W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Chemitrails autostradą dla ufo  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Odsłon: 3246
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
owlik




Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 174
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 02:59, 17 Kwi '15   Temat postu: Chemitrails autostradą dla ufo Odpowiedz z cytatem

Nie uwierzę w kosmitów, dopóki ich nie zobaczę, ale relacje o statkach poruszających się w powietrzu w niezwykły sposób jestem skłonny uwierzyć.
Po obejrzeniu pewnego filmu podlinkowanego na prawda2 zacząłem poważnie traktować możliwość prawdziwości doniesień o chemitrails — wskazane zostało na nim to, czego mi dotąd brakowało. Brakowało mi powszechnie występujących dowodów. Podobno w laboratorium można zweryfikować, że włosy z głowy przeciętnego człowieka są poprzebijane setki razy opiłkami aluminium, a wcześniej tego nie było.

Moja hipoteza jest banalna:
Tak jak asfalt wylewa się na ziemię, aby samochody mogły się po niej szybko poruszać, tak rozpylanie metali umożliwia nieujawnianym statkom nowej generacji poruszać się po niebie. Może chodzi o przesyłanie do nich energii (np. elektrycznej), może chodzi o umożliwienie rozchodzenia się energii z tych statków w sposób zapewniający unoszenie się, a może samo to stanowi dla nich napęd.

Słabą stroną takiej hipotezy jest dysproporcja pomiędzy skalą chemitrails a obserwowaniem UFO. Spotkałem się z przypuszczeniem, że nawet obecnie linie lotnicze stosują już dodatkowo taki napęd. To tyle bajek na dziś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:10, 17 Kwi '15   Temat postu: Re: Chemitrails autostradą dla ufo Odpowiedz z cytatem

owlik napisał:
Nie uwierzę w kosmitów, dopóki ich nie zobaczę

A Antarktydę widziałeś? Albo bakterię, wirusa komputerowego, bądź swój mózg (bez urazy, niczego nie sugeruję Wink )?

Ja długo nie mogłem uwierzyć w chemitrails, nawet jak je widziałem na niebie.
Przełomem było gdy zobaczyłem dwa samoloty blisko siebie (zbliżone zoomem aparatu) na bezchmurnym niebie i jeden zostawiał długą na kilometry wyraźną smugę, a drugi nic, zera śladu. Nie można wytłumaczyć tego warunkami meteorologicznymi, nie ma takiej opcji, by była to zwykła smuga kondensacyjna.
Miałem na studiach meteorologię na niezłym poziomie, nie jestem ekspertem (wbrew temu, co się komuś może wydawać to skomplikowany przedmiot), ale uważam że mam jakieś pojęcie + wyobraźnię... i po prostu wiem, że coś rozpylają.

Nie mieści mi się tylko w głowie jak coś tak wielkiego umyka opinii publicznej, jakim cudem udaje im się utrzymać zasłonę milczenia w tym temacie. Czy ci piloci, obsługa techniczna, nałukofcy już są tak całkowicie zamknięci w lewej półkuli (system szkolnictwa kładzie nacisk na myślenie lewą półkulą mózgu, przy jednoczesnym ograniczeniu pracy prawej półkuli mózgu), tak wyprane mózgi mają, czy sparaliżowani strachem są, czy pieniądz ich tak omamił...???
Czemu nie dzielą się informacjami na tego typu forach, chociażby pisząc anonimowo, z jakiejś kafejki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:13, 17 Kwi '15   Temat postu: Re: Chemitrails autostradą dla ufo Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:
Nie mieści mi się tylko w głowie jak coś tak wielkiego umyka opinii publicznej, jakim cudem udaje im się utrzymać zasłonę milczenia w tym temacie. Czy ci piloci, obsługa techniczna, nałukofcy już są tak całkowicie zamknięci w lewej półkuli (system szkolnictwa kładzie nacisk na myślenie lewą półkulą mózgu, przy jednoczesnym ograniczeniu pracy prawej półkuli mózgu), tak wyprane mózgi mają, czy sparaliżowani strachem są, czy pieniądz ich tak omamił...???
Czemu nie dzielą się informacjami na tego typu forach, chociażby pisząc anonimowo, z jakiejś kafejki?


A może po prostu chemtrails, UFO i inne tego typu pierdoły to stek kretynizmów rozsiewanych w internecie dla dezinformacji i odciągnięcia uwagi od prawdziwych przekrętów? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 16:32, 17 Kwi '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komus po prostu zalezy bysmy byli chorzy (witamina D w niedoborze a aluminium itd w nadmiarze).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 18 Kwi '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nie chemitrails - smugi, ALE KLIMAT ZIEMI się zmienia. wy... nie powiem co... zwroc uwage na cykliczne zmiany meteorologiczne pogodowe i zestaw je z twoimi chemtrailsami szybko zauwazysz ze jednego dnia w czasie bezchmurnym wszystko jest zajebane od smug a w dni bardziej wietrzne mniej suche niebo jest wyrazne i przejrzyste. zwroc uwage LENIU rowniez na fakt, iz polska nalezy do czolowki na swiecie jesli chodzi o brak dni slonecznych z czego wniosek bardzo latwo jest łykac wszystko jak pelikan.

co do ufo czy kosmitow, nie chce wchodzic w polemike bo tutaj ludzie raczej nalezą do kategorii ignorantow podobnie jak administrator strony, ale są niepodwazalne dowody na to (i mam je o kazdej porze dnia i nocy - nie za darmo), ze nie jestesmy sami, ba, jestesmy monitorowani i kontrolowani przez byty, ktorych po prostu nie widac na codzien. latające spodki, swiatła na niebie, rodsy etc etc to tylko obserwacje wielu ludzi na tej planecie, a rozpowszechnione dalej dzieki erze informacji, czytaj dostepnosci wiedzy w internecie.

reszta to rzeczywiscie stek bzdur, najtrudniej jest te bzdury dobrze wysegregowac i zaklasyfikowac jako fakty bądź nieprawawdę - najtrudniejsze zadanie dzisiaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:57, 19 Kwi '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
jestesmy monitorowani i kontrolowani przez byty, ktorych po prostu nie widac na codzien


Czyli mają możliwość podglądania nas np. w wannie? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ZX7R




Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 22
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:32, 19 Kwi '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Moja hipoteza jest banalna:
Tak jak asfalt wylewa się na ziemię, aby samochody mogły się po niej szybko poruszać, tak rozpylanie metali umożliwia nieujawnianym statkom nowej generacji poruszać się po niebie. Może chodzi o przesyłanie do nich energii (np. elektrycznej), może chodzi o umożliwienie rozchodzenia się energii z tych statków w sposób zapewniający unoszenie się, a może samo to stanowi dla nich napęd.


Nie głupie.

Aczkolwiek obstawiam na zasłonę dymną . Co prawda było to w deszczowy dzień i nie z chemtrailsów, ale po prostu w deszczowy dzień między chmurami (małe przejaśnienie) któregoś razu udało mi się zaobserwować coś w rodzaju latającej gwiazdy po polsku NOL po aremykańsku UFO.

Azizami napisał:
manhattanman napisał:
jestesmy monitorowani i kontrolowani przez byty, ktorych po prostu nie widac na codzien


Czyli mają możliwość podglądania nas np. w wannie? Very Happy


Najwyższa pora przestać trzepać kuca, skoro monitorujo Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiraz




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 477
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:34, 25 Kwi '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

temat wrócił jak mantra..
do tych fantastycznych bzdur nt. chemtrails
(trują nas z niebios! skandal!)
dorzucę swoją.

jasne, że coś rozpylają. nawet mniej więcej wiadomo co.

w czasie 2 wojny światowej po raz pierwszy użyto radaru do wykrywania wrogich formacji.
równolegle prowadzono prace nad systemami zakłucania pracy radarów, fałszowania ich wskazań i
pomiarów. jednym ze sposobów wpłynięcia na pracę radaru było rozrzucanie z samolotów
taśm aluminiowych (analogicznie stosowano trały morskie do mylenia sonarów)

w mojej ocenie mityczne chemitrails to nic innego jak rozwinięcie powyższych sposobów na dezinformowanie
sensoriów przeciwnika.

jeśli konkurencyjne mocarstwo dysponuje zwiadem satelitarnym, to żywotną potrzebą jest przeciwdziałanie
takiemu wywiadowi. możliwości satelitów daleko wykraczają poza to, co mamy
przyjemność oglądać dzięki google maps. dla przykładu - jeden z efektów pracy
satelity meteo (jakże by inaczej)


dlatego poza punktami kondensacji rozpylane są inne związki chemiczne.

jak kogoś interesuje temat to lektury jest aż nadto
skoro lidar z orbity to od lat nie jest science fiction to trudno się dziwić, że
ktoś mógłby nie chcieć żebyś patrzył co on patrzy.

btw dopuszczam też inne możliwości, np proteza warstwy ozonowej, czy inne takie,
ale podtruwanie populacji z puapu 10km, litości.. dałoby się taniej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Chemitrails autostradą dla ufo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile