W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zestawy aborcyjne ZRÓB TO SAM  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2006
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy chcesz finasować siąsiadce aborcje ze swoich podatków?
Nie bo niem ja miałem z nią "przyjemność"
66%
 66%  [ 4 ]
Tak , bo to każdy ponosi odpowiedzialnośc za cudzą dupę
16%
 16%  [ 1 ]
Jestem za eugeniką i nalezy dbać o to , aby takie coś się nie rozmnażało
16%
 16%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 6

Autor Wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:17, 02 Maj '15   Temat postu: Zestawy aborcyjne ZRÓB TO SAM Odpowiedz z cytatem

Czy każdy ponosi odpowiedzialność za cudzą dupę?
czy każdy ma obowiązek finansować cudzą aborcję?

Czy jesteś za powszechnym dostępem do Aborcji?
ja tak,

Jestem za eugeniką i należy dbać o to , aby takie coś się nie rozmnażało!

Teraz wyskrobie sobie przyszłego żywiciela starca, a później wyciągnie rękę po pieniądze do Ciebie, Ttwojego potomka
:
Przemysł w końcu powinien zacząć produkować zestawy aborcyjne "ZRÓB TO SAM"!

Zestaw zawiera:
Zestaw właściwy
Instrukcja obsługi
Znak CE
Karta gwarancyjna

i co więcej potrzeba?

Dostępne w każdym kiosku,
pomiędzy papierosami , a prasą
Kobiety w zaawansowanej ciąży obsługiwane bez kolejki!
===============================================
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/nagi-pro.....cji/84l1d6
Nagi protest na konferencji prasowej. Femen domaga się bezpłatnej aborcji


Aktywistka organizacji Femen zakłóciła konferencję prasową kanadyjskiej minister kultury w Quebec w Kanadzie.
Podczas wystąpienia polityk, działaczka wyszła na środek sali, zaczęła krzyczeć i...
ściągnęła bluzkę.
W ten sposób zaprotestowała przeciwko reformie systemu zdrowia o nazwie Bill 20.
Zmiany dotyczą m.in. refundacji niektórych zabiegów oraz dostępu do aborcji. Femen domaga się swobodnej i bezpłatnej możliwości usuwania ciąży.
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:19, 02 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zestaw właściwy to kompresor i sokowirówka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:03, 21 Paź '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokazała, jak samodzielnie dokonuje aborcji. Internauci są w szoku

Esther Mauersberger to 18-letnia niemiecka fotografka, która postanowiła usunąć ciążę. Dziewczyna zdecydowała się samodzielnie dokonać aborcji, bo stwierdziła, że nie jest jeszcze gotowa na dziecko. Następnie opisała swoją historię na Instagramie. Jej posty trafiły do sieci we wrześniu 2017 roku, ale dopiero teraz polskie media podjęły ten temat.

Aborcja to temat, który w Polsce nadal wywołuje ogromne kontrowersje. Kobiety często starają się usuwać ciążę domowymi sposobami w samotności. Nie przyznają się do tego, w obawie, że zostaną wykluczone społecznie. Ten temat poruszyła ostatnio niemiecka fotografka specjalizująca się w robieniu zdjęć noworodkom. Dziewczyna odważyła się pokazać zdjęcia z samodzielnie przeprowadzonej aborcji.

Esther Mauersberger na bieżąco opisywała wykonywane czynności i dzieliła się swoimi przemyśleniami. - Budzę się rano. W tym dniu będę radykalnie zmieniać moje życie (...) Płaczę całe popołudnie, bo to jest koniec. Płaczę z ulgą, bo czekam na moją niezależność - czytamy.

Esther Mauersberger opowiedziała, jak wyglądał ten proces. - Przygotowuję kąpiel. 18 godzin po pierwszych tabletach zaczyna się krwawienie, które stają się coraz silniejsze wieczorem. Decyduję się wziąć C..., choć miałam to zrobić w sobotę rano. Ale moje ciało jest gotowe, ja także” – napisała.

Młoda Niemka zawarła w opisie najdrobniejsze szczegóły. Napisała, co dokładnie czuła, gdy usuwała ciążę. - Jestem niespokojna, poruszam się szybko, czuję się chora. Bałam się stracić kontrolę nad moim ciałem, ale na szczęście tak się nie stało. Wracam do ubikacji. Czuję parcie. Nagle mięśnie się rozluźniają, a ze mnie wypływa wreszcie różowa bańka. To koniec. Nie muszę już tego trzymać, popatrzę na to nazajutrz rano, zanim wyniosą śmieci. Stoję z moją przyjaciółką na balkonie i jestem szczęśliwa. Czuję się taka odważna i silna - czytamy. Na koniec dodała, że nie żałuje tej decyzji. - Jestem zmęczona, ale czuję się lżej. Odczułam ogromną ulgę – napisała po dokonaniu aborcji.

Esther postanowiła wyłączyć funkcję komentowania pod postami, aby uniknąć lawiny hejtu. Jej historia została opisana w wielu mediach. Większość internautów jest zbulwersowana jej zachowaniem. - Zabiła swoje dziecko. Jak jej nie wstyd pokazywać te zdjęcia?! - pisze jeden z czytelników. Byli jednak i tacy, którzy wzięli ją w obronę. - To jest jej i tylko jej prywatna sprawa. W twoim ani moim brzuchu mi nie "grzebali". Oczywiście, nie pochwalam tego czynu, ale cóż mi innego pozostało? - czytamy. A jakie jest wasze zdanie na ten temat?


https://kobieta.wp.pl/pokazala-jak-samod.....146528385a
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zestawy aborcyjne ZRÓB TO SAM
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile