W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie   
Podobne tematy
TAK dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie30bez ocen
Polska obowiązkowo przyjmnie imigrantów131
imigranci wywołali zamieszki we Włoszech419
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
25 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 148367
Strona:  «   1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 83, 84, 85   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NowaPolska




Dołączył: 07 Cze 2012
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:42, 08 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z chęcia chcialbym w POLSCE po bzykać jakaś muzułmankę Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1088
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:57, 15 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dalekowzroczny i chytry jak lis cebulak napisał:
Wszystko zaczęło się od pojebów twojego pokroju @chemikloako, takich skurwiałych i nienawistnych mącicieli.
Cytat:
wierz mi @chemikloaczny śmieciu, (...)
Cytat:
Co za debil, no daję słowo. Idiota nawet nie rozumie że (...)

Spokojnie pajacu, nie sraj tak żarem, bo sobie dupę spalisz; lepiej się herbatki dobrej napij :

_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:39, 17 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzulmanki sa drogie. Cenia sie na calym swiecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:05, 17 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:16, 21 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa opinia

_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 30 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejna ciekawa rzecz. M.in. Greta oraz co się dzieje w Szwecji.


_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 17:42, 03 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Film powstał podczas wyjazdu prasowego, na którym byliśmy w Bośni, w grudniu 2019r. organizowanego przez Minority Rights Group dla dziennikarzy z Europy Środkowej. Byliśmy jedynymi Youtuberami, których zgłoszenie zostało zaakceptowane, za co bardzo dziękujemy. Pewnie nigdy nie mielibyśmy możliwości spotkać się z politykami, czy wejść do obozów dla uchodźców, a już na pewno nie spacerować sobie po nim, bez asysty, przez kilka godzin Wink ...

THE GAME. Migranci na szlaku bałkańskim. [cały film]



Cytat:
Przegląd emigrantów biblijnych
czyli
Kto był w Biblii emigrantem?

Kto był w Biblii emigrantem, kto był imigrantem i co na to przemieszczanie się Bóg? Migracje dużych grup ludzi są głównym problemem na świecie, zobaczmy czy z Biblia można się coś dowiedzieć na ten temat.

https://www.odwyk.com/przeglad-emigrantow-biblijnych,2369
Exclamation
_________________
https://www.biblest.com.pl/dziennik.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:52, 22 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyle się tutaj mówi o tym jak to Niemcy nie mają rzekomo przejebane z islamskimi terrorystami, którym dali azyl...

A tymczasem po ostatnim ataku terrorystycznym nawet sam niemiecki rząd przyznaje, że liczba osób zabitych u nich przez muzułmanów jest nieporównywalnie niższa od liczby osób zabitych przez skrajnych prawicowców.
Oni, tak jak wy, też mówią NIE imigrantom w ich kraju.

Przy okazji przypominam też, że to nie muzułmanie, tylko właśnie skrajni prawicowcy, napadli na waszych dziadów w 1939 i rozjebali w trzy dupy waszą cudowną ojczyznę, tak że po dziś dzień się po tym jeszcze do końca nie pozbierała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:04, 24 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:13, 24 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing
_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:50, 24 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewelinka i to jej prymitywne poczucie humoru Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:10, 24 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Tyle się tutaj mówi o tym jak to Niemcy nie mają rzekomo przejebane z islamskimi terrorystami, którym dali azyl...

A tymczasem po ostatnim ataku terrorystycznym nawet sam niemiecki rząd przyznaje, że liczba osób zabitych u nich przez muzułmanów jest nieporównywalnie niższa od liczby osób zabitych przez skrajnych prawicowców.
Oni, tak jak wy, też mówią NIE imigrantom w ich kraju.

Przy okazji przypominam też, że to nie muzułmanie, tylko właśnie skrajni prawicowcy, napadli na waszych dziadów w 1939 i rozjebali w trzy dupy waszą cudowną ojczyznę, tak że po dziś dzień się po tym jeszcze do końca nie pozbierała.


Nie zapomnij o Breivik, katoliku, który zabił 77 osób głownie nastolatków plus ranił ponad 300. Nie zapominaj tez o niemieckim pilocie Andreas Lubitz który w samobójczym terrorystycznym ataku zabił 150 osób...
O Ukrainie, jest oddzielny wątek... bo tam liczba zabitych przez prawicowych terrorystów sięga paru tysięcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:11, 24 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:


W Grecji, jest ok 1 000 000 uchodźców. A przez Grecję przewinęło się w ciągu 8 lat ponad 13 mln. uchodźców.
Można by rzec, że im więcej uchodźców tym bezpieczniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 15:00, 24 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
de93ial napisał:


W Grecji, jest ok 1 000 000 uchodźców. A przez Grecję przewinęło się w ciągu 8 lat ponad 13 mln. uchodźców.
Można by rzec, że im więcej uchodźców tym bezpieczniej.

Niby tak , jak patrzysz z perspektywy Grecji która nie jest krajem docelowym Wink . W Grecji jest bieda , Komuniści zyskują coraz większe poparcie , sam byłem kilka lat temu na wiecu Komunistycznej Partii Grecji i te czerwone sztandary z sierpem i młotem na placu , ciekawe doświadczenie Wink .

Ale weźmy taką Szwecję z tej mapy . Rok temu społeczność imigrancka w Szwecji stanowiła 19,1% , czyli około 1 960 000 ludzi .
https://skandynawiainfo.pl/imigranci-w-s.....gu-19-lat/
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:27, 24 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
goral_ napisał:
de93ial napisał:


W Grecji, jest ok 1 000 000 uchodźców. A przez Grecję przewinęło się w ciągu 8 lat ponad 13 mln. uchodźców.
Można by rzec, że im więcej uchodźców tym bezpieczniej.

Niby tak , jak patrzysz z perspektywy Grecji która nie jest krajem docelowym Wink . W Grecji jest bieda , Komuniści zyskują coraz większe poparcie , sam byłem kilka lat temu na wiecu Komunistycznej Partii Grecji i te czerwone sztandary z sierpem i młotem na placu , ciekawe doświadczenie Wink .

Ale weźmy taką Szwecję z tej mapy . Rok temu społeczność imigrancka w Szwecji stanowiła 19,1% , czyli około 1 960 000 ludzi .
https://skandynawiainfo.pl/imigranci-w-s.....gu-19-lat/


Nie masz racji.
Wszystko zależy kto te dane zbierał i jak.
Dane te jak widzisz, pokazują bzdury, jeśli chcesz je przyłożyć dot ego, ze emigranci to gwałciciele co i pokazałem na przykładzie Grecji.
Wcale tak nie jest, że emigranci idą dalej z Grecji, jak napisałem, tam nadal jest ok. 1 mln .
Poza tym, w Polsce gwałtów się raczej nie zgłasza z różnych powodów, takich jak: wstyd, obwinianie zgwałconej, że to była jej wina, że to nie gwałt bo sama chciała itp.
W krajach rozwiniętych jak UK, gwałt jest zgłaszany natychmiast, ofiara jest otoczona pełną opieką i ma pełne wsparcie. To samo w Niemczech czy w Szwecji itd.
Inny poziom cywilizacji. W UK czy w Irlandii poradzono sobie z pedofilią w kościele, w Polsce, kościół nadal jest ofiarą!!! A dziecko jest sprawcą a w najgorszym wypadku współwinnym bo "zbałamuciło księdza".
Jak więc w takim środowisku prowadzić rzetelne badania czy opierać się o oficjalne statystyki.
Teraz rozumiesz, że ta mapka to o kand dupy rozbić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:53, 25 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja bym ostrożnie podchodził do danych na temat przestępczości, z których wynika że najbezpieczniejsze kraje w Europie to... Uwaga!... Albania, Kosowo, Czarnogóra, Serbia, Bośnia i Hercegowina, a najbardziej niebezpieczne to Wielka Brytania, Szwecja, Norwegia, Islanida. Nie wiem czemu, ale też składam się raczej ku tezie, że o takich statystykach decydują bardziej skrupulatność i dokładność zbierania danych, oraz szerokość definicji różnych przestępstw, niż rzeczywista przestępczość. Zresztą co tu suche statystyki, w części krajów które według tej mapki mają wyższą przestępczość niż Polska byłem, i empirycznie nie potwierdzam by było tam było mniej bezpiecznie, wręcz przeciwnie, a już pepiki (Czesi) to taki spokojny i pacyfistyczny naród (rzekomo 3xrazy wyższy odestek przestępczości niż w Polsce), że tam nawet przez miejscowe betonowe blokowiska bez strachu szedłem sobie o każdej porze dnia i nocy, i w najgorszym razie zaczepił mnie jakiś młodociany pepik z pytaniem czy nie zajaram/nie kupię trawki... W Polsce niedomyślenia, tutaj każde większe osiedle z bloków z płyty betonowej to siedlisko sebiksów, a niektóre osiedla w swoim mieście to ja szerokim łukiem omijam nawet w biały dzień, a jestem osobą dość przypakowaną ale co zrobisz gołymi pięściami na kilku łebków nie raz z nożami czy pałkami teleskopowymi. Tak że te czcze bajeczki o bezpiecznej Polsce i niebezpiecznym zachodzie to możecie sobie w dupę wsadzić, polecam empirycznie sprawdzić gdzie jest bezpieczniej Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 11:00, 25 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:

Nie masz racji.
Wszystko zależy kto te dane zbierał i jak.
Dane te jak widzisz, pokazują bzdury, jeśli chcesz je przyłożyć dot ego, ze emigranci to gwałciciele co i pokazałem na przykładzie Grecji.

A bo to inny poziom cywilizacyjny jest Laughing . W końcu owe dane z powyższej mapki to dane :
Cytat:
Eurostat to Urząd Statystyczny Unii Europejskiej odpowiedzialny za publikacje wysokiej jakości europejskich statystyk i wskaźników, które umożliwiają porównywanie krajów i regionów.
https://ec.europa.eu/info/departments/eurostat-european-statistics_pl
Czyli , że to bzdury są Wink .
W sumie masz rację to bardziej pewne że jest gorzej niż na tej mapce Wink .


Cytat:
Poza tym, w Polsce gwałtów się raczej nie zgłasza z różnych powodów, takich jak: wstyd, obwinianie zgwałconej, że to była jej wina, że to nie gwałt bo sama chciała itp.

Serio , to ja ci powiem czemu tak jest , bo w Polsce sprawiedliwości na gwałcicielach raczej dochodzą poza sądami/systemem Smile .
Tak samo jest to prawdziwe jak twoje wróżenie z fusów , bo przecież jeśli jest inaczej to masz jakieś dane "statystyczne" Very Happy .

Cytat:
W krajach rozwiniętych jak UK, gwałt jest zgłaszany natychmiast, ofiara jest otoczona pełną opieką i ma pełne wsparcie. To samo w Niemczech czy w Szwecji itd.
Inny poziom cywilizacji.

Laughing potrafisz rozbawić człowieka . Ja natomiast słyszałem , że na tym innym poziomie cywilizacyjnym , mają epidemie fałszywych oskarżeń o gwałt , no nas tu w Polsce jeszcze tak nie ucywilizowano Wink .

Cytat:
W UK czy w Irlandii poradzono sobie z pedofilią w kościele, w Polsce, kościół nadal jest ofiarą!!! A dziecko jest sprawcą a w najgorszym wypadku współwinnym bo "zbałamuciło księdza".

Nie masz racji ( jak to lubisz pisać Wink ) . Nie poradzono sobie , tylko radzą sobie , bo puki "Kościelny" jest ograniczony celibatem i ma kontakt z dziećmi , problem nie zniknie .
Faktem jest , Klechy w Polsce lepiej się w tym aspekcie mają , ale to wynika z zawirowań historycznych i stworzenia przez angoli swojego kościoła . Nasza historia się inaczej potoczyła , ale to temat na pracę doktorską Wink .

Cytat:
Teraz rozumiesz, że ta mapka to o kand dupy rozbić.

Rozumiałem to już wcześniej , tylko chciałem tobie odpowiedzieć na twoje pytanie ;
Cytat:
Można by rzec, że im więcej uchodźców tym bezpieczniej.

Patrząc na te o kant dupy rozbite dane , wyciągamy różne wnioski




PS.
goral_ napisał:
Wcale tak nie jest, że emigranci idą dalej z Grecji, jak napisałem, tam nadal jest ok. 1 mln

goral_ napisał:
W Grecji, jest ok 1 000 000 uchodźców. A przez Grecję przewinęło się w ciągu 8 lat ponad 13 mln. uchodźców.

To w końcu jak jest Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:13, 25 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Serio , to ja ci powiem czemu tak jest , bo w Polsce sprawiedliwości na gwałcicielach raczej dochodzą poza sądami/systemem Smile .
Tak samo jest to prawdziwe jak twoje wróżenie z fusów , bo przecież jeśli jest inaczej to masz jakieś dane "statystyczne" Very Happy .


Co? Shocked Shocked Shocked

W Polsce sprawiedliwości dochodzą poza sądami? Niby gdzie? Może jak jeden sebiks wyrządzi szkodę drugiemu sebiksowi, to tak, bo prawilne chłopaki nie będą się raczej "pruć na psach", ale nie jednokrotnie w takich patologicznych środowiskach, jak np. w rodzinach alkoholików i narkomanów, szeroko pojętej biedocie, ofiary pozostawiane są same sobie i to jest Polska rzeczywistość, nie żaden straszak, nie żadna bajka, a prawda która niektórym w oczy kole. Zresztą jak pisałem, nie wierzysz @Ordel to sprawdź empirycznie, tak jak ja sprawdziłem, a tymi śmiesznymi statystykami z których wynika że Albania, Kosowo i Serbia to najbezpieczniejsze kraje w Europie, to wiesz jaki użytek sobie możesz w kiblu z tym zrobić @Ordel Wink
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 11:24, 25 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Azyren , znowu nic nie rozumiesz Smile .
Przecież pisze , że wróże z fusów i odpowiednią emotke dałem na końcu Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:24, 25 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
goral_ napisał:

Nie masz racji.
Wszystko zależy kto te dane zbierał i jak.
Dane te jak widzisz, pokazują bzdury, jeśli chcesz je przyłożyć dot ego, ze emigranci to gwałciciele co i pokazałem na przykładzie Grecji.

A bo to inny poziom cywilizacyjny jest Laughing . W końcu owe dane z powyższej mapki to dane :
Cytat:
Eurostat to Urząd Statystyczny Unii Europejskiej odpowiedzialny za publikacje wysokiej jakości europejskich statystyk i wskaźników, które umożliwiają porównywanie krajów i regionów.
https://ec.europa.eu/info/departments/eurostat-european-statistics_pl
Czyli , że to bzdury są Wink .
W sumie masz rację to bardziej pewne że jest gorzej niż na tej mapce Wink .


Nie są bzdury ale dane są niekompletne i mylące.

Cytat:

Cytat:
Poza tym, w Polsce gwałtów się raczej nie zgłasza z różnych powodów, takich jak: wstyd, obwinianie zgwałconej, że to była jej wina, że to nie gwałt bo sama chciała itp.

Serio , to ja ci powiem czemu tak jest , bo w Polsce sprawiedliwości na gwałcicielach raczej dochodzą poza sądami/systemem Smile .
Tak samo jest to prawdziwe jak twoje wróżenie z fusów , bo przecież jeśli jest inaczej to masz jakieś dane "statystyczne" Very Happy .


Ja nie wiem jak dochodzi się sprawiedliwości w Polsce, jeśli robi się to na zasadzie samosądu, to jest jeszcze gorzej niż piszę.
Bo to oznacza, że te statystyki z Polski, pokazuje zaledwie odsetek przestępstw seksualnych w Polsce.


Cytat:

Cytat:
W krajach rozwiniętych jak UK, gwałt jest zgłaszany natychmiast, ofiara jest otoczona pełną opieką i ma pełne wsparcie. To samo w Niemczech czy w Szwecji itd.
Inny poziom cywilizacji.

Laughing potrafisz rozbawić człowieka . Ja natomiast słyszałem , że na tym innym poziomie cywilizacyjnym , mają epidemie fałszywych oskarżeń o gwałt , no nas tu w Polsce jeszcze tak nie ucywilizowano Wink .


Nie wiem co masz na myśli, może jakieś konkretne sprawy podasz?
Poza tym, trzeba by zdefiniować co ty rozumiesz jako gwałt, a co jest zapisane w prawie w UK czy w Polsce.
Bo w UK, każde siłowe wymuszenie zachowanie seksualne, jest gwałtem. Nawet jeśli to dotyczy małżonków.
O różnicach cywilizacyjnych lepiej nie pisz, bo Polska to raczej wieki średnie zaczyna przypominać.

Cytat:

Cytat:
W UK czy w Irlandii poradzono sobie z pedofilią w kościele, w Polsce, kościół nadal jest ofiarą!!! A dziecko jest sprawcą a w najgorszym wypadku współwinnym bo "zbałamuciło księdza".

Nie masz racji ( jak to lubisz pisać Wink ) . Nie poradzono sobie , tylko radzą sobie , bo puki "Kościelny" jest ograniczony celibatem i ma kontakt z dziećmi , problem nie zniknie .
Faktem jest , Klechy w Polsce lepiej się w tym aspekcie mają , ale to wynika z zawirowań historycznych i stworzenia przez angoli swojego kościoła . Nasza historia się inaczej potoczyła , ale to temat na pracę doktorską Wink .


Poradzono sobie! Kościół został zmuszony do wypłaty odszkodowania, do ujawnienia wszystkich przypadków, dziś zaufanie do kościoła katolickiego w europie zachodniej, jest niższe niż zaufanie do Trumpa.
W Polsce, Kościół jest nietykalny, w UK, osoba która ma pracować z dziećmi, musi przejść tak zwany DBS czyli dokładne sprawdzenie, czy osoba nawet nie była podejrzana o skłonności pedofilskie. Do tego specjalny raport psychiatryczny na temat kandydata, który będzie pracować z dziećmi.
Jeśli jednak pedofil prześlizgnie się przez to sitko, to kara nie zależy od tego czy jest księdzem czy murarzem, tylko od popełnionego czynu.
A jak to masz w Polsce? W Polsce żaden ksiądz nie przechodzi żadnych weryfikacji, mało tego, księża którym udowodniono gwałty, są przenoszeni do innych miejscowości i tam tez dalej pracują z dziećmi. To jest ta twoja "cywilizacja"?
Poza tym, jak piszesz, że w Polsce ludzie sami wymierzają sprawiedliwość... serio? na wszystkie przypadki pedofili wśród księży, o jakich czytałem, lokalne społeczności broniły klechę bandytę a piętnowały ofiarę takiego klechy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:10, 25 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii przestępczości w Polsce, myślę że możemy się spróbować zgodzić przynajmniej co do tego, że u nas biją murzynów Smile

Nie wiem jak ten Eurostat liczy tą przestępczość ale zważywszy że w Polsce np prowadzenie samochodu po pijaku jest przestępstwem, przy tej liczbie pijaków co zatrzymują na drogach, moim zdaniem powinniśmy być o wiele wyżej. A do tego wykrywalność 100%

Tak że o kant dupy takie statystyki rozbić jak w każdym kraju nie tylko zgłaszanie i wykrywalność przestępstw są inne, ale nawet i to, co jest przestępstwem.

Myślę że o wiele bardzej wymowne były by np. sondaże dotyczące tego czy ludzie mieszkający w danym kraju czują się bezpiecznie.
Np w Holandii, strasznie kradną rowery. Z tym że holendrzy o tym wiedzą i generalnie nie robą z tego jakiegoś mega problemu - bardzej na zasadzie dzisiaj ukradną mi, jutro ja ukradnę komuś... Niejednokrotnie spotkałem się wręcz z taką postawą, że komuś ukradziono rower ale nie miał on o to pretensji do złodzieja bo (jak mówił) go nie zapiął... Smile
Zmierzam to tego, że te miliony kradzionych co roku rowerów wpływają na ich statystyki przestępczości.
A w Polsce tymczasem nie ma rowerów. A nawet jak komuś ukradną to i tak tego nie zgłasza bo wie że nie ma sensu.
Mi w Holandii jak zginął spod domu kubel na śmieci, to musiałem zgłosić na policję, bo inaczej by mi nie dali nowego - kolejne przestępstwo kradzieży kubła... A parę dni temu czytałem że w Warszawie z kolei kradna coraz więcej samochodów. Więc czy można stawiać na równi kradzież kubła na śmieci z kradzieżą samochodu? Pewnie można - jak się chce coś udowodnić... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:11, 25 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodał bym jeszcze do tego typową dla polskich blokowisk kulturę JP i "nie prucia się na psach". Raz do mnie zagadał jeden sebiks, był pijany i się coś pruł do mnie, ale jego kolega go uspokoił i mnie przeprosił - no cóż, czasem się zdarzają w miarę ogarnięci ludzie - tłumaczył zachowanie kolegi, że pił w klubie , zasnął na chwile i mu portfel ukradli, na co ja mu żeby poszedł z tym na policje a nie cos tam do mnie fuczy jak ja go nawet nie znam, na co ten mnie przeprosił za wcześniejszy nieuzasadniony atak słowny, i stwierdził że na psy nie pójdzie, bo nie... Ciekawe czy jakby mu ukradli samochód i z mieszkania zajebali telewizor, pralkę, lodówkę i kuchenkę, to czy też by na psy nie poszedł? Ale no cóż, taka jest mentalność w Polsce, zwłaszcza w pewnych grupach społecznych, tak że dziwić się że zgłaszalność u nas niska a potem TVPropaganda czy inne srawicowe medium triumfalnie ogłasza, że Polska to bezpieczny kraj, bo statystyki są niskie Rolling Eyes

W Szwecji nawet uderzenie żony, czy słowne znęcanie się uznawane są za przestępstwo, a w Polsce dopiero jak już przyjdzie posiniaczona na komisariat, policja dokona dokładniej obdukcji i jeszcze kobieta podpisze zeznanie i go nie wycofa (a to się często zdarza pod presją męża alkoholika lub dalszej rodziny), dopiero wtedy jest to uznane za przestępstwo. A potem trąbią te debile że w Szwecji kobiety bijo i gwałco na potęgę, a w Polsce niet.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:43, 25 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

Np w Holandii, strasznie kradną rowery. Z tym że holendrzy o tym wiedzą i generalnie nie robą z tego jakiegoś mega problemu - bardzej na zasadzie dzisiaj ukradną mi, jutro ja ukradnę komuś... Niejednokrotnie spotkałem się wręcz z taką postawą, że komuś ukradziono rower ale nie miał on o to pretensji do złodzieja bo (jak mówił) go nie zapiął... Smile


Właśnie, mały off top.
Byłem z pół roku temu w Amsterdamie przejazdem, dwa dni. Miasto mnie oczarowałoSmile
Gdyby nie to, ze całe życie mam już w UK, to pewnie wybrał bym Holandię.
I te rowery, wszędzie. Miałem wrażenie, że tam, każdy przypadkowy przechodzień bierze rower jaki jest pod ręką, jedzie do kolejnej knajpy i zostawia, potem ktoś z tej knajpy lub przechodzący bierze ten rower i ... i tak dalej.
Takie odniosłem wrażenie, że w Amsterdamie (centrum) rowery po prostu sąSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:10, 26 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Ordel napisał:
goral_ napisał:

Nie masz racji.
Wszystko zależy kto te dane zbierał i jak.
Dane te jak widzisz, pokazują bzdury, jeśli chcesz je przyłożyć dot ego, ze emigranci to gwałciciele co i pokazałem na przykładzie Grecji.

A bo to inny poziom cywilizacyjny jest Laughing . W końcu owe dane z powyższej mapki to dane :
Cytat:
Eurostat to Urząd Statystyczny Unii Europejskiej odpowiedzialny za publikacje wysokiej jakości europejskich statystyk i wskaźników, które umożliwiają porównywanie krajów i regionów.
https://ec.europa.eu/info/departments/eurostat-european-statistics_pl
Czyli , że to bzdury są Wink .
W sumie masz rację to bardziej pewne że jest gorzej niż na tej mapce Wink .


Nie są bzdury ale dane są niekompletne i mylące.


A , to teraz nie są bzdury , tylko dane są niekompletne i mylące Very Happy

Ogólnie napisze tak , przywoływanie statystyk jak ta powyższa nie powinno odbywać się na poziomie państw tylko na poziomie regionów w danych państwach , no i oczywiście badający powinien się zagłębić w temat , przy czym by wyszło , że nie jest tak łatwo procentowo ocenić poziom przestępstw . Przykładowo , Szwecja która jest czerwona na mapce , zakładam że przestępstwa kumulują się na południu kraju i to w dużych miastach ( szczególnie w tych rejonach do których policja nawet nie wchodzi ) , natomiast na północ kraju zapewne Wink jest inaczej .

goral_ napisał:
Ja nie wiem jak dochodzi się sprawiedliwości w Polsce, jeśli robi się to na zasadzie samosądu, to jest jeszcze gorzej niż piszę.
Bo to oznacza, że te statystyki z Polski, pokazuje zaledwie odsetek przestępstw seksualnych w Polsce.

Nie rozumiesz jak ważna jest rola samosądów w tworzeniu się systemu sprawiedliwości . Oczywiście to co napisałem jest wyssane z palca , ale chyba to zauważyłeś Wink . Natomiast "samosądy" są po to dziś potrzebne by wywrzeć presje na sądach które są nie zawsze "sprawiedliwe" .

goral_ napisał:
Nie wiem co masz na myśli, może jakieś konkretne sprawy podasz?

Cytat:
Brytyjska nastolatka została skazana przez cypryjski sąd na cztery miesiące więzienia w zawieszeniu za pomówienie grupy młodych mężczyzn z Izraela o zbiorowy gwałt. Po ogłoszeniu wyroku grupa kobiet, protestująca przed budynkiem, wznosiła okrzyki: „Wstydź się, cypryjski wymierzę sprawiedliwości”. 19-latka utrzymuje bowiem, że została zmuszona przez policję do wycofania swoich wcześniejszych zeznań.

Czytaj więcej na https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-os.....ign=chrome
No tu jest ciekawa sprawa , bo to są Żydzi , więc może niekoniecznie są to fałszywe oskarżenia , ale to wtedy zwraca naszą uwagę na to jak "niezawisłe" są sądy i jak ważna -byłaby - rola samosądu .





Bimi napisał:
Tak że o kant dupy takie statystyki rozbić jak w każdym kraju nie tylko zgłaszanie i wykrywalność przestępstw są inne, ale nawet i to, co jest przestępstwem.

I ja się z tobą zgodzę , że statystyki są z dupy brane . Więc nie ma sensu za dużo nad nimi deliberować . Więc nie wiem po co brniecie w temacie powyższej "mapki" , bo już wymyślacie niestworzone historie Wink .




Gwoli uzupełnienia .


Rasistowskie ataki to za to w Wielkiej Brytanii są na porządku dziennym . Mojego brata brytyjskie sebiksy zaatakowały za to że mówił po polsku , znajomego , wnuka zaatakowali , zęby połamali , za to że jest polakiem ( BBC robiła o tym program gdzie dzieciak się wypowiadał ) .
Ale bydło jest wszędzie , WSZĘDZIE .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1041
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:42, 26 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goryl_ napisał:
Ja nie wiem jak dochodzi się sprawiedliwości w Polsce, jeśli robi się to na zasadzie samosądu, to jest jeszcze gorzej niż piszę.
Bo to oznacza, że te statystyki z Polski, pokazuje zaledwie odsetek przestępstw seksualnych w Polsce.
Laughing ... ...a co niby takiego strasznie złego jest w samosądzie leśny dziadku? Ty pewnie z każdym jednym gównem biegasz do sądów , i nigdy, przenigdy, na nikim się nie zemściłeś, co nie Confused ... A często z takim gwałtem sprawa przecież nie jest znowu bardzo prosta ... dziewczyna wstydzi się, jest poturbowana psychicznie ..a tu jeszcze po sądach każą chodzić, UDOWADNIAĆ ... Więc co niby takiego dziwnego że ojciec , albo brat, obiją mordę zboczeńcowi... albo, jeszcze lepiej, opłacą jakiegoś osiłka który po prostu wydyma go bez mydła ? silent ...Może odwróćmy punkt siedzenia: może w Polsce nie jest jeszcze tak źle, jak na opanowanym "praworządnością" zachodzie, gdzie seryjni gwałciciele dostają dwa lata w zawiasach. Może w tym kraju ludzie jeszcze nie zupełnie zostali podkuci i osiodłani,heh? Eh?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 83, 84, 85   » 
Strona 76 z 85

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile