W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie   
Podobne tematy
TAK dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie30bez ocen
Polska obowiązkowo przyjmnie imigrantów131
imigranci wywołali zamieszki we Włoszech419
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
25 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 148712
Strona:  «   1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 83, 84, 85   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:50, 17 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak piszesz @goral z tym że Niemcy chuja reparacji dostaną za ziemie utracone na wschodzie . Szczecin czy Wrocław to są Słowiańskie miasta , z tą uwagą że Szczecin był Polskim lennem i gdzieś tam przez chwilę był Polski . Natomiast co do Gdańska to po II wojnie światowej miał być dalej Wolnym Miastem ( czyt. niemieckim ) , ale Stalin się nie zgodził , ma być Polskim miastem . Do dziś w Niemczech są 3 czy 4 stowarzyszenia działające na rzecz przywrócenia Wolnego Miasta Gdańsk .
I to dzięki Stalinowi i Armii Czerwonej Wojsko Polskie jedyny raz w tysiącletniej historii ( no może nie tysiącletniej bo Berlin nie ma tysiąca lat , a Chrobry miał lenna do Łaby ) , Polacy brali udział w zdobywaniu stolicy Niemiec gdzie 2 maja na bramie Brandenburskiej wywiesili swoją flagę . To było największe zwycięstwo oręża Polskiego w jego całej historii .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 17 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Tak jak piszesz @goral z tym że Niemcy chuja reparacji dostaną za ziemie utracone na wschodzie . Szczecin czy Wrocław to są Słowiańskie miasta , z tą uwagą że Szczecin był Polskim lennem i gdzieś tam przez chwilę był Polski . Natomiast co do Gdańska to po II wojnie światowej miał być dalej Wolnym Miastem ( czyt. niemieckim ) , ale Stalin się nie zgodził , ma być Polskim miastem . Do dziś w Niemczech są 3 czy 4 stowarzyszenia działające na rzecz przywrócenia Wolnego Miasta Gdańsk .
I to dzięki Stalinowi i Armii Czerwonej Wojsko Polskie jedyny raz w tysiącletniej historii ( no może nie tysiącletniej bo Berlin nie ma tysiąca lat , a Chrobry miał lenna do Łaby ) , Polacy brali udział w zdobywaniu stolicy Niemiec gdzie 2 maja na bramie Brandenburskiej wywiesili swoją flagę . To było największe zwycięstwo oręża Polskiego w jego całej historii .


Do 1970 roku, Cały tak zwany "zachód" nie uznawał granic Polski na zachodzie.
Dopiero umowa miedzy Polską a RFN ostatecznie te granice potwierdziła.
Gdańsk miał być nadal Wolnym Miastem, dlatego nawet niemieckie wojska z pomorza uciekały w jego kierunku a nie w kierunku Rzeszy.
Stalin jednak raz na zawsze skończył z "koloniami" germańskimi na wschodzie, znikły więc Prusy Wschodnie, podzielone między ZSRR i Polskę (zachód uznał przejęty teren przez ZSRR ale nie uznawał Polskiej części Prus) oraz oddał Gdańsk w 100% Polsce.
Gdańsk miał status Wolnego Miasta, i Stalin mógł, spokojnie to przejąć jak zrobił z Kaliningradem (Królewcem).
Tak więc Stalinowi zawdzięczamy granice jakie mamy na zachodzie, północy i to, że mamy wybrzeże 440 km a nie jak przed wojną ok. 70 km.


Gwoli ścisłości.
Polska flaga nie była na Bramie Brandenburskiej, ale na Kolumnie Zwycięstwa.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:35, 17 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:


Odezwał się kurwa doradca moralny, społeczny i polityczny Smile

A może raczej sam powinieneś się skupić na tej swojej legendarnej biedzie, cobyś w końcu mógł zamknąć mordę i przestać wszystkich naokoło obwiniać o to jak masz przejebane? Zamiast znowu się wpierdalać między wódkę a zakąskę, mówiąc innym jak mają żyć...

A co do twego durnego komentarza, czy ci się to podoba, czy nie, świat jest tak zbudowany, że statystycznie z dobrej woli najwięcej oddają ci, co sami mają najmniej. Z czego wnioskuję, że ty nie jesteś aż taki biedny na jakiego wyglądasz, a jesteś ino kolejnym typowym polskim skąpym chujem, co samemu nie zje i drugiemu nie da, gdyż "dobry powód" (czyt. wymówka) ku temu zawsze się jakiś znajdzie...


Mirkas, za chwilę Szanowny Pan Administrator odejmnie Ci posty, bo nie podzielasz przekonania, że to nie HORDY MŁODYCH MUZUŁMANÓW a biedne kobiety z dziećmi, potrzebujące chrześcijańskiego miłosierdzia od ateistów.

Nie wiem dlaczego Szanowny Pan Administrator tak bluzga na Ciebie z powodu innego punktu widzenia.
Przypuszczam, że jest bardzo nie w humorze.

Może otrzymał jakieś upomnienie, że za mało angażuje się w przekonywanie krasnoludzkości z FP2, co do konieczności przyjęcia miłosiernej postawy chrześcijańskiej względem HORD MŁODYCH MUZUŁMANÓW.
(marne ca 50 per day człowieków, więc nie ma co rwać włosów z głowy)

Szanowny Pan Administrator usiłuje przekonywać, że widoczne na filmikach HORDY MŁODYCH MUZUŁMANÓW to są kobiety z dziećmi.

Ja się niczemu NIE DZIWIĘ, gdyż jestem starą ŻYDÓWĄ. I takie zaklęcia rzeczywistości są normalnym zjawiskiem wśród braci w moim sztetlu.

Ostatnio byliśmy zaproszeni do restauracji przez gojkę adwokatkę. Na stole stał razowiec i miska ze smalcem (świńskim). Moi kochani bracia niezwłocznie zrobili sobie aperitif smarując pajdy, zagryzając i chwaląc- "dobry ten GĘSI smalec". Laughing

www.ms-sommelier.pl/index.php/artykuly/6-herbata-aperitif-i-digestif
Aperitif może oznaczać również przekąskę serwowaną na początek posiłku, która ma za zadanie pobudzić nasz apetyt (krakersy, sery, pasztety, oliwki) albo ...


Jako obżydliwa, upierdliwa Żydówa, po raz kolejny załączam filmik z wykładem Billa Warnera

- Katastrofalny wpływ ISLAMU na Europę

Wykład jest bardzo dobrze - zrozumiale poprowadzony. Nawet Szanowny Pan Administrator mógłby poświęcić nieco wolnego czasu na wysłuchanie. Nie musi nawet czytać napisów, bo Bill ma dobrą dykcję.

https://www.youtube.com/watch?v=YPYSyXintI8

Pozdrawiam serdecznie Szanownego Pana Administratora i życzę, aby się nie denerwował, nie pisał o "mordach", "chujach" i "przejebaniu", gdyż w pewnym wieku i roli Pana Administratora forum Prawda dwa, to bardzo NIE PRZYSTOI.

Jeśli Szanowny Pan Administrator ma jakieś profity, które zależą od wizyt gości na Jego forum, to natknąwszy się na wiązki dość prymitywnych wulgaryzmów (bo moga też być oryginalnie ujmujące), więcej tu NIE ZAJRZĄ.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:11, 18 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gea, ja myślę że będąc żydówką, potrafił bym o wiele bardziej elokwentnie przekonać czytelnika dlaczego muzułmanów należy postrzegać jako "hordy dzikich".

wszystko zaczęło się gdy wpierdoliliście się ze swoimi pejsami w sam środek palestyny - między kilkaset milionów arabów.
samo to jeszcze nie było by takie złe, ale natychmiast zaczęliście się rozpychać i generalnie siać terror, przy pomocy najnowszych militarnych zabawek przysyłanych wam zza oceanu przez wujka sama. najpierw zabijaliście brytyjczyków, a jak ci się wyprowadzili, to przerzuciliście się na palestyńczyków. którzy z kolei nie mają się za bardzo dokąd wyprowadzić...

nie zszokuję chyba nikogo mówiąc, że typowy dzisiejszy izraelczyk uważa, że wszystkich tych arabów, którzy są wrogo nastawieni do izaela należy zwyczajnie pozabijać.
w TV oczywiście o tym nie mówią, ale wystarczy pogadać z przypadkowo spotkanym na ulicy żydem, najlepiej jak jest najebany, żeby się dowiedzieć, że oni zamierzają wszystkich arabów pozabijać. a zrobią to m.in. dla nas, polaków - zabiorą muzułmanom jerozolimę i się nią z nami podzielą. a co więcej: zrobią dla nas pomimo tego, że my (polacy) zawsze byliśmy dla nich bardzo źli i przez całe wieki ich ciemiężyliśmy Smile (to nie są moje słowa - ja tylko relacjonuję)

tak że psychicznie i militarnie jesteście już dobrze przygotowani na holokaust arabów.
problem w tym, że jak tylko jebną w palestynie byle rakietę w wózek inwalidzki, to od razu na całym świecie podnosi się raban, że ja pierdole; ludzie przestają kupować towary z izraela, a czasem nawet (o dziwo) pojawiają się jakieś sankcje na poziomie rządowym...
wiec trzeba coś z tym zrobić, bo kilkumilionowy kraj bez poparcia reszty świata długo nie pociągnie - nie w środku arabskiego piekła. co innego jakby się przenieśli np. do kalifornii, gdzie pogoda praktycznie taka sama, a jednak o wiele bezpieczniej. no ale tępemu nacjonaliście nie przegadasz.

w każdym razie, stąd własnie dziś mamy do czynienia z cała tą nagonką na uchodźców z bliskiego wschodu - przedstawianie ich jako jakiś dzikusów, którzy nie są nawet prawdziwymi ludźmi. generalnie terroryści, gwałciciela i kozojebcy.
wszystko to jest częścią tej samej wojny; syjonistów przeciw arabom.
polacy, historycznie, nie mają z tym absolutnie nic wspólnego - to tylko żydzi wciągają tych idiotów w swoją pojebaną religijna wojnę, a ci to łykają jak młode pelikany. swoją droga niezłym trzeba być bezmózgiem, żeby się tak dawać wkręcać, i to w aż takie gówno.

ja np. dam sobie rękę uciąć, że cały ten islamski terroryzm i na pewno zdecydowana większość tych gwałtów jest organizowana za syjonistyczne pieniądze; dokładnie te same co rozjebały WTC.

pamiętam jak dziś gdy w sylwestrową noc, w równocześnie w kilku różnych niemieckich miastach "imigranci afrykańskiego pochodzenia" postanowiły sobie pomolestować kobiety. po dziś nikogo za to nie skazali - najwyraźniej ich tożsamość nie była aż taka oczywista.
takie akcje nie organizują się same i trzeba być naprawdę totalnym imbecylem, żeby wierzyć, że zorganizowali je ci uchodźcy, a nie ci co z nimi od ponad 50 lat walczą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:43, 18 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Powinieneś mi dziękować, że ci mówię tutaj, na tym anonimowym forum, jak twoją postawę postrzegają inteligentni ludzie.
Bo jak kiedyś przyjdzie ci narobić sobie wstydu gdzieś, gdzie ludzie znają twoje nazwisko, to nie będzie już że sobie założysz nowe konto i dalej będziesz napierdalać tą pseudo patriotyczną propagandę obraną w kolorowe piórka twojej popierdolonej judeochrześcijańskiej wiary.

Niesłusznie uzurpujesz sobie prawo przemawiać w imieniu inteligentnych ludzi. Inteligentni ludzie cechują się zwykle kulturą osobistą wyższą od przeciętnej i nie identyfikują się tak bardzo ze swymi poglądami, bo wiedzą, że poglądy mogą się zmienić w miarę poznawania nowych faktów, informacji. Inteligentni ludzie nie wyzywają kogoś od chujów, bo ma inne poglądy.

Inteligentni ludzie kiedy kłamią, to robią to inteligentnie.
Kłamstwem jest, że "napierdalam tu" jakąś "pseudo patriotyczną propagandę obraną w kolorowe piórka mojej popierdolonej judeochrześcijańskiej wiary".
Użytkownicy forum wiedzą, że nie jestem żadnym patriotą, ani tym bardziej wyznawcą żadnej religii, ideologii, zwłaszcza judeochrześcijańskiej wiary. Wielokrotnie pisałem co myślę o tej religii - np. w tym temacie: Zbrodnie KK przeciwko ludzkości, ludobójstwo.

Bimi napisał:
Leć kurwa, leć czym prędzej, pikietować przeciwko tym swoim hordom dzikich muzułmanów, bo to jedyna postawa godna prawdziwego judeochrześcijańskiego syjonistycznego patrioty.

Nie przywitam ich z transparentami, jak ty z goralem, albo jak te głupie feministki:

Jak ktoś fajnie napisał tam w komentarzach:
"Może chodzi o to, że to statystycznie znacznie zwiększa ich szansę na seks?" Very Happy
Może zwolennicy sprowadzania nachodźców po prostu liczą na ostre rżnięcie w dupę? To by wiele tłumaczyło. Problem jest w tym, że myślą oni niewłaściwą częścią ciała.

Bimi napisał:
Co ty myślisz, że ja nie widzę kim ty jesteś i co ty tu robisz?
Najwyraźniej się zapomniałeś gdzie jesteś i z kim masz od czynienia

Myślę, że nie widzisz kim jestem i co tu robię, skoro twierdzisz że jestem "judeochrześcijańskim syjonistycznym patriotą".
Widocznie zapomniałem gdzie jestem, bo myślałem że na forum ludzi myślących, a z kim mam do czynienia, to mogę się domyślać.
_________________
Gdy przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:50, 18 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Inteligentni ludzie kiedy kłamią, to robią to inteligentnie.


No to nam od razu wyjaśnia dlaczego jesteś taki głupi Smile

Inteligentni ludzie wiedzą, że kłamstwo ma krótkie nogi.
Natomiast debile twojego pokroju wiedzą, że zawsze mogą sobie założyć kolejne konto.

Mirkas napisał:
Myślę, że nie widzisz kim jestem i co tu robię, skoro twierdzisz że jestem "judeochrześcijańskim syjonistycznym patriotą".
Widocznie zapomniałem gdzie jestem, bo myślałem że na forum ludzi myślących, a z kim mam do czynienia, to mogę się domyślać.

Oczywiście że widzę i oczywiście że jesteś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:54, 18 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:


pamiętam jak dziś gdy w sylwestrową noc, w równocześnie w kilku różnych niemieckich miastach "imigranci afrykańskiego pochodzenia" postanowiły sobie pomolestować kobiety. po dziś nikogo za to nie skazali - najwyraźniej ich tożsamość nie była aż taka oczywista.
takie akcje nie organizują się same i trzeba być naprawdę totalnym imbecylem, żeby wierzyć, że zorganizowali je ci uchodźcy, a nie ci co z nimi od ponad 50 lat walczą.


Nikogo nie skazano, nie przedstawiono żadnych dowodów, może był to fake news?
Co do samych terrorystów, to jak by ludzie (zwłaszcza w Polsce) byli trochę bardziej inteligentni, to by zobaczyli, że dokonali tego obywatele danych krajów a nie uchodźcy!

Sam terroryzm będzie znacznie większy, w krajach takich jak UK, czy Francja, gdyż postępy Syryjsko Rosyjskie powodują masową ucieczkę obywateli UK, Francji, Holandii, Belgii - walczących za pieniądze zachodu w tak zwanych szeregach ISIS.
Ludzie obyci ze śmiercią, dla których nie ma dylematów moralnych czy zabić czy nie.
Oni wracają!
To rządy krajów kolonialnych są odpowiedzialne za terroryzm, nie emigranci.

W Manchester, kilka miesięcy temu był zamach na jakąś salę koncertową.
Dokonał tego młody 20 letni Libijczyk. Urodzony w UK, mający rodzinę w Libii.
Walczył po stronie rebeliantów przeciwko Kadafiemu, Cameron obiecywał mu, że po wywaleniu Kadafiego, Libia będzie krajem cudownym... Jakim jest każdy widzi. On też w bardzo młodym wieku, spotkał się z wojną i to brutalną.
Na młodego człowieka na pewno miało to potężny wpływ, że doprowadziło do popełnienia samobójstwa!
On jest winny? Czy tak zwany świat zachodni, który ta wojnę zorganizował.

W obozach dla uchodźców tez dzieją się dantejskie sceny, byli przestępcy z ISIS rządzą, pobierają haracze, trzymają jak to się mówi za mordy cała resztę.
Rządy o tym wiedzą, ale nie interweniują, bo się boją, że ci bandyci, zaczną robić burdel na ulicach. I co wówczas?
Złapią, będzie sąd i się wyda, że dostał niezłą kasę za bycie "umiarkowanym opozycjonistą" w Syrii?
Problem z Syria będzie jeszcze większy, jak ISIS zostanie z tamtą wywalona.
Syria po tej wojnie, będzie krajem silniejszym, niż kiedykolwiek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:03, 18 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Cały czas mnie zastanawia jednak niesamowita socjotechnika zrobiona w Polsce, albo - jak mówią żydzi - Polacy to głupki (w sensie społeczeństwa).
Polacy są chyba bardziej podatni na idącą z ekranu papkę niż sami amerykanie z niższych klas społecznych.
Może dlatego w Polsce jest więcej reklam niż programówSmile
Do Polski zjechało ponad 1 mln Ukraińców. Wrogo przeważnie nastawionych do "lachów"- ale gawiedź "inteligentna" w Polsce protestuje przeciwko emigrantom (większość chrześcijańska) z np. Syrii. Gdzie ci emigranci są bardzo pozytywnie nastawieni do Polaków.
Mało tego, 95% Polaków na oczy nie widziała muzułmanina!

Może i Polacy to głupki, ale nie aż takie, jakby chcieli żydzi.

Twoja logika jest równie powalająca, jak admina. Do Polski zjechało ponad 1 mln Ukraińców, to przyjmijmy jeszcze kilkadziesiąt tysięcy muzułmanów, a co tam, nie stać nas? Jak nie przyjmiemy, to ci na Zachodzie pomyślą, że nas nie stać, albo że nie chcemy się integrować, nie jesteśmy lojalni, albo najlepsze - jesteśmy "polskie skąpe chuje". Laughing

Nie rozumiecie, albo nie chcecie dostrzec różnicy między emigrantami, którzy chociaż spierdolili przed biedą i wojną, to jednak przyjechali pracować i to za marne grosze najczęściej, a tymi których każe nam ulokować u siebie UE, czyli Merkel i spółka, na nasz koszt. Skoro te skur..syny rozpętały tam wojny, a wcześniej mieli kolonie, czyli są odpowiedzialni za sytuację na bliskim wschodzie, w Azji i Afryce, to niech teraz sami poniosą koszty przyjęcia "uchodźców" (chociaż tak naprawdę, to w tym celu właśnie [między innymi] były te wojny, żeby sprowadzić tak zwanych uchodźców do Europy).

To są informacje z tamtego roku oraz z 2015-stego:
Cytat:
Spośród 789 obywateli Ukrainy, którzy złożyli w tym roku wnioski o ochronę międzynarodową, 16 osób otrzymało status uchodźcy, a 20 ochronę uzupełniającą - wynika z informacji Urzędu do Spraw Cudzoziemców.

Dla porównania w całym zeszłym roku o ochronę międzynarodową starało się w Polsce ponad 2,3 tys. obywateli Ukrainy. Status uchodźcy otrzymały tylko dwie osoby, a ochronę uzupełniającą - 24.

Restrykcyjne procedury w tym zakresie wynikają m.in. z Konwencji Genewskiej. Stanowi ona, że osoba starająca się o status uchodźcy musi wykazać uzasadnioną obawę przed prześladowaniami i nie móc uzyskać schronienia w innych częściach swojego kraju. Właśnie tego drugiego warunku nie spełniają Ukraińcy - podkreśla UdSC.

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1.....owsze-dane

Dziwne, że ci emigranci są bardzo negatywnie nastawieni do Europejczyków, europejskiej cywilizacji, religii chrześcijańskich..., ale akurat do Polaków są bardzo pozytywnie nastawieni (wg. goral_a).

Między innymi dlatego też, że mamy tu setki tysięcy emigrantów z Ukrainy, nie potrzeba nam kolejnych z krajów islamskich!

goral_ napisał:
Mirkas
W UK, Polaków do dziś nazywają "dziką hordą ze wschodu".

I co w związku z tym?

goral_ napisał:
A co bardziej dosadne, to to, że Szczecin, Wrocław czy Gdańsk Polska ma wyłącznie dzięki Stalinowi! W tych miastach pomniki wdzięczności Stalinowi powinny być ważniejsze od pomników Papieża JPII który wsławił się pobłażaniu pedofilii w kościele.

Masz rację odnośnie papieża JPII. Szkoda tylko, że nic nie wspomniałeś o zbrodniach Stalina, a tylko papieża, który przy zbrodniarzu wszechczasów Stalinie, wypada jak niegrzeczny ministrant, który podkradał księdzu komunikanty.
Piszesz co Stalin "dał", ale co zabrał to już nie wspominasz - a liczy się bilans, który nie wypada na jego ( a właściwie na naszą!) korzyść.

goral_ napisał:
Reperacje wojenne Polska otrzymała, sprawa została zamknięta.

Możecie wraz z adminem podać sobie rękę z Krzesimierem Dębskim, który oznajmił, że "Niemcy rozbroiły swoją własną armię i dały nam własne czołgi – Leopardy." Dobrze to skwitował Jakubiak: "W muzeum nie mieli miejsca". Smile
http://niezlomni.com/chce-pan-ciagle-pat.....cji-wideo/


goral_ napisał:
Latają debile na wybory, wybierają Kukiza buhehehe listę przebojów.
Strach!!! Już 20 lat temu Kieślowski powiedział: "Jak by krowa miała napis "Solidarność" też by do sejmu została wybrana" - mija 20 czy 25 lat i Polscy są jeszcze głupsi.
Jakieś 10 lat wstecz łudziłem się, że młodzież w Polsce będzie inteligentniejsza, że zobaczą co i jak... nie... jest gorzej!

To co proponujesz, co ty robisz? Chodzisz na wybory? Jeśli tak, to na kogo głosujesz? A jeśli nie, to jaką masz propozycję, co powinni inteligentni ludzie zrobić?

gea napisał:
Mirkas, za chwilę Szanowny Pan Administrator odejmnie Ci posty, bo nie podzielasz przekonania, że to nie HORDY MŁODYCH MUZUŁMANÓW a biedne kobiety z dziećmi, potrzebujące chrześcijańskiego miłosierdzia od ateistów.

Możliwe, że tak będzie, jednak nie ma we mnie chrześcijańskiego miłosierdzia od ateistów, bo ani chrześcijaninem nie jestem, ani ateistą, więc nie mogę im dać czegoś czego nie mam.
Szkoda, że Szanowny Pan Administrator nie troszczy się tak, nie ma tyle miłosierdzia do Polaków co do islamistów, wyzywając ich od tępych ch...

Bimi napisał:
ja np. dam sobie rękę uciąć, że cały ten islamski terroryzm i na pewno zdecydowana większość tych gwałtów jest organizowana za syjonistyczne pieniądze; dokładnie te same co rozjebały WTC.

pamiętam jak dziś gdy w sylwestrową noc, w równocześnie w kilku różnych niemieckich miastach "imigranci afrykańskiego pochodzenia" postanowiły sobie pomolestować kobiety. po dziś nikogo za to nie skazali - najwyraźniej ich tożsamość nie była aż taka oczywista.
takie akcje nie organizują się same i trzeba być naprawdę totalnym imbecylem, żeby wierzyć, że zorganizowali je ci uchodźcy, a nie ci co z nimi od ponad 50 lat walczą.

Dokładnie! Zgadza się "cały ten islamski terroryzm i na pewno zdecydowana większość tych gwałtów jest organizowana za syjonistyczne pieniądze; dokładnie te same co rozjebały WTC", "takie akcje nie organizują się same i trzeba być naprawdę totalnym imbecylem, żeby wierzyć, że" całą tą islamizację Europy, najazd tych hord, zorganizowali "ci uchodźcy, a nie ci co z nimi od ponad 50 lat walczą".

To oczywiste, że za sprowadzaniem nachodźców stoją ci sami, co rozjebali WTC. Dlatego też dziwie się, że tak tego bronicie, że popieracie to.
_________________
Gdy przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:07, 18 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Inteligentni ludzie wiedzą, że kłamstwo ma krótkie nogi.
Natomiast debile twojego pokroju wiedzą, że zawsze mogą sobie założyć kolejne konto.

A to ciekawe, bo światem rządzą ludzie, którzy bez przerwy kłamią, i czego jak czego, ale inteligencji nie można im odmówić. To nie są jakieś głupki, głupcami są ci, co myślą, że światem rządzą idioci.

Nie interesuje mnie zakładanie kolejnego konta. Niby w jakim celu, jaki sens miałby to mieć?

goral_ napisał:
On jest winny? Czy tak zwany świat zachodni, który ta wojnę zorganizował.

To przecież cały czas o tym piszę, że największą winę ponosi świat zachodni, który ta wojnę zorganizował. I niech ten świat poniesie koszty. To nie są żadni nasi sojusznicy, nie musimy być wobec nich lojalni, bo oni nigdy nie byli lojalni wobec Polski, wręcz przeciwnie, wielokrotnie nas zdradzili, okradali i okradają; zresztą o czym my tu gadamy i tak robią co chcą, faktycznie to oni (Zachód, syjoniści, czyli ci co stoją za wysadzeniem WTC) w tym kraju zakulisowo sprawują rządy.
_________________
Gdy przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1851
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:21, 18 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z przyjmowaniem tych kozojebców przez kraje które już przyjęły jest jak ze starym powiedzonkiem : weź się ożeń też miej gorzej. tyle w temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:38, 18 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:
goral_ napisał:
Cały czas mnie zastanawia jednak niesamowita socjotechnika zrobiona w Polsce, albo - jak mówią żydzi - Polacy to głupki (w sensie społeczeństwa).
Polacy są chyba bardziej podatni na idącą z ekranu papkę niż sami amerykanie z niższych klas społecznych.
Może dlatego w Polsce jest więcej reklam niż programówSmile
Do Polski zjechało ponad 1 mln Ukraińców. Wrogo przeważnie nastawionych do "lachów"- ale gawiedź "inteligentna" w Polsce protestuje przeciwko emigrantom (większość chrześcijańska) z np. Syrii. Gdzie ci emigranci są bardzo pozytywnie nastawieni do Polaków.
Mało tego, 95% Polaków na oczy nie widziała muzułmanina!

Może i Polacy to głupki, ale nie aż takie, jakby chcieli żydzi.


Masz rację, głupota w Polsce przerasta nawet wyobrażenie żydów o Polakach!

Cytat:

Twoja logika jest równie powalająca, jak admina. Do Polski zjechało ponad 1 mln Ukraińców, to przyjmijmy jeszcze kilkadziesiąt tysięcy muzułmanów, a co tam, nie stać nas? Jak nie przyjmiemy, to ci na Zachodzie pomyślą, że nas nie stać, albo że nie chcemy się integrować, nie jesteśmy lojalni, albo najlepsze - jesteśmy "polskie skąpe chuje". Laughing


Albo trzymanie podziałów, nie sądzisz? Skoro ludzie są podzieleni, to łatwiej nimi zarządzać.
Widzisz gdzieś alarmy w Polskich mediach, że Ukraińcy sa bardzo wrogo nastawieni do Polaków?
Jak Ukraińcy przywalili z granatnika w Polski konsulat, to Polski rząd i media pluły się, że to bojówki Putina...
Widzisz różnicę miedzy uchodźcami, którzy uciekają przed wojną a nacjonalistami ukraińskimi, którzy jak będzie taka potrzeba zaczną mordować w Przemyślu, Rzeszowie czy Lublinie.

Cytat:

Nie rozumiecie, albo nie chcecie dostrzec różnicy między emigrantami, którzy chociaż spierdolili przed biedą i wojną, to jednak przyjechali pracować i to za marne grosze najczęściej, a tymi których każe nam ulokować u siebie UE, czyli Merkel i spółka, na nasz koszt. Skoro te skur..syny rozpętały tam wojny, a wcześniej mieli kolonie, czyli są odpowiedzialni za sytuację na bliskim wschodzie, w Azji i Afryce, to niech teraz sami poniosą koszty przyjęcia "uchodźców" (chociaż tak naprawdę, to w tym celu właśnie [między innymi] były te wojny, żeby sprowadzić tak zwanych uchodźców do Europy).

To są informacje z tamtego roku oraz z 2015-stego:
Cytat:
Spośród 789 obywateli Ukrainy, którzy złożyli w tym roku wnioski o ochronę międzynarodową, 16 osób otrzymało status uchodźcy, a 20 ochronę uzupełniającą - wynika z informacji Urzędu do Spraw Cudzoziemców.

Dla porównania w całym zeszłym roku o ochronę międzynarodową starało się w Polsce ponad 2,3 tys. obywateli Ukrainy. Status uchodźcy otrzymały tylko dwie osoby, a ochronę uzupełniającą - 24.

Restrykcyjne procedury w tym zakresie wynikają m.in. z Konwencji Genewskiej. Stanowi ona, że osoba starająca się o status uchodźcy musi wykazać uzasadnioną obawę przed prześladowaniami i nie móc uzyskać schronienia w innych częściach swojego kraju. Właśnie tego drugiego warunku nie spełniają Ukraińcy - podkreśla UdSC.

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1.....owsze-dane

Dziwne, że ci emigranci są bardzo negatywnie nastawieni do Europejczyków, europejskiej cywilizacji, religii chrześcijańskich..., ale akurat do Polaków są bardzo pozytywnie nastawieni (wg. goral_a).


Po primo, Polska jest odpowiedzialna za rozpętanie wojny w Syrii, bo przyjęła rezolucję i nadal wspiera działania USA w Syrii. To tez jest odpowiedzialność.
Dlatego Polska miała przyjąć małą część uchodźców.
Za swoje czyny rząd Polski powinien odpowiadać i mieć świadomość podejmowanych decyzji.
O wyborcach nawet nie wspominam, bo to więcej niż bezmózgie bydło.

Cytat:


Między innymi dlatego też, że mamy tu setki tysięcy emigrantów z Ukrainy, nie potrzeba nam kolejnych z krajów islamskich!


A może i potrzeba, może kiedyś, ci emigranci z Syrii czy Iraku, Polsce się odwdzięczą? Poza tym, będą zawsze jakąś przeciwwagą do wrogo nastawionych Ukraińców.
Widzisz, Ukraińcy nadal będą przyjeżdżać do Polski i robić co chcą, bo taka jest polityka USA a rząd Polski, który wybrałeś, jest rządem marionetkowym USA.
USA nadal będzie prowadzić politykę wrogości do ludzi z terenów Iraku, Syrii... Mimo, że Polska miała bardzo dobre kontakty i przyjaźnie z Irakiem, Afganistanem czy Syrią.
Ludzie w Iraku, Syrii, bardzo pozytywnie pisali, mówili o Polakach. Zamiast to podtrzymywać, to znów na polecenie USA robi sobie wrogów dookoła świata.

Cytat:

goral_ napisał:
Mirkas
W UK, Polaków do dziś nazywają "dziką hordą ze wschodu".

I co w związku z tym?


To, że jak ty postrzegasz innych, tak ciebie inni postrzegają - potrafisz to zaczaić? czy za trudne?

Cytat:

goral_ napisał:
A co bardziej dosadne, to to, że Szczecin, Wrocław czy Gdańsk Polska ma wyłącznie dzięki Stalinowi! W tych miastach pomniki wdzięczności Stalinowi powinny być ważniejsze od pomników Papieża JPII który wsławił się pobłażaniu pedofilii w kościele.

Masz rację odnośnie papieża JPII. Szkoda tylko, że nic nie wspomniałeś o zbrodniach Stalina, a tylko papieża, który przy zbrodniarzu wszechczasów Stalinie, wypada jak niegrzeczny ministrant, który podkradał księdzu komunikanty.
Piszesz co Stalin "dał", ale co zabrał to już nie wspominasz - a liczy się bilans, który nie wypada na jego ( a właściwie na naszą!) korzyść.


A co Stalin zabrał?

Cytat:

goral_ napisał:
Reperacje wojenne Polska otrzymała, sprawa została zamknięta.

Możecie wraz z adminem podać sobie rękę z Krzesimierem Dębskim, który oznajmił, że "Niemcy rozbroiły swoją własną armię i dały nam własne czołgi – Leopardy." Dobrze to skwitował Jakubiak: "W muzeum nie mieli miejsca". Smile
http://niezlomni.com/chce-pan-ciagle-pat.....cji-wideo/


Polska otrzymała rekompensaty za zniszczenia wojenne od niemiec. Sprawa zamknięta - jarzysz temat?
Temat reperacji to zasłona dymna do działań bieżących rządu.
Temat reperacje, są dla mało inteligentnego narodu, który aż zawyje jak mu się takie podgrzewane kotlety podsunie pod nos.
Kiedyś były teczki Wałęsy, potem inne teczki, dekomunizacja, teraz rekompensaty!
A co jak Czesi zwrócą się do Polski o rekompensatę za zbrojną napaść w październiku 1938 ramię w ramię z Hitlerem?
Popatrz jak media w Polsce robią z ciebie głupca!


Cytat:

goral_ napisał:
Latają debile na wybory, wybierają Kukiza buhehehe listę przebojów.
Strach!!! Już 20 lat temu Kieślowski powiedział: "Jak by krowa miała napis "Solidarność" też by do sejmu została wybrana" - mija 20 czy 25 lat i Polscy są jeszcze głupsi.
Jakieś 10 lat wstecz łudziłem się, że młodzież w Polsce będzie inteligentniejsza, że zobaczą co i jak... nie... jest gorzej!

To co proponujesz, co ty robisz? Chodzisz na wybory? Jeśli tak, to na kogo głosujesz? A jeśli nie, to jaką masz propozycję, co powinni inteligentni ludzie zrobić?


Inteligentni nie idą na wybory jak nie mają na kogo głosować.
Ja nie byłem na wyborach od pamiętnych czerwcowych z 1989r.
Ostatni raz dałem się nabrać wówczas.
Od tamtej pory, nie ma nikogo na kogo mógł bym zagłosować.
Jeśli mam wybór między zgniłymi śliwkami a robaczywi, po prostu nie kupuję żadnych.
Jarzysz?
Mało tego! To ja i ci co nie byli na wyborach (nie podpisali listy) mają prawo narzekać! Ci co podpisali listę - morda w kubeł, bo się na to zgodzili własnoręcznym podpisem.


Na zakończenie: zacznij myśleć samodzielnie, krytycznie a nie poprzyjmuj wszystko z TV.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:41, 18 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:
Bimi napisał:
Inteligentni ludzie wiedzą, że kłamstwo ma krótkie nogi.
Natomiast debile twojego pokroju wiedzą, że zawsze mogą sobie założyć kolejne konto.

A to ciekawe, bo światem rządzą ludzie, którzy bez przerwy kłamią, i czego jak czego, ale inteligencji nie można im odmówić. To nie są jakieś głupki, głupcami są ci, co myślą, że światem rządzą idioci.

Acha.. no ty na pewno znasz ludzi, którzy rządzą światem, wiec wiesz. Smile


Cytat:
Nie interesuje mnie zakładanie kolejnego konta. Niby w jakim celu, jaki sens miałby to mieć?

Chuj cię tam wie - a jaki niby sens miało założenie tego?
Skąd ja mam niby wiedzieć co siedzi w bani kolejnego maleszkowego pomiota, oficjalnie propagującego antysemityzm, ale w istocie to syjonizm, a na co dzień zajmującego się budową lokalnych struktur PiS, w jakiejś koziej piździdówie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:45, 18 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:


Gwoli ścisłości.
Polska flaga nie była na Bramie Brandenburskiej, ale na Kolumnie Zwycięstwa.



Można z tym tematem polemizować : Flaga na Bramie Brandenburskiej, Jak było naprawdę




Cytat:
Gdańsk miał być nadal Wolnym Miastem, dlatego nawet niemieckie wojska z pomorza uciekały w jego kierunku a nie w kierunku Rzeszy.
Nie , nie , żołnierze i uchodźcy nic nie wiedzieli . Tym bardziej nie mogli być pewni przyszłych granic bo wielu jeszcze pamiętało I wojnę światową i przesuwanie granic w tamtym okresie .
Uciekali w kierunku Gdańska bo stamtąd była droga ewakuacji przez porty statkami . Po za tym Hitler ogłosił Gdańsk twierdzą więc żołnierz niemiecki musiał tam jeszcze umrzeć Wink .

Tak czy siak reparacje wojenne czy to Niemiec w stosunku do Polski czy odwrotnie nie mają dziś żadnego uzasadnienia , temat jest wyciągany po to by odwrócić uwagę od spraw istotniejszych , zająć czymś opinię .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:53, 18 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Masz rację, głupota w Polsce przerasta nawet wyobrażenie żydów o Polakach!

Ja tego nie napisałem.

goral_ napisał:
Albo trzymanie podziałów, nie sądzisz? Skoro ludzie są podzieleni, to łatwiej nimi zarządzać.

Właśnie w tym celu sprowadzają do Europy tych dżihadystów!

goral_ napisał:
Widzisz gdzieś alarmy w Polskich mediach, że Ukraińcy sa bardzo wrogo nastawieni do Polaków?

Jakich qrwa "Polskich mediach"? Znasz jakieś polskie media, bo ja nie?
I co mnie Ukraińcy? Ja ich nie zapraszałem, ani nie jestem ich zwolennikiem, to ty jesteś za multi kulti i za sprowadzaniem tak zwanych uchodźców.

goral_ napisał:
Po primo, Polska jest odpowiedzialna za rozpętanie wojny w Syrii, bo przyjęła rezolucję i nadal wspiera działania USA w Syrii. To tez jest odpowiedzialność.
Dlatego Polska miała przyjąć małą część uchodźców.
Za swoje czyny rząd Polski powinien odpowiadać i mieć świadomość podejmowanych decyzji.
O wyborcach nawet nie wspominam, bo to więcej niż bezmózgie bydło.

To nie jest żaden rząd Polski, tylko banda złodziei i morderców zarządzających nadwiślańską kolonią z ramienia wujka sama.

goral_ napisał:
A może i potrzeba, może kiedyś, ci emigranci z Syrii czy Iraku, Polsce się odwdzięczą?

Tak zapewne, płodząc w tym kraju kolejnych debili i podnosząc poziom debilizmu do granic absurdu. Zarządcy starają się by zwiększyć ich szanse w tej kwestii, by uczynić z nich atrakcyjnych partnerów.
viewpost.php?p=349154

goral_ napisał:
Poza tym, będą zawsze jakąś przeciwwagą do wrogo nastawionych Ukraińców.

Laughing Taa na pewno.

goral_ napisał:
Widzisz, Ukraińcy nadal będą przyjeżdżać do Polski i robić co chcą, bo taka jest polityka USA a rząd Polski, który wybrałeś, jest rządem marionetkowym USA.

Nie kłam, nie wybierałem tego rządu!

goral_ napisał:
Ludzie w Iraku, Syrii, bardzo pozytywnie pisali, mówili o Polakach. Zamiast to podtrzymywać, to znów na polecenie USA robi sobie wrogów dookoła świata.

Tak bo ty znasz ludzi z Iraku, Syrii... Jesteś prawdziwym ekspertem widzę.

goral_ napisał:
To, że jak ty postrzegasz innych, tak ciebie inni postrzegają - potrafisz to zaczaić? czy za trudne?

Tytanem logiki to ty nie jesteś.
To jak widzę morderców, gwałcicieli i złodziei, to mam ich postrzegać jako uciekające przed wojną matki z dziećmi, żeby ludzie w UK nie postrzegali mnie tak samo, jak ja postrzegam dżihadystów napływających licznie do Europy? Laughing
Ogromna ilość ludzi (coraz więcej) na Zachodzie też ich postrzega tak jak ja. Nie wszyscy też widzą Polaków tak jak opisałeś. Sądzę, że dotyczy to jedynie mniejszości.

goral_ napisał:
A co Stalin zabrał?

Lwów, Kresy... Nie wiedziałeś?

goral_ napisał:
Polska otrzymała rekompensaty za zniszczenia wojenne od niemiec. Sprawa zamknięta - jarzysz temat?

W jakiej wysokości i kiedy?

goral_ napisał:
Temat reperacji to zasłona dymna do działań bieżących rządu.
Temat reperacje, są dla mało inteligentnego narodu, który aż zawyje jak mu się takie podgrzewane kotlety podsunie pod nos.
Kiedyś były teczki Wałęsy, potem inne teczki, dekomunizacja, teraz rekompensaty!
A co jak Czesi zwrócą się do Polski o rekompensatę za zbrojną napaść w październiku 1938 ramię w ramię z Hitlerem?
Popatrz jak media w Polsce robią z ciebie głupca!

Nie czerpię informacji wyłącznie z mediów w Polsce (tym zwłaszcza nie ufam).
Wolę być "głupcem" [w twoich oczach] niż takim ćwierćinteligentem jak ty.

goral_ napisał:
Inteligentni nie idą na wybory jak nie mają na kogo głosować.
Ja nie byłem na wyborach od pamiętnych czerwcowych z 1989r.
Ostatni raz dałem się nabrać wówczas.
Od tamtej pory, nie ma nikogo na kogo mógł bym zagłosować.
Jeśli mam wybór między zgniłymi śliwkami a robaczywi, po prostu nie kupuję żadnych.
Jarzysz?

Jarzę.
Odnosiłem się do tego co napisałeś: "Jakieś 10 lat wstecz łudziłem się, że młodzież w Polsce będzie inteligentniejsza, że zobaczą co i jak..."
No i co jak zobaczą? Myślisz, że jak pójdą w twoje ślady i przestaną chodzić na wybory, to cokolwiek się zmieni? Weź mnie nie rozśmieszaj. Partyjniacy sami się wybiorą głosami swoimi, swoich rodzin, resortowych dzieci, wyznawców, którym ksiądz nakaże pójść na wybory, budżetówki - głównie policjantów, wojskowych i urzędników...

goral_ napisał:
Mało tego! To ja i ci co nie byli na wyborach (nie podpisali listy) mają prawo narzekać! Ci co podpisali listę - morda w kubeł, bo się na to zgodzili własnoręcznym podpisem.

Po części masz rację, ale co z tymi co głosowali na tych kilku posłów, którzy robią tam dobrą robotę? Jednego z nich dopadł już seryjny samobójca zdaje się.

goral_ napisał:
Na zakończenie: zacznij myśleć samodzielnie, krytycznie a nie poprzyjmuj wszystko z TV.

Na zakończenie: wsadź sobie swoje rady głęboko tam gdzie światło nie dociera i skąd smród się wydostaje.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bimi napisał:
Mirkas napisał:
Bimi napisał:
Inteligentni ludzie wiedzą, że kłamstwo ma krótkie nogi.
Natomiast debile twojego pokroju wiedzą, że zawsze mogą sobie założyć kolejne konto.

A to ciekawe, bo światem rządzą ludzie, którzy bez przerwy kłamią, i czego jak czego, ale inteligencji nie można im odmówić. To nie są jakieś głupki, głupcami są ci, co myślą, że światem rządzą idioci.

Acha.. no ty na pewno znasz ludzi, którzy rządzą światem, wiec wiesz. Smile

Wiem, że kłamią i wiem, że nie są takim głupcami, jak ci co na nich głosują. Nawet tego nie wiesz, nie rozumiesz?

Bimi napisał:
Cytat:
Nie interesuje mnie zakładanie kolejnego konta. Niby w jakim celu, jaki sens miałby to mieć?

Chuj cię tam wie - a jaki niby sens miało założenie tego?

Taki sens, że jak chce się pisać na forum, to trzeba mieć konto. Do tego jedno spokojnie wystarczy.

Bimi napisał:
Skąd ja mam niby wiedzieć co siedzi w bani kolejnego maleszkowego pomiota, oficjalnie propagującego antysemityzm, ale w istocie to syjonizm, a na co dzień zajmującego się budową lokalnych struktur PiS, w jakiejś koziej piździdówie.

Nie wiesz co ci siedzi w bani? To co z niej wypluwasz - poczytaj swoje posty i zobaczysz.

Bimi napisał:
Nie widzi, bo TV mu nie powie, a idiota sam nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, że po to aby on dziś mógł mieszkać w Szczecinie, czy we Wrocławiu, jacyś Niemicy zostali kiedyś, bez reparacji, wypierdoleni ze swoich domów.

Biedni Niemcy los tak okrutnie się z nimi obszedł, co za niesprawiedliwość. Jak ci bezduszni Polacy mogli tak okrutnie potraktować swych ukochanych sąsiadów i wypędzić ich z domów?
Brick wall

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ordel napisał:
Tak czy siak reparacje wojenne czy to Niemiec w stosunku do Polski czy odwrotnie nie mają dziś żadnego uzasadnienia , temat jest wyciągany po to by odwrócić uwagę od spraw istotniejszych , zająć czymś opinię .

Nie jestem jakimś zwolennikiem reperacji wojennych od Niemiec z tego względu, że się tym nie zajmuję, nie wnikałem w to... Nie wyciągałem tu tego tematu, gdyż nie o tym jest wątek, ale skoro już się pojawił, to ciekaw jestem czemu tak sądzisz, że reparacje nie mają dziś żadnego uzasadnienia? Zbrodnie ludobójstwa nie ulegają przedawnieniu, poza tym 2 w. św. nie jest tak odległa, ciągle jeszcze żyją ludzie, którzy pamiętają, którzy brali w niej udział.
_________________
Gdy przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:15, 18 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas

1. Podział społeczeństwa dokonuje się poprzez dzielenie na nas i ich.
To nie Syryjczycy dzielą ale ludzie u władzy w europie, zwłaszcza UK, Francja i USA.
To "oni" z Syrii przychodzą by ciebie zgwałcić. Jarzysz?
W UK muzułmanie sa od jakiś 200 lat. I jakoś UK nadal jest UK a nie państwem islamskim.
Pomyśl nad tym, następnym razem, czy ktoś nie robi z ciebie pingwina.
Poza tym, nikt nikogo nie sprowadza, ci ludzie sami uciekają, gdzie wg. ciebie mają jechać? Do Arabii Saudyjskiej, która zasila szeregi ISIS?
Większość z nich mówi po angielsku, francusku. To byłe kolnie.
Polacy, też spierdalają do UK, Niemiec... Dlaczego?

Napisz proszę, w czym ci zagroził syryjski uchodźca?
Może cię straszył?
Widziałeś choć jednego?

2. Chodząc na wybory zgadzasz się z jego wynikiem! Więc rząd wybierają wszyscy którzy uczestniczą w wyborach - nie wiedziałeś o tym?
Zastanów się dlaczego władzy zależy na wysokiej frekwencji podczas wyborów? Mało tego, kościół nawołuje do udziału w wyborach.
Wierz mi, bynajmniej nie dlatego że się sami politycy wybiorą, bo jak widzisz, pewnie żadnej różnicy by nie było patrząc na Sejm.
Odrób pracę domową i zastanów się dlaczego nie ma znaczenia na kogo głosujesz, nie ma nawet znaczenia czy oddasz ważny głos! Ale znaczenie ma twój udział. Pomyśl o tym?

Rząd wybrany przez Polaków! Współuczestniczy w wojnie po stronie zachodu w Libii, Syrii czy Iraku.
Znałem ludzi z Iraku, znałem Polaków budujących przeróżne obiekty w Iraku i Syrii. Znam z ich opowieści o tamtejszych zwyczajach i nawykach.
Polska była (może nadal jest) bardzo pozytywnie postrzegana w tamtych rejonach.

3. Podaj przykład gwałciciela uciekającego przed wojną?

Co śmieszne, Polacy sa najbardziej anty emigracyjnym społeczeństwem w europie, ale Polacy stanowią największą grupę emigrantów i to ekonomicznych (nie uchodźców bo wojna), ludzie w UK czasem pojąc tego nie potrafią.

4. Przecież Lwów i kresy należą do Ukrainy, nie Rosji.
Pod koniec egzystencji Świętego Przymierza, w europie dochodzi do coraz większych narodowościowych powstań, tak było i na Ukrainie.
Po I wojnie Światowej, dzielono tak granice, by zaspokoić ambicje narodowościowe. Dzięki temu, między innymi na mapę wróciła Polska. Piłsudski nie przywiózł Polski w pociągu z Magdeburga. Polskie granice były ustalone w 1918 roku. Uwzględniając dążenia narodowściowe ukraińców, białorusinów, czechów, słowaków itd.
To, że granice nie były takie jak nakreślono w 1918 jest efektem wyprawy Piłsudskiego na wschód.
Po II wojnie, sprawa narodowości nadal była na tapecie. Dlatego misiu powstała Ukraińska Republika Radziecka a nie Rosyjska jak to było w obwodzie Kaliningradzkim.
Granica Polski na wschodzie to tak zwana Linia Curzona z drobnymi zmianami.
Tak więc jak widzisz, to nie Stalin nam zabrał,. ale dążenia narodów do samostanowienia. Inna sprawa to totalna porażka rządu Polskiego II Rzeczpospolitej, która zamiast zjednać sobie mniejszość na Ukrainie, ją zwalczała i na siłę polonizowała, co później miało tragiczne skutki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:16, 18 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wiem, że kłamią i wiem, że nie są takim głupcami, jak ci co na nich głosują. Nawet tego nie wiesz, nie rozumiesz?

Ależ ja wszystko rozumiem.
Twoim zdaniem politycy rządzą światem i dlatego twoim marzeniem jest zostać politykiem.
Hmm... no może to i lepszy powód niż myśleć że seks rządzi światem i dlatego marzyć o zostaniu kurwą.
Aczkolwiek, powody tylko pozornie różne , bo cel praktycznie ten sam Smile

Cytat:
Taki sens, że jak chce się pisać na forum, to trzeba mieć konto. Do tego jedno spokojnie wystarczy.


No tak - jak chce się tylko pisać na forum to jedno konto w zupełności wystarczy.
Z tym że jak się chce na forum siać skuteczną syjonistyczną propagandę, to jednak należało by mieć konto które jeszcze nie jest spalone.
Nie udawaj zresztą głupszego niż jesteś - nie mam czasu na wyjaśnianie ci tego, co i tak już wiesz.


Cytat:
Nie wiesz co ci siedzi w bani? To co z niej wypluwasz - poczytaj swoje posty i zobaczysz.

Ależ oczywiście że wiem co ci siedzi w bani.
Syjonistyczny patriotyzm - najbardziej prymitywny i przewidywalny z instynktów.
Wszystko co napiszesz, to ja wiem zanim ty nawet zdążysz to pomyśleć.

Cytat:
Biedni Niemcy los tak okrutnie się z nimi obszedł, co za niesprawiedliwość. Jak ci bezduszni Polacy mogli tak okrutnie potraktować swych ukochanych sąsiadów i wypędzić ich z domów?


No to mówię przecież.
Nie możesz widzieć kwestii inaczej, bo wtedy musiał byś też dostrzegać niesprawiedliwość z tym jak Żydzi wypierdalają z domów swych sąsiadów Palestyńczyków.
A to niestety było by sprzeczne z programem tego, co ci płaci za kłamanie po forach.
Ty mój drogi musisz dawać dupy tylko tak, jak ci każą - jakakolwiek polityczna frywolność jest tu niedopuszczalna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:49, 23 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Król uzasadnia sprzeciw wobec przyjmowania migrantów islamskich i banderowskiej sitwy:

_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:48, 21 Paź '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że gdyby nie te muzułmańskie terrorystyczne napływowe ścierwa - to taka historia jak wczoraj w Stalowej Woli - nie miałaby miejsca. Gościu naoglądał się jak oni to robią i wyskoczył podźgać w galerii. Nasi psychopaci do tej pory robili to inaczej - i nie ma precedensu wcześniej.

I nie wiem czemu już 2 miejsce gdzie byłam rok wcześniej. W Berlinie przed atakiem ciężarówki - rok wcześniej przechodziłam dokładnie w tamtym miejscu.
I jeszcze rozmawiałam wtedy właśnie o zamachach - ja twierdziłam, że to tylko kwestia czasu, kiedy zaczną się w Berlinie a rozmówcy - że Berlin jeszcze długo będzie spokojny... no to ta spokojność potrwała tylko rok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:35, 14 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imigrancka islamska rzeczywistość w dzisiejszych Niemczech - info od niemieckiej urzędniczki:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:24, 16 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystając z poczytności tematu

NIE DLA WYBURZENIA PKiN W WARSZAWIE.



Uzasadnienie: wyburzajcie se swoje stare kible w domach a nie budynki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:48, 17 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy PIS chce na wieki zapisać się w polskiej historii jako burzyciel? Nie można mieć zastrzeżeń na większą skalę co do 500+ (w Europie zapomogi dla rodzin są większe) ale to co mówią "niby politycy" bez brania pod uwagę referendum w sprawie wyburzenia PKiN jest już nie tylko przegięciem ale porównywalną zapowiedzią, której do tej pory na Polsce dopuścił się Hitler.

Na załączonym poniżej obrazku dżihadyści burzą i niszczą starożytne dzieła sztuki w Iraku:



Dlaczego to jest porównywalne? Dlatego, że te dzieła sztuki również jak PKiN były pomnikami - pamiątką złego traktowania niewolników - w tamtych czasach zabijano za byle co - więc teoretycznie - taki Gliński czy Morawiecki powinni być zadowoleni, że dżihad je niszczy.

Przez lata budynek wtopił się w Polskę i tak jak religia katolicka - nikt nie kojarzy go już ze Stalinem jak to próbują wmówić dziś ludziom. Religia katolicka też nie była naszą religią, nastała przez ludobójstwo naszych starożytnych pradziadów wierzących w wielobóstwa a teraz jest integralną częścią kraju, która można rzec nabrała tu nowego znaczenia. Dobrego znaczenia.

Poza tym PKiN to najładniejszy budynek epoki PRL-u.
A może wyburzyć gotyckie katedry? Przecież były świadkami wielu inkwizycji...

W obecnej epoce lepiej zapłacić dobrym architektom aby poprawili jego wizerunek zewnętrzny. Jeżeli panowie koniecznie chcą pobawić się w rozpierduchę to proponuję wyburzyć stare szpitale też z PRL-u i wybudować nowe.


A może nowobogackim nie pasuje, że koło PKiN są pomniki dużych rozmiarów zwykłych ludzi pracujących? Budowanych często za darmo w czynie społecznym bo kurwa stolicę ktoś zburzył?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:32, 18 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Berlinie ruszyła kampania społeczna „Typowy Niemiec”
Cytat:
W Berlinie pojawiło się 1500 plakatów z wizerunkami uchodźców, opatrzonych napisem „Typowy Niemiec”. To część kampanii „Pokażmy kolory”. Celem jest ocieplanie wizerunku uchodźców przybyłych do Niemiec. Organizatorką kampanii „Typowy Niemiec” jest sekretarz stanu ds. federalnych w gabinecie burmistrza Berlina Sawsan Chebli z pochodzenia Palestynka. Jej zadaniem poprzez tę kampanię jest ocieplanie wizerunku uchodźców w Niemczech i walka ze stereotypami.

Kampania będzie zwalczać wizerunek tzw. uchodźcy jako potencjalnego terrorysty i wyłudzacza zasiłków, który nigdy się nie zintegruje. W całym Berlinie rozprowadzono już 1500 plakatów przedstawiających wizerunki ośmiu uchodźców, którzy mówią, jak wspaniały jest Berlin i jakie mają plany na przyszłość.

Wyprodukowano również krótki spot reklamowy z bohaterami przedstawionymi na plakatach „Typowy Niemiec”. Dla przykładu 28-letnia Fatuma Musa Afrah pochodzi z Somalii, mieszka w Berlinie od 2015 roku i opowiada jak to prowadzi wykłady na temat praw człowieka i integracji. Z kolei 18-letni Rand Rajab z Syrii chce skończyć szkołę średnią i zapowiada, że będzie studiować psychologię lub dziennikarstwo. Przykłady tych osób mają udowodnić, że wszyscy uchodźcy to wykształceni ludzie, którzy wzbogacą Niemcy.
https://marucha.wordpress.com/2017/11/16.....more-67509 Ajak wygląda typowy europejski krasnoludek ? Shocked przy okazji za stroną https://marucha.wordpress.com/2017/11/16.....lodziejem/

Cytat:
Kiedy ktoś wreszcie zrobi porządek z tym żydowskim bydlakiem i złodziejem? Janusz „Lewandowski” to jeden z największuych złodziei i szkodników w historii III RP. Specjalista od „prywatyzacji”. Ale temu skurwielowi najwidoczniej mało, że się nakradł. Skurwiel jeszcze chce opluć i oszkalować kraj, który okradł.
Mimo to stale występuje w telewizorni jako „ekspert” oraz reprezentuje Polskę w Parlamencie Europejskim.
Gnida najwyższej klasy.
Admin
Haniebne i obrzydliwe przemówienie Janusza Lewandowskiego na forum PE. Nazwał Polaków neofaszystami!

Poziom manipulacji i stek kłamstw, jakie podczas dzisiejszej debaty w Parlamencie Europejskim zaprezentował eurodeputowany z PO Janusz Lewandowski, przechodzi ludzkie pojęcie. Opluwanie Polaków i nazwanie ich ksenofobami, rasistami oraz neofaszystami jest nie tylko cynicznym i antypolskim łgarstwem. To jest haniebne nawiązywanie do retoryki sowieckiej agentury PPR, która w swojej propagandzie robiła z polskich patriotów faszystów i hitlerowskich kolaborantów. Dziś robi to polityk Platformy Obywatelskiej obłudnie twierdząc, że jest zmartwiony tym, iż taka debata ma miejsce.

[A gdzie tam PPR do Platformy… admin]

Janusz Lewandowski to nie tylko obłudny cynik i manipulator, ale też człowiek odpowiedzialny za doprowadzenie do rozkradzenia majątku narodowego w wyniku Programu Powszechnej Prywatyzacji, którego był współtwórcą. W efekcie działań Lewandowskiego majątek obejmujący 512 przedsiębiorstw państwowych stał się przedmiotem afer, korupcji i nielegalnych transakcji, na których wzbogacili się pseudobiznesmeni, skorumpowani politycy i tzw. inwestorzy zagraniczni nabywający polskie przedsiębiorstwa za ułamek ich wartości. Przedsiębiorstwa te były szybko doprowadzane do bankructwa i zamykane. Dlaczego? Bo były konkurencją dla firm zachodnich.

Dziś człowiek, który jest za to odpowiedzialny, bryluje na europejskich salonach, opluwając Polaków najohydniejszymi kłamstwami. Nic dziwnego, że słuchający wystąpienia Lewandowskiego dziennikarz Stanisław Janecki nie wytrzymał i nazwał go „brudna szmatą”. Nic ująć, nic dodać.

[Gwoli ścisłości, szmata – nawet brudna – jest pożyteczna i nadaje się do różnych zastosowań. Lewandowski nadaje się tylko do dołu z wapnem – admin] Gwoli prawdy podobnych kurwów mamy pełno w Polsce: Joanna Scheuring-Wielgus, Róża Thun, Lidia Geringer de Oedenberg (same polskie nazwiska).,,
Admin


_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:16, 19 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Humans are reportedly being sold as slaves for $400 each on the front line of the migrant crisis

Humans are being bought and sold at modern-day slave auctions in Libya, according to an investigation by CNN. The news channel found evidence of two separate auctions, held after dark at undisclosed locations in the war-ravaged country, which has become the epicentre of the ongoing migrant crisis.

Footage showed men, the majority from Niger, being auctioned off by local slavers for 600 Libyan dinar each — roughly equivalent to $400 or £300. Reporters at CNN were given mobile phone footage showing one group of men being sold at an indoor auction, which they said they were able to independently verify. Later they travelled to Tripoli, Libya, and were directed to an auction which they managed to film in person. Reporter Nima Elbagir said she saw 12 men sold off in a matter of minutes by a man dressed in camouflage gear, who referred to them as "merchandise." He reportedly said: "Does anybody need a digger? This is a digger, a big strong man, he'll dig. What am I bid, what am I bid?"

According to the news channel, the victims of the slave trade were migrants from elsewhere in Africa hoping to cross the Mediterranean with the help of people smugglers, and migrate to Europe illegally. However, increasing efforts by European and Libyan officials to stop the crossings means that increasing numbers of men are getting stuck in Libya with nowhere to go, CNN said. When they run out of money to pay the traffickers, they are taken as slaves and sold for farm work. At a migrant camp on the Libyan coast, several men told CNN they have been enslaved as well, and were beaten and abused during the process.


http://www.businessinsider.com/humans-ar.....17-11?IR=T
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:40, 20 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:30, 23 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Makabryczna zbrodnia pod Szczecinem. Zamordowali znajomego, potem usmażyli i zjedli

https://wiadomosci.wp.pl/makabryczna-zbr.....073550465a


Niestety nie okazali się imigranatami. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 83, 84, 85   » 
Strona 65 z 85

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile