W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie   
Podobne tematy
TAK dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie30bez ocen
Polska obowiązkowo przyjmnie imigrantów131
imigranci wywołali zamieszki we Włoszech419
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
25 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 148815
Strona:  «   1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 83, 84, 85   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:55, 16 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szwedzki policjant przerywa zmowę milczenia o imigrantach (odszedł już na emeryturę a i tak podano go o to do prokuratury):

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:27, 16 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Python666m napisał:
bimi długo jeszcze będziesz sie spuszczał nad losem małp , wiem lewakiem jesteś i jesteś za tym, aby bydło wpuścić, które osra europe, na razie ciesz się, że jesteś w NL, bo oni tam mają własne podwórko, tam się skitrali i u siebie nie srają bombami 9 9 dziewięć nie musisz wiedzieć Evil or Very Mad


Zdziwił byś się jak wielu Holendrów myśli to samo o Polakach, co ty o Arabach - z ich punktu widzenia, to ty jesteś mapą.
Z mojego zresztą też. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 767

PostWysłany: 21:59, 16 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu dodam info w pierwszej reki otóz w takiej to mieścinie jak grudziadz w każdym zakładzie placącym krajówke pojawili sie niespodziewanie przyjaciele zza południowo wchodzniej granicy Razz wiec kij mnie muslimy obchodzą dziękuje za uwagę . juz mi zdązyli telefon podpier..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:33, 17 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:
tu dodam info w pierwszej reki otóz w takiej to mieścinie jak grudziadz w każdym zakładzie placącym krajówke pojawili sie niespodziewanie przyjaciele zza południowo wchodzniej granicy Razz wiec kij mnie muslimy obchodzą dziękuje za uwagę . juz mi zdązyli telefon podpier..


No twoje święte prawo oprócz kradzieży chcieć jeszcze ruchania w dupę.
Bo muslimy też kradną, szczególnie ostatni imigranci, polecam filmik powyżej, który wkleiłam: 99% przestępstw w Szwecji to obecnie muzułmańscy imigranci popełniają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 767

PostWysłany: 22:16, 17 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szwecje jest 999999999999 km ode mnie bardzo mi przykro z powodu że tamtejsi obywatele nie mają żadnej wladzy nad kontroli nad ich wladzą ... bardzo to smutne.
Bardziej natomiast mnie irytuje że my też nie mamy żadnej kontroli nad naszą władza i nam tu wysyłają od huja ukrów
a ci kradną btw temat to nie dla imigrantów w POLSCE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Python666m




Dołączył: 29 Paź 2011
Posty: 243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:35, 17 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poł roku chchodowałem ukrainca ze z lwowa , kradł w w biedronce szynke i piwo wip ,polska policja go w końcu przymkła do diojkebał menelce za 1o zetq skpkał ją bo powiedziała żeby wypierdalał do dombasu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:32, 20 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ośmieszanie się (nie)wiedzą n.t. rzeczy o których się nie ma pojęcia nie ogranicza się już tylko do forów internetowych.
Dziś sięga już najwyższych szczebli rządowych. Smile


Trump comment about immigration 'problems' baffles Sweden

U.S. President Donald Trump's suggestion that Sweden experienced an immigration-related security incident prompted a baffled response from the Scandinavian country on Sunday as diplomats asked for an explanation and citizens responded with amusement.

Trump, who in his first weeks in office has tried to sharply tighten U.S. borders on national security grounds, cited Sweden as a country that had experienced problems with immigrants in remarks at a rally on Saturday.

"You look at what's happening last night in Sweden," Trump said. "Sweden. Who would believe this? Sweden. They took in large numbers. They're having problems like they never thought possible."

That appeared to confuse the Swedish government, which asked the U.S. State Department to explain what the new president meant.

"We are trying to get clarity," Swedish Foreign Ministry spokeswoman Catarina Axelsson said.

The State Department said it did not comment on diplomatic communications.

Trump has been widely criticized for making assertions with little supporting evidence.

In recent months, he has argued that more than 3 million people voted fraudulently in the U.S. election, an assertion that election officials say is false, and incorrectly stated that he won the election by the most decisive margin in decades.

Swedish news sources made no mention of a recent terrorism attack or other high-profile crime in the country.

"Nothing spectacular happened in Sweden on Friday," wrote the Local, an English-language website in Sweden.

Fox News, a U.S. cable news channel that has sometimes been cited favorably by Trump, ran a report on Friday night about alleged migrant-related crime problems in the country.

Sweden's crime rate has fallen since 2005, official statistics show, even as the country has taken in hundreds of thousands of immigrants from war-torn countries like Syria and Iraq.

Swedish Foreign Minister Margot Wallstrom appeared to respond to Trump's latest statement by posting on Twitter an excerpt of a recent speech in which she said democracy and diplomacy "require us to respect science, facts and the media."

Her predecessor was less circumspect.

"Sweden? Terror attack? What has he been smoking? Questions abound," former Swedish Foreign Minister Carl Bildt wrote on Twitter.

Other Swedes mocked Trump's remark on Twitter using the hashtag #LastNightInSweden, posting pictures of reindeer, Swedish meatballs and people assembling the country's famous IKEA furniture.

"#lastnightinsweden my son dropped his hotdog in the campfire. So sad!" Twitter user Adam Bergsveen wrote.

(Reporting by Anna Ringstrom in Stockholm Andy Sullivan in Washington; Editing by David Goodman and Peter Cooney)


http://www.reuters.com/article/us-usa-trump-sweden-idUSKBN15Y0QH
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:37, 21 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorry, w nawiązaniu do mojego poprzedniego posta.
najwyraźniej trump doskonale wiedział o czym mówi, gdy mówił "You look at what's happening last night in Sweden"
jedyny problem w tym, że to do czego trump odnosił się w sobotę jako "wczoraj", wydarzyło się dopiero w poniedziałek.
zupełnie przypadkiem oczywiście - tylko wariat myślał by że trump o tym wiedział, ale wygadał się za wcześnie, niczym BBC o WTC7.


Nieznani sprawcy wywołali zamieszki w sztokholmskiej dzielnicy Rinkeby zasiedlonej w dużym stopniu przez imigrantów.

Podczas zamieszek zostało spalonych 7-8 samochodów i dokonano napadów rabunkowych na kilka sklepów.

Poza tym podczas zatrzymania jednego z poszukiwanych zostali zaatakowani policjanci.


https://pl.sputniknews.com/swiat/2017022.....tokholmie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:38, 22 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ramolna Europa i gibcy migranci.
To może się skończyć jedynie tak :


colors colors colors colors colors
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:46, 09 Mar '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lobby pracodawców chce ściągnięcia pięciu milionów Ukraińców
Cytat:
Organizacje zrzeszające przedsiębiorców i pracodawców opowiadają się za ściągnięciem kolejnych pięciu milionów pracowników, którzy mieliby zostać pozyskani przede wszystkim z sąsiedniej Ukrainy.
Powodem ma być zbyt mała liczba rąk do pracy, a także ryzyko inflacji z powodu gwałtownego wzrostu wynagrodzeń w naszym kraju.
Liczba ukraińskich pracowników przebywających w Polsce miała wynieść w ubiegłym roku blisko 1,3 miliona ludzi, a w ciągu ostatnich dwóch lat do naszego kraju przybyła podobna liczba imigrantów, co do sąsiednich Niemiec prowadzących politykę „otwartych drzwi”.
Cytat:
To nie Polska potrzebuje napływu chachłów, ale pracodawcy [ilu z nich jest Polakami?] potrzebują taniej siły roboczej, aby zwiększyć swe zyski. I nie o żaden „wzrost gospodarczy” Polski chodzi, ale o dalsze bogacenie się pewnej grupy ludzi, luźno z Polską związanych.-Marucha
https://marucha.wordpress.com/2017/03/08.....ukraincow/
Cytat:
rząd Beaty Szydło prowadzi absurdalną politykę zamrażania płac Polaków i przeciwdziała powrotowi naszych rodaków z zagranicy, ponieważ pensje rosną w skali roku jedynie o kilka procent (czyli tak jak w poprzednich kilku latach), a powinny wzorem Chin wzrastać o kilkanaście procent. Przedsiębiorstwa pod wpływem presji płacowej są zmuszone do zwiększania liczby inwestycji, a także podnoszenia wydajności i efektywności pracy, co w praktyce prowadzi do wychodzenia państwa z pułapki średniego rozwoju.

Mech twierdzi, że przyczyną takiego stanu rzeczy jest masowa ukrainizacja rynku pracy, która prowadzi do zaniżania płac, a w niektórych przypadkach nawet do zastępowania Polaków przybyszami z Ukrainy, którzy są w stanie wykonywać pracę za mniejsze wynagrodzenie. Firmy wybierające ukraińskich pracowników nie muszą więc wypłacać większych pensji, zarządzać efektywniej kadrą pracowniczą, a także więcej inwestować. Jednocześnie prowadzi to również do drenażu Polski z młodych i wykształconych ludzi, emigrujących do Europy Zachodniej w poszukiwaniu lepszych warunków pracy.
Cytat:
Były wiceminister finansów wskazuje więc, że Polska sama stawia się w roli kraju taniej siły roboczej, ponieważ nie tylko nie zwiększa presji na podwyżkę płac, ale także dofinansowuje z podatków budowę fabryk należących do zagranicznych koncernów.
http://autonom.pl/?p=17309 Społeczeństwo się bogaci ,gdy wypracowany pieniądz krąży w jego kraju ,a tu mamy kolejny kanał odpływu gotówki z Polski .Ukrainiec odeśle kasę rodzinie .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:47, 09 Mar '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale chodzi o "dościągnięcie" kolejnych trzech do tych dwóch, które już tu są, tak by finalnie było pięć, czy o dodatkowe pięć baniek banderościerwa?
_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:00, 09 Mar '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zatrudnili by ciebie @szczekan, ale ktoś rozpuscił ploty że cegły podpierdalasz.
Zatrudnili by murzynow z Afryki, ale z nimi się nie dogadają, bo przeciętny polski pracodawca nie zna angielskiego.
Zatrudnili by Białorusinów, ale tam zarobki lepsze niż w Polsce.
To w tej klasie cenowo-językowej zostali im już tylko Ukraińcy.
W końcu ktoś musi zapierdalać na te 500 plus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.200 mBTC

PostWysłany: 12:24, 10 Mar '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedyś to było fajne forum, zaglądałem tu codziennie, a teraz już nie ma po co, tylko bluzgi troli i agentów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:18, 12 Mar '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zamieszki w Rotterdamie. Rozwścieczeni Turcy atakują holenderską policję
Cytat:
Holandia: Krwawe zamieszki w Rotterdamie! Kilka tysięcy muzułmanów krzyczy “Allah Akbar!” i bije się z policją
http://niezalezna.pl/95233-zamieszki-w-r.....ka-policje Bimio ,idź tam zrób porządek z tą policją ,co ? wolność słowa będą Turkom odmawiać ? . Cool potem przyjdą po giejów i na siłę będą leczyć jeszcze ?
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:49, 13 Mar '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wyobrażasz sobie @czekan sytuacje w której zamieszki są uzasadnione?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:11, 14 Mar '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
A wyobrażasz sobie @czekan sytuacje w której zamieszki są uzasadnione?
Oczawista .Ale Turkom bym nie pozwolił mieszać zamieszek na mym podwórku . OBCY NA MADAGASKAR wypierdalać i drzewa cytrusowe sadzić . Piotrusia ,mondrzeje ?//? Shocked
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:34, 14 Mar '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale dla ciebie to i ja jestem obcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:39, 14 Mar '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Ale dla ciebie to i ja jestem obcy.
Co ty Piotrusia znowu wihajstry chemicloowe odczyniasz?
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:45, 14 Mar '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Ale dla ciebie to i ja jestem obcy.
obcego ufo to na oczy nie widziałem, ale czy musisz Piotruśki-a-ą być takim jełopem , by z P2 zrobić pierdolnię ,ty artysto niedoszły?
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:53, 14 Mar '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:04, 06 Kwi '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie słodziaczki cokolwiek zrobicie wróci do was a życie jest po to by wszystkim było dobrze bez wyjątku.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:10, 18 Kwi '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Migranci Afryce sa sprzedawani na targach niewolnikow
Przerażający proceder: migranci sprzedawani na targach jak towar. "Cena: 200-500 dolarów"
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7.....6&c=61
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.500 mBTC

PostWysłany: 00:00, 28 Kwi '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy wkoło jest wesoło - czyli dupokracja liberalna osiągnęła wspaniały sukces w Libii, gdzie powrócił handel niewolnikami a na targu w Trypolisie {to ci bardziej umiarkowani w ramach "religii miłości"} można sobie kupić niewolnika - pora na kolejną dawkę wesołych niewątpliwie informacji, bo czym niby się smucić.

W Londynie kolejny mistrz rzucania nożami został w ramach brytyjskiego rasizmu zatrzymany w rządowej dzielnicy.

"Brytyjska policja aresztowała w rządowej dzielnicy Londynu 27-letniego mężczyznę. Zarzucono mu posiadanie broni oraz "zlecanie, przygotowywanie lub podjudzanie do aktów terroryzmu"."

Ci Brytyjczycy to rasizm chyba z mlekiem matki wypijają.

Natomiast ułuda wspaniałej niemieckiej biurokracji właśnie rozpadła się w drobny mak.

"Wojskowy z Offenbach pod koniec 2015 roku zgłosił się bowiem do niemieckiego Urzędu Migracji i Uchodźców, po czym skutecznie przeszedł całą procedurę azylową. Oprócz żołdu zaczął wówczas otrzymywać również zasiłek dla imigrantów. Miał nawet przydzielone miejsce w specjalnym ośrodku - relacjonuje tygodnik "Der Spiegel". Śledczy wciąż jednak nie wiedzą, jak do tego doszło, skoro mężczyzna nie mówi po arabsku.

Prokuratorzy zarzucają mu prowadzenie przygotowań do przeprowadzenia ataku terrorystycznego. Motywem jego działania miała być ksenofobia i skrajnie prawicowe poglądy. Niewykluczone, że poprzez swoja intrygę oficer chciał obarczyć odpowiedzialnością za szykowany zamach właśnie uchodźców."


Innymi słowy wchodzisz sobie do takiego Ośrodka, mówisz że jesteś uchodźca i dostajesz papier, i kasę.
Muszę przyznać niezwykle uproszczona procedura.
Wygląda na prostszą niż dostanie "szybkiej pożyczki" u żydów w firmach lichwiarskich a to muszę przyznać jest osiągnięcie.

W tym samym czasie pedał postanowił podzielić się sposobem podejścia do odjebania ci rodziny przez islamistów.
Mianowicie najważniejsze jest nie żywienie nienawiści oraz Miłość.
Prawie jakbym słyszał tego "tęczowego" durnia Franciszka, który zdołał już porównać obozy dla imigrantów do obozów koncentracyjnych i nie o dziwo nie spotkał się nawet z jednym słowem oburzenia ze strony żydowskich środowisk "pamiętaj zawsze o 6 milionach" bo inaczej jesteś antysemita.

"Wróciłem z ogromnym i głębokim bólem, który może kiedyś stanie się mniejszy. Ten ból zbliżył mnie do twoich przyjaciół, którzy cierpią, tak jak ty, w milczeniu. Tak jak cierpię ja, po cichu. Cierpię, ale nie ma we mnie nienawiści - mówił Cardiles"

Nie mam pojęcia po cholerę występuje na Polach Elizejskich skoro twierdzi, że cierpi po cichu.
Występowanie na Polach Elizejskich przed tłumami stoi w pełnej sprzeczności z robieniem czegokolwiek po cichu.
Jednak to jest Francja, więc tam może robienie czegoś po cichu oznacza występowanie przed tysięcznymi tłumami.
W "tęczowym" świecie wszystkie słowa mogą znaczyć zupełnie coś innego niż w świecie opartym o logikę.

Na koniec mała sonda uliczna zrealizowana przez jakiegoś Turka w Austrii.
Wypowiedzi ze strony przypadkowych imigrantów a wyznawców "religii miłości". Oczywiście i jak zawsze pełne miłości tym razem wobec Ateistów.



Kilka cytatów specjalnie dla Bimiego, który wszak chce się bratać z tymi pobożnymi "wszyscy są tacy sami" ludźmi, co by się nie męczył z tłumaczeniem a mógł odebrać te wyznania miłości kierowane również do niego.

"Złapać ich i zabić ... ateistów. Oni nie wierzą w Allaha i Koran"
"To są zwierzęta nie ludzie. Oni nie są ludźmi, oni nie są tacy jak my"
"Dźgałbym ich jednego za drugim gdziekolwiek ich spotkam. Są przecież ateistami. Nie wierzą w Alaha"
"Powinniśmy oddać ich ISIS co by poderżnęli im gardło.

Niewątpliwie mają oni rację. Według Koranu Chrześcijanie i Żydzi to podludzie.
Natomiast ze względu na to, że Mahomet był tępy

P.S. ten żyd "cukierbierg" mnie zaczyna wkurwiać. Usunięte wpisu z "fejkowego" konta na pejsbuku "żydzi są tępi a tym bardziej tępe są ich żydowskie księgi" jakoby łamiącego "zasady społeczności" jest już kompletną przeginką = taka to Wolność Słowa dla "wybranych". Jak ja mam polemizować z tępym katolem, gdy nie mogę nazywać; tępych żydowskich ksiąg = tępymi żydowskimi księgami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 14:17, 29 Kwi '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolisz łykac jezuickie to se łykaj dalej. Pewnie ostrzejsze...
Special Report: "IT'S THE JEWS!"

Pozdrawiam
_________________
https://www.biblest.com.pl/dziennik.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:09, 21 Maj '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Parlament Europejski przyjął rezolucję dopuszczającą wprowadzenie sankcji przeciw Budapesztowi, przewidzianych przez art. 7 Traktatu Lizbońskiego. Władze Węgier oświadczają, że gotowe są pójść na otwarty konflikt z Unią Europejską, ale nowych migrantów na swoje terytorium nie wpuszczą.
https://pl.sputniknews.com/polska/201705205497158-UE-Polska-Wegry/


Jest tylko jeden problem , który - chyba widzą - tylko Węgrzy , Polacy , Czesi . Unia narzuca swoją wizję i ingeruje bezpośrednio w sprawy swoich członków . Tak sytuacja miała już miejsce w Ameryce Płn. w XIX wieku i doprowadziła do secesji i wojny .
Ale to jest tylko pretekst ( imigranci ) , tak jak murzyni w Ameryce , do zacieśnienia stosunków w ramach Unii .
Francja i Niemcy nie mają problemu z tym by być jednym państwem , przecież ponad 1000 lat temu to co dziś znamy pod nazwą Francji i Niemiec to było jedno państwo . I ich ekspansjonizm na wschód jest widoczny od "zawsze" Smile . To "zawsze" w historii jest bardzo dobrze udokumentowane .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 83, 84, 85   » 
Strona 59 z 85

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile