W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Polska obowiązkowo przyjmnie imigrantów  
Podobne tematy
NIE dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie 2110
TAK dla imigrantów w Polsce. Uzasadnienie30bez ocen
imigranci wywołali zamieszki we Włoszech419
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 9295
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 789
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:05, 15 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
emisariusz napisał:
de93ial napisał:
Ciebie to jednak dupa boli, że ktoś patrzy na coś z nieco innej perspektywy.
Mylisz Zjawiska. ... I nie zaczepiaj mnie jeśli nie masz do przedstawienia żadnej ekscytującej opinii w temacie, to nie miejsce na prywatne pogaduszki.

Ty zacząłeś. To teraz masz.

Nie przypominam sobie abym ciebie kiedykolwiek zaczepiał...


--- --- --- Tymczasem głęboko w króliczej norze :
ej,
Słuchajcie !! - to jest dopiero pojebana akcja. No mówię wam - PETARDA!! Coś takiego o czym nie wiadomo nawet czy głośno mówić Shocked
Kaczor dogadany z Łukaszenką? Brzmi absurdalnie ? - 2 minuty, PLAY


W sumie jak to usłyszałem to też sobie pomyślałem .. no bzdura!! Gdzie... ... Ale nie zawsze rzecz jest taka, na jaką wygląda. Im więcej nad tym myślę, tym koncepcja dilu Łukaszenki z Kaczyńskim wydaje się coraz ciekawsza.. A wiadomo - tylko prawda jest ciekawa Surprised Kaczyński razem z Baćką zasadzają fałszywą flagę w zasrane dupska w-a-s-p'ów. bounce



--- --- ---
Cytat:
Wierzę, że ktoś po polskiej stronie rozważa starannie przygotowaną rozmowę telefoniczną Kaczyńskiego z Putinem. Po rosyjskiej stronie rozważają wszystko... A kto miałby rozmawiać z Łukaszenką?
"- Jeśli chodzi o ten ludzki element, to mówię, że zależy absolutnie panu prezydentowi Łukaszence na interesie Białorusi, to widać. I widać to, że jest człowiekiem takim ciepłym - komentował w 2016 r. Stanisław Karczewski. - Moja rozmowa z Aleksandrem Łukaszenką była dobra, serdeczna i długa, trwała grubo ponad godzinę. Rozmawiałem z nim o polityce, o naszych relacjach".
Już za późno panie Masny... Ma pan nieaktualne, przeterminowane info !!!


_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:48, 15 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak na marginesie to klasyczny konflikt zbrojny "u nas" wcale by mnie jakoś nie zasmucił Wink . Nawet jakby mnie mieli powołać i byłoby większe ryzyko odjebania niż przy szczepionce, ale chociaż broń będę miał Laughing .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1863
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:29, 15 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aximia napisał:
Cześć wszystkim

zapodaję bieżące info z #granicy na twitterze, niestety filmików nie mogę wklejać do prawdy2 bo są z telegramu i mają dziwny format

https://twitter.com/Aximia2


aximia, Ty tym swoim portalem reprezentujesz dialog białoruski, czyli to co Łukaszenka mówi swoim ludziom jaka jest jego prawda na granicy.
Zastanów się, czy to że znasz jęz. rosyjski i masz łatwiejszy dostęp do ich mediów czyni Ciebie OBIEKTYWNYM źródłem informacji. Ja twierdzę że nie.
Pamiętam jak niejednokrotnie zamieszczałaś siejące zamęt materiały, które u nas nigdy się nie potwierdziły , ani nie sprawdziły.
Jeżeli chcesz zaistnieć to pewnie jakieś grono odbiorców będziesz miała, ale miej też świadomość, że w tym momencie reprezentujesz interesy Białorusi pokazując ich stronę dialogu, okraszając jeszcze swoimi komentarzami.
Materiały o rzekomej zgodzie Berlina na przepuszczenie migrantów przez Polskę były od razu negowane przez Niemców, ale Ty siejesz zamęt kobieto.
Dla dobra sprawy i tych ludzi będzie lepiej jak wszyscy zrozumieją że sytuacja wymaga ich odwrotu , ale tacy jak Ty tego nie ułatwiają.
Kogo i do czego chcesz przekonać swoich widzów? Nie rozumiem tych wstawek z czołgami na transportach. Manewry logistyczne w wojsku są bieżącym tematem i na porządku dziennym, ale Ty szukasz sensacji , a wręcz mógłbym zaryzykować stwierdzenie że podżegasz do wojny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:41, 15 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że w końcu Wojsko Polskie ma przeciwnika, którego jest w stanie pokonać.
Wreszcie może się wykazać w walce - nic dziwnego że cały Naród taki podjarany, bo nie mieliśmy tak wielkiego sukcesu militarnego do bitwy pod Grunwaldem. Tysiące muzułmanów szturmują nasze granice, a my z powodzeniem dajemy im odpór - nawet Sobieski tyle nie dokonał.
Do tego nasz katolicki Naród - spod wezwania Świętej Marii Dziewicy i Serca Jezusa Króla Polski, prezentuje postawę godną prawdziwego Samarytanina!

Wy to kurwa naprawdę wstydu nie macie, żeby się aż tak uzewnętrzniać z tym waszym dzikim prymitywizmem.
Potem się kurwa dziwicie, że ja gardzę "Polakami".
Powiedzcie mi, jak uczciwy, zdrowy na umyśle i wyposażony w empatię człowiek może nie gardzić takim wynaturzonym, pełnym zawiści bydłem jak wy?
Pedofile to przy was baranki boże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1060
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:12, 15 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większego pierdolamento to już dawno nie słyszałem.. Nie zesraj sie przypadkiem...



uczciwy, zdrowy na umyśle i wyposażony w empatię człowiek napisał:
Wy to kurwa naprawdę wstydu nie macie, żeby się aż tak uzewnętrzniać z tym waszym dzikim prymitywizmem.
A ty to chyba wstydu nie masz, żeby się tak bezpruderyjnie uzewnętrzniać z tym twoim dzikim zjebizmem. Surprised

Cytat:
Pedofile to przy was baranki boże.
Długo nad tym myślałeś? Rolling Eyes
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:17, 15 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ty się nie zesraj - tak się boisz tych emigrantów...

Z obrzydzenia cudzą podłością nikt się jeszcze nigdy zesrał - a ze strachu nie raz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MENTAT




Dołączył: 24 Lis 2020
Posty: 168
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:38, 15 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
To ty się nie zesraj - tak się boisz tych emigrantów...

Z obrzydzenia cudzą podłością nikt się jeszcze nigdy zesrał - a ze strachu nie raz.
Szantaż emocjonalny??
Słabe to.

Może ktoś się brzydzić tych łapserdaków tak samo, jak ty się brzydzisz antyimigrantów Surprised Idea . Nie chcesz mieć z gównem do czynienia - nie jesteś odważnym mężczyznom ! Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:52, 15 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
aximia napisał:
Cześć wszystkim

zapodaję bieżące info z #granicy na twitterze, niestety filmików nie mogę wklejać do prawdy2 bo są z telegramu i mają dziwny format

https://twitter.com/Aximia2


aximia, Ty tym swoim portalem reprezentujesz dialog białoruski, czyli to co Łukaszenka mówi swoim ludziom jaka jest jego prawda na granicy.
Zastanów się, czy to że znasz jęz. rosyjski i masz łatwiejszy dostęp do ich mediów czyni Ciebie OBIEKTYWNYM źródłem informacji. Ja twierdzę że nie.
Pamiętam jak niejednokrotnie zamieszczałaś siejące zamęt materiały, które u nas nigdy się nie potwierdziły , ani nie sprawdziły.
Jeżeli chcesz zaistnieć to pewnie jakieś grono odbiorców będziesz miała, ale miej też świadomość, że w tym momencie reprezentujesz interesy Białorusi pokazując ich stronę dialogu, okraszając jeszcze swoimi komentarzami.
Materiały o rzekomej zgodzie Berlina na przepuszczenie migrantów przez Polskę były od razu negowane przez Niemców, ale Ty siejesz zamęt kobieto.
Dla dobra sprawy i tych ludzi będzie lepiej jak wszyscy zrozumieją że sytuacja wymaga ich odwrotu , ale tacy jak Ty tego nie ułatwiają.
Kogo i do czego chcesz przekonać swoich widzów? Nie rozumiem tych wstawek z czołgami na transportach. Manewry logistyczne w wojsku są bieżącym tematem i na porządku dziennym, ale Ty szukasz sensacji , a wręcz mógłbym zaryzykować stwierdzenie że podżegasz do wojny.


nie oglądaj, wysyłam filmiki z telegramu w temacie a co ty z tego wyinterpretujesz to już twoja projekcja nie moja, nie ma czasu każdego jednego newsa przeżuwać 100 razy, to nie PAP i reuters, żyjemy w świecie post prawdy , jeśli jak z niemcami okazuje się że nie było potwierdzone,o czym zresztą napisałam to tu ważna jest informacja o samej próbie wprowadzenia zamętu wśród migrantów przez przekazanie tej fałszywej informacji., meta dana taka, napisz coś ciekawego sam zamiast się przywalać do mnie
wsio
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 15 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MENTAT napisał:
Może ktoś się brzydzić tych łapserdaków tak samo, jak ty się brzydzisz antyimigrantów Surprised Idea . Nie chcesz mieć z gównem do czynienia - nie jesteś odważnym mężczyznom ! Laughing

Każdy się może brzydzić tego, czego tylko zapragnie - wolny kraj.

Co innego jak zaczyna stosować terror i demonizować drugiego człowieka, tylko dlatego, że ten próbuje przekroczyć jakąś jego wyimaginowaną granicę.

Ta granica jest tak samo twoja, jak i moja. Tak samo jak ty masz prawo go nie wpuszczać, tak samo ja mam prawo go wpuści - i co z tym fantem zrobimy?

Wytłumacz mi, prostaku, dlaczego ksenofobia i rasizm na być większym ambasadorem kraju w którym obaj się urodziliśmy niż tolerancja i empatia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1863
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:04, 15 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież gdyby chcieli tym ludziom pomóc to by ich puścili przez Ukrainę, oni wcale nie chcą do naszego dziadowskiego kraju rządzonego przez bandytów.
Łukaszenka robi z siebie większego pajaca niż gdyby ich w ogóle nie przygarnął do kraju. Z jednej strony niby chce im pomóc, a z drugiej jest dłuugi las, i wchuj wojska , kilku kopaczy dołów.
Przejebane mają. Ja bym zamówił pociągi i pod eskortą podwiózł Niemcom za te gierki z Nord Stream2. Nie wiem z czym te patole jeszcze się pierdolą. To tylko pokazuje, że ludność to tylko dla nich pionki na szachownicy, a tutaj to już bardziej perfidnie nie można było.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:08, 16 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
Przecież gdyby chcieli tym ludziom pomóc to by ich puścili przez Ukrainę, oni wcale nie chcą do naszego dziadowskiego kraju rządzonego przez bandytów.
Już raz to mówiłem ,ale powtórzę jeszcze raz - gówno mnie obchodzi co oni "chcą" (albo czego nie chcą).

(( Dobrze że Niemcy nie są krajem rządzonym przez bandytów. Rolling Eyes (Laughing) ))

Cytat:
Ja bym zamówił pociągi i pod eskortą podwiózł Niemcom za te gierki
...i wyrzucił im pod granicą, jak kukułcze jajo. Innymi słowy zrobiłbyś Niemcom dokładnie to samo , co Łukaszenka robi nam. Confused .."jak pionki na szachownicy" Confused Czy można bardziej perfidnie ?

A ta spierdolina bimi, stary kastrat, pieje coś o jakichś "wyimaginowanych" granicach.. <- że to granice perfidii przekracza. scratch


Pytanie: Czy w ten sposób nie zrobiłbyś z siebie większego pajaca niż gdybyś ich w ogóle nie przygarnął do kraju ??







Zdecyduj się chłopino - bo pierdolisz raz tak ...a raz odwrotnie. Tylko weź się najpierw dobrze zastanów co wyznajesz. Laughing

Cytat:
Z jednej strony niby chce im pomóc,
...że niby jak chce im pomóc? wciągając na lewe sanki??

Powtarzam ci jeszcze raz : przemyśl sobie kurła co ty pierdolisz, ale tak po kolei..
I nie spiesz się.


Cytat:
Nie wiem z czym te patole jeszcze się pierdolą.
Słuchaj kurwiu, bo nie wiem ile można powtarzać na okrągło:

1.
tentego napisał:
Każdy logicznie myślący człowiek doskonale wie, że imigranci chcą do Niemiec. Więc chyba trzeba się zastanowić czy my ich nie chcemy do nas przyjąć czy może nie chcemy żeby sobie przez nasze podwórko przeszli do sąsiada, który może sobie nie życzyć takich akcji. Dlatego problem nie jest zerojedynkowy jak to niektórzy programiści na tym forum sobie wyobrażają. W czasach gdy służyłem w SG imigranci próbowali przedostać się z Polski do Czech a potem dalej do Austrii. Zgadnijcie co robili Czesi, którzy wyłapywali takich imigrantów po swojej stronie? Przywozili ich ładnie do nas bo nasz problem był nie ich.

2.
Goniec Króla napisał:
Cytat:
Każdy logicznie myślący człowiek doskonale wie, że imigranci chcą do Niemiec. Więc chyba trzeba się zastanowić czy my ich nie chcemy do nas przyjąć czy może nie chcemy żeby sobie przez nasze podwórko przeszli do sąsiada,
Każdy logicznie myślący człowiek doskonale wie , że po pierwsze żadne "Niemcy" nie zdeklarowały się że ich wszystkich do siebie przyjmą -i jak dotąd nie dały żadnych gwarancji że się to tałatajstwo z ich terytorium nie zacznie po pewnym czasie rozłazić jak szarańcza Surprised . Zejdź na ziemię.

3.
Goniec Króla napisał:
Cytat:
Zgadnijcie co robili Czesi, którzy wyłapywali takich imigrantów po swojej stronie? Przywozili ich ładnie do nas bo nasz problem był nie ich.
No i prawidłowo. Teraz to jest problem Łukaszenki - a my chcemy zrobić żeby to był problem Niemiec - no i w efekcie również nasz Rolling Eyes




Bimi napisał:
Co innego jak zaczyna stosować terror
..że niby KTO stosuje terror - i na czym, ów terror polega, he? misiu ptysiu??







Irak już zapowiedział, że jest gotów odwieźć swoich obywateli. Łukaszenka trochę jeszcze się poodgraża, i pewnie zacznie ich odwozić do ich krajów, w tym głównie Iraku i Syrii. Co z Afgańczykami nie wiadomo.

No tego jednego dzieciaka - faktycznie szkoda... Ale "imigranci " nie są w ciemię bici - jak się powszechnie mówi o tym że dali się tak łatwo nabrać na lewe ogłoszenia z Internetów - i dobrze wiedzą kogo mają dać na czoło peletonu.



radzio Michalkiewicz mądrze mówi , prawicowo, .... ale nie wie wszystkiego .. Kiedy się zsumuje z tym co on mówi, że akcja jest animowana przez Kaczora dyktatora i dyktatora Łukaszenkę wespół w zespół , sprawa staje się oczywista:

PLAY


W skrócie , bo wam to trzeba wszystko jak abel krowie na rowie: Trwałe zamknięcie granicy polsko białoruskiej ugodzi zarówno w Unię jak i w Rosję. Sojusz Polsko-Białoruski tworzy silny organizm tranzytowy - i zablokowanie go odczuje boleśnie cała Zachodnia Unia, jak też z drugiej strony Rosja. Very Happy


z ostatniej chwili : Łukaszenka ogłosił że będzie pomagał przyjezdnym- w....powrocie do domu .. No ! - i taką pomoc to ja rozumiem Very Happy palmerkoo Surprised
PLAY

_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1863
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:19, 16 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goniec Króla napisał:
p4lm napisał:
Przecież gdyby chcieli tym ludziom pomóc to by ich puścili przez Ukrainę, oni wcale nie chcą do naszego dziadowskiego kraju rządzonego przez bandytów.
Już raz to mówiłem ,ale powtórzę jeszcze raz - gówno mnie obchodzi co oni "chcą" (albo czego nie chcą).

(( Dobrze że Niemcy nie są krajem rządzonym przez bandytów. Rolling Eyes (Laughing) ))

Cytat:
Ja bym zamówił pociągi i pod eskortą podwiózł Niemcom za te gierki
...i wyrzucił im pod granicą, jak kukułcze jajo. Innymi słowy zrobiłbyś Niemcom dokładnie to samo , co Łukaszenka robi nam. Confused .."jak pionki na szachownicy" Confused Czy można bardziej perfidnie ?



Nie no lepiej żeby tam siedzieli na granicy i umierali z wyziębienia i głodu. Niemcy jako najbogatszy kraj tego kontynentu przyjmuje z otwartymi rękami wszystkich co mają 2 ręce, może być nawet obłęd w oczach. My nawet gdybyśmy chcieli ich przyjąc to i tak stąd spierdolą. Nie zmieniam zdania, cały czas mam ten sam dialog tylko czytaj ze zrozumieniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2991
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:59, 16 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emisariusz napisał:

Nie przypominam sobie abym ciebie kiedykolwiek zaczepiał...


Pamięć dobra ale wybiórcza? Nic nowego.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:03, 16 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chaotyczna.emocjonalna interwencja polskich żołnierzy tej nocy na granicy z
https://twitter.com/Aximia2/status/1460517762560925703
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1776
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:36, 16 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aximia napisał:
Chaotyczna.emocjonalna interwencja polskich żołnierzy tej nocy na granicy z
https://twitter.com/Aximia2/status/1460517762560925703


może by doszukać się powodów tego, że polscy żołnierze interweniują chaotycznie i emocjonalnie? żołnierz z takimi cechami, czy to jeszcze żołnierz?
kto dowodzi, jakie rozkazy...może z tej strony?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 789
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:21, 16 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
Niemcy jako najbogatszy kraj tego kontynentu przyjmuje z otwartymi rękami wszystkich co mają 2 ręce, może być nawet obłęd w oczach.

Ta sytuacja nie będzie trwała wiecznie . Jakbyś kurwa nie wiedział - to idzie kryzys (gospodarczo-finansowy) - i wkrótce Niemcy zaczną wypierdalać ze swojego terytorium element zbędny. Ale takie ciućmoki jak ty, patrzą co najwyżej na jeden tydzień do przodu ; bez ogarniania szerszego kontekstu geostrategicznego. Nie wspominając już o tym, że nie masz żadnego sposobu na oddzielenie z tej zgrai elementu kryminalnego.


aximia napisał:
Chaotyczna.emocjonalna interwencja polskich żołnierzy tej nocy na granicy z
https://twitter.com/Aximia2/status/1460517762560925703
oko napisał:
może by doszukać się powodów tego, że polscy żołnierze interweniują chaotycznie i emocjonalnie? żołnierz z takimi cechami, czy to jeszcze żołnierz?
kto dowodzi, jakie rozkazy...może z tej strony?

Ani chaotyczna -ani emocjonalna.. Tak się żołnierze nie zachowują ..a zatem => panowie ze służb, doskonale zdając sobie sprawę że są kamerkowani, wyzywają się od "białoruskich kurew" - i "kurew polskich". Zgodnie ze scenariuszem układu Kaczyński-Łukaszenko. Eskalacja "konfliktu" ma doprowadzić do całkowitego zamknięcia granic. Zgodnie z planem.

(( To oczywiście hipoteza robocza Rolling Eyes Very Happy ))

Ja tam temu kurwa kibicuję!
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1776
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:32, 16 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emisariusz napisał:
p4lm napisał:
Niemcy jako najbogatszy kraj tego kontynentu przyjmuje z otwartymi rękami wszystkich co mają 2 ręce, może być nawet obłęd w oczach.

Ta sytuacja nie będzie trwała wiecznie . Jakbyś kurwa nie wiedział - to idzie kryzys (gospodarczo-finansowy) - i wkrótce Niemcy zaczną wypierdalać ze swojego terytorium element zbędny. Ale takie ciućmoki jak ty, patrzą co najwyżej na jeden tydzień do przodu ; bez ogarniania szerszego kontekstu geostrategicznego. Nie wspominając już o tym, że nie masz żadnego sposobu na oddzielenie z tej zgrai elementu kryminalnego.


aximia napisał:
Chaotyczna.emocjonalna interwencja polskich żołnierzy tej nocy na granicy z
https://twitter.com/Aximia2/status/1460517762560925703
oko napisał:
może by doszukać się powodów tego, że polscy żołnierze interweniują chaotycznie i emocjonalnie? żołnierz z takimi cechami, czy to jeszcze żołnierz?
kto dowodzi, jakie rozkazy...może z tej strony?

Ani chaotyczna -ani emocjonalna.. Tak się żołnierze nie zachowują ..a zatem => panowie ze służb, doskonale zdając sobie sprawę że są kamerkowani, wyzywają się od "białoruskich kurew" - i "kurew polskich". Zgodnie ze scenariuszem układu Kaczyński-Łukaszenko. Eskalacja "konfliktu" ma doprowadzić do całkowitego zamknięcia granic. Zgodnie z planem.

(( To oczywiście hipoteza robocza Rolling Eyes Very Happy ))

Ja tam temu kurwa kibicuję!


lub innych zorganizowanych organizacji
to żenujące by tłumaczyć takie sprawy i wynikające z nich takie sytuacje.
aximia mogłaby rozszerzyć swoje obserwacje i podać choćby skąd to"wojsko"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1863
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:33, 16 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emisariusz napisał:
p4lm napisał:
Niemcy jako najbogatszy kraj tego kontynentu przyjmuje z otwartymi rękami wszystkich co mają 2 ręce, może być nawet obłęd w oczach.

Ta sytuacja nie będzie trwała wiecznie . Jakbyś kurwa nie wiedział - to idzie kryzys (gospodarczo-finansowy) - i wkrótce Niemcy zaczną wypierdalać ze swojego terytorium element zbędny. Ale takie ciućmoki jak ty, patrzą co najwyżej na jeden tydzień do przodu ; bez ogarniania szerszego kontekstu geostrategicznego. Nie wspominając już o tym, że nie masz żadnego sposobu na oddzielenie z tej zgrai elementu kryminalnego.

!


To Ty czegoś nie rozumiesz. CO mnie obchodzi że do Niemca przyjdzie kryzys i będzie miał tak jak Polak teraz. Oni tego nie odczują bo mają AKTYWA w przeciwieństwie do nas.
Jeżeli ktoś może przyjąć ich do siebie to tylko oni, ale hipokrycie, i który rozpatruje rzeczywistość tylko przez pryzmat pieniędzy jednocześnie jadąc po systemie pieniężnym nie wytłumaczysz że tu chodzi o życie ludzkie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:03, 16 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a propos pedofili i "patrzenia tylko przez pryzmat" .. - chodzą słuchy że dzieci w rękach tzw. "emigrantów" zostały zamówione do Niemieckich burdeli Idea ... i co, nadal chcecie je tam wysyłać? Rolling Eyes Confused Shocked

Cytat:
To Ty czegoś nie rozumiesz.
Dobrze że wy wszystko rozumiecie.. Mógłbym tu zacząć piać na modłę tego bezmyślnego degenerata bimiego , tudzież innych manhatańskich ćwoków... .. Wykształceni kurwa jego mać pacyfiści, otwarci na ludzi humanitaryści !!
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:34, 16 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli dziś się potwierdziło, że "operacja śluza" istnieje naprawdę i dzieje się na granicy UE. Póki co rząd karaczana II pręży muskuły i udowadnia, że tamci są leszczami. Jednak narracja może się zmienić gdy po stronie białoruskiej zaczną się dantejskie sceny w sensie dalsze prowokacje specnaz, asam, katastrofa humanitarna itp. Najgorsze jest w tym wszystkim to, że ten kurdupel z płaszczakiem nie zdążyli zrobić muru wcześniej i nie wpuścili pudelka do relacjonowania zdarzeń, prócz tego Kreml leci w taką samą narrację jak Białoruś. Mądry rząd(nie idioci) powinien teraz zaapelować do UE o przysłanie wojsk, SG albo frontexu - by nie było wątpliwości - dodatkowo sporych kolumn pomocy humanitarnej. Przynajmniej tak po swojemu rozumuję.

Granatów hukowych nie widziałem, cały czas szukam, ale ewidentnie ta k***** łukaszenko realizuje plan, za który powinien wisieć.
https://twitter.com/MSWiA_GOV_PL/status/.....SJqImx8%2F

Ordel napisał:
A tak na marginesie to klasyczny konflikt zbrojny "u nas" wcale by mnie jakoś nie zasmucił Wink . Nawet jakby mnie mieli powołać i byłoby większe ryzyko odjebania niż przy szczepionce, ale chociaż broń będę miał Laughing .
E tam, trzeba się bardziej szanować, po prostu lecisz na zachód las palmas wakacje i wyjebane, niech walczom za narut wybrany, by polska stała się polskom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:39, 16 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


https://twitter.com/MON_GOV_PL/status/14.....EsGe1ld%2F
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:23, 17 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są też granaty hukowe, https://twitter.com/nexta_tv/status/1460592071241351176
także nie ma złudzeń, że ten skur*ysyn baćka robi prowokacje za pomocą mięsa armatniego na wizie turystycznej w mińsku. Granaty hukowe biednych migrantów zmieniają perspektywę postrzegania tego konfliktu, a przynajmniej powinny - nawet w przypadku osób nie mających nic przeciwko nielegalnej imigracji. Zresztą UE już przyklepała sankcje, a czai się tylko ze względu na Putina i jego Tu22m3.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1863
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:56, 17 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po temacie? Obejrzyjcie filmik


https://wideo.wp.pl/bialorus-zabrala-imi.....151149697v
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:24, 18 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może ich zakopią gdzieś w lesie i po temacie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:31, 18 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NY - London - Warszawa:

Gdzieś się przewinęło, że UK wspierać chce też Ukrainę.
Jedyne co niepokoi, to że Ben jest mało rozmowny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Polska obowiązkowo przyjmnie imigrantów
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile