W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie   
Podobne tematy
TAK dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie30bez ocen
Polska obowiązkowo przyjmnie imigrantów131
imigranci wywołali zamieszki we Włoszech419
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
25 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 149324
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 83, 84, 85   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 19:53, 15 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech zrobią referendum dotyczące przyjęcia tzw. uchodźców np. wraz z nadchodzącymi wyborami, żeby nie robić kosztów. Czy frekwencja byłaby 8% tak jak w referendum z 6.09. Oczywiście , że nie ponieważ dotyczyłoby rzeczywistej problematyki w której na pewno chcieliby wypowiedzieć się obywatele Polacy. Otóż , iż wiemy jaki byłby wynik w związku z czym nigdy nie dojdzie do zorganizowania takiego referendum i tym samym zostanie odebrana możliwość wypowiedzenia się w tej kwestii narodowi.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Marcin Roala oraz Andrzej Żuromski prowadzą taki program jak RING w RINGTV na żywo w co czwartek wzięli w nim już udział , Stonoga , Zawisza, Korwin , Braun. Marcin Rola zrobił również wywiad podczas marszu:
POLACY PRZECIWKO "IMIGRANTOM". TEGO NIE ZOBACZYSZ W TELEWIZJI! Materiał Marcina Roli

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:47, 15 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemcy, Austriacy, Francuzi, Brytole żądają solidarności, żądają wspólnej polityki unijnej, rzucają gromami na wszystkich myślących inaczej.

""Podczas Wschodniego Forum Ekonomicznego we Władywostoku doszło do spotkania szefa Gazpromu Aleksieja Millera z władzami spółek BASF i E.ON (obie niemieckie), ENGIE (Francja), OMV (Austria) oraz Royal Dutch Shell (Wielka Brytania/Holandia). Zakończyło się ono podpisaniem porozumienia w sprawie budowy dwóch gazociągów morskich z roczną przepustowością 55 mld metrów sześciennych prowadzących z Rosji do Niemiec przez Morze Bałtyckie."

Jak się okazuje nie po raz kolejny wspólna polityka, solidarność europejska to realizowanie interesów Germanów, Żabojadów, Dżemojadów, bo gdy sprawa dotyczy czegokolwiek, co jest w interesie owych i mogą to zrealizować nie patrząc się na inne kraje to oczywiście mogą to zrobić i to jak najbardziej nie jest łamanie solidarności europejskiej. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agient007




Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:04, 15 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca napisał:

Marcin Roala oraz Andrzej Żuromski prowadzą taki program jak RING w RINGTV na żywo w co czwartek wzięli w nim już udział , Stonoga , Zawisza, Korwin , Braun.



Taki?



ElComendante napisał:
Niemcy, Austriacy, Francuzi, Brytole żądają solidarności, żądają wspólnej polityki unijnej, rzucają gromami na wszystkich myślących inaczej.

""Podczas Wschodniego Forum Ekonomicznego we Władywostoku doszło do spotkania szefa Gazpromu Aleksieja Millera z władzami spółek BASF i E.ON (obie niemieckie), ENGIE (Francja), OMV (Austria) oraz Royal Dutch Shell (Wielka Brytania/Holandia). Zakończyło się ono podpisaniem porozumienia w sprawie budowy dwóch gazociągów morskich z roczną przepustowością 55 mld metrów sześciennych prowadzących z Rosji do Niemiec przez Morze Bałtyckie."

Jak się okazuje nie po raz kolejny wspólna polityka, solidarność europejska to realizowanie interesów Germanów, Żabojadów, Dżemojadów, bo gdy sprawa dotyczy czegokolwiek, co jest w interesie owych i mogą to zrealizować nie patrząc się na inne kraje to oczywiście mogą to zrobić i to jak najbardziej nie jest łamanie solidarności europejskiej. Wink


Co twoje to moje, co moje to moje. Solidarność silnego ze słabym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:04, 15 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W związku ze zrobieniem w gacie przez Merkel czyli Niemcy, co nikogo dziwić nie może gdy politykier chce robić dobrze społeczeństwu "mamałygowatych" debili żyjących z przekazu telewizyjnego - mój ulubiony od młodości Salon Niezależnych:

"W telewizji pokazali wczoraj kości chudych dzieci
zastrzelonych pod Nairobi: pokazali świeże groby.
Świeże groby zawsze wzruszą niezależnie, gdzie kopane.
Jak porosną, wyjdzie na jaw kto szczuł i co było grane."

Prędzej czy później wyjdzie, ale pytanie czy dożyjemy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 00:08, 16 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzikusy zaczynają napierdalać się miedzy sobą na terenie landów, myślę ze to cenna wskazówka gdyby kiedyś było ich za dużo.






jednocześnie robi się ciekawie bo uaktywniają się ruchy antyislamskie i coraz więcej ciekawych rzeczy wypływa.
np. to:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:51, 16 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypowiedź tym razem ateisty, przez wiele lat mieszkającego w różnych krajach zachodniej Europy - którzy to winni obawiać się wyznawców szariatu ze zdwojoną siłą - na temat tego, że uznający prawo szariatu - a zwłaszcza salafici, wahhabici - nigdy nie zasymilują się w żadnym społeczeństwie europejskim.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:53, 16 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Dziecko czekające na śmierć – sfotografowane przez bojowników. ISIS używa tych obrazów do terroryzowania innych i gloryfikacji ich szaleńczego terroru"

link pod którym znajduje się zdjęcie:

http://www.catholic.org/photos/photo.php?news=56481

"
Islamscy terroryści ISIS [Islamic State of Iraq lub Levant – ISIL; Islamskie państwo Irak] wprowadzili obiecane zabijanie chrześcijan w Mosulu, i zaczęli się od dzieci. W relacji nadanej przez CNN, chaldejsko-amerykański biznesmen powiedział, że zabójstwa w Mosulu rozpoczęły od się od ścinania dziecięcych główek wbijanych na wzniesione pale w parku miejskim. "
Chociaż wielokrotnie miały miejsce w historii ludobójstwa, w tym słynne ludobójstwa w Rwandzie i byłej Jugosławii, a także Kambodży, ludobójstwo popełnione wobec chrześcijan i innych mniejszości w Iraku jest ekstremalne, także dlatego, ponieważ jest z jawnym zadowoleniem i radością publicznie pokazywane.


Terroryści, którzy najechali Mosul i inne starożytne wspólnoty chrześcijańskie w Syrii i Iraku robili videoklipy z własnym udziałem, ukazujące mordy cywilów i pojmanych żołnierzy.

Dosłownie cieszą się z zabijania, strachu i cierpienia doświadczanego przez ich ofiary.

Ten sadyzm może być porównany z najczystszą manifestacją zła Gwałtu w Nankinie podczas II wojny światowej.

Cały czas pojawiają się szeregi zdjęć ze ściętymi przez ISIS dziećmi, tylko dla tego, że były dziećmi chrześcijańskimi”.

Według Arabo, kobiety są gwałcone, a następnie mordowane a mężczyźni są wieszani. Są to ludzie, którym postawiono warunek – albo przejdą na islam albo zostaną poddani pod miecz.

Nawet rodziny, które płaciły podatek nałożony przez ISIS dla chrześcijan, są teraz ofiarami.

Kobiety, które są „żonami” – na podstawie fałszywych twierdzeń rzekomych „mężów” – bojowników ISIS – jeśli nie przejdą na islam – mogą być przez nich gwałcone i zabijane.

link do zdjęć ofiar z podciętymi gardłami, dzieci bez głów itp.

https://forumemjot.wordpress.com/2014/08/10/holokaust-chrzescijan-w-iraku-krwawe-biesiady-ludobojstwo-na-niespotykana-dotad-w-historii-skale-krzyzowanie-scinanie-dzieciom-glowek-i-nabijanie-ich-na-pal-media-milcza/



Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:57, 16 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Petycja Syryjczyka RacimiR, 11.09.2015

Stop Sweden deporting my Family to Poland Petition published by Karim Serieyh on Jan 16, 2013



Właśnie natknąłem się na ciekawy tekst. Jest to petycja pewnego Syryjczyka, zamieszczona na stronie internetowej, przeznaczonej do popierania różnych inicjatyw – Gopetition.com http://www.gopetition.com/petitions/stop.....oland.html – tekst źródłowy jest po angielsku, więc pozwoliłem go sobie przetłumaczyć. W tym momencie petycja ma już kilkaset popierających, a liczba ta rośnie jak na drożdżach. Nasz kraj przedstawiony został przez Syryjczyka jako wrota piekieł oraz siedlisko nieprzyjaźni. Przeczytajcie zresztą sami:

Jestem z Syrii i mam duży problem. Moja rodzina uciekła z Syrii (żona z trójką dzieci w wieku 4, 6 i 9 lat). Zapłaciłem przemytnikom za przetransportowanie rodziny do Szwecji, ale oni jednak znaleźli się w Polsce. Tamtejsze władze kazały złożyć im wnioski o azyl w Polsce (i nigdzie indziej). Rodzina odmówiła, więc strażnik zagroził im, że jak nie złożą wniosku o azyl – to czeka ich rok w więzieniu. Gdy to usłyszeli – zaczęli płakać i zgodzili się na azyl w Polsce. Pomimo tego wsadzono ich do więzienia w Lesznowoli na 2 miesiące. Po 40 dniach przyjechałem osobiście ich zabrać, ale spotkało mnie to samo – wsadzono mnie do więzienia w Białej Podlaskiej. Oba te więzienia nie są przystosowane dla uchodźców, powinny być wykorzystywane dla zwierząt. Nawet jak ktoś miał psa, to powinien go wziąć na wycieczkę na 2 godziny, ale wszyscy uchodźcy nie mieli możliwości wyjścia z tego obozu (wolę nazywać go więzieniem).

Gdy nas uwolniono byliśmy bezdomni i nie mieliśmy nic. Spaliśmy na dworcach kolejowych i placach zabaw, co było gorsze, niż pobyt w niebezpiecznej Syrii. Dzieci ciągle płaczą, jemy posiłki podarowane przez zwykłych ludzi. Moja żona była prześladowana przez strażników na dyskotece na zakończenie lata. Wszyscy byli pijani i wyceniali kobiety uchodźców jak w nocnym klubie. Można wysłać zespół dochodzeniowy do obozu „więzienia” w Lesznowoli, aby spytać kobiety co się działo tej nocy.

Polska jest krajem komunistycznym i rasistowskim, nieprzyjaznym dla uchodźców.

Istnieje wiele szokujących opowieści, opisujących sytuację uchodźców w Polsce. Uciekliśmy stamtąd do Szwecji w 2012 roku i złożyliśmy tutaj wnioski o azyl. potrzebujemy Twojej pomocy – bardzo prosimy, aby władze Szwedzkie nie wysyłały nas z powrotem do Polski. Wolę już śmierć w Syrii, niż przymusowy wyjazd do Polski, gdzie nie mają pojęcia o prawach człowieka. Proszę proszę proszę, pomóżcie, moje dzieci będą wtrącone do więzienia na 3 miesiące po powrocie do Polski.

W zeszłym tygodniu odebrałem decyzję z urzędu imigracyjnego w Sztokholmie, że chcą nas wysłać do Polski. Zgodnie z tamtejszym prawem spędzimy ponownie 3 miesiące w więzieniu. Nie dano nam szansy na wyjaśnienia co się tam z nami stanie. Musimy zbierać papiery z polskich więzień.

Powinniśmy apelować do organizacji praw człowieka o złych warunkach traktowania uchodźców w Polsce, zwłaszcza rodziny z dziećmi. Nie rozumiem jak Szwecja chce nas wysłać z powrotem do kraju bez szacunku dla ludzkości. Moim zdaniem polskie standardy prawa azylowego nie odbiegają od tortur Baszszara al-Asada.

proszę ocalcie moją rodzinę. Od poniedziałku przebywam w ośrodku dla uchodźców w Goteborgu, skąd w przyszłym tygodniu wyślą nas do Polski. Moje dzieci są przerażone sytuacją, bo jak wspominałem zamkną nas w więzieniu na 3 miesiące. W załączeniu ewidencja z sądów w Polsce. Proszę pomóżcie mojej rodzinie.

Petycji nie ma co traktować specjalnie poważnie, gdyż jest dosyć chaotyczna i najeżona błędami, nawet nie wiadomo kto jest autorem, ale daje nam to jakiś pogląd na sytuację i na to, co się mówi o Polsce w skupiskach uchodźców (mamy zaszczytne miano najgorszego miejsca z możliwych w całej UE). Mój wniosek jest jeden. Dla Polski korzystnie jest, gdy „uchodźcy” wolą jechać do bogatszych krajów (Szwecja, Niemcy) – więc powinniśmy im to umożliwić, a nie trzymać na siłę w Polsce. Mając taki „public relations” wśród uchodźców – Polska nie musi się obawiać najazdu imigrantów, nawet gdy nakaże to Bruksela. Oni po prostu nie chcą tu mieszkać, a jak pokazują ostatnie wydarzenia – uchodźcy zawsze mają decydujący głos…

Polska zawsze cierpiała, będąc krajem kojarzonym jako biedny i postkomunistyczny – niech chociaż raz będziemy mieli z tego pożytek 😉 W zachodnich obozach dla uchodźców warto byłoby zaprenumerować „Gazetę Wyborczą”, która umacniałaby ten wizerunek tekstami o polskich kibolach i faszystach. Wtedy na samą wieść o Polsce – uchodźcy będą uciekali z powrotem do Syrii, aż się będzie kurzyło.

PS: Gorąco zachęcam do poparcia powyższej petycji Smile
[...]

http://bialyrasizm.pl/petycja-syryjczyka/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 12:27, 16 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Petycję tę szef polskiego MSZ powinien zawieźć do cioci Angeli i pokazać jej, że ni chuja nie przyjmiemy nawet 1 uchodźcy, bo jak widać w przedstawionej petycji nie mamy ku temu żadnych warunków, bo jesteśmy biedni jak mysz kościelna i to tak biedni, że warunki, które ewentualnie możemy zaproponować uchodźcom są gorsze od tych na wojnie w Syrii czy w więzieniach państwa Asada. Jak mniemam "mamałygowaci", cukierkowi, lukrowani politycy niemieccy, jak tylko zobaczą tę petycję pokazaną przez szefa polskiego MSZ od razu zrezygnują z dalszego wysyłania nam uchodźców. Dla podkreślenia tragicznej sytuacji Polski, czyli do petycji dołączyłbym jeszcze statystyki Eurostatu dotyczące głodujących dzieci, zapotrzebowania na mieszkania komunalne, czyli niedoboru, mediany zarobków, itd.
Jedyna obawa na obecną chwilę jest taka, że Niemcy wpadną na pomysł przejęcia kontroli nad kawałkiem terytorium Polski, wybudowania tam samodzielnie ośrodka dla uchodźców, zapewnienia kadry i tam przyjmowania uchodźców na co oczywiście taki a nie inny szef MSZ, którego niestety mamy obecnie, może przystać Laughing

P.S. Nomen omen ciekawe kto napisał ową petycję - może Gross albo jakiś inny Maleszka Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kaczafi




Dołączył: 04 Lis 2014
Posty: 855
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:25, 16 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



A propos religijnego terroryzmu. Bush to sekciarz-baptysta tak na marginesie.



Który w wykonaniu USA przyniósł następujące rezultaty.

Cytat:
Polska jest krajem komunistycznym


Chyba jakiś korwinista to pisał. Laughing


Garść faktów o przyczynach zamieszania na granicach Węgier :

"Pierwsi migranci przeszli przez niestrzeżoną, ba, nieistniejącą fizycznie granicę serbsko-węgierską przed rokiem, a kiedy dotarli do Austrii i Niemiec, natychmiast dali znać kuzynom, rodzinie, ziomkom: "Przybywajcie, tu jest raj, i żadnej kontroli po drodze, pamiętajcie kierunek - przez Budapest" - ruszyła potężna fala Syryjczyków mieszkających w obozach w Turcji, ale nie tylko: także z Afganistanu, gdzie rozprzestrzeniły się informacje o braku granicy na granicy serbsko-węgierskiej. Wędrówka z Afganistanu do Europy trwa kilka miesięcy, więc kolejni pojawili się na Węgrzech już masowo i nagle. Fala szczytowa dotarła na początku lata, w liczbie kilkuset osób dziennie (granica ma 170km), a w sierpniu ponad tysiąc osób dziennie przekraczających bez przeszkód i bez kontroli granicę serbsko-węgierską.

(...)

Jak powinna wyglądać granica Schengen na odcinku serbsko-węgierskim? Powinna to być granica odpowiadająca faktowi, że po jednej stronie mamy wspólny obszar swobodnego przemieszczania się: Unię Europejską, a z drugiej państwa, które nie mają potrzeby ani interesu, żeby pilnować własne granice, ponieważ są biedne i mają pewność, że nikt ich nie napadnie, a jeśli przetaczają się migranci, to tylko przchodzą, ba! na migrantach lokalna ludność może trochę zarobić podwożąc furmanką lub autokarem. Dotyczy to wszystkich państw szlaku Azja-Budapeszt-Europa: Serbia, Macedonia, Grecja (sparaliżowana niemocą własnego rządu) Bułgaria (jest w Unii, ale nie jest w Schengen, dlatego nie ma obowiązku bronić granic w takim stopniu, co Węgry lub Polska) itede. Dlaczego Węgry mimo zobowiązań wynikających z członkostwa w Unii, a szczególnie w Schengen, nie utworzyły normalnej infrastruktury granicznej na odcinku południowym? Odpowiedź pierwsza: bo nie muszą. Nie muszą, ponieważ wymusiliście, że "naród jest najważniejszy", że "Bruksela jest be", czyli po prostu zasada suwerenności państwa na własnym terytorium spowodowała, że Węgry nie zaaplikowały zobowiązań Schengen - aby temu zapobiec, trzeba było nadać Unii Europejskiej kompetencje ponadczłonkopaństwowe. Po drugie w retoryce bandy Orbana (nie społeczeństwa węgierskiego!) Węgry są wielkie i sprzed Trianon: rząd prawdziwie węgierski nie zbuduje przecież posterunku granicznego na środku swojego terytorium historycznego! A nad parlamentem węgierskim powiewa obok flagi Węgier flaga Siedmiogrodu (dokładniej szeklerska)."


https://www.facebook.com/notes/1368923403148019/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.800 mBTC

PostWysłany: 21:48, 16 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Ty Kaczafi widzę lubujesz się we wrzucaniu wszystkiego, co jest antyorbanowską retoryką. Szkoda tylko, że nie czytasz tego, co wrzucasz albo co gorsza czytasz, ale nie rozumiesz farmazonów pojawiających się w tych wklejkach.

"Pierwsi migranci przeszli przez niestrzeżoną, ba, nieistniejącą fizycznie granicę serbsko-węgierską przed rokiem"

A co oni kurwa z kosmosu do Serbii przylecieli statkami kosmicznymi. Czy młot to piszący widział kiedyś mapę Europy?
Serbia nie ma dostępu do morza, więc w Serbii "pontoniarze" nie mogą dostać się z morza. Co więcej Serbia ni chuja nie granicy z Turcją, gdzie są największe obozy uchodźców z Iraku i Syrii, ani nie graniczy z Grecją, gdzie dostają się "pontoniarze". Pierwsi imigranci musieli, więc jakoś dostać się do Serbii, czyż nie? Dostali się w prosty sposób. Grecja - w UE oraz Schengen - leje ciepłym moczem na rejestrowanie azylantów, bo kurwa nie ma kasy, pomimo że jest pierwszym krajem Schengen, gdzie dostają się imigranci, "pontoniarze". Dopiero z Grecji imigranci muszą przedostać się przez Bułgarię - kraj UE - by dostać się do Serbii.
Natomiast imigranci przedzierający się z Turcji przedostają się również przez Bułgarię oraz Rumunię - kraj UE. Podobnie zresztą Włosi leją ciepłym moczem na wypełnianie obowiązków rejestracji azylantów.
Czy zideologizowany, mający nasrane w banie retorykę mainstreamu antyrobanowską zająknął się o tym słowem? Nie.
Dla niego w Serbii imigranci pojawili się kurwa po prostu wprost chyba z Marsa albo z Wenus.

Druga kwestia do Bruksela. Bruksela jest za przestrzeganiem zasad Schengen? Czy ja kurwa to czytam czy mi się tylko wydaje? Ta Bruksela, która darła ryja poprzez "mamałygowatych" politykierów, gdy Orban ogłosił budowanie muru. Ta Bruksela, który wspiera Rumunię w darciu ryja przeciw budowaniu muru na granicy rumuńsko-węgierskiej. Czy to jest to chuja wafla wspieranie przestrzegania zasad Schengen? Ponadto powstrzymanie imigrantów o czym przekonaliśmy się dzisiaj - czyli ludzi przyzwyczajonych do trzymania ich za ryj przez władze ich krajów i którzy w chuju mają przestrzeganie zasad prawnych kraju, do którego się dostają, jeśli nie dostaną po ryju - jak oprócz użycia siły mieliby być powstrzymani na granicy serbsko-węgierskiej. Przecież jełop, który to pisze pierwszy będzie darł ryja, że Orban to nazista i bije biednych imigrantów, którzy tylko chcą przejść przez granicę.

P.S. Kaczafi czytaj to co wklejasz, bo stosując metodę kopiuj-wklej zachowujesz się jak troll. Jednocześnie ośmieszasz się nie dodając do tych wklejek żadnego komentarza, który prostuje dyrdymały w nich się znajdujące, co przekłada się na to, że dla mnie sygnujesz te dyrdymały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 16 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale Korwin pojechał w europarlamencie Shocked

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 23:03, 16 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zniemczone media robią swoje, albo wykupione przez niemieckie koncerny, albo stworzone przez esbeków w komitywie z kolegami ze Stasi w ramach nowego frontu zamiast radzieckiej to niemieckiej dominacji.
Jeśli społeczeństwo mówi nie to trzeba temu społeczeństwu zrobić sieczkę z mózgu, by zrozumiało, że naprawdę chce na odwrót.
Dziś nic nie mówiące wystąpienie w Sejmie Ewki, zero konkretów, argumentów a jedynie mające wyciskać łzy farmazony, propaganda wprost napisana na biurku cioci Angeli.
Jednak, żeby Ewka nie była samotna w swym urabianiu społeczeństwa po przeciąganym przez tydzień wystąpieniu sejmowym w sukurs idą mocodawcy. Taka niespodzianka, że Polsat News właśnie DZIŚ wprowadził zmianę w ramówce i nowy program pod tytułem bodaj "Wolna Europa" nadawany wprost z samej Brukseli. Zero informacji w programie TV w tym na samych stronach stacji, zero promowania nowego programu, zero informacji o zmianie po prostu nagle im się nowy program zrobił a w tym programie wystąpienie samego Schulza, co wy wesprzeć polskich "łaskawców" ze strony mocodawców. Do Polski za pośrednictwem zniemczonych mediów przemawiają do nas już sami, nowi zarządcy Generalnej Guberni. Tym razem Schulz nie straszył użyciem siły a przekonywał, czyli zastosował dokładnie tę samą metodę, co jego poprzednicy. Zastosować propagandę, jak nie działa użyć zastraszenia a gdy to za bardzo zaboli to zmiękczyć przekaz, że przecież oni chcą współpracować, bardzo szanują i liczą na rzetelną "kolaborację". Czasy się zmieniają, metody nigdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:28, 17 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



na zamkniętej granicy Serbii z Węgrami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:33, 17 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokojowi muzułmanie w Anglii - to czeka Polskę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:57, 17 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co ma zrobić nasz rząd aby wilk był syty i owca cała:


To co Chorwacja.
W mediach tego nie znajdziecie:

Zrobili podział na dwie rejestracje: 1. Jak ktoś wchodzi na teren Chorwacji ale nie chce tam zostać, czyli traktuje ten teren przejściowo i 2. Jak ktoś deklaruje, że chce zostać.
Podstawiają autokary i sru - tam gdzie chcą, czyli do granicy ze Słowenią, wychodzą na humanitarnych i na całym świecie ich chwalą.
Nie muszę dodawać - ale wiem, że media tego nie napiszą, że Chorwaci proponują im na osiedlenie się najbardziej nieprzystępne górzyste tereny... tam gdzie sami nie chcą się wcale osiedlać Smile

Chcą do Szwecji z Polski? Kupić im bilety, chcą do Niemiec? Zapewnić wszelki transport pod granicę, po drodze żywność i leki wodę, inaczej zapłacimy więcej - kary itp. nie deportować tylko pomóc w dostaniu się tam gdzie chcą, wtedy nie będzie zamieszek. Oni nie chcą do Polski, jeśli obowiązkowo ich zatrzymamy - prędzej czy później będą uciekać i wtedy będą problemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:04, 17 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Włochy imigranci też demolują :

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczafi




Dołączył: 04 Lis 2014
Posty: 855
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:21, 17 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A Ty Kaczafi widzę lubujesz się we wrzucaniu wszystkiego, co jest antyorbanowską retoryką.


Wprost przeciwnie. Nie trzeba zgadzać się z całością zamieszonego tekstu, żeby wybrać z niego to, co rzeczywiście istotne.

Cytat:
A co oni kurwa z kosmosu do Serbii przylecieli statkami kosmicznymi. Czy młot to piszący widział kiedyś mapę Europy?
Serbia nie ma dostępu do morza, więc w Serbii "pontoniarze" nie mogą dostać się z morza. Co więcej Serbia ni chuja nie granicy z Turcją, gdzie są największe obozy uchodźców z Iraku i Syrii, ani nie graniczy z Grecją, gdzie dostają się "pontoniarze". Pierwsi imigranci musieli, więc jakoś dostać się do Serbii, czyż nie?


Racja, ale nie bez znaczenia pozostaje to, że Węgry są najlepiej lądowo skomunikowane z docelowymi miejscami pobytu (Niemcy i Austria) + inne kraje (Serbia, Bułgaria, Grecja, itd.) nie zabezpieczają wystarczająco swoich granic.

Wygląda też na to, że Węgry obudziły się z ręką w nocniku, bo zamieszanie z falą migrantów trwa już pewien czas, a granica z Serbią po pierwsze przebiega przez łatwo dostępny teren, nie żadne góry i tym podobne, a po drugie to skraj UE i Schengen, więc nie istnieją żadne przeszkody do obrania dowolnej polityki wobec tego odcinka. W znacznie gorszym położeniu jest Austria, bo oblegane pogranicze z Węgrami to UE i Schengen, więc nie mogą się ogrodzić, ani zamknąć przejść.. Rolling Eyes Być może Węgrzy liczyli na zaangażowanie Greków i Bułgarów i stąd to całe rozczarowanie.



Polska też może się ostro przeliczyć, jeśli migranci wybiorą trasę wiodącą przez Rumunię i Ukrainę i w końcu zaczną przedostawać się do kraju np. przez słabo zabezpieczone Bieszczady, by potem dotrzeć do Niemiec.

Cytat:
Chorwaci proponują im na osiedlenie się najbardziej nieprzystępne górzyste tereny... tam gdzie sami nie chcą się wcale osiedlać


Wątpliwe, by ktokolwiek chciał osiedlić się w państwie zmagającym się ze stałym 15-20% bezrobociem.



Assad celnie wygarnął Zachodowi hipokryzję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczafi




Dołączył: 04 Lis 2014
Posty: 855
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:27, 17 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robi się ciekawie, chociaż w sumie trudno uznać to za szokujące :


"- To, co jest prowadzone przez Fundację Estera, to jest wymuszona emigracja. Syryjczycy zwrócili się o pomoc, a Estera wyskoczyła ze ściąganiem ich. 17 osób na drugi dzień wróciło do Libanu - powiedział w programie Wirtualnej Polski #dziejesienazywo Nabil Al Malazi, szef Klubu Syryjskiego w Polsce.


Nabil Al Malazi tłumaczył w programie, że finansowanie Fundacji Estera jest finansowaniem zamierzonym. - Wiadomo, że stoi za tym jedna osoba z Anglii pochodzenia żydowskiego, która próbuje realizować plan zrobienia z Syrii drugiej Palestyny - oznajmił.

- 80 osób ze 158 wyjechało z Polski. Nie wiadomo, co z pozostałymi, gdzie są. Nic Estera nie chce powiedzieć - mówił Nabil Al Malazi. Gość programu WP powiedział, że połowa z tych, którzy przyjechali do Polski, to muzułmanie, którym kościół syryjski nadał świadectwo chrztu.

- Oni sobie Europę wyobrażają zupełnie inaczej. Kiedyś jedna syryjska dziewczynka pokazała mi linie wysokiego napięcia i zapytała, dlaczego te linie są nad ziemią, a nie pod. Powinny być pod ziemią, w końcu jesteśmy w Europie - mówił z kolei Przemysław Kawalec, rzecznik prasowy Fundacji Estera. - Oni przyjechali do Polski, ale Polska nie spełniła ich wyobrażeń Europy - dodał.

Nabil Al Malazi zarzucił Fundacji Estera, że działa na rzecz Państwa Islamskiego, które już kilka lat temu mówiło: "my chcemy wysyłać do was ludzi". - Teraz połowa z tych, którzy podszywają się pod paszporty syryjskie, jest podsunięta (przez ISIS) - stwierdził szef Klubu Syryjskiego w Polsce.

Kawalec, zaznaczył, że "społeczność chrześcijańska jest w Syrii bardzo hermetyczna". - My te wszystkie osoby znamy osobiście i ci ludzie, których ściągnęliśmy, to były osoby, co do których mieliśmy 100 proc. pewności (co do ich tożsamości - przyp. red.) - odpierał zarzuty rzecznik Fundacji."


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,N.....omosc.html


Tymczasem Litwa wzmacnia kontrolę na granicy z Polską po zaledwie jednym przypadku zatrzymania Irakijczyków jadących do Finlandii. To się nazywa dmuchanie na zimne.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/litwa-z-.....ska/kycy8f
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:52, 17 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokojowi uchodźcy, biedni i uciekający przez brutalnością wojny oraz przemocą.









Niezwykłe, że uciekający przed przemocą swych władz, jakoby brzydzący się przemocą i przed nią uciekający uchodźcy wykazują zachowania charakterystyczne dla zorganizowanych grup kiboli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:22, 17 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:
Pokojowi uchodźcy, biedni i uciekający przez brutalnością wojny oraz przemocą.
[...]
Niezwykłe, że uciekający przed przemocą swych władz, jakoby brzydzący się przemocą i przed nią uciekający uchodźcy wykazują zachowania charakterystyczne dla zorganizowanych grup kiboli.


Ci nie uciekają, a też ... i to w parlamencie japońskim.

17.09.2015
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczafi




Dołączył: 04 Lis 2014
Posty: 855
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:29, 17 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Reporter bought $2,000 Syrian passport, ID card and driving licence in Turkey under the name of a real man who was killed in the conflict."







http://www.dailymail.co.uk/news/article-.....ugees.html

Nie tylko sternicy łodzi i kierowcy pojazdów mają prawdziwe żniwa na przepływie ludności z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. To w zasadzie wyjaśnia, dlaczego Turkom, Serbom i innym spoza UE daleko do antyimigranckiej paniki - mieszkańcy państw tranzytowych zyskali okazję do zarobku.

Powyższy przykład pokazuje też, że UE powinna w pierwszej kolejności wesprzeć tych, którzy z braku wystarczających środków zostali zmuszeni pozostać np. w Libanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:14, 17 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shinobi napisał:



W filmie jest mowa o powiązaniach z Hamasem jako organizacją terrorystyczną Very Happy
Hamas to Izrelskie pseudo opozycyjne bojówki złożone z Arabów głupich na wzór ukraińskich nacjonalistów które są utrzymywane za Izraelskie pieniądze tylko po to aby dozować dawkę strachu w społeczeństwie Izraelskim ...Gdyby Hamas był Arabski to nie wierzę kurwa że przez 20 lat ani razu nie trafił by z swoich bazooko rur w coś konkretniejszego niż restauracja w remoncie czy pusty przystanek ...Gdyby Hamas był zagrożeniem dla Izraela to by już go nie było !!! Co nie zmienia faktu że film jest ogólnie ok. Brakuje mi jedynie epilogu na temat prawdziwego reżysera Arabskiego burdelu w Europie jakim jest USrAel ...
Szkoda że prawdziwe przyczyny nikogo nie interesują ...Jeden z naszych kolegów z Forum ma w stopce takie słowa "Zrozumieć to znaczy poznać przyczyny" i to są najmądrzejsze słowa na tym forum !!!
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:54, 17 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WZBG napisał:
Ci nie uciekają, a też ... i to w parlamencie japońskim.


Tylko, że oni są gośćmi, którzy nigdy nie spotkali wojennej pożogi, mają napchane brzuchy, mnóstwo kasy.
Czy sugerujesz, że znaczna część tych niby uchodźców jest w tożsamej sytuacji.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title.....;_ticrsn=3

"Mariusz Staniszewski:niszcząca moc prymusów

- Szafując pięknymi hasłami miłosierdzia, ludzkiej solidarności i spłacania długu z przeszłości zwolennicy szerokiego otwierania drzwi przybyszom z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu znów na chwilę zamienili się w prymusów-lizusów, którzy za wszelką cenę chcą udowodnić, że Polska nie jest ciemnogrodem, ale oświeconym europejskim krajem.
Dystans wobec przyjmowania uchodźców – którzy zresztą do Polski się nie spieszą – staje się natychmiast dowodem, że w czasie II wojny mordowaliśmy Żydów z większym zapamiętaniem niż Niemców. Co z tego, że w czasie II wojny i długo po niej byliśmy ofiarami dwóch okrutnych reżimów totalitarnych? Dystans do imigrantów jest dowodem na to, że jesteśmy ciemnym narodem oprawców. Podgrzanie temperatury sporu do takiego poziomu oczywiście uniemożliwia dyskusję o konkretach, ale o to przecież chodziło. Im więcej ideologii, a mniej faktów, tym łatwiej udowodnić tezę.

Prymusi otwartości nie zastanawiają się na przykład nad skutkami pojawienia się w polskich szkołach kilku tysięcy dzieci – a to o nich najczęściej mówią najbardziej otwarci z otwartych. Tak się składa, że mój syn od pięciu lat uczy się w szkole, do której uczęszczają także uchodźcy. Placówka, która od dawna ma doświadczenie z odmiennością kulturową uczniów jest absolutnie bezradna wobec agresji przybyszów. Kwestia jej przyczyn może być tematem innego artykułu. Ważniejsze jest, że problem jest nierozwiązywalny, bo nie ma żadnego systemowego sposobu radzenia sobie z takimi uczniami. Nie chodzi o incydenty, ale stałe konflikty, które stały się nieodłączną częścią życia szkoły.

Władze szkoły stosują dwie miary: jedna dla uczniów polskich, druga dla przybyszów. Gdyby których z miejscowych zaatakował na przykład kogoś z personelu, natychmiast wszczęte zostałyby procedury prawne, wychowawcze itp. Gdy zaatakował mieszkaniec ośrodka dla uchodźców, pracownik szkoły został pouczony, że powinien trzymać nerwy na wodzy.


Ale oto burmistrz Podkowy Leśnej Artur Tusiński, bo tam mieści się szkoła, zapowiedział, że zamierza przyjąć do szkoły dodatkowych nawet 100 uczniów-uchodźców. Znów padają piękne hasła o solidarności i pomocy humanitarnej, ale cenę za bycie prymusem zapłacą dzieci, które już się w tej szkole uczą. Skutkiem takiego ruchu będzie automatycznie obniżenie poziomu nauki, większa liczba konfliktów i organizacyjny chaos. Nauczyciele już przyznają, że oznacza to degradację placówki. A to wszystko w imię miłosierdzia.

Przykład Podkowy Leśnej pokazuje jak na codzienne życie przekładają się piękne hasła prymusów politycznej poprawności. I nie chodzi tu o żadną niechęć wobec ludzi uciekających przed śmiercią czy po prostu szukających sobie lepszego miejsca za ziemi. Przybysze są mile widziani, ale obowiązkiem polskich władz – samorządowych czy centralnych – jest dbanie przede wszystkich o dobro swoich obywateli."

Natomiast pejsaty"Washington Post" poucza Węgry oraz UE. Jak zwykle pejsaci bawią się w hipokryzję, ale opowiadają farmazony, które przy brawach sprzedajnych dziwek trafią do przygłupów w imię realizacji CELU.

"W obliczu fali uchodźców UE nie sprostała dotąd własnym wartościom i zasadzie poszanowania praw człowieka, lecz pozwoliła, by jej polityka stała się zakładnikiem Węgier, które działają według nienawistnej ideologii rodem z lat 30...
Węgierski premier Viktor Orban "otwarcie mówi, że chce uchronić chrześcijańską Europę od najazdu muzułmanów (...), broniąc (jej) wolności, kultury i obyczajów", a także "sprzeciwia się przyjmowaniu wyznawców islamu przez inne kraje i dlatego blokuje przepływ migrantów do zachodniej Europy".

Zdaniem waszyngtońskiej gazety kanclerz Austrii Werner Faymann słusznie porównał niedawno postawę Orbana do europejskich faszystów "podczas najmroczniejszego okresu w historii naszego kontynentu". "Dzielenie praw człowieka według religii jest nie do przyjęcia" - podkreślał.

Tymczasem fakt, że Węgry blokują jeden z głównych szlaków migrantów do Europy, sprawia, że "doktryna Orbana staje się de facto polityką całej Europy", a na to nie może być zgody.

Zdaniem gazety ze strony UE potrzebne mogą być bardziej zdecydowane działania niż dotychczasowe apele o solidarność, by "powstrzymać Orbana od narzucania jego ideologii nietolerancji". Dziennik przypomina, że przedstawiciele władz Austrii i Niemiec sugerowały odcięcie niewspółpracujących krajów od unijnych funduszy; możliwe jest także pozbawienie ich prawa głosu.

Niezależnie od przyjętej metody "jedno jest pewne: Unia Europejska musi jednoznacznie odrzucić odrażającą politykę Orbana" - konkluduje "Washington Post"."

To teraz zobaczymy jak wygląda polityka przyjaźni i miłości wspieranych przez pejsów z Washington Post jankesów.
Granica z Meksykiem:





Ten trwały, potężny mur, kilka razy dłuższy i większy od tego budowanego prowizorycznie przez Orbana, na granicy z Meksykiem nie jest przypadkiem elementem najgorszych wzorów czerpanych wprost z polityki apartheidu czy dzielenia ludzi ze względów etnicznych, co jest czystym powrotem do ideologii rodem z lat 30.? Dla pejsów z Washington Post, którzy specjalnie podkreślają "UE nie sprostała dotąd własnym wartościom i zasadzie poszanowania praw człowieka" liczy się to, że cel uświęca środki a nie to czy rzeczywiście ktoś dzieli ludzi ze względów etnicznych, religijnych czy jakichkolwiek innych. Takie tkliwe farmazony, trafiające na wcześniej wyprane kulturową papką sączoną przez jankeskie gówna medialne, mózgi mogą niewątpliwe zadziałać. Cel uświęca środki - wszak gdzieś wojnę z terroryzmem trzeba będzie toczyć, jakoś trzeba będzie bez względu na sprawujących władzę z łatwością wymuszać na nich określone działania w razie czego siejąc chaos, jakoś europejskie społeczeństwa trzeba będzie zmusić do europejskiej odmiany Patriot Act, itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kaczafi




Dołączył: 04 Lis 2014
Posty: 855
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:20, 17 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ale oto burmistrz Podkowy Leśnej Artur Tusiński, bo tam mieści się szkoła, zapowiedział, że zamierza przyjąć do szkoły dodatkowych nawet 100 uczniów-uchodźców. Znów padają piękne hasła o solidarności i pomocy humanitarnej, ale cenę za bycie prymusem zapłacą dzieci, które już się w tej szkole uczą. Skutkiem takiego ruchu będzie automatycznie obniżenie poziomu nauki, większa liczba konfliktów i organizacyjny chaos. Nauczyciele już przyznają, że oznacza to degradację placówki. A to wszystko w imię miłosierdzia.


"Nauczyciele mówią jednak, że bez choćby kilku miesięcy na wdrożenie i odrębnego czasu na naukę polskiego - ułatwienia ministerstwa niewiele pomogą. Walczymy też o to, by dziecko przyjeżdżające do Polski miało okres aklimatyzacji. Żeby uczeń, który przyjeżdża do Polski na dwa miesiące przed egzaminem, był z niego zwolniony. Bo większa czcionka czy więcej czasu nie zwiększy mu punktów - mówi Bogumiła Lachowicz, dyrektorka Zespołu Szkół w Coniewie, w powiecie piaseczyńskim koło Góry Kalwarii. Tam razem z Polakami uczą się dzieci z Dagestanu, Kirgizji, Czeczenii i Ukrainy. Obecnie uczy się u nas 48 obcokrajowców z pobliskiego Ośrodka dla Uchodźców w Lininie, na 170 uczniów w całej szkole. Gdy pytamy o wdrożenie cudzoziemców - Lachowicz odpowiada, że to największa bolączka szkoły. Od 10 lat walczymy o to, by dzieci nie trafiały od razu, z pociągu, z ośrodka na drugi dzień do szkoły. Są uczniowie z małych wiosek kaukaskich, które nie widziały wcześniej dużego miasta. W innej szkole, w Podkowie Leśnej, są dzieci z Somalii czy Erytrei, które nie znają nie tylko języka, ale też kultury, sposobu zachowania się.

Czasu na poznanie naszej kultury i języka jest niewiele. Uczniowie z innych krajów mają tylko dwie godziny tygodniowo osobnych zajęć polskiego. Uczeń, który nie zna języka bardzo źle czuje się w szkole. Bo musi przez 6 godzin z innymi dziećmi uczestniczyć w zajęciach, a dopiero po lekcjach trafia na dodatkową naukę alfabetu. Mowa też o uczniach gimnazjów, którzy siedzą na biologii, historii Polski, fizyce, chemii i nie mają o tym zielonego pojęcia. Dobrze, gdy mówimy o dziecku, które jest grzeczne i nie przeszkadza. W pierwszych klasach podstawówki mam teraz ośmioro cudzoziemców, którzy nie potrafią usiedzieć 45 minut. Trzeba ich przyzwyczajać do siedzenia w ławce - wyjaśnia Lachowicz.

Szkoła wspomaga się dodatkowymi nauczycielami. Prowadzącego wspomaga tu nauczyciel z organizacji pozarządowej. W takich przypadkach, w każdej szkole powinna być zatrudniona pomoc nauczyciela, ale to zależy od możliwości gminy."


http://www.rmf24.pl/raport-fala-uchodzco.....Id,1886511

Polski rząd jak zwykle rzuca deklaracje na oślep, nie będąc do niczego przygotowanym. Jestem ogromnie ciekawy, jak wyglądałaby "nauka" dzieci, które nigdy nie miały styczności z jakimkolwiek językiem słowiańskim, nie wspominając już o polskim, bo to kosmos. Pewnie siedziałyby jak na tureckim kazaniu, nie wynosząc ze szkoły żadnego pożytku.

Natomiast w Norwegii dzieci obcokrajowców zanim dołączą do zwyczajnych klas z norweskim językiem wykładowym, najpierw - przynajmniej przez cały rok - intensywnie uczą się wyłącznie norweskiego i angielskiego. Opanowanie tych języków na odpowiednim poziomie stanowi przepustkę do standardowej edukacji na dowolnym szczeblu. Bardzo pragmatyczne podejście.

Cytat:
Niezależnie od przyjętej metody "jedno jest pewne: Unia Europejska musi jednoznacznie odrzucić odrażającą politykę Orbana" - konkluduje "Washington Post"."


Amerykańsko-izraelska hipokryzja nie zna granic. Postawa Węgier to drobiazg w porównaniu do izraelskiej polityki wobec Palestyńczyków i amerykańskiej wobec Meksyku. Już tradycyjnie pierwsi do wygarniania są ci, którzy najwięcej mają na sumieniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 83, 84, 85   » 
Strona 5 z 85

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile