W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie   
Podobne tematy
TAK dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie30bez ocen
Polska obowiązkowo przyjmnie imigrantów131
imigranci wywołali zamieszki we Włoszech419
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
25 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 148957
Strona:  «   1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 83, 84, 85   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:41, 08 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:

Laughing , czy ty naprawdę myślisz że ja "utknąłem" ? To że mam za dużo czasu żeby udzielać się na twoim forum nie wynika z tego że jestem dzieciakiem w wieku szkolnym czy bezrobotnym na garnuszku rodziców . I nie istnieje nic takiego jak zabiedzone polski kurwidołek , chyba że jesteś rasistą , a wynika z tego że nienawidzisz polaków katolików , czyli poniekąd pałasz sam do siebie pewnym rodzajem nienawiści . Pewnie sam jesteś ochrzczony ( oczywiście bez wiedzy/świadomości ) no i niestety jesteś Polakiem , zakładam że chciałbyś być kimś innym , to samo mają Afrykanie kiedy przybywają do GB , po roku już są Brytyjczykami , tak przynajmniej uważają , a ty , już się uważasz za Holendra ?

Co do agresji , twój zgorzkniały ból dupy mówi sam za siebie . Ja jestem żałosny Laughing , lepiej spójrz w lustro . Moja agresja jest niczym przy twojej , no ale gdybyś zaliczył jakieś intelektualne wyżyny może byś to zauważył , z władzą zawsze tak jest , nigdy nie widzą przez siebie obesranego kibla .




Jakbyś administratorze trochę poczytał to byś wiedział na czym polega różnorodność wśród ludzi . Różnorodność to nie kolor skóry . Te podziały są dla ludzi ograniczonych umysłowo . Różnorodność to poglądy , inna różnorodność jest dla ludzi ograniczonych .


O czym ty do mnie rozmawiasz?

Ty utkałeś w ciemnogrodzie mentalnie - nie jesteś w stanie wydostać się z dołu w których tkwi twoja mentalność i spojrzeć na pewne kwestie z właściwej perspektywy.
Na przykład, kompletnie nie jesteś w stanie pojąc tego, że istnieją ludzie którzy nie dbają o takie rzeczy jak narodowość.
W każdym razie nie bardziej niż jest im to przydatne w praktyce, np. do wyrobienia paszportu czy prawa jazdy.

Co to jest dla mnie kurwa za różnica czy ja będę Polakiem, Holendrem czy Brytyjczykiem?
Absolutnie żadna - dla mnie to jedno i to samo gówno. Ale ty tego nie pojmujesz.
Najwyraźniej nie pojmujesz, ze przybranie takiej czy innej narodowości nie czyni nikogo ani mądrzejszym, ani bogatszym, ani zdrowszym.
Jedynie ludzie prości, twojego pokroju, widzą różnicę w byciu Holendrem vs Polakiem.
Ja nie widzę, więc nie widzę też najmniejszego powodu by zamieniać jedno gówno na drugie.


Oczywiście, że istnieje coś takiego jak zabiedzony polski kurwidołek. Jest to miejsce z którego wy czerpiecie swoje poglądy, prezentowane m.in. w tym tu temacie. Jest to to samo miejsce z którego wyruszacie na te swoje patriotyczne marsze niepodległości. Miejsce z któego opiewacie te swoje prasłowiańskie tradycje i podniecacie się jakimiś kogutami na banknotach.
Swoją drogą nie wiem czy słyszałeś, ale w Polsce jest tak zajebiecie, że nawet polscy żule spierdalają do Niemiec, bo wolą spać tam na ulicach. Ale Niemcy ich nie chcą i robią się niezłe jaja. W każdym razie ci żule też doskonale rozumieją co to jest zabiedzony polski kurwidołek i wiedzą też że trzeba z niego spierdalać. Byle żul rozumie rzeczy, które wam się nie mieszczą w tych waszych dumnych słowiańskich baniach.

I ja nie jestem agresywny.
W przeciwieństwie do ciebie ja nigdy nie wzywałem nikogo do przemocy wobec kogokolwiek, chyba że w żartach.
To co pisze to tylko słowa - że ciebie prawda boli niczym strzał w mordę, to niestety nie moja wina.
Zamiast mnie oskarżać o przemoc, może się raczej zastanów co masz nie tak z głową, że moją uświadamiającą publicystykę postrzegasz jako agresję. A co gorsza, nikt cię nawet nie zmusza żebyś to czytał - ty jednak czytasz i płaczesz że cię biję.. Smile


Na koniec... Mam poczytać na czym polega różnorodność wśród ludzi, bo ty będąc tym kim jesteś uważasz się za prawdziwego zwolennika różnorodności (byle bez muzułmanów), więc różnorodnością jest wszystko co ty robisz, a jeśli ja się z tym nie zgadzam, to najwyraźniej nie przeczytałem jeszcze właściwej książki o różnorodności... Laughing
Wstydził byś się pierdolić takie głupoty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 18:57, 08 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[/b]Bimi[/b]
Po jaką ciasną gryziesz się z tymi cebulakami?
Oni i tak, długo nic nie zobaczą poza cebulą i kartoflami.
Podziwiam cię, że ci się chce...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 19:14, 08 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

administrator napisał:


Ty utkałeś w ciemnogrodzie mentalnie - nie jesteś w stanie wydostać się z dołu w których tkwi twoja mentalność i spojrzeć na pewne kwestie z właściwej perspektywy.
Na przykład, kompletnie nie jesteś w stanie pojąc tego, że istnieją ludzie którzy nie dbają o takie rzeczy jak narodowość.
W każdym razie nie bardziej niż jest im to przydatne w praktyce, np. do wyrobienia paszportu czy prawa jazdy.


Ależ ty oświecony jesteś , a my tu taki ciemny lud , no oprócz @gorala który jest w stanie tobie wszystko wytłumaczyć ( przynajmniej kwestie z GB ) . Piszesz o właściwej perspektywie , śmiać mi się chce . perspektywa i to właściwa zależy od stanu "uposażenia" . Więc jak dla ciebie jestem "biedakiem" ( mentalnie czy nie ) z małym rozumkiem pluszowego misia . To akurat tyle mnie obchodzi co zeszłoroczne gradobicie .
Kiedyś ludzie tkwili w plemionach , Przyszło nowe z katolicyzmem na czele by lepiej zarządzać i doić ludzi wymyślono narody . Dziś tacy jak ty chcą czegoś nowego tak jak piersi Katole tysiąc lat temu . Masz racje administratorze , narody przeminą ( jak przeminęły plemiona ), by zrobić miejsce dla konsumpcyjnej masy , korporacyjnego szamba .

Cytat:
Co to jest dla mnie kurwa za różnica czy ja będę Polakiem, Holendrem czy Brytyjczykiem?
Absolutnie żadna - dla mnie to jedno i to samo gówno. Ale ty tego nie pojmujesz.
Najwyraźniej nie pojmujesz, ze przybranie takiej czy innej narodowości nie czyni nikogo ani mądrzejszym, ani bogatszym, ani zdrowszym.
Jedynie ludzie prości, twojego pokroju, widzą różnicę w byciu Holendrem vs Polakiem.
Ja nie widzę, więc nie widzę też najmniejszego powodu by zamieniać jedno gówno na drugie.

I kogo ty chcesz oszukać .
Narodowość nie jest po to by być mądrzejszym , bogatszym . To jest twoja tożsamość , tradycja , kultura . Ty jesteś człowiekiem przyszłości , człowiekiem ukształtowanym przez wielkie Korporacje bez kultury , tradycji itd , bo w końcu czerpiesz z wszystkich kultur i tradycji . Odrzucasz stare tak jak Katole odrzucili pogaństwo , dla nowego wspaniałego świata .
Zamieniasz jedno gówno na drugie , z tym że nie wiesz jeszcze że to drugie to też gówno tylko nocnik taki zajebisty jest .

Cytat:
Oczywiście, że istnieje coś takiego jak zabiedzony polski kurwidołek. Jest to miejsce z którego wy czerpiecie swoje poglądy, prezentowane m.in. w tym tu temacie. Jest to to samo miejsce z którego wyruszacie na te swoje patriotyczne marsze niepodległości. Miejsce z któego opiewacie te swoje prasłowiańskie tradycje i podniecacie się jakimiś kogutami na banknotach.

I znowu jacy WY , do mnie piszesz , a nie ty już upchałeś wszystkich w jednym worku , oprócz @gorala ( się wie ) . Patriotyczne marsze tak samo mnie interesują jak tęczowe marsze . I w jednym i w drugim przypadku banda nieudaczników .
I nikt tu nie odczuwa parafilii , no chyba że administracja .


Cytat:
Swoją drogą nie wiem czy słyszałeś, ale w Polsce jest tak zajebiecie, że nawet polscy żule spierdalają do Niemiec, bo wolą spać tam na ulicach. Ale Niemcy ich nie chcą i robią się niezłe jaja. W każdym razie ci żule też doskonale rozumieją co to jest zabiedzony polski kurwidołek i wiedzą też że trzeba z niego spierdalać. Byle żul rozumie rzeczy, które wam się nie mieszczą w tych waszych dumnych słowiańskich baniach.

Każdy idzie tam gdzie mu jest lepiej ( jeśli może ) , a że lepiej dają na "Zachodzie" to nawet murzyn z Burkina Faso wie .
Zabiedzony Polski Kurwidołek , jesteś typowym rasistą . Nie jest sztuką wyjechać by zarabiać kasę za granicą , sztuką jest zostać i zarabiać kasę na miejscu . Patrzysz na Polskę z góry , ale zawsze będziesz "polaczkiem" , nawet dla Holendrów co holenderstwo będą mieli w dupie .



Cytat:
I ja nie jestem agresywny.
W przeciwieństwie do ciebie ja nigdy nie wzywałem nikogo do przemocy wobec kogokolwiek, chyba że w żartach.

To zupełnie jak ja , agresja 0 .


Cytat:
Zamiast mnie oskarżać o przemoc, może się raczej zastanów co masz nie tak z głową, że moją uświadamiającą publicystykę postrzegasz jako agresję. A co gorsza, nikt cię nawet nie zmusza żebyś to czytał - ty jednak czytasz i płaczesz że cię biję.

Jedyny płacz i skamlenie sam reprezentujesz , chciałbyś mieć samych @gorali , co by ci tłumaczyli sprawy o których pojecia nie masz i by ci lukrowali . Niestety takie życie nie jest . Pełne jest takich Ordeli i takich czekanów Smile . Czy tego chcemy czy nie.
Twoja tzw publicystyka przepojona jest agresją niczym u człowieka zgorzkniałego . Szczerze powiedziawszy to MY tu ( oprócz jedne wcześniej wspomnianej osoby ) to cię musimy niesamowicie drażnić .


Cytat:
Na koniec... Mam poczytać na czym polega różnorodność wśród ludzi, bo ty będąc tym kim jesteś uważasz się za prawdziwego zwolennika różnorodności (byle bez muzułmanów), więc różnorodnością jest wszystko co ty robisz, a jeśli ja się z tym nie zgadzam, to najwyraźniej nie przeczytałem jeszcze właściwej książki o różnorodności... Laughing
Wstydził byś się pierdolić takie głupoty.

Na koniec , daruj sobie tę dzieciną przepychankę . Muzułmanie przyjeżdżają do Europy tylko dlatego że takie kraje jak ten w którym mieszkasz rozpierdalają ich kraje dla kasy i wszelkiej maści wpływów .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:35, 08 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
[/b]Bimi[/b]
Po jaką ciasną gryziesz się z tymi cebulakami?
Oni i tak, długo nic nie zobaczą poza cebulą i kartoflami.
Podziwiam cię, że ci się chce...

Jak ty go tak podziwiasz to może coś więcej dla niego zrobisz , nie wiem , może chleb z cebulą i kartoflankę . Bo tak już dawno mu lukrujesz , a z tego podziwu nic nie ma .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:22, 09 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Widzę że mała w końcu nie wytrzymała.


No a tak naprawdę zajmuje mnie życie doczesne, po co zajmować się czymś na co nie ma się wpływu?

Duże dzieci z was. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1773
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:22, 09 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
No no.
Tak samo cię zaprosiłem na to forum, jak i jestem zwolennikiem muzułmanów.
Tym samym, ty jesteś na moim forum z grzeczności i szacunku do mnie.
Wierzę, że prostak i debil twojego pokroju tak własnie postrzega świat.

Więc teraz, mam nadzieję że się nie obrazisz i dalej będziesz mi równie posłuszny, gdy zaproszę cię do wyjścia. Smile
Cobyś z tej samej grzeczności już mi przestał zawracać gitarę tymi swoimi pierdołami o dupie maryny.

Idź lepiej kurwa do kościoła i jak dobry Polak-katolik pomódl się za to żeby Pan Jezus wrócił na ziemię i rozprawił się raz na zawsze z tą muzułmańską zarazą. Myślę, że byłoby to co najmniej tak skuteczne w osiągnięciu celu, jak ta twoja żałosna z dupy wyjęta publicystyka. Przy okazji dałbyś na tacę, a do tego normalnym ludziom nie zawracał dupy - wszyscy by na tym skorzystali.



Nie masz niczego ciekawego do zaoferowania.
Widzisz w ludziach bociany....
masz w sobie coś z... ptaka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:23, 09 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
[/b]Bimi[/b]
Po jaką ciasną gryziesz się z tymi cebulakami?
Oni i tak, długo nic nie zobaczą poza cebulą i kartoflami.
Podziwiam cię, że ci się chce...


To moje forum i czuje się za nie odpowiedzialny.
Nie może być tak, żeby było tu słychać tylko głos takiego mentalnie niedorozwiniętego bydła.
Wtedy wolał bym je zamknąć.

Czasem przychodzą tu jacyś nowi ludzie, niektórzy nawet mnie znają w realu. Co sobie o mnie pomyślą, jak nie będę reagował na takie buractwo, a tylko hodował se tu szarańczę ksenofobicznych kogutów Mieszka pierwszego? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
absolutarianin




Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 18:53, 13 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, o co sie tutaj zrecie, ale temat mi podpasowal, wiec chcialem wtracic swoje dwa slowa o emigrantach Wink

Bez polskich znakow i duzych liter, bo mi sie klawiatura zjebala. Jak czesc z was pamieta, jestem od dwoch lat w italii i pracowalem tu juz z kilkoma nacjami przy prostych zajeciach.

Wnioski mam takie: za 50 ojro dniowki na lape i brutto (bo tu wszystko jest nero), to juz nawet sie Bangladeszowi nie chce jebac, maroko -raczej male samodzielne interesiki, ze o chinczykach nie wspomne. To samo Afryka, inicjatywa uliczna w obrebie swoich klanow. moldawia, rumunia, ukraina - ci jeszcze jebia, ale bez przekonania. narzekanie, klotnie, nieodpowiedzialnosc, cwaniaczenie. nie sa wiec jakos szczegolnie atrakcyjni na zachodnioeuropejskim rynku pracy. jak polaki w rajchu 20 lat temu, ktorych tu zreszta z nowego desantu prawie nie ma (i cale szczescie, mozna w spokoju zarabiac, nikt nie zaniza stawek) bo przeciez granica niemiecka otwarta.

na moj wzglad, a mam porownanie z bryty, niemcowni i italii oraz troche austrii, w polin zaczyna znowu brakowac taniej sily roboczej i pejsaci juz to zauwazyli, bo mysla zawsze wiele lat naprzod i zadne protesty nie pomoga, trzeba bedzie kims zapelnic luke w ich fabrykach. polaki to ostatni chyba narod na swiecie, ktory wprawdzie owinie sie we flage z orlem, znajdzie pradawne znaki wlasnej swietnosci, a potem pojdzie jebac na tasmie w zydowskiej ziemi obiecanej rodem z Reymonta i starozakonnych to urzeklo juz wiele lat temu...Dlatego wybrali to wspaniale miejsce (polin - tu spocznij) na swoja nowa ojczyzne, jak juz po izraelu zostanie atomowa pustynia.



Ale jest klopot z mlodymi ludzmi, bo jednak sa te tanie linie, otwarte granice (zeby nie bylo zamieszek) , bo przeciez kazdy z nich jest jak nie inzynierem, to przynajmniej magistrem zarzadzania, lub psycholozka, trzeba ten tysiak ojro brutto rzucic na miecha. A fabryk przybywa...

Takie moje zdanie, z ktorym mozna sie oczywiscie nie zgadzac, ale jednak ruszylo kolejne wydawanie wiz tym razem wietnamowi, filipinom, hindusom i chinczykom bo w 10 milionowym malym miasteczku, zawsze sie niezadowoleni i chetni do desantu na nowe ziemie znajda Laughing Ale tez pamietajcie, ze to sa juz OSTATNI na globie ludzie chetni do pracy w takich warunkach. Potem zostaja juz tylko extraterrestials...

jak to wszystko wplynie na caloksztalt zycia spolecznego to juz kazdy musi zastanowic sie sam, ja pamietam warwsiawke pare lat temu, juz wtedy tam byl wyscig szczurow widoczne golym okiem rozpychanie sie lokciami na ulicach i najezdzali pierwsi ciapaci podbierac resztki z tego zydowskiego smietnika. Co tam jest teraz nie wiem i nie chce wiedziec.

Co z tym zrobic, nie mam pojecia, wyrzucic okupanta bedzie bardzo trudno bo siedzi tam od setek lat, trzeba czekac az sie sytuacja geopolityczna przetasuje, spac chyba z bronia biala przy poduszce, podnosic swoja swiadomosc i zdobywac rozeznanie, a potem wykorzystac dziejowa szanse w odpowiednim momencie. To w przypadku jezeli ktos jest patriota, jak ktos nie jest to co, najblizsze lotnisko i najdalszy rejs... Rolling Eyes
_________________
"Na szczęście wszelakie - serce trza mieć jednakie" J.Kochanowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1773
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:48, 15 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
goral_ napisał:
[/b]Bimi[/b]
Po jaką ciasną gryziesz się z tymi cebulakami?
Oni i tak, długo nic nie zobaczą poza cebulą i kartoflami.
Podziwiam cię, że ci się chce...


To moje forum i czuje się za nie odpowiedzialny.
Nie może być tak, żeby było tu słychać tylko głos takiego mentalnie niedorozwiniętego bydła.
Wtedy wolał bym je zamknąć.

Czasem przychodzą tu jacyś nowi ludzie, niektórzy nawet mnie znają w realu. Co sobie o mnie pomyślą, jak nie będę reagował na takie buractwo, a tylko hodował se tu szarańczę ksenofobicznych kogutów Mieszka pierwszego? Smile


W pierwszym odruchu, można by sądzić, że to dobrze przemyślana prowokacja, lub karkołomny żart, przeliczony na samozadowolenie. Z innej jednak strony patrząc i reasumując wypowiedzi administratora, których ton i treść' są powtarzalne, przychodzi sądzić, że on naprawdę pisze to na poważnie.
Nie ma więc sensu pisaniu ad vocem. w wyniku czego, pozostaje więc odruch politowania i żenady.
Niżej, cytat formułujący rzeczowe informacje o imigrantach, którzy z założenia, biorąc ich "najechaną" ilość, muszą stanowić część lub większość "przyjaciół" administratora. Znając zaś jego język, którym przebija się na wyżyny swego samouwielbienia, należy wiedzieć, że nie są to lekarze, adwokaci lub inni absolwenci podobnych oznak wykształcenia.

"Jak podała strona Breitbart, powołując się na wypowiedź prezydenta Uniwersytetu Hamburskiego i przewodniczącego Niemieckiej Rady Działań Edukacyjnych, Dietera Lenzena, zamieszczoną na stronie internetowej Welt w marcu 2016 r., dwie trzecie „uchodźców” to „w zasadzie analfabeci”. Poza tym Dieter Lenzen zwrócił uwagę na ogromny koszt nauczania setek tysięcy nowo przybyłych podstawowych umiejętności językowych, wskazując w szczególności na syryjską społeczność. Podczas gdy odsetek przybywających Syryjczyków, którzy deklarują wyższe wykształcenie, wynosi około 15 proc. – nie jest przeto dużo niższy niż w populacji niemieckiej – zdecydowana większość pozostałych 85 proc. to ludzie niezdolni nawet do wykonania podstawowych zadań, takich jak czytanie rozkładu jazdy autobusów.

Prezydent Lenzen powiedział mediom, że około 2/3 tych osób nie wyniosło żadnych umiejętności zawodowych ze swojego ojczystego kraju. Ocenił, że lekcje niemieckiego dla imigrantów, które doprowadzą ich do punktu, kiedy mogliby stać się produktywnymi członkami społeczeństwa, kosztowałyby około 80 tys. euro rocznie dla klasy 25-osobowej, z zajęciami trwającymi przez mniej więcej dwa i pół roku. Dieter Lenzen potwierdził ponadto opinię profesora uniwersytetu w Monachium Ludgera Wößmanna, która brzmi: „Musimy się przygotować na to, że większość młodych uchodźców nie skończy trzyletniego kursu mającego ułatwić im dostosowanie się do wymogów współczesnego świata. Według Izby Gospodarczej w Monachium i Górnej Bawarii, 70 proc. kursantów z Syrii, Afganistanu i Iraku, którzy rozpoczęli naukę ponad dwa lata temu, już z niej zrezygnowało”. Odnosząc się do przeprowadzonego w Syrii badania edukacyjnego z 2011 r., profesor powiedział, że 65 proc. 18-latków w tym kraju nie ma podstawowych umiejętności i dlatego należy ich zaliczyć do „funkcjonalnych analfabetów”.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:37, 15 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że pisze to poważnie.

Kiedyś byliście typowymi przygłupami z amerykańskich kawałów o Polakach, co to się boją murzynów i pedałów.
Dziś jednak rasizm i homofobia wychodzą powoli z mody, więc przerzuciliście się na muzułmanów, zgodnie zresztą z wytycznymi Tel Avivu. Co nie zmienia faktu, że dalej jesteście tym samym bydłem, z jakiejś zapyziałej prowincji w sercu Polski B.

I co w tym niby mogło by być zabawnego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1773
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:42, 16 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze, to nikt inny tylko ty piszesz bezustannie o muzułmanach. Pisałem, że masz na tym punkcie zwyczajnego fioła. Po drugie, sam jesteś biednym emigrantem z Polski, więc skąd te odmienne uczucia się wzięły ? Że wyparłeś się swego pochodzenia, rodziny i czego tam jeszcze i sam siebie ochrzciłeś jako wolnego beznarodowca, wmawiając sobie, że takie myślenie stawia ciebie ponad kimkolwiek i czymkolwiek ?
Żałosny jesteś i mały.
I to wszystko na ten temat. Pisz sam do siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 17:49, 16 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No stary. To że kiedyś nie miałem edukacji, doświadczenia życiowego i srałem w pieluchy, nie znaczy że do końca życia mam taki pozostać.
Akurat wierzę, że ciebie to nie dotyczy, ale zapewniam cię, że wielu urodzonych w Polsce ludzi ma w sobie naturalną potrzebę rozwoju i wzrostu ponad wrodzone prymitywne małpie instynkty.

Nigdy się nie wyparłem swego pochodzenia - co ty mi tu gościu pierdolisz?
Co najwyżej się wypieram, że wszyscy Polacy są tacy jak ty i twoi tu kurwa zacofani poplecznicy.
W każdym razie, gdziekolwiek bym nie był, na pytanie "where are you from?", zawsze odpowiadam "from Poland".
Z tym że w odróżnieniu od ciebie i pozostałych przydupasów Jarosława Kaczyńskiego ja nie jestem z tego dumny, ani nie uważam że to jest ważne.
Bo i z czego tu kurwa być dumnym? Z zakłamanej historii, której nawet się nie było częścią?
Czy może z teraźniejszości, 50 lat za murzynami, której się akurat jest częścią wbrew woli?

Ty akurat leszczu, razem z tymi swoimi poplecznikami, to jesteście taką dumną i wyraźną częścią polskiej teraźniejszości, że wkrótce będę musiał zacząć odpowiadać, "from Poland, but not the one you think".

Cytat:
W swoim wystąpieniu podczas konwencji PiS w Szczecinie prezes Jarosław Kaczyński podkreślał znaczenie historii w polityce. - Pamiętajcie, że ci, którzy wierzyli, że historia się skończyła, mylili się - mówił, odnosząc się do wydarzeń XX w. - Kandydatom trzeba stawiać warunek, jakim jest właśnie patriotyzm - podkreślał.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/konwencj.....go/pq3fe1e
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 18:08, 17 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
...
W każdym razie, gdziekolwiek bym nie był, na pytanie "where are you from?", zawsze odpowiadam "from Poland".
Z tym że w odróżnieniu od ciebie i pozostałych przydupasów Jarosława Kaczyńskiego ja nie jestem z tego dumny, ani nie uważam że to jest ważne.
Bo i z czego tu kurwa być dumnym? Z zakłamanej historii, której nawet się nie było częścią?
Czy może z teraźniejszości, 50 lat za murzynami, której się akurat jest częścią wbrew woli?


Ja to zawsze dopowiadam, że "mojej Polski już nie ma". Jest inna Polska, Polska przejęta przez faszystów, idiotów i głupców.
Polska skolonizowana przez USA które trzymają marionetkowy rząd a durne społeczeństwo jeszcze temu przyklaskuje i podskakuje z zachwytu... Tak, to już nie jest mój kraj!

Kiedyś rozmawiałem z żydem, zeszło na temat Polski. Żyd mi powiedział, że polskie społeczeństwo jest po prostu głupie! I jak mu racji nie przyznać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 10:45, 21 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Ja to zawsze dopowiadam, że "mojej Polski już nie ma".

Twojej Polski już nie ma? A kiedy to była ta twoja Polska? Za PRL-u? Kiedy mniej więcej się skończyła? Od kogo ci faszyści, idioci i głupcy przejęli Polskę? A idioci i głupcy to nie to samo? Wink

goral_ napisał:
Kiedyś rozmawiałem z żydem, zeszło na temat Polski. Żyd mi powiedział, że polskie społeczeństwo jest po prostu głupie! I jak mu racji nie przyznać?

Ciężko mu racji nie przyznać, na pewno coś wie na ten temat. Setki, tysiące lat mordowali polską inteligencję - to taki dziś efekt jest. Aż cud, że ten poziom zidiocenia nie jest wyższy.
Trudno nie zgodzić się z żydem, że polskie społeczeństwo jest głupie - inaczej dawno by przepędziło tę lichwiarską zarazę.
_________________
Gdy przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:18, 21 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:
goral_ napisał:
Ja to zawsze dopowiadam, że "mojej Polski już nie ma".

Twojej Polski już nie ma? A kiedy to była ta twoja Polska? Za PRL-u? Kiedy mniej więcej się skończyła? Od kogo ci faszyści, idioci i głupcy przejęli Polskę? A idioci i głupcy to nie to samo? Wink

goral_ napisał:
Kiedyś rozmawiałem z żydem, zeszło na temat Polski. Żyd mi powiedział, że polskie społeczeństwo jest po prostu głupie! I jak mu racji nie przyznać?

Ciężko mu racji nie przyznać, na pewno coś wie na ten temat. Setki, tysiące lat mordowali polską inteligencję - to taki dziś efekt jest. Aż cud, że ten poziom zidiocenia nie jest wyższy.
Trudno nie zgodzić się z żydem, że polskie społeczeństwo jest głupie - inaczej dawno by przepędziło tę lichwiarską zarazę.


Cytując Forresta Gumpa : "Głupi ten co głupio robi" , idąc tym śladem to największą głupotą było przyjęcie katolicyzmu ponad tysiąc lat temu . Kolejną głupotą było nie pójście w ślady Anglii czyli nie stworzenie kościoła narodowego . A od XVIII wieku głupota była tak wielka że na własne życzenie straciliśmy państwowość . Oczywiście nie samą głupotą człowiek żyje . Od głupoty gorsze w Polakach jest lenistwo i przekupność .

Kiedy mądry Żyd gada z nie Żydem ( bo zakładam że @goral by z głupim żydem nie gadał Wink ) to swemu rozmówcy powie zawsze to co on chce usłyszeć . I tak widzicie , po latach @goral pamięta co mu Żyd powiedział , a jakby to był np Samoańczyk i by pierdolną że Polacy to głupki , to nie dość że by go wyśmiał , to po latach by już nie pamiętał .
Pewne jest na pewno Smile , że @goral nie jest głupi , głupiemu polakowi Żyd by nie powiedział że Polacy głupatacy , bo by wyłapał dechę na ryj . Z drugiej strony nie wiemy czy do czegoś nie doszło Wink .

Żyd ma zawsze interes nawet kiedy gębę otwiera , nie mówi na próżno .

Niestety nie wiemy jaki to był Żyd ( czy syjonista , ortodoks ) i jak dawno to było . Żydzi utworzy na Bliskim Wschodzie państwo czysto faszystowskie . Ogólnie działania Żydów zmierzają w kierunku wykorzystywania innych do własnego bogacenia się i zdobywania władzy . Z ich punktu widzenie każdy przez nich wydymany jest głupią kurwą . Z tym że są drogie kurwy i tanie kurwy Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768

PostWysłany: 17:35, 21 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie gadu gadu ale co my możemy zrobić oddolnie żeby przetrwać bo na różnych płaszczyznach są kierowane przeciwko nam różne dzialania i przed nimi niemozemy się obronić (chyba że gdzieś w niedostępnym dla państwa lesie będziemy ziemniaki uprawiać by je jeśc też jakiś pomysł w sumie)
Głosowanie na anty systemowe partie?
Właściwe wychowanie mlodych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:51, 22 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Mirkas napisał:
goral_ napisał:
Ja to zawsze dopowiadam, że "mojej Polski już nie ma".

Twojej Polski już nie ma? A kiedy to była ta twoja Polska? Za PRL-u? Kiedy mniej więcej się skończyła? Od kogo ci faszyści, idioci i głupcy przejęli Polskę? A idioci i głupcy to nie to samo? Wink

goral_ napisał:
Kiedyś rozmawiałem z żydem, zeszło na temat Polski. Żyd mi powiedział, że polskie społeczeństwo jest po prostu głupie! I jak mu racji nie przyznać?

Ciężko mu racji nie przyznać, na pewno coś wie na ten temat. Setki, tysiące lat mordowali polską inteligencję - to taki dziś efekt jest. Aż cud, że ten poziom zidiocenia nie jest wyższy.
Trudno nie zgodzić się z żydem, że polskie społeczeństwo jest głupie - inaczej dawno by przepędziło tę lichwiarską zarazę.


Cytując Forresta Gumpa : "Głupi ten co głupio robi" , idąc tym śladem to największą głupotą było przyjęcie katolicyzmu ponad tysiąc lat temu . Kolejną głupotą było nie pójście w ślady Anglii czyli nie stworzenie kościoła narodowego . A od XVIII wieku głupota była tak wielka że na własne życzenie straciliśmy państwowość . Oczywiście nie samą głupotą człowiek żyje . Od głupoty gorsze w Polakach jest lenistwo i przekupność .

Kiedy mądry Żyd gada z nie Żydem ( bo zakładam że @goral by z głupim żydem nie gadał Wink ) to swemu rozmówcy powie zawsze to co on chce usłyszeć . I tak widzicie , po latach @goral pamięta co mu Żyd powiedział , a jakby to był np Samoańczyk i by pierdolną że Polacy to głupki , to nie dość że by go wyśmiał , to po latach by już nie pamiętał .
Pewne jest na pewno Smile , że @goral nie jest głupi , głupiemu polakowi Żyd by nie powiedział że Polacy głupatacy , bo by wyłapał dechę na ryj . Z drugiej strony nie wiemy czy do czegoś nie doszło Wink .

Żyd ma zawsze interes nawet kiedy gębę otwiera , nie mówi na próżno .

Niestety nie wiemy jaki to był Żyd ( czy syjonista , ortodoks ) i jak dawno to było . Żydzi utworzy na Bliskim Wschodzie państwo czysto faszystowskie . Ogólnie działania Żydów zmierzają w kierunku wykorzystywania innych do własnego bogacenia się i zdobywania władzy . Z ich punktu widzenie każdy przez nich wydymany jest głupią kurwą . Z tym że są drogie kurwy i tanie kurwy Wink .


Spokojnie, żyd powiedział to co, jest oczywiste, ale z Polskiego punktu widzenia - nie do zobaczenia.
To tak, jak byś chciał w świecie 2D pokazać, że jest trzeci wymiar.
Do czasu, kiedy sam nie będziesz gotów, tego nie zobaczysz.
Napisze ci więcej. Polskie społeczeństwo, głupie nie jest od wczoraj czy od 30 lat. Jest głupie od wieków. Od chyba czasu Polski Szlacheckiej.
Wracając do żyda. Ile razy zdarzyło ci się czytać o żartach na temat Polaków. Na pewno, były dla ciebie niesmaczne, ale czy choć raz zastanawiałeś się czy nie ma w nich zawartej prawdy?
Widzisz, ja z Polską nie miałem kontaktu przez ponad 4 lata. Poza sporadycznym słuchaniem Polskiego Radia przez internet (bo dziś nawet na falach krótkich nie ma już polskich stacji! Jedyna stacja w Polsce nadająca na AM to PR1 na falach długich, fale krótkie, mają ta zaletę, że są słyszane tysiące km od nadajnika. Widać w Polsce mają to w dupie (głupie społeczeństwo?) mimo, że ponad 3 mln ludzi mieszka poza granicami).
Te 4 lata braku kontaktu z Polską, dało mi pewną perspektywę miejsca i czasu. Zacząłem dostrzegać sprawy, które w Polsce są nie do dostrzeżenia.
Polskie społeczeństwo, jest wręcz nie gotowe na pewne sprawy.
Polskie społeczeństwo nie myśli krytycznie.

Agre
Zasada jest prosta - jak nie masz na kogo głosować - nie idź na wybory! Nie podpisuj listy.
Pamiętaj, że każdy głos, jest głosem na zwycięzce, zwłaszcza głos nieważny.
Idąc na wybory, a raczej podpisując listę, składasz podpis, że zgadzasz się z wynikami wyborów. Innymi słowy, nie masz podstaw do krytyki wybranych ludzi, bo podpisałeś zgodę na ich pełną akceptacje.
Rozumiesz to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lolo




Dołączył: 23 Wrz 2017
Posty: 101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:18, 22 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi -nie chcem ale muszem wam wyznać napisał:
No stary. To że kiedyś nie miałem erekcji, dużych cyców ,doświadczenia penetracji tu i tam oraz israłem w pieluchy, nie znaczy że do końca życia mam taki pozostać.
Akurat wierzę, że ciebie to nie dotyczy, ale zapewniam cię, że wielu urodzonych w Polsce ludzi ma w sobie naturalną potrzebę zrozumienia,że zbieram na impanty pośladków w rozmiarze XXL rozwoju . Prymitywne małpie instynkty bardzo mi imponujom.

Nigdy się nie wyparłem swych pampersów z dzieciństwa , czymam,je pod łóżkiem,wienc - co ty mi tu gościu pierdolisz?
Co najwyżej się wypieram raz na miesiondz jak idem na party i bara bara do zoo. Kurwa zacofani poplecznicy,nie majom u makaków żadnych szans.
W każdym razie, gdziekolwiek bym nie był, na pytanie -czy mnie pojebało ?-, zawsze odpowiadam "a co w tym złego,że piję codziennie urynę swoją i sonsiada".Dbam o cerę .
Z tym że w odróżnieniu od ciebie i pozostałych przydupasów Johna Lenona ja nie jestem z tego dumny, ani nie uważam że to jest ważne.
Bo i z czego tu kurwa być dumnym? Chciałem być ciemnym murzynem i jestem ciemnym murzynem .
50 lat za murzynami, tymi ciemnymi ?

Ja akurat , razem z tymi swoimi osiongnienciami , jestem taką dumną i wyraźną częścią zoo , wkrótce będę musiał zacząć odwiedzać meczety ,by się kulturalnie sponiewierać i upodlić. Jak myślicie,czy oni bojom sie ciemnych murzynów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768

PostWysłany: 11:26, 22 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem lecz ta odpowiedź mnie nie syci
Nie głosowanie to zamykanie oczu przed powoli rozjezdrzajacym nas walcem.
Który i tak nas rozjezdza.
My i myślenie krytyczne?
A ktoś kiedyś płacił nam za takie coś?
Nie? To po co nam.
BTW pozdrawiam Pana Enderlicha który miał przyjemność odwiedzić moja stację i krytykować nas za nadmiar biurokracji Very Happy
Iście epicka mowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:16, 22 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co można zrobić . Można jak Mateusz Piskorski budować ruch , śmiało startować w różnych wyborach , działać . Można przedstawić swoje poglądy publicznie . I można skończyć w więzieniu za niepoprawne działania , bo startowanie w wyborach ludzi o takich poglądach jak Piskorski zagraża status quo . Mateusz Piskorski jest najniebezpieczniejszym człowiekiem w PISowskiej Polsce . Tak jest niebezpieczny że opozycja PISowska się za nim nie ujęła , media o nim nie wspominają , gość po 2,5 roku miał pierwszą rozprawę i jeszcze niejawną .
Oskarżają go o szpiegostwo na rzecz Rosji , Chin , Iranu , Marsa Wink . Kabaret niczym w najlepszych latach Stalinizmu .
I niszczą gościa , trzymają go w areszcie by się przyznał . To są tortury .

Tak kończą goście którzy są spoza układu , albo za ostro pogrywają jak np Lepper .

Więc jeśli nie masz kasy i jakiś układów to zgrywasz męczennika , przecierasz drogę Wink . Jak by np Piskorski miał kasę i układy to mógłby zaangażować jakiegoś prawnika z NY , burza w mediach itd . Góra tydzień by spędził w areszcie . I jeszcze by odszkodowanie dostał . A tak , pozuje na męczennika Wink .

Tak więc wiemy , bez układów , a przede wszystkim konkretnej kasy , możesz sobie co najwyżej w jajo stuknąć Wink .







Wracając do głównego temat :
Francja , imigrant na "czarnego" waleta atakuje kobietę na ulicy : https://twitter.com/MaFrance9/status/1043128060785176578
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
absolutarianin




Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:27, 22 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto został w terenach okupowanych niestety niewiele może zrobić, właściwie nic, wynika to z trzech faktów:

Primo: na terenach okupowanych nie dojdziesz sprawiedliwości, z samej definicji, sądy działają dla okupanta
Secundo: na terenach okupowanych bardzo sprawnie działa aparat przymusu i represji, znowu z definicji, bo to teren okupowany!
Tertio: na terenach okupowanych najpierw wybija się inteligencje przez co reszta jest zbyt tępa, żeby coś dostrzec, poza promocja w biedronce, i zbyt strachliwa, żeby stanąć za sobą murem

Dlatego jak ci do domu wyparuje banda dresów i zrobią kupę na środku dywanu, a nie masz broni, to jedyne, co możesz zrobić, to... wyjsć. I zorganizować pomoc albo broń, albo kumpli poza domem. To samo zrobisz, jak cię małżonek pobije, nie będziesz szumil w domu, bo skonczy sie niebieska karta, czy innymi żółtymi papierami (i nie tymi na samochod zabytkowy Laughing) tylko pójdziesz spać do kumpla, a wrócisz, jak będziesz mógł coś wskórać. I to tez większość rozsądnych ludzi zrobiła, pojechali na emigracje, ogarneli sobie mety, gdzie nie sięga pałka okupanta i potem dopiero wzięli się za organizacje opiniotwórczych grup oporu, bo dopiero wtedy możesz mowić prawdę. Ja mogę mowić prawdę, bo jestem we włoskim lesie i nikt mnie tu z tamtego grajdołka szukać nie będzie, a przynajmniej nie z takiego błahego powodu, bo to kosztuje. Italiancow zaś to gowno za przeproszeniem obchodzi, co mi tam w polandeszu solą w oku stoi, bo ich ogólnie guzik obchodzi, co jest po polsku napisane.

Dlatego jedynym sensownym exploitem na ten matriks po polsku jest ewakuować się do kraju nr 2 żeby sobie ogarnąć byt, czy tam formalności socjalne, jeżeli komuś to jest oczywiście potrzebne plus zaplecze finansowe (jakaś mini praca, ubezpieczenie) ogólnie wizerunek dobrego obywatela, no bo w gościach tam jesteś i tam się nie odzywasz. Zaś do kraju nr 3 ewakuować się praktycznie przebywać, basen morza śródziemnego polecam, mówisz ze jesteś tu na wakacjach, możesz nawet nieruchomość wakacyjna sobie sprawić, one tu niedrogie i często nie ma za nie żadnych podatkow czy formalności i póki nie wyciągasz łapy do rzadu po nic poty nikt cię nie będzie niepokoił, bylebyś troche € od czasu do czasu wydał. Na cokolwiek mieszkalnego gdzie jest łóżko, światło i stolik pod komputer wydasz 10 k€. Za 15k€ to już w dobrej lokalizacji, albo nawet z kawałkiem ziemi. Na wschód od Apeninów jeszcze taniej. Oczywiście dbasz, żeby jak najmniej informacji przepływało miedzy krajem 2 i 3 (na zachodzie nie ma z tym problemu) i najlepiej żadne miedzy 1 a 2. To ze ilośc oficjalnych informacji miedzy krajem przebywania 3 a krajem 1 ( terenami okupowanymi) ma być równa zeru, nie muszę chyba wspominać. I wtedy sobie możesz do polszy przyjechać ferment zasiać i z okupantem powalczyć, a nie jak ci naiwniacy typu stonoga, czy wspomniany piskorski, którzy na co liczyli? Zawsze przyjdzie taki czas, ze kaska ci stopnieje, a popularność wśród gawiedzi spadnie. I wtedy zapukają do twoich drzwi. Po cichu, o 6tej rano. A głupcy jeszcze nieruchomosci pozadluzane maja, w których mieszkają, albo rodzine, której krzywdę można zrobić, normalnie jak na widelcu!
_________________
"Na szczęście wszelakie - serce trza mieć jednakie" J.Kochanowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768

PostWysłany: 08:49, 23 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Absolutarianin
To wtedy mnie na wolność nie stać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
absolutarianin




Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:41, 24 Wrz '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wolnosc stac kazdego, kajdany nog Ci, podejrzewam, nie skuwaja. Cene ma tylko strach, ile strachu w sobie masz, tyle przyjdzie Ci zaplacic. Mnie moj strach kosztowal 30k eur. Ale zeby sie wykupic z niewoli wlasnego umyslu, to raz w zyciu taki wydatek mozna poniesc, nie zaluje.

Ale sa ludzie, ktorych kosztowal duzo mniej. Kiedys, jak jeszcze bylem mlodziakiem, w podrozy poslubnej z moja pierwsza zona spotkalem w jednym z greckich portow dwoch rodakow, ktorzy tam stali na zdezelowanym jachcie. Jeden z nich przedstawil sie jako byly prezes NBP, drugi mniej byl wylewny, ale majacy chyba niezly ubaw z mlodego zonkosia probujacego zadowolic niezadawalalne kobiety Laughing wypowiedzial slowa, ktore zostaly mi w pamieci na cale zycie:

"ty sie nie martw, ze nie masz pieniedzy - ludzie maja" Cool
_________________
"Na szczęście wszelakie - serce trza mieć jednakie" J.Kochanowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:17, 14 Paź '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo napisał:
zibimark napisał:
chemicloo napisał:
co to znaczy psychopatą?


Asekurant z ciebie,wiele w tobie wątpliwości,nawet tego nie jesteś pewien co znaczy pojęcie psychopata. A skoro tak to może nie jesteś pewien również wiarygodności zasad które wyznajesz. Zdecyduj sie na coś bo powiadam ci- lepiej znaleźć z głupim niż zgubić z mądrym.
co a jeśli a gdyby ... a co gdy w czasie dupokratycznych wyborów kolejny Hitler dojdzie do władzy?

Cytat:
Powtórze -bo ty jak masz w zwyczaju odpowiadasz pytaniem na pytanie- z jakiego ćwierkał bys klucza gdyby twój król okazał sie psychopatą?
jeeezusie świetlisty, widzisz i nie grzmisz. są jeszcze sejmiki ziemskie i sejm walny, chyba nie?

...i dlaczego ordynacja wyborcza zezwala tylko na maks. dwie kadencje prezydęta (który swoją drogą i tak gówno może)? Laughing . Przecież to absurd! Skoro ktoś rządzi dobrze , to dlaczego ustawowo nie wolno dopuszczać, by siedział na trzeciej ...i kolejnej?? ...myślałem, że podobno (wolni) ludzie, w wolnych wyborach, mogą sobie wybierać swojego "przedstawiciela do władz", kogo tylko chcą ... Laughing Laughing Laughing


to ja wam powiem dlaczego. Ano dlatego, żeby "za dobrze" to nigdy nie było. Bo plan musi być wypełniany, powoli, bo powoli, ze zgrzytami, ale machina dupokratyczna ma nieubłaganie wieźć ludzi tam, gdzie starsi i mądrzejsi zaplanowali: weźmy choćby na przykład [politykę] multikulti. Zawsze ludziom coś będzie nie pasowało, zawsze będą na coś narzekać, i -nawet gdyby jakimś trafem do władzy dorwał się jakiś czubek który chce np. zamykać granice- to i tak ,w końcu ludziska wymienią swojego "przedstawiciela" na bardziej "otwartego", "światłego" ... a trudniej się z czegoś potem wycofać, niż wdepnąć. Surprised



chemicloo napisał:
dupokracja to stricte masoński system sprawowania (nie)rządów.

Jak mówi Prof. Bartyzel: [demokracja] jest totemem ideologicznym dla chcących budować świat od nowa.





w dupokracji problem nie do rozwiązania. Bo nie ma komu krzyknąć: Hola! -i postawić tamę zalewowi imigrantów (jeśli np. taki zalew został wcześniej zaplanowany przez starszych i mądrzejszych w Brukseli) .
W dupokratycznym (nie)rządzie zawsze będą jakieś "nieszczelności" (opinie/podziały/wieloznaczności/dialektyczny dyskurs). Także, ten tego... nie liczcie że jak sobie wybierzecie (teraz już) "odpowiednie" władze, to one się czemuś przeciwstawią, albo zablokują Confused TO JEST Z DUPOKRATYCZNEJ NATURY DEMOKRACJI NIEWYKONALNE. Także ten tego, ten - pogódźcie się z tym, że ciapatych, ukraińców, filipińczyków - i kogo tam jeszcze - będzie tylko przybywać.


Co do jednego myli się Pani Teglund: to nie jest ostatni dzwonek. Laughing . Nie teraz, to za 4/8/12.. lat ludzie "wybiorą" sobie wreszcie "światłych", postępowych przedstawicieli... Surprised
Zresztą, jak można łatwo zauważyć, to wszystko jest nieszczelne ,ze swej własnej, przyrodzonej, dupokratycznej natury Surprised


Tylko Królestwo:
Cytat:
Bez zaprowadzenia Królestwa nic z tych spraw nie może i nie będzie załatwionych. Logika.

http://www.metrykakoronna.org.pl/


_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:16, 21 Paź '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsze getta muzułmańskie w Polsce

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 83, 84, 85   » 
Strona 70 z 85

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile