W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie   
Podobne tematy
TAK dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie30bez ocen
Polska obowiązkowo przyjmnie imigrantów131
imigranci wywołali zamieszki we Włoszech419
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
25 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 148924
Strona:  «   1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 83, 84, 85   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:16, 23 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo w Polsce ludzie też głodni chodzą, nie tylko w Afryce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:04, 06 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś mieszkający w UK kolega małej próbował właśnie rozjechać właściciela indyjskiej restauracji, a potem dumnie tłumaczył policji, że jego celem było zabicie muzułmana Laughing

Jaka mądrość, taka ideologia - typowy polski debil z orłem na tatuażu. Tzw. ambasador po chuj.


A Polish supporter of far-right party Britain First drove his van into an Indian restaurant owner just before telling police he was going to “kill a Muslim.” He is due to be sentenced later on Tuesday.

https://www.rt.com/uk/411970-polish-britain-first-muslim/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:16, 06 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich ludzi powinno się sterylizować żeby nie obciążali naszej puli genowej.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 06 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Jakiś mieszkający w UK kolega małej próbował właśnie rozjechać właściciela indyjskiej restauracji, a potem dumnie tłumaczył policji, że jego celem było zabicie muzułmana Laughing

Jaka mądrość, taka ideologia - typowy polski debil z orłem na tatuażu. Tzw. ambasador po chuj.


A Polish supporter of far-right party Britain First drove his van into an Indian restaurant owner just before telling police he was going to “kill a Muslim.” He is due to be sentenced later on Tuesday.

https://www.rt.com/uk/411970-polish-britain-first-muslim/


Moja ohydna, żydowska natura podejrzewa to co, ten gość w komentarzu (bo ja lubię czytać też komentarze):
"@ Raggymova not calling this a FALSE FLAG?? why?? cause it was probably a muzzie who planned the entire thing and thats why hindus were the target.. .they thought, Two birds one stone eh?two kuffar or more just for a little money? brainwash with zio conspiracy trash yadda yadda,. And boom, Radicalized polack."


RDI walczy o dobre imię Polski.
Poniżej dwa cytaty.
Pierwszy cytat to fragment pisma RDI skierowanego do Muftiego Ligi Muzułmańskiej.
Drugi cytat to jeden z komentarzy - wypowiada się osoba, która pracowała w Afryce Północnej.
To stamtąd wędrują hordy młodych muzułmanów, których Bimi postrzega jako bezbronne kobiety i dzieci, domagając się chrześcijańskiego miłosierdzia od polskich ateistów.

Pierwszy cytat
"Szanowny Pan
Nedal Abu Tabaqa
Muffti Ligi Muzułmańskiej

Fundacja Reduta Dobrego Imienia – Polska Liga Przeciw Zniesławieniom wyraża swój stanowczy sprzeciw wobec Pańskiej wypowiedzi dotyczącej sytuacji muzułmanów w Polsce wygłoszonej 29 listopada 2017 r. podczas wywiadu radiowego w programie RMF FM jaki przeprowadził dziennikarz Marcin Zaborski:

Ja nie wykluczam że za kilka, maximum za kilkanaście lat – mam nadzieję, że się będę modlić o to, by tak się nie stało – że będę musiał mieć numer. Żydzi mieli w obozach numery, ja będę miał akurat kod kreskowy
(…)
Nam przeszkadza to, że czujemy, że wracamy do tych czasów przedwojennych, gdzie dosłownie tak byli traktowani nasi starsi bracia, a więc Żydzi."

drugi cytat:
"Uprzejmie zawiadamiam Redutę Dobrego Imienia (której akcje wspieram swoimi podpisami i jak dotąd szanuję), iż uważam sformułowanie “nie wszyscy Polacy, którzy deklarują patriotyzm, są rasistami i ksenofobami” zawarte w odpowiedzi do muftiego za bardzo niezręczne i obraźliwe dla Polaków, wobec czego nie mogę aprobować zamieszczonego tekstu. Uważam, że tak sformułowany wręcz prosi o komentarz: ” no tak, może nie wszyscy, ale na pewno jest ich wielu”, a niezależnie od tego jest jakby tłumaczeniem się przed muftim za domniemanych “ksenofobów i rasistów”. Spędziłem jako polski inżynier ponad sześć lat wśród muzułmanów Afryki Północnej, jedząc dosłownie z jednej miski z nimi i nigdy w rozmowie między sobą nie nazwali mnie inaczej niż “łahed srani” co jest pejoratywnym (nieco mniej niż kafir) określeniem “niewiernego”. Dlatego uważam, że przed muftim nie należy się tłumaczyć, ani łasić do niego, tylko należy go “ustawić” jak Kmicic ustawił dowódcę komunika tatarskiego w Potopie.
Islam od czasów Kara Mustafy nie zmienił się na lepsze, a przecież ten, oblegając Wiedeń w 1683 roku, pisał:
„… Jeżeli staniecie się muzułmanami, będziecie ocaleni. Jeśli będziecie się sprzeciwiać i stawiać opór, wówczas zamek Wiedeń zostanie przemożną potęgą padyszacha zdobyty i opanowany, a wtedy ani jednej osoby nie oszczędzi się i nie pożałuje, lecz gwoli Allaha Najwyższego, który stworzył ziemię i niebiosa, wy sami będziecie wyrżnięci, mienie wasze i zapasy żywności będą złupione, zaś wasze dzieci pójdą w jasyr.”
Można mu więc odpisać słowami Kara Mustafy.
Warto również muftiemu przypomnieć, że:
Irak, Syria, Palestyna, Egipt i kraje Afryki Północnej były krajami chrześcijańskimi, chrześcijańskim było również Bizancjum ze stolicą w Konstantynopolu. Kraje te zostały podbite i zislamizowane przemocą: kto się nie konwertował, był mordowany; podbici chrześcijanie byli traktowani jako obywatele drugiej kategorii (dhimmi) obłożeni bardzo wysokimi podatkami (dżizja), bez możliwości awansu społecznego, bez możliwości budowania nowych kościołów i remontowania starych, a najpiękniejsze z nich zostały zamienione na meczety. Koń, jako środek lokomocji, był zarezerwowany dla muzułmanów, chrześcijanie mogli przemieszczać się na osłach, ubrani w określone, odróżniające ich od muzułmanów stroje. Najeźdźcy siedzą tam do dzisiaj. O Półwyspie Iberyjskim i części Francji zaledwie wspomnę, udało im się islam od siebie pogonić, chociaż teraz wraca. Niech więc mufti siedzi spokojnie i nie mąci wody. Trzeba aby służby popatrzyły, czy pod jego okiem nie ma gdzieś magazynu broni, jak to wykrywa się we Francji i Hiszpanii."

Po raz kolejny wklejam link do 50 minutowego wykładu Billa Warnera pt. Katastrofalny wpływ islamu na Europę. Gdzie trudno znaleźć jakiekolwiek dobre strony tej strraszliwej doktryny religijno-wojennej.
Bimi chyba ma zabronione szukanie PRAWDY, tam gdzie ona jest.

Nie pytaj więc o prawdę na fp2 !

Jak zresztą sama nazwa tej nieszczęśliwej stronki brzmi- wersja prawdy=prawda the second.

https://www.youtube.com/watch?v=YPYSyXintI8


Azyrenie, mam nadzieję, że nie uŕozmaicasz puli genowej swoimi genami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.020 mBTC

PostWysłany: 23:37, 06 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gea napisał:
Warto również muftiemu przypomnieć, że:
Irak, Syria, Palestyna, Egipt i kraje Afryki Północnej były krajami chrześcijańskimi, chrześcijańskim było również Bizancjum ze stolicą w Konstantynopolu. Kraje te zostały podbite i zislamizowane przemocą:


Przed nastaniem chrześcijaństwa Azja Mniejsza, Syria, Egipt i Europa były krajami pogańskimi, kraje te zostały podbite i schrystianizowane przemocą, spalono bezcenna bibliotekę w Aleksandrii i wiele drogocennych ksiąg i zwojów, a pogan i Żydów traktowano jak obywateli drugiej kategorii zniewalając ich, zamykając w gettach, konfiskując ich ziemie, domostwa i farmy, wydając zakazy osadnictwa, czy czyniąc z ludzi dotąd wolnych, chłopami feudalnymi.

Chrześcijanie prześladowali nawet samych siebie, co doprowadziło do swoistej religijnej wojny domowej i inwazji potomków niegdysiejszych Ebionitów na Chrześcijan Rzymskich, wezwanych do pomocy z półwyspu Arabskiego przez prześladowanych Arian.

List Mahometa do Cesarza Bizantyjskiego Herakliusza:

W imię Allaha Miłosiernego i Litościwego.

Od Mahometa, syna Abdullaha do Herakliusza, Wielkiego Rzymianina.

Błogosławieni są ci [albo niech pokój będzie z tymi], którzy podążają właściwą ścieżką. Zapraszam cię do ustanowienia pokoju (bądź poddania swojej woli Bogu), abyś mógł osiągnąć pokój, a Allah nagrodzi cię podwójnie. Jeśli go jednak odrzucisz, wówczas poniesiesz ciężar swoich grzechów za prześladowanie arian.
"O Ludy Księgi [czyli żydzi i chrześcijanie]! Przyjmijcie [albo dotrzyjcie do] słowa jednakowego dla was i dla nas, abyśmy nie czcili nikogo innego jak tylko Allaha, abyśmy nic ponadto nie dołączali jako obiekty czci oprócz Niego i aby nikt z nas nie brał sobie innych panów poza Allahem." A jeśli oni się odwrócą, to powiedzcie: "Bądźcie świadkami, że my jesteśmy całkowicie poddani."


https://pl.wikipedia.org/wiki/Listy_Mahometa_do_w%C5%82adc%C3%B3w_pa%C5%84stw


Choc autentyczność samego listu jest dyskusyjna, to faktem pozostaje ze wielu Arian i Żydów wysyłało do Arabów prośby o pomoc i witało ich jak wyzwolicieli z jarzma Bizantyjskiego czy Wizygockiego gdzie sytuacja (zwłaszcza za króla Roderyka z Wizygotów) była jeszcze gorsza. Jedni wyznawcy Yahwe rzucili sie do gardeł innym wyznawcom Yahwe w obronie jeszcze innych wyznawców Yahwe - Piękna ironia i karma zarazem. A karma zawsze wraca ;p

PS: Gea, jesteś ostatnia osoba która ma prawo mówić o prawdzie, ale bowiem ze skłonności do prawdy to ty nie słyniesz. Śmierdzisz sekta jak port w Dakarze starymi rybami.
Cytat:

_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:42, 07 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren w moim temacie mówisz z szacunkiem do kobiet albo wypad, idź z Bimim do kolegów w Europie nachodźców.

Pozdrawiam świątecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:49, 07 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kruczowłosa napisał:
Azyren w moim temacie mówisz z szacunkiem do kobiet albo wypad, idź z Bimim do kolegów w Europie nachodźców.

Pozdrawiam świątecznie.


Po pierwsze, nie jesteś ani adminem, ani nawet moderatorem, wiec gówno możesz.

Po drugie, ja jej w żaden sposób nie obraziłem, tylko użyłem w stosunku do niej porównania.

Wink
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:45, 08 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
gea napisał:
Warto również muftiemu przypomnieć, że:
Irak, Syria, Palestyna, Egipt i kraje Afryki Północnej były krajami chrześcijańskimi, chrześcijańskim było również Bizancjum ze stolicą w Konstantynopolu. Kraje te zostały podbite i zislamizowane przemocą:


Przed nastaniem chrześcijaństwa Azja Mniejsza, Syria, Egipt i Europa były krajami pogańskimi, kraje te zostały podbite i schrystianizowane przemocą, spalono bezcenna bibliotekę w Aleksandrii i wiele drogocennych ksiąg i zwojów, a pogan i Żydów traktowano jak obywateli drugiej kategorii zniewalając ich, zamykając w gettach, konfiskując ich ziemie, domostwa i farmy, wydając zakazy osadnictwa, czy czyniąc z ludzi dotąd wolnych, chłopami feudalnymi.

Chrześcijanie prześladowali nawet samych siebie, co doprowadziło do swoistej religijnej wojny domowej i inwazji potomków niegdysiejszych Ebionitów na Chrześcijan Rzymskich, wezwanych do pomocy z półwyspu Arabskiego przez prześladowanych Arian.

List Mahometa do Cesarza Bizantyjskiego Herakliusza:

W imię Allaha Miłosiernego i Litościwego.

Od Mahometa, syna Abdullaha do Herakliusza, Wielkiego Rzymianina.

Błogosławieni są ci [albo niech pokój będzie z tymi], którzy podążają właściwą ścieżką. Zapraszam cię do ustanowienia pokoju (bądź poddania swojej woli Bogu), abyś mógł osiągnąć pokój, a Allah nagrodzi cię podwójnie. Jeśli go jednak odrzucisz, wówczas poniesiesz ciężar swoich grzechów za prześladowanie arian.
"O Ludy Księgi [czyli żydzi i chrześcijanie]! Przyjmijcie [albo dotrzyjcie do] słowa jednakowego dla was i dla nas, abyśmy nie czcili nikogo innego jak tylko Allaha, abyśmy nic ponadto nie dołączali jako obiekty czci oprócz Niego i aby nikt z nas nie brał sobie innych panów poza Allahem." A jeśli oni się odwrócą, to powiedzcie: "Bądźcie świadkami, że my jesteśmy całkowicie poddani."


https://pl.wikipedia.org/wiki/Listy_Mahometa_do_w%C5%82adc%C3%B3w_pa%C5%84stw


Choc autentyczność samego listu jest dyskusyjna, to faktem pozostaje ze wielu Arian i Żydów wysyłało do Arabów prośby o pomoc i witało ich jak wyzwolicieli z jarzma Bizantyjskiego czy Wizygockiego gdzie sytuacja (zwłaszcza za króla Roderyka z Wizygotów) była jeszcze gorsza. Jedni wyznawcy Yahwe rzucili sie do gardeł innym wyznawcom Yahwe w obronie jeszcze innych wyznawców Yahwe - Piękna ironia i karma zarazem. A karma zawsze wraca ;p

PS: Gea, jesteś ostatnia osoba która ma prawo mówić o prawdzie, ale bowiem ze skłonności do prawdy to ty nie słyniesz. Śmierdzisz sekta jak port w Dakarze starymi rybami.
Cytat:



Niech ci się, Azyrenie, lewacki, niedouczony głąbie, że możesz mnie, starą żydowską jędzę, obrazić.

Albo wmówić gównoprawdy.

Bill Warner cytuje TREŚĆ MODLITWY W ISLAMIE. Przeklinają w niej chrześcijan.

Ten yt stałe jest usuwany, z wiadomych względów.
Być może bawi Ciebie zabawa w Machiawellego. Userom fp2 radzę uważać na to przykre indywiduum. I omijać. Niech "pieprzy" sam ze sobą.

https://www.google.pl/search?q=Modlitwa+.....4Q_AUIFSgF

Cytat:

"Kim są rzeczywiście muzułmanie, a także kim jest Allah oraz kim naprawdę był prorok Mahomet i jego następcy, a także czym jest islam, jakie są jego zasady i cele oraz jaka jest prawdziwa historia islamu w różnych jego postaciach, sektach i odmianach religijnych, kulturowych, cywilizacyjnych i politycznych, wyjaśnił w swoim kompetentnym i wnikliwym wykładzie prof. M. Chodakiewicz pt. „Światy islamu”. Wykład jest systematycznym wprowadzeniem w „świat islamu”, a raczej w „światy islamu”, w globalny świat „wspólnoty Umma”, który coraz bardziej nas otacza i coraz bardziej nam katolikom, wszystkim Polakom i wszystkim Europejczykom zagraża. Prof. Chodakiewicz w swoim wspaniałym wystąpieniu uczy nas jak nie ulec przemocy szariatu i jak odpierać inwazję islamu, który dzieli terytorium na globu na teren panowania islamu i terytorium wojny. Islam jest ściśle związany z ziemią, którą trzeba całą zagarnąć oraz z ludzkością, którą koniecznie należy podbić i uczynić poddaną nauce Mahometa. Wykład ten jest wart starannego wysłuchania i promowania, albowiem w kontekście coraz częstszych zamachów dżihadzistów w Europie i niekończącej się hidżry nachodźców należy przyjąć konsekwentną linię obrony i nie pozwolić się skolonizować brutalnym, zakłamanym i bezwzględnym heretykom i kolonizatorom, którzy wraz ze swoim prorokiem Mahometem wyszli z Arabii w VII wieku, aby podbić cały świat i dokonać zmian w stosunkach prawnych, moralnych, cywilizacyjnych, obyczajowych, a nawet w duszy każdego człowieka. "

Azyren wysila się za bitszekle na pisanie dezinformacji. Nie wiem co mu się wydaje, ale chamstwo wypowiedzi i notoryczne łgarstwa znamionują poważne zaburzenia w psychice. Zbiór poważnych konfliktów.

To się zwykle źle kończy.

Polecam godzinny wykład Billa Warnera na yt :

Katastrofalny wpływ islamu na Europę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:35, 08 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. W którym miejscu kłamię? Udowodnij to zamiast rzucać puste oskarżenia? Potrafisz to udowodnić? Jak nie, to mnie ładnie przeproś za pomówienie, i pomykaj z powrotem do twej nory zamiast ludzi bałamucić jakimś sekciarstwem i pseudonaukami.

2. Nie bronie islamu tylko zwracam uwagę na wasza hipokryzje, bo chrześcijaństwo niczym się nie różni od islamu i najlepiej jedno i drugie by odsunąć na bok dla dobra i zdrowia człowieka. Do tej pory w dawnej Jugosławii żyją jeszcze ludzie pamiętający holokaust chorwackich Ustaszy dokonany z pobudek religijnych i etnicznych na prawie milionie prawosławnych Serbów, Bośniaków, Żydów i Romów, więc nie pierdol mi tutaj jaki to katolicyzm jest pokrzywdzony i humanitarny w stosunku do Islamu.

3. Katolicyzm i Islam to tylko dwa odłamy jednej i tej samej religii, z ta tylko różnica ze KRK to chrześcijaństwo trynitarne, a Islam to chrześcijaństwo antytrynitarne... I tyle w zasadzie... No i maja jednego proroka i kilka ksiąg więcej.

4. Koran nawołuje do przemocy, ale Biblia tez nawołuje do przemocy - kiedyś nawet liczyłem w obu księgach takie fragmenty i w Biblii wyszło mi chyba z 4-5 cytatów nawołujących do przemocy więcej niż w Koranie.

5 Islam chce zawładnąć Światem, ale Rzymski-katolicyzm tez - Papieże w Rzymie przez długi czas nosili potrójną koronę, na znak władzy nad Niebem, Ziemia i Wodami świata.

6 Chrześcijaństwo jest tylko dlatego nieco lepsze od islamu pod względem cywilizacyjnym, ze zostało ucywilizowane i ujarzmione przez Europe, choć jeszcze nawet w XX wieku zdarzały się ekscesy jak holokaust Ustaszy na Serbach. Hellenizm nieco ucywilizował chrześcijaństwo, poganizm nadal mu nieco bardziej przystępny i swojski rys, a reformacja, wiosna ludów i rewolucja francuska wybiły wściekłej bestii zęby, przez co teraz jest ona nieco łagodniejsza i leży ujarzmiona za spiżową brama.

7 Jeśli katolicyzm i islam biorą się sobie za łeb, to jest to nic więcej jak tylko bratobójcza walka.


Głupotę można wybaczyć, bo jest wrodzona, ale ignorancja to tylko i wyłącznie przejaw zlej woli. Ty masz jedno i drugie.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 01:16, 09 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



"Głupotę można wybaczyć, bo jest wrodzona, ale ignorancja to tylko i wyłącznie przejaw zlej woli. Ty masz jedno i drugie."

Zwracam Ci uwagę, że nie występuję w multiplikacji kont, awatarów czy osób. Ja to ja.
Więc nie zwracaj się do mnie per "wy".
Chyba, że, chcesz oddać mi należny szacunek, dodając: Wasza Miłość, zbłądziłem w dociekaniach.

Ja się @Azyrenie, odniosę tylko do jednego punktu z twojej wypowiedzi.
Uważam, że kłamiesz z premedytacją.
Jest jeszcze możliwość, że jesteś zwykłym tumanem=megalomanem. I to zaraz się wyda.

Ponieważ zadałeś sobie trud, jak sam podałeś, aby zbadać nawoływanie do przemocy Biblia vs Koran.

Zgadzam się, że Stary Testament zawiera wiele scen przemocy. Ale NT, który jest podstawą chrześcijaństwa przekazuje inne treści i zasady.

Wpisałam do wyszukiwarki : nawoływanie do przemocy w Nowym Testamencie.


Mahomet z Jezusem mi się nie myli.
Nie myli mi się Biblia z Koranem.
Nie mylą mi się teksty starotestamentowe ze Starego Testamentu, na których opierają się starozakonni=źydzi.

NT - jak sama nazwa wskazuje, związany jest z ideami chrześcijaństwa. Od których ODŻEGNUJĄ SIĘ STAROZAKONNI, czyli Żydzi.

Jeśli w twojej głowie, A, masz taki męt, że nie odróżniasz chrześcijan od żydów, to dalej nie będę ci zarzucać łgarstwa. Tępota jest kalectwem, a ja nie znęcam się nad kalekami.

Po wpisaniu frazy o przemocy znalazłam taki komentarz:

"Gdy Jezus po raz ostatni przekraczał bramy Jerozolimy, wiedząc, że kilka dni później zostanie odrzucony przez Żydów i ukrzyżowany, opowiedział swym uczniom przypowieść pełną znaczeń i zatrważających prawd.


"Pewien człowiek szlachetnego rodu – mówił – wybrał się w daleką krainę aby otrzymać dla siebie królestwo i powrócić. I zwoławszy dziesięciu sług swoich dał im dziesięć grzywien i rzekł: Handlujcie, aż powrócę. A obywatele jego mieli go w nienawiści i wyprawili za nim poselstwo mówiąc: Nie chcemy, aby ten królował nad nami” (Łk, 19, 12–14).
Żydzi rozumieli bardzo dobrze ten rodzaj przypowieści, gdyż w tamtych czasach zarówno w Palestynie, jak i w innych ziemiach Cesarstwa Rzymskiego ci, którzy posiadali zwierzchnictwo nad rozmaitymi prowincjami, musieli udawać się do Rzymu, aby uzyskać od cesarza potwierdzenie swej władzy. A jeśli obywatele danej prowincji nie chcieli, by ktoś został ich królem, posyłali do Rzymu własną delegację, która próbowała wpłynąć na decyzję cesarza. Tak więc przypowieść Zbawiciela jest oparta o sytuacje wzięte prosto z życia.
Pan Jezus kontynuuje swą przypowieść, opowiadając, jak ów wielmoża po powrocie do domu wzywa do siebie swe sługi, by zobaczyć, ile zarobili na dziesięciu grzywnach, jakie im pozostawił; co jednak szczególnie nas interesuje, na samym końcu wypowiada znamienne słowa: „Nieprzyjaciół zaś moich, tych, którzy nie chcieli, abym królował nad nimi, przywiedźcie tu i zabijcie przede mną” (Łk 19, 27).

Ja nie będę tego tekstu komentować. Oryginalny tekst w Ewangelii św. Łukasza ma tytuł : przypowieść o 10 minach srebra.
Każdy może sobie sam wyszukać, przeczytać oryginalny tekst i komentarze do niego. I wyciągnąć wnioski.
Pamiętając, że wypowiedzi w NT mają różne znaczenia- wskazówek, ostrzeżeń czy są profetyczne.

Osobiście nie uważam, że tekst nawołuje do przemocy, a raczej ostrzega. Z jednego zdania wyrwanego z kontekstu, nie można wyciągać wniosku.
Odnoszę się TYLKO do treści w NT.
Nie piszę, czy w to WIERZĘ, czy nie.

Jeśli rozumiesz, to co napisałam, nie będziesz mnie molestował swoimi idiotycznymi "judeochrześcijańskimi" wizjami, którymi jakoby emanuję.


Ja się nie zajmuję "judeochrześcijaństwem" i liczeniem Jezusów. Piszę o biologii.

Mogę nie mieć wystarczającej wiedzy na temat nawoływania do mordowania w NT z powodu innej wersji tego dzieła, niż ty, Azyrenie.

W spadku po dalszej rodzinie odziedziczyłam Ewangelie i Dzieje Apostolskie z 1952 roku (nowy przekład Wulgaty) Ks. Eugeniusza Dąbrowskiego.

Niewykluczone, że jako hobbysta skupiający się na liczeniu Jezusów, masz w bibliotece inne wersje NT. Gdzie nawoływanie do gwałtu, przemocy i rzezi zapodają wszyscy ewangeliści.



Skoro, Azyrenie, jesteś tak uczony w piśmie, jak napisałeś:
"Biblia tez nawołuje do przemocy - kiedyś nawet liczyłem w obu księgach takie fragmenty i w Biblii wyszło mi chyba z 4-5 cytatów nawołujących do przemocy więcej niż w Koranie."

To PODAJ ! Choćby 4-5. Ale nie udawaj głupszego niż jesteś, chodzi o NT a nie ST.

Jeśli wykręcisz się, to oficjalnie i bez krępacji będę Cię nazywać łgarzem, konfabulantem i patologicznym megalomanem.

Nie oczekuję przeprosin, bicia się w piersi itp.

Z przyjemnością będę Ciebie poniewierać przy każdej sposobności.

Niczego i nikogo bardziej nie cierpię niź patologicznych żydowskich łgarzy, moich paskudnych braci w sztetlu. Rzygać mi się chce. Popierdolonymi koncepcjami, takimi jak kibuce, szczepienia, przeszczepy, genderyzm, wszelkiego rodzaju gescheftowe hucpy, niszczą

"Głupotę można wybaczyć, bo jest wrodzona, ale ignorancja to tylko i wyłącznie przejaw zlej woli. Ty masz jedno i drugie


PS. Napisz do Billa Warnera, że jest "gupi"

Usilujesz ignorować fakty, o których mówi na wykładzie pt. Katastrofalny wpływ islamu na Europę



A teraz dokleję informacje o wściekliźnie, której się tak obawiasz.
Powinien być w dziale medycyna, ale nie będę czekać do jutra, aż kara zawiązująca mi gębę ulegnie przedawnieniu Laughing



Fragmenty tekstu dotyczącego złotej bigfarmaceutycznej żyły - szczepionki dla ludzi i zwierząt na chorobę, której NIE MA - wytworu umysłowego konfabulanta- L.Pasteura.

WŚCIEKLIZNY

http://szczepienia.wybudz...ie-hans-ruesch/


"UMWELT Tod im Tann

http://www.spiegel.de/spi...d-42953686.html

Wśród wielu lekarzy, których wypytywałem w Stanach Zjednoczonych i Europie, nie znalazłem jeszcze żadnego, który mógłby zagwarantować, że widział przypadek wścieklizny u człowieka. Liczba przypadków zgłoszonych przez służbę zdrowia Amerykańską Public Health Service w jej corocznym Suplemencie odnośnie zachorowalności i umieralności za cały rok 1970 wynosiła dokładnie 2 przypadki spośród 205 milionów ludzi. Biorąc pod uwagę fakt, że diagnoza była właściwa. Dla przykładu porównam to z 148 zgłoszonymi przypadkami tężca, 22.096 salmonelli, 57.797 zakaźnego zapalenia wątroby czy 433.405 infekcjami paciorkowcowymi i szkarlatyną.

https://www.jstor.org/sta...ournal/morbmort

Lekarze którzy po raz pierwszy spotykają się z podejrzeniem zakażenia wścieklizną skarżą się, że nie mają jeszcze żadnego doświadczenia jak sobie z tym radzić. Główną trudnością jaką Pasteur napotkał w doskonaleniu jego rzekomej szczepionki, która często stawała się przyczyną paraliżu, było znalezienie psów chorych na wściekliznę; w końcu musiał on zdobyć zdrowe psy, otworzyć ich czaszki i zarazić je substancją z mózgu jedynego wściekłego psa którego udało mu się pozyskać.

Pasteur nigdy nie zidentyfikował wirusa wścieklizny. Dziś wszystko co dotyczy tej choroby, jest jeszcze bardziej niepewne niż w czasach Pasteura.(...)

Kilka lat temu dr Charles W. Dulles, znany lekarz i chirurg wykładający historię medycyny na University of Pennsylvania powiedział:

„Mogę przytoczyć własne doświadczenie z leczenia osób pogryzionych przez psy podejrzane o wściekliznę, że w ciągu 30 lat nie spotkałem się z ani jednym przypadkiem rozwinięcia się tej choroby, a prawdopodobnie widziałem więcej przypadków tak zwanej hydrofobii niż jakikolwiek inny lekarz.”
(...)
Każdy prawdziwy ekspert zdaje sobie sprawę, że nic nie wiadomo na pewno, z wyjątkiem tego co wiedział już Hipokrates: że najlepszą ochroną także przed tym zakażeniem jest czystość. Raport numer 523 z serii sprawozdań technicznych WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) zatytułowany Komisja ekspertów ds. wścieklizny, szóste sprawozdanie z 1973 roku (co oznacza, że było już 5 poprzednich sprawozdań na ten temat) informuje iż dowody wskazują, że zastrzyki przeciw wściekliźnie „pod pewnymi warunkami” są przyczyną ludzkiej śmierci (str. 20) oraz stwierdza:

„Komisja zaleca by produkcję szczepionek typu Fermi, odkąd zawierają one szczątkowego żywego wirusa, należy przerwać.” (str. 17)

W rzeczywistości, ten kto przeczyta dokładnie ten i inne raporty WHO zauważy iż poważni studenci medycyny mogą liczyć na bardzo niewiele z wyjątkiem wskazanej już przez Hipokratesa higieny i zdrowego rozsądku. Jednak WHO nie może tego przyznać bo w przeciwnym razie ludzie mogli by zapytać: „Do czego jest nam potrzebne WHO?”. WHO zajmuje jedne z największych, najbardziej kosztownych współczesnych budynków, z dużymi przestronnymi salami, bibliotekami wyłożonymi każdą publikacją medyczną wydawaną we wszystkich miejscach na świecie, z liczną kadrą zarządzającą, która pobiera tłuste pensje za robienie niczego oraz pułkiem eleganckich sekretarzy do pomocy. Ten ogromny kompleks nieruchomości otoczony przez ciszę zadbanych trawników i kwiatowych ogrodów, w jednej z najpiękniejszych alpejskich przedmieść na obrzeżach Genewy, reprezentuje odpowiednik milionów zwierząt laboratoryjnych, poddawanych naukowym torturom na całym świecie."
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 12:43, 09 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lolo




Dołączył: 23 Wrz 2017
Posty: 101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:59, 09 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

he, normalnie koń by sie uśmiał gdyby to było śmieszne, kobiety nie moga być premierami tylko ponad 2 lata, czasem jak coś Mała dojebiesz to ręce opadaja Rolling Eyes
_________________
praca czyni wolnym,powiedział pan do niewolnika ,minutę przed śmiercią
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:15, 09 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gea napisał:
Zgadzam się, że Stary Testament zawiera wiele scen przemocy. Ale NT, który jest podstawą chrześcijaństwa przekazuje inne treści i zasady.


A czy na Biblie składa sie tylko NT czy ST i NT?


Gea napisał:
Mahomet z Jezusem mi się nie myli.
Nie myli mi się Biblia z Koranem.
Nie mylą mi się teksty starotestamentowe ze Starego Testamentu, na których opierają się starozakonni=źydzi.


Bo Mahomet żył jakies 600 lat po Jezusie i opierał sie na nim a nawet uznawal Jezusa za proroka ale nie Boga, tak jak to czynili pierwsi chrzescijanie przed ubóstwiająca Jezusa herezja helleńską ukonstytuowana na Soborze Nicejskim w 325 roku?

Biblia i Koran to nie to samo, ale obie księgi zawierają nawoływania do przemocy. Kapiszi tępoto sekciarska?

No tego to nie wiedziałem ze zydzi opierają sie na ST. Ty serio jestes az taka tępa czy to tylko wyrafinowana gra aktorska a ja jestem w ukrytej kamerze nowego telewizyjnego show "Wyprowadzeni z równowagi"?


Gea napisał:
Jeśli w twojej głowie, A, masz taki męt, że nie odróżniasz chrześcijan od żydów, to dalej nie będę ci zarzucać łgarstwa.


Jestes taka tępa ze przed napisaniem tego posta musiałem sie napic (choc zwykle jestem wstrzemięźliwy od alko), tylko po to żeby sie nieco otumanić i sprowadzić na twój poziom, bo inaczej bym nie potrafił. NIKT kurw nie mówił ze żydzi i chrzesciajnie to JEDNO I TO SAMO. Co najwyżej ze jedno i drugie sa ze soba POKREWNE. POKREWNE, NIE IDENTYCZNE. POKREWNE. CZYLI ZE MAJA WSPÓLNE KORZENIE. PO-KRE-W-NE. POKREWNE. Jeden pień chodź inne gałązki, i chrześcijaństwo zostało nieco zhellenizowane i spoganizowane. ZANOTUJ, POKREWNE ALE NIE IDENTYCZNE. Dotarło?


Gea napisał:
Osobiście nie uważam, że tekst nawołuje do przemocy, a raczej ostrzega. Z jednego zdania wyrwanego z kontekstu, nie można wyciągać wniosku.
Odnoszę się TYLKO do treści w NT.


Przeciez ja o tym cytacie nic nie pisałem, ohydna, pozbawiona przyzwoitości, propagandzistko. Nie wkladaj mi w usta tego czego nie mówiłem bo to co robisz to JAWNA MANIPULACJA.

A z NT to choćby:"Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową (Mt 10,34n)".

Wiecej mi sie szukać nie chciało, ale faktem jest ze większość nawoływań do przemocy w Biblii pochodzi z ST. Ale co z tego skoro ST i NT sa RÓWNORZĘDNYMI częściami Biblii, i dotyczą TEGO SAMEGO a nie INNEGO Boga. W ST i NT jest ta sama Bozia, wiec co ma kurwa do rzeczy ze NT jest trochę łagodniejszy od ST? Chyba ze twoja sekta chrześcijańska uznaje tylko NT, to wtedy zwracam honor, ale polscy katolicy uznają ST i NT na równi, i to o nich głównie pisałem.

Jestem chyba masochista próbując wchodzic z tobą w dyskusje. Głupota ma swoj urok, ale głupota połączona z ignorancja juz nie. Sama głupote bym ci jeszcze wybaczył, ale ty do tego jesteś cholerna ignorantka gotowa walczyć za swoje gownoprawdy w imię swojej sekty "wróżę z fusów i ptasich jelit ze masz konflikty''. Jesteś żałosna, ale mimo to życzę ci jak najlepiej, bo to nie twoja wina żeś słaba i naiwna, a ludzie w starszym wieku często ulegają sektom i zabobonom.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:37, 09 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren zasadniczo chodzi o to, że jesteś downem.

Gdybyś nim nie był, nie potrzebowałbyś emigrować, tylko kształtowałbyś swój majątek migrując. I po drugie jakie ma znaczenie czy ktoś jest chrześcijaninem czy muzułmanem. No jakie ja się pytam, downie. Problem tkwi w mentalności ludzi nie potrafiacymi sobie poradzic nawet w banalnych warunkach, a wychowanych na pierdolonych zjebów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:21, 10 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-
Azyren napisał:
Gea napisał:
Zgadzam się, że Stary Testament zawiera wiele scen przemocy. Ale NT, który jest podstawą chrześcijaństwa przekazuje inne treści i zasady.


A czy na Biblie składa sie tylko NT czy ST i NT?


Gea napisał:
Mahomet z Jezusem mi się nie myli.
Nie myli mi się Biblia z Koranem.
Nie mylą mi się teksty starotestamentowe ze Starego Testamentu, na których opierają się starozakonni=źydzi.


Bo Mahomet żył jakies 600 lat po Jezusie i opierał sie na nim a nawet uznawal Jezusa za proroka ale nie Boga, tak jak to czynili pierwsi chrzescijanie przed ubóstwiająca Jezusa herezja helleńską ukonstytuowana na Soborze Nicejskim w 325 roku?

Biblia i Koran to nie to samo, ale obie księgi zawierają nawoływania do przemocy. Kapiszi tępoto sekciarska?

No tego to nie wiedziałem ze zydzi opierają sie na ST. Ty serio jestes az taka tępa czy to tylko wyrafinowana gra aktorska a ja jestem w ukrytej kamerze nowego telewizyjnego show "Wyprowadzeni z równowagi"?


Gea napisał:
Jeśli w twojej głowie, A, masz taki męt, że nie odróżniasz chrześcijan od żydów, to dalej nie będę ci zarzucać łgarstwa.


Jestes taka tępa ze przed napisaniem tego posta musiałem sie napic (choc zwykle jestem wstrzemięźliwy od alko), tylko po to żeby sie nieco otumanić i sprowadzić na twój poziom, bo inaczej bym nie potrafił. NIKT kurw nie mówił ze żydzi i chrzesciajnie to JEDNO I TO SAMO. Co najwyżej ze jedno i drugie sa ze soba POKREWNE. POKREWNE, NIE IDENTYCZNE. POKREWNE. CZYLI ZE MAJA WSPÓLNE KORZENIE. PO-KRE-W-NE. POKREWNE. Jeden pień chodź inne gałązki, i chrześcijaństwo zostało nieco zhellenizowane i spoganizowane. ZANOTUJ, POKREWNE ALE NIE IDENTYCZNE. Dotarło?


Gea napisał:
Osobiście nie uważam, że tekst nawołuje do przemocy, a raczej ostrzega. Z jednego zdania wyrwanego z kontekstu, nie można wyciągać wniosku.
Odnoszę się TYLKO do treści w NT.


Przeciez ja o tym cytacie nic nie pisałem, ohydna, pozbawiona przyzwoitości, propagandzistko. Nie wkladaj mi w usta tego czego nie mówiłem bo to co robisz to JAWNA MANIPULACJA.

A z NT to choćby:"Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową (Mt 10,34n)".

Wiecej mi sie szukać nie chciało, ale faktem jest ze większość nawoływań do przemocy w Biblii pochodzi z ST. Ale co z tego skoro ST i NT sa RÓWNORZĘDNYMI częściami Biblii, i dotyczą TEGO SAMEGO a nie INNEGO Boga. W ST i NT jest ta sama Bozia, wiec co ma kurwa do rzeczy ze NT jest trochę łagodniejszy od ST? Chyba ze twoja sekta chrześcijańska uznaje tylko NT, to wtedy zwracam honor, ale polscy katolicy uznają ST i NT na równi, i to o nich głównie pisałem.

Jestem chyba masochista próbując wchodzic z tobą w dyskusje. Głupota ma swoj urok, ale głupota połączona z ignorancja juz nie. Sama głupote bym ci jeszcze wybaczył, ale ty do tego jesteś cholerna ignorantka gotowa walczyć za swoje gownoprawdy w imię swojej sekty "wróżę z fusów i ptasich jelit ze masz konflikty''. Jesteś żałosna, ale mimo to życzę ci jak najlepiej, bo to nie twoja wina żeś słaba i naiwna, a ludzie w starszym wieku często ulegają sektom i zabobonom.



@Azyrenie, ty się tak nie ekscytuj, to TYLKO dyskusja.

I, faktycznie, opowiadając LITERALNIE
(- Słownik SJP
https://sjp.pl › literalnie
pozbawiony jakichkolwiek aluzji, podtekstów, znaczeń przenośnych, oddający dokładne znaczenie czegoś; dosłowny. )

MASZ RACJĘ.
Biblia zawiera ST i NT. Muszę odszczekać.
Kiedy to przeczytasz, jak również moje przeprosiny i uznanie wyższości męskiego SYNTETYCZNEGO sposobu myślenia, nad moim, nieszczęsny genderowo zdefiniowanym żeńskim...


Może zaobserwujesz oprócz niewątpliwej satysfakcji, reakcję biologiczną np. kichanie.

Wszystko się bierze z tego, że nie zastanowiłam się nad DEFINICJĄ przedmiotu dyskusji, a mianowicie czym jest Biblia.

FAKTYCZNIE, w ST. jest mnóstwo scen przemocy.

Masz prawo nazwać mnie starą zdemenciałą piździochą.
Mam nadzieję, że jesteś usatysfakcjonowany.

Takie drobne nieporozumienie, "fafkulcowe".

(-poproszę Fa w kulce, - fafkulców nie ma )
Powyższe nieporozumienie powstało z niezrozumienia informacji fonicznej. Ja źle odczytałam informację wizualną .



Jednak, co do ustępu, który przytoczyłeś:

A z NT to choćby: "Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową (Mt 10,34n)".

MAM INNE ZDANIE.

Biblia jest specyficznym dziełem. Przeznaczeniem treści w niej zawartych jest zaangażowanie odbiorcy w myślenie. Czyli INTERPRETACJĘ. Tym zajmują się tłumacze, uczeni w piśmie, fachowcy.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Hermeneutyka_biblijna

Hermeneutyka biblijna – nauka teologiczna zajmująca się odczytywaniem tekstów biblijnych, zwłaszcza ich sensu duchowego. Jedna z form hermeneutyki stosowanej.

Hermeneutyka stawia pytania co do właściwego sposobu rozumienia Biblii. Hermeneutykę można znaleźć już w samych tekstach biblijnych, np. w dialogu diakona Filipa z urzędnikiem królowej Etiopii w Dziejach Apostolskich 8,30-31: „Czy rozumiesz, co czytasz?” – „Jakżeż mogę [rozumieć], jeśli mi nikt nie wyjaśnił”.

Inną sprawą jest rzetelność, adekwatność tłumaczenia tekstów z oryginałów.
O ile wiem, robili to ŻYDZI.

Nie wiem, czy poniższe tłumaczenie zrobione było nieudolnie, czy z premedytacją. Nie wiem. Jest moźliwe, że ze względów ideologicznych, postrzegania Boga jako okrutnika.
Wypisz - wymaluj tak jak to widzi WZBG- bożka- zboczka-perwersanta, "zsyłającego" na dziecię białaczkę, mówiącego do mamusi, aby się nie przywiązywała do dziecka.

A jest to (moim zdaniem) jedno z kardynalnych, nietrafnie przetłumaczonych zdań, niosące fatalną dla cywilizacji informację:

"W bólach rodzić będziesz " zamiast " w trudzie rodzić będziesz" .

Każda uczona religii dziewczynka, otrzymuje taką INFORMACJĘ i nie dziwota, że jako dorosła, będzie oczekiwać z przeraźeniem urodzenia dziecka.
Normalne fizjologicze -biologiczne zadanie przedstawione jest jako horror. Powodując wydzielanie hormonów stresu, niszczacych zdrowie dziecka. Zamiast zmobilizować siły i cieszyć się z tego doniosłego aktu.

(akurat czytam książkę o kobietach polskich królów. MASAKRA, pobożne królowe często umierał przy porodzie, rodziły często martwe dzieci, dzieci krótko żyły)
Nie wiem, czy rzeczywiście to tak przetłumaczyli Żydzi. Jednak wizja Boga, jaka wyłania się ze ST, przedstawia Boga jako okrutnego Jahwe.

Tak więc @ Azyrenie, nienaciągaj mnie na biblijne rozważania, bo Ciebie to bawi, a mnie okropnie męczy.

Przez Ciebie, @Azyrenie za chwilę zostanę ogłoszona entuzjastką= eklezjastką Laughing


Wracając do tematu NIE dla imigrantów
Bill Warner przedstawia w wykładzie fakty i LICZBY OFIAR. Są PORAŻAJĄCE
. Katastrofalny wpływ islamu na Europę.

https://www.youtube.com/watch?v=YPYSyXintI8





Czytaj www.learninggnm.com

Zanim medyczna pytia zrobi ci voodoo mówiąc : ma pan/pani raka


[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.020 mBTC

PostWysłany: 18:44, 10 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kruczowłosa napisał:
w moim temacie

Właśnie zdałem sobie sprawę, że nadałaś kijowy tytuł dla tego tematu nie wiem czy celowo, czy taki był twój zamiar, czy to tylko po prostu wynika z nieumiejętności sprecyzowania własnych intencji, myśli...

"NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie" sugeruje, że jesteś przeciw jakimkolwiek/wszystkim emigrantom by przybywali do Polski. Czyli że jesteś de facto za zamykaniem się na świat. W takim razie czy uważasz, że Polacy też nie powinni wyjeżdżać za granicę, by tam żyć, mieszkać, pracować, uczyć się? Wg Ciebie ludzie wszelkich narodowości mogą mieszkać tylko na skrawku ziemi oddzielonym niewidzialną granicą wyznaczoną przez rządzących?

Jestem przeciw przyjmowania hord dzikich nachodźców zindoktrynowanych religijnie i politycznie, jakich celowo sprowadzają na ten kontynent socjotechnicy w celach jego transformacji, destabilizacji, itp. Jestem przeciw sponsorowania ich pobytu z publicznych pieniędzy.

Nie jestem jednak przeciw jakimkolwiek emigrantom, nie mam nic do ludzi, którzy wybierają ten kraj do życia, o ile zachowują standardy życia we wspólnocie, szanują przekonania innych (czego niestety nie można powiedzieć o alibabach). Mile widziani są Skandynawowie, którzy przybywają tu, gdyż ich kraje są coraz mniej atrakcyjne do życia, niszczone przez najeźdźców z wypranymi mózgami. Nie mam też nic do Ukraińców, którzy uciekają przed wojną oraz biedą i przyjeżdżają tu do pracy, o ile nie są zainfekowani szkodliwymi ideologiami typu banderyzm.

Nie wiem czym się tak szczycisz i czemu co rusz podkreślasz, że to twój temat. Twój jest na tyle, że wybrałaś niejasno sprecyzowany tytuł i napisałaś pierwszy post, w którym jedynie zamieściłaś 4 filmiki (z których żaden już nie działa tak na marginesie), czyli nie wysiliłaś się za bardzo. Nie napisałaś komentarza (nie mówię obszernego, ale jakiegokolwiek), nie uzasadniłaś swej postawy.

Nawet jakbyś dała tytuł "NIE dla imigrantów islamskich w Polsce" to też nie byłby do końca trafiony, chociaż już znacznie lepszy. Nie wszyscy wyznawcy Islamu mają tak zryte berety, tak jak nie wszyscy katolicy są wyznawcami ojca dyrektora z Torunia.



Ludzie powinni mieć prawo wyboru miejsca na Ziemi do życia, swobodę podróżowania, pod warunkiem że nie robią nikomu krzywdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1771
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:46, 10 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:
Kruczowłosa napisał:
w moim temacie

Właśnie zdałem sobie sprawę, że nadałaś kijowy tytuł dla tego tematu nie wiem czy celowo, czy taki był twój zamiar, czy to tylko po prostu wynika z nieumiejętności sprecyzowania własnych intencji, myśli...

"NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie" sugeruje, że jesteś przeciw jakimkolwiek/wszystkim emigrantom by przybywali do Polski. Czyli że jesteś de facto za zamykaniem się na świat. W takim razie czy uważasz, że Polacy też nie powinni wyjeżdżać za granicę, by tam żyć, mieszkać, pracować, uczyć się? Wg Ciebie ludzie wszelkich narodowości mogą mieszkać tylko na skrawku ziemi oddzielonym niewidzialną granicą wyznaczoną przez rządzących?

Jestem przeciw przyjmowania hord dzikich nachodźców zindoktrynowanych religijnie i politycznie, jakich celowo sprowadzają na ten kontynent socjotechnicy w celach jego transformacji, destabilizacji, itp. Jestem przeciw sponsorowania ich pobytu z publicznych pieniędzy.

Nie jestem jednak przeciw jakimkolwiek emigrantom, nie mam nic do ludzi, którzy wybierają ten kraj do życia, o ile zachowują standardy życia we wspólnocie, szanują przekonania innych (czego niestety nie można powiedzieć o alibabach). Mile widziani są Skandynawowie, którzy przybywają tu, gdyż ich kraje są coraz mniej atrakcyjne do życia, niszczone przez najeźdźców z wypranymi mózgami. Nie mam też nic do Ukraińców, którzy uciekają przed wojną oraz biedą i przyjeżdżają tu do pracy, o ile nie są zainfekowani szkodliwymi ideologiami typu banderyzm.

Nie wiem czym się tak szczycisz i czemu co rusz podkreślasz, że to twój temat. Twój jest na tyle, że wybrałaś niejasno sprecyzowany tytuł i napisałaś pierwszy post, w którym jedynie zamieściłaś 4 filmiki (z których żaden już nie działa tak na marginesie), czyli nie wysiliłaś się za bardzo. Nie napisałaś komentarza (nie mówię obszernego, ale jakiegokolwiek), nie uzasadniłaś swej postawy.

Nawet jakbyś dała tytuł "NIE dla imigrantów islamskich w Polsce" to też nie byłby do końca trafiony, chociaż już znacznie lepszy. Nie wszyscy wyznawcy Islamu mają tak zryte berety, tak jak nie wszyscy katolicy są wyznawcami ojca dyrektora z Torunia.



Ludzie powinni mieć prawo wyboru miejsca na Ziemi do życia, swobodę podróżowania, pod warunkiem że nie robią nikomu krzywdy.


Właśnie zaprezentowałeś swój kijowy światopogląd. Ponieważ nie wiesz, że już sama obecność "obcego" wywołuje u niektórych ludzi poczucie krzywdy, którzy nie patrząc na to jakim jest przybysz, opiniują jego obecność samą w sobie.
Natomiast, stawianie warunków o jakich piszesz, nie jest przejawem, wcale, poglądu promującego prawo człowieka do wyboru miejsca na ziemi. Jest natomiast małomiasteczkowym racjonalizowaniem tematu z pozycji osoby nie będącej "najechanej" przez obcych lub co najmniej nie zakłopotanej obecnością tychże ale prezentującej swoje zdanie podszyte niepewnością i strachem ubranym w "warunki" selekcji gości ze świata.
Poza tym, czepianie się tytułu tematu pomimo, że wiesz o co w nim biega, bo o tym piszesz, jest kijowym sposobem na zaprezentowanie "swojego" zdania. Co innego, gdybyś nie rozumiał tego, co autor tytułu miał na myśli, a który poddajesz dwa razy w tym samym wpisie, tej samej nieracjonalnej krytyce.
Z pewnością, nie zauważyłeś jaki twój pogląd w stosunku do "imigrantów" jest ograniczony ? Z pewnością nie rozumiesz również i tego, że pośród ludzi wędrujących po świecie są tacy, którym nie jest po drodze poddawać się zastanym zwyczajom i poglądom "woli" autochtonów, które to mają w zwyczajowej dupie. Z pewnością "swoje"zdanie na temat imigracji czerpiesz wyłącznie z mediów, które dbają o "poglądy" tych, którzy w tym temacie dają upust swojej "przemyślanej" krytyce poglądów innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:47, 10 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:

Właśnie zdałem sobie sprawę, że nadałaś kijowy tytuł dla tego tematu nie wiem czy celowo, czy taki był twój zamiar, czy to tylko po prostu wynika z nieumiejętności sprecyzowania własnych intencji, myśli...

"NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie" sugeruje, że jesteś przeciw jakimkolwiek/wszystkim emigrantom by przybywali do Polski.


Temat miał brzmieć : " NIE dla islamskich imigrantów w Polsce. Uzasadnienie" - co tłumaczę na pierwszej stronie tematu ale w całości się nie zmieścił. Jeszcze bardziej precyzyzyjnie powinien brzmieć:

" NIE dla przyjmowania niekontrolowanej ilości islamskich imigrantów do Polski w obecnych czasach. Uzasadnienie"

no ale weź mi to z łaski swojej ujmij w temacie - nie da się - nie ma tyle miejsca.

A na drugi raz poczytaj temat - a nie dupę niepotrzebnie trujesz, nie masz co robić w życiu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:06, 11 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oko napisał:
Z pewnością, nie zauważyłeś jaki twój pogląd w stosunku do "imigrantów" jest ograniczony ? Z pewnością nie rozumiesz również i tego, że pośród ludzi wędrujących po świecie są tacy, którym nie jest po drodze poddawać się zastanym zwyczajom i poglądom "woli" autochtonów, które to mają w zwyczajowej dupie.

Dlaczego twierdzisz, że mój pogląd w stosunku do "imigrantów" jest ograniczony?
Doskonale rozumiem to o czym piszesz, tylko nie wrzucam wszystkich ludzi udających się na emigrację do jednego wora, jak sugeruje tytuł tematu. W ogóle nie dzielę ludzi ze względu na narodowość, czy miejsce w jakim zamieszkują. Jedyny słuszny podział to na ludzi dobrych i złych, pisząc ogólnie - mądremu wystarczy, a głupi i tak nie pojmie (to tak uprzedzając ewentualne pytanie jak rozróżniam dobrych od złych).

oko napisał:
Z pewnością "swoje"zdanie na temat imigracji czerpiesz wyłącznie z mediów, które dbają o "poglądy" tych, którzy w tym temacie dają upust swojej "przemyślanej" krytyce poglądów innych.

Ta pewność kiedyś Cię zgubi. Swoje zdanie czerpię z bardzo wielu źródeł, w tym także z tego, że przez ponad 4 lata żyłem w Dublinie, który wówczas był (i nadal jest) istnym tyglem narodowościowym, mieszkało tam wiele różnych nacji, z których Polacy byli (i chyba nadal są) najliczniejszą mniejszością. Swoje zdanie czerpię też z podróży do innych krajów i obserwacji osobistych. Ale głównie jednak wynika ono z wiedzy i zrozumienia kim są rządzący i czego się można po nich spodziewać.

Kruczowłosa napisał:
Temat miał brzmieć : " NIE dla islamskich imigrantów w Polsce. Uzasadnienie" - co tłumaczę na pierwszej stronie tematu ale w całości się nie zmieścił.

Sprawdziłem właśnie i spokojnie by się zmieścił, zostało jeszcze miejsce na spację i 7 znaków. Very Happy Więc mi tu nie ściemniaj.

Kruczowłosa napisał:
Jeszcze bardziej precyzyzyjnie powinien brzmieć:

" NIE dla przyjmowania niekontrolowanej ilości islamskich imigrantów do Polski w obecnych czasach. Uzasadnienie"

no ale weź mi to z łaski swojej ujmij w temacie - nie da się - nie ma tyle miejsca.

Takie ujęcie tematu też jest błędne. Jesteś w błędzie sądząc, że to jest przyjmowanie niekontrolowanej ilości islamskich imigrantów. Jak najbardziej to wszystko jest kontrolowane, ale nie przez Ciebie, mnie, nie przez mieszkańców krajów, bo ci niewiele kontrolują tak naprawdę. Ten napływ tak zwanych "uchodźców" jest kontrolowany przez rządzących Unią Europejską i ogólnie przez socjotechników, speców od inżynierii społecznej, stąd te kwoty uchodźców, dlatego byli oni wyposażeni w mapy, pieniądze, kontakty, smartfony... To się nazywa islamizacja Europy. Można było dać przykładowo tytuł "Nie dla islamizacji Europy" - moim zdaniem znacznie lepiej by odzwierciedlał problem.

Kruczowłosa napisał:
A na drugi raz poczytaj temat - a nie dupę niepotrzebnie trujesz, nie masz co robić w życiu.

Czytałem. Wyraziłem swoją opinię tylko. Nie musisz się z nią zgadzać. Mam co robić w życiu, nie twoja sprawa jak spędzam czas - jak mam ochotę, to piszę i komentuję tematy na forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:48, 11 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oko napisał:
Ponieważ nie wiesz, że już sama obecność "obcego" wywołuje u niektórych ludzi poczucie krzywdy, którzy nie patrząc na to jakim jest przybysz, opiniują jego obecność samą w sobie.


Problem polega na tym, że mało kto umie zdefiniować "krzywdę", a bardzo wielu ludzi twierdzi, że ich coś "krzywdzi". Wszystkie osoby stosujące szantaż emocjonalny robią to w oparciu o "poczucia krzywdy".
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:50, 17 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyny kraj jaki chciał przyjmować polskich imigrantów po II wś w dużej ilości to był Meksyk. , Sikorski wywalczył jeszcze aby jakiś tam kraj w Afryce część Polaków przyjął (poczytajcie se jaki) a ze wschodnich krajów tylko Iran - a jak teraz wszyscy wiemy w Iranie nie ma wojny więc uchodźców nie musimy stamtąd przyjmować. Jedyny kraj w Europie jaki chciał nas przyjąć to była Portugalia.


Reszta krajów co chcą mówić co mamy robić gdzie wtedy była??? Zostawiła nas - więc nie mamy żadnego prawa ani moralnego ani innego obowiązku przyjmowania imigrantów z krajów, które nie chciały pomóc nam. A i tak pomagamy. W Polsce jest najwięcej imigrantów z Ukrainy.

----

Pomaganie ma być mądre a nie głupie - Polska pomaga mądrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Python666m




Dołączył: 29 Paź 2011
Posty: 243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:40, 18 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paryż – stoi tam kilka małych domków i miliony arabskich gett. Na środku jakiś kretyn postawił gigantyczną antenę, która może się w każdej chwili zawalić. Póki co, nadaje w kosmos różne nacjonalistyczne teksty. Jest wysoka, ale to po to, by białą flagę było widać aż w Berlinie.
Marsylia – miasto zajmujące się produkcją oliwek. Mieszkańcy Marsylii (97,3% Afrykanie) nie mają innych zajęć, chyba, że przechodzi aktualnie transport haszyszu z Maroka.
Grenoble – wiocha dla Rosjan, podzielona na 3 części w zależności od grubości portfela.
Nicea – miasto na Lazurowym Wybrzeżu, słynie ze stadionu, na którym Polacy wygrali z Irlandią Północną, chwilę po zakończeniu mistrzostw pewien Tunezyjczyk postanowił wjechać ciężarówką na promenadę i zabić 84 osoby (w tym 2 Polki).
Calais – największe na świecie czynne pole biwakowe, brama do Anglii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:48, 01 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No proszę - zrobiono już mapkę gwałtów w necie, gdzie w Europie ciapaci najwięcej gwałcą - całe Niemcy są pokryte czerwonymi kółkami. Niemieckie media głównego nurtu od tamtego roku zabroniły informacji na ten temat.

W tym roku gwałcono wszędzie w Niemczech na masowych imprezach - ale internauci się nie poddali i o tym informują.

We Francji palono samochody - nazywając ciapatych "wandalami". Itd. itp. wszystko jak w innych postach w tym temacie nie lepiej a coraz gorzej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:41, 03 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kruczowłosa napisał:
No proszę - zrobiono już mapkę gwałtów w necie, gdzie w Europie ciapaci najwięcej gwałcą - całe Niemcy są pokryte czerwonymi kółkami.

Zrobiono mapkę nie tylko gwałtów ale i wszelkich innych przestępstw.

Cytat:
Ile przestępstw jest tak naprawdę popełnianych przez imigrantów u naszych zachodnich sąsiadów? Mało kto znał dotąd odpowiedź na to pytanie. Z powodów politycznych władzom nie zależało na ujawnianiu takich danych.

Dopiero teraz zaczęło się to zmieniać. Z inicjatywy organizacji pozarządowej postanowiono stworzyć interaktywne mapy, na których umieszczane są wszystkie przestępstwa, których dopuszczają się imigranci wraz z ich opisem.

Projekt dotyczy, oprócz Niemiec, także Austrii i Szwajcarii – co właśnie uwidoczniono na mapie ilustrującej artykuł.

Przestępstwa zilustrowano także ze względu na ich charakter. Na mapie uwzględniono morderstwa, przestępstwa związane z narkotykami, przestępstwa na tle seksualnym, włamań, kradzieży, oszustw finansowych (głównie „naciągacze”), pobić, terroryzmu i innych nieprzypisanych do żadnej kategorii.

Najwięcej odnotowano kradzieży, których w Niemczech było ponad 10 tysięcy. Na drugim miejscu znalazły się pobicia w liczbie ponad 6 tysięcy, zaś za nimi przestępstwa na tle seksualnym, których było blisko 3 tysiące, co ilustruje poniższa mapa.

http://wolnosc24.pl/2017/05/15/ta-mapa-m.....zwajcarii/
To są informacje sprzed kilku miesięcy, ale sytuacja nie uległa poprawie.

Przekonałem się o tym osobiście będąc w Szwecji kilka tygodni temu. Brudasy wybili nam szyby w samochodzie zaparkowanym pod hotelem na płatnym parkingu (w moim i jeszcze w kilku samochodach) i nawet nie przyjechała policja. Przyjęli tylko zgłoszenie przez telefon. Najlepsze, że pytali mnie czy znalazłem jakieś dowody. Kiedy zdziwiony zapytałem, czy naprawdę mnie o to pytają, o jakie dowody... - to mi wytłumaczyli, np ślady kwi itp... Very Happy Szkoda, że nie zapytali, czy też nie poprosili żebym odnalazł i złapał sprawców. Wtedy jednak, jeśli okazaliby się pustynnymi nachodźcami, zapewne oskarżyliby mnie o mowę nienawiści, jak pewną szwedzką emerytkę:
Szwedzka emerytka oskarżona o mowę nienawiści wobec imigrantów. Bo napisała na Facebooku, że podpalają samochody.

Rozmawiałem przy tej okazji ze Szwedami i mówili, że to już jest całkiem inny kraj niż jeszcze kilka lat temu.

Ale paranoicy i tak powiedzą, że to "holokaust arabów" i że skoro żydzi gnębią Palestyńczyków, to znaczy że żydzi są źli (co akurat jest prawdą), a wszyscy Arabowie dobrzy, tylko biedni, uciemiężeni. Są biedni, bo mają strasznie wyprane mózgi, nieporównywalnie gorzej niż wyznawcy ojca dyrektora.
Wszystko to jest częścią tej samej odwiecznej wojny, ale nie syjonistów przeciw arabom, jak twierdzą zaczadzeni, ale syjonistów i ich pobratymców przeciw reszcie świata; innymi słowy wojnę toczą światowe władze przeciw mieszkańcom ziemi. Arabscy najeźdźcy są nieświadomym narzędziem w rękach zarządców. Są jednak za głupi na to, by to pojąć podobnie jak lewackie społeczeństwa ich "goszczące". Są głupi, bo mają tacy być - ogłupiono ich odpowiednio przy pomocy religii i innych fanatycznych ideologii.

Swoją drogą niezłym trzeba być bezmózgiem, żeby się tak dawać wkręcać, i to w aż takie gówno.
Trzeba też być niezłym bezmózgiem, by wierzyć, że ten arabski najazd na praktycznie wszystkie kraje Europy północno-zachodniej (tzw. starej unii) nie był sterowany odgórnie, że nie był kolejną operacją socjotechniczną (islamizacją Europy). Już nawet coraz więcej lemingów z którymi rozmawiam dostrzega to, że to nie był przypadek, że widać tu pewną prawidłowość - rozpieprzenie bliskiego wschodu i Afryki Pn. przez usrańców, by potem wywołać ten eksodus; i Ukraina też wpasowuje się w ten trend mieszania ludności a także ucisk ekonomiczny Polski. Dobrowolnie ludzie by się nie przenosili na obce tereny, potrzebny jest do tego ucisk militarny, ekonomiczny, itd...

Po co mieszać ludy? Żeby ludzie byli jeszcze bardziej podzieleni, żeby łatwiej można było nimi zarządzać, by nie byli w stanie się zorganizować i zbuntować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:58, 03 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:


Po co mieszać ludy? Żeby ludzie byli jeszcze bardziej podzieleni, żeby łatwiej można było nimi zarządzać, by nie byli w stanie się zorganizować i zbuntować.


To twoja wypowiedź czy kogoś cytujesz ? Ludzie od zawsze się mieszali , bo inaczej by się więcej zjebów genetycznych rodziło . Ludzie od zawsze migrują , z tym że to na co patrzymy dziś jest wywołane po to by położyć jeszcze większą kontrolę na społeczeństwo . Strach prze obcymi , przed którymi policja was nie obroni Shocked , i co państwo się nie wywiązuje , w związku z czym obywatele organizują swoją własną Milicje . Ale że Szwedzi to pizdy rozpieszczone konsumpcyjnie , to dupy wolą nadstawić niż krople potu z wysiłku uronić . Czytałem że nawet "komuniści" w tej Szwecji organizują patrole antyimigranckie .

A kolejna jest sprawa taka że skoro my biali mogliśmy brać przez setki lat w koloniach murzyńskich co chcieliśmy , to teraz niech czarni sobie to odbiją , na krajach które miały kolonie : Niemcy , Belgia , GB itd . Szwedzi chyba koloni nie mieli , ale że są nadgorliwi w temacie to na dupę największe walce przyjmą .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 83, 84, 85   » 
Strona 66 z 85

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile