W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie   
Podobne tematy
TAK dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie30bez ocen
Polska obowiązkowo przyjmnie imigrantów131
imigranci wywołali zamieszki we Włoszech419
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
25 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 148847
Strona:  «   1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 83, 84, 85   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 21 Paź '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierdolę, @listopad, naprawdę nie czujesz zażenowania rozsiewając brednie których nie powstydził by się typowy tępy izraelski nacjonalista?

Jeszcze tylko (dla formalności i pełni obrazu) dodaj, że Izrael ma najlepszą armię i już niedługo rozprawi się z tą muzułmańską zarazą raz na zawsze. I co najważniejsze, zrobią to dla nas! W każdym razie żaden tępy izraelski nacjonalista z jakim miałem do czynienia nigdy omieszkał tego dodać. Więc nie wiem co akurat ciebie powstrzymuje. Bo chyba nie moralność?

I jeszcze może dodaj, prosto za Ziobrą i jego partią, że istotnym problemem współczesnej Europy jest to, że Chrześcijanie i Żydzi są w niej prześladowanie nie mniej niż geje.

Swoją drogą zastanawiam się, może masz jakieś informacje na ten temat, czy muzułmanie bardziej nienawidzą judeochrześcijan, czy gejów? Bo jeśli to drugie, to może moglibyście zawiązać jakiś pakt... Wszak nic nie jednoczy bardziej niż wspólny wróg... Wielkie Zjednoczone Religie vs. lewackie zboczenia.
Stary, jak byście zamiast ze sobą walczyć połączyli swoje siły, to znając życie w ciągu max 20 lat przywrócili byście stare dobre czasy gdy lewaków, zboczeńców i innych heretyków zwyczajnie pali się na stosach.
I czy to nie jest cel godny pojednania?

No bo i umówmy się, nie trzeba cię znać od prawie 10 lat żeby wiedzieć, że twoja poglądy obyczajowo-kulturowe bliższe są typowemu muzułmańskiemu ciemnogrodowi z jakiejś zabitej dechami afrykańskiej wiochy, niż standardom współczesnej europejskiej cywilizacji i nowoczesnego społeczeństwa które ją stworzyło.
Co ty gościu myślisz, że jak w Polsce 50% bydła kupuje tego typu hitlerowską demagogię, w przerwach zresztą między chodzeniem do kościoła i piciem wódki, to cała oświecona Europa (z której jesteś rzekomo tak dumny), od razu przestawi się z powrotem na twoje pierdolone średniowieczne standardy mentalnego ciemnogrodu i wojen religijnych?
Niestety pragnę cię poinformować, że realia są takie, że "oświecona Europa" zdecyduje się na powrót do średniowiecznych standardów tylko wtedy, gdy będzie w tym jakaś forsa do zrobienia. No a na razie (o czym pewnie nie wiesz, bo niby skąd) trendy w europejskim biznesie są takie, że czy to żyd, czy polak, czy muzułmanin, czy pedał, czy impotent - nie ma znaczenia, byle jutro rano przyszedł do roboty i się skupił na owocnej pracy z pozostałymi robolami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:21, 28 Paź '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
absolutarianin




Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:05, 29 Paź '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LOT, Wizz i jeszcze jakis zydowski przewoznik obsluguja juz BEZPOSREDNIE loty z Tel-Awiwu do nastepujacych miast Polin:

Warszawa, Wroclaw, Gdansk, Krakow, Katowice, Poznan, a nawet... Lublin i Rzeszow! Shocked

Kto nie wierzy, niech sobie sprawdzi tutaj:

skyscanner.pl

Nowy kierunek turystyczny? Nie moi drodzy, do Ankary jakos ciagle lata sie przez MUC, albo inne szeremietjewo, to przygotowywana jest juz masowa emigracja do Nowej Palestyny. Laughing

Rakiety macie? Hamas macie? Nie?... Mlodziez patriotyczna, aha..

I na mieszkanie w kredycie tyracie, aha...

No to ja wam powiem, mozna was zalatwic pociagnieciem jednej wajchy. Zyd Morawiecki podniesie WIBOR do 15%, bo przeciez przed wojna musi byc KRYZYS i nie nadazycie posladow w tych zydowskich fabrykach spinac. Potem jak juz Izrael zaplonie, to tu w Polin, po jednym Abramsie (juz tu sa!) i po kilku mossadzistow (juz sa na kazdym lotnisku) na na kazdy wiekszy plac miejski, 447 i zaraz sie mieszkania dla nowych imigrantow znajda. Tak proste, ze az genialne...

Kto ma uszy, niechaj slucha!
_________________
"Na szczęście wszelakie - serce trza mieć jednakie" J.Kochanowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:09, 30 Paź '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Booooooo Polacy sami się o to starają, szukają turystów przyjeżdżających do Polski a nie tylko wyjeżdżają z Polski. Wiem, że Polacy chętnie nawiązują współpracę z Izraelem i krajami np. w Azji co w tym dziwnego olaboga?? Poza tym każdy widzi że bezpieczniej tu niż w Niemczech Berlin zwiedzać oglądając gwałconą w krzakach 17- latkę, którą zresztą Polka uratowała bo żaden chuj zbolały Niemiec się nie ruszył żeby pomóc? W mediach ostatnio było to i nie tylko to.

----------

A tak z innej beczki: ostatnio Skrzynecka płacze, że na Powązkach jej grób obrabowano: skradzione mosiężne litery: łomatko zamiast biadolić i przeklinać na Polaków to się kuźwa rozejrzyjcie aktorzy od siedmiu boleści ilu Ukraińców tu zjechało - te literki to będą na skupie ale gdzieś za granicą.

To zawsze jest cena multi kulti. Ja tam tylko dobrych pracujących widziałam zza wschodniej granicy, ale kto wie, no bo kto normalny teraz akcję na grobach by robił? w Wawce? W tym zapiździu bogatych. A poza tym kto kurwa po raz enty normalny stawia mogiłę na pokaz - to wyrzeźbić się taniej już liter nie da muszą być mosiężne? Szkoda że nie złote - tyle głodu kurwa w Afryce uff.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzyzak




Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:31, 31 Paź '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi - niestety obecnie "typowy muzułmański ciemnogród z jakiejś zabitej dechami afrykańskiej wiochy" oraz "standardy współczesnej europejskiej cywilizacji" (zachodniej) to coraz bardziej jedno i to samo...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:18, 02 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:44, 09 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzyzak




Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:29, 10 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obawiam się, że panowie ze zdjęcia powinni beknąć za profanację barw narodowych...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:09, 12 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za profanację to ty powinieneś beknąć jakbyś wystrzelił z fiutka a zdjęcie jest prawdziwe z poświęcenia jednej ze strzelnic w Polsce, zrobiło furrorę i krąży w necie przerobione na niezliczoną liczbę memów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:19, 12 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kruczowłosa napisał:


Bóg katolicki, zawsze pożądał krwi, ofiar i cierpienia.
Im więcej ludzi się napierdala i zabija w imię tego samego Boga katolickiego, tym Bóg bardziej zadowolony.
Ot religia śmierci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzyzak




Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:12, 12 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kruczowłosa napisał:
Za profanację to ty powinieneś beknąć jakbyś wystrzelił z fiutka a zdjęcie jest prawdziwe z poświęcenia jednej ze strzelnic w Polsce, zrobiło furrorę i krąży w necie przerobione na niezliczoną liczbę memów.

cóż mogę napisać - jestem strzelcem, należę do klubu, chodzę na strzelnice, strzelam z różnych broni i do różnych celów, ale jakoś do barw narodowych mi się nie zdarzyło... nie rozumiem, co oni tam mieli w deklu "przecinając taką wstęgę"...
zdjęcia gdy ja strzelam albo moje dzieci nie zrobiły furory i jakoś daję radę... z fiuta - biorąc pod uwagę wieści o dzieciach - strzelam w inne miejsca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 14 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To powyższe to jest M E M


Mem służy do rozśmieszania a nie dyskutowania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:28, 14 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu ty też musisz być mem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 15 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i stworzył Bóg zibimarka ,tfu wróć .I stworzył zibimark Boga na swoje podobieństwo , a teraz ma pretensje Smile A to teraz wiem, jaki cienkopiskliwy pedałek Piotrusia jest mściwy i nietolerancyjny. Mianowicie ,jeżeli zastanawia was sposób w jaki ten niedopizgany matoł eliminuje z forum ludzi ,wbrew konstytucji ,którą pajacynka wymyśliło , to proste Very Happy daje cyferki do liczenia ,nosz zrobie hujce przyjemność i napiszę jak jest Very Happy Jaka ty jesteś Piotrusia pusta... mały hujek bez jaj.
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:14, 25 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żarty z sieci:


Przy autostradzie, na pasie zieleni, zatrzymuje się kierowca, bo widzi
wynędzniałego emigranta, który żywi się trawą.
- Człowieku, nie jedz tego. Ona jest brudna od spalin i psich
odchodów. Jesteś głodny, to zapraszam do mnie, nakarmię cię.
- Ale ja mam jeszcze żonę! - odpowiada zdziwiony uchodźca.
- No to ją też zapraszam, wsiadajcie do auta.
- Ale ja mam jeszcze ośmioro dzieci, czterech braci, cztery siostry i
wielu kuzynów.
- Zaraz, zaraz, co ty myślisz, że ja mam taki wielki trawnik...

--------

marzenie każdego imigranta

gorący kociak w łóżku

Jaguar w garażu

głupi Niemiec który będzie na to wszystko pracować

--------
Somalijski imigrant przybył do Berlina. Zatrzymuje pierwszego napotkanego człowieka i mówi:
- Dziękuję wam. Niemcy pozwolili mi tu mieszkać, dali mi mieszkanie, pieniądze na jedzenie, bezpłatną służbę zdrowia, wykształcenie i żadnych podatków.
Przechodzień odpowiada:
- To jakaś pomyłka, jestem Afgańczykiem.
Somalijczyk łapie drugiego przechodnia i mówi:
- Dziękuję za to, że Niemcy są tacy gościnni!
- Panie, ja nie Niemiec, ja Irakijczyk!
Łapie trzeciego, zaczyna gadkę, a ten odpowiada:
- Słuchaj, ja jestem z Pakistanu.
Somalijczyk zatrzymuje jakąś kobietę, i pyta:
- Pani jest może Niemką?
- Nie, jestem z Indii.
- Ja nie mogę, gdzie się podziali Niemcy?
Hinduska spogląda na zegarek i odpowiada:
- Przecież oni teraz pracują.
---------
Szefowie największych banków w Londynie zorganizowali mistrzostwa świata we włamywaniu się do sejfu. Zasada była taka: reprezentacja kraju ma minutę na włamanie się do sejfu przy zgaszonym świetle. Po minucie zapala się światło, co jest równoznaczne z przegraną.


Pierwsi wystartowali Niemcy... mija minuta - nie udało się.


Następnie startują Hiszpanie... ta sama sytuacja.


Potem kolejno Holendrzy, Szwedzi, Portugalczycy... nie udaje się nikomu.


W końcu startują Polacy...


Po minucie pan wciska przycisk, ale światło się nie zapala. Słychać, jak jeden Polak mówi do drugiego:


- Zbychu mamy tyle kasy, na co ci jeszcze ta żarówka?
-----------
Uwaga czarny humor " nie śmieszny" ukhmmm, oglądasz na własną odpowiedzialność

Rolling Eyes

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.020 mBTC

PostWysłany: 09:23, 26 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:50, 28 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio na granicy w Polsce zatrzymano Ekwadorczyka, który podawał się za Irańczyka a celnicy rozpoznali kłamcę uwaga po - kształcie brwi.
Info z wczoraj.

bravo

Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:03, 28 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:28, 04 Gru '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwaga zaczęło się w Polsce rozmiękczanie narodu przez programy pokazujące niedolę imigrantów muzułmańskich.
Zaczyna tvn programem: " wracajcie skąd przyszliście".

Wiadomo tytuł przewrotny ma wywołać pozytywne konotacje w mózgu:

pokazywani są imigranci, z tym że kobiety i dzieci przede wszystkim a też nikt tam nie powie że:

W kulturze muzułmańskiej rządzą faceci. U siebie są fajni dla nas - turystów - ale kobiety dzieci i zwierzęta nie mają praw. W danym państwie gdy są mniejszością siedzą cicho, gdy jest ich od 20 do 30% zaczynają żądać swoich praw i wywołują zamieszki, ponad 50 % - wprowadzają swoje prawo siłą i nie siłą (na przemian ) a ponad 70% - państwo jest już muzułmańskie.


Owszem kobiety i dzieci są biedni że musieli uciekać z kraju swojego - ale oni nie są zagrożeniem - zagrożeniem stają się bo za nimi ciągną ich partnerzy i rodziny.

To tak jakby dziecię tygrysa szablozębnego przygarnąć - no bo przecież on niegroźny...ale niech tygrysek dorośnie. Akurat ten przykład pasuje bo tygrysa zwykłego można oswoić od małego, nawet lwa ale muzułmanina się nie da oswoić.... mogą przyczajać się przez dziesięciolecia by ostatecznie pchnąć nóż w plecy... pytanie czy ludzie się nabiorą....


https://www.wprost.pl/kraj/10144953/nowy.....misja.html

Poza tym czy ktoś napisał publicznie, że demolkę Paryża zrobili muzułmanie?? Owszem demonstracje zaczęli Francuzi ale ciapaci skorzystali z sytuacji znów paląc i niszcząc co się dało - oj oj takie to niepoprawne pisać o tym....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:41, 14 Gru '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:46, 15 Gru '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten cały skandal z fundacją Euroweek to celowe działanie . Kiedy obcy ( dorosły) facet całuje 12 letnie ( nie swoje ) dziecko w czoło to już jest takie zachowanie nie na miejscu . Tak może zrobić ojciec , dziadek dziecka a nie obcy i to niezależenie czy jest imigrantem czy nie . Więc mamy obcych dorosłych samych mężczyzn których przywieziono na spotkania z nastolatkami . Czy rodzice tych dzieci nie wiedzieli jaka to impreza ? Normalne jest że każdy ojciec poczęstowałby - każdego - obcego faceta przytulającego/całującego w czółko jego dziecko pięścią w pysk i taboretem w łeb Wink .
Ale tu chodzi o coś więcej , o podkręcenie negatywnych emocji skierowanych na uchodźców z bliskiego wschodu . Oczywiście napięcie budowane jest stopniowo . Najpierw na Wykopie dziki kwik oburzenia , później czas na media mainstreamowe ( TVP cz Polsat ) , a następnie reakcja rządzących . Genialna manipulacja . Kiedyś było tak że to - np - TVP zabierał się za taki materiał , no ale wiadomo że to pisiory oni nie przepadają za uchodźcami z bliskiego wschodu ( co innego Ukraińcy ) . Teraz sprawa rusza oddolnie w internecie , święte oburzenie na - np - Wykopie czy jakiś typowo prawicowych stronach .

Można wręcz rzec że swoim działaniem owa fundacja otrzymała zupełnie odwrotny efekt . Więc ja proponuje by tych ludzi z fundacji wysłać do Syrii i niech tam sobie spróbują poprzytulać w geście integracyjnym tubylcze dzieci . Na pewno będą się świetnie bawić może nawet jakąś kulkę zarobią ( taką śnieżną Wink ) .

Prowokacja jak nic . Ja tam nie chcę snuć teorii spiskowych , ale polskie służby uczą się od najlepszych jak manipulować opinią publiczną . Takie obrazki budują niechęć do imigrantów których w Polsce prawie nie ma . Dlaczego ta fundacja nie zrobiła imprezy z Ukraińcami , w końcu tych imigrantów jest u nas najwięcej więc takie działanie wydawałoby się logiczne . Ale nie , muszą być araby i już na drugi plan umykają afery czy to pedofilskie w KK , czy już mniej mówi się o podwyżkach w przyszłym roku , czy niekontrolowany napływ imigrantów z Ukrainy itp. .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:18, 17 Gru '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polacy sa anty Islamscy i anty emigracyjni wobec uchodźców wojennych z Syrii i nie tylko.
Choć Syryjczycy nigdy złego słowa o Polakach i Polsce nie powiedzieli. Mało, 80% Polaków na oczy islamisty nie widziało poza TV.
Pomijając już nawet to, ze w Polsce miały być rodziny katolickie a nie muzułmańskie.
Natomiast w Polsce kocha się Ukraińców, których już ponoć jest ponad 1,5 mln!
We Wrocławiu śmieją się, ze drugim językiem urzędowym, jest ukraiński.
Dochodzi coraz częściej do napadów Ukraińców na Polaków.
Policja sprawy ucisza, media się odwracają...
Ale coraz więcej zaczyna kipieć...


https://nczas.com/2018/12/16/bijatyka-po.....i-butelki/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:29, 22 Gru '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemcy otworzą rynek pracy dla Ukraińców. Co drugi wyjedzie z Polski

Od 3 do 4 razy więcej może zarobić Ukrainiec, pracując w Niemczech zamiast w Polsce. Jeśli nie podniesiemy płac, wielu pracowników ucieknie na Zachód.

Taki exodus jest bardzo prawdopodobny – pisze ”Rzeczpospolita”. Właśnie ziszcza się czarny sen pracodawców. Rynek pracy, który ratował się dotąd pracownikami ze Wschodu, znów może czekać szok.

Niemiecki rząd szykuje szersze otwarcie swojego rynku pracy dla osób spoza Unii Europejskiej. Przez pół roku będą mogli legalnie szukać zajęcia, a potem legalnie pracować. Nowe zasady mogą wejść w życie już na początku 2019 roku – pisze dziennik.

Według Work Service z Polski może wyjechać nawet 60 proc. Ukraińców. Jak szacują eksperci, wówczas liczba wakatów w gospodarce przekroczyłaby pół miliona. Jak przestrzega ”Rz”, firmy nie byłyby w stanie realizować zamówień, spadłaby produkcja.


https://www.money.pl/gospodarka/unia-eur.....19877.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:42, 28 Gru '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z sieci:

Pojecia z islamu:
1. hidżra - podbicie terenow przez ich zasiedlenie (> migracja)
2. dżizja - podatek od niewiernych (> zasilek). Dlatego muzulmanie nigdy nie beda wdzieczni za socjal - z ich punktu widzenia dostali go, bo Allah tak chcial i placa im niewierni.
3. ketman i takija - tzw. klamstwo w islamie: wyznawca ma prawo oszukiwac niewiernych w dowolnym zakresie: moze wybierac z Koranu tylko "mile" fragmenty, zeby uzasadnic, ze islam jest religia pokoju (zapominajac o 156 ustepach nawolujacych do zabijania niewiernych - najlepiej przez ucinanie lbow). To tzw. polprawdy. Wolno mu nosic sie po europejsku, przejac zwyczaje, nawet przechrzcic sie. Wolno mu wszystko, o ile przyswieca temu wyzszy cel - przekonanie do siebie, a z czasem do islamu niewiernych i przeciagniecie ich kiedys na te strone...
To, czego mu m.in. nie wolno, to zyc na koszt in.muzulmanina. Dlatego migranci nie udaja sie do in.krajow arabskich: wiedza, ze byloby to sprzeczne z zasadami religii (ktora jest tez norma spoleczna i ustrojem panstwowym), wiedza to tez kraje arabskie, ktore mialyby ich ew.przyjmowac, wiec nic nie robia w te strone, bo to wbrew islamowi. Wyjatkiem jest tu Jordania, ktora przyjmowala przez chwile migrantow (czyt.:Arabow lamiacych prawa Koranu, ktorym nie wolno zyc na koszt in.muzulmanina), ale tez juz jej przeszlo, bo nie sa wdzieczni, tylko roszczeniowo-butni i wszystko niszcza...
Jak to powiedzial kiedys libijski dyktator Kaddafi francuskiemu prezydentowi: "Zeby podbic Europe, nie potrzebujemy broni - wystarcza brzuchy naszych kobiet".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:19, 28 Gru '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty musisz mieć naprawdę pustostan w głowie.
Przeczytaj ile Kościół katolicki pobiera opłat od obywateli Polskich, ile obywatele muszą płacić na Watykan.
Ile Państwo - obywatele musieli zapłacić kościołowi w ostatnich 30 latach.
Wydaje się, że jak by w Polsce był Islam, to Polacy byli by znacznie bogatsi, ale niestety jest zaborczy i zbrodniczy kościół katolicki, który coraz więcej kradnie i wymaga.
Kościół katolicki nie szanuje nikogo, potrafi wywalić sieroty z domu, potrafi sprzedawać dzieci.
O wykorzystywaniu dzieci przez księży czyli szerzącej się pedofilii to już każdy wie.
A na koniec, zdaj sobie sprawę, że kościół katolicki, zawsze miał na celu upodlenie Polaków i ich podporządkowaniu.
Ale co ja mam wymagać od "kury domowej" - prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 83, 84, 85   » 
Strona 71 z 85

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile