W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie   
Podobne tematy
TAK dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie30bez ocen
Polska obowiązkowo przyjmnie imigrantów131
imigranci wywołali zamieszki we Włoszech419
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
25 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 148925
Strona:  «   1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 83, 84, 85   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:02, 03 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czasie inkwizycji średniowiecznej, biskupi głosili, że "innowiercy" lub "heretycy" czyhają na pobożnych by ich wyrznąć a dzieci zjadać.
Dlatego namawiali, by o każdej herezji natychmiast donosić, a ci co nie doniosą a mają wiedzę o heretykach, im wyrosną ogony i rogi.
Cóż...
Czasy się zmieniły, mamy 21 wiek, a ludzie jak by nadal tak samo głupi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:29, 03 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:34, 04 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:



Ciekawe czy najpierw zaczną od Holandii i od Bimiego - Bimuś bronisz ich a oni ci zrobią kuku



Sad

Confused

i kto będzie denerwował forumowiczów i nawracał ich na swoją jedyną (w swoim rodzaju) prawdę ...



Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:47, 04 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ech mała, mała... ale ty jesteś kurwa bezdennie głupia.

nic nie będę ci nawet odpowiadał, bo i tak jesteś za głupia żeby pojąć cokolwiek mądrego.
jedyne co do ciebie dociera to propaganda dla odmóżdżonych debili - a tej niestety nie praktykuję.
podobnie jak i nie łykam, więc nie musisz się silić na te żałosne groźby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1858
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 06 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.100 mBTC

PostWysłany: 21:08, 06 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozpierdalaja mnie tego typu filmiki. Co to ma byc, jakas mobilizacja? Podbicie morale przed jakas walka? W imie czego? Kosciola i oglupiajacej religii, ktora opanowala umysly zdecydowanej wiekszosci, ktora nie pamieta jak przez kilka wiekow bialy czlowiek z krzyzem w rece niszczyl wszystko co stanelo mu na drodze z innymi pogladami? A moze za kraj, ktory jest jedynie konturem na mapie swiata bo w rzeczywistosci rozebrany na czesci pierwsze i sterowany przez zzakulisowe kregi psycholi ze swiata agenturalno-polityczno-banksterskiego, majace przecietnego Polaka za glupiego niewolnika? Druga sprawa, ze nikt tutaj z wlasnej woli nie przyjedzie bo to nie ma absolutnie zadnego sensu. Imperializm zachodu odbija mu sie teraz wielka czkawka i bardzo dobrze - chcieli to maja. Wszyscy internetowi krzykacze pokroju Jablonowskich i pozostalych to tylko kolejne marionetki, ktore staraja sie wyciagnac ludzi na ulice w celu prostestow i burd. Nie ma to sluzyc niczemu innemu jak tworzeniu nowego, bardziej restrykcyjnego prawa bo Polak w Polsce nie ma decydowac i walczyc tlyko pracowac dla zagranicznego kapitalu od rana do nocy. Te wszystkie niemiecko/amerykanskie media typu TV, radio, najwieksze portale robia ta sama robote - podburzaja.
Nie dajmy sie zwariowac i sterowac jak dzieci za raczke. Nie trzeba wiele wysilku zeby to zauwazyc i dac na luz. Wrog nie jest za Odra, wrog jest tu w srodku - w nas samych bo dajemy sie nabierac na byle pseudo afery i jakies pierdoly, ktore sa szyte od lat przez tych samych ludzi.
_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1858
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:53, 10 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:29, 13 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a poniżej kolejny przykład na to jak mala wraz ze swoją prasłowiańską swołoczą znowu obejmują pozycję stu lat za murzynami w rankingu ludzkich zachowań.


‘If we can feed 160m, we can also feed 700,000 Rohingya refugees’

The premier also directed the local government to make sure the sick and wounded Rohingya were well taken care of in the hospitals and they receive immediate medical attention.

Prime Minister Sheikh Hasina on Monday said Bangladesh can feed 700,000 Rohingya refugees.

“We have the ability to feed 160 million people of Bangladesh and we have enough food security to feed the 700,000 refugees,” the prime minister at a programme after visiting the The Kutupalong Refugee Camp in Ukhiya, Cox’s Bazar.

After visiting the refugee camps and distributing aid, Sheikh Hasina spoke of the 10 million Bangali refugees during the Liberation War and said: “We have let the Rohingya in on humanitarian grounds and I ask the people of this country to help ease their suffering in whatever way they can.”

Violence erupted again in Rakhine State of Myanmar on August 24, forcing almost 300,000 Rohingya refugees into Bangladesh totalling the amount to 700,000 so far.

http://www.dhakatribune.com/bangladesh/2.....-refugees/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 13 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale ona i tak tego nie zrozumie, chyba przeceniasz jej inteligencję
_________________
a uzyskane w ten sposob fundusze przeznaczyc na zaszczytny cel edukowania plaskoziemcow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:59, 13 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie piszę tego do niej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:27, 15 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi pewnie ma rację, trzeba tych sk...byków przyjmować.

Rolling Eyes

Zamykam temat ze swojej strony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:31, 15 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co ty masz innego wazniejszego mała do roboty?
człowiek to człowiek, bez względu na wszytko.
i jak trzeba mu pomóc, to się pomaga.
nie moja wina, że się wywodzisz z takiej patologii, że tego nie kumasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.100 mBTC

PostWysłany: 02:21, 16 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
a co ty masz innego wazniejszego mała do roboty?


Bimi, spróbuj zrozumieć. Polacy mieszkający i pracujący w Polsce to nadal biedota, tu się żyje na kredycie od pierwszego do pierwszego. Nic nie przychodzi łatwo, generalnie na wszystko ciężko się tyra, a siła nabywcza PLN jest ŻADNA. Jesteśmy narodem na dorobku. Czy to co napisałem spowoduje, że chociaż trochę spróbujesz to zrozumieć? Co innego Niemiec, Anglik, czy Holender, który ma w życiu naprawdę dużo, bo żyje w kraju bogatej gospodarki, a co innego ktoś kto zarabia 2k PLN i jego państwo nadal go dyma od lat. Dziwisz się, że taki ktoś nie jest przychylny rozdawaniu ludziom przybyłym z naprawdę daleka socjału za nic? Dla mnie to wcale nie jest trudne do zrozumienia - to jest logiczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:34, 16 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe co by na takie pierdolenie o 38 milionach polskich biedaków, których stać na wojnę i EURO 2012, ale nie na ludzkie odruchy - co by na to odpowiedział premier Bangladeszu?
Albo np. ksiądz proboszcz z pobliskiej parafii... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Python666m




Dołączył: 29 Paź 2011
Posty: 243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:53, 16 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorry bimi, że się wetkne w gadkę - chciałbyś mieć za sąsiadów 20 rzeźników co inteligencją nie świecą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:09, 16 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Python666m napisał:
sorry bimi, że się wetkne w gadkę - chciałbyś mieć za sąsiadów 20 rzeźników co inteligencją nie świecą

ja się urodziłem, wychowałem i generalnie przez większość swego życia mieszkałem w polsce.

nie wiem kogo ty myślisz, że miałem za sąsiadów, ale mogę cię zapewnić, że w kwestii akurat tego doświadczenia dużo ci jeszcze do nie brakuje, synku.

generalnie jak się just normalnym człowiekiem, a taką głupią pizdą jak ty czy mała, to z każdym sąsiadem idzie się dogadać.
no ale skąd wy możecie wiedzieć takie rzeczy, jak wy uważacie, że najlepszą metodą na niechcianych sąsiadów jest głosowanie na PiS, albo inny odmóżdżony front Narodowy Smile
se jeszcze kurwa mur wybudujcie, łosie - jak krewni waszych ulubionych polityków zrobili w izraelu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:35, 17 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Ciekawe co by na takie pierdolenie o 38 milionach polskich biedaków, których stać na wojnę i EURO 2012, ale nie na ludzkie odruchy - co by na to odpowiedział premier Bangladeszu?
Albo np. ksiądz proboszcz z pobliskiej parafii... Smile

Sęk w tym, że tych 38 milionów polskich biedaków nie stać ani na wojny, ani na EURO 2012, ani na WOŚP, ani na utrzymywanie Kościoła, Watykanu i innych sekt, ani na dawanie 500 zł miesięcznie (słynne 500+) zwłaszcza dla ludzi zarabiających rocznie setki tysięcy, czy nawet miliony (a tacy też dostają, znam nawet osobiście), nie stać na to, by hipermarkety i wielkie sieci (czyli praktycznie wszystkie sklepy w Polsce) nie płaciły w Polsce podatków, na wysokie emerytury dla ubeków, esbeków i innych partyjniaków, na emerytury dla policjantów i wojskowych po 15 latach "pracy" (chociaż to się już chyba nieco zmieniło) itd... itp... Niestety Polską rządzą sprzedajne kurwy, złodzieje i mordercy będący na usługach obcych mocarstw.

Co do premier Bangladeszu i jej "ludzkich odruchów", to nie jest ona akurat wzorem do naśladowania, gdyż stanowisko premiera odziedziczyła po ojcu (skąd my to znamy - samozwańcze elity władzy?) i rządzi w jednym z najbiedniejszych krajów świata, wewnętrznie podzielonym, zmagającym się nie tylko z ubóstwem, ale i zacofaniem oraz dużym przeludnieniem. Tak więc pani premier powinna najpierw zatroszczyć się o własnych obywateli, a nie jeszcze zapraszać tak zwanych "uchodźców".

Cytat:
Podczas sprawowania swoich rządów w latach 1996-2001 premier zaangażowała się w projekt budowy kompleksu budynków upamiętniających jej zamordowanego ojca Sheikha Mujibura Rahmana, założyciela państwa Bangladesz.

"The Gulf Times przypomniał", że w 2004 roku sprawójący wówczas władzę rząd pod kierownictwem Khaledy Zii z opozycyjnej wobec Hasiny Narodowej Partii Bangladeszu oskarżył ją, jednego z ministrów w jej rządzie, urzędnika państwowego i dyrektora firmy budowlanej o sprzeniewierzenie środków z budżetu państwa .

http://www.antykorupcja.gov.pl/ak/aktual.....zutow.html

O księdzu proboszczu z pobliskiej parafii, to powiem tylko tyle - niech ich przyjmuje pod "własny" dach za "własne" pieniądze, tylko że z tym będzie problem, bo nie ma on nic własnego a tylko żeruje na państwie polskim i jego okłamywanych i oszukiwanych, okradanych obywatelach. Proponuję odciąć go od wszelkiego finansowania przez państwo, żadnych ulg podatkowych i niech łożą na niego i jego gości durni wyznawcy z własnych pieniędzy. Wtedy niech zaprasza sobie gości, ale niech weźmie za nich odpowiedzialność.

Taki mem znalazłem, ale nie chce się wyświetlać w tagach:
https://external-waw1-1.xx.fbcdn.net/saf.....a2Nzu2sWug

"Mówisz ze facet nie powinien ociekać przed wojną zostawiając kobietę i dziecko na polu walki
Ale oni właśnie idą na wojnę - z tobą nie rozumiesz?"

Sęk w tym, że to nie są żadni uchodźcy wojenni, jak wmawiają ludziom zakłamani politycy, tylko swołocz sprowadzona do Europy przez samozwańcze elity władzy w ramach wielkiego projektu inżynierii społecznej, mającego na celu wymieszanie ludności, jeszcze większe podzielenie i skłócenie, osłabienie państw narodowych, zniszczenie tożsamości narodowych, kultury europejskiej (jaka by ona nie była) i stworzenie jednego wielkiego euro-kołchozu, gdzie dzisiejsze państwa będą tylko nie mającymi nic do powiedzenia prowincjami.
Ci najeźdźcy są elementem wojny światów, wojny cywilizacji, religii. To jest oczywiste i aż nadto widoczne.

Jeśli Polska chce pomóc uchodźcom, to niech zatroszczy się w pierwszej kolejności o własnych obywateli zmuszonych do emigracji:
- w czasie wojen światowych (wypędzonych, zsyłanych do dalekich krajów azjatyckich - na Sybir itp...) - o ich dzieci, potomków
- w czasie komuny prześladowanych i zmuszonych do wyjazdu (na Zachód Europy i do USA)
- ostatnia wielka emigracja ekonomiczna (do krajów UE, głównie Niemiec i na wyspy Brytyjskie).

Jestem przeciwny sprowadzaniu tu tej dziczy islamskiej nie zamierzającej integrować się i szanować kultury państw ich goszczących, o pracy nie wspominając. W Szwajcarii przyjęli ich w super warunkach, to narzekają, że nie mają co robić - najlepiej jakby zapewnić im jeszcze i zorganizować różne zabawy, alkohol, narkotyki i dziwki lubiące dostawać wpierdol i zbiorowe gwałty.

Ps. Nie jestem uprzedzony, bo znałem muzułmanów z bliskiego wschodu na studiach, którzy przyjechali zdobywać wykształcenie i lubiłem ich, w porządku ludzie; spotykałem ich też często mieszkając za granicą kilka lat - ale to byli ludzi, którzy przyjechali do pracy, bądź szkoły, nie byli nastawieni roszczeniowo, i nie byli fanatykami religijnymi, nie głosili żadnych ideologii publicznie, nie byli agresywni, w przeciwieństwie do tej swołoczy wyselekcjonowanej tak celowo i sprowadzonej tu przez Makrelę i jej wspólników.
_________________
Gdy przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:32, 17 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:
Co do premier Bangladeszu i jej "ludzkich odruchów", to nie jest ona akurat wzorem do naśladowania, gdyż stanowisko premiera odziedziczyła po ojcu (skąd my to znamy - samozwańcze elity władzy?) i rządzi w jednym z najbiedniejszych krajów świata, wewnętrznie podzielonym, zmagającym się nie tylko z ubóstwem, ale i zacofaniem oraz dużym przeludnieniem. Tak więc pani premier powinna najpierw zatroszczyć się o własnych obywateli, a nie jeszcze zapraszać tak zwanych "uchodźców".


Odezwał się kurwa doradca moralny, społeczny i polityczny Smile

A może raczej sam powinieneś się skupić na tej swojej legendarnej biedzie, cobyś w końcu mógł zamknąć mordę i przestać wszystkich naokoło obwiniać o to jak masz przejebane? Zamiast znowu się wpierdalać między wódkę a zakąskę, mówiąc innym jak mają żyć...

A co do twego durnego komentarza, czy ci się to podoba, czy nie, świat jest tak zbudowany, że statystycznie z dobrej woli najwięcej oddają ci, co sami mają najmniej. Z czego wnioskuję, że ty nie jesteś aż taki biedny na jakiego wyglądasz, a jesteś ino kolejnym typowym polskim skąpym chujem, co samemu nie zje i drugiemu nie da, gdyż "dobry powód" (czyt. wymówka) ku temu zawsze się jakiś znajdzie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:33, 17 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
A może raczej sam powinieneś się skupić na tej swojej legendarnej biedzie, cobyś w końcu mógł zamknąć mordę i przestać wszystkich naokoło obwiniać o to jak masz przejebane? Zamiast znowu się wpierdalać między wódkę a zakąskę, mówiąc innym jak mają żyć...

Nie mówię innym jak mają żyć, tylko nie chcę żeby skurwiali politycy mi mówili jak mam żyć, nie chcę żeby sprowadzali do mojego kraju wbrew mojej woli jakiejś hordy dzikich muzułmanów i mówili mi kogo finansować, kogo wspierać, kogo od wojny ratować, kogo tolerować w myśl ich tak zwanej poprawności politycznej. Tolerancja ma swoje granice i pewnych rzeczy nie da się tolerować.
Nie obwiniam wszystkich naokoło o to jak mam przejebane, to tylko twój wymysł. A tak w ogóle, to nie mam przejebane, przynajmniej na razie, a obserwując rozwój wydarzeń na świecie, sądzę, że dużo bardziej prawdopodobne jest, że prędzej ty będziesz miał przejebane (wspomnisz moje słowa) mieszkając w Holandii. Jak tak dalej pójdzie z tą islamizacją Europy (którą popierasz, i której tak bronisz), to Polska niebawem będzie jednym z najatrakcyjniejszych miejsc do zamieszkania w Europie.

Bimi napisał:
A co do twego durnego komentarza, czy ci się to podoba, czy nie, świat jest tak zbudowany, że statystycznie z dobrej woli najwięcej oddają ci, co sami mają najmniej. Z czego wnioskuję, że ty nie jesteś aż taki biedny na jakiego wyglądasz, a jesteś ino kolejnym typowym polskim skąpym chujem, co samemu nie zje i drugiemu nie da, gdyż "dobry powód" (czyt. wymówka) ku temu zawsze się jakiś znajdzie...

Wyjechałeś na Zachód i tak wyrażasz się o Polakach?
Ty już nie jesteś kolejnym typowym polskim skąpym chujem, bo co? Bo nie jesteś skąpy, czy nie jesteś polskim, czy tylko typowym?
Innymi słowy, chciałem zapytać, czy jesteś Polakiem, czy nie, a jeśli tak, to czy jesteś typowym Polakiem czy może jesteś Polak wyjątkowy?

Powalił mnie poziom twoich wypowiedzi, normalnie taka kultura..., szacunek do rozmówcy i w ogóle...
Nazywasz kogoś "kolejnym typowym polskim skąpym chujem", tylko dlatego, że ma inne zdanie, inne spojrzenie na świat? Musisz być bardzo sfrustrowany. I ty mi mówisz, żebym przestał wszystkich naokoło obwiniać o to jak mam przejebane?
_________________
Gdy przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:44, 17 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozśmieszaj mnie gościu.

Pierdolisz głupoty jak potłuczony, niczym jeszcze do niedawna sam elkomendante - ikona kurwa socjalizmu, a potem masz pretensję że cię nazywam po imieniu.
Jak nie chcesz żeby cię nazywali typowym polskim skąpym chujem, to może się po prostu na takiego nie lansuj.
A jak się lansujesz, to co masz do mnie pretensje, że ci mówię co myślę o postawach które sobą reprezentujesz?

Powinieneś mi dziękować, że ci mówię tutaj, na tym anonimowym forum, jak twoją postawę postrzegają inteligentni ludzie.
Bo jak kiedyś przyjdzie ci narobić sobie wstydu gdzieś, gdzie ludzie znają twoje nazwisko, to nie będzie już że sobie założysz nowe konto i dalej będziesz napierdalać tą pseudo patriotyczną propagandę obraną w kolorowe piórka twojej popierdolonej judeochrześcijańskiej wiary.

Co ty myślisz, że ja nie widzę kim ty jesteś i co ty tu robisz?
Najwyraźniej się zapomniałeś gdzie jesteś i z kim masz od czynienia Smile

Leć kurwa, leć czym prędzej, pikietować przeciwko tym swoim hordom dzikich muzułmanów, bo to jedyna postawa godna prawdziwego judeochrześcijańskiego syjonistycznego patrioty. Nazwij się jeszcze do tego pizdo Polakiem, próbując wzbudzić we mnie wstyd do tego gdzie się urodziłem.
Nie krępuj się - wal śmiało...
Ja się tymczasem pośmieję, a przy okazji nie omieszkam nazwać paru rzeczy po imieniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:20, 17 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą to bardzo ciekawe, że (jakby wierzyć mediom społecznościowym) największym Polakiem i patriotą jest dziś ten, co propaguje poglądy p.t. "hordy dzikich muzułmanów", czyli żywcem wyjęte z vademecum młodego syjonisty. Smile
I co prawda nie było mnie wtedy na świecie, ale wydaje mi się, że 80 lat temu dzieciaki w Hitler-Jugend też używały tego samego vademecum co ci współcześni samozwańczy prawdziwi Polacy.

W rzeczywistości jednak tacy z was kurwa Polacy, jak i z tych świń w polskich chlewach.
W żadnym wypadku nie można wam odmówić tego gdzie się urodziliście - tu akurat pełna zgoda.
Jesteście kontynuacją chwalebnej historii polskiego rzeźnictwa i czynnymi uczestnikami projektu rozsławiającego na całym świecie chwałę polskich wędlin. I dlatego na pewno macie mnóstwo powodów do dumy - której nie zmierzam wam odbierać.

Co nie zmienia faktu, że urodzić się w kraju to jedno, a być w nim człowiekiem to coś zupełnie innego.
I nie wiem jak wy, ale ja np. też preferuję polską wieprzowinę.
Byle bym nie musiał jej w tym polskim chlewie doglądać, a tylko zapłacić za nią polskiemu rzeźnikowi.
Zresztą, chuj tam, nie będę wybredny - zważywszy na ostatnie zmiany profilu zatrudnienia na polskim rynku pracy, rzeźnik może być ukraiński. Byle świnia była polska Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 17 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały czas mnie zastanawia jednak niesamowita socjotechnika zrobiona w Polsce, albo - jak mówią żydzi - Polacy to głupki (w sensie społeczeństwa).
Polacy są chyba bardziej podatni na idącą z ekranu papkę niż sami amerykanie z niższych klas społecznych.
Może dlatego w Polsce jest więcej reklam niż programówSmile
Do Polski zjechało ponad 1 mln Ukraińców. Wrogo przeważnie nastawionych do "lachów"- ale gawiedź "inteligentna" w Polsce protestuje przeciwko emigrantom (większość chrześcijańska) z np. Syrii. Gdzie ci emigranci są bardzo pozytywnie nastawieni do Polaków.
Mało tego, 95% Polaków na oczy nie widziała muzułmanina!
Przy tym, rok temu w maju, nie jaki Prezydent Polski, Andrzej Du*a, podpisuje akt, który oddaje Polskę pod jurysdykcję USA. Zrównał uprawnienia wojska amerykańskiego z Polskim. Takie prawa obce wojsko ma wyłącznie w czasie okupacji.
De facto, to Prezydent USA decyduje o tym, jak będzie traktować Polskę i Polaków.
Czy były jakieś protesty? Gdzie patrioci? Młodzież Wszechpolska, niby patriotyczni kibole... gdzie?
Kupa śmiechu. Patrioci Polscy wyglądają jak cipki. Potrafią jedynie debilne hasła tworzyć i... nic więcej.
Dla mnie dziś tak zwany patriota w Polsce to taka cipka. Która zrobi to co TV powie.
TV mówi, emigranci z Syrii ba. To pizdeczki patrioci już robią wiece anty emigracyjne, co wywołuje zażenowanie i śmiech po kątach, bo jak by nie patrzeć Polacy stanowią największą grupę migracyjną w Europie!
Ponad 3 mln Polaków zostało przyjętych przez obce rządy. Obce rządy dały im też zasiłki, równe prawa z miejscowymi.
Doszło nawet pare lat temu do chyba największego blamażu rządu Polskiego, kiedy to protestował, przeciw innemu rozliczaniu zasiłków na dzieci w UK! Chodziło o to, że rząd brytyjski, chciał przestać płacić zasiłki na dzieci, które nie sa w UK tylko w Polsce.
Reakcja Polskiego rządu była tak, że się oburzyli na to. Ale nie zająknęli się, jak ktoś napisał w UK, co Polski rząd robi, że z Polski ludzie spierdalają?
Nic, w Polsce na ten temat cisza.
A wiadomo, że 90% Polaków żyje wyłącznie z Polskiej TV, języki obce w Polsce są uznawane za antypolskośćWink
Nawet rektor UJ powiedział kiedyś, na zarzut, że prace naukowe UJ nie są po angielsku (język światowej nauki) odpowiedział, że niech inni uczą się j. polskiego.
Tak, kurwa już się uczą...
Latają debile na wybory, wybierają Kukiza buhehehe listę przebojów.
Strach!!! Już 20 lat temu Kieślowski powiedział: "Jak by krowa miała napis "Solidarność" też by do sejmu została wybrana" - mija 20 czy 25 lat i Polscy są jeszcze głupsi.
Jakieś 10 lat wstecz łudziłem się, że młodzież w Polsce będzie inteligentniejsza, że zobaczą co i jak... nie... jest gorzej!
Tak mi się napisało, przy okazji anty emigracyjnego nastawienia w Polsce.
Myślcie ludzie samodzielnie!
I przypominam, że w średniowieczu, straszono, że innowierca - ma rogi i ogon oraz zjada dzieci.... Czy wy naprawdę nadal tkwicie w średniowieczu?

Mirkas
W UK, Polaków do dziś nazywają "dziką hordą ze wschodu".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:12, 17 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Cały czas mnie zastanawia jednak niesamowita socjotechnika zrobiona w Polsce, albo - jak mówią żydzi - Polacy to głupki (w sensie społeczeństwa).
Polacy są chyba bardziej podatni na idącą z ekranu papkę niż sami amerykanie z niższych klas społecznych.
Może dlatego w Polsce jest więcej reklam niż programówSmile


Taki przeciętny Kowalski to np. w ogóle nie widzi nic niestosownego w tym aby w 2017 roku polski rząd domagał się jeszcze do Niemiec "reparacji" za II Wojnę Światową.
Nie widzi, bo TV mu nie powie, a idiota sam nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, że po to aby on dziś mógł mieszkać w Szczecinie, czy we Wrocławiu, jacyś Niemicy zostali kiedyś, bez reparacji, wypierdoleni ze swoich domów.
Ciekawe jak kiedyś podobni idioci dojdą do władzy w Niemczech i wystawią Polsce po stu latach rachunek za wszystkie te zagrabione nieruchomości i wszystkich tych ludzi wyjebanych z domów. A jak Polska nie zapłaci, to przyślą komornika... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.100 mBTC

PostWysłany: 19:52, 17 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O widzę, że nikt Bimiemu nie powiedział, że Niemcy płacili W.Brytanii reparacje i Francji - a nie pamiętam aby stolica, któregoś z wcześniej wymienionych została zburzona w 80% jak Warszawa. Któremuś państwu z tych wymienionych - Anglii czy też Francji do tej pory płacą w ratach - to już sobie znajdziecie - no strasznie biedne te państwa, że trza im płacić oj biedne....
---
Polska jest bardzo tolerancyjnym krajem - sama znam ludzi w środowisku w którym są murzyni - w moim też - ale wychowani od dziecka są spokojni i ludzie traktują ich normalnie.
Ogólnie w Polsce mamy ok 100 tys. muzułmanów - Czeczeńców. i od 20 do 30 tys muzułmanów innych narodowości w tym uwaga - 6 tys. radykalnych (artykuł z "Rzeczypospolitej")

---
A oto co robią napływowi uchodźcy artykuł z dziś z onetu (niemiecki portal w Polsce to już pisze no no):

Niemcy: 16-letnia dziewczyna napadnięta i zgwałcona przez kilku mężczyzn

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niemcy-1.....zn/m81zw7m
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:14, 17 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
goral_ napisał:
Cały czas mnie zastanawia jednak niesamowita socjotechnika zrobiona w Polsce, albo - jak mówią żydzi - Polacy to głupki (w sensie społeczeństwa).
Polacy są chyba bardziej podatni na idącą z ekranu papkę niż sami amerykanie z niższych klas społecznych.
Może dlatego w Polsce jest więcej reklam niż programówSmile


Taki przeciętny Kowalski to np. w ogóle nie widzi nic niestosownego w tym aby w 2017 roku polski rząd domagał się jeszcze do Niemiec "reparacji" za II Wojnę Światową.
Nie widzi, bo TV mu nie powie, a idiota sam nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, że po to aby on dziś mógł mieszkać w Szczecinie, czy we Wrocławiu, jacyś Niemicy zostali kiedyś, bez reparacji, wypierdoleni ze swoich domów.
Ciekawe jak kiedyś podobni idioci dojdą do władzy w Niemczech i wystawią Polsce po stu latach rachunek za wszystkie te zagrabione nieruchomości i wszystkich tych ludzi wyjebanych z domów. A jak Polska nie zapłaci, to przyślą komornika... Smile


A co bardziej dosadne, to to, że Szczecin, Wrocław czy Gdańsk Polska ma wyłącznie dzięki Stalinowi! W tych miastach pomniki wdzięczności Stalinowi powinny być ważniejsze od pomników Papieża JPII który wsławił się pobłażaniu pedofilii w kościele.
Reperacje wojenne Polska otrzymała, sprawa została zamknięta.
Ten cały szum, ma być po to by ludzie nie interesowali się tym co dzieje się na bieżąco.
Smoleńskiem widzą, że ludzie już rzygają na samo wspomnienie, to samo Katyniem, PW i wszelkimi innymi narodowymi okazjami do bicia konia. Przeważnie okazjami, w których Polska głupota błyszczała.


Mała
Omletu.pl nie widziałem od 3 jak nie od 4 lat.
Widzę, ze nic nie straciłem.
Przy okazji, poszukaj statystyk, ilu Polaków zgwałciło w Polsce nastolatki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 83, 84, 85   » 
Strona 64 z 85

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile