W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie   
Podobne tematy
TAK dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie30bez ocen
Polska obowiązkowo przyjmnie imigrantów131
imigranci wywołali zamieszki we Włoszech419
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
25 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 148941
Strona:  «   1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 83, 84, 85   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:12, 14 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi
Cytat:
Bynajmniej - będzie to dokładnie takie samo robienie hajsu, na określonych potrzebach konsumentów.

a gdyby jakaś spółka z rynku nieruchomości odpowiedziała na potrzeby konsumentów np. w krajach tzw. Europy Zachodniej na przykład pojawiłby się kompleks nieruchomości pod hasłem marketingowym strefa wolna od mieszkańców wyznających islam anologicznie do potrzeby konsumenta hotelu:"Children free zone" to wszystkie media dostałyby sraczki i nadawałby 24h na dobe o wszechogarniającym rasizmie.
-----------------

"Pomimo komercyjnego sukcesu projektu, spółce momentalnie przypięto etykietę „rasizmu”. W odpowiedzi na pojawienie się w muzułmańskich enklawach Szwecji „szariackich stref” agencje nieruchomości zaczęły proponować miejscowym mieszkańcom zakup nieruchomości w okolicach gwarantowanie wolnych od muzułmanów.
Szwedzka firma budowlana rozpoczęła sprzedaż domów w atrakcyjnym kompleksie mieszkaniowym w Sollentuna. Od razu po pojawieniu się reklamy nieruchomość w kompleksie mieszkaniowym zaczęła cieszyć się ogromnym popytem. Jednak pomimo oryginalnego marketingowego pomysłu i komercyjnego sukcesu projektu, spółce momentalnie przypięto etykietę „rasizmu”. "
https://ndie.pl/w-szwecji-zaczely-pojawiac-sie-strefy-wolne-od-islamu/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 14 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca napisał:
a gdyby jakaś spółka z rynku nieruchomości odpowiedziała na potrzeby konsumentów np. w krajach tzw. Europy Zachodniej na przykład pojawiłby się kompleks nieruchomości pod hasłem marketingowym strefa wolna od mieszkańców wyznających islam anologicznie do potrzeby konsumenta hotelu:"Children free zone" to wszystkie media dostałyby sraczki i nadawałby 24h na dobe o wszechogarniającym rasizmie.


jeśli żaden hotel nie ma takich haseł to nie dlatego że media "dostałyby sraczki", ale zwyczajnie dlatego ze nic by na tym nie zarobił.
jak znajdzie się popyt na hotele wolne od muzułmanów, to gwarantuje ci że takie powstaną.
najwyraźniej jednak popyt taki się nie znalazł, bo nikt nie chce płacić ekstra za "strefę wolną od mieszkańców wyznających islam".

możemy się co najwyżej zastanawiać dlaczego, zważywszy na trendy w mediach społecznościowych...
ja bym obstawiał tezę, że osoby pragnące tego typu ekstra udogodnień zwyczajnie nie mają forsy na swoje nietypowe zachcianki.
w odróżnieniu od muzułmanów, którzy mają kasę i się nie pierdolą - jak mają na coś ochotę to to kupują.
tak czy owak ja nie man problemu z tym, że ktoś kupuje sobie posiadłość i wpuszcza do niej tylko tego na kogo ma ochotę.
zasadniczo sam robię to samo, bo i jaki byłby sens kupowania nieruchomości po której każdy jeden żul będzie mi się potem pałętał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 14 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wzrasta za to popyt na świecie na: muslim frendly hotels in the world , Halal-friendly Travel , czyli :Beaches and pools for
women and family hotele gwarantujące osobne baseny dla kobiet i dzieci halal food ( np . bez bekonu) non-alcoholic drinks,

Halal turystyka staje się coraz bardziej popularna :

Halal Travel is now an established concept in the tourism industry, providing travel and tourism services in accordance with Muslim beliefs and practices. Halal Travel and Tourism is a rapidly growing market sector, as more halal-conscious travellers around the world are becoming aware of the facilities it provides, and hotel chains are developing more properties in this market sector. The resorts and hotels, listed on our website, serve halal food and have no-alcohol policy in all or some areas on their premises. All resorts (and some hotels) have separate pool, spa and leisure facilities for ladies. Some properties have private ladies-only beach swimming and/or suntanning areas, and some also have mixed beach areas for families with modest swimming dress code
http://en.halalbooking.com/halal-holidays

Halal tourism has recently become an increasingly popular sub-sector within the travel and holiday industry,
yet often neglected and underestimated. Islam is not a mere religion, but a way of life. Many Muslims want to follow this lifestyle in every single moment of their life and would never give it up just for the sake of relaxation. A Muslim knows very well that Islam is not enforced, or at least shouldn’t be. It is a religion, philosophy, way of life that is embedded within our heart and soul. Islam is not oppression, it is spiritual freedom for both women and men. A halal-friendly holiday option is becoming of vital importance for all those who don’t want to be forced to adjust to another way of life during their Muslim holiday break.
http://www.muslimbreak.com/

na tripadvisor już znalazł się klient niezadowolny ponieważ w jakimś hotelu hotelu nie serwowano boczku a na stronie hotelu nie było to zaznaczone :

Looks nice but wanted a traditional break to Wales. On checking with the manager I was told there was no bacon - hence Muslim values and serving Hallal meat, therefore 'Cancelled' as not advertised correctly on the web site...and we are Christians.

Stayed September 2014, traveled as a couple
https://www.tripadvisor.com/ShowUserRevi.....Wales.html

Bimi
Cytat:
ja bym obstawiał tezę, że osoby pragnące tego typu ekstra udogodnień zwyczajnie nie mają forsy na swoje nietypowe zachcianki.
w odróżnieniu od muzułmanów, którzy mają kasę i się nie pierdolą - jak mają na coś ochotę to to kupują.


Najwyraźniej bo sektor hotelowy na całym świecie nasawiony pod potrzeby muzłmanów staje się coraz bardziej popularny.

Worldwide phenomenon
The entire world is growing, knowing that they need to make some change in their infrastructure to lure more Muslim travellers. It is estimated that by 2025, one out of three people would be of Muslim origin and would be willing to travel.

Egypt, Malaysia, and Turkey are some of the countries that have already come up with a great line of Muslim-friendly hotels. Following their lead, various countries all over the world like Australia, Canada, Peru, South Africa, and more are coming up with some new-age Halal hotels.
http://www.tripfez.com/blog/looking-for-muslim-friendly-hotels/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:38, 04 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:00, 05 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi ty to świętym niedługo zostaniesz, prawdziwy orędownik z ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 05 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bynajmniej na świętości to mi nie zależy, czymkolwiek by to miało być.

Ja mam umysł ścisły, który świętości nie uznaje.
A ponadto nie jest w stanie pojąc dlaczego np. twoje życie miało by mieć większą wartość, niż życie jakiegoś uchodźcy w twoim wieku.
A już że "życie" embrionu... to pociągnął bym pod chorobę psychiczną i próbował jakoś pomóc pacjentowi.
Tak już zostałem wychowany.

Ale śmiało, wyjaśnij mi to - chętnie się dowiem.
Dlaczego dla ciebie uchodźca nie jest człowiekiem?
I dlaczego dla mnie też nie powinien być...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:24, 05 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Dlaczego dla ciebie uchodźca nie jest człowiekiem?
I dlaczego dla mnie też nie powinien być...


Bimi nie żartuj sobie. Tutaj nie jest prowadzona żadna rozmowa dotycząca definicji człowieka a odbywa się zupełnie inna rozmowa dotycząca powinności jednostki, społeczności, itd.
W tym kontekście ja dla przykładu nie czuję się odpowiedzialny za cały świat a moje zobowiązania oprócz tych wobec samego siebie postrzegam również, ale jedynie w ramach i wobec społeczności.
Po drugie mówienie o uchodźcach jest zdecydowanie przesadzone. W ramach tych przyjętych dla przykładu przez Włochów to uchodźców jest jakieś circa 15% a reszta to jest wesoła ferajna imigrantów z Afryki, których jedynym celem jest "darmowa kasa" co potwierdzają kolejne fakty, jak zaliczenie tzw. "spierdolejszyn" tzw. uchodźców z Litwy wprost do Niemiec, bo zupa była za słona. Wink
W takim razie ty mi odpowiedz dlaczego JA mam ewentualnie w ramach rozwiązań eurokratów, którzy również żyją z między innymi mojej kasy, ale również twojej, płacić podatki na bandę nieuków, którym nie chce się pracować.
Płacę podatki na setki wyimaginowanych grup uprzywilejowanych począwszy od wiecznie zaradnych inaczej, poprzez wiecznie niedouczone a kończąc na matkach pierwszego kontaktu i kolejnego kontaktu a które to grupy na porządku dziennym wymyślane są tak przez neo-komunistów zwanych progresywnymi jak też socjal-nacjonalistów, co już jest wkurwiające, ale ty polecasz mi dołączyć do tego grona kolejnych nie dość, że nierobów to jeszcze tępaków z IQ momentami klasyfikujących owych na poziomie inteligentnego goryla Koko.
Innymi słowy co sprawia, że ja jako człowiek, który ma dwie ręce i dwie nogi mam robić za wujka otwarta skarbonka wobec człowieka, który również ma dwie ręce i dwie nogi, które służą dokładnie do tego samego co moje, czyli między innymi do pracy.
Nie mówimy tutaj Bimi o ludziach obłożnie chorych, upośledzonych umysłowo, upośledzonych fizycznie czy w bardzo podeszłym wieku senioralnym. Mówimy o zdrowych i potrafiących bez większych problemów napierdalać się z policją - mamy na to liczne dowody - poszczególnych krajów chłopach {matki i dzieci włóżmy między bajki}, którzy m.in. rozpierdalają ośrodek w Dusseldorfie - jest to zresztą kolejny taki numer, czyli nie mówimy o jakimś jednostkowym przypadku, bo o takich samych można mówić w Grecji, Paryżu, we Włoszech - bo ...
...
nie podano im misiów żelków i Nutelli.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-.....veals.html

Proszę bardzo tutaj są owe informacje potwierdzone przez samych pracowników Czerwonego Krzyża.
Twierdzisz Bimi, że niemiecki obywatel ma zapłacić za te 10 milionów euro strat?
Bo co? "Bo pokój", "bo humanitaryzm", "bo biedni ludzie".

Udało się jakimś "cudem" złapać 2 podpalaczy, bo chyba nikt nie przypuszcza, że rozróbę zrobiło dwóch facetów w 280 osobowym ośrodku. Spójrzmy zatem co to za "uchodźcy".
Algierczyk Adel i Marokańczyk Mohammed.
Czy w Maroku lub Algierii jest wojna? Nie. Czy muzułmanie w Algierii czy Maroku są masowo mordowani? Nie zauważyłem, bo tam jest 98% muzułmanów.
W Maroku mamy "aj waj" wybory demokratyczne do parlamentów - monarchia konstytucyjna - w Algierii mamy "aj waj" prawdziwą demokrację z prezydentem i dwuizbowym parlamentem. Maroko ma PKB per capita w dolarze międzynarodowym za 2015 8180. Biedni? Jeśli tak to znaczy, że każdy Ukrainiec jest uchodźcą, bo na Ukrainie to jest 7987 a na dodatek mamy walki partyzanckie na całkiem sporym obszarze kraju. Natomiast Algieria w tym porównaniu to prawdziwy bogacze z wynikiem 14 532.

Co natomiast dzieje się z naprawdę potrzebującymi?
Oto jeden z przykładów.
Biurokratyczne chuje "tęczowe" robią takie rzeczy. Jak człowiek to czyta to mu się NÓŻ W KIESZENI otwiera.
Tak odpierdoliło tępym Szwedom.
http://speisa.com/modules/articles/index.....ialnetwork
Organizacje wspierające Niepełnosprawnych Szwedzkich Obywateli zostały usunięte z zajmowanych budynków w centrum Piteå, które zostaną oddane imigrantom. Natomiast owe organizacje przeniesione zostaną kilka kilometrów dalej do dawnej placówki szkolnej, gdzie jednak trzeba dojechać komunikacją miejską. O jakich ludziach mówimy:
- Do Strömgården wielu może dojść lub użyć elektrycznych wózków, chodzików. Jednak by dostać się do Djupviken wielu będzie musiało użyć publicznego transportu a to kosztuje pieniądze, których może nie posiadać - Elisabeth Eliasson of the Swedish Rheumatism Association.
Właściwie co to za problem przemierzyć kilka kilometrów dla kogoś kto używa wózka elektrycznego, co innego biedny tzw. uchodźca, który się może niepotrzebnie zmęczyć, zgubić czy w ogóle niepotrzebnie zdenerwować.

Zatem jeśli mógłbyś Bimi odpowiedzieć mi jako człowiek mający niezwykle humanistyczne poglądy, jak można być takim zideologizowanym, tępym chujem jak ci Szwedzcy urzędnicy, by zrobić to co jest napisane powyżej.
Czy też może ja jestem tępy i nie rozumiem jakiejś nowej, wspaniałej wersji humanitaryzmu a co za tym idzie niepotrzebnie się denerwuję, czyli cytując skecz Monthy Pythona to, że nie podoba mi się jak zdrowy, wielki chłop okłada nastoletnią dziewczynkę na ringu wynika li tylko z faktu, że nie cenię boksu.

Ja jestem zdania, że po pierwsze żadnych grup wiecznie uprzywilejowanych tworzyć nie należy. Po drugie uważam, że środki finansowe danej społeczności, czyli podatki mają w pierwszej kolejności iść na potrzeby tej społeczności.
Zobaczmy takie Niemcy, które jakoby płaczą, że nie mają rąk do pracy czy też że mają problemy demograficzne. Otóż jak podaje niemiecki urząd statystyczny w 2015 roku z Niemiec wyemigrowało 130 tys. obywateli. Jednocześnie od 2010 roku średnio emigruje z Niemiec 100-120 tys. mieszkańców. W ten sposób dochodzimy do liczby sprowadzonych przez ciocię Angelę "inżynierów, lekarzy i informatyków", która odpowiada tym, którzy wyjechali z kraju na przestrzeni 5 lat.
Ciocia Angela zamiast dbać o potrzeby własnych obywateli - podawane powody wyjazdów to głównie pogorszenie infrastruktury, w tym infrastruktury publicznej oraz trudności w znalezieniu pracy Shocked - którzy zostając niewątpliwie płaciliby podatki ogłasza przyjmowanie imigrantów i to takich, którzy nie znają języka niemieckiego a często są wtórnymi analfabetami we własnych językach, co ni mniej, ni więcej sprawia, iż co najmniej przez kilka lat będą stanowili potężny wydatek z kasy podatników, co zapewne doprowadzi do jeszcze większej migracji niemieckich obywateli, których obciążenia podatkowe po prostu prędzej czy później wzrosną a korzyści nie.
Ja tu żadnej logiki nie widzę, ale być może istnieje jakaś nowa wersja logiki, której ja nie znam lub nie pojmuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zxcvbnm2004




Dołączył: 27 Sie 2016
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:47, 06 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Komendant
Cytat:
W takim razie ty mi odpowiedz dlaczego JA mam ewentualnie w ramach rozwiązań eurokratów, którzy również żyją z między innymi mojej kasy, ale również twojej, płacić podatki na bandę nieuków, którym nie chce się pracować.


Widziałeś filmy sci-fi? Gdzie bogaci się oddzielają murem od reszty, a ta reszta żyje w warunkach uwłaczających człowieczeństwu? No to biały człowiek myślał sobie, że będą się od niego odseparowywać inni biali, a tutaj proszę - zonk! - Europa buje mur przeciw 90% Laughing

Daruj sobie frazesy, że "tamtym" nie chce się pracować, a tutaj wszyscy są tacy robotni, że aż pot z czoła spływa. Zamierzasz się bawić w wydajność pracy? Wiesz jak jest liczona? Jak pracujesz w pakowalni tabletów i twoja robota polega na wkładaniu ich do kartonów, a średni koszt urządzenia wynosi 900 PLN, to godzinowo wypadasz lepiej, niż twój odpowiednik w jakiejś Polsce czy Litwie, który tylko przepakowuje z jednego kartonu do drugiego o wartości 10 PLN.

Tak jest "wyliczana" efektywność pracy.

Cytat:
Płacę podatki na setki wyimaginowanych grup uprzywilejowanych począwszy od wiecznie zaradnych inaczej, poprzez wiecznie niedouczone a kończąc na matkach pierwszego kontaktu i kolejnego kontaktu a które to grupy na porządku dziennym wymyślane są tak przez neo-komunistów zwanych progresywnymi jak też socjal-nacjonalistów, co już jest wkurwiające, ale ty polecasz mi dołączyć do tego grona kolejnych nie dość, że nierobów to jeszcze tępaków z IQ momentami klasyfikujących owych na poziomie inteligentnego goryla Koko.


I pisze to facet z Che Guevarą w awatarze. Nie uważasz tego za jakiś paradoks? Bo to raczej dobrze o tobie nie świadczy.

Cytat:
Innymi słowy co sprawia, że ja jako człowiek, który ma dwie ręce i dwie nogi mam robić za wujka otwarta skarbonka wobec człowieka, który również ma dwie ręce i dwie nogi, które służą dokładnie do tego samego co moje, czyli między innymi do pracy.


No nie wiem... jak dla mnie kolonializm byłby argumentem w dechę, powykreslanie im krajów linijką łącząc przy okazji nieznoszące się plemiona. Obalanie tamtejszych rządów, które zamierzały poprawić tam byt, ale będącymi nie w smak naszym interesom. Choćby Lumumba. Choćby Kadafi. Choćby każdy inny lider afrykanski, który budował egalitarne społeczeństwo (lub starał się) dopóki biali ludzie nie przybyli, nie wypierdolili jego mózgu na ścianę, i w zamian postawili figuranta podpisującego wszystko co nam się podoba.

Może też dlatego, że zabraniamy farmerom z Afryki eksportować żywność do Europy stawiając takie warunki, których tamten bardziej konkurencyjny farmer nie może sprostać. Może też dlatego, że koncerny odzieżowe będące w posiadaniu pól bawełny płacą lokalnym mieszkańcom śmieszne sumy tylko dlatego, aby w Europie @Komendant mógł kupić top za 25 PLN, z którego groszowe części lądują w rękach Murzyna, który nie ma prawa do zrzeszania się.

Wyobraź sobie, że mimo iż Nas tam nie ma, Nasz styl życia oraz status społeczny pozwala nadal wykorzystywać ich jak niewolników. Różnica polega na tym, że nie ma nad nimi Bura z giwerą wymierzoną w skroń, bo "łaskawie" dajemy wybór między śmiercią z powodu braku jakichkolwiek zasad BHP (które zmniejszają koszta pracy) a śmiercią głodową. Tacyśmy dobrzy!

Cytat:
Proszę bardzo tutaj są owe informacje potwierdzone przez samych pracowników Czerwonego Krzyża.
Twierdzisz Bimi, że niemiecki obywatel ma zapłacić za te 10 milionów euro strat?
Bo co? "Bo pokój", "bo humanitaryzm", "bo biedni ludzie".


Bo, kurwa, facet którego masz w awatarze postulował o "sprawiedliwość społeczną". A ta wygląda narazie tak, że mimo iż wyjebaliśmy stamtąd kilkadziesiąt lat temu, to wciąż ich dymamy ito mocniej niż za kolonializmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:34, 06 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:
Bimi napisał:
Dlaczego dla ciebie uchodźca nie jest człowiekiem?
I dlaczego dla mnie też nie powinien być...


Bimi nie żartuj sobie. Tutaj nie jest prowadzona żadna rozmowa dotycząca definicji człowieka a odbywa się zupełnie inna rozmowa dotycząca powinności jednostki, społeczności, itd.


Tutaj nie odbywa się żadna dyskusja.

Twoje wywody to nic innego jak racjonalizacja tego, że nie jesteś zimnym skurwysynem, co będzie się obżerał kawiorem obserwując zza szyby jak ludzie zdychają z głodu na ulicy, tylko za to że urodzili się gdzie indziej.

Cóż niestety jesteś, mój drogi... W każdym razie dla mnie.

Reszty czytać nie zamierzam, bo zimne skurwysyny nie są warte mego czasu.
Wolę poświecić go ludziom. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:15, 06 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Bynajmniej na świętości to mi nie zależy, czymkolwiek by to miało być.

Ja mam umysł ścisły, który świętości nie uznaje.
A ponadto nie jest w stanie pojąc dlaczego np. twoje życie miało by mieć większą wartość, niż życie jakiegoś uchodźcy w twoim wieku.
A już że "życie" embrionu... to pociągnął bym pod chorobę psychiczną i próbował jakoś pomóc pacjentowi.
Tak już zostałem wychowany.

Ale śmiało, wyjaśnij mi to - chętnie się dowiem.
Dlaczego dla ciebie uchodźca nie jest człowiekiem?
I dlaczego dla mnie też nie powinien być...


Rozumiem Bimi że tych uchodźców poniżej z chęcią byś przytulił - no - very sorry ale ja taką ekstremalną empatyczką nie jestem (nawet na święta nie zmienię zdania):

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 06 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ou Yeah






środkowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:49, 06 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny ideolog odporny na rzeczywistość.

zxcvbnm2004 napisał:
Widziałeś filmy sci-fi? Gdzie bogaci się oddzielają murem od reszty, a ta reszta żyje w warunkach uwłaczających człowieczeństwu? No to biały człowiek myślał sobie, że będą się od niego odseparowywać inni biali, a tutaj proszę - zonk! - Europa buje mur przeciw 90% Laughing


Ja widziałem inny film sci-fi.
Białe neokomuchy i kapitalisty żyjący w kurwidołku tak wkurwili ludzi "ciężkiej pracy" m.in. sponsorowaniem milionów darmozjadów za ich zasoby, że ze względu na wcześniejsze zastąpienie demokracji autokracją ci powywieszali ich na najbliższych latarniach. Bardzo zabawny film a może jedynie sen na jawie. Wink Laughing

zxcvbnm2004 napisał:
Daruj sobie frazesy, że "tamtym" nie chce się pracować, a tutaj wszyscy są tacy robotni, że aż pot z czoła spływa. Zamierzasz się bawić w wydajność pracy? Wiesz jak jest liczona? Jak pracujesz w pakowalni tabletów i twoja robota polega na wkładaniu ich do kartonów, a średni koszt urządzenia wynosi 900 PLN, to godzinowo wypadasz lepiej, niż twój odpowiednik w jakiejś Polsce czy Litwie, który tylko przepakowuje z jednego kartonu do drugiego o wartości 10 PLN.


To raczej ty sobie daruj frazesy.

Gdzie ja piszę o wydajność pracy? Nigdzie. Ja piszę o jakiejkolwiek CHĘCI do pracy, która wykazywana jest na poziomie ujemnym u większości owych, przybyłych imigrantów. Jednak nawet gdyby wykazywali oni chęci do wykonywania pracy to żadnych perspektyw na pracę oni nie mają, bo z 70% z nich jest wtórnymi analfabetami we własnych językach, bo pochodzą z największej biedoty krajów o poziomie edukowania, który jest praktycznie antyedukowaniem, a gdybym ów poziom edukowania porównał do najbiedniejszych rejonów Macedonii to bym Macedończyków obraził. Nawet nie ma co wspominać, że nie znają oni ani języka niemieckiego, ani angielskiego, więc nikt, ale to nikt o zdrowych zmysłach nie weźmie ich nawet do roboty wykonywanej przez jednego z większych tępaków naszej historii jakim był Lechu, czyli wkręcania żarówek. Wykazywanie braku chęci nauki języka niemieckiego, co przy wtórnym analfabetyzmie nawet przy wykazywanych chęciach byłoby trudne samo w sobie, sprawia że przez najbliższych kilka do kilkunastu lat nie ma żadnych znaków, nawet w ramach afrykańskich wierzeń, ani na ziemi ani na niebie, że będą oni mogli wykonywać jakąkolwiek pracę.
To są FAKTY potwierdzane przez raporty wszystkich agencji rządowych, wszystkich krajów, które przyjęły owych imigrantów w ilościach liczonych w setki tysięcy. Jednocześnie owe FAKTY przeliczane są na coś, co w minionym systemie nazywane było „twardą walutą” i to są liczby składające się minimum z 9 cyferek.

zxcvbnm2004 napisał:
I pisze to facet z Che Guevarą w awatarze. Nie uważasz tego za jakiś paradoks? Bo to raczej dobrze o tobie nie świadczy.


Nie. Nie widzę takiego paradoksu. Grube, obrzydłe, tępe chuje, które robią obecnie za polityczną elytę europejską, jakby ich Che dopadł to by jako pierwsi leżeli 6 metrów pod ziemią.
Natomiast banda "tęczowych" hipsterów i wiecznie niezadowolonych sfeminizowanych szybko nauczyłaby się czym jest etos pracy. "Praca zrobi z was mężczyzn”.
Niestety Che już dawno nie ma, więc nie zrobimy rewolucji na Zachodzie, nie spalimy wspólnie "tęczowej flagi" ani nie zrobimy z hipsterów mężczyzn pokazując im co to jest praca. Szkoda. Crying or Very sad

zxcvbnm2004 napisał:
No nie wiem... jak dla mnie kolonializm byłby argumentem w dechę, powykreslanie im krajów linijką łącząc przy okazji nieznoszące się plemiona. Obalanie tamtejszych rządów, które zamierzały poprawić tam byt, ale będącymi nie w smak naszym interesom. Choćby Lumumba. Choćby Kadafi. Choćby każdy inny lider afrykanski, który budował egalitarne społeczeństwo (lub starał się) dopóki biali ludzie nie przybyli, nie wypierdolili jego mózgu na ścianę, i w zamian postawili figuranta podpisującego wszystko co nam się podoba.


O czym ty w ogóle rozmawiasz? Zgubiłeś się gdzieś w czasie i przestrzeni jak historię wykładali.
Europa Środkowa Wschodnia nie uczestniczyła w żadnym kolonializmie, co więcej była rejonem kolonizacji, w tym taka Serbia najpierw tureckiej kolonizacji a potem kolonizacji niemieckiej.
Nomen omne jebane turasy oraz arabusy są nam winni kontrybucje za porywanych obywateli pod handel niewolnikami i żywym towarem liczonych w milionach. Serbom to się chuje nawet za 500 lat nie wypłacą.
Dwa. Niemcy rownież nie uczestniczyli w kolonizacji Afryki, bo bawili się w Europie a brak uczestnictwa w kolonizacji m.in. Afryki czy Bliskiego Wschodu sprawił, że tępe niemieckie chuje dały się "wpuścić w kanał" przez Anglosasów pod tytułem WWI.

zxcvbnm2004 napisał:
Może też dlatego, że zabraniamy farmerom z Afryki eksportować żywność do Europy stawiając takie warunki, których tamten bardziej konkurencyjny farmer nie może sprostać. Może też dlatego, że koncerny odzieżowe będące w posiadaniu pól bawełny płacą lokalnym mieszkańcom śmieszne sumy tylko dlatego, aby w Europie @Komendant mógł kupić top za 25 PLN, z którego groszowe części lądują w rękach Murzyna, który nie ma prawa do zrzeszania się.


Zgłoś się z tym do tępych chujów z elyt europejskich.

Po drugie nie jestem „tęczowy” i żadnych topów nie kupuję. Po drugie nie żyję konsumpcyjnym stylem życia, więc może dopierdol się do hipsterów i reszty sfeminizowanych, czyli wspierających obecne elyty europejskie, którzy muszą mieć 20 par butów bo inaczej to nie dożyją następnego dnia ze względu na suchoty.

zxcvbnm2004 napisał:
Bo, kurwa, facet którego masz w awatarze postulował o "sprawiedliwość społeczną". A ta wygląda narazie tak, że mimo iż wyjebaliśmy stamtąd kilkadziesiąt lat temu, to wciąż ich dymamy ito mocniej niż za kolonializmu.


Twoja, kurwa sprawiedliwość społeczna polega na okradaniu "ludzi ciężkiej pracy" tylko jesteś tak tępy, że tego nie zauważasz. Albowiem nie ważne kto i jak okrada "ludzi ciężkiej pracy",czy nazwiesz to "kapitalista+państwo" czy "korporacje +państwo" czy "superpaństwo".
Nadal to niesprawiedliwość społeczna czyli jedynie obciążanie pracy w imię ideologii wspierania rosnącej grupy wiecznie nieudolnych i wiecznie pokrzywdzonych.
W żadnym systemie jakkolwiek go sobie skonstruujesz nie ma zasobów, które pochodziłyby z czegokolwiek innego niż PRACA. Zatem rozdawnictwo zasobów opiera się li tylko na okradaniu "ludzi ciężkiej pracy" z owych zasobów.
Innymi słowy to niesprawiedliwość społeczna.
W systemie "aj waj" występują jeszcze nieistniejące zasoby udające rzeczywiste zasoby a produkowane z powietrza, ale takie przelewanie z pustego prędzej czy później bardzo źle się kończy.

Tobie się wydaje, że Che był jakimś tępym hipsterem, który zapewniłby wiecznie niekompatybilnym niekończącą się sjestę? To byś się dopiero kurwa zdziwił a już na pewno zdziwiłaby się ta cała ferajna wiecznych aktywistów hipsterów.

Bimi napisał:
Twoje wywody to nic innego jak racjonalizacja tego, że nie jesteś zimnym skurwysynem, co będzie się obżerał kawiorem obserwując zza szyby jak ludzie zdychają z głodu na ulicy, tylko za to że urodzili się gdzie indziej.


Twoja odpowiedź to odpowiedź ideologa i dlatego nie chcesz czytać o faktach nie pasujących do założeń.
Jednocześnie wobec każdego kto przedstawi cokolwiek niespójnego z ideologicznym założeniem możesz jedynie zastosować tzw. "politykę wstydu" z pozycji wyższości moralnej.

Oczywiście, jeśli rzeczywistość tego wymaga to jestem "zimnym skurwielem".
Jednak bycie ideologiem to jedynie inna forma bycia "zimnym skurwysynem".
W tym kontekście to założenie, że to ja jestem skurwielem, gdy piszę o takich co podpalili ośrodek bo im żelków nie dali, wypierdolili niepełnosprawnych co by "zdrowe byki" z Somalii mieli bliżej do niewątpliwie bardziej im potrzebnej od owych niepełnosprawnych pomocy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:20, 07 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam widzę paradoks gdzie indziej - Bimi stwierdził, że "narodowca Ela by do siebie nie zaprosił" ale za to jak rozumiem imigrantów już tak? Bo takie wnioski aż się narzucają czytając te wszystkie wypowiedzi i zbierając je do przysłowiowej kupy.

Po prostu jestem ciekaw.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:17, 07 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala napisał:
Rozumiem Bimi że tych uchodźców poniżej z chęcią byś przytulił - no - very sorry ale ja taką ekstremalną empatyczką nie jestem (nawet na święta nie zmienię zdania):


Ja nie przytulił bym nawet księdza.
Co bynajmniej nie oznacza że bym księdzu nie pomógł, jakby jego życie było w niebezpieczeństwie, a ja mógłbym coś na to poradzić.

Prawie każdy z was by pomógł.
I dlatego własnie nie życzycie sobie widzieć uchodźców - bo czego oko nie widzi, tego duszy nie żal.
Dlatego własnie zamiast się dzielić fotografiami uchodźców w potrzebie, uciekającymi przed wojną z jednym telefonem i dwójką dzieci na rękach, wy wymieniacie się propagandowymi newsami o uchodźcach pakistańskich-terrorystach.

Pisałem wam już: skoro jesteście tacy anty-uchodźcowi to wprowadźcie w swoim kraju politykę rozstrzeliwania na miejscu nielegalnych emigrantów. Niemcy tak robili, więc na pewno się da.
Dlaczego tego nie chcecie zrobić? Przecież ja was nie powstrzymam, choćbym się zesrał - jest was zdecydowanie więcej w tym katolickim kraju nad Wisłą.
Więc bądźcie konsekwentni i dajcie tym ludziom wyraźny sygnał jak bardo nie chcą spierdalać przed wojną akurat do waszego kraju.
Albo chcecie rozwiązać problem uchodźców, albo tylko zakrywać przed nim oczy.

Czy ktokolwiek w was jest w stanie udzielić mi odpowiedzi dlaczego jest za tym aby zmuszać tych ludzi do mieszkania w kraju ogarniętym wojną, ale zarazem przeciwny rozstrzeliwaniu ich gdy nielegalnie przybędą do Polski?
To jest bardzo proste pytanie, na które każdy z was powinien znać odpowiedź, bez zaglądania do youtube, tuzież innych patriotycznych broszurek.
Wyjaśnijcie mi demagogię lub brak logiki w moim rozumowaniu.
Bo ja tu widzę wyłącznie w 100% skuteczną metodę realizacji waszych potrzeb, czyli hasła "zero uchodźców Polsce"

Sprawa jest jeszcze tyle bardziej zabawna, że wojnę przed którą ci ludzie uciekają zorganizował im wasz rząd - za wasze pieniądze, czyli pośrednio wy sami.. choc tu powinienem raczej powiedzieć "my sami".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:36, 07 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

administrator napisał:

Czy ktokolwiek w was jest w stanie udzielić mi odpowiedzi dlaczego jest za tym aby zmuszać tych ludzi do mieszkania w kraju ogarniętym wojną, ale zarazem przeciwny rozstrzeliwaniu ich gdy nielegalnie przybędą do Polski?


Poniekąd administracja ma racje . Skoro wybieramy w wyborach nazywanych demokratycznymi takich ludzi którzy rozpętują konflikty dla swoich wyższych celów , powinniśmy ponieść , chociaż częściowo za to odpowiedzialność . Skoro nas rząd popiera politykę USA itp. to powinien przygarnąć te "owieczki" z Afryki i Bliskiego Wschodu , jednocześnie znosząc socjal do wegetatywnego minimum .
Uważam , że Polacy ( i nie tylko Polacy ) nie powinny protestować przeciwko imigrantom z tych krajów , a przeciwko rządom które popierają szerzenie chaosu i zniszczenia w krajach z których pochodzą imigranci . I taka powinna być nasza pomoc . Kogo jest wina że imigrant ucieka przed wojną . I oczywiści mówimy o tych co uciekają przed wojną dosłownie , bo w przypadku Syrii , jest to taktyka zastosowana przeciwko Asadowi , a polegająca na wyludnieniu .
A ci imigranci z krajów nie objętych wojną ? No cóż my Polacy też do nich się zaliczamy . I nie mam nic przeciwko nim . Pół mojej rodziny rozjechało się po świecie . Ale nikt z nich nie wyjechał z myślą że dostanie coś za to że napierdolił dzieci więcej niż jest w stanie sam utrzymać . Nikt nie wyciąga ręki po socjal , bo pracują i tworzą daną społeczność .

Ludzie od zawsze migrują . Ale to co dziś obserwujemy to są celowe działanie rządzących . Dziel ( społeczeństwo ) i rządź . By wprowadzić system państw korporacyjnych , co jest celem rządzących . Trzeba ludzi wymieszać i podzielić , skłócić pokazując , że wróg jest o tam , a zarazem "tego" wroga przyjmować . Najważniejsze że motłoch zakrzyczy tych nielicznych którzy widzą złe poczynani rządzących . W międzyczasie odpierdoli się kilka zamachów , a motłoch w strachu wręcz zażąda ograniczenia swoich praw . Kamer na każdym rogu . Policji w każdym zaułku , odgrodzonych osiedli itd .
Ale czego się spodziewać , kiedy mężczyźni coraz bardziej są zniewieściali . Zatracili się w konsumpcji , oddając swoje wolności .
Bo po co ci wolność . Liczy się kasa i władza . I budujemy , żyjemy w takich piramidach , w których najważniejsze by nie być na samym dole .


Jest takie powiedzenie ruskie Smile , po polsku leci to tak : Kto nie pracuje , ten nie je . Nie wiem czy jest to tekst wymyślony w łagrach , ale jest w nim dużo prawdy . Oczywiście ktoś może powiedzieć że kobieta matka wychowując dzieci nie pracuje , to jest w wielkim błędzie . Wychowywanie dzieci to ciężka harówa , dlatego mężczyźni uciekają do pracy by tam - choć na chwilę - odpocząć . Niestety araby i inne murzyny napierdolą dzieci , bo kutasa to oni lubią wszędzie wsadzać , ale z wychowaniem to już słabo . Z tym że oni nie dość że nie pomagają swoim kobietom w wychowaniu , to jeszcze nie "uciekają" do pracy przed ich wychowaniem . Indoktrynują dzieci w swojej pustynnej wierze , przy okazji gardząc ręką która ich karmi .
Więc siedzą na dupie na socjalu , a mają go tyle by wegetować w rozsądnych warunkach , ale zbyt mało by rozwijać swoje proste marzenia , jakie mają ludzie którzy pracują i mają taką ilość dzieci która wpisuje się w ich plany . Więc siedzą zamknięci w swojej frustracji , podżegani przez swoich klechów . Zarażają swą złością , lenistwem , niechęcią , prostactwem , swoje dzieci i one stanowią jedyną ich przewagę nad resztą społeczeństwa . Które kiedyś staną się większością , a z czasem - np - żółty krzyż na niebieskim tle zamieni się w żółty półksiężyc na niebieskim tle .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:23, 07 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciągnąc temat dalej, a raczej wracając do jego początku, umówmy się co do pewnych zasadniczych kwestii.

Największym wrogiem każdego poczciwego człowieka jest jego własny rząd.
Poczciwy ludzie innych narodowości w ogóle nie plasują się w rankingu wrogości.
Już sama koncepcja narodowości czy granic jest tylko i wyłącznie tworem rządu.

Jak chcecie mieć lepiej w życiu, żeby wasze dzieci i wnuki miały lepiej, to zacznijcie w końcu myśleć.
Bo teraz to zachowujecie się jak barany, za każdym razem gdy wam rząd pokaże wilka w TV.

Jedynym powodem tego, że na świecie są wojny jest istnienie ludzi waszego pokroju.
Ludzi typu "zero empatii - maksimum nacjonalizmu".
Przy czym przez "nacjonalizm" należy rozumieć dowolnego rodzaju poczucie supremacji grupowej.
Wszystko jedno; religijnej, narodowościowej, rasowej, politycznej, ekonomicznej, itd. itp.
Przykładów działania tego mechanizmu nie trzeba szukać daleko - nie dalej jak w XX wieku "rasa panów" rozpierdoliła całą Europę i niemałą część reszty świata. Po czym uległa zagładzie...
Ale to nic, bo już już 60 lat później jesteśmy świadkami powstawia nowej rasy panów...
Słowianie albo Germanie - tak czy owak, macie zajebiste korzenie, o niebo lepsze niż murzyni w Afryce, co czyni was jakże wyjątkowymi! Smile

W rzeczywistości jednak: taka z was kurwa rasa panów jak i z nowej krzyżówki świni, co daje 20% więcej mięsa przy tej samej ilości paszy.
Z tym że nawet ta świnia nie daje sobie wciskać aż takiego kitu jak wy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:15, 07 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

Przykładów działania tego mechanizmu nie trzeba szukać daleko - nie dalej jak w XX wieku "rasa panów" rozpierdoliła całą Europę i niemałą część reszty świata. Po czym uległa zagładzie...
Ale to nic, bo już już 60 lat później jesteśmy świadkami powstawia nowej rasy panów...
Słowianie albo Germanie - tak czy owak, macie zajebiste korzenie, o niebo lepsze niż murzyni w Afryce, co czyni was jakże wyjątkowymi! Smile

Widzę , że administracja nawiązała do tematu który "dla mnie nieciekawy , ale może kogoś zainteresuje" .
Otóż przykładów trzeba szukać w odległej historii , bo ta dzisiejsza to tylko pokłosie podjętych wtedy decyzji i działań . Kościół Katolicki stworzył to co administracja uważa za rasę panów , a co nazywamy Niemcami . Niemcy przez całą swoją historię zażarcie zwalczali Słowian , bo uważali się za lepszych . Holokaust żydów ( ten oficjalny ) to pikuś przy krzywdach jakie Niemcy wyrządziły ludom na wschód od Łaby , z tym że rozciągnięty w czasie .
Fakt że Watykan "uratował" tysiące nazistowski zbrodniarzy od stryczka potwierdza moje spostrzeżenia z tematu który nie interesuje administracji .
A czemu tylko wspominać o "tej" rasie panów . Skoro można napisać wiele o krzywdach dokonanych przez Anglosasów w ich koloniach i nie tylko .

Ten cały piękny , lukrowany demokratyczny zachód , ze swoimi wzniosłymi pseudowartościami hasłami opartymi o narzędzie tortur ( krzyż ) został zbudowany na kościach , Afrykańczyków , Słowian , Indian , Hindusów itd.
To jest prawdziwa historia . I to że Polacy są najbardziej tolerancyjnym narodem ( i to mimo wpływów Watykanu ) w Europie to kolejna prawda . To w Rzeczypospolitej schronili się żydzi po wiekach prześladowań . To tu chroniły się mniejszości wyznaniowe , przed prześladowaniami Kościoła .
Kościół Katolicki ze swoim żydowski królem żebraków , jest największą zarazą toczącą nasz Świat .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:57, 07 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Ja nie przytulił bym nawet księdza


nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zxcvbnm2004




Dołączył: 27 Sie 2016
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:31, 07 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komendant napisał:
Ja piszę o jakiejkolwiek CHĘCI do pracy, która wykazywana jest na poziomie ujemnym u większości owych, przybyłych imigrantów. Jednak nawet gdyby wykazywali oni chęci do wykonywania pracy to żadnych perspektyw na pracę oni nie mają, bo z 70% z nich jest wtórnymi analfabetami we własnych językach, bo pochodzą z największej biedoty krajów o poziomie edukowania, który jest praktycznie antyedukowaniem, a gdybym ów poziom edukowania porównał do najbiedniejszych rejonów Macedonii to bym Macedończyków obraził.


Gościu...
Powiedzmy o tych imigrantach z Afganistanu. Najpierw JuEsEj płaciło Mudżahedinom by waliło się z ateistami z ZSRR. Gdy Migi i radzieckie bombowce zrównały ten kraj z ziemią, acz Afgańczycy wygrali, Amerykanie się wycofali z jakiegokolwiek wsparcia. Masa ludzi bez wykształcenia (bo niby gdzie je mieli zdobyć) podchwyciła Talibskie myślenie i zaczęli ich wspierać w wyniku czego stali się trzódką dla największej swego czasy organizacji terrorystycznej. Gdy Amerykanie tym razem zbombardowali Afganistan pobudowali infrastrukturę - i owszem - ale 3 dekady za późno.

Więc mnie nie dziwi, że Afgańczyk jest analfabetą, bo trudno się kształcić w kraju zrównanym z ziemią. I można to porównać do Erytrei czy Somalii...

Cytat:
Grube, obrzydłe, tępe chuje, które robią obecnie za polityczną elytę europejską, jakby ich Che dopadł to by jako pierwsi leżeli 6 metrów pod ziemią.
Natomiast banda "tęczowych" hipsterów i wiecznie niezadowolonych sfeminizowanych szybko nauczyłaby się czym jest etos pracy. "Praca zrobi z was mężczyzn”.
Niestety Che już dawno nie ma, więc nie zrobimy rewolucji na Zachodzie, nie spalimy wspólnie "tęczowej flagi" ani nie zrobimy z hipsterów mężczyzn pokazując im co to jest praca. Szkoda. Crying or Very sad


Praca nie jest żadnym "etosem". Praca służy tylko i wyłącznie zapewnieniu swoich podstawowych potrzeb. Cała reszta jest tylko wisienką na torcie, ale nie pierdol o jakimś etosie pracy, bo w Polsce Murzyństwem jest zarazem "zapierdalanie" jak i "opierdalanie się". Zatem nawet trudno stwierdzić, czy Murzyni są leniwi skoro w języku polskim bycie Murzynem jest zarazem nacechowane pejoratywnie jak i melioratywnie.

Cytat:
O czym ty w ogóle rozmawiasz? Zgubiłeś się gdzieś w czasie i przestrzeni jak historię wykładali.
Europa Środkowa Wschodnia nie uczestniczyła w żadnym kolonializmie, co więcej była rejonem kolonizacji, w tym taka Serbia najpierw tureckiej kolonizacji a potem kolonizacji niemieckiej.
Nomen omne jebane turasy oraz arabusy są nam winni kontrybucje za porywanych obywateli pod handel niewolnikami i żywym towarem liczonych w milionach. Serbom to się chuje nawet za 500 lat nie wypłacą.
Dwa. Niemcy rownież nie uczestniczyli w kolonizacji Afryki, bo bawili się w Europie a brak uczestnictwa w kolonizacji m.in. Afryki czy Bliskiego Wschodu sprawił, że tępe niemieckie chuje dały się "wpuścić w kanał" przez Anglosasów pod tytułem WWI.


Ja piszę o UE, Układzie Warszawskim czy NATO. To, że Polacy czy Rumuni nie mieli zamorskich kolonii, nie oznacza, że działając w ramach większego tworu nie obalano legalnie obranych władz w imię chociażby "Zimnej Wojny". Zair, Kuba, Angola... można wymieniać.
Dwa. Niemcy tak samo parły do wojny jak Ententa. Zapoznaj się chociażby z tym:


Gdyby Niemcy nie włączyły się do wojny w 1914 r., Carska Rosja miałaby przewagę ekonomiczną i militarną nad Cesarstwem Niemieckim. Dla Niemiec była to kwestia niedoprowadzenia do cudownego ratowania się pod nazwą "cudu domu brandenburskiego".

Cytat:
Po drugie nie jestem „tęczowy” i żadnych topów nie kupuję. Po drugie nie żyję konsumpcyjnym stylem życia, więc może dopierdol się do hipsterów i reszty sfeminizowanych, czyli wspierających obecne elyty europejskie, którzy muszą mieć 20 par butów bo inaczej to nie dożyją następnego dnia ze względu na suchoty.


Przestań...
Pracujesz w miejscu gdzie masz zagwarantowane prawa pracownicze i 8 godzinny czas pracy oraz wolne weekendy. Gdybyś pracował w międzynarodowym korpo dochodziłoby do kuriozalnych sytuacji, gdzie Ty masz zagwarantowane pewne prawa, a Twój rówieśnik z Afryki czy Indii ma do wyboru zapierdalać, albo zdychać z głodu (bez żadnych praw ani tym bardziej zasad BHP).

Cytat:
Twoja, kurwa sprawiedliwość społeczna polega na okradaniu "ludzi ciężkiej pracy" tylko jesteś tak tępy, że tego nie zauważasz. Albowiem nie ważne kto i jak okrada "ludzi ciężkiej pracy",czy nazwiesz to "kapitalista+państwo" czy "korporacje +państwo" czy "superpaństwo".


Ja uważam, że praca np. w Bangladeszu wymaga więcej jaj, potu i siły, bo nikt się nad tobą nie lituje gdy maszyna do szycia ujebie ci rękę. Uważam, że ludziom z Bangladeszu, Indii czy Afryki należy się więcej niż "europejskiemu Stachanowiczowi", bo tamci nie mają praw do niczego - ty masz chociaż L4.

Cytat:
Nadal to niesprawiedliwość społeczna czyli jedynie obciążanie pracy w imię ideologii wspierania rosnącej grupy wiecznie nieudolnych i wiecznie pokrzywdzonych.
W żadnym systemie jakkolwiek go sobie skonstruujesz nie ma zasobów, które pochodziłyby z czegokolwiek innego niż PRACA. Zatem rozdawnictwo zasobów opiera się li tylko na okradaniu "ludzi ciężkiej pracy" z owych zasobów.
Innymi słowy to niesprawiedliwość społeczna.


Przestan.
Implikujesz, że ludzie w Indiach, Pakistanie, Somalii czy Afganistanie nie zapierdalają. Zapierdalają. Przykro mi, że uważasz iż tylko "biali" zapierdalają, ale to nie jest prawda. W Europie człowiek bezrobotny dostaje zasiłek większy niż ciężko zapierdalający imigrant z kraju pogrążonego w wojnie, głodzie i smrodzie. Zazwyczaj wynika to z postkolonializmu i imperialistycznego interwencjonizmu z czasów Zimnej Wojny, jak również obalanie legalnie obranych rządów...

Cytat:
Tobie się wydaje, że Che był jakimś tępym hipsterem, który zapewniłby wiecznie niekompatybilnym niekończącą się sjestę? To byś się dopiero kurwa zdziwił a już na pewno zdziwiłaby się ta cała ferajna wiecznych aktywistów hipsterów.


Che był komunistą. Trockistą. Walczyłby tam gdzie są łamane prawa proletariatu. Nie wspomagałby imperialistów w utrzymaniu swoich wpływów w Afryce czy Pakistanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:59, 09 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Afgańczyk zgwałcił i zabił córkę wysokiego urzędnika UE
Cytat:
Mieszkańcy miejscowości Fryburg nie mogą otrząsnąć się po śmierci 19-letniej Marii, córki wysokiego rangą unijnego urzędnika. W październiku studentka medycyny, a także wolontariuszka w ośrodku dla migrantów została zgwałcona, a następnie utopiona w rzece przez 17-letniego uchodźcę z Afganistanu. Ponieważ chłopak jest nieletni, grozi mu maksymalnie do dziesięciu lat więzienia.

http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/cork.....ta/nzfbshp

Co biedak z Afganistanu jest winien że urodził sie i wychowywał w innym miejscu niż my, trzeba mu wybaczyć

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:27, 09 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widać na załączonym obrazku...


'Rhetoric of fascism' on rise in US, Europe, warns UN

GENEVA (AFP) - Human rights standards worldwide are under "unprecedented pressure", the UN said Thursday, warning that "the rhetoric of fascism" was becoming commonplace in parts of Europe and the United States.

Speaking ahead of the international Human Rights Day on December 10, UN rights chief Zeid Ra'ad Al Hussein urged people around the globe to push back against a dangerous erosion of rights protections.

"2016 has been a disastrous year for human rights across the globe," Zeid said in a statement, warning that "if the growing erosion of the carefully constructed system of human rights and rule of law continues to gather momentum, ultimately everyone will suffer."

International human rights standards, he said, were "under unprecedented pressure" and risked "unravelling".

Zeid pointed to conflicts, like the one raging in Syria, that have unleashed a massive refugee crisis, extremist movements that are subjecting people to "horrific violence", climate change, discrimination and "yawning economic disparities".

The failure of many leaders to effectively and honestly deal with such issues has pushed many to turn to "the siren voices exploiting fears, sowing disinformation and division, and making alluring promises they cannot fulfil," he warned.

His comments follow a string of populist victories in Europe, and the stunning November election of Donald Trump as the next US president.

"In some parts of Europe, and in the United States, anti-foreigner rhetoric full of unbridled vitriol and hatred, is proliferating to a frightening degree, and is increasingly unchallenged," Zeid warned.

"The rhetoric of fascism is no longer confined to a secret underworld of fascists, meeting in ill-lit clubs or on the 'Deep Net'. It is becoming part of normal daily discourse," he said.

Zeid, who is set to launch a campaign entitled "Stand up for someone's rights today" on Saturday, urged everyone to "push back the violence and hatred which threaten our world."

"At a time of enormous turmoil and rapid change, the values which uphold peace across the world are too important to be left to international institutions and governments alone," he said.



http://www.france24.com/en/20161208-rhetoric-fascism-rise-us-europe-warns-un
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:09, 09 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

November09 napisał:
Co biedak z Afganistanu jest winien że urodził sie i wychowywał w innym miejscu niż my, trzeba mu wybaczyć


Jakby iść twoim tokiem "rozumowania" to Polacy nie powinni mieć wjazdu do Francji, bo m.in.:

Cytat:
Polak, zatrzymany w środę w Calais na północy Francji po uprowadzeniu 9-letniej dziewczynki, przyznał się do jej zgwałcenia i zamordowania - poinformowali francuscy śledczy. Według szefa francuskiego MSW 38-latek był niedawno deportowany do Polski. Jak informuje TVN24, pod koniec marca Zbigniew H. został skazany prawomocnym wyrokiem na rok więzienia. Oczekując na wykonanie kary wyjechał z kraju.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,P.....aid=1183b6


Z tym że na szczęście rozumni ludzie nie postrzegają populistycznej propagandy dla odmóżdżonych baranów w kategoriach rozumowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Python666m




Dołączył: 29 Paź 2011
Posty: 243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:36, 09 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
November09 napisał:
Co biedak z Afganistanu jest winien że urodził sie i wychowywał w innym miejscu niż my, trzeba mu wybaczyć


Jakby iść twoim tokiem "rozumowania" to Polacy nie powinni mieć wjazdu do Francji, bo m.in.:

Cytat:
Polak, zatrzymany w środę w Calais na północy Francji po uprowadzeniu 9-letniej dziewczynki, przyznał się do jej zgwałcenia i zamordowania - poinformowali francuscy śledczy. Według szefa francuskiego MSW 38-latek był niedawno deportowany do Polski. Jak informuje TVN24, pod koniec marca Zbigniew H. został skazany prawomocnym wyrokiem na rok więzienia. Oczekując na wykonanie kary wyjechał z kraju.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,P.....aid=1183b6


Z tym że na szczęście rozumni ludzie nie postrzegają populistycznej propagandy dla odmóżdżonych baranów w kategoriach rozumowania.
ahahahahaudhahahahahah tvn24
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Python666m




Dołączył: 29 Paź 2011
Posty: 243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:45, 09 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tvn24tvn24tvn24tvn24tvn24
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1771
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:30, 10 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem wypsnie się to, co właściwe.

http://www.thelocal.dk/20161208/danish-peoples-party-mp-shoot-migrants

Cytat:
Kenneth Kristensen Berth, an MP for the anti-immigration Danish People´s Party, was in hot water on Thursday morning for comments he made at a debate in Copenhagen.

Berth, who is his party´s EU spokesman, squared off with the Danish European Movement chairwoman Stine Bosse in a debate on Europe´s external borders for Europa Magasinet.

In one exchange, Berth said that migrants who try to reach Europe by boat should be shot.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 83, 84, 85   » 
Strona 52 z 85

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile