W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Polska obowiązkowo przyjmnie imigrantów  
Podobne tematy
NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie 2110
TAK dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie30bez ocen
imigranci wywołali zamieszki we Włoszech419
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 9296
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:45, 10 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, wpuszczajmy wszystkich jak leci - bo to motor naszej cywilizacji Rolling Eyes W ogóle - bez emigracji nie powstałaby żadna cywilizacja .. Rolling Eyes A poza tym : walka z tym zjawiskiem kończy się upadkiem. Idea


***
"Istota rozumna to taka, co zachowuje się rozumnie - proste." - definicja by @Bimi (nie z dupy!) .. A kolor zielony to taki, który wygląda jak zielony Rolling Eyes Idea Surprised


Cytat:
wiele lepszą strategią budowania bezpieczeństwa i dobrobytu jest współpraca, nie konkurencja.
Pokój, nie wojna.
Weź może pogadaj o tym z kolegą Ordelem, jakim to motorem cywilizacji i wszelkiego postępu jest wojna. Surprised Cool

Cytat:
Wy natomiast jasno dajecie tu do zrozumienia, że wasz "rozum" nakazuje wam odwrotnie.
Nikt nie mówi o dążeniu do wojny. Wystarczy do niej nie dopuścić poprzez nie wpuszczanie nachodźców.
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:15, 10 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jedno:

Cytat:
Rząd obiecujący plebsowi że uchroni ich przed cudzoziemcami, którzy właśnie nadchodzą aby zabrać im pracę i zgwałcić im córki - to najstarsza zagrywka polityczna świata.

Co nie znaczy że zagrożenie nie jest realne. Państwo -jako imperium zła- może nam pomóc uporać się z tym problemem - albo może okazać się nieskuteczne - i uporać będziemy musieli się z tym sami. Rolling Eyes <<= Taki mamy wybór. A nie walczyć teraz z polskim państwem - jakie by ono nie było, tylko dlatego że u bram stoi nawałnica Confused . To prawda - od wieków możnowładcy nęcili plebs wizją zbrojnej obrony przed grabieżcami.... <<= ALE właśnie dlatego, że realność hord szabrowników i łupigroszy była aż nadto oczywista Rolling Eyes . Niektórzy twierdzą że tak w ogóle powstało pierwsze "Państwo". Rolling Eyes A wiadomo - armia wymaga podatków. W innych sytuacjach instytucja Państwa nie ma ani takiego znaczenia -ani też -jak podejrzewają uczone głowy - większego sensu sunny
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:58, 10 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wie ktoś jakie jest źródło tego napływu? To znaczy, kto ich werbuje i gdzie, jakimi metodami?
Tak sobie myślę. Dlaczego imigranci nie szturmują np. Zjednoczonych Emiratów Arabskich i bogatego Dubaju?
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 10 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniołek napisał:
Jasne, wpuszczajmy wszystkich jak leci - bo to motor naszej cywilizacji Rolling Eyes W ogóle - bez emigracji nie powstałaby żadna cywilizacja .. Rolling Eyes A poza tym : walka z tym zjawiskiem kończy się upadkiem. Idea

No nie kurwa - ogrodźmy się murem za sto miliardów i nie wpuszczajmy nikogo. Rolling Eyes
Bo Aniołek ma schizę że mu murzyni zabiorą pracę, abo gorzej, bo mu rząd przeprał beret tanią propagandą coby nie miał wątpliwości na kogo ma głosować. Idea
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:16, 10 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
bo mu rząd przeprał beret tanią propagandą
Szczerze sram na ten rząd.. Byłem przeciwny masowej niekontrolowanej imigracji zanim to jeszcze było modne.. Masz jakieś inne koncepcje, kto mi "przeprał beret tanią propagandą" Rolling Eyes ?

Cytat:
No nie kurwa - ogrodźmy się murem za sto miliardów i nie wpuszczajmy nikogo.
Co innego kiedy jakiś komiwojażer trafia tu przypadkiem - a co innego kiedy jest to zorganizowana akcja przemytnicza. Odgrodzenie się w takim wypadku murem to półśrodek.. Pomocny - ale jedynie półśrodek.
Potrzeba ogólnego klimatu nieprzychylności wobec przyjezdnych, kierowanych tu zresztą przez obce służby: między innymi białoruskie.. Trzeba aby nachodźcy nie czuli się tu komfortowo, ba! trzeba dawać im wyraźnie odczuć na każdym kroku - że są osobami non grata Surprised


Cytat:
Bo Aniołek ma schizę że mu murzyni zabiorą pracę

Szczerze? Wątpię by akurat murzyni - czy kogo tam niesie - palili się do tego aby zabierać KOMUKOLWIEK p r a c ę Laughing Co jak co - podejrzewałbym że chcą zabrać akurat wszystko inne - ale nie pracę. Cool Surprised


Cytat:
coby nie miał wątpliwości na kogo ma głosować.
Znowu trafiłeś jak kulą w płot gdyż ja nie głosuję, nie biorę udziału w tzw. demokracji.. I właśnie dlatego mam pełne prawo krytykować rządzących. Surprised Idea
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:35, 10 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniołek napisał:
Cytat:
bo mu rząd przeprał beret tanią propagandą
Szczerze sram na ten rząd.. Byłem przeciwny masowej niekontrolowanej imigracji zanim to jeszcze było modne.. Masz jakieś inne koncepcje, kto mi "przeprał beret tanią propagandą" Rolling Eyes ?

Ale teraz jesteś przeciwny nawet lokalnej, kontrolowanej...

Podtrzymuję że rząd - jak nie ten to jakiś poprzedni.
Już od dzieciństwa programowano ci "patriotyzm'; jak bardzo twoja "ojczyzna" jest wyjątkowa, jak bardzo ją kochasz i jak bardzo musisz dbać o jej kulturę i tradycję, choćby nawet z poświęceniem życia.
Wiem bo sam przeszedłem przez ten sam brainwashing.
Nawet pewnie na tym forum można znaleźć moje posty z początku, gdy pierdoliłem jeszcze podobne głupoty.

Jeśli taki kraj jak Białoruś stać na to żeby tych ludzi przetransferować przez swoje terytorium, to Polska powinna być w stanie to zrobić z palcem w dupie.
Przecież oni nie są pojebani żeby chcieć zostać w Polsce. Wiedzą jacy z was rasiści i niegościnne mendy. Wolicie przyjąć Żyda bo przyleciał samolotem po "swoją" kamienicę, niż Araba co idzie pieszo za chlebem. Tacy z was kurwa chrześcijanie - hipokryci zajebani. Z tym że to akurat dla mnie żadna niespodzianka, bo wychowałem się w tym gettcie i - jak mówię - wiem co sobie myślicie, zanim wy sami jeszcze na to wpadniecie.

Zupełnie jednak nie rozumiem dlaczego wydajecie aż tyle forsy na to by powstrzymać tych ludzi przed wyjazdem na zachód.
Budowanie muru za grube miliardy świadczy tylko o tym jak macie najebane w mózgach, popierając tego typu "patriotyczne" inicjatywy.
Ile niby jest tych imigrantów? Milion?
Zdajecie sobie debile sprawę z tego, że półtora miliarda podzielone przez milion to 1500 zł na głowę?
A podzielone przez sto tysięcy (bardziej realną liczbę) - to 15 tys na głowę! A to tylko koszt samego muru - kropla w morzu.
Na Polaków tyle nie wydajecie, co na tych imigrantów - patrioci kurwa zasrani od siedmiu boleści.

Zastanawiam się więc ile zamierzacie wyjebać w błoto na ten cyrk dla debili, zanim (o ile w ogóle) dojdziecie do wniosku że może lepiej dać sobie spokój i olać ten problem, a wysiłki skupić na czymś bardziej pożytecznym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 10 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierdolisz o tym "patriotyzmie" jak potłuczony . Ja nie muszę być żadnym patriotą aby nie życzyć sobie szlajających się na okolicznych ulicach podejrzanych typków szemrzących coś pod nosem do siebie w nieznanym semickim języku. Rolling Eyes Potrafisz kurde zejść z tych swoich wyżyn ideologicznych na ziemie?? Rolling Eyes Idea

Cytat:
Jeśli taki kraj jak Białoruś stać na to żeby tych ludzi przetransferować przez swoje terytorium, to Polska powinna być w stanie to zrobić z palcem w dupie.
Ale że niby GDZIE Polska ma ich "transferować"? Przecież oni sami lezą gdzie chcą.! A co jak Niemcy zamkną przed nimi swoje granice? Słyszałeś chłopie o czymś takim że pierwszy kraj unijny do którego docierają jacyś "uchodźcy", czy jacyś tam azylanci, ma obowiązek się nimi zaopiekować? I tym Pierwszym Krajem Unijnym będzie Za chwilę Polska - żaden inny nie musi ich do siebie wpuszczać! I co, ma być potem taka sama sytuacja tylko na zachodniej granicy Polski ? Idea Dasz jakieś gwarancje, że tak nie będzie?? Eh?

Cytat:
Przecież oni nie są pojebani żeby chcieć zostać w Polsce.
Gówno mnie obchodzi co oni sobie "chcą" ... Liczą się fakty. A fakty są takie że tu jest granica Polski, a Polska a nie otrzymała jeszcze żadnych gwarancji od Niemiec że ich do siebie wpuszczą tongue

Cytat:
Wiedzą jacy z was rasiści i niegościnne mendy.
Odbieram to jako komplement.

Cytat:
wiem co sobie myślicie, zanim wy sami jeszcze na to wpadniecie.
gówno tam wiesz -jasnowidzu od siedmiu boleści Laughing

Cytat:
Na Polaków tyle nie wydajecie, co na tych imigrantów - patrioci kurwa zasrani od siedmiu boleści.
Każda złotówka wydana na powstrzymanie jakiegoś imigranta to jednocześnie złotówka wydana na bezpieczeństwo jakiegoś Polaka tongue .. Więc schowaj te swoje tanie blagierstwo.

Cytat:
Zastanawiam się więc ile zamierzacie wyjebać w błoto na ten cyrk dla debili, zanim (o ile w ogóle) dojdziecie do wniosku że może lepiej dać sobie spokój i olać ten problem, a wysiłki skupić na czymś bardziej pożytecznym.
A ja zastanawiam się co będziesz za chwilę pierdzielił, kiedy zaczną się ..i n c y d e n t y - z udziałem szanownych gości .. (nawet nie wiesz kto tam jest w tej ZGRAI POWSINÓG) - bowiem że "incydenty" wystąpią - to nie trzeba być paJackowskim żeby przewidzieć. Rolling Eyes Surprised
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:49, 10 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniołek napisał:
Pierdolisz o tym "patriotyzmie" jak potłuczony . Ja nie muszę być żadnym patriotą aby nie życzyć sobie szlajających się na okolicznych ulicach podejrzanych typków szemrzących coś pod nosem do siebie w nieznanym semickim języku. Rolling Eyes Potrafisz kurde zejść z tych swoich wyżyn ideologicznych na ziemie?? Rolling Eyes Idea

Potrafię zrozumieć, że masz jakieś irracjonalne lęki z których powinieneś się leczyć,
bo wyimaginowany strach potrafi uprzykrzyć życie nie mniej niż ból zęba.
Nie wiem tylko czy to masz na myśli kiedy mówisz o zejściu na ziemię.
Zwłaszcza że wątpię, żebyś się zechciał poddać leczeniu - zakładam, że uważasz że boli bo ma boleć... Smile
Przynajmniej jakbyś cierpiał na patriotyzm, to nie sugerował bym ci leczenia,

W każdym razie uważaj, bo w każdej chwili mogą się zacząć i n c y d e n t y.
Na bank przywiozą do nas jakąś zarazę - zwłaszcza że nie noszą maseczek. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1776
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:52, 10 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znaczy się, że 'lepiej' patrzeć na kabarety niżby na ruch na drodze?
takie namowy coś nowomową zalatują. jakby lewackim czosnkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1863
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:26, 10 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikomu nie wydało się dziwne, że nagle UE klaszcze PiSowi za robotę? Jakby ich puścili (imigrantów) to jestem przekonany że każdy z kompasem zapierdala w kierunku W. U nas zostali by tylko kulawi. Ale widocznie żont dostał dużo kasy bo jak słuchałem wczoraj wypowiedź Morawieckiego w sejmie to on cały czas pierdolił że chętnie przytulą parę grosza na walkę z najeźdźcą.
Tak jak mówiłem i nigdy zdania nie zmienię - Polska jest mentalnie 50-60 lat za zachodnią cywilizacją. Oni 30 lat temu zburzyli wielki mur, my dopiero wybudujemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 789
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:51, 10 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Na bank przywiozą do nas jakąś zarazę - zwłaszcza że nie noszą maseczek. Laughing
a propos.. Ja tylko mam nadzieję że wszyscy zostaną obowiązkowo zaszczepieni przeciwko kowid. ...No! -może za wyjątkiem kobiet z dziećmi sunny

p4lm napisał:
Jakby ich puścili (imigrantów) to jestem przekonany że każdy z kompasem zapierdala w kierunku W.
Warszawy - a potem innych miast.. nie łudź się.

Cytat:
Oni 30 lat temu zburzyli wielki mur
Wielki Mur Chiński?? .. no co ty nie powiesz ... Eh?

Cytat:
Nikomu nie wydało się dziwne, że nagle UE klaszcze PiSowi za robotę?
Ja nawet jestem zdania, że to wszystko może być akcja za poduszczeniem pewnych sił naczelnych w UE Rolling Eyes
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1863
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:56, 10 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie zapomniałem, u nas taki miód 500+ i wchuj pracy. Z Twoim podejściem ortodoksyjnego katolika to raczej nie te światy kolego. Nie mur chiński tylko berliński
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 789
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:59, 10 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co ma do tej całej sytuacji ...zburzenie muru ..berlińskiego , kolego Eh? ?? Shocked
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1776
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:59, 11 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
No nie zapomniałem, u nas taki miód 500+ i wchuj pracy. Z Twoim podejściem ortodoksyjnego katolika to raczej nie te światy kolego. Nie mur chiński tylko berliński


napisz dużymi literami, gdzie jest praca? do której ciągną rzesze z wąskiego rocznika. Bo jak pokażesz starców to dam ci napiwek.
I zamiast używać wyrazów, użyj wreszcie mózgu i wykorzystaj jego, być może utajone jeszcze, pokłady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1863
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:01, 11 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oko napisał:
p4lm napisał:
No nie zapomniałem, u nas taki miód 500+ i wchuj pracy. Z Twoim podejściem ortodoksyjnego katolika to raczej nie te światy kolego. Nie mur chiński tylko berliński


napisz dużymi literami, gdzie jest praca? do której ciągną rzesze z wąskiego rocznika. Bo jak pokażesz starców to dam ci napiwek.
I zamiast używać wyrazów, użyj wreszcie mózgu i wykorzystaj jego, być może utajone jeszcze, pokłady.


a Ty się kurwa naucz w końcu co to jest IRONIA łebie skończony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1776
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:05, 11 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
oko napisał:
p4lm napisał:
No nie zapomniałem, u nas taki miód 500+ i wchuj pracy. Z Twoim podejściem ortodoksyjnego katolika to raczej nie te światy kolego. Nie mur chiński tylko berliński


napisz dużymi literami, gdzie jest praca? do której ciągną rzesze z wąskiego rocznika. Bo jak pokażesz starców to dam ci napiwek.
I zamiast używać wyrazów, użyj wreszcie mózgu i wykorzystaj jego, być może utajone jeszcze, pokłady.


a Ty się kurwa naucz w końcu co to jest IRONIA łebie skończony

twój poziom przerasta czytających, więc zamiast pisać wyrazy' pisz kiedy ironizujesz
używaj więc mózgu
choć z tym będziesz miał kłopot, skoro

p4lm napisał:

Tak jak mówiłem i nigdy zdania nie zmienię - Polska jest mentalnie 50-60 lat za zachodnią cywilizacją. Oni 30 lat temu zburzyli wielki mur, my dopiero wybudujemy.


oni zburzyli, my budujemy
..... ile jesteś lat za jaką cywilizacją?

raczej wróć do norki, listków na zimę dozbieraj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:47, 11 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba już wiadomo o co chodzi z tą Białorusią.
Chodzi o skłócenie Polski z Rosją. Tutaj prawdopodobnie jest walka o to, kto podpisze z Polską kolejny wieloloetni kontrakt na gaz. A kontrakt obowiązuje do końca 2022.
Skłócenie nas z Rosją, która może dać najniższą ofertę jest na rękę wszystkim, Niemcom, Amerykanom czy Norwegom.
Jeżeli dobrze skłócą nas z Ruskimi, to Polska nie przedłuży kontraktu i będziemy bulić za gaz jak za zboże.
W najlepszym wypadku Norwegom lub Niemcom, w najgorszym będzie wożony statkami z Ameryki.

https://forsal.pl/gospodarka/aktualnosci.....romem.html

https://biznesalert.pl/dostawy-gazu-do-p.....nergetyka/

Polska chce budować mur na granicy z Białorusią do połowy 2022. Czyli planowana jest eskalacja tego konfliktu na rok 2022 czyli na rok podpisywania kontraktów na dostawę gazu.
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:08, 11 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aquatro, chcą do UE, bo jest najlepiej i najbliżej. To nie są uchodźcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:37, 11 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
chcą do UE
Powtarzam- gówno mnie obchodzi, co oni "chcą". Confused Laughing
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:06, 11 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Chyba już wiadomo o co chodzi z tą Białorusią.
Chodzi o skłócenie Polski z Rosją. Tutaj prawdopodobnie jest walka o to, kto podpisze z Polską kolejny wieloloetni kontrakt na gaz. A kontrakt obowiązuje do końca 2022.


A to my nie jesteśmy z ta Rosją skłóceni? Tu chodzi o coś innego. Po upadku Imperium United Satan of America następuje dzielenie łupów i tworzenie się kolejnych struktur które w najbliższym czasie będą pretendować do roli światowego lidera.
Owe przepychanki na granicy Polsko-Białoruskiej są kolejnym krokiem do zamiany UE w jedno państwo. Co jest na rękę Ruskim , jeśli rolę przewodnią będą mieli Niemcy co jest bardzo prawdopodobne . UE musi ewoluować w jedno państwo gdyż tylko wtedy będzie mogła konkurować z Chińskim Smokiem który wysuwa się na czoło peletonu. Rosja choć silna, to i granicząca z Chinami rozumie swoją sytuację którą musi wykorzystać, nie będzie numerem jeden, ale będzie łącznikiem między ChRL a UE .

Nowe państwa Osi ; Bruksela - Moskwa - Pekin.
Zarząd korporacyjny, plutokracja na miarę XXI wieku.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:18, 11 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomińmy fakt, że pis z konfabulacją cofa nas wstecz ekonomicznie i ideologicznie o jakieś 30-50 lat, robiąc wiochę i zamęt, ale średniowiecze partacza baćki przytłacza mocniej: https://mobile.twitter.com/nexta_tv/status/1458781442650034177

tym bardziej że białoczerwone śmiecie starają się przedstawić obronę granic wyłącznie z perspektywy bohaterów w mundurach broniących ojczyzny.

Podejrzewam, że już ponad setka trupów po stronie białorusi, m.in. pływające zwłoki w rzece, ogolem kryzys humanitarny i najwazniejsze KTO ich wydymał przysyłając tu w tak niefortunnym czasie. A Putin sobie jaja z łukaszenki robi wysyłając bombowce TU22M3 z ładunkiem jądrowym nad Białoruś. No i dzikusy z ich sluzb strzelają poki co ślepakami, o przemocy wobec ofiar nawet nie nadmieniam, bo wiadomo.
Ordel napisał:
Owe przepychanki na granicy Polsko-Białoruskiej są kolejnym krokiem do zamiany UE w jedno państwo. Co jest na rękę Ruskim , jeśli rolę przewodnią będą mieli Niemcy co jest bardzo prawdopodobne
Dolny Śląsk, Wielkopolska oraz Pomorze kwalifikują się do strefy ekonomicznej Unii. No i trochę obszar aż po Kraków. Reszta Polski ssie, w tym najmocniej, tak patologicznie wręcz - Warszawa. Równie dobrze mozna dzis śmiało postawić zasieki w środku kraju odzielające patologię-biedę od normalności - z korzyścią rzecz jasna dla zachodnich regionów w Polsce i UE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 789
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:20, 11 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie tak jak przepowiada Korwin - za dwa lata wojska rosyjskie będą stały na zachodniej granicy białoruskiej (przyjadą ustabilizować kryzys -wypchną resztki 'imigrantów' do Polski, i kryzys zostanie tym samym zakończony), a manhatański dupocwel będzie jak zwykle szczekał -że to wina faszystów z konfederacji Confused Rolling Eyes
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:08, 12 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
Polska jest mentalnie 50-60 lat za zachodnią cywilizacją. Oni 30 lat temu zburzyli wielki mur, my dopiero wybudujemy.
Akurat tu się mylisz, my już dawno wyrośliśmy z komunizmu a zachód dopiero się z nim obwąchuje, jak zrobią sobie trzeci świat to sie obudzą, tylko że szkoda że nas w to znowu wciągną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1776
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:12, 12 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i w taki oto sposób, pięknie zrównoważony, oczywisty i godny, zafunkcjonował nowy temat, którym należy się ekscytować identycznie jak poprzednimi.
Zakładanie szmat, dysputy o składzie preparatów i ilości zgonów, stały się na tyle nudne, że trzeba było uruchomić nowe spojrzenie na rzeczywistość.
Jakże banalne byłoby wyjawienie tego, że jesteście w czarnej dupie i że brak z niej wyjścia. Masa musi myśleć, wymyślając swoją przyszłość wedle podawanych jej wiadomości i obowiązujących ją reguł.
To zaś, że kontekst wydarzeń jest spójny, to już inna sprawa. Inna, bo zajmują się nią ci, których te sprawy obchodzą. Masa musi od biedy analizować i, jak na masę wiążącą przystało, być spoiwem zaplanowanych planów.
Zalecam oglądanie nowego serialu z nową bohaterką. Gdyby co, to wynik jedynie tego, że "ci" zawsze promują swoich w taki sposób. Jednym kręcą teledyski, innym dają role a jeszcze innym nagrody. Byleby nagradzanym przysporzyć sławy i lepszego samopoczucia.
Oklepane to, prymitywne, ale działa.
A masa to wszystko ogląda i komentuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 789
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:21, 12 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oko napisał:
i w taki oto sposób, pięknie zrównoważony, oczywisty i godny, zafunkcjonował nowy temat, którym należy się ekscytować identycznie jak poprzednimi.
Nie wiem czy identycznie - ale czymś trzeba. Rolling Eyes
Cytat:
Zakładanie szmat, dysputy o składzie preparatów i ilości zgonów, stały się na tyle nudne, że trzeba było uruchomić nowe spojrzenie na rzeczywistość.
Jakże banalne byłoby wyjawienie tego, że jesteście w czarnej dupie i że brak z niej wyjścia. Masa musi myśleć, wymyślając swoją przyszłość wedle podawanych jej wiadomości i obowiązujących ją reguł.
To zaś, że kontekst wydarzeń jest spójny, to już inna sprawa. Inna, bo zajmują się nią ci, których te sprawy obchodzą. Masa musi od biedy analizować i, jak na masę wiążącą przystało, być spoiwem zaplanowanych planów.
Zalecam oglądanie nowego serialu z nową bohaterką. Gdyby co, to wynik jedynie tego, że "ci" zawsze promują swoich w taki sposób. Jednym kręcą teledyski, innym dają role a jeszcze innym nagrody. Byleby nagradzanym przysporzyć sławy i lepszego samopoczucia.
Oklepane to, prymitywne, ale działa.
A masa to wszystko ogląda i komentuje.
Nie wiem co ty tu jeszcze chłopie robisz .. ..na FORUM Confused Włazisz tu po to aby "ekscytować się" cudzą ekscytacją (?) ... scratch ..objawiać z objawioności swojej że tak nie wypada..nie należy (?) , ty znalazłeś trzecią drogę i zapraszasz innych na nią też ? Nauczaj mistrzu!

--- --- ---
Tymczasem prawdziwy stan wyjątkowy TRWA ..podobnie jak wojna - bez względu czy zostanie 'przedłużony' / 'ogłoszony' przez rząd w całym kraju, czy odwrotnie - będzie przemilczany, bagatelizowany, i zamiatany pod dywan:
Ta sytuacja, czy się to komuś podoba czy nie, nie skończy się dziś -ani jutro wieczorem Rolling Eyes
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Polska obowiązkowo przyjmnie imigrantów
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile