - muszę przyznać - jednym z niewielu sukcesów partii rządzącej, to i tak dług publiczny Polski wciąż rośnie i przyspiesza, bo rozdawnictwo PISuarów już dawno zjadło z nadwyżką to co zebrali z VAT.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.020 mBTC

PostWysłany: 15:09, 23 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kruczowłosa napisał:
Rozmawiałam jakiś czas temu z zagorzałym zwolennikiem SLD i on stwierdził, że popiera w 100% to co robi PiS w sprawie imigrantów muzułmańskich.
Wszędzie jak Polska długa i szeroka jest to poparcie dla działań PiS w sprawie imigrantów bo tylko ta partia miała jaja powiedzieć NIE Niemcom i ich islamskim imigrantom.


to bardzo ciekawe, bo ja kiedy nie pójdę do biedronki, to spotykam coraz więcej imigrantów robiących tam zakupy.
wcześniej byli sami ukraińcy, ale ostatnio i ciapaci się zdarzają, a nawet kobiety z chustami na głowie - i to w naszej małej pipidówie, wyobrażam sobie co jest w dużych miastach..

tak że coś was ten pis i sld nieźle w chuja robią.
no ale wiadomo, jak się wysłało niewykwalifikowaną siłę roboczą na urlopy 500+, to skądś trzeba teraz brać czarnuchów coby tyrali na koryto.
i tak oto wielki dziejowy problem ideologiczno-religijno-kulturalny został zamieciony pod dywan przez zwykłą judeochrześcijańską chciwość Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:08, 24 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Kruczowłosa napisał:
Rozmawiałam jakiś czas temu z zagorzałym zwolennikiem SLD i on stwierdził, że popiera w 100% to co robi PiS w sprawie imigrantów muzułmańskich.
Wszędzie jak Polska długa i szeroka jest to poparcie dla działań PiS w sprawie imigrantów bo tylko ta partia miała jaja powiedzieć NIE Niemcom i ich islamskim imigrantom.


to bardzo ciekawe, bo ja kiedy nie pójdę do biedronki, to spotykam coraz więcej imigrantów robiących tam zakupy.
wcześniej byli sami ukraińcy, ale ostatnio i ciapaci się zdarzają, a nawet kobiety z chustami na głowie - i to w naszej małej pipidówie, wyobrażam sobie co jest w dużych miastach..

tak że coś was ten pis i sld nieźle w chuja robią.
no ale wiadomo, jak się wysłało niewykwalifikowaną siłę roboczą na urlopy 500+, to skądś trzeba teraz brać czarnuchów coby tyrali na koryto.
i tak oto wielki dziejowy problem ideologiczno-religijno-kulturalny został zamieciony pod dywan przez zwykłą judeochrześcijańską chciwość Smile


Jak ci narko mózg spiertoliły to nie moja wina.
Są ciapaci bo mogą przyjechać - Polska nie ma napisane w konstytucji - von wszystkim ciapakom, jak przyjeżdżają tzn że tutaj czują się po prostu BEZPIECZNIE, to po pierwsze po nastepne jest w chuj wycieczek ciapatych do naszego kraju bo znajomi pracują tu i ówdzie i wiem. Bedzię jeszcze więcej Azjatów - tych, których staćna wycieczki do Polski chcesz czy nie zaczynamy być atrakcyjnym krajem do zwiedzania. Poza tym jest mnóstwo Hindusów ale oni nie zaliczają się religijnie do tych " wrogich ciapatych" co to przyszli z uchodźcami i są bojownikami co w oficjalnych tv we Francji i Niemczech się mówi i to już nie teoria spiskowa.

To jednak nie zginąłeś w tym zamachu w Holandii no masz ci los masz szczęście następnym razem możesz nie mieć.
Pluj się ile chcesz ale za prawdę ci nie płacą widzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 765

PostWysłany: 13:18, 24 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moje PIS po prostu zrobi wszystko by dostosować się do dyrektywy 2030 bo się zobligował a to oznacza że będzie coraz większa różnorodność rasowa w Polsce czy komu się to podoba czy nie reprezentant polski podpisał na to papier i .
My możemy sobie protestować i nie zagłosować na rządzących że rozpierdalają polskie społeczeństwo od środka czy co ale to zawsze przekupić może rząd 99% lokalnej patoli ochłapami oni zagłosują, a tobie się nie podoba ? to spierdalaj.
zresztą czasami to nie wiem czy ci obcy źli czy ten 99% patoli bo imigranci jak są sami to są miękkie faje a jakiś najebany 1 pato polak może na odpierdalać ... no brak słów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:56, 25 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcę dodać, że jestem apolityczna i nikogo nie zamierzałam urazić moimi postami

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:42, 16 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwa oblicza polskiej polityki wobec imigrantów

Przy ostrej, antyimigranckiej retoryce, zarówno na użytek wewnętrzny, jak i na scenie unijnej, Polska jednocześnie akceptuje niebywały napływ cudzoziemców do kraju, głównie z Ukrainy. Praktyka dnia codziennego, czyli brak rąk do pracy, mija się z propagandowym podsycaniem niechęci do obcych,


czytaj: https://wiadomosci.onet.pl/politico/dwa-.....ow/17zdr2x
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lukagr




Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 157
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:42, 16 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rece do pracy owszem
otwarte ryje po darmowy socjal juz nie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:11, 16 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko jaki socjał? Laughing

Chyba nie wiesz gdzie mieszkasz.
W Polsce nawet mając "ubezpieczenie zdrowotne" chodzi się do lekarzy prywatnie, coby nie zdechnąć czkając w kolejce na badanie.

Jedyny socjał który w Polsce jako tako działa to 500+, który dzieciom imigrantów akurat też przysługuje - czy pracują, czy nie.

Rozumowanie że Ukrainiec to na pewno przyjeżdża do Polski żeby zarobić pieniądze, a Syryjczyk żeby pieniądze wyłudzić, świadczy wyłącznie o tym jakie macie malutkie polaczkowate ograniczone móżdżki. Plus oczywiście jeszcze uwidacznia pod jak mocnym jesteście wypływem syjonistycznej propagandy. Kóra akurat do Ukraińców nic nie ma, choć znowu w ich kraju (przypadkiem tak samo jak w Izraelu) nacjonalizm ma wydźwięk wyraźnie antypolski. No ale o tym się nie mówi - mówi się za to o islamistach gwałcących wasze kobiety i wyłudzających wasz socjał. Ech debile.. Smile Małpę trudniej kontrolować niż was.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:38, 16 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale serio, naprawdę nikt nie widzi nic dziwnego w tym, że najgłośniejszy, najbardziej anty-imigracyjny kraj w Europie po cichu przyjmuje do siebie najwięcej imigrantów? I w ogóle mu to nie przeszkadza..

Bo dla mnie to co najmniej symptom jakiejś choroby. Która wygląda mi na poważną, bo najwyraźniej ma związek z mózgiem.

Może powinniście się zbadać, zanim będzie za późno?
Oczywiście prywatnie, bo z NFZ to na pewno będzie za późno. Było by za późno nawet, jeśli jeszcze byli byście zdrowi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:30, 16 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ale co ty, ameryke odkryłeś przed chwileczką z tymi ukraińcami?? Są tu tak samo niepożądani jak każdy jeden przybłęda z innego zakątka świata, diluj z tym. Być może ukraińcy stanowią wciąż jeszcze największą procentowo plagę w tym kraju (a być może jest ich tyleż samo co całej reszty tej niepoliczalnej hałastry zza siedmiu mórz), ale coś mi się zdaje, że te proporcje szybko już odwracają się na ich "niekorzyść". Rzecz to dobrze znana i wielokrotnie poruszana, że PiS tuszuje statystyki imigranckie, zaś przed "wyborcami", oraz Unią, odgrywa dobrego i złego policjanta w jednej osobie. Wszyscy tam zresztą dobrze znają swoje, i nie tylko swoje role w tym cyrku , czy tam teatrze 'unijnym'... Rano się kłócą, wieczorami te same dziwki młócą. Confused
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 83, 84, 85   » 
Strona 73 z 85

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile