W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie   
Podobne tematy
TAK dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie30bez ocen
Polska obowiązkowo przyjmnie imigrantów131
imigranci wywołali zamieszki we Włoszech419
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
25 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 148953
Strona:  «   1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 83, 84, 85   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kacdor




Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:18, 19 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż dziw mnie bierze jak tak wielce oczytane i jaśnie oświecone osoby jak el mogą łykać tą tanią propagandę. Ku rozluźnieniu atmosfery a może i uświadomieniu co niektórych serdecznie polecam:

Russell Peters "Arabs"



Dzięki Wirus Wiary, gdyby nie Twoja recenzja "Bóg nie umarł" nie wiedziałbym o tym filmiku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:04, 19 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż dziw bierze , że oświecone i oczytane osoby na tym forum nie pojmują , że dwóch cywilizacji nie da się pogodzić.
Jedna cywilizacja mówi: nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe , a druga cywilizacja mówi : śmierć innowiercom.
Nie ma co rozluźniać atmosfery jest wystarczająco rozluźniona Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kacdor




Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:27, 19 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co jeśli człowiek nie czuje się przynależny do żadnej z tych "cywilizacji", tylko uznaje że świat jest jeden, a ludzie w odwiecznym kręgu życia i śmierci związani tymi samymi prawami natury tacy sami?

I że niby to ta twoja cywilizacja mówi nie czyń drugiemu co tobie nie miłe, jednocześnie skazując innowierców arabów na śmierć nie pozwalając im schronić się przed wojną w twoim kraju, czy tylko ja tu widzę dwójmyślenie i obłudę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:35, 19 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kacdor napisał:
A co jeśli człowiek nie czuje się przynależny do żadnej z tych "cywilizacji", tylko uznaje że świat jest jeden, a ludzie w odwiecznym kręgu życia i śmierci związani tymi samymi prawami natury tacy sami?


Nadal jesteś wg.Koranu innowiercą nic to nie zmienia Smile
To ,że uważasz ,że ludzie są tacy sami jest właśnie pokłosiem cywilizacji w jakiej dojrzewałeś innymi słowy podlegałeś procesom socjalizacji cywilizacji niosącej hasło traktuj swego bliźniego jak siebie samego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kacdor




Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:39, 19 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A huj mnie obchodzi jakaś tam zjebana pełna bzdur księga. Według biblii to już dawno powinienem być zabity i spalony na stosie, jednak nie zauważyłem żeby ktoś w naszym ultrakatolickim kraju dążył do tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 14:02, 19 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kacdor napisał:
A huj mnie obchodzi jakaś tam zjebana pełna bzdur księga. Według biblii to już dawno powinienem być zabity i spalony na stosie, jednak nie zauważyłem żeby ktoś w naszym ultrakatolickim kraju dążył do tego.


No widzisz w tym kraju nikt nie spalił Cię na stosie za to ,że nie interesuje Cię biblia. A teraz jedz do strefy szariatu , ogłoś A huj mnie obchodzi jakaś tam zjebana pełna bzdur księga. mając na uwadze ichniejszą księgę , nagraj jako dowód film ze strefy szariatu wraz ze swoimi przekonaniami i wtedy namacalnie udowodnisz ,że nic ci się nie stało Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazek




Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:18, 19 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał
Cytat:


I uważam że wszyscy ludzie są równi, a granice stworzono i utrzymuje się po to aby ludzi dzielić i kontrolować.


W zoo są klatki , ogrodzone wybiegi, gdzie sobie zwierzęta mieszkają nie wadząc sobie nawzajem ale można otworzyć klatki aby zwierzaki nie krepować i aby sobie razem żyły.

Co się stanie nie trudno sie domyśleć - pozgryzają się.

Tak samo jest z ludzmi otwarto klatki i następuję zagryzanie się .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 19 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już choćby z samego tego faktu,że szczekan kogoś nie lubi, znaczy że nie taki on straszny jak go malują.
Czasem I taki debil się na coś przyda - kwestia tylko żeby potrafić go wykorzystać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:52, 19 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazek napisał:
Bimi napisał
Cytat:


I uważam że wszyscy ludzie są równi, a granice stworzono i utrzymuje się po to aby ludzi dzielić i kontrolować.


W zoo są klatki , ogrodzone wybiegi, gdzie sobie zwierzęta mieszkają nie wadząc sobie nawzajem ale można otworzyć klatki aby zwierzaki nie krepować i aby sobie razem żyły.

Co się stanie nie trudno sie domyśleć - pozgryzają się.

Tak samo jest z ludzmi otwarto klatki i następuję zagryzanie się .


No no.
Czyli klatki są tym czego tym zwierzętom potrzeba, tak?

Ech, wy kurwa łosie.
A mi tam akurat klatki do szczęścia nie potrzeba.
I coś wam w te wasze zacofane patriotyczne/nacjonalistyczne/religijne odbyty.
Tylko potem mi nie placzcie jak wam źle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:35, 20 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej @szczekan, a powiedz jakby nastała apokalipsa i nie było by co jeść, i nie miał byś wyjścia, i musiał byś wybrać zjeść innego człowieka albo umrzeć...
to czy wtedy zjadł byś takiego muzułmańskiego uchodźcę - czy nie, bo byś się brzydził?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:45, 20 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich

Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:43, 20 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Witam wszystkich

Wink


لم أذق الطعام رفاقها ناحية موجي


Dostrzegam zorganizowaną akcje ztrolowania forum tematami z pierdolni, ja to bym na to komuś limity poupierdalał, ale to ja
Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:50, 20 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:22, 21 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:09, 21 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To niech ten wesoły Azjata zamiast wywieszać debilne karteczki dla przykładu skoczy do Turcji i przekona tamtejszych, że jednak Młodzi Turcy dokonali ludobójstwa Ormian, tudzież na odwrót niech skoczy do Ormian i przekona ich, że Młodzi Turcy wcale nie dokonali ludobójstwa.
Jeśli to sprawi mu trudność może tego samego dokonać z przykładowo Koreańczykami i Japończykami.
Oczywiście życzę powodzenia.
Wywieszanie takich karteczek to mniej, więcej akcja w stylu "ciepłego Franciszka", który jako kolejny papa wygłasza co tydzień mowę o pokoju na świecie, z której od dekad jak doskonale wiemy nic nie wynika, bo ze słów nie popartych czynami jeszcze nigdy nic nie wynikło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:33, 22 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że przynajmniej rozumiesz że w niczym nie jesteś lepszy od takiego przykładowego typowego Turka, z banią przegraną przez turecki patriotyzm i wielką turecką historyczną spuściznę.

Wstydził byś się natomiast, że byle azjata z karteczką jest bardzej oświetlony od ciebie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:14, 22 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ów Azjata jest frajerem, który szybko zmieni zdanie jak dostanie okazję by thug blacks wyruchali go w dupę i skroili z kasy oraz dla przyjemności odstrzelili łeb.
Będzie to kolejne spotkanie naiwnego Edka z Chamem i kolejne zwycięstwo cwanego Chama.
Albowiem polityka miłości sprawdzić się może co najwyżej na poziomie przedszkola.
Natomiast nie sprawdza się nawet jednostkowo - jeśli już jesteś tak bardzo uczulony na wszelkie wspólnoty - gdy masz do czynienia z tępym chamem, który działa stricte instynktownie.
Być może za długo Bimi przebywasz w szklanych domach i z tego powodu muszę ci tłumaczyć tak podstawowe kwestie.
Dodatkowo nawet jak staniesz na rękach i będziesz machał rękoma nigdy nie doprowadzisz do sytuacji, gdy ludzie nie będą w tym czy innym celu tworzyli wspólnot opartych na takich a nie innych zasadach i na takich oraz nie innych ideach, albowiem jest to najbardziej ludzka z ludzkich kwestii, jakie dotyczą homo sapiens, chyba że dla obrony swoich iluzji zaczniesz podważać ewolucję oraz stadność homo sapiens.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:23, 22 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, przypuszczam że jest to raczej kwestia środowiska w którym się człowiek wychowuje i nabiera doświadczenia życiowego.
Ty najwyraźniej pochodzisz z typowej zapyziałej ksenofobicznej polskiej prowincji.
Dlatego boisz się wszystkiego co obce.
A ja wychowałem się wśród obcych i dlatego mnie oni nie przerażają, bo wiem, że w praktyce niczym się nie różnią od 'swoich'.
Rozsiewajac swoje fobie robisz sobie wyłącznie wstyd swoją niewiedza o życiu w wielokulturowym społeczeństwie i panicznym prowincjonalnym mentalnym zacofaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:42, 22 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że lubisz bawić się w domorosłego psychologa w opisywaniu innych, ale nic nie wnosi to do jakiejkolwiek dyskusji opartej na wiedzy, faktach oprócz dyskusji z jakimiś tępymi cipami przy herbatce.
Kwestią środowiska jest to, że ludzie mają swoje potrzeby życiowe i chcą je realizować również kosztem innych, kwestią środowiska jest to, że ludzie rywalizują - i to już zarówno chłopcy jak też dziewczynki od etapu rozumienia siebie jako jednostki na tle grupy - kwestią środowiska jest chęć posiadania więcej, niż mniej, itd.? Albowiem na podstawie wszelkich badań jest to li tylko kwestia ewolucji homo sapiens w stadzie a nie jest to żaden element ani wychowania, ani doświadczeń życiowych.
Co więcej gdy homo sapiens zaczyna już kształtować wspólnoty mniejsze czy większe te wszystkie postawy przekładają się również z jednostek na owe wspólnoty.
Jednak ty jestem kolejnym Bimi demiurgiem społecznym, który jakimś cudownym sposobem i za pośrednictwem jedynie swojego magicznego fletu w postaci słów zmienisz to jak ukształtowany jest nie tylko człowiek tysiącami lat ewolucji ale każdy człowiek jaki funkcjonuje na tej Ziemi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1772
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:53, 22 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Nie, przypuszczam że jest to raczej kwestia środowiska w którym się człowiek wychowuje i nabiera doświadczenia życiowego.
Ty najwyraźniej pochodzisz z typowej zapyziałej ksenofobicznej polskiej prowincji.
Dlatego boisz się wszystkiego co obce.
A ja wychowałem się wśród obcych i dlatego mnie oni nie przerażają, bo wiem, że w praktyce niczym się nie różnią od 'swoich'.
Rozsiewajac swoje fobie robisz sobie wyłącznie wstyd swoją niewiedza o życiu w wielokulturowym społeczeństwie i panicznym prowincjonalnym mentalnym zacofaniem.


Otóż to, ze środowiska w którym człowiek się wychowuje, pobierane są wzorce i doświadczenie, przynależne temu środowisku.
Czy wychowanie pośród ludności nieposiadającej swojej, własnej kultury wynikającej z tradycji, ma być "lepsze" ?
Niezauważanie różnic pomiędzy ludźmi tylko dlatego, że są podobnie zbudowani, nie nobilituje, a już na pewno, nie daje pierwszeństwa w ocenie zdania tych, którzy różnice widzą i wobec tego potrafią wyciągać inne wnioski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:35, 22 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weź mnie nie rozbawią z tą swoją "wiedzą" i "faktami".
Jakie ty możesz znać fakty na temat afrykańskich i bliskowschodnich uchodźców, jak ty w życiu takiego uchodźcy na oczy nie widziałeś?
Jaką możesz mieć wiedzę o innych kulturach, skoro boisz się tych kultur jak diabeł święconej wody?
Nie wątpię, że na forum jest wielu idiotów którzy myślą, że masz wiedzę i fakty, ale dla nie to ty jesteś głupi jak but, a tą swoją pseudo-elokwencją wyrażającą ino poziom twoich fobii względem rzeczy o których nie masz pojęcia, to się ośmieszasz jak mało który burak z zabitej dechami polskiej wsi lansujący się na inteligenta.
Po chuj ci było czytać tyle książek, jak na koniec jesteś po nich głupszy i bardziej żałosny niż pierwszy lepszy żul spod śmietnika?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:38, 23 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A ja wychowałem się wśród obcych i dlatego mnie oni nie przerażają, bo wiem, że w praktyce niczym się nie różnią od 'swoich'.
moim zdaniem są o niebo lepsi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1772
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:21, 23 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością czegoś nie dowidzicie i nie rozumiecie.
Kto jest obcy w kraju, zwanym USA ? Biały, murzyn, czy, czasem jeszcze, spotykany Indianin ?
Jeśli ktoś się wychowuje wśród obcych, to o jakiej obcości nawija ? Przecież w takim przypadku wszyscy są swoi SmileSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.200 mBTC

PostWysłany: 13:44, 23 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Weź mnie nie rozbawią z tą swoją "wiedzą" i "faktami".
Jakie ty możesz znać fakty na temat afrykańskich i bliskowschodnich uchodźców, jak ty w życiu takiego uchodźcy na oczy nie widziałeś?


Nie mam już pojęcia czy ty starasz się być zabawny, czy piszesz te argumenty rodem z liceum na poważnie.
Ty Bimi nigdy nie widziałeś na oczy neutrina, więc jak możesz o nim się wypowiadać i cokolwiek o nim wiedzieć. To jest poziom twojej argumentacji.
Tudzież jak możesz wypowiadać się na przykład o Amerykanach jak przecież nie widziałeś nigdy na oczy jakiś 99,99... procenta z nich.
Z drugiej strony ilu tych imigrantów widziałeś 10? 100? 1000? I zamierzasz mi wmawiać, że na tej podstawie będziesz budował obraz milionów imigrantów?
Chcesz budować obraz rzeczywistości na podstawie jej wycinków, co jest absurdem w naukach społecznych a może będziesz opierał się na własnych doświadczeniach ze spotkania z pięcioma na krzyż ludkami w stylu tych tępaków korzystających z anty osiągnięć teorii krytycznej.
Nie próbuj Bimi podważać setek lat rozwoju nauk społecznych i nauki jako takiej, bo ci się to nie uda.

Bimi napisał:
Jaką możesz mieć wiedzę o innych kulturach, skoro boisz się tych kultur jak diabeł święconej wody?


Nie myl mnie z jakimś bliskowschodnim tępym ryjem, który ma tak nasrane w bani, że z jednej strony powinien cieszyć japę, że idzie do swojego YWHW tudzież Allaha a z drugiej strony robi w gacie jak tylko zorientuje się, że jest śmiertelny.
Ja się niczego i nikogo nie boję a już zwłaszcza innych kultur zbudowanych przez jakiś tępych ryjów srających podczas podróży na wielbłąda.

Bimi napisał:
Nie wątpię, że na forum jest wielu idiotów którzy myślą, że masz wiedzę i fakty


Atutem faktów i wiedzy jest to, że są weryfikowalne i falsyfikowalne w odróżnieniu od mrzonek, ideologii, utopijnych idei.

Bimi napisał:
Po chuj ci było czytać tyle książek, jak na koniec jesteś po nich głupszy i bardziej żałosny niż pierwszy lepszy żul spod śmietnika?


Przecież Bimi ty lubisz tępych, niezainteresowanych niczym, z wypranymi mózgami propagandą zwykłych żuli i chamów tylko muszą być czarni, żółci lub śniadzi, więc dziwię się, że tak alergicznie reagujesz na polskich żuli i chamów.
Czyżby spowodowane było to tym, że są biali? Stosujesz odwrócony rasizm? Wink

Być może Bimi powinineś zbratać się z ciepłym Franciszkiem, który w ten weekend nawoływał do jedności wszystkich ludzi na świecie.
Potem byście jeszcze wspólnie zaśpiewali We are the World i byłoby dużo radości.

Ewentualnie możesz przyłączyć się do progresywno-feministycznych nic nie dających marszów protestu tysięcy dziewczynek z niemieckiej klasy średniej przeciw Trumpowi by wspólnie pokrzyczeć sobie Allah Akbar.
Przecież to inteligentni, pokojowi, marzący o jedności, braku granic oraz oczytani ludzie w odróżnieniu od takiego żula jak ja. Laughing

oko napisał:
Czy wychowanie pośród ludności nieposiadającej swojej, własnej kultury wynikającej z tradycji, ma być "lepsze" ?


To jest niemożliwe albowiem tam gdzie występują interakcje międzyludzkie tam też występuje kultura społeczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:07, 23 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no no.
myślę, że nie musisz nam już bardziej obrazowo tłumaczyć dlaczego boisz się imigrantów z bliskiego wschodu, jak tych niewidzialnych neutrin atakujących ludzkość z kosmosu niczym kosmici w independance day.

niemniej jednak, mnie bardziej interesuje zapoznanie się z twoją propozycją rozwiązania problemu napływu owych uchodźców do tego twojego zajebistego kraju - raju nad wisłą.
bo jak na razie najbardziej skuteczna wydaje się być metoda utrzymywanie tego raju nad w wisłą w syfie, w którym nawet spierdalający przed bombami uchodźca nie ma ochoty siedzieć.

no, ale twoim zdaniem polska to nie syf i uchodźcy chętnie by tam przybyli i zabrali ci twoją zajebistą pracę - załóżmy taką tezę.
więc jak proponujesz ich powstrzymać?

dla ułatwienia podam ci może kilka propozycji, żebyś mi znowu nie wjebał referatu na 12 stron, którego nawet nie zacznę czytać:

1) wybudować dookoła polski 12-metrowy mur i nikogo nie wpuszczać.

2) kara śmierci dla każdego nielegalnego imigranta złapanego w polsce.

3) wysłanie polskiej armii bliżej krajów z których ci imigranci pochodzą i próba "odstrzeliwania" ich po drodze.

4) zwiększenie poparcia społecznego dla izraelskiego terroryzmu, dzięki czemu wyeliminuje on twój problem urządzając w końcu wszystkim arabom wymarzony holokaust.

widzisz może jakieś inne opcje, poza tymi czterema, które mogą powstrzymać napływ uchodźców do europy?
tylko krótko.
bo wiesz, mądry człowiek (a takim udajesz ze jesteś) potrafi się streszczać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 83, 84, 85   » 
Strona 56 z 85

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile