W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Polska obowiązkowo przyjmnie imigrantów  
Podobne tematy
NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie 2110
TAK dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie30bez ocen
imigranci wywołali zamieszki we Włoszech419
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 9299
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1864
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:51, 18 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasi to teraz sraczki mało nie dostaną bo się mówi więcej o Polsce i tacy dumni z siebie że coś robią, ale prawda jest taka że Polska jak zwykle nie bierze żadnego udziału w sprawie która ją BEZPOŚREDNIO dotyczy. Jedyne co Polacy mają robić to psikać gazem i łatać płoty, a rozmowy dorosłych odbywają się na linii Merkel - Łukaszenka i Macron - Putin. Na koniec Mati i Endriu dostaną wytyczne co robić, jak to Mati mówił - on przytuli każdą formę pomocy finansowej na sprawy na granicy, a reszta jest nieważna. Nie w każdym państwie i nie zawsze były matoły u władzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:20, 18 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes
Mylisz się kolego.

Przeklejam ciekawą rozmowę z pierdolni (lekko sformatowana i wyedytowana dla lepszej przejrzystości, treść i sens zachowane).



— @ NowaPolska : O co chodzi z tym całym cyrkiem na granicy? Kto tym kieruje i jaki ma cel? Wszedłem na youtube kanal tvp info a tam naglowki "Atakujoo Polske" "Polska broni granic UE" auuu. wtf? Moze ktos obszernie opisać? Nie wiem czy wyciągać mundur z szafy i spać w nim juz?

— @ J a s n y : To ja ci wyjaśnię, słuchaj uważnie. Za chwilę pojmniesz wszystko co powinieneś wiedzieć w tym temacie.

Jak wszystkim już na tym forum zapewne wiadomo
[jak widać nie wszystkim -przypis mój] - od kilku tygodni następuje zbliżenie polsko-białoruskie. Reszta pelikanów: od Youtuba po telewizję, od lewej po prawą stronę kręci się jak gówno w przeręblu i tonie w histerii "wojennej".
Zbliżenie polsko-białoruskie zostanie zwieńczone definitywnym zamknięciem granicy, na myśl o czym już srają po nogawkach: Unia oraz Rosja. Stąd ich nerwowa dyplomacja: Merkel z Putinem ponad głowami Kaczora i Łukaszenki. To już przeciwne obozy. Żadnego przemytu kobiet z dziećmi do Niemieckich burdeli też nie będzie.

Munduru z szafy nie wyjmuj.



— @ NowaPolska : A czemu granice? Czy na zamknieciu tylko to sie skonczy?
— @ J a s n y : Nie mój drogi - od zamknięcia dopiero się zacznie sunny . I to GRUBO. Surprised



— @ NowaPolska : Jak uwazasz jaki bedzie przebieg? Czy w tym roku cos sie wydarzy a moze w kolejnym?

— @ J a s n y : Jak stwierdził radzio Stasiu : na froncie wschodnim ostatnie słowo ma zwyczajowo dziadek Mróz. Teraz wszystko zależy od pogody. Niestety migranci-miglanci , migają się od wykonywania przydzielonych im obowiązków ,i podobno dość niechętnie szturmują granice. W sukurs przyjść jednak może globalne ocieplenie. sunny

Zewsząd słyszę ciągłe pierdolamento jakie to złe i jak to trzeba z tym walczyć.. Prawda jest taka że globalne ocieplenie to największe dobrodziejstwo jakie człowiek dał tej planecie Surprised




— @ NowaPolska : Czy wedlug Ciebie dojdzie do konfliktu zbrojnego?

— @ J a s n y : o czym ty pierdolisz... przeczytałeś uważnie wszystko co pisałem?

...może co najwyżej dojść do jakichś pozorowanych działań zbrojnych.. Klasyczny hoax.

Oczywiście "migranci" pewnie się tam od czasu do czasu jakoś przemykają..Rolling Eyes I z tym trzeba bezwzględnie walczyć.. To dezercja !!!

Wielkim problemem logistycznym jest utrzymanie tej niesubordynowanej tłuszczy w ryzach.. To wielkie wyzwanie - przede wszystkim dla białoruskich kamratów.

To już wiadomo po co głównie kaczor zamawiał tyle ciężkiego sprzętu bojowego do tłumienia protestów Smile => https://www.youtube.com/watch?v=wrmJZ2YGNGo
( Przyjrzyjcie się zresztą sami : gdzie oni tę wodę leją. Mamy też z góry info o tym, że o OKREŚLONEJ GODZINIE będzie taki to a taki - szturm imigrantów Smile )





I myślę że tak należy na to patrzeć.. Jeżeli ktoś nie bierze powyższego pod uwagę - to po prostu ma niepełny obraz wydarzeń i tego co się dzieje. Błądzi jak dziecko we mgle, myląc pozory ze zjawiskami. Razz
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 789
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:03, 28 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Szacunek że masz taką odwagę mówić prawdę, w czasach gdzie hipokryzja i obłuda sięgają zenitu.
Cytat:
@Dziki mówi to, co myśli każdy człowiek używający mózgu lub nie umoczony pieniędzmi aby gadać coś sprzecznego z logiką

_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:46, 28 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Intryguja mnie te telefony uchodzcow. Gdzie je laduja i gdzie za nie placa ? Czy nie sa to piloty do jakiejs broni komputerowej ? Moze to byc bron mikrofalowa i satelitarny podglad.

Polscy inzynierowie zarabiaja teraz u kazdego !!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MENTAT




Dołączył: 24 Lis 2020
Posty: 168
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:52, 01 Gru '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

Ta granica jest tak samo twoja, jak i moja. Tak samo jak ty masz prawo go nie wpuszczać, tak samo ja mam prawo go wpuścić - i co z tym fantem zrobimy?


Ale że co ... chciałbyś naprawdę wpuścić ....wszystkich? Jak leci?? Albo najpierw wpuścić - a potem dopiero myśleć kogo odesłać z powrotem, bo się jednak nie nadaje.. (?)


Cytat:
Wytłumacz mi, prostaku, dlaczego ksenofobia i rasizm na być większym ambasadorem kraju w którym obaj się urodziliśmy niż tolerancja i empatia.

A kto mówi że mój głos liczy się bardziej? Robimy głosowanie i decyduje większość, w końcu na tym polega demokracja, co nie - i niczyj głos nie jest ważniejszy Shame on you .. Tylko sęk w tym że cały czas słyszę nawoływania: to z jednej, to z drugiej strony - ale żadna opcja się ciągle ilościowo nie policzyła. Ciekawe dlaczego Think .. Czyżby lud zapomniał o zasadach demokracji?

No tylko że tu dochodzimy do kolejnego sedna problemu z dupokracją.. Drugiego dna. Takie głosowanie - wpuszczać czy nie ...tych którzy stoją pod płotem i mar-zną — byłoby strasznie ..hmmm ..mało pijarowe, co nie. Co na to opinia międzynarodowa ... "Co jest z tymi Polakami nie tak!? Urządzają sobie głosowania czy wpuścić i pomóc strudzonym wędrowcom Shocked " .. Jak by to wyglądało! Surprised
No tylko że z kolei ja tu czegoś nie rozumiem: to w końcu jest ta demokracja, czy nie? scratch

Wychodzi na to, że w tym wypadku nie ma czegoś takiego.. W tym wypadku lepiej zdać się na wolę grupy trzymającej władzę. Niech nie decyduje ludność tubylcza obszaru przemarszu - tylko INTERPRETATOR "Prawa" . Dla dobra ludności tubylczej - bo tylko by się ona wygłupiła ,i by się ośmieszyła -i stała by się komuś obrzydła , gdyby demokratycznie urządziła referendum w tej sprawie......a przynajmniej wychodzi na to że ktoś zadecydował iż tak będzie jednak wygodniej.. !! (Laughing tongue .. a zatem jeszcze raz : otóż i macie swoją "demokrację"!)

Swoją drogą to niesamowite jak na tym forum można na dzień dobry dostać bana, i limit 1 posta. Laughing .. To jest ta twoja słynna gościnność i wyrozumiałość ..(?) Na forum mnie wpuściłeś - ale nic więcej niż jedna kromka chleba dziennie Shame on you -no i kubek pierdolnianych popłuczyn jeżeli jeszcze mało!
-A jak coś się nie podoba: to rów przydrożny do spania jest i masz prawo się człowieku nie odzywać...

Laughing

Ciekawe czy tak samo traktowałbyś tych imigrantów jak nowych przybyszy na swoim forum ? Rolling Eyes Idea
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:44, 01 Gru '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imigranci nigdzie nie nadaja sie do zadnej roboty. Wymagaja oprzatania i dostepu do broni, bo sie boja. Dzieci im sie rodza kilka razy do roku. Chca je uczyc angielskiego i ubierania sie. Pieniadze maja ze swoich krajow macierzystych tez w razie potrzeby. Wszyscy sie pchaja do telewizji, to jest wladza ! Kino dawno juz rzadzi. W telewizji sie zdobywa niesamowita elokwencje - na wała !!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:57, 01 Gru '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MENTAT napisał:
Bimi napisał:

Ta granica jest tak samo twoja, jak i moja. Tak samo jak ty masz prawo go nie wpuszczać, tak samo ja mam prawo go wpuścić - i co z tym fantem zrobimy?


Ale że co ... chciałbyś naprawdę wpuścić ....wszystkich? Jak leci?? Albo najpierw wpuścić - a potem dopiero myśleć kogo odesłać z powrotem, bo się jednak nie nadaje.. (?)


nie kurwa, tylko zaszczepionych Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Polska obowiązkowo przyjmnie imigrantów
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile