W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie   
Podobne tematy
TAK dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie30bez ocen
Polska obowiązkowo przyjmnie imigrantów131
imigranci wywołali zamieszki we Włoszech419
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
25 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 148801
Strona:  «   1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 83, 84, 85   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.200 mBTC

PostWysłany: 17:46, 23 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żądasz ode mnie rozwiązania problemu, z którym miliony tępych, progresywnych ćwoków politycznych, do których między innymi ty dokładasz się w ramach setek milionów euro pensji nie potrafi sobie poradzić od kilku lat i na dodatek mam to opisać w kilku zdaniach. Masz kuźwa wymagania.

Zatem streszczając się. Ogłoszenie, że Europa nie przyjmuje żadnych imigrantów poza legalną procedurą uzyskania pozwolenia na pracę, pozwolenie na pobyt, obywatelstwa, uprawnień uchodźcy zgodnie z przepisami poszczególnych krajów europejskich oraz prawa międzynarodowego.
Wdrożenie procedury australijskiej, czyli wykupienie wysp z budżetu UE na Morzu Śródziemnym i stworzenie tam przejściowych ośrodków dla uchodźców poza jurysdykcją sprzedajnych cwaniaków z krajów południa Europy, którzy są uchodźcami zgodnie z konwencją ONZ a trafiających do takich krajów jak Grecja, Włochy. Wszelkie statki z imigrantami czy uchodźcami mają trafiać bezpośrednio do takich miejsc, gdzie realizowana będzie procedura przez europejskie służby imigracyjne dotycząca konkretnych zachowań w kontekście czy nielegalnego imigranta, czy uchodźcy.
Deportacja do krajów pochodzenia wszystkich imigrantów, którzy nielegalnie próbują się dostać do Europy z wieloletnim banem dla nielegalnego imigranta na możliwość starania się legalną drogą by dostać się do kraju europejskiego a przy jakichkolwiek problemach ze strony krajów pochodzenia w kontekście deportacji zagrożenie zerwaniem wszelkich stosunków międzynarodowych ze strony UE z takimi krajami.
Zapewnienie odpowiednich informacji ze strony służb poszczególnych krajów a szczególnie Włoch i Grecji dla Interpolu w celu rozpracowywania sieci przemytniczych oraz współpracujących z nimi terrorystycznych na terenie Europy.
Wprowadzenie europejskiej kary co najmniej 25 lat więzienia z wymogiem pracy w więzieniu na rzecz społeczeństwa dla każdego przemytnika, każdego urzędnika ONZ czy z takich krajów jak Włochy, Grecja, każdej organizacji oraz aktywisty współpracujących z przemytnikami ludzi, co ma na celu wyeliminowanie korupcji w tym aspekcie, która jest szczególnie we Włoszech oraz Grecji na porządku dziennym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:50, 23 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@porfirij wrzucił to w pierdolnii

Cytat:
Szwecja: Trzech imigrantów transmitowało gwałt na Facebooku!


Do zbrodni doszło w jednym z mieszkań w mieście Uppsala, w niedzielę rano. Policję zaalarmowała 21-letnia Josefine Lundgren, która oglądała gwałt online na zamkniętej grupie na Facebooku. Jeden z imigrantów groził widzom bronią, aby nie zgłaszali tego na policję.

– Pierwsza rzecz, o jakiej myślisz, to: „Jak można coś takiego zrobić dziewczynie? I jak można transmitować to na żywo?” – mówił w rozmowie z „Expressen” jeden z członków prywatnej grupy na Facebooku, który z początku myślał, że to tylko żarty.

Szwedzka policja nie chce potwierdzić, że gwałt był transmitowany na Facebooku. „Jestem świadomy tego, że takie informacje są rozpowszechniane, ale to nie jest temat, na który mogę się wypowiadać” – powiedział przedstawiciel lokalnej policji.

Zatrzymani mężczyźni są przesłuchiwani przez policję. Kobieta, która padłą ich ofiarą, dochodzi do siebie w szpitalu.
https://ndie.pl/szwecja-trzech-imigrantow-transmitowalo-gwalt-facebooku/


Fajne chłopaki , jaki gwałt , to był klasyczny gangbang online Laughing . A teraz online powinni sobie obciągnąć .
Liberalne zabawy . Gałąź w dupe niech se wsadzą .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:23, 23 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Acha, czyli nie wiesz jak zahamować napływ imigrantów, którzy wbrew staraniom władz i wbrew prawu, i tak dostają się do Europy.
I dalej się będą dostawać, bo co ich niby powstrzyma?
Zwłaszcza że nie chcesz wybudować 12 metrowego muru.

Jedyne co potrafisz wydukać, to że Europa 'ma ich nie wpuszczać' bo to są neutrino w owczych skórach i generalnie zło wcielone, co nie tylko zabierze ci pracę ale jeszcze zgwałcił twoja kobietę, a może nawet i ciebie... Shocked
Generalnie sianie paniki - to twoja specjalność.

No więc raz jeszcze powtórzę: twoje poglądy, cała ta twoja propaganda nietolerancji, jeśli komukolwiek na cokolwiek się mogą zdać to co najwyżej wszelkiej maści syjonistom szukającym uzasadnienia na bezkarnie mordowanie Arabówi i dalszą ekspansję wielkiego Izraela.
I może jeszcze paru łysym neofaszystom, co się uważają za patriotów, gdy w praktyce są tylko małymi zakompleksionymi szczurkami próbującymi się dowartościować legendami o prymitywizmie pasiatych, gdy tymczasem sami stanowią szczyt prymitywizmu na świecie.
Dla nikogo innego twoje ksenofobiczne wypociny nie mają żadnej praktycznej wartości. Wręcz przeciwnie, stanowią nawoływanie do rozruchów na ulicach i przemocy wobec drugiego człowieka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 20:07, 23 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Acha, czyli nie wiesz jak zahamować napływ imigrantów, którzy wbrew staraniom władz i wbrew prawu, i tak dostają się do Europy.


Bimi przedstawiłem ci skuteczny plan. Skuteczny bo sprawdzony w swojej części w praktyce w Australii. Po drugie skuteczny bo jasno ogłaszający, że żadni nielegalni imigranci nie będą przyjmowani. Po trzecie skuteczny bo atakujący w przemytników oraz sprzedajnych kolaborantów z nimi.

Bimi napisał:
I dalej się będą dostawać, bo co ich niby powstrzyma?


Powstrzyma ich pierwsza deportacja 50 tys. nielegalnych imigrantów. Dokładnie tak samo jak dzieje się to w Australii.

Bimi napisał:
Zwłaszcza że nie chcesz wybudować 12 metrowego muru.


Muru na morzu nie da rady wybudować.

Bimi napisał:
Jedyne co potrafisz wydukać, to że Europa 'ma ich nie wpuszczać' bo to są neutrino w owczych skórach i generalnie zło wcielone, co nie tylko zabierze ci pracę ale jeszcze zgwałcił twoja kobietę, a może nawet i ciebie... Shocked


Te tępe ryje mają mi pracę zabrać. Laughing
You make my day Bimi.

Bimi napisał:
wszelkiej maści syjonistom szukającym uzasadnienia na bezkarnie mordowanie Arabówi i dalszą ekspansję wielkiego Izraela.


Mam tak samo negatywne zdanie o wyznawcach YWHW jak też Allaha o czym doskonale wiesz.
Pytanie czy ty masz takie zdanie, bo coraz bardziej w to wątpię.
Z twoich wypowiedzi rysuje się obraz, w którym z jednej strony wyznawcy od Rydzyka do tępe chuje, ale wahhabiccy wyznawcy Allaha to tacy sami ludzie jak każdy a może wręcz skrzywdzeni przez los i w ogóle równiachy z nich miłujący każdego człowieka i pokój na Ziemi.

Bimi napisał:
I może jeszcze paru łysym neofaszystom, co się uważają za patriotów, gdy w praktyce są tylko małymi zakompleksionymi szczurkami próbującymi się dowartościować legendami o prymitywizmie pasiatych, gdy tymczasem sami stanowią szczyt prymitywizmu na świecie.


Czy mógłbyś zatem choć raz wytłumaczyć mi dlaczego przeszkadza ci prymitywizm łysych a nie przeszkadza się prymitywizm Allahowych?
Mój umysł tego pojąć nie potrafi.
Szukasz funfli wśród jednych prymitywnych wobec innych prymitywnych, których nie tolerujesz?

Bimi napisał:
Dla nikogo innego twoje ksenofobiczne wypociny nie mają żadnej praktycznej wartości. Wręcz przeciwnie, stanowią nawoływanie do rozruchów na ulicach i przemocy wobec drugiego człowieka.


Raczej takie akcje jak powyżej przedstawił Ordel są jawnym nawoływaniem do rozruchów.
Chyba, że jesteś Bimi za cenzurą, bo tylko wówczas nie będziesz miał reakcji zwrotnej, co właśnie czynią szwedzkie władze.

Moje wypowiedzi są wołaniem racjonalnego człowieka na puszczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:07, 23 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@El

Zasadniczy problem w tym że to co w miarę dobrze zadziałało w Australii, niekoniecznie musi zadziałać w Europie, a to z tego prostego powodu że mamy tutaj do czynienia z inną geografią terenu i innym położeniem geopolitycznym. Australia to wielka wyspa otoczona Oceanem, a Europa to masa lądu i morze Śródziemnie z tysiącami wysp i półwyspów nijak mające się do otwartego Oceanu. Tej granicy nie da się skutecznie kontrolować, tym bardziej przy torpedujących wysiłkach Erdogana, Putina i syjonistów. Najlepszym lekarstwem na kryzys migracyjny jest działanie u źródła problemu, w samym zarodku, a nie niwelowanie skutków które są jak stale cieknąca rana. Tutaj potrzeba opatrunku a nie obmywania rany wodą.

Jak zażegnać kryzys migracyjny? O choćby tak:
- Przywrócić władzę Asada nad Syrią.
- Restytuować silną władze świecką w Libii i Iraku.
- Obalić Erdogana.
- Obalić dynastie Saudów na rzecz bardziej pokojowych niż wahhabici, szyitów immamitów.
- Proklamować niepodległy Kurdystan.
- Ograniczyć lobby syjonistyczne w UE i USA.
- Zwiększyć obecność ekonomiczną i strategiczną Chin na Bliskim Wschodzie, jako alternatywę dla hegemonii Izraelsko-amerykańskiej.

Lecząc skutki tak na prawdę @El robisz dokładnie to czego od ciebie oczekują syjoniści i neoconi. Im dokładnie na tym zależy, by dzielić i rządzić i wzmacniać tym tendencje neofaszystowskie by uczynić Europę słabą i podzieloną. Leczyć zło (muslimy) innym złem (neofaszyści - marionetki syjonistów) to realizowanie punkt w punkt ich planu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 23 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam pytanie do Bimiego:

Co byś napisał w tym temacie jakby muzułmanie ci powyżsi z postu ordelo-porfijowego zgwałcili ciebie i puścili to na facebooku?

(Dużo jest przypadków gwałtów dokonywanych przez muzułmanów na mężczyznach mimo, że religia im tego zabrania)

Proszę o obiektywną odpowiedź.

(acha - nie wiem jakiej jesteś orientacji więc powiedzmy że są starzy i brzydcy gdyby to jednak było jakoś do przyjęcia Confused
dla kobiety gwałt to gwałt nie ważne kto jak wygląda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 22:53, 23 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Europa nie jest już Europą, ale Eurabią, która z powodu uległości wobec wroga, islamskiego nazizmu, kopie swój własny grób - Oriana Fallaci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:58, 23 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cię proszę- paru "gostków" w fotelach i "gostek" podjęło zakuluarowe decyzje a ty piszesz o ludzi w całej Europie? A ty? Wyszłaś na ulicę?

To nie takie proste - Niemcy np. obudzili się po szyję w gównie, trudno z tego wyjść samemu... choć trzeba przyznać że w tym gównie obudzili się wszyscy jak zniewieściałe cipy - no i musiałam obrazić tym wyświechtanym sloganem kobiety cóż - seksistowski ale pasuje.

Temat ciężki ale trzeba przyznać wszyscy macie ( mamy) po trochu racji.

Dla odciężenia Wink :

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:08, 23 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
@El

Zasadniczy problem w tym że to co w miarę dobrze zadziałało w Australii, niekoniecznie musi zadziałać w Europie, a to z tego prostego powodu że mamy tutaj do czynienia z inną geografią terenu i innym położeniem geopolitycznym.


To nie ma znaczenia, bo chodzi o sygnał a nie o samą skalę. Oczywiście, że nie zmniejszysz liczby nielegalnych imigrantów do liczby asutralijskiej, ale zmniejszysz znacząco, bo ajfoniarze bardzo szybko przekażą funflom informacje, że nie trafia się po zapłaceniu przemytnikom, tudzież zasponsorowaniu wycieczki przez progresywne ogranizacje do raju obiecanego - z darmową chatą, samochodem i nowym ajfonem - tylko na wyspę do ośrodka pomocy uchodźcom, gdzie dostajesz ubrania, żarcie i naukę języka a dodatkowo za bycie nielegalnym imigrantem jest się szykowanym do deportacji.
Albowiem musisz brać pod uwagę, że obecnie największa imigracja nielegalna dotyczy Afryki i to już nie tylko północnej a nie Bliskiego Wschodu czy Środkowej Azji.

Azyren napisał:
Tej granicy nie da się skutecznie kontrolować, tym bardziej przy torpedujących wysiłkach Erdogana, Putina i syjonistów.


Oczywiście, że da się skutecznie kontrolować bez sprzedajnych dziwek z różnych "tęczowych" organizacji opłacanych przez ONZ, Sorosa oraz wspomnianych powyżej, bez sprzedajnych urzędasów z wszelakich agend ONZ oraz bez znanych ze sprzedajności władz włoskich czy greckich. Z tego powodu mówię o znaczących karach dla złapanych przemytników oraz współpracownikach, stąd i potrzeba uczestnictwa Interpolu.
Nomen omen nie wiem jak ktoś może coś takiego odpierdalać, jeśli nie jest wypranym mózgiem, bo to jest handel ludźmi, co jest jednym z większych kurestw tego świata.
Zabawne nomen omen jest, jak to nikt nawet się nie zająknie, iż przy braku kontroli ze strony Interpolu czy służb imigracyjnych wewnątrz UE przemytu ludzi, ile kobiet, młodych chłopaków trafia do burdeli czy ile dzieciaków trafia w ręce siatek pedofilów. Albowiem przy takiej skali przemytu ludzi to musi iść w tysiące. Jednak to już chujów, pedałów i pedofilów z ONZ oczywiście nie interesuje.

Azyren napisał:
Najlepszym lekarstwem na kryzys migracyjny jest działanie u źródła problemu, w samym zarodku, a nie niwelowanie skutków które są jak stale cieknąca rana. Tutaj potrzeba opatrunku a nie obmywania rany wodą.


To jest zupełnie inna sprawa. Jednak idealne rozwiązanie jest zupełnie odmienne. Raz na zawsze odciąć się od bliskowschodnich świrów i ich pojebanych, wiecznych problemów, a które wiecznie skutkują problemami dla Europy.
Czas wyciągnąć lekcję z błędów już z czasów greckich. Ponad 2.5 tys. lat powinno nas nauczyć, że tępów chujów z Bliskiego Wschodu nie da się ucywilizować.

Niestety te podane przez ciebie kwestie to jedynie byłaby kropla w morzu potrzeb, bo masz jeszcze Jemen, Pakistan, Afganistan, Bangladesz, itd. - to jest niekończąca się historia i jedna wielka stajnia Augiasza, które jednocześnie jest syzyfową pracą.
Ponadto nie bierzesz również pod uwagę, że na obecną chwilę największa nielegalna imigracja idzie z Afryki a nie z Bliskiego Wschodu.

Azyren napisał:
Im dokładnie na tym zależy, by dzielić i rządzić i wzmacniać tym tendencje neofaszystowskie by uczynić Europę słabą i podzieloną.


Ja doskonale wiem na czym tym chujom zależy a zależy im dokładnie na rzeczywistości, która poprzez pranie mózgu i propagandę zostania uznana za normę a będącą niczym innym jak permanentnym stanem nadzwyczajnym czego przykład mamy już we Francji, bo tylko w ten sposób te zjebane elyty mogą się utrzymać przy władzy a do tego to oni potrzebują swoich, kolejnych bliskowschodnich, tępych ziomali, których cywilizacja europejska nie dotknęła nawet małym palcem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:59, 24 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zdumiewające, że najwięcej o Niemcach i ich gównie wydają się wiedzieć Polacy - ci sami co z kolei nie dostrzegają o wiele większego gówna w którym sami żyją. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:15, 24 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kruczowłosa napisał:
Ja mam pytanie do Bimiego:

Co byś napisał w tym temacie jakby muzułmanie ci powyżsi z postu ordelo-porfijowego zgwałcili ciebie i puścili to na facebooku?

Nie mam pojęcia.
Ale pewnie to samo co bym napisał, jakby napadł mnie w parku ksiądz proboszcz z pobliskiej parafi, zgwałcił i puścił to na fejsie.
Czyli, że mnie dupa boli i mam nadzieję że nie miał HIV.

A ty co byś powiedziała?
Boże tylko żebym nie była w ciąży, bo głosowałam ns PiS i za życiem, więc będę musiała teraz urodzić islamistę?
Pakistanskiego kurwa neutrina, co się pewnie zdetonuje już w twoim łonie.
Z nimi to nie ma żartów - słuchaj el komendanta, on wiele wie o życiu, ci powie.
Ja od siebie, laika mogę tylko dodać że być w ciąży z islamistą, to gorzej niż nosić w sobie obcego. Ale pewnie nie oglądałaś, bo za młoda jesteś. Twoje pokolenie wychowuje się na horrorach s.f. o imigrantach z bliskiego wschodu. Z tym że wy jeszcze wierzycie że to prawda Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:52, 24 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

komendante cos zamilkl, czyzby jednak przekonala go argumentacja admina? Smile
_________________
a uzyskane w ten sposob fundusze przeznaczyc na zaszczytny cel edukowania plaskoziemcow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:35, 26 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest to możliwe by takowa argumentacja mnie przekonała, gdyż opiera się ona na przekładaniu myślenia życzeniowego na rzeczywistość funkcjonowania milionowych społeczności.
Jednocześnie jest to przekładanie interakcji jednostkowych na interakcje pomiędzy zbiorowościami.
Równie dobrze można próbować wmawiać sobie, że mentalność fińska jest tożsama z mentalnością grecką, ale jak człowiek będzie musiał zmierzyć się li tylko z danymi dotyczącymi liczby samobójstw w Finlandii bardzo szybko zrozumie, że nie mamy do czynienia z tożsamą społecznością co grecka.
Innymi słowy można żyć mrzonkami na podstawie, których przeniesie się 5 milionów 20 letnich Greków do Finlandii i wtłoczy się ich w zasady społeczne, kulturowe wyrosłe z mentalności ludów, które owe uwarunkowania zbudowały poprzez wieki funkcjonowania na terenie Finlandii i oczekiwać, że owa grecka społeczność będzie funkcjonowała tak jak fińska, ale w rzeczywistości nie będzie to możliwe. Z jednej strony albo nie uzyska się podobnych rezultatów, czyli społeczność będzie dysfunkcjonalna, albo z dużo większym prawdopodobieństwem nastąpią zmiany tak społeczne jak też kulturowe, które będą dopasowane do greckiej mentalności.
Dla przykładu są nadal takie społeczności, które funkcjonowały w takich warunkach, iż nie wytworzyły koncepcji czasu. Oczekiwanie od takich społeczności, że wtłoczy się ich w funkcjonowanie w rzeczywistości społecznej ściśle opartej na ni mniej, ni więcej, ale sztucznej koncepcji czasu nie doprowadzając jednocześnie do dysfunkcjonalności lub kontrreakcji jest po prostu absurdem.
Oczywiście jeśli ktoś wmówił sobie istnienie równości, która jest sztuczną oraz ideologiczną koncepcją w odróżnieniu od koncepcji starożytnych Greków, którzy stworzyli koncepcję równości wobec prawa, czyli równości szans w obrębie zasad społecznych, z których wynikały normy prawne, co nie jest antylogiczne w odróżnieniu od koncepcji równości, wówczas argumenty, które przedstawiam oczywiście są odrzucane a priori, gdyż nie zgadzają się z założeniem, które znów jest założeniem aksjomatycznym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:29, 27 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Stan wojenny w Szwecji? Gangi przejęły miasto!

Ochrona policyjna w szwedzkim Malmö załamała się – bandy imigrantów i lokalne gangi przejęły kontrolę nad miastem – donosi „Daily Express”

Szwedzcy Demokraci domagają się interwencji zbrojnej w Malmö, "aby przywrócić ład i porządek". Brutalni bandyci zamienili całe miasto w strefę no-go. Magnus Olsson powiedział, że nadszedł czas wezwania wojska w celu zakończenia fali brutalnych przestępstw w trzecim co do wielkości szwedzkim mieście. Polityk opozycji zauważa, że w Malmö wielu obywateli ginie w skutek strzelanin, ataków granatami i morderstw. "

http://www.wykop.pl/link/3570647/szwecja.....a-w-malmo/

http://reporters.pl/5039/stan-wojenny-w-szwecji-gangi-przejely-miasto/

http://pikio.pl/wojna-w-malmo-albo-inter.....oto-video/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:28, 27 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca napisał:
"Stan wojenny w Szwecji? Gangi przejęły miasto!


I ja @tańcząca w środku takiegoż miasta.


Mogłabyś z łaski swojej zachować swe seksualne marzenia na własny użytek?
Bo nikt, tu na prawda2 nie jest nimi zainteresowany.
_________________
a uzyskane w ten sposob fundusze przeznaczyc na zaszczytny cel edukowania plaskoziemcow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:54, 27 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://natemat.pl/200085,szwedzi-milcza-.....astach-tez



Mieszkanka ze Szwcji relacja:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:26, 27 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to są już wierutne bzdury.
raport z oblężonego miasta: można powiedzieć, że strzelanina, różne rozboje, dzieją się praktycznie codziennie...
skoro taka jest definicja "oblężonego miasta", to polskie miasta też muszą być w chuj oblężone.
zastanawiam się tylko przez kogo... najpewniej przez gangi katoli.

swoją drogą, malmo nigdy nie należało do najbezpieczniejszych miast.
https://www.numbeo.com/crime/in/Malmo

ale jakby wierzyć doniesieniom, malmo to i tak pikuś w porównaniu z np. chicago:
https://www.numbeo.com/crime/in/Chicago

z tym że zarówno w malmo jak i chicago żyje wielu muzułmanów...
pomyśmy więc o mieście w którym nie ma muzułmanów, a prawie sami katolicy...
proponuję caracas:
https://www.numbeo.com/crime/in/Caracas

i jeszcze dla odniesienia multikulturowy, acz w większości muzułmański dubai:
https://www.numbeo.com/crime/in/Dubai
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:33, 27 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi nie ważne jakie są statystyki, ale jakie wnioski się z takich statystyk wyciąga.
Zatem pytanie jest jakie wnioski ty z owych statystyk wyciągasz.

Takie są moje wnioski.
Obraz wygląda tak:
Malmo jest bogate {na tle przeciętnej świata bardzo bogate}. Wielokulturowe, wieloreligijne z ponad 40% urodzonych poza granicami Szwecji. Wysoka przestępczość.
Chicago jest bogate. Wielorasowe, wielokulturowe i wieloreligijne. Wysoka przestępczość.
Caracas jest biedne {na tle przeciętnej świata}. Wielorasowe. Wysoka przestępczość.
Dubaj jest bogaty. Wielokulturowy. Nie wysoka, przeciętna przestępczość.
Zatem zadajmy sobie pytanie dlaczego w Dubaju mamy taki a nie inny wskaźnik przestępczości?
Cała społeczność jest trzymana za mordę w sposób niewyobrażalny dla przeciętnego Europejczyka.
Aj, waj co za wspaniały świat. Wink
Zatem o jakie rozwiązania prędzej czy później błagając na kolanach poproszą sami mieszkańcy przykładowo takiego Malmo?
Weźcie nas za mordę, bo chcemy mieć święty spokój. Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 27 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polska przyjmowała kiedyś wypędzanych zewsząd żydów .
Nikt ich nie chciał , męczyli ich i prześladowali .
Znaleźli u nas spokojną przystań .
Tak się za to dziś odwdzięczają :

Cytat:
BBC: Bez polskich maszynistów nie byłoby Holokaustu

Kolejna relatywizacja niemieckiego ludobójstwa, tym razem w wydaniu brytyjskiej BBC.
W związku z obchodzonym 27 stycznia Międzynarodowym Dniem Pamięci o Ofiarach Holokaustu w BBC pojawił się reportaż oparty na wspomnieniach Węgierki, która była więziona w Auschwitz. Do jej tragicznych wspomnień BBC dołączyła od siebie takie sformułowanie:
„Holokaust nie był wyłącznie niemieckim przedsięwzięciem. To wymagało aktywnej współpracy norweskich urzędników, policji francuskiej, polskich maszynistów i ukraińskich organizacji paramilitarnych. Każdy okupowany kraj w Europie miał w tym swoich entuzjastycznych uczestników” – pisze BBC w podrozdziale „Aktywna kolaboracja”.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:19, 27 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:

Dubaj jest bogaty. Wielokulturowy. Nie wysoka, przeciętna przestępczość.
Zatem zadajmy sobie pytanie dlaczego w Dubaju mamy taki a nie inny wskaźnik przestępczości?
Cała społeczność jest trzymana za mordę w sposób niewyobrażalny dla przeciętnego Europejczyka.


Moja kobieta była rok temu ( w styczniu ) w Dubaju. Jeśli urodzisz się mężczyzną to jakbyś trafił w totka szóstkę . Nie zobaczysz Dubajczyka sprzedającego w sklepie , czy robiącego w McDonaldzie , na taksówce czy w ogóle w takich zwykłych pracach .
Mężczyzna - spoza - nigdy nie dostanie obywatelstwa , co innego kobiety . Co ciekawe większość ludności w Dubaju stanowią imigranci , a na pewno ponad połowę ( w chuj Hindusów jest ) . Z tym że , pracują , nie wychylają się , bo jakby odpierdalali takie manewry jak w Szwecji to w najlepszym wypadku by ich wyjebali .
Przestępczość , ano jest , trzyletni Mercedes G to dla nich "złom" i palą je na pustyni , co ciekawe nie ma problemu z odszkodowaniem . Przez Dubaj leci autostrada 7 pasów w jedną stronę , 7 w drugą . Jak spotkasz ich króla na ulicy i o ile jesteś Dubajczykiem i poprosisz go o np samochód , dom , 100 tysięcy dolarów ( ale nie przeginamy ) , bo np w obecnym domu się nie mieścisz , albo samochód ci się sypie , to dostaniesz to od króla .
Rodzi ci się dziecko dostajesz mieszkanie , rodzi się drugie dziecko dostajesz dom . Nie chcesz domu , dostaniesz odpowiednik w kasie .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:07, 28 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W całej Szwecji przestępczość jest stosunkowo wysoka - Malmo nie jest jakieś wyjątkowe.
I to od dawna, a nie od wczoraj.
A pomimo tego szwedzkie więzienia sieją pustkami, zaś Szwedzi nie domagają się żeby ich brać za mordę.
Kary za przestępstwa w Szwecji są niezwykle niskie.
Kary za przestępstwa w Wenezueli są nieporównywalnie wyższe niż w Szwecji, a tamtejsze wojsko trzyma (w każdym razie próbuje) ludzi za mordę nieporównywalnie bardziej niż szwedzka policja. W Chicago tak samo - surowe kary za wszystko, a pały strzelają bez ostrzeżenia.
W Dubaju zaś mieszka prawdopodobnie więcej biednych ludzi niż w Caracas, tylko ich nie widać na ulicach bo szejkowie sobie nie życzą żeby im brudni robotnicy imigranci psuli widok z limuzyny.
To są fakty.
Których nie znasz, bo jak już wielokrotnie mówiłem, gówno wiesz o świecie, synku. Bo nikt jeszcze nie poznał świata zamykając się na klucz w wiejskiej bibliotece, bo chciałby być mądry, ale boi się wychodzić na zewnątrz, bo murzyni i w ogóle neutrino...

Natomiast te pierdoły o islamistach co to rzekomo zamieniły Szwecję w oblężone miasta - to bzdury typowe dla waszej propagandy dla odmozdzonych debili. Nie będę tego nawet komentował. W każdym razie inaczej niż że jesteście pojebani i nieźle wam nastała w baniach ta kampania nietolerancji i nacjonalizmu, rodem prosto z tel avivu.
Której ja akurat kupować nie zamierzam i nie łyknę, choć byście się zesrali próbując mi ją sprzedać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:14, 28 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

W Dubaju zaś mieszka prawdopodobnie więcej biednych ludzi niż w Caracas, tylko ich nie widać na ulicach bo szejkowie sobie nie życzą żeby im brudni robotnicy imigranci psuli widok z limuzyny.
To są fakty.

Prawdopodobnie . Z tym że co u jednych jest biedą , u drugich biedą być nie musi .


Cytat:
W całej Szwecji przestępczość jest stosunkowo wysoka - Malmo nie jest jakieś wyjątkowe.
I to od dawna, a nie od wczoraj.
A pomimo tego szwedzkie więzienia sieją pustkami, zaś Szwedzi nie domagają się żeby ich brać za mordę.
Kary za przestępstwa w Szwecji są niezwykle niskie.

Co to znaczy stosunkowo wysoka i czy masz jakieś odniesienie .




Cytat:
Bo nikt jeszcze nie poznał świata zamykając się na klucz w wiejskiej bibliotece, bo chciałby być mądry, ale boi się wychodzić na zewnątrz, bo murzyni i w ogóle neutrino...

Nie wiem co masz do książek , ale chętnie bym usłyszał jak administracja "poznaje świat" .
I dlaczego administracja uważa że od tych książek których się człek naczyta , a przecież to wiejska biblioteka - same książki rolnicze jak Folwark Zwierzęcy - od tych książek ino strachu się nabawi ? Że z domu nie wyjdzie , bo to źle , bo to brzydkie , a ci mnie zgwałcą itd.
Rzeczywiście prawda może przerażać , ale człek mądry da radę z tym żyć i nie będzie to wegetacja w strachu .




Fakty są takie w Europie w ciągu roku zginęło więcej ludzi w wypadkach samochodowych , niż przez ostatnie 30 lat w wyniku aktów terroryzmu ( dla mnie takie akcje jak ta w Kolonii w sylwestra , to akty terroru ).
Ale pokazywanie katastrof drogowych jest nudne , nie jest już niczym wyjątkowym . Natomiast takie atrakcje jak ciężarówka wchodzi w ludzi jak w masło to się nadaje do TV . A TV , przez obraz , sugestię odpowiednio nas nastroi .




Gdzie jest zbrodnia ta musi być kara . Jeśli zachwiejemy tę równowagę , społeczeństwo zacznie się sypać .
Jak osądzić gwałciciela . Czy wieszanko to za dużo , czy sama publiczna kastracja wystarczy , by obrazem odstraszyć potencjalnych naśladowców .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:13, 28 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante
Cytat:
Dubaj jest bogaty. Wielokulturowy. Nie wysoka, przeciętna przestępczość.
Zatem zadajmy sobie pytanie dlaczego w Dubaju mamy taki a nie inny wskaźnik przestępczości?
Cała społeczność jest trzymana za mordę w sposób niewyobrażalny dla przeciętnego Europejczyka.
Aj, waj co za wspaniały świat


Dubaj jest teraz taki trendy i na topie Smile

"Pałkiewicz ma to szczęście, że wielkim podróżnikiem jest (co czasem zanadto eksponuje, ale w końcu ma powody) i zna ludzi, których przeciętny turysta w Dubaju nigdy by nie spotkał. Oni otwierają mu kolejne drzwi. Przede wszystkim spotyka Izmira, który postanawia pokazać mu prawdziwy Dubaj i szczerze tłumaczy, co kryje się za wszechobecnym przepychem. A autor pyta i pyta, demaskując krok po kroku wszechobecną orgię bogactwa. Efektem jest naprawdę ciekawa opowieść o tym, jak w ciągu dwóch pokoleń naród niepiśmiennych Beduinów przekształcił się w kastę etnicznych Dubajczyków rozpieszczonych złotem, niechętnych do nauki i pracy, którym państwo daje wszystko, pod warunkiem, że nie będą krytykować swojego emira. Bo w Dubaju można iść do więzienia za umieszczenie na YouTube satyrycznego filmiku o nim lub jego mieszkańcach, będąc oskarżonym o szkodzenie wizerunkowi Zjednoczonych Emiratów Arabskich. To kraj, gdzie wolność słowa nie istnieje, a dziennikarz zadający niewygodne pytania nie ma pracy. Dlatego Izmir ostrzega Pałkiewicza: kto chce przyjeżdżać do Dubaju, musi milczeć o jego ciemnych stronach. Pałkiewicz pokazuje też te jasne, ale górę bierze żyłka dziennikarska: otwarcie pisze o żyjącej w ubóstwie 300-tysięcznej armii anonimowych gastarbeiterów z Indii, Bangladeszu, Pakistanu, Etiopii czy Indonezji pracujących na budowach za marne pieniądze. Autor spędza z nimi noc za przyzwoleniem indyjskiej mafii, która tymi biedakami handluje. A jeśli prawdą okaże się to, co przewiduje sam Pałkiewicz: „Jedno krytyczne zdanie i drzwi do raju-Dubaju zamknięte”, to czytelnicy mogą być wdzięczni, że wybrał prawdę, a nie kolejne wyjazdy (i transfery) do raju."
http://www.press.pl/tresc/45915,%E2%80%9Edubaj_-prawdziwe-oblicze%E2%80%9D

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:04, 28 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Cytat:
W całej Szwecji przestępczość jest stosunkowo wysoka - Malmo nie jest jakieś wyjątkowe.
I to od dawna, a nie od wczoraj.
A pomimo tego szwedzkie więzienia sieją pustkami, zaś Szwedzi nie domagają się żeby ich brać za mordę.
Kary za przestępstwa w Szwecji są niezwykle niskie.

Co to znaczy stosunkowo wysoka i czy masz jakieś odniesienie .

Mam.
https://www.numbeo.com/crime/rankings_by_country.jsp?title=2017&region=150
Ale faktycznie, nie byłem, nie mieszkałem, więc nie mogę potwierdzić.
Byłem jednak w wielu innych miejscach i na ich podstawie mogę powiedzieć, że ten ranking wydaje się solidny.


Cytat:
Cytat:
Bo nikt jeszcze nie poznał świata zamykając się na klucz w wiejskiej bibliotece, bo chciałby być mądry, ale boi się wychodzić na zewnątrz, bo murzyni i w ogóle neutrino...

Nie wiem co masz do książek , ale chętnie bym usłyszał jak administracja "poznaje świat" .

Nic nie mam do książek, ale raz na jakiś czas spotykam debila co myśli że jest mądry bo czyta dużo książek, a w istocie jest głupi jak but. Też używa takich wyrazów jak np. "albowiem"... powiadają mi że wiedzą lepiej, albowiem wyczytali to w tej, tej, tej, tej i tej książce...
A w praktyce wiedzą tylko tyle, co ktoś im powiedział - zero doświadczenia życiowego i samodzielnego myślenia.

Ja poznaję świat oglądając go własnymi oczami; podróżując do innych miejsc, pijąc i rozmawiając z innymi ludźmi - to najlepsza metoda.

Cytat:
I dlaczego administracja uważa że od tych książek których się człek naczyta , a przecież to wiejska biblioteka - same książki rolnicze jak Folwark Zwierzęcy - od tych książek ino strachu się nabawi ? Że z domu nie wyjdzie , bo to źle , bo to brzydkie , a ci mnie zgwałcą itd.

Nie mówię, że każdy się nabawi fobii od czytania książek, ale np. elkomendante najwyraźniej się nabawił.
Boi się wszelkiej maści murzynów, pedałów, feministek, islamistów, azjatów, itp... ale jedyna styczność jaką z nimi miał to książki i TV.

Reszta pewnie aż tyle nie czyta, ale wystarczająco żeby się "dowiedzieć", że islamiści próbują się osiedlić w Polsce aby gwałcić polskie kobiety i trzeba temu przeciwdziałać, póki jeszcze jest czas, bo potem będzie za późno Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:04, 29 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
A pomimo tego szwedzkie więzienia sieją pustkami, zaś Szwedzi nie domagają się żeby ich brać za mordę.
Kary za przestępstwa w Szwecji są niezwykle niskie.


Tylko, że problem bardzo wysokiej przestępczości w kontekście określonych typów zachowań kryminalnych to nie jest coś co występuje w Szwecji dekadami, a wybuch przestępczości jest szczególnie widoczny w ostatniej dekadzie.
Wzrost przestępczości generalnie można bez problemu zauważyć od raportu Rady Narodowej w Szwecji z 1975 {data ogłoszenia tworzenia kraju multi-kulti} - Szwecja była niewyobrażalnie bezpiecznym państwem.
Jednak w raporcie z 1987 roku Szwecja nadal nie ma poważnych problemów z przestępczością pomimo wzrostu to przestępczość jest przeciętna.
Natomiast pomiędzy raportem 2005 a 2015 mamy do czynienia z wybuchem rejestrowanej aktywności przestępczej.

Zobaczymy zatem Bimi co będzie gdy taki stan utrzyma się jeszcze przez kilka lat, bo na razie to odpowiedzią szwedzkiej sceny politycznej jest sojusz całej sceny przeciw partiom anty-imigranckim oraz cenzurowanie informacji włącznie z informacjami publicznymi. Oczywiście jeśli nie przeszkadza ci cenzura i tak wygląda twój idealny świat, w którym niepoprawne informacje się cenzuruje to oczywiście to co dzieje się w Szwecji może ci się podobać.
Widać zatem odpowiedź na taką sytuację, czyli rosnące w siłę środowiska i partie anty-imigranckie, które jak wiemy pojawiły się na scenie i zaczęły rosnąć w siłę dopiero od kryzysu imigranckiego co jest niewątpliwie bardzo krótkim okresem czasu.
Co do przyszłości to ja stawiam, że albo wreszcie wygra partia anty-imigrancka albo zwiększą się kary dla nieprawomyślnych, którzy przedstawiają niewłaściwe fakty, choć prawdziwe, bo o zwiększaniu takich kar oraz o trzymaniu w ten sposób społeczeństwa za mordę ja mówię.
To że kary dla rzeczywistych przestępców się nie zwiększą pod obecnym szefostwem politycznym Szwecji to jestem zdecydowanie przekonany. Większość z nich to albo tępi ludzie żyjący w la la land albo tępe aparatczyki pokroju naszych tuzów politycznych jak Szczerba czy Misiewicz.
Ci żyjący w la la land to poziom mniej więcej taki sam jak poziom prezentowany poprzez walkę angielskich czy amerykańskich feministek o wyzwolenie kobiet w kontekście braku zakazu noszenia burki, bo noszenie burki według nich jest elementem wyzwolenia kobiet. Wink

Bimi napisał:
Kary za przestępstwa w Wenezueli są nieporównywalnie wyższe niż w Szwecji, a tamtejsze wojsko trzyma (w każdym razie próbuje) ludzi za mordę nieporównywalnie bardziej niż szwedzka policja. W Chicago tak samo - surowe kary za wszystko, a pały strzelają bez ostrzeżenia.


Pewnie tak samo ta armia trzyma za mordę obywateli jak armia kolumbijska trzymała dekadami za mordę FARC. Wink

Bimi napisał:
W Dubaju zaś mieszka prawdopodobnie więcej biednych ludzi niż w Caracas, tylko ich nie widać na ulicach bo szejkowie sobie nie życzą żeby im brudni robotnicy imigranci psuli widok z limuzyny.
To są fakty.
Których nie znasz, bo jak już wielokrotnie mówiłem, gówno wiesz o świecie, synku


Minimalna kasa, która wskazywana jest jako płacona dla imigrantów z Bangladeszu - najniższa - to AED 750 co daje 202 dolary {kurs aktualny}. Dla Indonezyjczyków to już AED 800 a dla imigrantów z Siri Lanki 850. Generalnie najniższe płace dla najmniej opłacanych miejsc pracy wahają się przeciętnie w granicach 900 AED. Kraje takie jak Indie czy Etopia podpisują z UAE umowy na minimalne płace dla pracowników z ich krajów.
W Wenezueli w 2015 w marcu po kolejnym spadku wartości bolivara minimalna płaca była warta 20 dolarów {przyjmując kurs dolara z czarnego rynku}.

W związku z tym to raczej ty nie sprawdziłeś FAKTÓW.

Bimi napisał:
Nic nie mam do książek, ale raz na jakiś czas spotykam debila co myśli że jest mądry bo czyta dużo książek, a w istocie jest głupi jak but.


Masz po prostu złe doświadczenia życiowe z wiejskimi bibliotekami i debilami, ale nie obrażaj się z tego powodu na dane, statystyki i fakty.

Bimi napisał:
powiadają mi że wiedzą lepiej, albowiem wyczytali to w tej, tej, tej, tej i tej książce...


Opieranie swojej wiedzy jedynie na jednej książce, jednej informacji jest kompletną głupotą, więc jeśli spotkałeś takie osoby w swoim życiu to faktycznie mogłeś spotkać debili lub studentów pierwszego roku. Wink

Natomiast Bimi jeśli zauważasz czy ktoś zauważy/zauważa, że przedstawiam fałszywą informację, co jest czymś zupełnie innym od opinii a ja zawsze oddzielam wyraźnie, co każdy wie i widzi własne opinie od informacji, wówczas jednoznaczne wskazanie tego sprawi, że będę bez przymusu bił się w piersi i dementował, bo mam taką cechę charakteru, że nienawidzę dezinformować ludzi dokładnie tak jak sam nienawidzę być dezinformowanym.
Jednak jeśli masz problem z prawdziwymi informacjami to jest to dla mnie kompletnie niezrozumiałe.

Bimi napisał:
A w praktyce wiedzą tylko tyle, co ktoś im powiedział - zero doświadczenia życiowego i samodzielnego myślenia.


Bimi napisał:
Ja poznaję świat oglądając go własnymi oczami; podróżując do innych miejsc, pijąc i rozmawiając z innymi ludźmi - to najlepsza metoda.


Kolejny raz używasz tego zabawnego argumentu na temat doświadczenia życiowego jakbyś był jedyną osobą, która posiada jakiekolwiek doświadczenie życiowe. Po drugie używanie argumentu pod tytułem byłem, widziałem jest absurdem w kontekście opisywania rzeczywistości całych społeczności, co jest w naukach społecznych, pomijając modną ostatnio a antynaukową teorię krytyczną, niedopuszczalne bo wiesz Bimi tak dla przykładu byli tacy co byli w ZSRR w latach 30., czy 50. i mówili, że byli, widzieli oraz na tej podstawie twierdzili, że to prawdziwy raj. Wink

Samodzielne myślenie polega między innymi na braku odrzucania faktów i danych oraz na staraniu się na podstawie owych szukać odpowiedzi i budować opinie, co wymaga również w pewnych sytuacjach wykonania bardzo trudnego intelektualnie procesu, czyli przełamywania dysonansu poznawczego.

Opisywanie rzeczywistości, a tym bardziej funkcjonowania społeczności, na podstawie jednostkowych zdarzeń czy jednostkowych spotkań jest kompletnym absurdem co jako ktoś kto miał do czynienia z naukami ścisłymi musisz sobie zdawać sprawę.
Jednak skoro twierdzisz, że liczą się jedynie empiryczne elementy poznania to w takim razie nie możesz polemizować w żaden sposób z takim przykładowo Tommym Robinsonem, który mieszka w UK od dziecka i twierdzi na podstawie swoich doświadczeń z Bristolu, że większość muzułmanów jest agresywna i chce napierdalać Brytyjczyków. Nie możesz zaś polemizować albowiem ty Bimi nie posiadasz doświadczeń z mieszkania od dziecka w UK i to w mieście, w którym funkcjonują muzułmańskie dzielnice i mieszka 20% muzułmanów.
Opierając się zaś jedynie na empirycznych doświadczeniach można skończyć w punkcie, w którym przyjmie się za pewnik słowa jakiegoś mieszkańca Bristolu, który będzie twierdził, że procent muzułmanów w jego mieście to ponad 40% co jest średnią z jednego z badań społecznych prowadzonych dla Channel 4 a dotyczących opinii mieszkańców miast Brytyjskich oceniających populację muzułmanów {opinie "ludu" były w zależności od miasta tak przeszacowane jak też niedoszacowane tak dla ścisłości}.

Bimi napisał:
Nie mówię, że każdy się nabawi fobii od czytania książek, ale np. elkomendante najwyraźniej się nabawił.
Boi się wszelkiej maści murzynów, pedałów, feministek, islamistów, azjatów, itp... ale jedyna styczność jaką z nimi miał to książki i TV.


Gdybym użył twojego argumentu o doświadczeniu życiowym to bym powiedział, że nie masz zielonego pojęcia o strachu w porównaniu do mnie w kontekście życiowych doświadczeń, więc jak śmiesz się o tym wypowiadać.
Jednak nie zamierzam bawić się w kabaret i pseudo psychoanalizę, która nomen omen jest zawsze pseudo, ale zapewniam cię już po raz kolejny, że mam bliskich znajomych z wielu krajów a przykładowo z pewnym dobrym znajomym, czarnoskórym uchodźcą wypiłem nie jednego i nie tylko browara i to wyobraź sobie na polskiej, rasistowskiej, ksenofobicznej ziemi wink:, ale nie będę opisywał na potrzeby twojej nietrafionej zabawy w psychoanalizę całego mojego życia, bo po pierwsze to udowadnianie, że nie jest się wielbłądem a po drugie nie ma to nic wspólnego z faktami dotyczącymi tematu.

Opisywanie procesów społecznych, zmian społecznych jak dla przykładu te kreowane przez feministki tzw. 3 fali a już szczególni takich, które są sztucznie kreowane i sponsorowane przez określone środowiska, ośrodki polityczne czy biznesowe nie może być nigdy fobią, bo jest to jedynie opisywanie rzeczywistości.
Jednak jak ostatnio zauważyłem masz jakąś tendencję Bimi do na mój gust mylenia pojęć. Zwolennik szariatu jest dla ciebie otwartym na świat, niewątpliwe tolerancyjnym człowiekiem natomiast ja jako ateista, zwolennik wolności słowa {co nie uwzględnia nawoływania do mordowania innych ludzi = wielu imamów salafickich} jestem dla ciebie ksenofobem i nietolerancyjnym zakutym łbem. Feministki współczesne, które twierdzą, że światem zachodnich krajów rządzi ukryty spisek mężczyzn czyli patriarchat, który blokuje jakąś wyimaginowaną równość nie mają żadnej fobii, ale ja który wyśmiewa taką ideologię cierpię na fobię. Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 83, 84, 85   » 
Strona 57 z 85

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile