W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie   
Podobne tematy
TAK dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie30bez ocen
Polska obowiązkowo przyjmnie imigrantów131
imigranci wywołali zamieszki we Włoszech419
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
25 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 148945
Strona:  «   1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 83, 84, 85   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:29, 24 Cze '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odezwał się kurwa naczelny genetyk kraju - ambitny obrońca najwyższej kultury i rasy Smile

Czy ja jestem poważny?
Uwierz mi - mówię to śmiertelnie poważnie:
Jeśli dało by rade wynaleźć urządzenie które na bieżąco podaje mi zgodność genetyczną napotkanych na ulicy ludzi, z twoim zjebanym genomem - to z mety bym je kupił, choćby kosztowało milion.
Cobym wiedział których zjebanych typów unikać, nie musząc tracić czasu na gadanie z nimi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.200 mBTC

PostWysłany: 15:12, 24 Cze '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Odezwał się kurwa naczelny genetyk kraju - ambitny obrońca najwyższej kultury i rasy Smile


Obrońca europejskiej kultury sięgającej filozoficznej rewolucji w antycznej Grecji = jak najbardziej.
Skoro twierdzisz, że jest ona najwyższa to nie będę się spierał - choć to kwestia oceny więc sprawa względna.

Zdecydowanie wolę bronić takiej kultury, niż Nowej Wspaniałej Kultury, która tak bardzo tobie się podoba a która skazuje za bluźnierstwo na karę bezwzględnego więzienia, bo ktoś spalił Koran = Dania, UK.
Teraz już tylko czekać na kamienowanie bo halibut był godny samego Jehowy. Laughing

Bimi napisał:
Uwierz mi - mówię to śmiertelnie poważnie:


Nie życzę ci byś był - śmiertelnie - poważny. Wink

Bimi napisał:
Jeśli dało by rade wynaleźć urządzenie które na bieżąco podaje mi zgodność genetyczną napotkanych na ulicy ludzi, z twoim zjebanym genomem - to z mety bym je kupił, choćby kosztowało milion.


Zapewne dałoby radę wymyślić, ale musisz przestać promować wtórny analfabetyzm, parytety i tępotę z 75 IQ. W przeciwnym razie płonne twoje nadzieje. Very Happy

Ponadto ja nie rozumiem ludzi, co chcą przenosić jakieś wioski z Afryki czy Syrii w całości do Polski. Przecież zdecydowanie tańsze - bo mają kasę - a także łatwiejsze do przeprowadzenia - bo kochają kulturę Afryki, Bliskiego Wschodu - jest przeniesienie całych dzielnic zamieszkanych przez "tęczowe bańki" towarzystwa wzajemnej adoracji do Afryki lub na Bliski Wschód.
To byłaby piękna historia i na pewno "byłoby wiele radości". Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:30, 24 Cze '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:
Bimi napisał:
Odezwał się kurwa naczelny genetyk kraju - ambitny obrońca najwyższej kultury i rasy Smile


Obrońca europejskiej kultury sięgającej filozoficznej rewolucji w antycznej Grecji = jak najbardziej.
Skoro twierdzisz, że jest ona najwyższa to nie będę się spierał - choć to kwestia oceny więc sprawa względna.



To jest ciekawe , starożytni Grecy mieli jasne włosy i niebieskie oczy . W wyniku ekspansji imperium Osmańskiego , po kilkuset latach wyglądają jak wyglądają ( czyli jak araby ) . Co jest rażące , brak różnorodności , choć nie powiem widziałem rudego greka w dodatku o poglądach komunistycznych . A tak wszyscy są tam ciemni . I jak by tu porównać Greków do Polaków , to my mamy różnorodność , jesteśmy "kolorowi" , a oni wszyscy wyglądają tak samo . I właśnie tak będzie wyglądała Europa jak kolejny raz wpuścimy tych z Azji Mniejszej Wink . Zero różnorodności , wszystko czarne łby , czasem jakiś rudy , czasem niebieskie oczy przy ciemnych włosach .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:47, 24 Cze '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi Piotrusia GW napisało -
Cytat:
Uwierz mi - mówię to śmiertelnie poważnie:
Jeśli dało by rade wynaleźć urządzenie które na bieżąco podaje mi zgodność genetyczną napotkanych na ulicy ludzi, z twoim zjebanym genomem - to z mety bym je kupił, choćby kosztowało milion.
Cobym wiedział których zjebanych typów unikać, nie musząc tracić czasu na gadanie z nimi.
jesteś pajacu po stokroć głupi.
posłuchaj zadupcu http://www.polskieradio.pl/9/5537/Artyku.....znaczeniem durniu ,naciśnij play i słuchaj mądrego człowieka .
Cytat:
Jerzy Grunwald jest wokalistą, gitarzystą i kompozytorem. Nagrywał i koncertował w latach 60. i 70. m.in. z zespołami: No To Co, En Face i Niebiesko-Czarni. Później wyemigrował – przez kilka lat mieszkał w Stanach Zjednoczonych, potem wyjechał do Szwecji, gdzie żyje do dziś.
Artysta podkreśla, że w latach 60. grupa No To Co była ambasadorem polskiej piosenki. – Graliśmy muzykę ludową, przerabiając ją na konwencję bitową. To sprawiło, że staliśmy się zespołem bardzo oryginalnym, a nasza muzyka została dostrzeżona nie tylko w krajach demokracji ludowej, ale także na Zachodzie – mówi obecnie.
Kolejnym rozdziałem z życia artysty był wyjazd do Stanów Zjednoczonych. – Miałem wtedy 22-23 lata, byłem człowiekiem bardzo zdesperowanym. Wyjechałem do USA na dwa tygodnie, a spędziłem tam ponad 9 lat. Tam poznałem moją eksmałżonkę, z którą wyjechałem później do Szwecji – wyjaśniał w jednym z wywiadów.
W rozmowie z Maciejem Pawlickim, gospodarzem cyklu "Cogito Ergo…" Jerzy Grunwald opowiadał ponadto o samotności, miłości do ojczyzny, a także wyzwaniach stojących przed Europą. Nie zabrakło także czasu na rozmowę o wielkim sukcesie płyty Jerzego Grunwalda w Japonii i piosence, która trafiła także na pokłady japońskich samolotów.
Audycja powstała we współpracy z Filmoteką Narodową – Instytutem Audiowizualnym.
***
Tytuł audycji: Cogito ergo…
Prowadzi: Maciej Pawlicki
Gość: Jerzy Grunwald (muzyk)
Data emisji: 24.06.2017
Godzina emisji: 15.07

http://www.polskieradio.pl/9/5537/Artyku.....znaczeniem
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:15, 25 Cze '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ruchnijcie się - będziecie dla siebie milsi - bo widzę że brak tego działa na mężczyzn negatywnie. Co innego kobiety - nie działa to na mózg ewidentnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1772
Post zebrał 0.100 mBTC

PostWysłany: 08:58, 25 Cze '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Info dla wierzących lemingów i tęczowego debila z Holandii;

"Nick Fagge z Mali / 11.10.2008: WIĘCEJ niż 50 milionów afrykańskich robotników [?] zostanie ściągniętych do Europy na podstawie dalekosiężnej tajnej umowy migracyjnej, donosi dzisiaj the Daily Expres - Sensacyjna wiadomość sprzed 7 lat niżej.

http://ziut.neon24.pl/post/139034,spisek.....ntow"


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:04, 25 Cze '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Niemcy kpią z polskich turystów. "Narodowe plaże i 500+"

Dzięki pisowskiej zapomodze na dzieci Polacy jeżdżą na wakacje, ale chcą przebywać tylko ze sobą. Niemiecki serwis kpi z "polskich stref" w kurortach na południu Europy.

Recepta na sukces - polskie strefy nad Morzem Śródziemnym. Tak telepolis.de opisuje nową modę urlopową "narodu słynącego od niedawna z izolacjonistycznych tendencji". Czyli nas. Tak jak nie chcemy uchodźców nad Wisłą, tak nie chcemy "obcych" turystów na plaży. Nawet jak to my jesteśmy gośćmi w innym kraju.

Reklamowane przez biuro podróży Rainbow "Polskie strefy" przyciągają ludzi. Niemal wszystkie 40 tys. miejsc w 5-gwiazdkowych hotelach i jednym w Chorwacji zostało wyprzedanych - czytamy.


dalej: https://www.o2.pl/artykul/niemcy-kpia-z-.....360683137a


Basen w Berlinie i stadne zachowanie "nowych" Niemców



jeden z komentarzy pod filmem:
Cytat:
Humpty Doom2 dni temu
co kilka dni z lotniska pod Rzeszowem słychać samoloty startujące/lądujące. małe, regionalne lotnisko, które dopiero 2 lata temu spełniły warunki do połączeń z Nowym Jorkiem, w godz.23-1 nad ranem raczej tych lotów nie obsługują? lotów, które nie są nawet wpisane na listę przylotów/odlotów na stronie lotniska. ruch na lotniskiem szkoleniowym, który jest na tym samym terenie, też ostatnio jakiś gęstszy....
Pomijając...miliony Polaków wypędzono głodowymi stawkami z Polski, jednocześnie wydając Ukraińcom ok.1.300.000 pozwoleń na pracę. wmawianie nam, że to do prac sezonowych przy takich ilościach brzmi naprawdę komicznie
Polaków wypędzono, a na Ukrainie wywołano wojnę + kryzys i kosmiczną inflację....nie zapominajmy o szeroko propagowanej "banderyzacji" i nienawiści do Polaków na Ukrainie...czy tylko dla mnie wygląda to jak zaplanowana akcja??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:06, 25 Cze '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem to się tak zastanawiam kogo wy, narodowo patriotyczne polskie zjeby, nienawidzicie bardziej; imigrantów czy mnie Smile

No bo jeśli to drugie, to o czym my tu właściwie mówimy?
Przeto, jak świat światem, ci głupi ludzie zawsze nienawidzili tych mądrych...

Nic dziwnego, że was tak boli ta imigracja, gdy każdy jeden now przybyły czarnuch miażdży was na arenie inteligencji.
I to dopiero jest dobry powód do tak zawziętej pielęgnacji waszych narodowych kompleksów. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Hectic




Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 208

PostWysłany: 18:25, 25 Cze '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Czasem to się tak zastanawiam kogo wy, narodowo patriotyczne polskie zjeby, nienawidzicie bardziej; imigrantów czy mnie Smile

No bo jeśli to drugie, to o czym my tu właściwie mówimy?
Przeto, jak świat światem, ci głupi ludzie zawsze nienawidzili tych mądrych...

Nic dziwnego, że was tak boli ta imigracja, gdy każdy jeden now przybyły czarnuch miażdży was na arenie inteligencji.
To dopiero dobry powód do dalszej pielęgnacji narodowych kompleksów. Smile


Przesadne odcinanie się od własnej narodowości jest tak samo śmieszne jak patriotyzm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:29, 25 Cze '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiec zgadzamy się przynajmniej co do tego, ze patriotyzm jest śmieszny.

W każdym razie dopóki nie leje się krew.
Co niestety akurat w przypadku patriotyzmu, jest jedynym możliwym i sensownym zakończeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Python666m




Dołączył: 29 Paź 2011
Posty: 243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:58, 25 Cze '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
gdy każdy jeden now przybyły czarnuch miażdży was na arenie inteligencji.
jebniety jesteś bimi i tyle, szkoda słów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 25 Cze '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Python666m napisał:
Bimi napisał:
gdy każdy jeden now przybyły czarnuch miażdży was na arenie inteligencji.
jebniety jesteś bimi i tyle, szkoda słów



29.07.2016

Nie za często był bohaterem filmów?

Poszlaka brazylijska.
Video yang tersebar di media sosial ini dipercaya diambil di sebuah kota di Brasil, dilansir MIRROR.co.uk.
http://www.tribunnews.com/internasional/.....jalan-kaki
Poszlaka kenijska.
http://www.dailypostkenya.ml/2016/08/crazy-guy-caught-dinyaring-car-exhaust.html
_________________
Dzieje się krzywda dokonywana przez jednych na drugich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 1.000 mBTC

PostWysłany: 21:55, 25 Cze '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Python666m napisał:
Bimi napisał:
gdy każdy jeden now przybyły czarnuch miażdży was na arenie inteligencji.
jebniety jesteś bimi i tyle, szkoda słów


Nie jesteś zbyt inteligentny, ale nie martw się, na tym forum pełno takich typów o ilorazie inteligencji rumuńskiego cygana bez szkoły. Skąd ty wiesz jakiej religii i narodowości jest bohater tego filmu, gwałcący samochód? Może autor tego filmu w sobie znanym celu nadał filmowi taki tytuł w oderwaniu od faktów? A taki naiwny upośledzony umysłowo mikrus jak ty łyka wszystko jak młody pelikan. Na filmie ewidentnie widać po krajobrazie w tle i samym bohaterze, że film kręcono w Afryce wschodniej lub innym kraju trzeciego świata, a sam bohater nie jest imigrantem tylko po prostu mieszkańcem tego kraju, zaś jego ubiór zdradza że najprawdopodobniej nie jest muzułmaninem (brak długiej brody, fezu, długich szat zakrywających kostki) . Ale żeby to rozszyfrować potrzeba mieć IQ powyżej progu 80 pkt z czym u ciebie i tobie podobnym, trudno.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:00, 26 Cze '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azoren z pewnością ten na filmie nie jest aż tak dobry w tym jak ty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1772
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:47, 26 Cze '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
Azoren z pewnością ten na filmie nie jest aż tak dobry w tym jak ty.


Nie trafiłeś jednak w sedno i z pewnością, jest to uchybienie, polegające na niedokładnym przeczytaniu tego, co pisał ten, któremu wysłałeś odpowiedź:

a pisze on tak :

"Na filmie ewidentnie widać po krajobrazie w tle i samym bohaterze, że film kręcono w Afryce wschodniej lub innym kraju trzeciego świata, a sam bohater nie jest imigrantem tylko po prostu mieszkańcem tego kraju, zaś jego ubiór zdradza że najprawdopodobniej nie jest muzułmaninem (brak długiej brody, fezu, długich szat zakrywających kostki) . Ale żeby to rozszyfrować potrzeba mieć IQ powyżej progu 80 pkt z czym u ciebie i tobie podobnym, trudno".

Nie wziąłeś też pod uwagę tego, że mimo, iż wydawać się to może i nieprawdopodone, ale bohaterem akcji, może być właśnie odbiorca twojej odpowiedzi.
Nikt inny, ogladając zdjęcie, nie potrafiłby tak dokładnie określić miejsce akcji, oraz tego, kim nie jest tej akcji bohater, jak nie on sam. Określił nawet dokładne parametry, niezbędne do rozszyfrowania zagadki. A kto, jak nie on sam ,wiedziałby o dolnym progu możliwości ?
Zaś, widząc szczere upodobania bohatera, któż to wie, kim był operator aparatu ? Może nawet sam administrator Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Python666m




Dołączył: 29 Paź 2011
Posty: 243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 26 Cze '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Python666m napisał:
Bimi napisał:
gdy każdy jeden now przybyły czarnuch miażdży was na arenie inteligencji.
jebniety jesteś bimi i tyle, szkoda słów


Nie jesteś zbyt inteligentny, ale nie martw się, na tym forum pełno takich typów o ilorazie inteligencji rumuńskiego cygana bez szkoły. Skąd ty wiesz jakiej religii i narodowości jest bohater tego filmu, gwałcący samochód? Może autor tego filmu w sobie znanym celu nadał filmowi taki tytuł w oderwaniu od faktów? A taki naiwny upośledzony umysłowo mikrus jak ty łyka wszystko jak młody pelikan. Na filmie ewidentnie widać po krajobrazie w tle i samym bohaterze, że film kręcono w Afryce wschodniej lub innym kraju trzeciego świata, a sam bohater nie jest imigrantem tylko po prostu mieszkańcem tego kraju, zaś jego ubiór zdradza że najprawdopodobniej nie jest muzułmaninem (brak długiej brody, fezu, długich szat zakrywających kostki) . Ale żeby to rozszyfrować potrzeba mieć IQ powyżej progu 80 pkt z czym u ciebie i tobie podobnym, trudno.

ty azorek jesteś przychujaszczym admina?? iQ powiadasz mam słabe, pewny jestes, w jednym zdaniu moge cie wypunktować pizdeczko z małpim rozumkiem chcesz, ale najpierw się zastanów, będziesz miał przypałowo srogo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768

PostWysłany: 08:39, 27 Cze '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nic dziwnego, że was tak boli ta imigracja, gdy każdy jeden now przybyły czarnuch miażdży was na arenie inteligencji.

Ha z pewnego punktu widzenia masz racje bo taki murzyn jedzie i działa!
a prawda2,org sieje polemiki Very Happy wiec kto więcej robi by sprawić ze wspólny świat był lepszy ?
W końcu nie interesuje nas niewiele więcej poza czubkiem naszego nosa a toczycie piane tylko dlatego że masa anty imigranckich filmów na necie krązy i tworzy "wrogie nastawienie"
A imigranci ? przyjeżdzają tu po porostu stworzyć swój świat bo mają taką okazje Smile Polacy praktycznie zrobili to samo w Angli.
I niema wytłumaczeń bo my pracujemy bo oni nie chcą bo zasiedlane społeczności to nie interesuje, tylko korporacje które od zawsze nas ruchały Smile
więc jak słyszę "bo polak robotny a angol nie"
Panowie ... to walka narodów i naród że tak powiem "w kupie" tak łatwo się nie podda, polska natomiast przegrała w zasadzie od razu przez indywidualne myślenie każdego z nas w tym mnie za co klnę sie na siebie Sad
a ten argument to niewolniczy jakiś ...tylko takie słowo mi na usta przychodzi.
Generalnie ktoś sobie robi ze światem co chce i w jaki sposób chce tyle chciałem rzec i są to pośrednio właściciele korporacji bo im się to jedynie ze względów ekonomicznych opłaca (Mówie tu o ukrańcach w PL) co do kolorowych w EU to na zasadzie jakby czekać kiedy sie spali podpalona rzecz. Nawet świadomość prawdziwego wroga niewiele pomoże tak mu pozwoliliśmy wzrosnąć w siłe.
A te filmiki ... no słabo Sad jakbym sadistica ogladał
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:55, 27 Cze '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tam imigranci, a tam Polacy... jak my tu za miedzą niezły cyrk mamy..

Ruska Duma uchwaliła, że legalnie małżonek może bić żonę raz do roku (sic)...

Ciekawe czy Bimi gdyby mógł skorzystał by z takiego prawa... bo ja nawet jak on głupio pisze to w pysk bym mu nie dała - to nie humanitarne...tylko przy napaści czynnej Rolling Eyes

Ale wracając do tej ustawy ze średniowiecza ruskiej ciekawe co aximia na to - pewnie broniłaby zaciekle mówiąc - "ja pierwsza chce wpierdol ja ja bo to moja duma uchwaliła Rolling Eyes

I wracając jeszcze kolejny raz do tejże samej bzdurnej ustawy - kto udowodni że pobicie akurat było raz? Teraz centralnie ruscy mogą legalnie napierdalać żony codziennie - bo powie w sądzie że to był właśnie ten jeden raz do roku....kuźwa to się pytam na wschodzie my też z muzułmanami graniczymy czy jaki chuj ...

Nie ogarniam już tego po prostu kur@@@wa najzwyczajniej w świecie nie NIE OGARNIAM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:45, 28 Cze '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Python666m napisał:
Azyren napisał:
Python666m napisał:
Bimi napisał:
gdy każdy jeden now przybyły czarnuch miażdży was na arenie inteligencji.
jebniety jesteś bimi i tyle, szkoda słów


Nie jesteś zbyt inteligentny, ale nie martw się, na tym forum pełno takich typów o ilorazie inteligencji rumuńskiego cygana bez szkoły. Skąd ty wiesz jakiej religii i narodowości jest bohater tego filmu, gwałcący samochód? Może autor tego filmu w sobie znanym celu nadał filmowi taki tytuł w oderwaniu od faktów? A taki naiwny upośledzony umysłowo mikrus jak ty łyka wszystko jak młody pelikan. Na filmie ewidentnie widać po krajobrazie w tle i samym bohaterze, że film kręcono w Afryce wschodniej lub innym kraju trzeciego świata, a sam bohater nie jest imigrantem tylko po prostu mieszkańcem tego kraju, zaś jego ubiór zdradza że najprawdopodobniej nie jest muzułmaninem (brak długiej brody, fezu, długich szat zakrywających kostki) . Ale żeby to rozszyfrować potrzeba mieć IQ powyżej progu 80 pkt z czym u ciebie i tobie podobnym, trudno.

ty azorek jesteś przychujaszczym admina?? iQ powiadasz mam słabe, pewny jestes, w jednym zdaniu moge cie wypunktować pizdeczko z małpim rozumkiem chcesz, ale najpierw się zastanów, będziesz miał przypałowo srogo


Laughing Laughing Laughing Laughing

Wyśmiać cie to za mało naiwny internetowy gówno-łykaczu. Chapiesz wszystko jak leci, bez analizowania treści być może celowo zmanipulowanej, bierzesz bezkrytycznie bo tak mówi autor którego nawet nie znasz, ale on tak mówi i ma dużo lajków, więc wierzysz.

Intelektualnie to się nawet do moich starych trampek nie umywasz. Spadaj na jutjuba intelektualna amebo i nie zapomnij sobie kupizć żelaznych majtek bo muzułmanie przyjdą i cie zgwałcą Laughing
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Python666m




Dołączył: 29 Paź 2011
Posty: 243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:19, 28 Cze '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Python666m napisał:
Azyren napisał:
Python666m napisał:
Bimi napisał:
gdy każdy jeden now przybyły czarnuch miażdży was na arenie inteligencji.
jebniety jesteś bimi i tyle, szkoda słów


Nie jesteś zbyt inteligentny, ale nie martw się, na tym forum pełno takich typów o ilorazie inteligencji rumuńskiego cygana bez szkoły. Skąd ty wiesz jakiej religii i narodowości jest bohater tego filmu, gwałcący samochód? Może autor tego filmu w sobie znanym celu nadał filmowi taki tytuł w oderwaniu od faktów? A taki naiwny upośledzony umysłowo mikrus jak ty łyka wszystko jak młody pelikan. Na filmie ewidentnie widać po krajobrazie w tle i samym bohaterze, że film kręcono w Afryce wschodniej lub innym kraju trzeciego świata, a sam bohater nie jest imigrantem tylko po prostu mieszkańcem tego kraju, zaś jego ubiór zdradza że najprawdopodobniej nie jest muzułmaninem (brak długiej brody, fezu, długich szat zakrywających kostki) . Ale żeby to rozszyfrować potrzeba mieć IQ powyżej progu 80 pkt z czym u ciebie i tobie podobnym, trudno.

ty azorek jesteś przychujaszczym admina?? iQ powiadasz mam słabe, pewny jestes, w jednym zdaniu moge cie wypunktować pizdeczko z małpim rozumkiem chcesz, ale najpierw się zastanów, będziesz miał przypałowo srogo


Laughing Laughing Laughing Laughing

Wyśmiać cie to za mało naiwny internetowy gówno-łykaczu. Chapiesz wszystko jak leci, bez analizowania treści być może celowo zmanipulowanej, bierzesz bezkrytycznie bo tak mówi autor którego nawet nie znasz, ale on tak mówi i ma dużo lajków, więc wierzysz.

Intelektualnie to się nawet do moich starych trampek nie umywasz. Spadaj na jutjuba intelektualna amebo i nie zapomnij sobie kupizć żelaznych majtek bo muzułmanie przyjdą i cie zgwałcą Laughing

azorek jednak masz ból dupy, bezczenne koniec przekazu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:24, 30 Cze '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A poza tym Azoren musi zostać zniszczony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:20, 02 Lip '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azor, za co cię tak kochamy? ha-ha. to prawie tak dobre jak twoja kąpiel z twoim starym o świcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:52, 13 Lip '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idzie wojna...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:57, 15 Lip '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolicie dyskutować o ruchaniu cóż.

Jeszcze odnośnie powyższego filmiku: Polska nie miała wyjścia. Rząd nie miał wyjścia.

Jednakże sama Rosja bałaby się zaatakować kraje bałtyckie ale we współpracy z Chinami już nie jest to takie oczywiste a Chiny tak samo obecnie jak i Rosja boją się okrążania ich przez USA.
---

Dodać do tego problem w Europie zalewem islamskimi uchodźcami...

Miłej reszty życia everyone...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:43, 17 Lip '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co tu dużo mówić.... dzień jak co dzień w Niemczech Laughing

http://fakty.interia.pl/swiat/news-napas.....Id,2418218

Cytat:
Napastowanie seksualne i ataki na policję podczas festynu w Schorndorf

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-napas.....gn=firefox
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 83, 84, 85   » 
Strona 62 z 85

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile