W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Werwolf kolejni kandydaci na żołnierzy wykletych  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2153
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:59, 16 Maj '15   Temat postu: Werwolf kolejni kandydaci na żołnierzy wykletych Odpowiedz z cytatem

Kilka dni temu wpadł tu forum jakiś Moheranin i zarzucił nam agetnuralność viewpost.php?p=294154
na moją ripostę viewpost.php?p=294155 jak każdy tchórz i kłamca,nie odpowiedział
W tym moim poscie nie padł zarzut o agenturalność Moheranina ani o kwotę jaką mu płacą za pisanie takich bzdur, bo wiem że dla takich jak on stawka ustalona tradycją wynosi 30 srebrników.
Prawda prędzej czy później obroni się sama a że żyjemy w momencie przełomowym a w takich momentach koło historii turla się szybciej ,już teraz,dziś,możemy ocenić kto z nas ma rację;gorliwy polski patriota Moheranin czy MY-którym zarzuca się agenturalność za to że obstajemy ( a przynajmniej staramy się) przy prawdzie.
Oto wczoraj Polski Sejm przyjął uchwałę w takim brzmieniu:
70 lat temu Armia Czerwona wkroczyła na Górny Śląsk. Tragedią Górnośląską określa się wydarzenia, które pod koniec II wojny światowej, na kilka miesięcy przed kapitulacją hitlerowskich Niemiec, miały miejsce na Górnym Śląsku, bezpośrednio po wkroczeniu na te tereny Armii Czerwonej. Dla wielu jego mieszkańców był to czas nowej okupacji i terroru. Dopuszczono się wielu zbrodni i okrucieństw na niewinnych cywilach
http://orka.sejm.gov.pl/Druki7ka.nsf/0/A.....e/3372.pdf
Każdy kto umie czytać, rozumie o co tu chodzi ale na wszelki wypadek gdyby (w co wątpię) znalazł się ktoś kto nie potrafi czytać ze zrozumieniem,wyjaśniam że w uchwale przedstawiono przebieg wydarzeń w ten sposób;że oto już,już kończy się wojna, a tu ni z tego ni owego,nie wiedzieć po co, nagle, wkracza Armia Czerwona i zadaje bogu ducha winnym ludziom cierpienia.
To że Armia czerwona nie wkraczała na Górny Śląsk a do III Rzeszy Niemieckiej oraz innych nieścisłości nie wytykam bo są aż nazbyt widoczne.
Trzymając się tej logiki a przecież nie możemy się nie trzymać logiki naszego konstytucyjnego organy ustawodawczego,nie możemy mieć za złe tego że część mieszkańców tamtejszych terenów przystąpiła do zbrojnego partyzanckiego oporu w szeregach WerwolfuI nie tylko "nie możemy mieć za złe" ale mamy obowiązek spojrzeć na tych partyzantów inaczej.Tym bardziej że jak się ostatnio okazało Werwolf nigdy nie istniał. http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie.....anie/s6w5k
Uchwała polskiego parlamentu nie jest przypadkowa,przypominam że lutym br ukraiński premier Jaceniuk w wywiadzie dla niemieckiej telewizji powiedział że:Armia Czerwona wtargnęła na terytorium Ukrainy tak samo jak w 1945 wtargnęła na terytorium Niemiec.
https://www.youtube.com/watch?v=pyjv8xwQuxI
Na protest rosyjskiego MSZ niemiecki MSZ odpowiedział (słusznie zresztą) że nie ma wpływu na to co mówi premier Ukrainy.
Nieprzypadkowe było również wspólne z Ukrainą obchodzenie rocznicy Zakończenia Wojny.Nieprzypadkowe choć niezrozumiałe.Bo że ideowi spadkobiercy banderowców obchodzą właśnie taką rocznicę to wiadomo.Oni przegrali,dla nich wojna się tylko skończyła.
Jedno widać już gołym okiem-trwa proces demontażu państwa z zamiarem oderwania od niego części jego terytorium.Tego na który wtargnęła Armia Czerwona mimo że wojna już się kończyła) I jeszcze jedno widać gołym okiem:że realizują to siły polityczne posługujące się patriotyczną retoryką na tak wysokich diapazonach że już na wyższych się nie da.
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:01, 26 Paź '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://maciejsynak.blogspot.com/p/werwolf.html




WERWOLF

.

Ze względu ma obszerność materiału zdecydowałem się umieścić tekst na stronie:

http://werwolfcompl.blogspot.com/

[docelowo: werwolf.com.pl]


Na ww. stronie znajduje się ostatnia uaktualniona wersja tj. z dnia 31 stycznia 2013 roku.
Tekst podzielony jest na 20 rozdziałów; ten podział ułatwia przyswajanie treści; strona internetowa oparta jest o platformę bloggera, stąd tylko 20 stron, zabrakło mi jeszcze z pięć...


http://fotopomnik.blogspot.com/ - graficzne uzupełnienie do tekstu Werwolf

Tekst nadal co jakiś czas będzie aktualizowany - między innymi o treści zawarte na tym blogu (Prawym Okiem) wynika to z obszerności zagadnienia.


Treść pierwotna z dnia 26 października 2011 [premiera również na NowyEkran.pl (obecnie neon24.pl)]- poniżej - raczej już nie będzie aktualizowana.

----------------------------------------------------------------------


[wersja pdf: na dole strony proszę kliknąć ikonę PDF:
także: http://chomikuj.pl/ww2-3 - także wersja z dnia 28 sierpnia 2011 r.]



I. Wstęp

II. Ludwik Erhard i jego plan

III. Definicje

IV. Schemat: sytuacja powojenna Polski i Niemiec

V. Schemat: podział władzy w państwie

VI. Polska kluczem do mocarstwowości Niemiec – I. C. Pogonowski

VII. Wywiady, cytaty

VIII. JKM – czyli jak Niemcy sabotowali polską gospodarkę

IX. Polnisze wirszaft, czyli 13 złotych zasad Sun Tzu

X. Mały sabotaż – podstawowa metoda Werwolf-u

XI. Rozkład państwa – 4 etapy

XII. O agentach

XIII. Coś osobistego

XIV. Poczucie niedowartościowania – narodowa cecha Niemców?

XV. Rozwiązania

XVI. Persony

XVII. Lektura obowiązkowa

XVIII. Lektura uzupełniająca

XIX. Źródła

XX. Polska


"Chociażby, że ja o pewnych sprawach jednak wiedziałem, nie mówiłem nawet najbliższym współpracownikom... Bo ktoś mógłby uznać mnie, że już mu się coś tam w głowie miesza, wszędzie widzi wroga"


Andrzej Lepper w ostatnim wywiadzie, trzy dni przed śmiercią



I. Wstęp




20 lat temu w Polsce „obalono komunizm” i odtąd: rozpoczął się nasz marsz po dobrobyt...

Dziwnym jednak zbiegiem okoliczności, dobrobytu nie osiągnęliśmy, mimo „wolności” i „kapitalizmu”...
Wręcz stajemy na krawędzi bankructwa - po raz kolejny.
Z tym, że jesteśmy teraz bardziej zadłużeni niż za komuny.

Co jest nie tak?

Skoro podróż starannie zaplanowaliśmy, a nie dotarliśmy do celu – może mieliśmy niewłaściwą mapę?

A może nie do końca zdajemy sobie sprawę, że rozpoczynamy swą podróż z innego miejsca niż nam się wydaje?


Aby być pewnym, że dojdziemy tam, dokąd chcemy dojść, musimy się upewnić – skąd idziemy.
Trzeba więc sięgnąć do początku....do genezy problemu.


Wielu ludzi w Polsce ma odczucie, że Polska jest niszczona. Narzekamy na głupotę polityków, na różne „przypadki”, które nam szkodzą, na nieprzychylność innych państw.

Stanisław Michalkiewicz opisuje rozwiedkę, która nas sprzedała za psi grosz innym państwom, a to ze strachu przed rozliczeniem za zbrodniczą przeszłość... I również narzeka, że to takie osły – nasz kraj jest bogaty i mógłby być mocarstwem w Europie – zaś oni na jego czele, ale te służby nie chcą.... No, nic tylko głupcy.


A może tu nie chodzi o pieniądze, tylko o IDEĘ?


W gruncie rzeczy struktury, które określają siebie jako wrogie Polakom – w naszej terminologii funkcjonują jako rozmyte. Mamy wątpliwości. Nie wiemy dokładnie kto to jest, ani dlaczego nam to robi. Po prostu po naszym pięknym kraju szaleją jakieś sitwy i tylko tyle wiemy. I niestety, nic lub niewiele z tym robimy.

Tekst poniższy ma na celu ukierunkować naszą uwagę na działalność pewnych struktur, aż do pełnego rozpoznania sytuacji.

Dopiero po zdefiniowaniu:
- kto za tym stoi
- dlaczego to robi
- i jak to robi

będziemy mogli dać im skuteczny odpór.


Dopiero wtedy, kiedy sprecyzujemy struktury, określające siebie jako Wrogowie Polaków, będziemy mogli zaplanować działania blokujące.
Dopiero wtedy, kiedy będziemy wiedzieli o co chodzi – będziemy mogli przystąpić do działania z zapałem.



Albowiem, kiedy nie wiemy po co mamy się angażować – nie będziemy się angażować.

Kiedy nie wiemy przeciwko komu mamy się angażować – nie będziemy się angażować.

Kiedy nie wiemy, jak ten Wróg Polski działa – też nie będziemy się angażować.



I dlatego Polska od 20 lat się rozpada.
Ponieważ Wróg nie jest określony.



Zmasowany sabotaż, dywersja obejmująca wszystkie istotne elementy naszego państwa jest wojną.
I to wojną totalną. A celem – odebranie nam wolności, Polski...
Zdefiniujmy, kim oni są, a powstrzymamy rozpad naszego kraju - i odzyskamy go.



Nie jestem pisarzem – nie mam talentu jak Stanisław Michałek Michalkiewicz, ale moje spostrzeżenia uważam są na tyle istotne, że mogą pomóc w rozwianiu wątpliwości.

To swoiste podsumowanie ponad 10 letniej obserwacji życia politycznego, społecznego i gospodarczego w Polsce i na świecie.

Najistotniejsze wydarzenia związane z moimi wnioskami to ostatnie 4 lata. W tym okresie miałem okazję rozpoznać i zdemaskować działalność dywersyjną prowadzoną przez SS w różnych obszarach życia w Polsce – co nadal jest przedmiotem moich dociekań.

Tekst jest niepełny, posiada luki, które będę się starał z czasem uzupełnić. Niektóre wątki pochodzą z pierwszego szkicu z lutego 2010 roku - co widać. Temat jest bardzo obszerny - wersja pdf ma ponad 80 stron - i praca nad nim jest bardzo mozolna. Z wielu wątków nie jestem zadowolony, nie są dość dobrze opracowane, dużo rzeczy brakuje. Żeby doprowadzić to do ładu, w tym tempie, to chyba jeszcze rok potrzeba. Niestety już nie mamy czasu...



Niektórzy nazwą to grafomanią, inni - największą polską teorią spiskową, a być może znajdą się tacy, co powiedzą, że to straszna bolesna prawda...


WERWOLF – niemieckie państwo podziemne w Polsce.



II. Ludwik Erhard i jego plan


W 1943 roku niemieccy stratedzy doszli do wniosku, że nie będą w stanie wygrać wojny. Pierwszym twórcą takiego wniosku był Ludwik Erhard, późniejszy kanclerz Niemiec.
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Werwolf kolejni kandydaci na żołnierzy wykletych
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile