W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rosjanie nas podsłuchują  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1757
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:00, 12 Kwi '08   Temat postu: Rosjanie nas podsłuchują Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Siedem satelitarnych talerzy, z których największy ma średnicę dwudziestu metrów, wychwytuje każde słowo jakie wypowiadasz rozmawiając przez telefon. Filtrują też dane przechodzące przez twój komputer. A należą do Rosjan i stoją tuż przy granicy z Estonią. Możesz je obejrzeć w programie Google Earth. Ale zanim zdążysz się przyjrzeć, oni będą już o tym wiedzieli.


Jeżeli w programie Google Earth "ruszysz" spod Pskova wzdłuż drogi A-212, po kilku kilometrach w szczerym polu znajdziesz kompleks budynków. Twoją uwagę powinna zwrócić duża owalna plama. To cień, jaki na ziemię rzuca ogromny talerz satelitarny o średnicy blisko dwudziestu metrów. Obok stoi drugi o średnicy dziesięciu metrów i sześć mniejszych. Wszystkie skierowane na zachód.

» Rosjanie nas podsłuchują Zamknij X
Osiem talerzy satelitarnych nieprzypadkowo wycelowano na zachód
zobacz galerię Osiem talerzy satelitarnych nieprzypadkowo wycelowano na zachód
Osiem talerzy satelitarnych nieprzypadkowo wycelowano na zachód
Co jeszcze widać na zdjęciu? Wysoki maszt z anteną i otaczający teren gruby betonowy mur. Głównej bramy strzeże wieża wartownicza. Warto dodać, że obiekt nie figuruje na żadnej mapie. Ciekawskim podajemy dokładne współrzędne obiektu: N 57 48'07 E 28 13'04 .

Według gazety "The Economist", kompleks powstał całkiem niedawno - ich reporter był w tym rejonie w 2002 roku i nic podobnego nie zauważył. Z kolei silna ochrona obiektu świadczy, że nie mieszka tam zwyczajny miłośnik telewizji satelitarnej.

Podsłuchują Europę i Amerykę?

Ciekawe światło na sprawę rzuca pragnący zachować anonimowość zachodni oficer bezpieczeństwa najwyższego szczebla. "To w zasadzie jedyny na terenie Rosyjskiej Federacji obszar - za wyjątkiem Obwodu Kaliningradzkiego - z którego można by przechwytywać sygnał jednego z najważniejszych satelit systemu Inmarsat o sygnaturze 4-F2" - przekonuje.

4-F2 pokrywa swoim zasięgiem tzw. Region-Zachód Oceanu Atlantyckiego. "Użytkownicy telefonów satelitarnych zwróciliby uwagę, że sygnał dochodzący tak daleko na wschód jest bardzo słaby. Ale przy talerzu tak kolosalnych rozmiarów, możliwe jest nie tylko komunikowanie z satelitą, ale i jego podsłuchiwanie" - tłumaczy ekspert.

Jeżeli to prawda, to zbiory rosyjskich odbiorników z pewnością są obfite. Bowiem Inmarsat 4-F2 jest jednym z najpotężniejszych satelitów komunikacyjnych, jakie kiedykolwiek zbudowano. Przez satelitę wielkości dwupiętrowego autobusu nieustannie przechodzi ogromna liczba rozmów telefonicznych i danych. I to zarówno prywatnych, jak i rządowych. A nawet poufnych - zauważa "The Economist".

Satelita jest szczególnie ważny dla sieci komórkowych technologii 3G. Jeżeli mieszkasz w Ameryce lub Europie i poprzez komórkę łączysz swój laptop z Internetem, jest duże prawdopodobieństwo, że wszystkie dane wysyłane i odbierane przechodzą właśnie przez Inmarsat 4-F2.

Trop wiedzie też na północ

To nie koniec. Śledząc potencjalny zasięg rosyjskich anten spod Pskowa, docieramy do tajemniczej wyspy Gogland w Zatoce Fińskiej. Anektowana przez Rosję w 1940 roku, jest wysunięta jeszcze bardziej na zachód niż Psków. To, czym zajmują się pracujący na niej Rosjanie, pozostaje ściśle strzeżoną tajemnicą. W 2006 roku Federalna Służba Bezpieczeństwa ustanowiła Gogland strefą graniczną, na której wizyta bez zezwolenia jest surowo zabroniona. Dlaczego?


Nikt nieupoważniony nie ma wstępu na wyspę Gogland, gdzie cumuje potężny okręt wojenny
zobacz galerię Nikt nieupoważniony nie ma wstępu na wyspę Gogland, gdzie cumuje potężny okręt wojenny
Nikt nieupoważniony nie ma wstępu na wyspę Gogland, gdzie cumuje potężny okręt wojenny
Specjaliści spekulują, że właśnie na Gogland zbudowano kolejne elementy "oczu i uszu" Federacji Rosyjskiej. "The Economist" dzwonił i wysyłał listy do wielu instytucji odpowiadających za bezpieczeństwo Federacji Rosyjskiej, prosząc o komentarz w sprawie. Nikt na nie nie odpowiedział.

Oglądając uważnie wyspę Gogland w Google Earth, znaleźliśmy coś bardzo interesującego. Okręt wojenny długi na 150 metrów dowodzi, że Rosjanie na pewno nie zajmują się tam łowieniem ryb.

I ty możesz zostać szpiegiem!

To kolejny przypadek, gdy internauci przeczesujący każdy metr kwadratowy globu przez Google Earth odnajdują coś, co miało pozostać poza zasięgiem wzroku zwykłego śmiertelnika. W lipcu na zdjęciach satelitarnych udało się odnaleźć chińską supertajną łódź podwodną z napędem atomowym. Czyżby odnalezienie mitycznej Atlantydy, było już tylko kwestią czasu?

http://www.dziennik.pl/swiat/article152872/Rosjanie_nas_podsluchuja.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:28, 12 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amerykanie, Niemcy i i$raelici też. Dziwne że przeszkadzają ci tylko Rosjanie
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:53, 12 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://pl.wikipedia.org/wiki/Echelon

dlaczego ruscy mieliby być gorsi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:17, 12 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Możesz je obejrzeć w programie Google Earth. Ale zanim zdążysz się przyjrzeć, oni będą już o tym wiedzieli.


Kuźwa, czy ten Dziennik zabrał ekipę z Faktu? Kto układa te infantylne teksty? Przecież pierwszy lepszy rozgarniety czytelnik zauważy, że autora ponosi. Jak ten analfabeta wypbraza sobie podsłuch kabla światłowodowego przez jakieś talerze?

Dziennik rozlicza Rosję z instalacji na jej terenie, a sam agituje za budową instalacji USA na terenie Polski. Oczywiscie te amerykanskie instalacje nie bedą podsłuchować, a jeśli juz to dla dobra demokracji Smile. I tak czytelnicy Dziennika nie dowiedzą się, że dzięki Echolonowi Amerykanie odbierali klientów Airbusowi...

Cytat:
Okręt wojenny długi na 150 metrów dowodzi, że Rosjanie na pewno nie zajmują się tam łowieniem ryb.


Za to amerykanskie okrety łowią wylacznie ryby. Co za czopek.

Ten czopek pracuje dla ludzi, ktorzy chetnie widzieliby Rosję bezbronna tak jak bezbornny byl Irak. Irak nie miał talerzy, nie miał satelitów, nie miał rakiet. I za to go spotkała kara.

Natomiast prawdziwy podsłuch realizują AMERYKANSKIE Windowsy, AMERYKANSKIE bazy danych, AMERYKANSKIE procesory. One mają dostęp do danych jeszcze nie zaszyfrowanych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:53, 12 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Rosjanie nas podsłuchują.


Laughing

A kto nie? Laughing I dobrze, że podsłuchują zachód. Gdybym mógł to sam bym im pomógł w szpiegowaniu USrA, Niemiec, czy USrAela. Przykro mi ale nadszedł właśnie ten czas, w którym większe zło nadchodzi nad polskie ziemie z zachodu niż ze wschodu. Posunąłbym się nawet dalej, zagrożenie z zachodu jest wielokrotnie większe i powinniśmy trzymać z Ruskami. Pamiętajmy, że Polska leży między Niemcami, a Rosją. Dogadajmy się z Niemcami to będziemy mieć... nic. Dogadajmy się z ruskami to mamy ropę i gaz, a także rynki zbytu. Pajacujmy dalej to mamy to co mamy, czyli Ribbentrop - Mołotow 2. Zauważyłem, że wiele osób na forum jest bardzo antyruskich i w pełni ich rozumiem, ale zauważcie, że ruscy są dla nas deską ratunku. Ja też ich nie cierpię, ale widzę dobrze, że to jest mniejsze zło. Ciekawostka jest taka, że podobno na naszym forum ludziska nie dają się manipulować mediom, a tu psikus. Naprawdę nie widzicie, że antyruskość jest dokładnie tym co chcą osiągnąć "nasze" niemco-syjono-media? I nie będę owijać w bawełnę, powiem to wprost niektórzy forumowicze zostali wprost zmanipulowani medialną antyruską kampanią. A ja Wam mówię, nie taka Rosja straszna jaką w niemco-syjono-mediach się ją maluje. I moje zdanie jest jasne Polska powinna z ruskami trzymać, ale prowadząc mądrą politykę. I dobrze wiem, że mojego zdania nie podzielacie, ale proszę Was zauważcie, że antyruskość mimo wszystko jest tym czego chcą media, a tym samym ludzie za nimi stojący. Proszę, tylko to zauważcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:11, 12 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przypomniał mi się tekst który kiedyś przeczytałem na pardonie: Putin to pirat drogowy!
Cytat:
Piractwo, obłuda i podwójna moralność. A my narzekamy na naszych polityków.

po jego przeczytaniu myślałem, ze to żart...
ale ostatecznie stwierdziłem, że laska która to pisała chciała chyba w ten sposób na poważnie pokazać "złą" stronę putina Laughing
głupia cipa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:46, 12 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... to tak samo jak z tym forum.. Pełno tu agentów ( nie tylko z Polski ).. Kiedy ktoś z nas powie za dużo jego dane z komputerą zostaną automatycznie zapisane w ich rejestrze.. Ja już tam jestem, niektórzy z was pewnie też.. Exclamation Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:39, 12 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski. Na tym forum malo kto straszy Ruskimi. Może w innych miejscach jeszcze się trzyma stereotyp "Moskwy", ale powoli kruszuje. Ludzie mają oczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
watpiacy_marek




Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 39
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:57, 13 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
Cytat:
Rosjanie nas podsłuchują.


Laughing

A kto nie? Laughing I dobrze, że podsłuchują zachód. Gdybym mógł to sam bym im pomógł w szpiegowaniu USrA, Niemiec, czy USrAela. Przykro mi ale nadszedł właśnie ten czas, w którym większe zło nadchodzi nad polskie ziemie z zachodu niż ze wschodu. Posunąłbym się nawet dalej, zagrożenie z zachodu jest wielokrotnie większe i powinniśmy trzymać z Ruskami. Pamiętajmy, że Polska leży między Niemcami, a Rosją. Dogadajmy się z Niemcami to będziemy mieć... nic. Dogadajmy się z ruskami to mamy ropę i gaz, a także rynki zbytu. Pajacujmy dalej to mamy to co mamy, czyli Ribbentrop - Mołotow 2. Zauważyłem, że wiele osób na forum jest bardzo antyruskich i w pełni ich rozumiem, ale zauważcie, że ruscy są dla nas deską ratunku. Ja też ich nie cierpię, ale widzę dobrze, że to jest mniejsze zło. Ciekawostka jest taka, że podobno na naszym forum ludziska nie dają się manipulować mediom, a tu psikus. Naprawdę nie widzicie, że antyruskość jest dokładnie tym co chcą osiągnąć "nasze" niemco-syjono-media? I nie będę owijać w bawełnę, powiem to wprost niektórzy forumowicze zostali wprost zmanipulowani medialną antyruską kampanią. A ja Wam mówię, nie taka Rosja straszna jaką w niemco-syjono-mediach się ją maluje. I moje zdanie jest jasne Polska powinna z ruskami trzymać, ale prowadząc mądrą politykę. I dobrze wiem, że mojego zdania nie podzielacie, ale proszę Was zauważcie, że antyruskość mimo wszystko jest tym czego chcą media, a tym samym ludzie za nimi stojący. Proszę, tylko to zauważcie.


Ale przecież już kiedyś się dogadaliśmu z Ruskami Laughing . Fajnie było Laughing . Był internet ,było forum prawda.w.pl Laughing Ocet był . Ludzie jacyś tacy lepsi i uczynni ,że donieśli jak miałem za dużo par butów Laughing i w ten sposób mogłem wspomóc naszego wodza jedynego i jego "echelon" zwany KGB Laughing . Ja wam proponuję wyjedźcie na Białoruś ,bo tam jeszcze nie dotarły wpływy "usraela" Laughing . Jak już wcześniej wspomniałem ,że największym zagrożeniem dla Polaka jest ... Polak . Jeden jest za zachodem ,drugi za wschodem ,trzeci za Watykanem i już mamy wojenkę we własnym kraju Laughing .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rosjanie nas podsłuchują
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile