W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie   
Podobne tematy
TAK dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie30bez ocen
Polska obowiązkowo przyjmnie imigrantów131
imigranci wywołali zamieszki we Włoszech419
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
25 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 148943
Strona:  «   1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 83, 84, 85   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:20, 04 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi
Cytat:
wczoraj czytałem newsa o badaniach CBOS n.t. nastawienia polaków do emigrantów.
wynika z nich, że najbardziej wrogo nastawieni do emigrantów, są ludzie młodzi, bez wykształcenia, mieszkający na wsi.
czyli dokładnie jak ci nasi na forum


do tego wystaje im słoma z butów, pobierają 500+ na 10tkę dzieci , zarabiają poniżej średniej krajowej albo są bezrobotni, mają podstawówkę ledwo skończoną i mieszkają pod ruską granicą. Ogólnie ciemnogród i średniowiecze.
Czyli typowa propaganda Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:26, 04 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie tak.

ale dlaczego propaganda? uważasz, że to nieprawda?

bo moje prywatne statystyki i społeczny research (choćby na głupim fajsie), pokazują te same trendy co CBOS.

zasadniczo obserwuję niesamowitą wręcz korelację pomiędzy religijnością albo patriotyzmem jegomościa, a jego wrogością wobec uchodźców z bliskiego wschodu. dla uproszczenia powiedzmy patriotyzmem - bo nie znam przypadku, żeby ktoś w polsce się uważał za bardzo wierzącego, ale nie uważał za patriotę.

i praktycznie wszyscy oni mówią, że patriotyzm i nacjonalizm to nie to samo - gały by ci za to wydrapali, jak im powiesz że są nacjonalistami.
twierdzą że patriotyzm to miłość od ojczyzny, zaś nacjonalizm to wrogość względem obcokrajowców...
dziwne tylko, że w kwestii uchodźców, przypadkiem wykazują jedno i drugie Laughing

biedni pewnie nawet nie zdają sobie sprawy, że świeżo ukoronowany przez dudę król polski jezus też przybył do nas z bliskiego wschodu - tak są zajebiście wykształceni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:49, 04 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
ps.
Przypomniał mi się jeszcze jeden atak, na pewnego Syryjczyka w Polsce, który jest w Polsce naście lat, jest katolikiem... pobili go wyzywając od islamisty.
Gdzie też zniszczono elewację jakiegoś meczetu tatarskiego czy coś w ten deseń. Meczet należy do mniejszości tatarskiej, ludzi urodzonych w Polsce, mieszkających od pokoleń, wsławionych w poświęceniu życia w walce za wolną Polskę w czasie II Wojny Światowej. Meczet zniszczono malunkami świni, napisami obraźliwymi oraz znakami Polski Walczącej...
Po prostu mamy "wspaniałą młodzież" wychowana na naukach kościoła (religia od przedszkola do matury).
Straszne... Naprawdę nie daleko nam do Ukrainy banderowskiej.


Kolejny rasistowski atak na Dolnym Śląsku. W nocy nieznany sprawca wrzucił butelkę z benzyną do baru z kebabem prowadzonym przez Egipcjanina. Na szczęście, nikomu nic się nie stało.

To już kolejny taki przypadek na Dolnym Śląsku. W sylwestrową noc w Lubinie zdemolowano lokal prowadzony przez Hindusów. 2 stycznia wieczorem w restauracji Kebab House we Wrocławiu zamaskowany wandal wybił okno. 3 stycznia rano w Legnicy pobity został młody mężczyzna pochodzący z Bangladeszu, który pracuje w jednym z barów z kebabem.


całość: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,R.....;_ticrsn=3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:13, 04 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Durne słonka wy ... nie cierpię tłumaczyć wiedzy z podstawówki:

Różnica pomiędzy Polakami co Polaka czy innego w Polsce zabiją a ciapatymi jest taka że: w każdym narodzie istnieje procent psychopatów, socjopatów etc. zdolnych do morderstwa i tak się dzieje ( to te durne przykłady co góral podał na stronie tego tematu poprzedniej) natomiast u ciapatych ( czyt. muzułmanów) nie ważne czy ktoś jest psychopata czy nie - tam może zabić każdy w imię: religii, przekonania bo to mają w sobie najebane od dziecka. Tam ten procent może być i ponad 50% co w kulturze naszej cywilizacji nigdy nie będzie miało miejsca.

Jeśli ten Polak w Ełku ich wkur...ł mogli go pobić ale nie od razu zabić - teoria że sam się nadział na noż? No pewnie jeszcze se sam pewnie go w dupę włożył ot co! W necie czytałam że to wina gier komputerowych! Nie no ku...a to wina płaskiej ziemi co wyssała wam mózgi.

Jeśli Polacy teraz spasują to tego tałatajstwa będzie więcej

Tak - nadal jestem dumna z Ełczan! I olaboga nie jestem religijna - dżisus w jaką mnie więc szufladkę jebniecie?


Bimi napisał:
musisz zrozumieć goral, że mała przymierza się do kariery w polityce - polskiej polityce.
jak inaczej ma ćwiczyć przyszłe orędzia do "Narodu Polskiego", jak nie pierdoląc tego typu głupoty po forach?



Boże Bimi jak ty mnie na piedestał wynosisz, siłą mnie do polityki, Sejmu, Senatu (?) wpychacie, Tancząca w pierdolni mianowała mnie nawet Ministrem Skarbu Państwa a goral_ dla odmiany chce żebym po wszystkich w polityce sprzątała:

A figę - ja skromny człowiek jestem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:11, 04 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala napisał:
Różnica pomiędzy Polakami co Polaka czy innego w Polsce zabiją a ciapatymi jest taka że: w każdym narodzie istnieje procent psychopatów, socjopatów etc. zdolnych do morderstwa i tak się dzieje ( to te durne przykłady co góral podał na stronie tego tematu poprzedniej) natomiast u ciapatych ( czyt. muzułmanów) nie ważne czy ktoś jest psychopata czy nie - tam może zabić każdy w imię: religii, przekonania bo to mają w sobie najebane od dziecka. Tam ten procent może być i ponad 50% co w kulturze naszej cywilizacji nigdy nie będzie miało miejsca.

Akurat w twojej kulturze @Mała procent ludzi co mogą zabić w imię "religii" (zwanej eufemistycznie patriotyzmem) z pewnością nie jest mniejszy niż "u ciapatych". Czego najlepszym dowodem jest to co wypisujesz.

Cytat:
Jeśli Polacy teraz spasują to tego tałatajstwa będzie więcej
Tak - nadal jestem dumna z Ełczan!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:21, 04 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala napisał:

A figę - ja skromny człowiek jestem


Raczej głupiutkim niż skromnym.
Policz ilu muzułmanów zabili chrześcijanie w ostatnich 10 latach.
Sprawdź statystyki ile przestępstw dokonali uchodźcy w Niemczech w zestawieniu z Niemcami.
W UK Polacy są nr. 1 pod względem przestępczości pośród obcokrajowców.
Przedstawiłem ci kilka postów wyżej parę zdarzeń z Polski z tego samego okresu. Gdzie dochodziło do brutalnych morderstw. W żadnym z nich nie było ani jednej medialnej nagonki.
Podążasz dokładnie tak jak tego media chcą - czy to znaczy być skromnym czy durnym to już sama oceń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 04 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie możecie się ugryźć w samą swoją dupę z tą swoją propagandą.

W Polsce nikt nie nosi noży i broni - a ciapaci nagminnie - dlatego też 21 latek zginął.
Europa ginie jak nie od zabójstw przez ciapatych to demograficznie.
Dobrze sytuowani muzułmanie sprowadzają się do Polski - np niedawno cały hotel w Warszawie wykupili Katarczycy, sprowadzają się do Polski - wcale jej nie omijają.

STOP przemocy wobec Europejczyków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:38, 05 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:

Nomen omen w Renesansie nastąpił pewien powiew świeżości intelektualnej poprzez zaczerpnięcie z antycznych źródeł przede wszystkim europejskiej kultury starożytnych Greków, które pozwoliły po raz pierwszy, nieznacznie przełamać czyste jak łza bliskowschodnie kulturowo szaleństwo.


Akurat od Greków to najbardziej czerpano w średniowieczu, nie renesansie.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.200 mBTC

PostWysłany: 14:29, 05 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawa na stojaco dla tej pani !!!


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:00, 05 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reakcja na choinkę w 2016 muzułmańskich imigrantów w Szwecji:



Świat murem za Polską:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.200 mBTC

PostWysłany: 23:33, 05 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Nie wiem czym jest to twoje legendarne "bezpieczeństwo osobiste", ale jeśli twierdzisz że Polska jest drugim krajem na świecie pod względem jakiegokolwiek bezpieczeństwa (z wyjątkiem może bezpieczeństwa księży-pedofilów), to chyba się z koniem na łby pozamieniałeś.


Bimi zacznij czytać ze zrozumieniem. Nie ja tak twierdzę tylko eksperci OECD.
Wiem, wiem to nie pasuje ci ideologicznie, ale polemizuj z badaniem OECD, co nomen omen będzie trudne bo jest to badanie realizowane od bodaj kilkunastu, jak nie więcej, lat i stale na podstawie dokładnie takich samych norm.

Bimi napisał:
W większości krajów muzułmańskich jest o wiele bezpieczniej niż w Polsce - przestępczość jest o wiele niższa, kradzieże czy rozboje się praktycznie nie zdarzają!


Bo w owych krajach albo przestrzegasz pewnych norm albo twoje ciało leży 3 metry pod ziemią.
Rozumiem, że sugerujesz by wprowadzić np: we Francji dokładnie takie same zasady dla pochodzących z Bliskiego Wschodu czy Północnej Afryki to liczba przestępców a wyznawców muzułmanizmu drastycznie spadnie.

Bimi napisał:
Co byś wiedział, gdybyś jakieś z nich odwiedził, miast tylko czytać demoniczne newsy na ich temat, w zdecydowanej większości zaserwowane ci prosto przez izraelską propagandę.


Nie Bimi. Ja bym tego nie wiedział, ponieważ ja nie pozwoliłbym sobie na to, by ktoś mówił mi czy mogę, czy nie mogę pić alkoholu, czy partnerka może chodzić z odkrytą twarzą czy nie może, czy mogę sobie narysować śmieszny obrazek czy nie mogę a także czy mogę publicznie wyśmiewać Allaha czy nie mogę. Być może ty byś to wiedział pokornie zgadzając się na takie zasady prawne i normy kulturowe.
W związku z tym być może ja ulegam izraelskiej propagandzie za to ty niewątpliwe ulegasz wszechświatowej żydowskiej propagandzie.

W związku z tym, że twoje koncepcje ideologiczne muszą być banalnie łatwe do wprowadzenia to mam dla ciebie przykład, który jest niewątpliwie jednym z wielu a więc przedstawiam go poglądowo, a jednocześnie zadanie.
Albowiem ja nigdy nikogo nie napastowałem publicznie pod jakimkolwiek pretekstem od dziwnego stroju po śmieszne zachowanie, bo nie atakuję nikogo jeśli ktoś nie atakuje mojej osobistej wolności, moich praw czy nie łamie powszechnych norm społecznych, nie zagrażałem niczyjemu życiu ani zdrowiu oprócz samoobrony w związku z tym oprócz braku ideologicznej zgody pomiędzy nami nie musisz mnie nawracać na brak realizowania zachowań antyspołecznych.
Jednakże może wykorzystując swoje wybitne umiejętności retoryczne oraz niewątpliwie niepodważalne założenia ideologiczne poświęciłbyś się dla dobra ludzkości i skoczyłbyś w przedstawione w tym reportażu miejsce we Francji przekonać tych oto licznych, bo liczonych w setkach jegomościów, by kochali inne kultury jak samych siebie a także szanowali innych ludzi, wolność osobistą innych ludzi, itd.



Byłby to Bimi mały krok dla Ciebie, ale jakże Wielki krok dla ludzkości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:04, 06 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:
Bimi napisał:
Nie wiem czym jest to twoje legendarne "bezpieczeństwo osobiste", ale jeśli twierdzisz że Polska jest drugim krajem na świecie pod względem jakiegokolwiek bezpieczeństwa (z wyjątkiem może bezpieczeństwa księży-pedofilów), to chyba się z koniem na łby pozamieniałeś.


Bimi zacznij czytać ze zrozumieniem. Nie ja tak twierdzę tylko eksperci OECD.
Wiem, wiem to nie pasuje ci ideologicznie, ale polemizuj z badaniem OECD, co nomen omen będzie trudne bo jest to badanie realizowane od bodaj kilkunastu, jak nie więcej, lat i stale na podstawie dokładnie takich samych norm.


Nie pasuje mi to "ideologicznie"?
Chyba sobie żartujesz - to przede wszystkim nie ma absolutnie żadnego związku z realiami. Co tu ma jakaś ideologia do rzeczy?

Najwyraźniej "bezpieczeństwo obywatelskie" to musi być coś zupełnie innego, niż by się normalnemu człowiekowi wydawało.

Więc jak oni liczą to "bezpieczeństwo obywatelskie", że Polska wypadła im na drugim miejscu?
Bardzo mnie to intryguje. Nie wiesz przypadkiem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:28, 07 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy dobra wrzuta, faktycznie ta babeczka dobrze prawi aczkolwiek zastanawia mnie ostatnim czasy pewien rozglos Polski w kontekscie wlasnie anty multikulturalizmu. Tak sobie mysle czy nie odbije sie nam to czkawka i w razie jakby rozpetala sie jakas wieksza 'zadyma' na arenie swiatowej lub europejskiej, czy to wlasnie my nie zostaniemy okrzyknieci tymi barbarzyncami i ogniwem zapalnym, podzegaczami do eliminacji obcych w tym regionie swiata. Takie ot przemyslenia.. znajac realia i sposob w jaki sa pewne informacje przeinaczane przez media oby nie wyszlo nam na zle to racjonalne myslenie o niebezpieczenstwie zwiazanym z przyjmowaniem tych hord dzikusow.
_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:00, 08 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wkurwiony napisał:
easy dobra wrzuta, faktycznie ta babeczka dobrze prawi aczkolwiek zastanawia mnie ostatnim czasy pewien rozglos Polski w kontekscie wlasnie anty multikulturalizmu. Tak sobie mysle czy nie odbije sie nam to czkawka i w razie jakby rozpetala sie jakas wieksza 'zadyma' na arenie swiatowej lub europejskiej, czy to wlasnie my nie zostaniemy okrzyknieci tymi barbarzyncami i ogniwem zapalnym, podzegaczami do eliminacji obcych w tym regionie swiata. Takie ot przemyslenia.. znajac realia i sposob w jaki sa pewne informacje przeinaczane przez media oby nie wyszlo nam na zle to racjonalne myslenie o niebezpieczenstwie zwiazanym z przyjmowaniem tych hord dzikusow.


Będzie wprost przeciwnie- takich wypowiedzi jak tej czarnoskórej pani jest wiele więcej.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xXx




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 255
Post zebrał 0.200 mBTC

PostWysłany: 00:07, 10 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
Brawa na stojaco dla tej pani !!!


za co brawa? za szczyt hipokryzji?

jej dziadka zlapali w siatkę w Afryce i przywiezli przez ocean biali imigranci z Europy do Ameryki Północnej, potem ci biali imigranci wymordowali tamtejszą ludność tubylczą(indian), wyplenili ich obyczaje tradycje i religie i zastąpili ją swoją judeochrześcijańską wizją świata i bam! mamy usa. i ona afrousraelitanka ma czeslność pierdolic cos o imigrantach i swojej jedynie slusznej wizji swiata...
i ta baba która tak jak i ta bogata tłusta kurwa trump siedzi w usa - federacji złożonej z 50 oddzielnych krajów ma czelnosc pierdolic frazesy w których podkopuje sens istnienia "federacji europejskiej", wychwalajac dawne demoludy które stanęły okoniem. ciekawe czy ta czarna przygłupka pochwala tendencje separatystyczne niektórych stanów u siebie w federacji?
no rozumiem światowa jebitna konkurencja... wszak UE "wpólnie i w porozumieniu" byłaby 2 (po chinolach) a moze i 1 siłą świata. nie wolno do tego dopuścic - więc wszlkiej maści ruskofile i usa-zydofile w natarciu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:42, 17 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
ElComendante napisał:
Bimi napisał:
Nie wiem czym jest to twoje legendarne "bezpieczeństwo osobiste", ale jeśli twierdzisz że Polska jest drugim krajem na świecie pod względem jakiegokolwiek bezpieczeństwa (z wyjątkiem może bezpieczeństwa księży-pedofilów), to chyba się z koniem na łby pozamieniałeś.


Bimi zacznij czytać ze zrozumieniem. Nie ja tak twierdzę tylko eksperci OECD.
Wiem, wiem to nie pasuje ci ideologicznie, ale polemizuj z badaniem OECD, co nomen omen będzie trudne bo jest to badanie realizowane od bodaj kilkunastu, jak nie więcej, lat i stale na podstawie dokładnie takich samych norm.


Nie pasuje mi to "ideologicznie"?
Chyba sobie żartujesz - to przede wszystkim nie ma absolutnie żadnego związku z realiami. Co tu ma jakaś ideologia do rzeczy?

Najwyraźniej "bezpieczeństwo obywatelskie" to musi być coś zupełnie innego, niż by się normalnemu człowiekowi wydawało.

Więc jak oni liczą to "bezpieczeństwo obywatelskie", że Polska wypadła im na drugim miejscu?
Bardzo mnie to intryguje. Nie wiesz przypadkiem?


Ranking jak pisałem dotyczy osobistego bezpieczeństwa - personal security - i jest elementem indeksu Better Life Index.
Personal Security - ranking powstaje na podstawie oceny statystyk dotyczących morderstw i napaści.

Innymi słowy nie jest to nic co by się normalnemu człowiekowi nie mogło wydawać a także ma jak najwięcej wspólnego z realiami.

Jak ocenisz Bimi kulturowe mieszanie się wyjątkowych intelektualistów z północnej Afryki w Austrii.
Nie pomogły gwizdki, koszulki z napisami a kulturowe ubogacanie skończyło się w Innsbrucku w Sylwestra seksualnym molestowaniem kobiet przez azylantów, co nie wyszłoby na jaw gdyby nie polityk FPO - Freedom Party.
Zachowanie azylantów wyglądało dokładnie tak samo jak podczas niesławnego Sylwestra w Kolonii.
Szkoda, że nie miałem okazji spędzać Sylwestra w Innsbrucku. Miałbym niepowtarzalną okazję poznać wyjątkowych intelektualistów z odmiennej kultury co niewątpliwie musiałoby mnie ubogacić. Te dyskusje z odmiennymi kulturowo intelektualistami o tezach Derridy w kontekście nowomowy progresywnej, obecności platonizmu i arystotelizmu w tradycji i kulturze muzułmańskiej a i jeszcze wspólna partyjka szachów. Nic tylko żałować Laughing

Włosi próbują rozwiązać problem inaczej, czyli publikują ogłoszenia w celu zatrudnienia prostytutek do zapewne edukacyjnej pracy z imigrantami w ośrodkach. Very Happy
http://www.microsofttranslator.com/bv.as.....76534.html
Nie ma to jak w upadającym gospodarczo kraju sponsorować edukację imigrantów poprzez zatrudnianie prostytutek.
Jednak ja się zapewne nie znam a dodatkowo jestem nieczułym sukinkotem i dodatkowo rasistą, który nie chce się dzielić kasą z biedakami, którzy mają poważne problemy i potrzeby a mianowicie chcą sobie poruchać

Jednocześnie dowiadujemy się jak działa skuteczna sieć przemytników imigrantów z Afryki.
Frontex oskarżył organizacje NGO o współpracę z przemytnikami w oficjalnym raporcie.
https://www.ft.com/content/3e6b6450-c1f7-11e6-9bca-2b93a6856354
Aj waj co za fantastyczny biznes. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:12, 17 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorry, ale ty sam swego czasu przyznałeś że akcja rok temu w niemczech, gdy w różnych miastach różni "emigranci afrykańskiego pochodzenia" molestowali niemki musiała być zorganizowana.
więc siłą rzeczy, logika sugeruje, że rok później w innsbrucku mamy do czynienia z kontynuacją takiej samej zorganizowanej akcji.

więc powiedz mi @ElComendante, kto twoim zdaniem organizuje te akcje?
bo moi zdaniem jest to mossad. ewentualnie CIA..

i jeśli się nie mylę, to czyni twoją forumową propagandę ich produktem...

no i co ty na to?
jakie są twoje intencje i pobudki w kontekście takich oskarżeń?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 18 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak twierdzę a nawet twierdzę, że akcja z polskim kierowcą również była kontrolowana przez służby z terrorystą, który niemal wykonał akcję w stylu kumpli Szakala, Carlosa.
Nie wiem kto dokładnie organizował te akcje, ale z olbrzymim prawdopodobieństwem dokładnie tak samo jak w przypadku Operacji Gladio stwierdzam, że nie mogą w nich nie uczestniczyć europejskie służby wywiadowcze.
Jednakże Bimi skoro uznaję to co uznaję to ze względu na to, że jestem racjonalny iż podchodzę do tematu w bardzo rozważny a jednocześnie logiczny sposób, którego ty z jakiegoś powodu nie rozumiesz. Mianowicie stawiam na zachowanie tożsame z zachowaniem niezbędnym w przypadku zarazy. Po pierwsze chuj mnie obchodzi czy chcący dostać się do kraju z kraju gdzie również jest zaraza osobnik jest chory czy nie jest chory. Ma bana na wjazd i kropka. Po drugie chuj mnie obchodzi czy podejrzany o bycie chorym chce czy nie chce się poddać leczeniu. Jest wpierdalany do odosobnionego miejsca i poddawany szczegółowej kontroli, aż do uzyskania pewności, iż chory nie jest.
Zastanawiam się dlaczego ty tego Bimi nie rozumiesz i z jednej strony chcesz wpuszczać ludzi z krajów gdzie jest "zaraza" do twojego kraju. Po drugie dlaczego nie zastanawia cię dlaczego służby wywiadowcze nie stosują się do drugiego punktu z mojej wypowiedzi powyżej, czyli szczegółowego sprawdzania każdego przybysza a przy wszelkich wątpliwościach zgłaszania żądania bana dla takiej osoby. Służby owe zachowują się wręcz na odwrót, czyli olewają kompletnie to, że znaczące procenty przybyszów nie mają dokumentów, mają sfałszowane dokumenty, kłamią na temat swojego pochodzenia, czy tożsamości.

Ze względu na to, iż uznaję, że mamy do czynienia z nową Operacją Gladio a jednocześnie wiem, bo dokładnie się z tym zapoznawałem, jak służby brytyjskie wprowadzały krety, agentów wpływu do IRA to wiem jedną rzecz, iż najpierw musisz mieć radykałów, by potem służby mogły ich dla swoich celów wykorzystać.
Wątpię, żebyś podważał, iż świat muzułmański zwłaszcza północnej Afryki, Bliskiego Wschodu czy Pakistanu był wolny od radykałów, a wręcz dodam że jest on na tle całego świata wręcz wypełniony radykałami, którzy stanowią nie pojedyncze, ale liczone w dziesiątkach procenty funkcjonujących tam społeczności począwszy od organizacji salafickich, poprzez Bractwo Muzułmańskie i jego odnogi, aż po wahhabitów.
Przyjmowanie zatem imigrantów z tych regionów to zapewnianie kolejnych dziesiątek tysięcy radykałów, którzy jednocześnie są szczególnie łatwi do kontrolowania tak metodami wprowadzania kretów wcześniej zwerbowanych w ich struktury, poprzez wysyłanie kretów do budowania nowych struktur, aż po najprostsze metody ekonomiczne, czyli damy kasę rodzince na funkcjonowanie do końca życia i o jeden dzień dłużej a ty zrobisz nam przysługę.

W związku z takim a nie innym oglądem sytuacji z mojej strony ja mogę zapytać, iż skoro uznajesz, że to CIA czy Mossad buduje struktury i wykorzystuje je do realizowania swoich celów jakie są twoje intencje i pobudki w kontekście afirmacyjnej postawy wobec zapewniania służbom kolejnych tysięcy radykałów lub tępaków podatnych na kontrolę, którzy są poza strukturami kontroli innych instytucji niż same służby - patrz kwestie tożsamości - do wykonywania kolejnych akcji {nadmieniam, że w Operacji Gladio we Włoszech wykorzystywani byli faszyści oraz mafiozi, którzy również po II WŚ byli poza kontrolą instytucji włoskiego państwa między innymi poprzez brak rejestrowania się a byli pod bezpośrednią protekcją służb zewnętrznych oraz pojedynczych struktur służb włoskich zależnych od służb zewnętrznych}. Przykładowo ostatnio oglądałem program gdzie wypowiadał się były polski przedstawiciel Interpolu, który stwierdził, że w odróżnieniu od grup przestępczych Interpol nie prowadzi żadnych rejestrów powiązań między grupami terrorystycznymi, więc ma związane ręce między innymi przy skutecznym kontrolowaniu przemytu broni, ludzi, w tym dzieci, kobiet, choćby poprzez wprowadzanie ludzi w takie struktury, bo nie ma do tego uprawnień oraz od służb krajowych nie dostaje odpowiednich informacji. Między innymi takiej sytuacji ja nie uznaję za przypadek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:23, 18 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ja nie pisałem o twojej fobii związanej z wszelkiej maści wyimaginowanymi zarazami.
Odnosiłem się konkretnie do tego cytatu:

Cytat:
Nie pomogły gwizdki, koszulki z napisami a kulturowe ubogacanie skończyło się w Innsbrucku w Sylwestra seksualnym molestowaniem kobiet przez azylantów, co nie wyszłoby na jaw gdyby nie polityk FPO - Freedom Party.
Zachowanie azylantów wyglądało dokładnie tak samo jak podczas niesławnego Sylwestra w Kolonii.
Szkoda, że nie miałem okazji spędzać Sylwestra w Innsbrucku. Miałbym niepowtarzalną okazję poznać wyjątkowych intelektualistów z odmiennej kultury co niewątpliwie musiałoby mnie ubogacić. Te dyskusje z odmiennymi kulturowo intelektualistami o tezach Derridy w kontekście nowomowy progresywnej, obecności platonizmu i arystotelizmu w tradycji i kulturze muzułmańskiej a i jeszcze wspólna partyjka szachów. Nic tylko żałować


Skoro przyznajesz, że "molestowania" w czasie ostatniego sylwestra w Innsbrucku, były tak samo jak i wcześniejsze w Niemczech zorganizowane przez specsłużby w celu (jakim że by innym?) wywołania w Europie wrogości do imigrantów, to dlaczego ty stajesz po stronie tych specsłużb; rozsiewasz i potęgujesz ich propagandę, zamiast po stronie prawdy próbując ową propagandę demaskować?
Jaki jest cel tych specsłużb - to chyba wszyscy wiemy: wywołać wrażenie, że Izrael musi tępić to arabskie robactwo i bardzo dobrze tym się nam przyczynia...
Zastanawiam się jednak jaki jest twój cel?
Bo na chłopski rozum wydaje się dokładnie ten sam. Z tym że gdzie cię nie poczytać to wydajesz się gardzić Izraelem, a wręcz potępiać jego politykę...

Więc albo masz coś nie tak z głową, albo nie jesteś tu z nami do końca szczery.
Bo pierdoły o rzeczywistej walce z jakąś wyimaginowaną zarazą, to sobie możesz w niedzielę pod kościołem po mszy rozpowiadać, ale starego misia na sztuczny miód to ty mój drogi nie nabierzesz.
Więc o co ci chodzi, z tym Izraelem za a nawet przeciw?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:15, 18 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, ale w sumie nie odpowiedziałeś:
EL
W związku z takim a nie innym oglądem sytuacji z mojej strony ja mogę zapytać, iż skoro uznajesz, że to CIA czy Mossad buduje struktury i wykorzystuje je do realizowania swoich celów jakie są twoje intencje i pobudki w kontekście afirmacyjnej postawy wobec zapewniania służbom kolejnych tysięcy radykałów lub tępaków podatnych na kontrolę, którzy są poza strukturami kontroli innych instytucji niż same służby
lub
skoro wiadomo ,że np. Soros finansował poradniki dla nachodzców: w jaki sposób dostać się do Europy więc są oni tylko narzędziem to dlaczego tak ulegasz między innymi Sorosowemu planowi?
Tylko nie mów mi ,że jest Ci ich, aż tak żal i dlatego trzeba ich przyjąć za wszelką cenę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:30, 18 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nie myślisz że ja czytam to wszystko co on pisze?
Wiesz, ja mam życie... Smile

Tańcząca napisał:

skoro wiadomo ,że np. Soros finansował poradniki dla nachodzców: w jaki sposób dostać się do Europy więc są oni tylko narzędziem to dlaczego tak ulegasz między innymi Sorosowemu planowi?
Tylko nie mów mi ,że jest Ci ich, aż tak żal i dlatego trzeba ich przyjąć za wszelką cenę.

Nie wiem kto to jest soros, tylko że jakiś bogaczy, i szczerze mówiąc gowno mnie interesuje co finansowal.
Wiem natomiast ze molestowania na które się powołuje ElComendante nie mają nic wspólnego z żadną kulturą, a są produktem precyzyjnie wymierzonej propagandy.
Propagandy której ja nie kupuję, a już na pewno nie powielam, bo nie jestem tepym baranem, żeby beczec jak mi zagrają.
Jestem natomiast człowiekiem. I uważam że wszyscy ludzie są równi, a granice stworzono i utrzymuje się po to aby ludzi dzielić i kontrolować.
Ja walczę z systemem od podstaw, czyli zaczynając od siebie.
Jeśli chcecie żeby na świecie nie było wojen to musicie przestać nienawidzić sąsiadów - a jeśli nie chce, to nie pierdolcie że chcecie i że jacy to nie jesteście anty systemowi. Bo jak widać ma załączonym obrazku system się wami bawi jak kot myszą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 13:35, 18 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi wygodnie budujesz sobie czarno-biały świat dokładnie jak wszyscy religijni. Biedni imigranci muzułmańscy oraz złe służby, które robią z nich tępaków, radykałów oraz terrorystów. Ładna bajka. Jednak świat jest bardziej skomplikowany.

Po pierwsze jestem jak najbardziej za tępieniem salafickich organizacji, Bractwa Muzułmańskiego, sekty Deobanda a zwłaszcza "nazistów" religii tym razem nie świeckiej naszych czasów, czyli wahhabitów, choć w polskim kontekście mogę poprzestać jedynie na banie dla tych świrów w kontekście prawa do wjazdu do kraju. Gdyby nie istniały w takiej masie owe radykalne grupy to nie byłoby kogo werbować do grup terrorystycznych pod przykrywką służb, czyli z taką łatwością znajdować kolejnych świrów.
Po drugie nie wszystkie działania imigrantów przede wszystkim z północnej Afryki są kreowane przez służby, bo większość owych zachowań wynika li tylko ze zwykłego tępactwa przyjezdnych oraz religijnego i to na poziomie czasów średniowiecza wykoślawienia wpływającego na sposób myślenia owego tępactwa od dzieciaka. Przyjmowanie ludzi z takich krajów w masie będzie zawsze prowadziło do powstawania małej Afryki północnej w krajach przyjmujących dokładnie tak samo jak w historii powstała mała Irlandia, małe Włochy, czy małych Żydostan w rejonach Nowego Jorku, małe Niemcy w południowej Brazylii czy mała Polska w Chicago.
Po trzecie celem tych specłużb nie jest zrobienie przyjemności Izraelowi, czyli tępienie muzułmanów a wręcz przeciwnie. Między innymi dlatego, że Izrael doskonale radzi sobie z tępactwem muzułmańskim między innymi wykorzystując go do swoich celów i to od dekad. Ów cel jest znacznie bardziej groźny dla ciebie czy dla mnie, niż dla muzułmańskich tępaków, bo im w większości to zwisa i powiewa patrząc na większość ich poglądów, które dotyczą co najmniej życia w ramach zasad Koranu, czyli zasad wyznaczanych przez jakiegoś tępego imama czy kalifa lub wśród najbardziej rozwiniętego tępactwa w ramach prawa Szariatu. Zapewnisz im życie zgodnie ze słowami jakiegoś nieuka imama i większość z nich będzie ukontentowana, bo i tak większość z nich ma w dupie równość praw, czy wolność słowa, jako że w większości przypadków ze względu na wypranie mózgów oraz braki edukacyjne nawet nie ma pojęcia co to za idee.
Ów cel to mówiąc w ostateczności stworzenie jednego, wielkiego obozu koncentracyjnego, w którym jesteś cyferkami i numerkami i gdzie wprawdzie nie zabijają masowo fizycznie, ale czynią to społecznie. Albowiem w erze informacji utrzymanie przywilejów elit polityczno-biznesowych, które budowały się w XX wieku, gdy dostęp do informacji mas jest taki jak klasy średniej i bez kontroli znanej z dawniejszych czasów, jest zapewne według tych elit niemożliwe - z czym się niewątpliwie zgadzam {o tym to już piszą bez ogródek w oficjalnych raportach - patrz raport o możliwych niepokojach społecznych ze względu na nierówności społeczne czytaj permanentne niszczenie klasy średniej - przedstawiony na forum ekonomicznym w Davos}.
Po czwarte a to wynika z tego co napisałem powyżej jestem przeciwnikiem masowego i kompletnie niekontrolowanego przyjmowania imigrantów z krajów, gdzie występuje potężny odsetek religijnych radykałów, w tym w pełni niekontrolowanych radykałów, którzy mogą być na listach służb takich jak Mossad czy CIA, czy też z łatwością mogą się na owych listach znaleźć poprzez działania służb polegające na kontroli struktur terrorystycznych, budowaniu struktur terrorystycznych z wykorzystaniem owych radykałów.
Jeśli nie widzisz celowości we właśnie takich a nie innych działaniach to masz zdecydowanie poważne problemy ze wzrokiem.
Po piąte zdecydowanie bardziej moim zmartwieniem jest Międzynarodowy Żyd a nie policyjno-wojskowy Izrael, bo ów pierwszy jest takim skurwielem, że jest w stanie pomóc a co najmniej bez zmrużenia oka może przyjąć zajebanie swoich ziomków, którzy w swoim radykalizmie przeszkadzają w realizowaniu prawdziwej, wszechświatowej Haskalah, która skutecznie pozwala wyznaczać kurs najbogatszych części świata. Jestem nawet wielkim zwolennikiem istnienia tego nielegalnego tworu jakim jest Izrael przynajmniej na razie. W związku z tym, że Polska to biedny lud to nie stać nas na zakup Madagaskaru, więc najlepiej dogadać się z Mossadem, któremu brakuje chętnych do funkcjonowania w policyjno-wojskowym stanie, co by wysłać tam wszelkimi sposobami Żydów z Polski. Po zapewnieniu wycieczki do Ziemi Obiecanej nawet z zapewnieniem wszelkich bonusów najwyższej klasy we wszystkim można bez przeszkód wprowadzić zakaz wjazdu dla Żydów oraz zerwać stosunki z nielegalnym tworem Izraelem co wreszcie pozwoli mi ogłosić, że mam raz i na zawsze w dupie istnienie czy brak istnienia Izraela.

Bimi napisał:
I uważam że wszyscy ludzie są równi, a granice stworzono i utrzymuje się po to aby ludzi dzielić i kontrolować.


Nie ludzie nie są równi. Ludzie mogą być równi wobec prawa, jeśli tak zdecyduje społeczność, że według takich zasad chce funkcjonować. Na razie jedynymi społecznościami, które tak zdecydowały są społeczności europejskiej, bo akurat społeczności muzułmańskie kompletnie tego nie uznają.
Innymi słowy ludzie mogą być równi wobec z góry ustalonych zasad, które w określonych sferach pozwalają dawać równe szanse, ale dotyczy to jedynie określonych sfer i określonych zasad.
Natomiast nie da się w najmniejszym stopniu udowodnić, że ludzie są równi. Jest to kompletna, alogiczna bzdura i nie mam najmniejszego pojęcia jak taką bzdurę możesz uznawać, bo w takim przypadku uznajesz dla przykładu, że jesteś równy zwolennikom Tadzia Rydzyka czy świrom z Bractwa Muzułmańskiego. Wprawdzie nie mam pojęcia jak znajdujesz sposób by uznawać, iż jesteś dokładnie i w pełni taki sam jak oni, ale to twoje poglądy a nie moje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:09, 18 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
]Nie wiem kto to jest soros, tylko że jakiś bogaczy, i szczerze mówiąc gowno mnie interesuje co finansowal.
Dobrze,dobrze wiesz ... viewtopic.php?t=2724&postdays=0&postorder=asc&start=0
Cytat:
Plan zniszczenia Europy poprzez napływ muzułmańskich uchodźców to dobrze zaplanowane przedsięwzięcie, którego inicjatorem jest sam George Soros, biznesmen i filantrop reprezentujący interesy żydowskich bankierów Rothschild. Złowieszczy ślad George Soros jest wszędzie.Gdyby nie ogromne pieniądze Sorosa, spora liczba organizacji lewicowych byłaby znacznie mniej wpływowa. On przeznacza ponad 7 miliardów dolarów, na media i organizacje takie jak ACORN, La Raza, the Huffington Post, the Southern Poverty Law Center, Planned Parenthood, the Center for American Progress, MoveOn.org oraz setki innych.
W Polsce Soros finansuje działanie Fundacji Batorego, organizacji Nigdy Więcej oraz wspiera środowiska LGBT. Jest on członkiem klubu Rzymskiego, Grupy Bilderberg i najważniejszą postacią corocznego forum ekonomicznym w Davos. w 2012 roku na corocznym szczycie w szwajcarskim Davos George Soros oznajmił zebranym
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/george.....ow-2015-09
Cytat:
Soros wspiera program "Obywatele dla Demokracji". Program ten ma budżet rzędu 150 mln zł i jest oficjalnie finansowany ze środków tzw. "Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego". Pieniędzmi dysponuje Fundacja Batorego, założona przez Georga Sorosa.Nie każdy może liczyć na takie dofinansowanie, warunku są jasne i klarowne: trzeba być liberalno-lewicową organizacją pozarządową, walczyć z nacjonalizmem, patriotyzmem, rasizmem, ksenofobią, propagować przyjmowanie imigrantów z Afryki i propagować tzw. "kulturę" multi-kulti.Według Sorosa, KOD jest organizacją ”godną pochwały, oddolnym ruchem społecznym”.Między innymi to on odpowiada za ukraiński Majdan!
Bimi napisał:
Jeśli chcecie żeby na świecie nie było wojen to musicie przestać nienawidzić sąsiadów
no kurwa ,jakby to od tego zależało wszczynanie wojen ...idź się Piotrusia pomolestuj albo pocieraj zamiast ciągle z siebie idiotę robić Very Happy
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:41, 18 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z innej beczki: muzułmanie przejawiają skrajną postawę mizoginizmu. Cieszy, że El Com. trochę się przestawił, bo jeśli mnie pamięć nie myli lekkim mizoginem byłeś? W końcu piszesz w temacie założonym przez KOBIETĘ.
------
Streszczając 2 posty Bimiego: ma swoje życie bo jest starym misiem

Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1771
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:45, 18 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

Propagandy której ja nie kupuję, a już na pewno nie powielam, bo nie jestem tepym baranem, żeby beczec jak mi zagrają.
Jestem natomiast człowiekiem. I uważam że wszyscy ludzie są równi, a granice stworzono i utrzymuje się po to aby ludzi dzielić i kontrolować.
Ja walczę z systemem od podstaw, czyli zaczynając od siebie.
Jeśli chcecie żeby na świecie nie było wojen to musicie przestać nienawidzić sąsiadów - a jeśli nie chce, to nie pierdolcie że chcecie i że jacy to nie jesteście anty systemowi. Bo jak widać ma załączonym obrazku system się wami bawi jak kot myszą.


podatki płacisz
ubezpieczenie płacisz
przestrzegasz prawa
stosujesz się do przepisów ruchu
po kwity do urzędu chodzisz
domu bez pozwolenia nie zbudujesz

ale walczysz
Smile
i masz sąsiadów, którzy ciebie kochają
SmileSmile

migranci ciebie też ? tak jak ty ich ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 83, 84, 85   » 
Strona 55 z 85

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile