W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie   
Podobne tematy
TAK dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie30bez ocen
Polska obowiązkowo przyjmnie imigrantów131
imigranci wywołali zamieszki we Włoszech419
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
25 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 148373
Strona:  «   1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 83, 84, 85   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:24, 03 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
To twoja wypowiedź czy kogoś cytujesz ? Ludzie od zawsze się mieszali , bo inaczej by się więcej zjebów genetycznych rodziło .

To moja wypowiedź.
Nie myl mieszania się ludzi z mieszaniem ludów, nacji, kultur, czyli z multi-kulti. Samo to zjawisko nie byłoby niczym złym, gdyby zachodziło naturalnie. Nie chodzi nawet o to, że to jest złe samo w sobie - chodzi o to, że stoją za tym bardzo źli ludzie (?) mający niecne zamiary, że to służy ich agendzie, czyli jeszcze większej kontroli i zniewoleniu społeczeństw.

Niestety nie wszyscy ludzie od zawsze się mieszali, bo wśród rządzących monarchii, częstym zjawiskiem było płodzenie dzieci przez blisko spokrewnionych rodziców i w tych środowiskach, do dzisiaj bardzo wpływowych, rodzi się więcej zjebów genetycznych. Jest to jedną z przyczyn dlaczego władza jest taka zjebana.

Ordel napisał:
Ludzie od zawsze migrują , z tym że to na co patrzymy dziś jest wywołane po to by położyć jeszcze większą kontrolę na społeczeństwo .

O tym właśnie piszę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:55, 03 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
A kolejna jest sprawa taka że skoro my biali mogliśmy brać przez setki lat w koloniach murzyńskich co chcieliśmy , to teraz niech czarni sobie to odbiją , na krajach które miały kolonie : Niemcy , Belgia , GB itd . Szwedzi chyba koloni nie mieli , ale że są nadgorliwi w temacie to na dupę największe walce przyjmą .
WY BIALI Ordel przestańcie bredzić ,po WASZEMU filozjofować* ,bo mnie Wasze zidiocenie strasznie kurwa aktywuje. Exclamation
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:08, 05 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lolo




Dołączył: 23 Wrz 2017
Posty: 101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:27, 28 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak naprawdę wygląda życie wśród uchodźców? Ośrodek dla imigrantów pod Warszawą.




Siostrzeniec Róży Thun odzyskał miasteczko! Wartość 1.500.000.000zł!
https://youtu.be/SvhtNhOa5Ac





.
_________________
praca czyni wolnym,powiedział pan do niewolnika ,minutę przed śmiercią
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 09 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My tu gadu gadu o potencjalnym zagrożeniu muzułmańskimi imigrantami... a tymczasem niemieckie zmutowane raki korzystając z naszej nieuwagi zaraz dobiorą nam się do dupy.

I ciekawe jaką receptę na to mają nasz rząd i lokalne kółka patriotyczne? Smile


Zmutowany rak uciekł z Niemiec. Rozmnaża się bezpłciowo i niszczy ekosystemy

Historia jak z horroru. 10-nożny mutant potrafi rozmnażać się bezpłciowo, ucieka z laboratorium w Niemczech i rozpoczyna globalną inwazję. To żarłoczne zwierze może mieć katastrofalny wpływ na ekosystemy Europy i Afryki.

ak marmurkowy jest wszystkożernym słodkowodnym gatunkiem. W 1995 roku został uwolniony do środowiska naturalnego w Niemczech. To spowodowało ogromne konsekwencje. W wyniku mutacji genetycznej ten rak uzyskał zdolność partenogenezy. Potwierdzają to prowadzone na nich badania genetyczne. Badania opublikowano w czasopiśmie Sciencemag.org.

Te zwierzęta tworzą teraz ogromne kolonie, w których znajdują się wyłącznie samice. Same zapładniają składane przez siebie jaja. Marmurkowate są jedynymi skorupiakami rozmnażającymi się w ten sposób. W ten sposób rozprzestrzeniają się na niemalże całą Europę i Afrykę. Jedzą praktycznie wszystko, małe ryby, owady, ślimaki a nawet zgniłe liście.

Rak marmurkowy jest wszystkożernym słodkowodnym gatunkiem. W 1995 roku został uwolniony do środowiska naturalnego w Niemczech. To spowodowało ogromne konsekwencje. W wyniku mutacji genetycznej ten rak uzyskał zdolność partenogenezy. Potwierdzają to prowadzone na nich badania genetyczne. Badania opublikowano w czasopiśmie Sciencemag.org.

Te zwierzęta tworzą teraz ogromne kolonie, w których znajdują się wyłącznie samice. Same zapładniają składane przez siebie jaja. Marmurkowate są jedynymi skorupiakami rozmnażającymi się w ten sposób. W ten sposób rozprzestrzeniają się na niemalże całą Europę i Afrykę. Jedzą praktycznie wszystko, małe ryby, owady, ślimaki a nawet zgniłe liście.

Cały proces rozrastania się populacji zauważył Gerhard Scholtz. Jest biologiem ewolucyjnym na Uniwersytecie Humboldta w Berlinie. Prześledził on "opanowywanie świata" przez nowy gatunek. Według jego badań, największe zagrożenie raki stanowią na Madagaskarze. Obecnie zagrażają tam przetrwaniu siedmiu gatunków raków. Unia Europejska długo nie czekając postawiła zakaz handlu i hodowli marmurkowatych.

Co ciekawe, ekspansja raka w środowisku jest analogiczna do tworzenia się nowotworów u ludzi. Podobieństwo do rozmnażania bezpłciowego zauważył Frank Lyko, genetyk molekularny z Niemieckiego Centrum Badań nad rakiem w Heidelbergu. Pięć lat temu Lyko zainteresował się marmurkowatymi, zwanym Procambarus virginalis.

Lyko uważa, że stworzenie może zachowywać się podobnie do tego, jak normalna komórka, która zamienia się w nowotwór i tworzy własne klony. W szczególności chciał zbadać genomy raków, aby odkryć podstawowe mechanizmy leżące u podstaw epigenetyki. Chodzi o poszukiwanie wiązania cząsteczek DNA, które dałoby odpowiedź na sposób stymulacji wzrostu guza i pomagać rozprzestrzenianie się raka.

Według analizy DNA badanych raków, sugeruje się, że mają one trzy zestawy po 92 chromosomy. To coś nadzwyczajnego, bo normalnie DNA raka składa się z dwóch zestawów. Dwa z nich pochodzą z różnych części świata, a należą do raków bagiennych. W komórkach zarodkowych znajduje się zawsze pojedynczy zestaw. Poprzez kopulację ze zdrowymi rakami, ale należącymi do innego podgatunku, powstały mutanty, które opanowują właśnie świat.


https://tech.wp.pl/zmutowany-rak-uciekl-.....993152129a
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:23, 15 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo matka natura jest bardzo mądra i chce nadążyć za ludźmi. Pokazała w ten jakże subtelny sposób co zżera Niemcy - tu same samice - ciapate same samce i wszystko gra.



Laughing


----

Bimi napisał:

" ak marmurkowy"

Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lolo




Dołączył: 23 Wrz 2017
Posty: 101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 08 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taka posucha na forum, Mała pij więcej, znaczy pisz więcej, w sumie to pojęcia wymienne, nagle wszyscy abstynęci sie zrobili Wink Smile


_________________
praca czyni wolnym,powiedział pan do niewolnika ,minutę przed śmiercią
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:16, 09 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing


i jedyny post na 24/h poszedł

ale rysunek dobry


Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:43, 10 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takim wieśniakom jak wy, to bym zatrudnił araba, żeby przyjechał do tej waszej wsi i zasadził wam z płaskacza,
ale mam litość nad zwierzętami.

zrozumcie zjeby, że nie ma żadnego konfliktu na linii muzułmanie kontra reszta świata.
w każdym razie nie jest on większy niż ten wasz LZS polska A vs LZS polska B.

dzisiejszy świat rządzi się zupełnie innymi zasadami niż te wasze wiejskie kluby i kibole umawiający się na ustawki.
albo się nauczycie w nim żyć, albo nie.
on się do was na pewno nie dostosuje.

skoro i tak musicie się nauczyć w nim żyć, to po chuj plujecie przy tym na innych? utrudniacie sobie tylko życie na przyszłość Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lolo




Dołączył: 23 Wrz 2017
Posty: 101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:52, 10 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mamy wyjscia ? Laughing

pierdol sie wzajemnie z brudasami, ot wyjście Smile Laughing
_________________
praca czyni wolnym,powiedział pan do niewolnika ,minutę przed śmiercią
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:51, 10 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poczekam aż zapełzniesz do tego brudasa błagać o pracę, jak na prawdziwego polaka przystało Smile

bo jedno co na pewno wiemy do świecie, to że rządzi nim kasa, bez której żyć się nie da.
zaś jedno co wiemy na pewno to tobie i twoich kolegach patriotach, to że jej nie macie.

więc to tylko kwestia czasu jak się zaczniesz poniżać przed tym, czym tak dziś gardzisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:39, 11 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
takim wieśniakom jak wy, to bym zatrudnił araba, żeby przyjechał do tej waszej wsi i zasadził wam z płaskacza,
ale mam litość nad zwierzętami.

zrozumcie zjeby, że nie ma żadnego konfliktu na linii muzułmanie kontra reszta świata.
w każdym razie nie jest on większy niż ten wasz LZS polska A vs LZS polska B.

dzisiejszy świat rządzi się zupełnie innymi zasadami niż te wasze wiejskie kluby i kibole umawiający się na ustawki.
albo się nauczycie w nim żyć, albo nie.
on się do was na pewno nie dostosuje.

skoro i tak musicie się nauczyć w nim żyć, to po chuj plujecie przy tym na innych? utrudniacie sobie tylko życie na przyszłość Smile


To co piszesz nie ma żadnego pokrycia w faktach jeśli o mnie chodzi - gdzie ja pisałam, że nie lubię czy nienawidzę muzułmanów??
Mam awersję tylko do tych co zgwałcili do tej pory, ukradli albo dopuścili się rozboju - do reszty nic - zarówno do gwałcących i kradnących niemuzułmanów też - ale skoro muzułmanie to większość wśród tej grupy to mogłeś tak zrozumieć.

Na przyszłość fakty albo pisz gdzie indziej.

W Wawie był jakieś 2 mies. temu brutalny gwałt na Polsce przez muzułmanina tu mieszkającego - i tak masz rację muszę z tym faktem żyć - ale czy to znaczy że nienawidzę ich wszystkich? No chory by zrozumiał, że nie


Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:30, 11 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, no.
Innymi słowy: nie masz nic do gwałcicieli i bandytów, o ile nie są muzułmanami.

W sumie to cię rozumiem...
Bo ja np. też nie mam nic do kobiet, o ile nie są tak puste jak ty, tudzież ten tu stolec.

Nie powinienem cię oskarżać o dyskryminację względem wynaturzonych muzułmanów, gdy tymczasem sam nie toleruję kobiet głupszych od świń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:39, 12 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CBOS opublikował najnowszy raport na temat stosunku Polaków do przedstawicieli innych narodów.
W żadnym przypadku sympatia do narodowości nie przekroczyła 50 proc.




https://www.o2.pl/artykul/wiemy-kogo-nie.....847138945a

I jak tu nie być dumym z patriotyzmu Polaków? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:25, 12 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to jest ciekawe że Polacy najbardziej lubią Czechów, bo jest to najwidoczniej nieodwzajemniona sympatia. Wiem co mówię bo mieszkałem trochę w Czechach, i co prawda ja w relacji z pepikami jakichś większych problemów nie miałem, bo umiałem się zachować, ale z obserwacji powiem że Czesi to ogólnie Polaków nie lubią. I w sumie to się nie dziwię. Polacy kojarzą się Czechom z pijaństwem, burdami w pubach, kradzieżami, i cwaniactwem (słynna afera gdy Polacy sprzedali do Czech sól spożywczą którą zbierali po zimie z ulic - Czesi do dzisiaj to rozpamiętują). Polaków się ogólnie nie lubi, w kolejce w sklepie kiedy usłyszą polską mowę to patrzą się krzywo, kiedy o coś pytasz to spławiają cie i mówią że nie znają angielskiego i że cie nie rozumieją (niektóre słowa w języku polskim i czeskim są podobne, więc niekiedy nawet angielskiego nie potrzeba, a i tak cie spławiają). I na prawdę długo trzeba nad tym pracować, i pokazać że nie jesteś taki jak inni Polacy, żeby Czesi cie polubili, ale jak już cie Czesi polubią to zabawa z nimi przednia przy piwku w pubie Wink

A tak w ogóle, to czy gdziekolwiek nas lubią? W jakimkolwiek kraju? Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:39, 12 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda nie mam takich doświadczeń, jak Azyren, ale zakładając, że to prawda, to jeśli miałbym spekulować – zrzuciłbym to na karb prawa wielkich liczb. Polska, poza raczej nielicznymi wysoko wyspecjalizowanymi fachowcami jak lekarze czy informatycy, eksportuje głównie doły społeczne. Czechów jest 10 milionów, Słowaków – 5 milionów, a Polaków – prawie 40 mln. To logiczne, że wśród tak dużej grupy znajdzie się dużo więcej chamów i prostaków niż paromilionowego narodku Pepików. Jeśli ta antypatia jest faktycznie powszechna, to wiązałbym to również z udziałem PRL w inwazji wojsk Układu Warszawskiego po praskiej wiośnie 1968 roku. Poza tym nigdy w Karkonoszach żadnego spięcia z Czechami nie miałem ani osobiście, ani nie byłem też świadkiem podobnego zdarzenia, a samą Śnieżkę deptałem wieeelokrotnie. Smile
_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:40, 12 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

good why napisał:
Co prawda nie mam takich doświadczeń, jak Azyren, ale zakładając, że to prawda, to jeśli miałbym spekulować – zrzuciłbym to na karb prawa wielkich liczb. Polska, poza raczej nielicznymi wysoko wyspecjalizowanymi fachowcami jak lekarze czy informatycy, eksportuje głównie doły społeczne. Czechów jest 10 milionów, Słowaków – 5 milionów, a Polaków – prawie 40 mln. To logiczne, że wśród tak dużej grupy znajdzie się dużo więcej chamów i prostaków niż paromilionowego narodku Pepików. Jeśli ta antypatia jest faktycznie powszechna, to wiązałbym to również z udziałem PRL w inwazji wojsk Układu Warszawskiego po praskiej wiośnie 1968 roku. Poza tym nigdy w Karkonoszach żadnego spięcia z Czechami nie miałem ani osobiście, ani nie byłem też świadkiem podobnego zdarzenia, a samą Śnieżkę deptałem wieeelokrotnie. Smile


Masz w tym co piszesz dużo racji, ale też faktem jest że Czesi to bardzo spokojny i ułożony naród, w tym sensie że... jakby to ująć, tam nawet patologia społeczna jest mniej patologiczna niż polska patologia społeczna. Nie wiem czy to wynik genów, czy wychowania, czy jednego i drugiego po trochu, ale Czesi, nawet biedni Czesi, są stosunkowo spokojni. Mogę ci zagwarantować że możesz się przespacerować wieczorem pomiędzy czeskimi blokowiskami, i nikt cie nie zaczepi. No chyba że krzyczysz głośno po polsku albo na osiedlu jest dużo Cyganów, to oni to faktycznie rozrabiają i Czesi maja z nimi duży problem. Najwięcej Romów w Europie jest własnie w Czechach, na Słowacji, na Węgrzech i w Rumunii, a że Czesi nie są skłonni do płacenia im kolosalnego socjalu jaki dostają na zachodzie, a nawet w Polsce (u nas wbrew pozorom też dostają oni dużo pieniędzy, nawet do 4 tyś złotych na rodzinę!) to są to też Romowie stosunkowo biedni i agresywni.

A co do braku spięć z Czeskimi turystami, to to jest chyba oczywiste że jak przyjeżdżają w gości jako turyści, to automatycznie traktują lepiej Polaków niż w przypadku kiedy sytuacja jest odwrotna? Nie wiem co w tym takiego dziwnego. Jeśli mi @GW nie wierzysz, to mogę się z tobą nawet założyć o wszystkie moje mBTC, że tak jest... pojedź na dłużej do Czech, odnoś się otwarcie z tym że jesteś Polakiem, w spożywczaku, w supermarkecie, w galerii handlowej, w parku... gdziekolwiek, a zobaczysz jaką miłością pałają pepiki do swoich słowiańskich braci zza Karpat Wink

Fakt że niechęć ta wyrażają we w miarę "kulturalny" (jeśli można to tak nazwać) sposób, wrogim spojrzeniem czy chamskim komentarzem typu "ciuraku, zasrane polaki, ja prdele, do pici, co tady dzielasz? preczo ty nie na Polsku?", i raczej cie nie pobiją, ale niechęc ta widac i czuć w powietrzu jeśli się mówi przy nich po polsku.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:08, 14 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
No, no.
Innymi słowy: nie masz nic do gwałcicieli i bandytów, o ile nie są muzułmanami.

W sumie to cię rozumiem...
Bo ja np. też nie mam nic do kobiet, o ile nie są tak puste jak ty, tudzież ten tu stolec.

Nie powinienem cię oskarżać o dyskryminację względem wynaturzonych muzułmanów, gdy tymczasem sam nie toleruję kobiet głupszych od świń.


Jak nie czytasz co piszę to się nie ośmieszaj na siłę robiąc ze mnie antymuzułmankę - kogoś musisz wiem ale ode mnie się odpierdol i trzymaj faktów!

Jeszcze raz przypomnę co napisałam, że wszystkimi gardzę, którzy gwałcą i grabią NIEMUZUŁMANAMI też :


Kruczowłosa napisał:

To co piszesz nie ma żadnego pokrycia w faktach jeśli o mnie chodzi - gdzie ja pisałam, że nie lubię czy nienawidzę muzułmanów??
Mam awersję tylko do tych co zgwałcili do tej pory, ukradli albo dopuścili się rozboju - do reszty nic - zarówno do gwałcących i kradnących niemuzułmanów też - ale skoro muzułmanie to większość wśród tej grupy to mogłeś tak zrozumieć.

Na przyszłość fakty albo pisz gdzie indziej.

[...]
Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lolo




Dołączył: 23 Wrz 2017
Posty: 101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:51, 17 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
poczekam aż zapełzniesz do tego brudasa błagać o pracę, jak na prawdziwego polaka przystało Smile

bo jedno co na pewno wiemy do świecie, to że rządzi nim kasa, bez której żyć się nie da.
zaś jedno co wiemy na pewno to tobie i twoich kolegach patriotach, to że jej nie macie.

więc to tylko kwestia czasu jak się zaczniesz poniżać przed tym, czym tak dziś gardzisz.


ty Bimi to jednak jesteś myśliciel wyprzedzajacy przyszłość, ładnie rozgryzłeś ten szczwany plan by nie zrobili z Polski judeopoloni należy wpuścić jak najwięcej muslimów, stworzyć jak najmniej przyjazdne środowisko do życia pejsom, qrwa widze prawdziwy zakamuflowany patriota chłodno myślac wybierasz mniejsze zło prawa szariatu nad talmudycznym.

nom, w świetle ostatnio ukazanego teatru "dialogu" polskojęzycznych żydów z żydami między narodowymi zupełnie uzasadnionym wydaje sie przyjęcie jak najwięcej muslimów bo nam w oczach opinii między narodowej to od górnie delikatnie mówiac nie wypada antysemitować podczas gdy dla arabów jest to oczywiste jak to że co dzień wschodzi słońce.

teraz już zaczynam rozumieć dla czego pseudo prawicowy PiS nie chce w Polsce od wiecznych wrogów tzw. żydostwa Rolling Eyes

musze przyznać że nie doceniłem wizjonerstwa drogiego kolegi Wink Smile szacun Shocked Laughing

a już tak gwoli zejścia na ziemie

Cytat:
bo jedno co na pewno wiemy do świecie, to że rządzi nim kasa, bez której żyć się nie da.


ale kto i w jakim celu rzadzi kasa tego już nie wiemy ? tu zapewne chodzi o "palmy luksusowe" Laughing dla każdego kto ocaleje po 2,5 palmy na głowe plus święty obrazek któremu należy poklony oddawać, ta bez osobowa kasa to normalnie wielkoduszna jest tylko ni chuja nie moge pojać czy ten obrazek to taka abstrakcja czy cel nadrzędny Smile

inna historia, pizdzi, śniegi, deszcze, wieje, ale patrzcie jak modnie eksponuje kostki/skarpetki Laughing normalnie palma luksusowa, na topie Laughing



w sumie ciekawe jakie jest praktyczne zastosowanie tych ściagaczy ? może blokujac dopływ krwi do stóp daja plus 30 % luksusowej palmy w głowie ? Laughing
_________________
praca czyni wolnym,powiedział pan do niewolnika ,minutę przed śmiercią
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:57, 17 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lolo napisał:
Bimi napisał:
poczekam aż zapełzniesz do tego brudasa błagać o pracę, jak na prawdziwego polaka przystało Smile

bo jedno co na pewno wiemy do świecie, to że rządzi nim kasa, bez której żyć się nie da.
zaś jedno co wiemy na pewno to tobie i twoich kolegach patriotach, to że jej nie macie.

więc to tylko kwestia czasu jak się zaczniesz poniżać przed tym, czym tak dziś gardzisz.


ty Bimi to jednak jesteś myśliciel wyprzedzajacy przyszłość, ładnie rozgryzłeś ten szczwany plan by nie zrobili z Polski judeopoloni należy wpuścić jak najwięcej muslimów, stworzyć jak najmniej przyjazdne środowisko do życia pejsom, qrwa widze prawdziwy zakamuflowany patriota chłodno myślac wybierasz mniejsze zło prawa szariatu nad talmudycznym.

umówmy się: nie ty będziesz decydować o tym kto kiedy kogo wpuści, a kogo nie.
twój rząd zrobi to za ciebie, bo ten dla kogo pracuje mu każe.

a dla kogo pracuje rząd? praktycznie zawsze dla tego co ma kasę.

i tak oto gdy ty protestowałeś przeciw przyjęciu pięciu tysięcy muzułmanów, bo przecież zabiorą ci pracę, tylnymi drzwiami wjebały ci się do kraju dwa miliony ukraińców. każdy z nich z o wiele gorszą historyczną urazą do polski, niż jakikolwiek przybysz z bliskiego wschodu.

jesteś głupkiem - powiedzmy sobie to wprost. nie trzeba nawet oglądać głupawych ikonek w twoich postach, żeby to wiedzieć.
i dlatego że jesteś głupkiem, bardzo łatwo jest sterować tym co myślisz że jest twoimi oryginalnymi poglądami.
ty nie masz oryginalnych poglądów. ty masz wyłącznie odruchy stadne, jak typowy baran. a raczej owca, bo baran to przynajmniej ma jaja.

jeśli rząd, czyli ci co mu każą bo ich na to stać, będzie chciał przyjąć emigrantów, albo zmienić system na taki czy owaki - wprowadzić religię taką czy inną, to zacznie od tego aby ty i pozostali debile twojego pokroju zmienili poglądy na popierające ten system.
i gwarantuje ci, że nie zajmie mu to więcej niż rok - tacy jesteście puści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:03, 18 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zdziwiłabym się, gdyby gościu co kręcił filmik na sylwestra w Bonn (3 mies temu) to był bimi - który z okna kręci filmik i się śmieje z tego, że do ludzi z samochodów muzułmanie strzelają z fajerwerków - każdy wie, że im większy fajerwerk tym rażenie jak z broni palnej... film z Bonn i nie tylko poniżej:


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:08, 22 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamykam ten cały temat, który tutaj założyłam ze swojej strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:10, 22 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kruczowłosa napisał:
Zamykam ten cały temat, który tutaj założyłam ze swojej strony.

Laughing , wyśmiać cię to za mało .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:13, 07 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otwieram temat na nowo Very Happy i zmieniam jego nazwę na: The Manufacture of Consent , co w wolnym tłumaczeniu oznacza Produkowanie Przyzwolenia w tępych umysłach goi na ludobójstwo muzułmanów!



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lolo




Dołączył: 23 Wrz 2017
Posty: 101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:30, 07 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

one1 napisał:
Produkowanie Przyzwolenia w tępych umysłach goi na ludobójstwo muzułmanów!
Ty się czasami z dupoOKO na rozumki nie zamienił ? Wypierdalaj ze swoimi fantazjami do Szwecji , przekonasz się szybko na czym polega ludobójstwo -ludobójstwo dokonywane przez muzułmanów ,najpierw kulturowe ,ekonomiczne na białym człowieku w Szwecji. Kurwa, nie będzie w Polsce przyzwolenia na ruchaczy kóz . Dosyć kurwa tej naszej otwartej wielowiekowej gościnności i tolerancji. Pogościli się ,to spierdalać do swoich domów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 83, 84, 85   » 
Strona 67 z 85

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile