W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Oglądalność TVP  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 7207
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:07, 16 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jak sobie człowiek sam wybiera treści które chce oglądać, a nie jak inni mu nadają do głowy kanałami gówno. Nie da się uniknąć manipulacji, wszędzie są fake newsy, ale jak widzę ludzi ślepo zakochanych w tvp, to mi ich żal. A są to miliony obywateli, ślepo wierzących w ten bełkot Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:21, 16 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzowie TVP to z reguły niezbyt inteligentni, ociężali umysłowo i pozbawieni polotu ludzie o emocjonalnym wręcz przywiązaniu do pewnych instytucji, ideologii czy idei, i stąd kiedy nawet u takich osobników pojawi się cień podejrzeń co do rzetelności i wiarygodności TVP, to zaraz taka myśl zostaje stłamszona albo zbagatelizowana frazą "ale przecież TVN też kłamie". No ale TVN to telewizja prywatna, niech se kłamią i nie musisz ich słuchać, natomiast TVP to telewizja publiczna, utrzymywana z naszych podatków, w której statusie jest rzekomo "realizowanie misji społecznej", a która z tego zadania się nie wywiązuje, marnotrawiąc środku publiczne na siermiężną propagandę jednej partii, która obraża inteligencję widzów.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:35, 20 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawie 10 proc. widzów ogląda TV "dla beki".

"Chłopaki do wzięcia" oraz "Damy i wieśniaczki" są najchętniej oglądanymi "dla beki" programami telewizyjnymi - pokazuje badanie Wavemaker na panelu Ariadna. Zjawisko oglądania telewizji po to, by ponabijać się z pokazywanych tam rzeczy, dotyczy blisko 10 proc. telewidzów z dostępem do sieci i wyraźnie jest domeną młodych dorosłych.






Laughing

https://media2.pl/media/156595-Prawie-10.....aport.html

Wiadomości są najlepszym kabaretem Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:03, 23 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Propaganda level Korea Północna Sad

Cytat:
"W kieszeniach Polaków po zapłaceniu wszystkich podatków i składek zostaje coraz więcej pieniędzy"

Od 9:00
https://wiadomosci.tvp.pl/42329270/14052019-1930
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:19, 24 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno jest wypelnic 24 godziny jednego programu. Naprawde nie jest to latwe zadanie. Potrzeba ludzi wybitnie zdolnych i dobrze wyksztalconych. Do tego wszystkiego sa jeszcze "rzadowe" wymogi, a raczej partyjne [roznych [partii]. Taki jelop partyjny zarzadza juz wszystkim, bo jest pod bronia.

Narobiono duzo tych programow telewizyjnych i powstal z tego chlam. Dziel i rzadz. Ludzie sa rozproszeni po panstwie i zagranicy. Ludzie sa rozproszeni w czerpaniu wiedzy. Ludzie sa rozproszeni religijnie, zdrowotnie i nawet rodzinnie.

Kto dzisiaj jest w stanie zrobic dobry program czy dobry film ? Nauka uadla, a rencisci sie wykanczaja. Obawiam sie, ze Niemiec z Ukraincem nic normalnego nie wymysla !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Forged




Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 256
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:33, 24 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Azizami

Możesz podać jakieś przykłady propagandy Korei Północnej?
Czy tak sobie strzepnąłeś z głowy, czyli z niczego?
_________________
"Demokracja niesie wyłącznie piękne słowa ale ani pracy ani chleba." - Labadine
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:52, 24 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Forged
Nie, nie mogę podać przykładu, przykro mi Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:00, 24 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
TVP złamało prawa autorskie twórcy modelu 3D we wczorajszych "Wiadomościach"



TVP użyła modelu ze Sketchfaba udostępnionego na licencji Creative Commons BY 4.0, która zakłada, że należy podać autora pracy - nie pojawiło się to ani w trakcie prezentacji modelu, ani na napisach końcowych.


źródło
Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:05, 24 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azizami napisał:
@Forged
Nie, nie mogę podać przykładu, przykro mi Very Happy


A czemu nie możesz , mi zajęło to dosłownie chwile Wink .



A tu kanał gościa który mieszka w KRLD https://www.youtube.com/channel/UCUCVBflimUih08ONuOKOpfQ ,
Miedzy innymi mówił , że Youtube , blokuje kanały które transmitują programy informacyjne z KRLD . A co najważniejsze blokują sporo informacji o tym kraju w ogóle tak że kasują kanały jak temu gościowi :

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 22:47, 28 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj całkiem przypadkiem Smile widziałem "Wiadomości" , oczywiście że pochwalili się największą oglądalnością w święta na tle innych stacji , ale nie na to chciałem zwrócić waszą uwagę . Otóż były dwie informacje jedna po drugiej i obie dotyczyły konfliktów . Pierwszy o Ukrainie i że walczą z ruskimi itp , a drugi o Jemenie . Co jest ciekawe mówią o tym Jemenie , że tam wojna jest od 2015 i kryzys humanitarny , ale nie mówią kto jest agresorem . Dwa konflikty w jednym wiadomo kto z kim , a w drugim nie wiadomo kto jest agresorem , więc ja się pytam na chuj nam takie informacje Wink . To są dopiero manipulacje .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pray




Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 22
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:32, 02 Lut '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno się czasem modlą w studiu?
Brawo Laughing

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:01, 18 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:29, 18 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:


To ja mam pytanie!
Czy w takim razie, informacje dotyczące Covid-19 w mediach publicznych i prywatnych sa naciągane, zaniżane czy są ok?
Jak są OK, to skąd to wiadomo?
Dlaczego wierzyć mediom w sprawie "A" a w sprawie "B, C, D....X, Y, Z" już nie?
Po czym rozpoznajesz co jest fake a co nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:51, 18 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oglądam ( prawie bo przecież czasem w pracy Smile ) telewizji . Dbam o swoje zdrowie psychiczne jak i ciśnienie Wink .
Telewizja prawdy nigdy nie mówiła , ale uwielbiają tam sobie tą prawdą , dupe podcierać .




goral_ napisał:
Czy w takim razie, informacje dotyczące Covid-19 w mediach publicznych i prywatnych sa naciągane, zaniżane czy są ok?


Ty to nazywasz informacjami ja propagandą . Wiesz kiedyś w Gdyni było odczuwalne lekkie trzęsienie ziemi . I do jednego biurowca przejechała ekipa TVN zrobić materiał . Na koniec operator kamery wziął podniósł do obiektywu roślinkę i począł nią potrząsać Very Happy .

Serwisy informacyjne są jak chujowy serial puszczany w najlepszym czasie antenowym , bo ludzie i tak to obejrzą i się wciągają i się gównoakcją emocjonują . Zaczynasz o 18:50 Wydarzenia , następnie masz 19:00 Fakty ( więc przeskakujesz ) , no i na koniec najlepszy kabaret o 19:30 czyli Wiadomości z bunkra dowodzenia Wink . Ludzie kończą takiego seta i i nawet nie zauważają ile czasu dziennie tracą na doinformowanie które wybiórczo serwuje nam odpowiednie tematy . Bo kiedy na przykład @goral słyszałeś o tym co dzieje się w Palestynie z Palestyńczykami w polskojęzycznych mediach . Przy okazji jak Trump przeniósł ambasadę do Jerozolimy . A tak to cicho sza , nie ma tematu .

Tak więc serwisy informacyjne ( telewizyjne w PL ) traktuje czysto rozrywkowo , niczym taki Stand Up Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:19, 18 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:


goral_ napisał:
Czy w takim razie, informacje dotyczące Covid-19 w mediach publicznych i prywatnych sa naciągane, zaniżane czy są ok?


Ty to nazywasz informacjami ja propagandą . Wiesz kiedyś w Gdyni było odczuwalne lekkie trzęsienie ziemi . I do jednego biurowca przejechała ekipa TVN zrobić materiał . Na koniec operator kamery wziął podniósł do obiektywu roślinkę i począł nią potrząsać Very Happy .


Ja pytam o informacje anie o propagandę. Zapytałem cię, czy informacje dotyczące liczb Covid-19 podawane w polskich mediach propagandowych są zaniżone/właśnie/zawyżone - i dla czego?
Skąd wiesz, jaka jest więc właściwa liczba?

A o tym jak się robi materiał to mi nie musisz pisać. ja nie pytam o materiał, reportaż o komentarze ale o suche informacje.

Cytat:

Serwisy informacyjne są jak chujowy serial puszczany w najlepszym czasie antenowym , bo ludzie i tak to obejrzą i się wciągają i się gównoakcją emocjonują . Zaczynasz o 18:50 Wydarzenia , następnie masz 19:00 Fakty ( więc przeskakujesz ) , no i na koniec najlepszy kabaret o 19:30 czyli Wiadomości z bunkra dowodzenia Wink . Ludzie kończą takiego seta i i nawet nie zauważają ile czasu dziennie tracą na doinformowanie które wybiórczo serwuje nam odpowiednie tematy . Bo kiedy na przykład @goral słyszałeś o tym co dzieje się w Palestynie z Palestyńczykami w polskojęzycznych mediach . Przy okazji jak Trump przeniósł ambasadę do Jerozolimy . A tak to cicho sza , nie ma tematu .

Tak więc serwisy informacyjne ( telewizyjne w PL ) traktuje czysto rozrywkowo , niczym taki Stand Up Wink .


Ja nie oglądam Polskiej TV. Informację z Polski dostaję głownie na Twitter i jak coś mnie zainteresuje to szukam dalej. Mimo, że mam Polską TV.
Mam bo ja kibic jestem, i w Polskiej TV były mecze Premier League, Bundesliga. Jednak po dodaniu drugiego konwertera na Sky DE, zdecydowanie preferuję transmisję wyżej wymienionych w niemieckiej lub hiszpańskiej TV. (Bundesliga się własnie zaczęła - nareszcie!)

Dla mnie nie ma dziennikarzy w Polsce. Ci co są w wiadomościach, czy newsach czy jak to tam nazwiesz, to prezenterzy. Keny równo wyprasowane i Barbie ubrane i wypucowane na glanc. Oni tylko czytają, co im da producent, reżyser.
Dziennikarstwo w Polsce to dno (Owszem, jak wszędzie są wyjątki, ale to tylko potwierdza regułę).

Dlatego nic nie słyszysz w polskich mediach o Palestynie, czy Iranie.
W UK w mainstream mediach, Palestyna występuje, jak i cały bliski wschód ale to wynika z historii. Dlatego masz do wyboru np. Russia To Day. Możesz też online popatrzeć na Iran Press TV.
Więc masz wybór, możesz dany news obejrzeć z różnych perspektyw i samemu wyciągnąć wnioski.
Warto też czasem, zajrzeć na blogi dziennikarzy, blogi ekonomistów. Czy wreszcie przejrzeć prasę online (gazety nie kupiłem od chyba 10+ lat).

Zdecydowanie, jednak nie polecam "dziwnych" filmików z Youtube o tym, jak to płyta główna TV przedstawiona przez gościa w maseczce i kasku pod przekaźnikiem jest 5G z Covid-19...
ale ludzie w to wierzą, na tym forum też!
Trudno zrobić z ludzi pingwina? Easy.
Bo przecież wszystkie media kłamią i oszukują, więc gość w żółtym kasku został światowym ekspertem od Covid-19 i jego powiązania z technologią 5G!

ps.
Jakiś tydzień temu, ponoć wyciekło wideo z UFO z archiwum CIA... No jaki to był news! News?
Czy ktoś zastanowił się skąd nagle taki wyciek? Czy ma to związek z podaniem przez Trumpa, że blicza trzeba wypić i jest się wyleczony... Oczywiście, ze tak.
Nazywa się to po angielsku: distraction - czyli odwrócenie uwagi.
Nagle przestano pisać o zaleceniach prezydenta USA by sobie wstrzyknąć blicz do żył, i zaczęto pisać o ufie:)
I tak samo masz z innymi tematami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aiedail




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 361
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:18, 19 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zmieniamy się dla Was. Już wkrótce prognozy pogody w TVP, produkowane przez Telewizyjną Agencję Informacyjną, zyskają nową niezwykłą oprawę. Po raz pierwszy w Polsce, w tej skali wykorzystamy technologię Unreal - znaną z gier komputerowych.


https://twitter.com/OlechowskiJarek/status/1262667060687056897?s=20

Co robi telewizja rządowa w czasach kryzysu, kiedy opozycja i połowa społeczeństwa ma w pamięci 2 miliardy lekką ręką przyznane TVP, z czego kilka milionów na premie i nagrody dla zarządu? Jebnijmy pogodę w 3D, niech ciemnota wytrzeszcza oczy Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 14:10, 29 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sabotaż na antenie tvp info Cool Cool
https://joemonster.org/filmy/107511/Piek.....R4PNLfkCL0

oryginalne źródło, od 9:00
https://www.tvp.info/50213064/27102020-2230/program-w-tyle-wizji,odc-1098
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:09, 09 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Oglądalność TVP
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile