W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Oglądalność TVP  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 7224
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 1.140 mBTC

PostWysłany: 10:58, 28 Lip '15   Temat postu: Oglądalność TVP Odpowiedz z cytatem



źródło screena: http://wiadomosci.tvp.pl/ (wczorajsze, od 00:25:01)


Myślę, że o kant dupy potłuc można te ich wykresy, 810 tyś wygląda na 3 razy więcej od 698 tyś, wtf Shocked
Jak mam oglądać i traktować poważnie wiadomości i informacje które płyną z tego kanału, skoro nawet wykresu nie umieją zrobić?
W tym wypadku, słupki się nie zgadzają Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:27, 28 Lip '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słupki słupkami , ale chodzi o coś innego . Podawanie danych o oglądalności podczas serwisu informacyjnego czemuś służy. Żebyś nie przestawał ich oglądać , że nie jesteś odosobniony we wchłanianiu propagandy , to jest jak przekaz podprogowy .
I pytanie , czy to dużo ? Na kilka milionów gospodarstw domowych.
Co ciekawe , sugerują tobie , że warto oglądać tylko te trzy kanały . A jeśli chodzi o informacje to niczym się nie różną . Polsat , TVP, TVN , jeden chuj . Natomiast ja - mimo iż nie mam tv - ostatnio widziałem serwis informacyjny telewizji Trwam ( koło północy ), i powiem wam że na tyle był to odmienne i ciekawe od całego tego syfu , że obejrzałem go w całości Smile

Służy to też firmom które chcą wykupić reklamę przed serwisem info . Chujki z tv tak się wycwanili , że nawet opóźniają program . Niekoniecznie sam serwis info , ale przed filmem ( wieczornym ) na każdym kanale mają opóźnienie . A TV4 to bije rekordy w reklamach , raz policzyłem sobie - 14 minut reklam i weź tu film oglądaj Laughing
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 13:42, 28 Lip '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale wg. mnie to prawda, że TVP ma największa oglądalność a na 2 miejscu jest Polsat.
TVP jest praktycznie wszędzie i była wszędzie zawsze dostępna, w okolicy 1995 tak samo w miastach pojawił się dostępny Polsat. TVN zawsze był jedynie na platformach satelitarnych, kablówkach lub w kilku wybranych miastach dostępny z anteny. Więc to raczej będą realne dane.
Co do słupków, to nie masz racji. Bo słupki nie mają pokazanej skali, jak i odnośnika (zero lub np. 500), jeśli sam sobie to wyskalujesz to zobaczysz, że wyjdzie dobrze. A jedynie ktoś odciął wierzchołki tych słupków. Bez skali, nie jesteś w stanie nic powiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:06, 28 Lip '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja goral_ (jak zwykle Very Happy), ale zauważ, że odbiorca nie widzi gdzie zaczyna się oś Y, co gorsza nie jest to nigdzie pokazane, ani uwzględnione - ten wykres to czysta manipulacja i przy tym będę dalej obstawał Smile

Gdyby pokazać te słupki od wartości 0, różnica na ekranie TV byłaby minimalna (milimetry).
Przeciętny widz ma dostać informację o gigantycznej przewadze tvp a nie "nieznacznej".
Tak się nie robi, bo to robienie ludzi w wała Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kaczafi




Dołączył: 04 Lis 2014
Posty: 855
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 17:17, 28 Lip '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto odnotować :


"Polski model telewizji publicznej przypomina wolnorynkowe eksperymenty Chicago Boys w Chile.


Dyskutowany obecnie projekt nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji, który w zamyśle miał dostosować polskie prawo do unijnego, pozwala na zwiększenie czasu antenowego przeznaczonego na reklamy. Nadawca może według niego nadawać -to nie żart- nawet trzydzieści minut reklam i materiałów auto-promocyjnych w ciągu godziny[1]. Trudno będzie się już zorientować, czy to reklama przerywa program, czy odwrotnie.

Projekt pokazuje uległość prawodawcy wobec nadawców, którzy nie respektowali dotychczasowych ograniczeń, zwłaszcza tych dotyczących czasu reklamy własnych programów, i legalizuje te praktyki.

Zmiana limitów czasowych dotyczy również polskich kanałów publicznych[2], które już teraz emitują najwięcej reklam w Unii Europejskiej. Według danych Europejskiego Związku Nadawców (EBU), TVP1 i TVP2 poświęcają średnio niemal jedną piątą czasu antenowego na reklamy. Tymczasem w kanałach publicznych w krajach skandynawskich, Wielkiej Brytanii i Francji w ogólne nie ma reklam, a w Czechach i na Słowacji reklamy zajmują poniżej 0,5% czasu antenowego[3].

To właśnie z reklam pochodzi aż 60% budżetu polskiej telewizji publicznej, jedynej w Unii Europejskiej gdzie reklama jest głównym źródłem dochodów[4]. Wszystko to oddala TVP od europejskiego modelu telewizji publicznej opartej na misyjności -edukacyjnej, kulturowej, informacyjnej i obywatelskiej- i finansowanej głównie z budżetu Państwa lub abonamentu. Przybliża ją natomiast do wolnorynkowego modelu chilijskiego: telewizji publicznej rozdartej między sprzecznymi wymogami misji z jednej strony, a koniecznością konkurowania z kanałami komercyjnymi i samofinansowania się przez reklamę z drugiej strony."


http://lewica.pl/index.php?id=30721


PS : Największa popularność TVP nie powinna budzić takiego zdumienia, jak niekwestionowane pierwszeństwo Gościa Niedzielnego (!) wśród dostępnych na rynku tygodników. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:56, 28 Lip '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Minusy oglądania telewizji wg mnie:

- kanały informacyjne - tak jak mówisz Ordel, tvn, polsat czy tvp, to jeden chuj,
- przerwy reklamowe dochodzące do 17 minut, całkowicie uniemożliwiają przyjemne oglądanie filmu,
- trzeba dostosowywać się do pory dnia i godziny o której dany program jest nadawany,

- dekodery Cyfrowego Polsatu czy NC z opcją nagrywania i full pakietem - to chyba najlepsze rozwiązanie, ale i tak nie warto tyle płacić za to szambo, dużo lepiej zainwestować w szybki internet, wychodzi dużo taniej, chyba że ktoś nie wie co z kasą robić.

Telewizor w domu posiadam, oglądam na nim to co chcę, a nie to co w danej chwili jest proponowane na kanałach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 19:23, 28 Lip '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dawna to mówię, że Polska TV to gówno.
I już w Polskiej TV reklamy są przerywane jakimiś serialami nie mniej głupawymi od reklam.
Dlatego nie oglądam i nie mam Polskiej TV. Czasem oglądam TV angielską gdzie na wszystkich kanałach BBC nie ma reklam.
Na kanałach komercyjnych są, ale bardzo ograniczone, w zasadzie do ok. 2 czasem 3 minut.
W czasie przerwy meczu (oglądam piłkę) w UK nawet na stacji komercyjnej (np. ITV która daje dużo transmisji) zaraz po gwizdku sędziego - jest kilka reklam ok. 1 minuta i potem analiza I polowy meczu, by znów przed gwizdkiem puścić ok 1 minuty reklam. W Polsce 1 minuta to jest analiza I polowy resztę reklamy...
Dałem konkretny szczegółowy przykład jaka jest różnica.
Wydaje mi się, że niestety Polskie społeczeństwo ufa TV i wierzy nieomal we wszystko co TV powie. Jak w USA. Dlatego w Polsce jest tyle reklam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 22:12, 28 Lip '15   Temat postu: Re: Oglądalność TVP Odpowiedz z cytatem

Azizami napisał:


hehe - faktycznie dobry wykres Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
advena




Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 122
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 22:44, 28 Lip '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh może autorem tego wykresu jest Leslie Nielsen Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 23:37, 28 Lip '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azizami napisał:
- dekodery Cyfrowego Polsatu czy NC z opcją nagrywania i full pakietem - to chyba najlepsze rozwiązanie, ale i tak nie warto tyle płacić za to szambo, dużo lepiej zainwestować w szybki internet, wychodzi dużo taniej, chyba że ktoś nie wie co z kasą robić.


NC można jeszcze rozważać dla pakietów sportowych, jak ktoś lubi piwko wypić przy meczyku, co by się poczuć jak młokos, ale i tak lepszą opcją jest i w tym względzie Internet gdzie za dwa razy większą sumę miesięcznie można sobie wykupić dostęp do kilku sportowych kanałów SkySports czy ESPN i ma się wszystkie istotne relacje sportowe świata włącznie z golfem, którego nikt nie ogląda.
W innych celach posiadanie telewizji jest dla mnie kompletne niezrozumiałą fanaberią, co jednak widać w statystykach dotyczących młodych osób, gdzie w wieku do 25 lat 800 tys. respondentów stwierdza, że nie ma i nigdy nie zamierza mieć telewizora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:23, 29 Lip '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:
co jednak widać w statystykach dotyczących młodych osób, gdzie w wieku do 25 lat 800 tys. respondentów stwierdza, że nie ma i nigdy nie zamierza mieć telewizora.


To mogą być jak najbardziej realne dane!
Ludzie młodzi dziś są przyklejeni do swoich komputerów. Ci co mają dziś po naście lat, pewnie nawet nie będą wiedzieć do czego jest TV... Wink
Tablety, smartphone, komputery...
Co interesujące, dziś już nie kupuje się TV do pokojów dziecinnych czy do kuchni. Ale za to w domu jest 2x więcej (średnio) "ekranów" niż użytkowników. No bo przecie tablet czy smartphone trzeba wymienić po 2 latach:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patin




Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 466
Post zebrał 0.800 mBTC

PostWysłany: 11:54, 29 Lip '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś rano po przebudzeniu włączyłem sobie a raczej to żona wcześniej włączyła pytanie na śniadanie i po ponad tygodniowej przerwie oglądania tv i ponad rocznej w oglądaniu podobnych bzdur patrzę i moim oczom nie wierzę do czego zachęcają publiczne media.
tvp pokazuje najpierw jak nie mieć cellulitu, trzy szczupłe w tym dwie młode dziewczyny robią przysiady i wiadomo wyglądają jak wyglądają dzięki tym ćwiczeniom właśnie, następnie przeskok i oto otyły młody pan smaży makaron na głębokim tłuszczu, zachwalając jakie to wszystko jest chrupkie, po minucie rozpoczął się blok reklamowy a tu reklama farmaceutyków w tabletkach jednego za drugim w czasach kiedy trwa promocja sportu i picia wody mineralnej Laughing
Najpierw pomyślałem sobie czy jestem idiotą i czy może oszalałem czy może jeszcze śpię. Czekam spokojnie na reklamę coca-coli.
Ale oglądam dalej, kulczyk nie żyje.... dobrze że zmarł w szpitalu we Wiedniu bo już telewizyjna grupa dochodzeniowa stała by pod szpitalem szukając winnego spieprzenia zabiegu i robiąc sensację z kajającego się zaskoczonego personelu szpitala a druga grupa od interpretacji prawa wertowała by strony akt.
A następnie skoki i dopalacze sprawa wszystkim znana.

Powiedzcie mi jak młody człowiek, który nie ma ukształtowanych jeszcze myśli, nie przekonał się co jest dla niego korzystne a co nie może z tego wszystkiego nie zwariować? Bo ja już sam nie wiedział bym co żreć i co ze sobą robić?
Przypomina mi się jak dziecku musiałem wytłumaczyć dlaczego reklamy są dla niego "złe"

Moja diagnoza? To państwo nie działa, nie jest dla nas, nikt już nad tym nie panuje.... ja się cieszę że i tak jest jak jest oczywiście myślę o reakcji odmiennej czyli pójście na skróty w narkotyki, świat wirtualny i kolejkach do psychologów.

Może jeszcze jest jak jest bo właśnie młodzi ludzie nie oglądają w ogóle telewizji i chwała najwyższemu Wink Laughing

oczywiście trzeba dodać że komputer, tablet i smartphone są demonizowane... ale pytam co dziecko zostawione samemu sobie ma robić kiedy dziadkowie bawią dzieci w Anglii albo muszą dorabiać opiekując się starszymi, których nie stać na dom starców i odsypiają po nocy, kiedy nie mają rodzeństwa bo kogo na nie dzisiaj stać a rodzice muszą pracować min. po 9-10 godzin o ile pracują na miejscu i jak chcą mieć na paliwo i ubezpieczenie 10 letniego auta żeby choć w niedzielę wyjechać ze 20km za miasto na działkę czy dzikie kąpielisko i wkleić fotki na fejsa że stać ich na wypoczynek lepszy niż przesiadywanie pod blokiem na ławce.
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 15:06, 29 Lip '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te wykresy to typowy zabieg marketingowy. Popatrzcie na różnej maści wykresy z kart graficznych - różnica 12% ale wykres trzy razy dłuższy. Bo tak ma być.

Pranie mózgu.

Tabletka na wszystko - masz za dużo energii? Tabletka. Masz za mało? Tabletka. Za duży apetyt? Tabletka. Za mały? Tabletka. Nie możesz spać? Tabletka. Za dużo śpisz? Tabletka. Za wysokie ciśnienie? Tabletka. Za niskie ciśnienie? Tabletka. Złe samopoczucie? Tabletka. Za dobre samopoczucie? Tabletka. Boli wątroba? Tabletka. Nie boli? Tabletka.

Tabletka, tabletka, tabletka....

Jedzenie syf, zatruwające organizm i powodujące choroby. A jak chory człek to co? Tabletka.

Idźcie w chuj z takim światem. Wolę być "wariatem" czy "pojebem" niż "normalnym" w takim społeczeństwie.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczafi




Dołączył: 04 Lis 2014
Posty: 855
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 16:50, 29 Lip '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
Tabletka, tabletka, tabletka....


System usiłuje zaspokajać potrzeby, które sam wcześniej stworzył.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nanook




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.800 mBTC

PostWysłany: 15:20, 03 Sie '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TVP jest zaściankową telewizją informującą o krajowych bzdurach i międzynarodowych ciekawostkach rodem z kolorowego czasopisma. Żadnych konkretnych informacji z kraju, a już wcale ze świata w tvp się nie zobaczy. TVP emituje kanały nasączone propagandą, reklamami i bzdurami. Czasami trafi się coś sensownego ale to raczej wyjątek od reguły. Na szczęście w dobie elektroniki można łatwo przestawić się na inne kanały. Na satelicie jest mnóstwo kanałów informacyjnych i innych na dobrym poziomie merytorycznym i technicznym, niemal każdy liczący się kraj świata ma swój kanał newsowy dostępny za darmo, jest też kilka niezłych darmowych o ogólnej tematyce. Za darmo, bez reklam i z szerszą perspektywą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 00:03, 05 Sie '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie! Co mnie zdziwiło w np. "Wiadomościach" na TVP 1 to brak dziennikarzy a jedynie modelki czytające tekst.
Jak się ogląda "Wiadomości" i zestawi np. z BBC czy Newsami na innym kanale w UK to własnie wychodzi tak, jak by Polska TV przypominała kolorowe pismo dla kobiet o niskiej wartości merytorycznej, za to z naszpikowanymi reklamami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nanook




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:49, 07 Sie '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda głupia modelka może zrelacjonować wydarzenie, wystarczy powiedzieć co się widziało albo przeczytać gotowego newsa z PAPu. Natomiast skomentowanie wymaga wiedzy i doświadczenia (w tym życiowego). Jak przyjrzeć się polskim mediom, można odnieść wrażenie, że albo mamy geniuszy, którzy w wieku 30 lat są komentatorami, albo po prostu ich komentarz jest zwykłą propagandą nie wymagającą od nich żadnej wiedzy. Albo... ich głupie wynurzenia są na poziomie statystycznego widza i wystarczają. To upokarzające dla widza i źle świadczące o wydawcach i całej telewizji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:20, 16 Sie '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kaczafi




Dołączył: 04 Lis 2014
Posty: 855
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:08, 17 Sie '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to właśnie wygląda :


"Pluralizm w wydaniu TVP:

Dyskusja nr 1: Ultra-militarysta Romuald Szeremietiew, były wiceszef MON vs ultra-militarysta gen. Marek Dukaczewski, były szef WSI

Dyskusja nr 2: Twardogłowy neoliberał Jeremi Mordasewicz z Lewiatana vs twardogłowy neoliberał Andrzej Sadowski z Centrum Adama Smitha

Oczywiście wszyscy panowie chwalą szalone i niespotykane w skali Europy wydatki na armię. Nie ma to jak bliskie zbliżenia kapitalistów i militarystów, okraszone religijną papką serwowaną przez media od bladego rana - historia lubi się powtarzać, oby tylko jako farsa."


https://www.facebook.com/NacjonalizmToGlupie/posts/1001919009859317
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 19:32, 19 Sie '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing

_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kaczafi




Dołączył: 04 Lis 2014
Posty: 855
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:30, 02 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba zapowiada się coś pozytywnego :


"Władze Telewizji Polskiej przychylnie odniosły się do mojego apelu, aby zgodnie z rekomendacjami Najwyższej Izby Kontroli zlikwidować wszystkie kontrakty gwiazdorskie w TVP - informuje Piotr Szumlewicz z OPZZ.

W połowie września Piotr Szumlewicz, doradca OPZZ skierował do prezesa TVP, Janusza Daszczyńskiego list otwarty w sprawie zniesienia kontraktów gwiazdorskich. Podkreślał w nim, że od wielu miesięcy Telewizja Polska zwalnia setki ludzi, argumentując, że jest to proces konieczny, ponieważ TVP potrzebuje oszczędności

Na gwiazdy pieniądze są

- W tym samym czasie władze telewizji wydają setki tysięcy złotych na nielicznych celebrytów, co jest postępowaniem nieetycznym i będącym przejawem niegospodarności. Bulwersujące są informacje o gigantycznych wynagrodzeniach dla prowadzących programy informacyjne i publicystyczne takich jak Beata Tadla, Hanna Lis, Tomasz Lis, Piotr Kraśko czy Krzysztof Ziemiec - pisał w liście do zarządu TVP Sumlewicz.

- Z doniesień medialnych wynika, że każdy z tych dziennikarzy co miesiąc otrzymuje wynagrodzenie liczone w dziesiątkach tysięcy złotych. Trudno zrozumieć, dlaczego za kilkuminutowe czytanie z promptera telewizja wypłaca tak wysokie honoraria. Tymczasem już w swoim raporcie z 2012 r. o TVP Najwyższa Izba Kontroli wprost rekomendowała: "Zawieranie drogich długoterminowych kontraktów gwiazdorskich nie znajduje uzasadnienia, zważywszy na trudną sytuację finansową spółki" - podkreślał w liście.

Będą zmiany?

Teraz Szumlewicz informuje, że władze Telewizji Polskiej przychylnie odniosły się do apelu przedstawiciela OPZZ, aby zgodnie z rekomendacjami Najwyższej Izby Kontroli zlikwidować wszystkie kontrakty gwiazdorskie w TVP.

- Zarząd TVP zastrzega jedynie, że "w przypadku zaleceń Najwyższej Izby Kontroli, ze względu na zawarte już zobowiązania, część planowanych zmian będzie mogła być wprowadzona po ich wygaśnięciu" - dodaje Sumlewicz.

- Oznacza to, że Piotr Kraśko, Krzysztof Ziemiec czy Tomasz Lis nie będą mieć odnowionych kontraktów i nowe umowy z nimi będą opiewać na znacznie niższe stawki niż obecnie. Telewizja zapowiedziała też ograniczenie produkcji zewnętrznej. Warto pamiętać, że kosztuje ona telewizję miliony złotych i dotyczy np. programu Tomasza Lisa - podkreśla."


http://www.pulshr.pl/wynagrodzenia/konie.....28871.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:20, 13 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do nowego studia wiadomości wleciał śmigłowiec Black Hawk Laughing Laughing

(od 13:15)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:35, 13 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem kto jeszcze ogląda tą propagandową telewizje, ale już chyba tylko ludzie z przedziału 80-90 IQ i fanatyczne pisuary.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:41, 14 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doszło do tego, że obcy dziennikarze, muszą pokazywać prawdę w swoich Niemieckich mediach o Polsce Laughing No ale skoro państwowa telewizja tego nie potrafi, to dobrze, że mamy zagraniczne media Laughing Lepsze to, niż reżim tvp. Najlepiej w ogóle telewizji nie oglądać. Ile lat temu przestaliście oglądać tv? Zapewnia to lepsze samopoczucie i mniejszy śmietnik w głowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:43, 14 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no tak żeby całkowicie nie oglądać to nie, bo jakiś fajny serial typu Gra o Tron to zawsze obejrzę, ale serwisów informacyjnych to już nie oglądam od kilku lat.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Oglądalność TVP
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile