W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie   
Podobne tematy
TAK dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie30bez ocen
Polska obowiązkowo przyjmnie imigrantów131
imigranci wywołali zamieszki we Włoszech419
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
25 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 149193
Strona:  «   1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 83, 84, 85   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 23:42, 28 Wrz '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Każdy kto mnie zna wie, że ja nie dbam o polityczną poprawność


Tak do tej pory sądziłem.
Jednak dla mnie poprawność polityczna jest groźnym narzędziem, które już wykorzystywane jest przez władze w kierunku stosowania "cenzury prewencyjnej" i jest to wstępny etap działań typowo autorytarnych, które w wielu krajach zachodnich, jak m.in. UK, Kanada, USA, Szwecja, Niemcy stale się rozszerzają.
Jednak doskonale zdajesz sobie z tego sprawę, bo znasz świat, więc wiesz o potężnym ruchu sprzeciwu w tych krajach - oprócz Kanady, gdzie ludziom już kompletnie wyprali mózgi - wobec takich działań ze strony władz, jak też wobec tych środowisk, które działają w kierunku wspierania takich koncepcji, by takie narzędzie w ręce władz oddać.
Jeśli uważasz, że to nie jest problem krajów zachodnich, bo piszę to jedynie ja - czyli według ciebie człowiek o mentalności łysego narodowca - to może uznasz, że jest to poważny problem, gdy dokładnie to samo mówią m.in. klasycznie liberalni Sam Harris, John Cleese, Steven Frye i można by tak wymieniać, wymieniać.

Bimi napisał:
Ja chce spotykać nowych ludzi, zapraszać ich do mojego domu, się z nimi integrować, zaprzyjaźniać i im pomagać - bo wiem że tędy wiedzie droga ogólnego dobrobytu ludzkości oraz pokoju na świecie.


Naprawdę chcesz spotykać się, integrować oraz zaprzyjaźniać z pakistańskimi gangsterami porywających w UK dzieciaki do burdeli albo w celu załatwienia sobie "herbacianych chłopców" lub niewolnic seksualnych, z czarnymi gangsterami z Chicago, którzy odstrzelą cię bo jesteś biały, wahhabickmi imamami i ich wyznawcami, którzy pobiją cię za trzymanie w ręku browara, neonazistami, którzy odwiedzą cię w strojach SS i będą hajlować przy toastach. Wątpię.

Bimi napisał:
A jako bonus: poznawanie innych (zwłaszcza odmiennych) ludzi uważam za niezwykle edukujące, ekscytujące i rozrywkowe.


Poznawanie inteligentnych, szanujących innych i nie atakujących twoich wolności ludzi jest edukujące i ekscytujące. Poznawanie ludzi wspomnianych przeze mnie powyżej nie jest.

Bimi napisał:
Ty tymczasem, czego bynajmniej nie ukrywasz, chcesz się od nowych ludzi odgradzać murem


Tak chcę się odgradzać od ludzi, którzy są bandytami, złodziejami, czy ludźmi nie szanującymi wolności innych, ani ich życia bez względu czy wynika to z tego, że tak mówi im ich ideologia, w tym religijna, czy dlatego, że są tępi.

Zapewniam cię, że funkcjonowałem w międzynarodowym środowisku, bo nie trzeba do tego mieszkać w Holandii. Mieszkałem latami w jednym miejscu z ludźmi z różnych krajów, w tym z większości krajów Środkowo-Wschodniej i Wschodniej Europy, kumplowałem się z gościem z Nepalu, mam dobrego znajomego z Erytrei, mam znajomych w Hiszpanii, na Ukrainie, w USA i nie są to Polacy.

Bimi napisał:
- gdyż uważasz że tędy wiedzie droga do utrzymania istniejącego status quo w twoim zacofanym polskim kurwistanie.
To co dla ciebie jest sufitem, dla nie jest podłogą - że zacytuję klasyka..


Raczej nie chcę w Polsce kolejnego Calais, "wigwamów" na ulicach Warszawy czy dzielnic, do których boi się wchodzić policja.
Być może jest to zacofanie, ale wydawało mi się, że dzielnice, do których boi się wchodzić policja - na przykład w miastach Brazylii, gdzie wchodzą jedynie jednostki specjalne - są charakterystyczne właśnie dla zacofanych krajów.

Bimi napisał:
ElComendante napisał:
W takim razie narodowcy to niezwykle inteligentni i oczytani ludzie. Nie spodziewałem się.


Z pewnością tak o sobie myślicie.


Jeśli twierdzisz, że narodowcy myślą tak jak ja to są to inteligentni i oczytani ludzie, którzy nienawidzą wszelkich ideologii, w których założenia trzeba wierzyć a priori i bez szemrania.

Zastanawia mnie jednak dlaczego tak atakujesz narodowców skoro są oni od ciebie - ideologicznie - być może nawet 100% odmienni a ty przecież twierdzisz, że poznawanie odmiennych ludzi jest edukujące i ekscytujące. Powinieneś raczej zapraszać ich tabunami do wspólnych dyskusji i integrowania się.

Bimi napisał:
To znaczy m.in. rozumieć, że wszyscy ludzie są tacy sami


Nie Bimi i doskonale zdajesz sobie z tego sprawę, że ludzie nie są tacy sami.
Ludzie w znaczący sposób różnią się nie tylko jako zbiorowości, ale nawet jednostkowo pomiędzy sobą już na poziomie biologicznym.
Każdy człowiek jest zupełnie inny. Różnimy się pomiędzy rasami, pomiędzy płciami a wreszcie jednostkowo.
Przykładowo najnowsze badania genetyczne jednoznacznie wskazują, że rasa czarna nie ma genów neandertalczyków w odróżnieniu od ras białej i żółtej, co już sprawia, że nie jesteśmy tacy sami pomiędzy rasami.
Istnieją też różnice pomiędzy płciami - kobiety zupełnie inaczej przetwarzają informacje, niż mężczyźni, gdyż statystycznie przeciętny mężczyzna nie przetwarza wiadomości o charakterze informacyjnym przez ośrodki mózgu odpowiedzialne za emocje a statystycznie przeciętna kobieta przetwarza.
Oczywistym jest, że w ten sposób te same informacje będą odbierane zupełnie inaczej przez większość osób w ramach obu płci.
Mógłbym takie różnice wymieniać i wymieniać to są jedynie pojedyncze przykłady.

Różnice jednostkowe sprawiają, że ludzie mają zupełnie inne predyspozycje. Oczywiście to, że ktoś ma predyspozycje do tego, by być zdolnym szachistą nie oznacza, że jest lepszy czy gorszy od kogoś kto ma predyspozycje do bycia zdolnym koszykarzem, jednak takie dwie przykładowe osoby nie są takie same.
Europejska cywilizacja w celu braku traktowania ludzi w odmienny sposób w kontekście obowiązków i praw w obrębie państwa stworzyła koncepcję równości wobec prawa wszystkich ludzi.
Jednak równość wobec prawa to nie równość i nie oznacza ona, że jesteśmy tacy sami. Nie różnimy się tylko tym, że mamy lub powinniśmy mieć takie same prawa i takie same obowiązki w ramach społeczeństwa.
Jednocześnie kultura europejska stworzyła koncepcję, iż moja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się twoja wolność.
W ten sposób różni ludzie wyznający taką zasadę, a która zostaje im przedstawiona na poziomie wychowania i jednocześnie przez nich przyjęta, szanują wolności drugiego człowieka.
Niestety ale przykładowo muzułmanie, którzy na poziomie ideologicznym nie uznają rozróżnienia między prawem religijnym a prawem stanowionym nigdy nie będą uznawali koncepcji równości wobec prawa, chyba że na poziomie ideologicznym przestaną uznawać łączność prawa religijnego i stanowionego.

Następnie wchodzimy na różnice kulturowe, które dotyczą tradycji, metod i sposobów wychowania, miejsca wychowania.
Przykładowo wielu Afgańczyków, Pakistańczyków zabawia się z nastoletnimi chłopcami. Dlaczego? Albowiem istnieje u nich wielowiekowa, pochodząca jeszcze z czasów z przed muzułmaństwa tradycja tzw. "herbacianych chłopców". Nawet Talibom nie udało się tej tradycji wyrugować, co jedynie pokazuje jak jest ona silnie wbudowana w kulturowe zależności społeczne.
Nie zamierzasz chyba twierdzić, że ty czy ja jesteśmy tacy sami, jak owi Afgańczycy czy Pakistańczycy, którzy ze względu na kulturowe uwarunkowania szukają sobie "herbacianych chłopców".

Bimi napisał:
i że ludzi innych narodowości i kultur nie są dla ciebie większym zagrożeniem, niż ci których spotykasz na co dzień tam gdzie mieszkasz.


Wszystko zależy od tego, co owe kultury czy narodowości uznają za swój kanon wartości. Niestety, ale nie wmówisz mi, że w miejscu opanowanym przez wahhabitów będę mógł sobie funkcjonować tak jak funkcjonuję obecnie bez zwiększenia zagrożenia. Jedyną szansą na to będzie, gdy będę funkcjonował zgodnie z ich kanonami kulturowymi i tradycjami.

Bimi napisał:
Po spędzeniu wystarczającej ilości czasu za granicą, zakosztowaniu pomocy i życzliwości cudzoziemców z innych kultur, przestał byś ich traktować jak osoby będące zagrożeniem dla twojego bezpieczeństwa.


Oczywiście, że Holender wychowany w europejskiej kulturze w większości przypadków będzie dla ciebie życzliwy. Dokładnie tak samo jak obywatel Holandii innej rasy czy narodowości, który się zintegrował a jeszcze lepiej zasymilował w ramach holenderskiej kultury. Jednak taki człowiek nie żyje dla przykładu według zasad szariatu.

Skocz jednak Bimi do Arabii Saudyjskiej i spróbuj nie przestrzegać ich kanonów kulturowych a wówczas zobaczymy czy zakosztujesz ich życzliwości wobec innych kultur, wobec cudzoziemców i czy nie będzie zagrożone tam twoje bezpieczeństwo.
Ja jako ateista nie zamierzam realizować tego eksperymentu.

A oto przykład z Polski stosowania chorego prawa do uciszania ludzi, które jest narzędziem władzy.
Z dnia dzisiejszego.
Sąd skazał użytkownika o nicku "jenotic" na 20 godzin miesięcznie prac społecznych w skali roku za nazwanie Komorowskiego podłym łajdakiem, niewolnikiem WSI.
To jest właśnie chore prawo, które w Polsce obowiązuje między innymi w kontekście uciszania ludzi wyrażających mocno krytyczne opinie o prezydencie.
Po pierwsze państwo nie powinno zajmować się ściganiem za opinie i nie powinno to w ogóle dotyczyć procesów karnych. Jeśli opinie są obraźliwe a według mnie słowa powyżej mieszczą się w dozwolonej, ostrej krytyce władzy, to dana osoba może wchodzić na drogę sądową z powództwa cywilnego.
Dokładnie tak samo chore prawo dotyczy obrazy uczuć religijnych.
Jak do można obrazić czyjeś uczucia to mogą wiedzieć jedynie jednostki niestabilne emocjonalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2991
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:33, 29 Wrz '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widokówka z Paryża:


_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:08, 29 Wrz '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierdole @ElComendante, jeśli chciałeś mnie zajebać ilością wypocin, to gratuluję - dopiąłeś swego.

Wszyscy ludzie są tacy sami.
Dlatego w każdym jednym społeczeństwie, w każdej jednej kulturze znajdują się wszelkiej maści patologie.
Natomiast ty zakładając, że kultura arabska, na którą tak jedziesz, zawiera w sobie większy odsetek patologii niż kultura judeochrześcijańska, którą tak hołubisz - raz jeszcze pokazujesz że ni chuja świata nie znasz.

A to że lubię poznawać nowych ludzi bynajmniej nie znaczy że mam ochotę zapraszał do domu tępych łysych skinów.
Po pierwsze dlatego, że znam ich już wystarczająco dobrze. A po drugie, mój dom to kulturalne miejsce, w do którego zapraszam ludzi mi życzliwych, a nie najgorszych i najgłupszych meneli jakich wyrzyguje to gówniane społeczeństwo.
Księdza po kolędzie tez nie wpuszczam, jakbyś się zastanawiał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kyoumass




Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:22, 29 Wrz '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wszyscy ludzie są tacy sami.
a może wprost przeciwnie, i stąd tyle paradoksów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:33, 29 Wrz '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK - widzę że muszę to wyjaśnić jak 5-latkom

Kiedy mówię że "ludzie są tacy sami", to mam na myśli, że niezależnie od tego w którym miejscu się urodzili , jaką religię wyznają i jakim językiem mówią, zdecydowana większość społeczeństwa którego są częścią składa się z jednostek które zawsze pomogą drugiemu człowiekowi w potrzebie, niezależnie od tego skąd pochodzi.
Nawet w pierdolonej ksenofobiczne Polsce i nawet ci co się zarzekają że są chemioterapią na muzułmańskiego raka - oni też pomogą muzułmaninowi na ulicy jak będzie w nagłej potrzebie, czyli np. będzie miał wypadek albo ktoś go będzie chciał pobić bez powodu.
A dlaczego pomogą? Bo natury się nie da oszukać - wszyscy ludzie są tacy sami. Mamy to w genach.

Albo może inaczej.
Jeśli pojedziesz do kraju tak odległego kulturowo, że już sama myśl o tym przyprawia ElComendante o gęsią skórkę, i znajdziesz się w sytuacji w której potrzebujesz pomocy to zawsze możesz liczyć na pomoc ludzi którzy tam mieszkają. Możesz nie znać języka i nie ubierać się tak jak oni - a i tak ci pomogą, gdy będziesz w potrzebie.
Dlaczego ci pomogą?
Bo wszyscy ludzie są tacy sami i poza psychopatami, których w społeczeństwie jest podobno tylko 1 procent, a większość i tak jest zajęta pracą w rządzie, każdy inny człowiek kieruje się empatią. Dlatego gdy widzi drugiego człowieka w potrzebie, automatycznie wyobraża sobie siebie w tej sytuacji.
I dlatego własnie wszyscy ludzie (poza psychopatami) są tacy sami - bo wszyscy mają i dzielą tą samą empatię.
A co ciekawe, każdy psychopata zawsze próbuje ukryć to że nie posiada empatii: bo też chce być "taki sam" Smile

To empatia, a nie polityka, buduje społeczeństwo.
Dlatego wszyscy ci co są przeciwnikami "integracji", w istocie (zazwyczaj nieświadomie) działają na niekorzyść społeczeństwa.
Bo najważniejszą cechą społeczeństwa nie jest to, że się izoluje i prowadzi wojny z innymi społeczeństwami.
Najważniejszą cechą społeczeństwa jest to że w kupie żyje się łatwiej, bo można liczyć na pomoc innych. Pomoc która nie jest wynikiem prawa i przyjętych ustaw, a wynika wyłącznie z ludzkiej natury, czyli tego że ludzie naturalnie CHCĄ sobie nawzajem pomagać.
Poza oczywiście tymi którzy nie chcą, bo mają coś z głową i se wykminili że każdy muzułmanin to pakistański terrorysta Smile
Moja mama zawsze powtarzała - i jest to święta prawda - że każdy sądzi innych według siebie. Więc jeśli ktoś nie kuma, że inny człowiek kieruje się w swoim życiu empatią, to najwyraźniej dlatego, że sam cierpi na jej brak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:31, 29 Wrz '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym żeby tak było jak piszesz Bimi ale niestety tak nie jest. Oczywiście w każdym społeczeństwie są dobrzy i porządni ludzie, ale w tej kwestii czy jest to dominująca część z ogółu społeczeństwa to bym się kłócił. Ot choćby niedawny przykład z Warszawy, jakiś łysy debil w autobusie zaczyna wyzywać dwie młode Azjatki będące przejazdem w Polsce, wykrzykuje do nich obraźliwe słowa i znane hasła typu "Polska dla Polaków. Autobus jest pełen ludzi, ale czy ktoś reaguje? Tylko jeden młody chłopak interweniuje i uspokaja napastnika. Tylko jeden. A masakry w Rwandzie czy Burundi przeprowadzane nawet nie przez żołnierzy ale zwykłych cywili z maczetami, tylko dlatego że ktoś był z obcego plemienia? A kiedy w Polsce były pogromy na Żydach to czy ktoś reagował? Margines społeczeństwa, reszcie było to obojętne albo wręcz temu sprzyjali. Własnie że tutaj jest zasadniczy problem że w większości społeczeństw jedynie margines ludzi to ci porządni i empatyczni, a spory wpływ na nastroje (zwłaszcza w społeczeństwach tradycyjnych) ma niestety siła autorytetu (nie zawsze pozytywnego). Tym się różni społeczeństwo Europejskie od społeczeństw orientalnych, że my w naszej kulturze odrzuciliśmy autorytet na rzecz pluralizmu i wolności jednostki, i bynajmniej nie była to bezkrwawa ewolucja. Arabowie też byli kiedyś bardzo tolerancyjni, a taki islamski ruch Karmatów wyprzedzał o setki lat postulaty oświecenia oraz rewolucji angielskiej i francuskiej w Europie, co dowodzi że tego typu kultura potrafi się wytworzyć na każdym gruncie. Arabowie dobrze zaczęli ale w pewnym momencie coś poszło w złą stronę i przypuszczam, że nas też może to czekać, bo powoli zaczynamy dryfować w stronę "nowego średniowiecza" na co pracowicie pracują zarówno narodowcy jak i radykalni europejscy muzułmanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 19:41, 29 Wrz '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Typowe zyczeniowe myślenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:04, 06 Paź '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

REKORDOWA ILOŚĆ WNIOSKÓW O POBYT W POLSCE. FALA NADCIĄGA Z UKRAINY



Urzędy sobie nie radzą. Cudzoziemców, którzy składają wnioski u wojewodów jest tak dużo, że czekają na rozpatrzenie swoich spraw wiele miesięcy. Urzędnicy skarżą się, że rząd zostawił ich samym sobie.

Według danych z MSW postępowań mających na celu legalizację pobytu cudzoziemców toczy się w tej chwili około 54 tys., z czego 51 tysięcy rozpatrują wojewodowie. W ciągu ostatnich trzech lat do Polski wjechała rekordowa ilość cudzoziemców – głównie obywateli Ukrainy (w tej chwili ważne zezwolenie na pobyt posiadają 84 tys. Ukraińców).


http://strajk.eu/rekordowa-ilosc-wniosko.....z-ukrainy/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:37, 27 Paź '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ofiary sylwestra w Kolonii są, winnych brak 26.10.2016



Poszukiwania sprawców molestowania seksualnego setek kobiet w Kolonii idą jak po grudzie. Skazano zaledwie jednego.

Sprawę bada od miesięcy specjalna komisja parlamentu Nadrenii Północnej-Westfalii (NRW), która otrzymała niedawno ekspertyzę znanego psychologa prawa Rudolfa Egga. Nie znalazł on dowodów, że sprawcy napaści seksualnych na kobiety w sylwestrową noc w Kolonii, zwłaszcza w pobliżu dworca kolejowego, przybyli do miasta w sposób zorganizowany.

Ich ataki na kobiety miały charakter spontaniczny. Bezkarność w działaniu sprawiła, że poczynali sobie coraz śmielej i bardziej brutalnie. Z danych policji wynika, że przez trzy godziny od 20.30 miała miejsce zdecydowana większość napaści seksualnych, nie wyłączając gwałtów. Po północy sprawcy zadowalali się na ogół rabunkiem. Druzgocąco wypadła ocena działań policji. Mimo wielu telefonicznych skarg, wezwań o pomoc i apeli poszkodowanych kobiet policja nie podjęła praktycznie żadnych działań.

Jednak jej szef utrzymuje nadal, że dopiero czwartego dnia po wydarzeniach i napływie setek zawiadomień o przestępstwie policja zdała sobie sprawę ze skali działań przestępczych. Mało tego, policja uspokajała nielicznych dziennikarzy domagających się informacji zarówno w sylwestrową noc, jak i w następnych dniach. Oskarżane o brak zainteresowania kryminalnymi wydarzeniami w Kolonii media powoływały się na uspokajające i – jak się później okazało – nieprawdziwe informacje kolońskiej policji. – Mieliśmy do czynienia z „kartelem milczenia" i cenzurą – oskarżał były minister spraw wewnętrznych Hans-Peter Friedrich (CSU).

Do tej pory nie udało się znaleźć przekonujących wyjaśnień, co było powodem paraliżu policji pamiętnej nocy. – Gdy zwróciłam się ze skargą do jednego z policjantów – udawał, że jest zajęty inną sprawą – relacjonuje mediom jedna z poszkodowanych kobiet. Ich relacje są wstrząsające.

Zeznają coraz częściej przed sądami. Te karzą sprawców opieszale, mając problemy z ich identyfikacją. Do tej pory zapadły 22 wyroki. Sześciu sprawców otrzymało kilkumiesięczne kary więzienia. Jak np. 20-letni Marokańczyk Mahdi B. Był na placu przed dworcem. Udowodniono mu, że wraz z innymi tworzył krąg, w środku którego znajdowała się jedna z molestowanych kobiet. Skazany został jednak na więzienie za liczne kradzieże sklepowe.

Reszta otrzymała kary pieniężne, najczęściej 480 euro. Także za kradzież czy rabunek. Zaledwie jednemu sprawcy udowodniono, że dopuścił się molestowania seksualnego.

To niewiele w porównaniu z 1,3 tys. ofiar, z czego połowa była molestowana seksualnie. Zanotowano też 27 gwałtów. Wobec 300 podejrzanych nadal toczą się postępowania. Ponad połowa z nich to Marokańczycy i Algierczycy. Jest też 21 podejrzanych Niemców.

Pod koniec października przed komisją parlamentu NRW zeznawać będzie szef niemieckiego MSW Thomas de Maiziere. Powiedział niedawno mediom, że kolońska noc sylwestrowa była punktem zwrotnym w debacie na temat imigrantów. W tym roku zabawy sylwestrowej na ulicach Kolonii strzec będzie ponad tysiąc policjantów. Będą specjalne punkty kontrolne.
http://www.rp.pl/Swiat/310269882-Ofiary-......html#ap-1
_________________
Dzieje się krzywda dokonywana przez jednych na drugich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monty




Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 120
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:57, 03 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eurostat potwierdza: Polska drugim krajem w UE pod względem ilości przyjętych imigrantów w 2015 roku!


Nie tak dawno Martin Schulz żalił się publicznie, że w kwestii imigrantów "Polska zostawiła Niemcy na lodzie". Warto przypomnieć temu niemieckiemu politykowi, że według oficjalnych danych Eurostatu nasz kraj w 2015 roku był wiceliderem w całej Unii Europejskiej pod względem ilości legalnie przyjętych imigrantów. Do Polski przybyło łącznie 541,5 tys. obcokrajowców spoza UE! Pod tym względem wyprzedziła nas tylko Wlk. Brytania, gdzie w ub.r. przybyło 633 tys. osób.

Jeśli chodzi o ilość wydanych pozwoleń na pobyt dla osób spoza UE, to zgodnie z raportem Eurostatu w 2015 roku najwięcej takich pozwoleń wydały władze Wielkiej Brytanii - 633,0 tys. (wzrost o 65,2 tys. w porównaniu z 2014 rokiem). Polska w tym zestawieniu zajęła drugie miejsce - w ciągu ubiegłego roku pozwoleń na pobyt dla osób spoza UE wydaliśmy aż 541,5 tys. (wzrost o 186,1 tys. w porównaniu z 2014 rokiem). Zdecydowana większość imigrantów przyjeżdżających do Polski pochodziła z Ukrainy. Trzecie miejsce w tej kategorii zajęła Francja - 226,6 tys. pozwoleń na pobyt dla osób spoza UE. Dopiero na czwartym miejscu uplasowały się Niemcy, które w 2015 roku przyjęły w swoje granice 194,8 tys. legalnych imigrantów spoza UE.

Poniżej lista państw należących do UE (+ Szwajcaria, Norwegia, Islandia i Lichtenstein) pod względem ilości przyjętych legalnie imigrantów spoza terytorium UE w 2015 roku:



1. Wielka Brytania - 633,0 tys. osób
2. Polska - 541,6 tys. osób
3. Francja - 226,6 tys. osób
4. Niemcy - 194,8 tys. osób
5. Hiszpania - 192,9 tys. osób
6. Włochy - 178,9 tys. osób
7. Szwecja - 110,6 tys. osób
8. Holandia - 72,3 tys. osób
9. Czechy - 68,8 tys. osób
10. Austria - 51,2 tys. osób
11. Belgia - 50,0 tys. osób
12. Dania - 46,1 tys. osób
13. Szwajcaria - 41,1 tys. osób
14. Irlandia - 38,4 tys. osób
15. Grecja - 37,5 tys. osób
16. Norwegia - 30,6 tys. osób
17. Portugalia - 29,0 tys. osób
18. Finlandia - 21,8 tys. osób
19. Węgry - 20,7 tys. osób
20. Cypr - 15,5 tys. osób
21. Słowenia - 11,4 tys. osób
22. Rumunia - 11,2 tys. osób
23. Malta - 9,9 tys. osób
24. Bułgaria - 9,6 tys. osób
25. Słowacja - 9,2 tys. osób
26. Łotwa - 6,3 tys. osób
27. Litwa - 5,1 tys. osób
28. Luksemburg - 4,9 tys. osób
29. Estonia - 3,9 tys. osób
30. Chorwacja - 3,4 tys. osób
31. Islandia - 1,1 tys. osób
32. Lichtenstein - 0,8 tys. osób

http://niewygodne.info.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:35, 03 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monty napisał:


Poniżej lista państw należących do UE (+ Szwajcaria, Norwegia, Islandia i Lichtenstein) pod względem ilości przyjętych legalnie imigrantów spoza terytorium UE w 2015 roku:



1. Wielka Brytania - 633,0 tys. osób
2. Polska - 541,6 tys. osób

Bo w Polsce nie ma tego problemu co - np - w GB . U nas przyjechali do pracy u nich po zasiłek . U nas o imigrantach można usłyszeć - tak jak wczoraj pisali , balkon spadł na gości - jak był wypadek na budowie i zginął robotnik z Mołdawii a obywatel Ukrainy w ciężkim stanie . U nich możemy "usłyszeć" jak imigranci szturmują TIRY , podpalają mienie , napadają obywateli kraju , mówią dajcie mi pieniądze .
My tu nie potrzebujemy kozojebców , a Wy to się z nimi pierdolcie Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:24, 03 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monty napisał:
Eurostat potwierdza: Polska drugim krajem w UE pod względem ilości przyjętych imigrantów w 2015 roku!

Nie tak dawno Martin Schulz żalił się publicznie, że w kwestii imigrantów "Polska zostawiła Niemcy na lodzie".

Bo on nie mówił o imigrantach zarobkowych z Ukrainy, tylko o uchodźcach z Bliskiego Wschodu - zasadnicza różnica.

Z tym że wy najraźniej w ogóle nie widzicie żadnej różnicy w tych dwóch kwestiach...
Co jest tym bardziej dziwne, ze w imigrantach najbardziej przeszkadza wam zazwyczaj ich religia, że nie czczą krzyża.

Trzeba by wam tutaj wojny na miejscu, żebyście w końcu pojęli, że jak człowiek spierdala przed bombami, to gówno go obchodzą wasze statystyki.
Bez względu na wasze prawo i tak się będzie próbował wpierdolić do waszego kraju, bo tam nikt do niego nie strzela.

Jeśli naprawdę skutecznie chcecie powstrzymać uchodźców przed wjebywaniem się wam na chama do Polski, to jedynym skutecznym rozwiązaniem jest strzelanie do nich - egzekucja każdego jednego złapanego w Polsce bez pozwolenie na pobyt.

Daję wam gwarancję że nie znajdziecie bardziej skutecznej metody na "problem uchodźców", niż strzelanie do nich w Polsce! Politycy, deportacje i kontrole na granicach - gówno wam to da.

Więc jeśli chcecie rozwiązać ten problem, to jest na to doskonała i skuteczna metoda.
Kwestia tylko, którą być może powinniście rozważyć, skoro już jesteście tacy kurwa wierzący: Czy tak postąpił by Jezus?
Hipokryci pierdoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:20, 12 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"W Bośni i Hercegowinie powstało pierwsze zamknięte dla obywateli miasteczko muzułmańskie.
Resort Osenik jest pierwszą arabską osadą, która powstanie w Bośni i Hercegowinie. W każdym z domów będzie mieszkać rodzina wyznająca islam. W sezonie letnim, Bośniacy i Serbowie nie będą mieli wstępu do resortu.Powstała "zamknięta" wioska będzie ogrodzona wysokim murem i strzeżona przez prywatne firmy. Znajduje się będzie nieopodal miejscowości Hadzici (obok Sarajewa). Obecnie wybudowanych zostanie 160 domów i sztuczny staw do celów rekreacyjnych. Miasteczko lub raczej wioska wybudowana przez dewelopera została wyprzedana dla obywateli Kuwejtu. Średnia cena 150-160 tysięcy euro.

Projekt budowlany został opracowany w 2013 roku, a wioska została otwarta w październiku 2015 roku."

http://orwellsky.blogspot.com/2016/10/w-bosni-i-hercegowinie-powstania.html

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:57, 13 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile
W Polsce jest od zajebania zamkniętych osiedli i jakoś nikt nie płacze że są to "zamknięte dla obywateli miasteczka chrześcijańskie"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:20, 13 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Mieszkańcy enklawy izolują się od reszty społeczeństwa i nikogo nie wpuszczają, a jedynym obowiązującym językiem jest arabski.
Cały kompleks otoczony jest murami i wieloma systemami bezpieczeństwa. Posiadają również własny meczet, ponieważ nie chcą modlić się wspólnie z miejscowymi.W sezonie letnim, Bośniacy i Serbowie nie będą mieli wstępu do resortu.
"

To są przejawy ksenofobii i rasizmu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:26, 13 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca napisał:
To są przejawy ksenofobii i rasizmu Smile


Każda religia, a nie tylko islam, to uosobienie ksenofobii i rasizmu.

Weź się ubierz w burkę i spróbuj wejść w Polsce od kościoła - zobaczysz na własne oczy przejawy ksenofobii i rasizmu, w wykonaniu twoich własnych ziomali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:41, 13 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak np. są hotele (swoja drogą moje ulubione), od których nie wpuszczają dzieci - to czego to jest przejaw? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:57, 13 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Manipulujesz i krętaczysz @Tańcząca. Jak zwykle zresztą.

Po pierwsze, temat ten poświęcony jest w zamyśle islamizacji, natomiast Bośnia i Hercegowina to kraj historycznie muzułmański, więc nie jest niczym niezwykłym i sensacyjnym że budują tam wioskę muzułmańską.

Po drugie, temat jest poświęcony imigracji czyli w domyśle napływowi uciekinierów ze strefy wojny i niestabilnych państw. W artykule pisze jak byk że jest to wioska dla Kuwejtczyków, a Kuwejt to kraj bogaty i stabilny, a w domyśle widać że inwestycja ma charakter dewelopersko-turystyczny i komercyjny, bo same domostwa na tym osiedlu są bardzo drogie, a kurort zamknięty jest w sezonie letnim.

Ktoś nieobeznany w temacie i nieostrożny przeczytał by to i umocnił się w twierdzeniu że oto muzułmanie zajmują kolejny europejski kraj. Na twoje nieszczęście tańcząca na tym forum jest też wielu użytkowników którzy są w stanie przejrzeć takie manipulacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:26, 13 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta jasne ty wielki światowiec a na 100% kaleczysz łamanym angielskim i chuja wiesz o śiwecie, a prawda jest taka, ze przybyszow to my mamy nawet w polsce wielu od wietnamcow po uzbekow i ukraincow przyczyna jest prozaiczna migracja ludnosci w celach zarobkowych. gdybym był takim mongołem jak ty tez pewnie bym cisnął do shenzen albo jakiego honk-congo. ot, w kazdej sferze cywilizacyjnej pazerny i malo lojalny plebs jest imigrantem lub emigrantem.
Cytat:
Po drugie, temat jest poświęcony imigracji czyli w domyśle napływowi uciekinierów ze strefy wojny i niestabilnych państw.
na pewno nie spierdolili z budy tak jak ty i twoje zstepne pokolenie do trzech generacji wstecz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:11, 13 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszy mnie jak mózgi wypowiadają się w moim temacie ale już mniej jak wiecie że dzwoni tylko nie wiecie jak i gdzie.

O tym projekcie słyszałam dawno a na chwilę obecną:

Inwestycja w Bośni i Hercegowinie to inwestycja wspólna krajów arabskich a nie jednego tylko Kataru a są to: Arabia Saudyjska, Katar, Emiraty Arabskie. Część, która będzie oddzielona od katolików i protestantów to część z jeziorem i domkami ale tam jest dużo innych projektów, niektóre będą dostępne dla innych.

A Bośnia i Hercegowina Bimi to: 50% muzułmanie i 50% Chorwaci z Serbami (czyli katolicy z protestantami).

Jeszcze ktoś na lekcje do Małej? Oby nie bo mi nikt za to nie płaci...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:19, 13 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala napisał:
A Bośnia i Hercegowina Bimi to: 50% muzułmanie i 50% Chorwaci z Serbami (czyli katolicy z protestantami).

Jedyne co mnie interesuje w tego rodzaju statystykach to odsetek ateistów, @mała.

Aczkolwiek jak raz byłem w jednym kraju muzułmańskim to pewien przewodnik był bardzo dumny z tego, że w jego kraju jest 100% muzułmanów. W ogóle mu nie wierzyłem, ale on nie zapewniał że tak jest...
Potem gdzieś przeczytałem, że za bycie ateistą, lub wyznawanie innej religii, idzie się tam do pierdla na nie mniej niż za sprzedaż alkoholu, tudzież innych środków. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:22, 13 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala napisał:
Cieszy mnie jak mózgi wypowiadają się w moim temacie ale już mniej jak wiecie że dzwoni tylko nie wiecie jak i gdzie.

O tym projekcie słyszałam dawno a na chwilę obecną:

Inwestycja w Bośni i Hercegowinie to inwestycja wspólna krajów arabskich a nie jednego tylko Kataru a są to: Arabia Saudyjska, Katar, Emiraty Arabskie. Część, która będzie oddzielona od katolików i protestantów to część z jeziorem i domkami ale tam jest dużo innych projektów, niektóre będą dostępne dla innych.

A Bośnia i Hercegowina Bimi to: 50% muzułmanie i 50% Chorwaci z Serbami (czyli katolicy z protestantami).

Jeszcze ktoś na lekcje do Małej? Oby nie bo mi nikt za to nie płaci...


Lekcje u ciebie? Laughing

A Serbowi @Mala to prawosławni a nie protestanci. Nie ma za co Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:16, 13 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cholera no oczywiście że prawosławnych miałam na myśli Rolling Eyes protestantów tam nawet chyba nie ma nic..

to dla mnie jak literówka, przejęzyczenie ech... nie kochali by Rosji gdyby nie byli prawosławnymi to pewne : P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:31, 13 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bogata społeczność z obcego kraju (Kuwejt) nie integruje się z lokalną społecznością kraju (BiH) w którym się zasiedlili, gdyż budują równoległą społeczność.
--------------

Bośnia i Hercegowina jest zresztą krajem wyraźnie objętym rosnącą islamizacją, tzn. zmniejsza się liczebność innych grup wyznaniowych, a państwo rozwija się m.in. dzięki finansowemu wsparciu Arabii Saudyjskiej.

Dzieli się też sama społeczność muzułmańska.
W czasie wojny domowej w Jugosławii z krajów Bliskiego Wschodu, wraz z ogromną ilością broni, napłynęła rzesza islamskich bojowników, którzy stanęli po stronie bośniackich muzułmanów. Wielu z nich po zakończeniu wojny nie opuściło już Bośni. Zostali w kraju głosząc ideologie radykalnego islamu, tworząc obozy dla muzułmanów i szkoły religijne.
Obecnie, wspierani milionami saudyjskich petrodolarów stanowią rdzeń wahabickich wpływówi napędzają radykalizację pozostałych muzułmanów, szczególnie w Sarajewie i wschodniej Bośni.

Meczet King Fahd w Sarajewie zbudowany za petrodolary Arabi Saudyjskiej
„Są już mocno osadzeni w naszych mediach, administracji religijnej, na uniwersytetach w naszych meczetach i szkołach koranicznych, w naszej nauce, generalnie wszędzie” – już przed laty przestrzegał teolog Resid Hafizovic. Jego zdaniem wahabici koncentrują się na budowaniu swej siły wśród młodzieży. Islamizacja kraju postępuje w zastraszającym tempie – w samym Sarajewie w ciągu jednego dnia zmieniono nazwy 500 ulic i placów, wymazując pamięć o jakichkolwiek niemuzułmańskich bohaterach tego regionu.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1020229,titl.....aid=118146
https://euroislam.pl/bosnia-pograza-sie-w-radykalnym-islamie/

Bimi
Cytat:
A jak np. są hotele (swoja drogą moje ulubione), od których nie wpuszczają dzieci - to czego to jest przejaw? Smile

Robienie hajsu na okreśonych potrzebach konsumentów. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:10, 14 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca napisał:
Bimi
Cytat:
A jak np. są hotele (swoja drogą moje ulubione), od których nie wpuszczają dzieci - to czego to jest przejaw? Smile

Robienie hajsu na okreśonych potrzebach konsumentów. Smile

Dokładnie.

Więc ten rzeczony, w sezonie letnim zamknięty dla miejscowych, kuwejcki kurort w Bośni - ty myślisz że to będzie instytucja charytatywna?
Bynajmniej - będzie to dokładnie takie samo robienie hajsu, na określonych potrzebach konsumentów.

Ja sobie nie życzę żeby mi się jakieś bachory darły nad uchem, a tamci nie chcą, żeby im niewierzący w modlitwie przeszkadzali...
Większość ludzi których znam uznała by moje powody do izolacji za bardziej godne potępienia.
W każdym razie dopóki im nie powiesz, że "tamci" to muzułmanie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 83, 84, 85   » 
Strona 51 z 85

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile