W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie   
Podobne tematy
TAK dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie30bez ocen
Polska obowiązkowo przyjmnie imigrantów131
imigranci wywołali zamieszki we Włoszech419
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
25 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 148989
Strona:  «   1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 83, 84, 85   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:17, 08 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem z imigrantami jest taki, że w takiej Holandii (co zapewne Bimi mógłby potwierdzić, gdyż z tego co pamiętam sprzed laty to tam pomieszkiwał) oni byli od zawsze. Wielopokoleniowe rodziny, majątki. Ogólnie nie wyobrażam sobie, a raczej nie byłem w takiej jej(Hol.) części, gdzie nie było by widać wpływu imigrantów jak i całokształtu typowego państwa żyjącego i powstałego w sumie tylko i wyłącznie do handlu międzynarodowego(każda firma po coś w moim mniemaniu powstała). Doskonała organizacja ruchu tranzytu, masa portów, specjalistyczne zatoki, tego np nie ma na niemieckim wybrzeżu. I tam taki Polak przyjeżdzający do roboty w maqazynie jest obcy a nie jakiś Surinamczyk, czy ludzie z Afryki Południowej, z Polinezji. Oni są tam w domu i to widać. Francja z drugiej strony. Nie ma już chyba francuza bez domieszki krwi ludów Magrebu, czyli Berberowie, bądź mieszkanki arabskie i pozostałości np. celtów i słowian (wandale), którzy to tam na terenie Afryki Północej sobie żyli, paśli wielbłądy, trenowali sokoły, to się wjebali francuzi nieproszeni, więc ten element tożsamo jak się ma sprawa z "ciapakami", tymi oryginalnymi, czyli Hindusami w Wielkiej Brytanii, jest obecny i ma ogromny wpływ na społeczeństwa i ekonomie tych krajów. Ale do czego zmierzam.
Ci "imigranci" których od paru lat wciskają Europie Zachodniej, to nic innego jak wojsko, które w moim zdaniem, ma rozpierdolić zachodnią europę. Dlaczego tak myślę? Otóż gdzieś tu ktoś wrzucił tą "skruszoną" konstruktorkę bunkrów, ka widziałem to ok rok temu na youtubie. Ten bot, czy huj wie kim on był WZGB tym, że ten ziomek na tym zarabia ponoć podważył wiarygodność tego. Wszakże kilka rzeczy jest istotnie na rzeczy. Mianowicie to ( widziałem na własne oczy) Ci kompletnie "niepiśmienni" są trzymani w koszarach. Mieszkam na północ od Hanoveru, proszę sobie zobaczyć ile terenów zaczynając ok 50km na północ od Hanoveru, stanowią różnego rodzaju poligony, koszary. Wypuszczają ich w dwójkach na zakupki, nie byle jakie, gdyż jedni szli jedni wracali to żem widział, Adidasy, Nike, itd itd wiadomo ocb nie łachy jakie byle jakie. Takie "zwierzę"(brzydzę się rasizmem, ale traktuję ludzi tak jak sobie na to zasłużyli świadomie bądź nie.) ubrane w ludzką "skórę", jest nie do odróżnienia. Co zabawne jak z 1,5 roku temu moja siostra szukała kursu niemieckiego, to dla Polaków i ogólnie ludzi chcących tanio nauczyć się języka było to mocno utrudnione (najprościej ujmując,cena nie wymierna do efektów, a słyszy się ciągle a to ciągle o darmowych, nawet w moim zakładzie pracy, mają jakiś "problem" aby załatwić {co było obiecywane} kurs dla tam tych co chcą się "piąć" po szczeblach, wymagana w tym zakładzie jest po to znajomość języka, bez niego jesteś i zostaniesz na najniższym stopniu). Ale jak miałeś szczęście mogłeś wpaść uwaga! do szkółki przy kościele ewangelickim i, oczywiście jeśli "ekypa" i nauczyciel się zgodzi, możesz uczyć się języka wraz z grupą praktycznie odjebanych od tej rzeczywistości, mających jesio w głowach baraszki z kozami imigrantami. Sprawa podatku ARD, czyli tego radiotelewizyjnego została tam w pewien sposób wyjaśniona, jeśli jakieś bunkry rzeczywiście są. (jak tak to je znajdę i pokażę) Gdyż jest to zastanawiające. Można łatwo-niełatwo się wymigać od płacenia jeśli mieszka się w kilka osób w jednym mieszkaniu, lecz gdy mieszkasz sam, choćbyś miał komputer na korbkę, gotował na ognisku i tak musisz to opłacać( oczywiście jeśli udowodnisz, że nie korzystasz kompletnie z żadnych media, co jest niemożliwe, bo nawet telefon jest takowo traktowany, to możesz się wymigać, kontrola wpadnie zobaczy, prześledzi rachunki i łaskawie, panie prymitywie żyj se hehe wyjebane jesteś 0.00001% populacji niemiec), choć ścigane to jakoś rygorystycznie nie jest, jeśli zamierzasz popracować i spierdalać to nawet nie ma co się przejmować, ja tak myślałem w sensie, że szybko stąd spierdolę i teraz się ciągnie za mną w sensie kwota, ale od 2 lat nie podjęto, i nie wychodzi na to aby zamierzano podjąć, działań windykacyjnych. Dlaczego? Wiszę państwu gruby hajs(nie no z 500) a oni nic nie robią.Otóż właśnie wydaję mi się, że dlatego, bo jest z nim coś nie tak, taki niemiecki pies nie pomyśli pierw strzela potem pyta po co, więc płacą, imigranci raczej mają wyjebane, ale taki bardziej dociekliwy może, jeśli zaszedłby mu ten podatek za skórę, zacząć węszyć..dlatego też kwota jakaś z kosmosu nie jest, nie chcę mi się pierwszego szukać, a pewno nawet nie mam, ale po ok 2 latach wiszę im j.w napisałem ok 500 ojro. Jeżeli jest ktoś zainteresowany, mogę podesłać zdjęcia "tego" i sobie popaczy, może coś doczyta sobie. Miliardy wiatraków, moja wiocha np z dwóch stron otoczona, a prąd drogi. A Ci nowi przybysze, co warto jesio dodać, zachowują się jak nie wiem, no ale nie ludzie kulturalni z ogładą, samozdyscyplinowani, godni szacunku, również go okazujący (wszak to kurwa by się do 99% zachodniego społeczeństwa zgadzało, ironizuję), nie chcę używać słowa cywilizowany, bo w moim odczuciu to negatywne określenie na wytrenowanego ludzkiego psa hehe. Najśmieszniejsze jest to, serio tak myślałem, nie na 100% ale tak trochę, że Ci wszyscy starsi niemcy uchowani na wiochach, nie bardzo, jeśli nie pracują w mieście pow 50 tys. , zdają sobie chyba sprawę z tego co się odpierdala. Wioseczki tutaj w Niedersachsen są cudowne, piękne chatki z muru pruskiego, pełno koni, jaków, owiec, lasy wszak młode i sztucznie tworzone, na przemysł, to mimo to widuję ogrom starych dębów czy całkiem sporo wierzb(wydaję mi się , że to drzewo jest mało pospolite). Tedy nie szedł żaden większy front to temu, jeno wpadli w odwiedziny do Danii, ale to też bardziej na wschód ode mnie. No a miasta? Kurwa, parki, skwery, osaczone bandami, dosłownie bandami tych kurwa kukieł, oczywiście wsio najoryginalniejsze na sobie jakie się da, robią syf, nie mają szacunku do nikogo, a najmniej do niemców( se kurwy zasłużyły, no ale). Do czego to doprowadzi? No i tu po części zgodzę z tym jutuberem jackiem caleibem, niemcy mimo, że pizdy w końcu mogą się wkurwić i się zacznie, ale czy na pewno? 30-40 latkowie może się wkurwią, staruchy się schowają na wsiach, ale łebki, miastowi? Mam z nimi czasem styczność, gdyż większość obrotu dragami w miastach to imigranci, wyjebane po całości, każda "dupera" ma jakiegoś imigranta, nie niemca, bo to cipki, posłuszne cipki i bez hajsu, chyba że stara/y da, już przechodzi ten trend, że to niby każdy młody niemiaszek to banan, coraz częściej muszą, mimo posiadania dzianych starych, pracować jesio nie skończywszy szkoły i sami do końca nie wiedzą dlaczego tak się dzieje. Co też się wiąże z potrzebą dotrzymania kroku właśnie imigrantom, którzy przeważnie jak pracują to ok jest takich multum, może większość, całkiem normalni ludzie jak ja czy Ty, nieco inaczej wychowani itd, ale da się kurwa z nimi żyć czy tam obok.Gorzej wygląda sprawa z całymi watachami ulokowanymi na tzw. "gettach", sam tam mieszkałem. Bandy leserów, handlarzy dragów, takie łebasy od 16 lat wzwyż ogarną Ci dosłownie wszystko.Rodzice cholera wie którzy to, pewnie siedzą na zasiłku, ze względu na ich silne więzi rodzinne, na jednym osiedlu na 500 osób 200 może być ze sobą spokrewniona bardzo blisko. Mówi się, że największych huji miewa się w rodzinie, ale tylko na zachodnią modłę, u nich to nie ma szans powodzenia, rodzina to monolit, potem naród, są nieco mniej patriotyczni, Ci co w ogóle jakieś zdanie mają. Ale co się w tym wiąże to chyba tłumaczyć nie trzeba. Przejmują wsio co jest "cool" i nikt im w drogę nie wchodzi i sami są kurwa no w moim mniemaniu "w porządku", nie różnią się za wiele od moich znajomych za czasów gimnazjum czy liceum, też same ćpuny, dilery itd, taki obraz dzisiejszej młodzieży, Ci co nie ćpają nie "poznają" życia, nie przejdą kilku załamań, depresji, zwątpienia, wkurwienia i jebanych katharsis(które najlepiej nauczy cie samego siebie, jak i naprowadzi Cie, o ile nie jesteś kretynem, czyli dojrzejesz do przyznawania się do błędów, metodą prób i błędów na WŁASNĄ drogę, czyli jakikolwiek wpływ kogokolwiek, jeśli następuje, całe jebane cierpienia psychiczne cz fizyczne były bez sensu gdyż znowu się wpada od "czyjejś" skrzydło i to samo w kółko {człowiek to indywidualista w 100%, nie mylić z samotnikiem czy odludkiem, tyczy się to kwestii intelektu i ogółu bodźców pchnących nas do działa, muszą być NASZE aby był dla nas dobre- to taka dygresja z mojej strony), i staną się cipkami budującymi system . Mieszkałem przeszło rok na jednym z takich osiedli dla imigrantów tzw "gettach", wszak do śmieci można wrzucić opinie o burdach i palących się śmietnikach, bo poza względnym syfem, papierki jakieś tam butelki. Nie działo, i nie dzieje się tam nic, a policja tam w ogóle nie zagląda, bo po co? Spokój, poważnie.Turcy stają się typowymi szowinistami jeno mi się wydaje, wpływ teatrzyku Erdogana, Kurdowie, jak już wspomniałem podobnie do nas, ofiary niby. Rumuni, Bułgarzy, Węgrzy i cały ogól ludzi z europy płd=wsch to zwykli imigranci zarobkowi. Z drugiej strony imigranckie kobiety(od tych nieco od nas odleglejszych kulturowo) już tak ochoczo do "innych" nie biegną.
Nie będą w stanie oni odróżnić, tych którzy jak np. ja i miliony innych przyjechali tutaj pracować (No w sumie mnie kurewsko cieżko, chyba się nie da,pomylić z imigrantem z południa czy ze wschodu..)przyjmijmy, że chodzi właśnie o tych "ciapatych" Od tych setek tysięcy gdzieś "zbunkrowanych", po to idzie ten prąd i hajs z ARD może..., i o to też chodzi w imię zasady naszej, a na pewno mojej ulubionej zasady "dziel i rządź..".

Toteż nie ma co chować każdego do jednego wora, gdyż to też jest pewien zamysł tego harmideru. A czuć i rozmawiać z ludźmi, ew. postarać się być na tyle silnym aby kiedy już będzie trzeba, można pozwolić sobie na życie według zasad, swoich płynących z sumienia które to jest najlepszych zwierciadłem czegoś "boskiego" w nas, gdyż niedługo przestaną obowiązywać jakiekolwiek.
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Forged




Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 256
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:16, 08 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Njordhr


Akapit (od łac. a capite, dosł. od głowy, od początku) – podstawowy sposób dzielenia łamu na rozpoznawalne wzrokiem mniejsze fragmenty w celu zwiększenia czytelności tekstu.
Podstawowa jednostka logiczna dłuższego tekstu, składająca się z jednego lub wielu zdań stanowiących pewną całość treściową (myśl).


_________________
"Demokracja niesie wyłącznie piękne słowa ale ani pracy ani chleba." - Labadine
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:26, 08 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forged napisał:
@Njordhr


Akapit (od łac. a capite, dosł. od głowy, od początku) – podstawowy sposób dzielenia łamu na rozpoznawalne wzrokiem mniejsze fragmenty w celu zwiększenia czytelności tekstu.
Podstawowa jednostka logiczna dłuższego tekstu, składająca się z jednego lub wielu zdań stanowiących pewną całość treściową (myśl).



A weź spierdalaj.

Sam se pokoloruj i poakapituj. Nie zapomnij o błędach ort.

P.S. jeśli masz problem z przeczytaniem 15 zdań to jesteś po prostu kretynem Smile. Przeczytałem 1000 książek i, przeważnie, każda strona wyglądała podobnie to tegoż co zamieściłem wyżej i JAKOŚ DAŁEM RADĘ!
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:36, 11 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Niemiec podjęło decyzję o tym, że będzie wydalać imigrantów, którzy mają poglądy antyżydowskie. Jest to odpowiedź na sugestię Centralnej Rady Żydów - podaje "Rzeczpospolita".

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/msw-nie.....ch/rgdf1sx

Także wśród imigrantów są równi i równiejsi, swoi/pożądani i ci straszni antysemici.
Ciężko, żeby Syryjczycy, czy zwłaszcza Palestyńczycy, których Zachód przyjmuje, jako że są uchodźcami z kraju pogrążonego wojną (a przynajmniej oficjalna wersja podaje, że taki jest powód), nie mieli poglądów antyżydowskich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:23, 11 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Stało się! Choć długo udawało się nam unikać rozmaitej odpowiedzialności to tym razem jest inaczej. Polska została właśnie ukarana. Będziemy musieli zapłacić!

Zostaliśmy ukarani za nasze podejście do uchodźców. Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu wydał na ten temat specjalne oświadczenie.

Konkretnie, Polska dostała karę za nieuzasadnione przetrzymywanie w zamknięciu rodziny uchodźców ubiegających się o azyl. Sprawa jest szczególnie bulwersująca, bowiem wśród osób, którym naruszono prawa człowieka są również dzieci.

Rodzina przetrzymywana była w zamkniętym ośrodku dla cudzoziemców. W Strasburgu uznano, że doszło w ten sposób do naruszenia prawa do poszanowania rodziny.
Polska ukarana!

Rosyjska rodzina, o której mowa, złożyła w roku 2012 wniosek o azyl w Polsce. Po otrzymaniu odmownej decyzji, cała rodzina udała się do Niemiec, skąd została odesłana ponownie do naszego kraju.

Ponieważ ojciec rodziny pozostał w niemieckim szpitalu to od stycznia do czerwca matkę z dziećmi przetrzymywano w polskim ośrodku otoczonym murem i zabezpieczonym drutem kolczastym.

Sędziowie w Strasburgu stwierdzili, że miejsce to bardzo przypomina przypomina więzienie, a nie ośrodek dla uchodźców. Rodzinę wypuszczono z izolacji po pięciu miesiącach. Strona Polska nie potrafiła uzasadnić, dlaczego tyle przetrzymywała rosyjską rodzinę.

https://pikio.pl/polska-wlasnie-zostala-ukarana-bedziemy-musieli-zaplacic/

Były polskie obozy zagłady, teraz są polskie ośrodki otoczone murem i zabezpieczone drutem kolczastym, w których przetrzymują uchodźców, w tym dzieci odseparowane od rodziców. Taki przekaz idzie w świat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 12 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:
Cytat:
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Niemiec podjęło decyzję o tym, że będzie wydalać imigrantów, którzy mają poglądy antyżydowskie. Jest to odpowiedź na sugestię Centralnej Rady Żydów - podaje "Rzeczpospolita".

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/msw-nie.....ch/rgdf1sx

Także wśród imigrantów są równi i równiejsi, swoi/pożądani i ci straszni antysemici.
Ciężko, żeby Syryjczycy, czy zwłaszcza Palestyńczycy, których Zachód przyjmuje, jako że są uchodźcami z kraju pogrążonego wojną (a przynajmniej oficjalna wersja podaje, że taki jest powód), nie mieli poglądów antyżydowskich.


Nie sądzę aby to było skierowane w "tych" imigrantów. Ich poglądy, zdanie, polityczne wizje są nieważne. Oni mają tu być. Ich tu nikt o nic nigdy nie oskarżył Smile

Standardowo grupą docelową, poszkodowaną będziemy my- Słowianie, i wyraźnie już to tutaj czuć. Coraz bardziej, ogólnie określając system(żydostwo), choćby w niemcach, pokazuje jakie zawsze mieli o nas mniemanie i plany co do nas, coraz to otwarcie nami gardzą. Choć szeregowy niemiecki pies nie wie, że taką postawą wbijają sobie nóż w plecy. Ale kto kiedykolwiek ten zlepek psiej krwi o myślenie podejrzewał, zawsze powtarzam, niemiec pierw sobie strzeli w głowę, później zapyta po co to zrobił.

P.s. 2. Twój post niejako potwierdza ten tok rozumowania tematu.
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:28, 13 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Antysemitami sa sami Zydzi, bo jest ich za duzo. Zydzi wyczuwaja swoje jescestwo i zaczynaja miec do siebie pratensje.

Zydzi zyja pasozytniczo na innych narodach [sami nie robia nic i do niczego nie sa zdolni]. Jak tych pasozytow jest zbyt duzo, to zaczynaja sie obawiac o swoje koryto. Zydzi sie mnoza, to jest ich naturalne prawo, ale czasem pasozytow [Zydow[ jest zbyt duzo i wtedy zaczyna sie nagonka na samych siebie, co w rezultacie doprowadza do tego, ze jakis kraj ich ujmuje [przezrzedza].

Mowi sie, ze Zyd zyda nie zabija, ale to jest nieprawda. Kamufluja sie i dlatego czekaja lub organizuja jakas wojne, bo w wojennej zawierusze jest wszystko dozwolone. Teraz czeka sie wojne z Rosja i doczekac sie jej nie mozna, a Zydow jest za duzo !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:10, 13 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę, że jak ktoś ma skurwiały charakter, to jakich by umów nie podpisał, na więzy nie przysięgał i tak w końcu zdradzi.

Gośka z tym robactwem jest jak z rojem. Oni świadomie poświęcają niżej położone jednostki. Cała Eugenika stworzona jest przez żydów dla żydów i oni moim zdaniem w pewnym stopniu mniej lub bardziej zdają sobie z tego sprawę.

Holował to pokazał. Poświecono ileś tam setek, dla większego "dobra".

Sprawa z holowałem o tyle jest teraz ciężka do rozkminienia dla szaraczka, ze względu na to jak silnie zakorzenioną bytność ta plaga mana ziemiach polskich co świetnie przedstawia Nam teraz Jerzy na ostatnich stronach tu
https://prawda2.info/viewtopic.php?t=10223&start=3750 dlatego rzeczywiste ofiary, łatwo można było podciągąć pod zasymilowanych żydów itp.

Ich nigdy nie będzie za dużo. Nadmiar zostanie odpowiednio zagospodarowany.
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:28, 01 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto kontroluje skrajną prawicę w Anglii? Czy w Polsce nie jest podobnie?

Who Controls The Far-Right? - In Britain
Teraz się zastanówcie, kto tu straszy wprowadzeniem prawa szriatu w Polsce? Chyba nikt nie jest aż tak głupi, żeby w taką możliwość naprawdę wierzyć, ale tym straszą i podjudzają ludzi. To samo z jakimiś burkami. Jedynymi ludźmi, którzy są w stanie dać temu wiarę, są inteligenci pokroju tego kolesia z 7 min. powyższego filmiku.

Jeszcze o EDL.
The Puppet Masters Of The EDL Exposed:

EDL EXPOSED: FUNDED BY ZIONIST INTEREST FOR THE GREATER ISRAEL AGENDA


dość dawno temu Tańcząca napisał:

i dlatego w minucie 2:30 muzułmanka wyzywa Angielkę ,że jest niewłaściwie ubrana pomimo ,że Angielka jest od góry do dołu pozakrywana?
(załączony filmik manipulacyjno - propagandowy jest już usunięty z youtuba).

Po pierwsze, to ta "muzułmanka" to też Angielka, urodzona w Anglii.
Po drugie, to ta "Angielka" jest przy okazji Żydówką, mimo że utrzymuje że jest chrześcijanką i paraduje po ulicach z wielkim krzyżem.
Po trzecie, to ona z 10ma dresiarzami napadła na tą muzułmankę z dziećmi na ulicy i później wyedytowała video, żeby wyglądało, że to ta kobieta z dziećmi ją wyzywa, a nie na odwrót. Dodatkowo, została sądownie skazana za obrażanie tej muzułmanki. Tak że niezła - która to już z kolei - próba manipuacji Tańcząca bez wilków Confused .
Zionist Britain First EXPOSED by Muslim, Christian and Jew

Britain First is Shill'n for Israel - A Zionist Front
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:19, 01 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz @one1 już kiedyś o tym wspominałem w temacie Berek , w skrócie ;
Cytat:
Władza - Żydzi
Opozycja - Żydzi
Prawdziwa opozycja - Żydzi
Krew na ulicy - Gojów

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:08, 01 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic innego niż zasada dziel i rządź w praktyce.

ZIONISM vs ISLAM


ELITE'S PLANS FOR RACE WARS EXPOSED 2017 (DIVIDE/CONQUER & RULE)


Lets be honest - European Immigration Crisis



WAKE UP: MUSLIMS and so called PATRIOTS & TRUTHERS "There's a WAR on for your Mind"


Tylko, korzystając z mądrości Lenina, teraz jest jeszcze upgrade na tą zasadę. Żeby mieć pewność, że wszystko przebiegnie po naszej myśli, trzeba dodatkowo kontrolować wszystkie strony konfliktu, choćby po to, żeby konflikt wogóle był.
Dokładnie jak piszesz.
Ordel napisał:
Władza - Żydzi
Opozycja - Żydzi
Prawdziwa opozycja - Żydzi
Krew na ulicy - Gojów
Syjoniści już nie tylko sponsorują produkcję materiałów antyislamskich, ale już stają na czele organizacji mających zwalczać islamofobię.
Już nie tylko przebierają się za islamskich terorystów, ale nawet za imamów, i sami siebie zapraszają do TV i sami z sobą prowadzą dysputy, oczerniając islam i muzułmanów, i pokazując ich w negatywnym swietle.
Jest już cały przemysł, warty milony szekli, pt. "Byłem muzułmaninem", ale to jest warte osobnego tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:18, 03 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

one1 napisał:
Kto kontroluje skrajną prawicę w Anglii? Czy w Polsce nie jest podobnie?
Długo nie musiałem czekać, żeby sobie odpowiedzieć.
Okazuje się, że zarówno Tommy Robinson jaki i Jayda Fransen, pielgrzymują do Polski, eksportując do naszego kraju swoją syjonistyczną propagandę.
Gratuluję wszystkim, którzy ją kupili!

Żeby się zbytnio nie produkować, przekleję posta, którego umieściłem w temacie "Obłuda, obłuda, obłuda". viewtopic.php?t=27223

Miałem napisać posta w temacie Jim Caviezel, jednak w trakcie pisania go zmieniłem zdanie i piszę go tu - bardziej pasuje do tytułu tego tematu.
Zacząłem pisać, że to wystąpienie Caviezela jest całkiem spoko, że nie ważne, co tam good why się czepia, że nie ważne kto mógłby się pod tym wystąpieniem podpisać, że nie o to tu chodzi.
Zacząłem pisać, że Karoń dobrze prawi w filmiku wrzuconym przez November09a, że kryzys Kościoła Katolickiego jest też działaniem planowanym, itd., itd..
Zakładałem szczere intencje wszystkich po kolei. Do momentu, aż nie zobaczyłem innych filmików na kanale, gdzie umieszczono to "Mocne przesłania do świata" Jima Caviezela. Nie ukrywan, że trochę się zdziwiłem.
Chciałoby się rzec: o ja pierdolę! Shocked

Jest tam taki filmik:
Nie wiem jak to nazwać? Szczucie , ogłupianie ludzi, podjudzanie, debilizm? Najlepszy jest ten ksiądz od 8.20. To jest właśnie obłuda, obłuda, obłuda!
Tu już jego wystąpienie jest wyedytowane. Poniżej chyba oryginał:
Nie cytuje debil nic z Biblii, ale wymachuje nią podczas całego wystąpienia. Czytałby normalnie z kartki, ale nie, musiał ją sobie włożyć do Biblii. Zupełnie jak Wałęsa, który w całej swojej działalności politycznej wykorzystywał symbole religijne i uprowadził tym Polaków.
Kojarzy mi się to jeszcze z taką Biblią z filmów, gdzie są wycięte kartki i jest w nią włożona flaszeczka, lub pistolet.
W 4.52 trochę go klakierzy zawiedli i nie dokończyli frazy, musiał sam pociągnąć Very Happy

To nie jest naiwność i głupota! To kłamstwa z premedytacją! Z premedytacją podjudza przeciw islamowi - "mamy prawo do lęku" - dałby spokój Smile. Nie będę tego szczegółowo komentował, ale chyba każdy widzi, co gość wkręca. Idealnie się to wystąpienie wpisuje w ideę dziel i rządź. Ogłupiaj i potem wydymaj.
Poniżej, dla kontrastu, żeby zobaczyć tą obłudę, obłudę, obłudę.
Od 1.20 - cóż za piekny, obłudny ton, cóż za skromność...


I już miałem kończyć, ale co widzę... Shocked nie dalej jak wczoraj wrzuciłem filmik o skrajnej prawicy w Anglii i jej syjonistycznych powiązaniach, oraz sponsorach, i zastanawiałem się, czy w Polsce nie jest podobnie?
Jak pragnę zakwitnąć, że o tym księdzu dowiedziałem się godzinę temu, jak chciałem napisać krótkiego posta w innym temacie. I oto ksiądz Jacek Międlara i Jayda Fransen się kumplują.



Nie mam więcej pytań, dla mnie wszystko jest jasne.

P.S.
Filmy i wiadomości z występów gościnnych Tommyego Robinsona w Polsce każdy zainteresowany łatwo znajdzie, a ja tylko wrzucę taki krótki dla jego fanów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 22:24, 03 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Następny ekspert od islmu Miriam, czy Estera?
Fundacja Estera finasowana przez międzynarodowy syjonizm.

Fundacja Estera – układ polityczno handlowy (?)


Czy to nie dziwne, że nie wiedząc czemu, nagle w jednej chwili, jakby przy jakiejś zmowie, niemal wszystkie media w Polsce wylansowały na „ekspertkę” od spraw Islamu i wojny w Syrii kobietę, która nigdy w Syrii nie była i nie posiada podstawowej teologicznej wiedzy dającej jej prawo do interpretowania nauk Koranu?

Czy to nie zastanawiające, że tylu mądrych polskich profesorów, patriotów i ekspertów nie ma wstępu do mediów, a z „dziewczyny znikąd” do tego mało rozgarniętej, nagle zrobiono ”autorytet” z pierwszych stron gazet?

To intrygujące… I pobudza do snucia różnych “teorii spiskowych”, szczególnie, że Miriam Shaded – bo o niej mowa – swoją “naukową” wiedzę zdobywa między innymi z takich gadzinówek jak: pseudo katolicki portal fronda.pl, czy pro syjonistyczny portal euroislam.pl (którego Zarząd jest mocno powiązany z Gazetą Wyborczą, TVN, i Fundacją Batorego finansowaną przez G. Sorosa).

Co również ciekawe, p. Shaded jako źródło “wiedzy” o islamie poleca Harlequiny typu „Okrucieństwa w majestacie prawa” autorstwa Nonie Darwish. Trzeba odnotować, że ta amerykańska pisarka arabskiego pochodzenia jest założycielką organizacji „Arabs for Israel” – z Gwiazdą Dawida w logo – mającej na celu zjednoczenie Arabów w poparciu dla tworu syjonistycznego. Jakże wiarygodne źródło wiedzy, z jakże “teologicznie naukowej” księgi, nieprawdaż?

Ale cóż się dziwić… Dzisiaj media nawet z gwiazdy porno zrobią kobietę sukcesu i wzór do naśladowania dla małych dziewczynek…

Prezesowa i jej misja
Swoją karierę rozpoczęła od sprzeczności i hipokryzji. Z jednej strony pozuje na wyznawczynię chrześcijańskich wartości i obrończynię kobiet. Z drugiej, bierze udział w tak uprzedmiotowiających godność kobiety imprezach jak „Miss Exotica”.

Swój udział w konkursie – w którym świeciła gołą dupą – uzasadniała „koniecznością” dostania się do mediów, po to, by w przestrzeni publicznej rozpocząć “walkę” o godność kobiet, w tym szczególnie muzułmańskich! Hmmm… Poważnie?? Cóż za poświęcenie… Analogicznie, równie dobrze mogłaby zrobić loda prezesowi TVP, po to, aby dostać się do mediów, żeby móc później publicznie walczyć z prostytucją.

Kiedy wrzuciła do internetu swoje półnagie zdjęcia z podpisem: „nie chcę burki i nie chcę islamu”, jeden z komentatorów na facebooku celnie podsumował jej “działalność” sugerując, żeby wrzuciła zdjęcie swoich warg sromowych z podpisem – nie chcę majtek!

Nie obchodzi mnie, czy ktoś chce nosić majtki, czy nie. Że tak powiem – to nie mój problem! Tym bardziej jednak, nikogo nie powinno obchodzić to, czy ja chcę nosić chustę, czy nie. Bo niby z jakiej racji ktoś ma mi zabraniać zasłaniana mojego ciała, uważając to za bardziej szkodliwe, niż świecenie golizną? Czy ten cały teatrzyk musi się zatem odbywać pod hasłami ”obrony godności kobiet”?

Fałszywe intencje:

a) początki...

Zastanawiające jest to, że Fundacja wylansowana pod przykrywką „ratowania życia chrześcijanom” – po jednorazowym wybryku, nagle zajęła się walką z muzułmanami… Przeprowadzając małe śledztwo już dzisiaj wiem, że to właśnie walka z Islamem była najprawdopodobniej głównym celem tej Fundacji od samego początku jej istnienia.

“Pastor” werbujący chrześcijan w Damaszku, a prywatnie wujek Miriam Shaded (mąż siostry jej ojca) nazywa się Ibrahim Samara. Był on pastorem protestanckim w kościele w Damaszku, ale oficjalnym stanowiskiem Rady Anglikańskiej w Syrii został wykluczony z kościoła, w którym nauczał i nie jest przez nich uznawany. W internecie dostępne jest nagranie z czasów początku konfliktu w Syrii, na którym to zachwala życie chrześcijan mieszkających w muzułmańskim kraju i wolność religijną jaką się cieszą, żyjąc wśród nich. *(link, nr.1.)

Ibrahim Samara ma zakaz opuszczania Syrii. Jego wszystkie dzieci mieszkają w Stanach Zjednoczonych, a jeden z synów nawiązał bliską współpracę z Fundacją Barnabas Found. Inicjatywa została hojnie wsparta przez brytyjskiego milionera żydowskiego pochodzenia Lorda G. Weidenfelda – zagorzałego syjonistę, uczestnika spotkań „Bilderberg group”, blisko związanego z rodziną Rothschildów i przyjaciela H. Kissingera. Weidenfeld był także szefem gabinetu pierwszego prezydenta Izraela, Chaima Weizmanna. Człowiek z taką właśnie przeszłością jest głównym sponsorem Fundacji prowadzonej przez Miriam Shaded.

Lord G. Weidenfeld zmarł w styczniu 2016 r. Na swoje życzenie został pochowany na ziemiach okupowanych przez twór syjonistyczny. Na jego pogrzebie żydowski polityk Isaac Herzog wspominał go jako „zapalonego miłośnika syjonistycznego izraela” i dodał, że od najmłodszych lat, kiedy Weidenfeld był prawą ręką prezydenta Weizmanna, „aż do ostatniego dnia promował on programy na rzecz państwa izrael, nadania mu jego żydowskiego charakteru i działał dla jego bezpieczeństwa i obrony.”

Założyciel Fundacji Estera, Moner Shaded – ojciec Miriam – po przyjeździe do Polski w latach 70., pisze list do Billa Brighta, szefa Campus Crusade for Christ (CCC) zapraszając go, aby rozpoczął swoją posługę w Polsce, przy jego pomocy. W odpowiedzi otwiera on oddział w Warszawie, na czele którego staje, pod polską nazwą „Ruch Nowego życia”. Jedzie również na przeszkolenie do USA, gdzie kończy „kurs teologiczny” i przez 23 lata pracują ze swoją żoną dla CCC. Ostatecznie zakłada bratni kościół o innej nazwie Kościół Dobrego Pasterza.* (link.nr.10) Moner Shaded opowiada również: „Na wzgórzu Golan, w Syrii mój dziadek poznał Chrystusa, jako Pana i Zbawiciela, dzięki służbie Alfreda Freeda wiernego misjonarza ze Stanów Zjednoczonych.” To pokazuje, jak cała rodzina od pokoleń jest mocno związana z protestanckim misjonarstwem made in USA.

b) oszukani chrześcijanie…

Reszta artykułu tu: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016.....-handlowy/



Lord Weidenfeld i Miriam Shaded, czyli biznesy i ewakuacje
Weidenfelda projekt "ewakuacja Syryjczyków" bizneswoman Miriam podaje za swój


Friede Springer (Axel Springer AG), George Weidenfeld i Angela Merkel

Miriam Shaded wyskoczyła z niebytu prosto na listę partii KORWIN Korwina Mikke oraz w samo centrum polskiego życia publicznego, polskiej filantropii, oraz w biznes, gdzie dwie jej firmy rząd Tuska obdarował dotacją w wysokości 1 mln 600 tys. Wyskoczyła jak Calineczka z wnętrza kielicha kwiatu albo jak Barbie z pudełka zakupionego w sklepie Marks & Spencer.

Reszta artykułu tu: http://wawel.neon24.pl/post/139880,lord-.....-ewakuacje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 02:36, 10 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miriam weryfikowała terorystów, kórzy dokonywali zamachów w Nicei, Berlinie, Monachium... Very Happy Przecież każdy z tych zamachów to false flag i jakiś teatrzyk dla gojów.
Taką samą śpiewkę podtrzymuje Rola, który nagrał kilka wywiadów z szefową fundacji Estera i wspólnie z nią występował w TV. Wiadomo przynajmniej jakim celom i jakiej narracji służy jego " wrealu24".
Tu kolejny filmik:
Rola: "krótka piłka - mają zamordować"... Z jakimś błaznem pozują na znawców Koranu i nakręcaja jakieś fobie o zamachach w Anglii.
Wystarczy to obejrzeć z dystansem żeby widzieć, że Rola jest kolejnym agentem dezinformacji i ogłupiania ludzi, bo jego wypowiedzi nie mogą wypływać jedynie z ignorancji. To są świadome kłamstwa!
Nie omieszkują również w tym filmiku wspomnieć Jayde Fransen i Tommyego Robinsona, o których pisałem powyżej.
Potem jeszcze poruszją inne kwestie. Naprawdę polecam to obejrzeć, żeby zobaczyć jakie pranie mózgów goście uskuteczniają.
"To, że Amerykanie są na naszym terenie - Bóg zapłać, wogóle super"...Kto to ogląda? Czy ludzie są już tak ogłupieni? Rolling Eyes


A wracając jeszcze do Miriam i jej fundacji Estera.
Czytał ktoś z Was "Księgę Estery"? To by było śmieszne, gdyby nie było tragiczne, że w katolickim niby kraju takie rzeczy przechodzą niezuważone (prawie).
Ksiega Estery jest częścią Biblii, którą powinien znać każdy katolik, czyli ponad 90% Polaków, a wygląda na to, że nikt nie widzi, jak w świetle telewizyjnych reflektorów, opini publicznej została podłożona Estera.

Żydzi świetnie znają Księgę Estery i muszą szczać ze śmiechu za każdym razem, jak Miriam Shaded jest zapraszana do kolejnych programów telewizyjnych jako "ekpert i autorytet" w kwestii islamu, uchodżców, czy Syrii.

Miriam swoją karierę zaczyna od wystąpienia w „Miss Exotica”, a biblijna Estera? No trzeba poczytać Biblię.

Wersja nieco skrócona jest w poniższym artykule, a oto kilka cytatów z niego:
"Ester posłusznie wykonała instruktaż ówczesnego Tymochowicza, zgrabnie odegrała rolę („Estera pozyskała sobie życzliwość wszystkich, którzy na nią patrzeli.”) i odniosła sukces – zdobyła koronę. Później – zaprawionej już w trudnej, lecz wdzięcznej sztuce public relations – przyjdzie jej odegrać upozorowanie próby gwałtu przez wroga Izraelczyków Hamana, odegrać z sukcesem, gdyż król Achaszwerosz weźmie to za prawdę i każe powiesić Hamana. Prawdopodobnie przed zasymulowaniem bycia napastowaną odegrała jeszcze dwie role, kiedy to idąc do króla dwukrotnie zaczęła omdlewać, co w królu obudziło czułość i łaskawość, tak jej potrzebne do sfinalizowania planu „krwawej, profilaktycznej zemsty” na tysiącach Persów."


"...wmieszał się pomiędzy inne szczepy całego świata pewien naród wrogo do pozostałych usposobiony, który przez swoje prawa sprzeciwia się wszystkim narodom i stale lekceważy zarządzenia królów, tak iż stanowi przeszkodę w rządach nienagannie sprawowanych przez nas nad całością. Przekonawszy się, że jedynie ten naród pozostaje ze wszystkimi w stałej niezgodzie, że trzyma się w odosobnieniu na skutek swych praw, że nieżyczliwy jest dla naszych spraw, spełniając najgorsze czyny, tak iż państwo nigdy nie będzie mogło dojść do wewnętrznego pokoju”.


"Gdybym chciał skompromitować jakiś naród w oczach innych, stworzyłbym mu właśnie taki, albo podobny mit założycielski. Ale Hebrajczykom nikt tej opowieści nie wmuszał. Przeciwnie, przyjęli ją i święto upamiętniające opisane w niej postaci i czyny – rzec można – z wielkiej potrzeby swego serca… (jak to trafnie nazwał Jean Bricmont: "coeur du tribalisme"). Należy uszanować tę decyzję i przez jej pryzmat, przez pryzmat narodowych bohaterów – widzieć sławiący ich naród. Po to, by lepiej go zrozumieć. A zrozumienie, to kluczowa rzecz. Zwłaszcza dla ułożenia wzajemnych stosunków."


Artykuł dość długi, ale wart przeczytania.
"Estera, uszka antysemity, główka islamofoba i Antoni Słonimski"
https://www.salon24.pl/u/wawel/721045,es.....-slonimski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:03, 10 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Miriam weryfikowała terorystów, kórzy dokonywali zamachów w Nicei, Berlinie, Monachium... Very Happy Przecież każdy z tych zamachów to false flag i jakiś teatrzyk dla gojów.
Taką samą śpiewkę podtrzymuje Rola, który nagrał kilka wywiadów z szefową fundacji Estera i wspólnie z nią występował w TV. Wiadomo przynajmniej jakim celom i jakiej narracji służy jego " wrealu24".


wrealu24 pierwszy raz miałem kontakt Smile jak była poruszana kwestia śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie . Nie powiem do ciekawych wniosków można było dojść po ich programie . Ale później przestałem go ( Rolę ) oglądać bo koleś za bardzo się emocjonuje . Tych o Islamie odcinków nie widziałem , ale spójrz na tego screena z youtuba , chłopak jest podniecony ale i zawstydzony , urok Żydówki Estery Wink .
Nie znam się na mowie ciała , ale ciekawe co znaczą te jej dwa palce wsadzone w zaciśniętą pięść Smile .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 10:58, 10 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Cytat:
Miriam weryfikowała terorystów, kórzy dokonywali zamachów w Nicei, Berlinie, Monachium... Very Happy Przecież każdy z tych zamachów to false flag i jakiś teatrzyk dla gojów.
Taką samą śpiewkę podtrzymuje Rola, który nagrał kilka wywiadów z szefową fundacji Estera i wspólnie z nią występował w TV. Wiadomo przynajmniej jakim celom i jakiej narracji służy jego " wrealu24".


wrealu24 pierwszy raz miałem kontakt Smile jak była poruszana kwestia śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie . Nie powiem do ciekawych wniosków można było dojść po ich programie . Ale później przestałem go ( Rolę ) oglądać bo koleś za bardzo się emocjonuje . Tych o Islamie odcinków nie widziałem , ale spójrz na tego screena z youtuba , chłopak jest podniecony ale i zawstydzony , urok Żydówki Estery Wink .
Nie znam się na mowie ciała , ale ciekawe co znaczą te jej dwa palce wsadzone w zaciśniętą pięść Smile .


Księga Estery weszła w kanon biblijny tylko i wyłącznie aby pokazać gojom, że żydki są w stanie zapanować nad każdym systemem. Powstała najprawdopodobniej podczas niewoli babilońskiej, kiedy syjoniści usilnie zwalczali wszelkie przejawy chrześcijaństwa, była to ich konkurencja, dwa nowe towary na rynku. Po części aby usprawiedliwić i legitymizować późniejsze działania syjonistów i tworzenie Talmudu.

https://www.biblest.com.pl/1NBGPDF/ST.17.KsiegaEstery.pdf

Jest to jedna z nielicznych ksiąg "typowo" syjonistycznych w kanonie. Polecam zagłębić się nieco w jej treść.
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:15, 10 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
..., ale spójrz na tego screena z youtuba , chłopak jest podniecony ale i zawstydzony , urok Żydówki Estery Wink .
Bo taki dokładnie ma być, widać manipulacja działa.

Miriam w 1:50 mówi: "Jest cała instrukcja, jest dokładnie opisane, co oni maja robić w Koranie". W innym miejscu: "...oni tego uczą dzieci...". Cóż za ironia, czy może tradycyjne odwracanie kota ogonem? Teraz, jeszcze raz, gorąco polecam przeczytać ten artykuł: "Estera, uszka antysemity, główka islamofoba i Antoni Słonimski" (lub Księgę Estery) i każdy sam zobaczy, kto tu postępuje "dokładnie według instrukcji".
No nie mam słów. Powtórzyć tylko mogę, że Żydzi muszą pokładać się ze śmiechu, nad głupotą gojów, jak to oglądają.
Jeszcze kilka cytatów z tego artykułu:
Ze świętowaniem Purim wiąże się kilka specyficznych obrzędów. Obowiązkiem każdego pobożnego Żyda jest dwukrotne odczytanie Księgi Estery. Liturgia synagogalna obejmuje śpiewy, w których jako chórek biorą udział dzieci. Ogólny charakter święta jest zabawowy i prześmiewczy. Zalecane w te dni jest picie na umór, są też świadectwa o rozwiązłości… Odgrywane są krótkie scenki dramatyczne. Formowane są pochody typu karnawałowego, we wszystkich kolorach tęczy, często na specjalnych platformach (identycznych jak te, znane u nas z parad równości i LGBT). Przywiązuje się wagę do tego, by we wszystkich uroczystościach brały udział kobiety i dzieci. Tworzy się kukły głównych bohaterów i zakłada karnawałowe maski przedstawiające ich. Starym obrzędem jest bicie kukły antysemity Hamana, wieszanie Hamana oraz palenie kukieł antysemity Hamana. Bardzo ważne są dwa elementy: podnoszenie powszechnego rabanu na każde wymówienie imienia niegodziwego antysemity Hamana oraz wypieki w formie ciasteczek zwanych „uszy Hamana” (hamantaszki). Rwetes, szum i hałas na dźwięk imienia antysemity Hamana wywołuje się używając trąbki, gwizdki, kołatki, tupiąc i stukając dwoma kamykami o siebie. Dzieci hałasują rozdanymi im drewnianymi grzechotkami ucząc się już od małego, że każdy wstrętny antysemita powinien być zagłuszany i wytupywany. Potem dzieci wieszają i biją kukły Hamana. Złośliwcy mówią, że jest to wychowywanie do nienawiści - ale oczywiście czytelnik już wie, iż tak nie można mówić, bo jest to... mowa Hamana.

A te w dalszej kolejności wymordowane kilkadziesiąt tysięcy mężczyzn, kobiet i dzieci? Czy ich winy ktokolwiek zadał sobie trud by udowodnić? Czy to po prostu miał być pokaz siły, by innym już nigdy nawet nie zaświtała myśl, żeby krytykować święty, goszczący u nich naród?

Trzeba jednak przyznać, że zawsze znajdą się życzliwi ludzie gotowi pomóc słusznej sprawie. Negatywne skutki pracy polskich herezjarchów usiłuje naprawić wielki, zaoceaniczny przemysł filmowy przychodząc na pomoc wysiłkom, by tradycja tak pięknego, wyrosłego z uniwersalizmu dekalogu święta – nie zaginęła. Co miesiąc prawie powstaje nowy, wzruszający film o pięknej i poręcznej jak narzędzia firmy Bosch - niewieście Ester i profilaktycznie skutecznym i wybielającym naród jak pasta Blenda-A-Med. – zęby Mordechaju. I tak trzymać! Bo cysorz to ma klawe życie, a pałac czeka. Gdyby tylko nie ci wredni antysemici na drodze do pałacu, pałacu carskiego, zimowego czy Belwederskiego – szczęście byłoby pełne, jak butelki wina w to jedyne w swoim rodzaju święto Purim, czyż nie?


Ekspert Rola: "Miriam, nasza droga koleżnka ma trochę większą wiedzę, jeżeli chodzi o islam, bo zna Koran, zna te wszystkie hadisy, więc tutaj się odnosi bardzo merytorycznie". Pusta idiotka mu przytakuje, a ludzie nie wiem,...nie widzą, że oni mówią o niczym..., że właśnie nic nie mówią merytorycznie. Posłuchałem tego jeszcze raz i nie bardzo jestem sobie w stanie wyobrazić, jacy ludzie się na takie gadki łapią? Wydaje mi się, że trzeba być dosłownie zahiptnotyzowanym, albo mieć mentalność i naiwność 12-latka. Poważnie, chwilę się nad tym zastanawiałem i nie mogę dojść do sedna problemu. Wytłumaczeniem zdaje się być słowo "matrix", w którym muszą egzystować odbiorcy tego typu przekazów.

Dobra jest też Miriam w 6:52 "to jest hipokryzja, ja nie wiem, oni walczą z czymś innym, ale nie wiem, czy oni są przekupieni, czy... Prawdopodobnie, domyślam się że po prostu otrzymują bardzo duże łapówki..." Kolejny raz odwraca kota ogonem i swoje wady rzutuje na innych.
Miriam Shaded wyskoczyła z niebytu prosto na listę partii KORWIN Korwina Mikke oraz w samo centrum polskiego życia publicznego, polskiej filantropii, oraz w biznes, gdzie dwie jej firmy rząd Tuska obdarował dotacją w wysokości 1 mln 600 tys.
http://wawel.neon24.pl/post/139880,lord-.....-ewakuacje

Jeszcze jedno, czy może mi ktoś powiedzieć, co ona mówi w 4:46?


P.S. Wracając jeszcze do cytatu: "Jest cała instrukcja, jest dokładnie opisane, co oni maja robić w Koranie". Żeby nie dawać się ogłupiać takim pustakom jak autorka tych słów, polecam też w wolnej chwili, przeczytać po polsku interpretację słów Koranu (bo nie ma Koranu w innym języku jak arabski). Wtedy każdy sam zobaczy, co tam jest napisane, bez wyrywania zdań z kontekstu, jakie są instrukcje, itd.

P.S.2.
Ordel napisał:
Nie znam się na mowie ciała , ale ciekawe co znaczą te jej dwa palce wsadzone w zaciśniętą pięść Smile .
No pewnie można by to różnie interpretować Smile , ale klasyką w podświadomych gestach i ich interpretacji jest wywiad córki Brzezińskiego, Miki, z Russellem Brand. Cały wywiad godny obejrzenia, a rzeczony moment to 8:00 - enjoy! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:39, 12 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widzę związku pomiędzy tym tematem a waszymi żygami z potem, który tu lejecie


Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:40, 13 Lip '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pawłowski: Wielki blef ws. imigrantów. Byli "pasożytami", dziś rząd chce ich ściągać do Polski

Dlaczego prawicowi populiści w tak wielu krajach Zachodu - także w Polsce - dochodzą do władzy? Jedną z przyczyn jest przekonanie wielu wyborców, że tylko oni mogą skutecznie i bezwzględnie zmniejszyć liczbę napływających na Zachód imigrantów. To jednak wielki blef, a Polska jest tego doskonałym przykładem.

Ilu jest dziś w Polsce imigrantów spoza Unii Europejskiej? To kwestia bardziej złożona niż może się wydawać. W odpowiedzi na pytanie, które jako "Kultura Liberalna" skierowaliśmy do Urzędu ds. Cudzoziemców, rzecznik tej instytucji, Jakub Dudziak, napisał:

Od początku 2015 roku liczba cudzoziemców, którzy posiadają ważne dokumenty uprawniające do pobytu w Polsce, wzrosła o około 200 tysięcy osób. Ważne zezwolenia na pobyt posiada obecnie 351 tysięcy cudzoziemców. Najwięcej z nich przebywa w województwie mazowieckim, gdzie swój pobyt zarejestrowało około 113 tysięcy osób.


Ale dane podane przez Urząd dotyczą jedynie osób mających typowe pozwolenia na pracę. Znacznie więcej jest takich, które pracują w naszym kraju na kontrakty krótkoterminowe. Ilu ich jest? W wywiadzie dla "Kultury Liberalnej" dr hab. Paweł Kaczmarczyk, dyrektor Ośrodka Badań nad migracjami Uniwersytetu Warszawskiego twierdził, że według danych OECD "w roku 2017 Polska stała się globalnym liderem, jeśli chodzi o import cudzoziemskiej sezonowej, krótkoterminowej siły roboczej. Większym niż Stany Zjednoczone"!

Ale i to nie wszystko. Najciekawszy jest fakt, że Prawo i Sprawiedliwość, nie tylko nie zamierza z tymi zjawiskami walczyć. Rząd chce sprowadzić do Polski więcej migrantów, na dłużej, z całymi rodzinami i to nie wyłącznie z Ukrainy czy innych byłych republik radzieckich. 

- Z każdego zakątka Polski płyną do mnie apele o ręce i głowy do pracy - mówił w niedawnym wywiadzie dla tygodnika "Sieci” Mateusz Morawiecki. - Szacunki mówią, że już w tej chwili brakuje w Polsce ok. 150 tys. pracowników - oceniał. Te same dane potwierdził wiceminister rozwoju Paweł Chorąży w rozmowie z "Kulturą Liberalną". I zapowiadał, że "będziemy się starali stworzyć system bardziej otwarty, umożliwiający dłuższe pobyty z docelową integracją kulturową i społeczną z polskim społeczeństwem". Przewidywane kraje pochodzenia nowych imigrantów? Wietnam, Filipiny, a także Indie i Bangladesz.



czytaj całość: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7.....-dzis.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:23, 01 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że mała w końcu nie wytrzymała.


Jedna osoba zmarła, a kilka zostało rannych dziś w wyniku ataku uzbrojonej w dwa noże kobiety w rejonie Mantui na północy Włoch - podały włoskie media. Według źródeł policji sprawczyni ataku, którą udało się zatrzymać, to Polka.

Nieznane są motywy działania kobiety. Przypuszcza się, że był to atak szału - informują włoskie gazety na stronach internetowych.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Canneto sull'Oglio.


https://wiadomosci.onet.pl/swiat/wlochy-.....mi/kzwbqyc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:14, 03 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Widzę że mała w końcu nie wytrzymała.


Widzę, że tęsknisz - ale przykro mi bo mam dla ciebie radę bimulcu - możesz swój brudny paluch wsadzić w swą równie brudną d....ę z tą propagandą. Znajdzie się jedna psychopatka - wobec setek psychopatów niedawno sprowadzonych i już musiał to napisać - bo znów na parę lat zabraknie polskich psychopatów w przestrzeni publicznej i co on biedny zrobi. Czemu nie dałeś info, że niedawno Irakijczyk z Syryjczykiem Niemca zabili i były demonstracje w ich mieście w Niemczech z tego powodu?
-----

proszę a tu też niedawno - facet muslim zgwałcił brutalnie Brytyjkę dając jej tabletkę gwałtu i Brytyjka zmarła. Sąd go uniewinnił bo wcześniej zażywała z nim narkotyki ( a i tak nikt tego nie widział tylko on tak stwierdził). A jesli nawet to co mają wspólnego narkotyki brane dobrowolnie od qrwa tabletki gwałtu, która jak nazwa wskazuje robi osobę ją biorącą za bezwładną - i kto normalny sam wziąłby tabletkę gwałtu???:

https://kobieta.onet.pl/wiadomosci/22-la.....nu/t436cwt

"Do tragedii doszło w Gloucester w Wielkiej Brytanii. 22-letnia rozwódka i matka dwóch córek, Hayley Khurany, zmarła podczas seksu z kochankiem, 26-letnim Ghulama Habibbem. Wprawdzie to on wezwał pogotowie, gdy kobieta straciła przytomność, jednak początkowo to jego policja podejrzewała o morderstwo.

Jak donosi "The Sun", dochodzenie ws. śmierci Hayley Khurany właśnie się zakończyło. Koroner orzekł, że w jej krwi wykryto ślady substancji wykorzystywanej w produkcji tabletki gwałtu. Kobieta miała także kilka promili alkoholu. To połączenie spowodowało, że kobieta miała zwiększone libido - jej partner zeznał, że zgodziła się na brutalny seks. Była też nadpobudliwa i miała problemy z koordynacją ruchu.

Mężczyzna został uniewinniony. W trakcie procesu wyszło na jaw, że już wcześniej 22-latce zdarzało się nadużywać narkotyków i alkoholu."


Ja wiem kto - BIMI - bo chciałby poprzeć swoje tezy, które tu głosi o dobrych ciapatych - " ja sam wziąłem ja sam - a ten ciapulec gwałcił". - mówiłby zza światów - no bo ciapulca by poniosło i by mu się zmarło.

Ale każdy ma prawo do swoich schiz - wyłączając przypadki, kiedy przenosi się je na innych i bulwersuje kiedy inni przyjąć ich nie chcą.


----

Następnym razem jak zatęsknisz to nie prowokuj tylko se strzep - lepiej zrobisz dla tego zakłamanego forum i nie wyjdziesz na idiotę.
---

No ale wszystko to polityka i wiem że prywatnie strasznie mnie lubisz
Rolling Eyes

żyj w pokoju ale nie grzesz więcej bo rzygać się chce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:38, 04 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że atak szału jeszcze ci nie przeszedł Smile

Nie da się ukryć, że twoje życie usłane by było różami, jakby tylko nie ci ciapaci.

Moje niestety nie.
Bo mi akurat, statystycznie, o wiele bardziej doskwierają katolicy niż muzułmanie.
Zwłaszcza ci tak mądrzy jak ty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:52, 04 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z reguly doskwiera ten, z kim ma sie do czynienia !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:55, 04 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać reguły nie dotyczą każdego, skoro 90% Polaków przeszkadzają ludzie z którymi nigdy nie mieli do czynienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:34, 05 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Widać reguły nie dotyczą każdego, skoro 90% Polaków przeszkadzają ludzie z którymi nigdy nie mieli do czynienia.

A te 90% to z jakiś statystyk wie nasza administracja , czy tak z z kapelusza wyciągnęła ?


Natomiast nad Odrą :

Cytat:
To się dzieje tuż za naszą granicą. Banda imigrantów napadła na klub we Frankfurcie nad Odrą. Goście przeżyli tylko dlatego, że się zabarykadowali


Banda syryjskich nielegalnych imigrantów napadła na nocny klub we Frankfurcie nad Odrą. Kilka osób zostało rannych. 2 sprawców zatrzymano, a burmistrz miasta domaga się natychmiastowej deportacji ich i zidentyfikowanych bandytów z Syrii.

Napad rozpoczął się od sprzeczki w klubie pomiędzy dwoma imigrantami z Syrii, a jednym z gości. Jak relacjonuje właściciel klubu Dirk Schöbe Syryjczycy zaczęli atakować i prowokować gości.

Po chwili opuścili klub, ale wrócili przyprowadzając ze sobą całą bandę swoich ziomków uzbrojonych w pręty i noże. Z początku tylko grozili gościom na parkingu, ale wkrótce zaatakowali sam klub. Gościom z parkingu udało się uciec do klubu i razem z pozostałymi zabarykadować wewnątrz lokalu.

Jak opisuje dziennik „Berliner Morgenpost” Syryjczycy obrzucali lokal kamieniami i krzyczeli: „Jesteśmy Arabami. Zabijemy was wszystkich. Allah Akbar”. Na miejsce przybyła policja, ale syryjskim imigrantom udało się uciec. Dwóch z nich zatrzymano następnego dnia, gdy wdali się w bójkę na rynku miasta.

W napadzie na klub rannych zostało kilka osób. To niesamowite szczęście, że nie doszło do czegoś gorszego – mówi jeden z funkcjonariuszy policji. René Wilke burmistrz Frankfurtu zapowiada, że miasto będzie domagało się natychmiastowej deportacji imigrantów.

Mamy zidentyfikowanych 20 Syryjczyków. Nie będziemy czekać na pierwszego zabitego – mówi w rozmowie ze radiem RBB.
https://wolnosc24.pl/2018/09/04/to-sie-d.....ykadowali/

Któregoś dnia skończy się imigrancie pajacowanie . Oczywiście będzie to wielka tragedia , bo jak widzimy i jak to bywa bez tragedii władze niewiele robią . Oczywiście nie mam na myśli że zabiją kolejnego Niemca , to w końcu nie jest tragedia . Tragedia będzie jak zlinczują jakiś Arabów . Społeczeństwo konsumpcyjne tzw Zachodu potrafi tylko demonstrować zdając się na łaskę policji która jak wiem jest "psem" władzy . W Pakistanie natomiast ostatnio zlinczowali dwóch gości którzy przyznali się do zabójstwa ( nie pamiętam czy to były jakieś dzieci ) , wywlekli ich z komisariatu i spalili żywcem , a później się okazało że goście przyznając się kłamali .

Wydaje się że owe działania są celowe , czyżby "komuś" zależało na tym żeby neonaziści doszli do władzy w Niemczech . Ludzie chcą porządku i spokoju jak i - najzwyczajniej - sprawiedliwości , w końcu za to płacą ( w podatkach ) , tylko że nie mogą zgłosić reklamacji , a to powoduje frustracje która doprowadzi do tragedii . W końcu "ktoś" czy neonazista czy ojciec w żałobie się poświęci i spali jednego z drugim .


Jest takie ruskie powiedzenie , po polsku ono leci tak : Kto nie pracuje ten nie je . Zachód zgoła reprezentuje inną opcję , więc chuj im w dupę .

I jeszcze wiadomości z Włoch :

Cytat:
Pamietacie RImini? "Rece do pracy" zgwalcily kolejna turystke.

Imigrant z Bangladeszu- fajny bo zarobkowy(qorvin off), pracowal jako sprzedawca kwiaciarni.Napadl Dunke wracajaca z hotelu po klotni z chlopakiem. Dziewczyna chciala isc na plaze odreagowac ale zostala wcignieta w zaulek przez "rece do pracy" a nastepnie zgwalcona....
https://www.wykop.pl/link/4511295/pamiet.....-turystke/
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 83, 84, 85   » 
Strona 68 z 85

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile