W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Angelina Jolie ogranicza rozmnażanie  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2058
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Carlos




Dołączył: 04 Mar 2011
Posty: 20
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:37, 25 Mar '15   Temat postu: Angelina Jolie ogranicza rozmnażanie Odpowiedz z cytatem

"Aktorka Angelina Jolie napisała na łamach wtorkowego "New York Timesa", że w ub. tygodniu z obawy przed rakiem przeszła profilaktyczną operację usunięcia jajników i jajowodów. Prawie dwa lata temu gwiazda zdecydowała się na prewencyjną podwójną mastektomię."

Pamiętam jak usunęła sobie piersi, to w mojej pracy nagle jakaś kobieta także to zrobiła. W tedy jeszcze nie zajarzyłem aż do dzisiaj jak przeczytałem ten artykuł. Ciekawe jaki teraz procent idiotek to zrobi, bo przecież Angelina Jolie tak zrobiła Smile . Byle się nie rodzili ludzie. Zaobserwowałem także bardzo dużą ilość poronień w ostatnim czasie. A rak uleczalny 2-14 tygodni POZYWIENIEM... co za czasy, co za MATRIX...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:03, 26 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat jest jeszcze gorszy od tego drugiego, który widnieje w Twoim profilu, szkoda klawiatury żeby napisać komentarz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3499
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:33, 28 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisac i mowic mozna wiele !!!

Angelina miala pewnie "sztuczne" piersi, a jajowody nie ruszone [kto z nas to sprawdzi ?].

To wlasnie wielcy i znani tego swiata namawiali nas na niemozliwe operacje i na niemozliwe leczenie. Przeciez kazdy wie jak sie czuje przed pojsciem na badania czy do lekarza !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:37, 28 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
Pisac i mowic mozna wiele !!!

W takim razie napiszę posta. Laughing

Angelina wycięła sobie to i owo, pewnie nie planowała mieć więcej dzieci, jako że istniały poważne przesłanki, że przez narządy które nie będą już potrzebne może zachorować więc co jest do kur#4y nędzy złego w ich usunięciu?
Mając taką kasę, wygląd, wpływy, nie chce umierać przed 50 na raka, tak ciężko to zrozumieć?

Co innego w polszy, parę dni temu w tefałenie mówili i pisali o matce która chciała wyciąć i sprzedać nerkę żeby ratować dziecko, to dopiero hardkor - nad tym trzeba płakać, a nie nad celebrytką która chce długo żyć.

Taka myśl przyszła mi do głowy - Jaki kraj taki MATRIX,

PS.
A wiecie, że bracia Wachowscy to już nie bracia tylko brat i siostra? Shocked Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ZX7R




Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 22
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:05, 28 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jako że istniały poważne przesłanki, że przez narządy które nie będą już potrzebne może zachorować więc co jest do kur#4y nędzy złego w ich usunięciu?


Doktór h3xer.

Cytat:
Mając taką kasę, wygląd, wpływy, nie chce umierać przed 50 na raka, tak ciężko to zrozumieć?


Właśnie, nie zastanawiasz się czemu takie wielkie gwiazdy typu Steve Jobs, mimo milionów na koncie i najlepszej opieki medycznej zdychają jak psy (nie uwłaczając zwierzętom)?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kraken




Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:40, 28 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaak... Oglądać Tworki TV i jeszcze się tym ekscytować. Przecież to, co się przewija w mediach, te niby newsy, to zeschłe jesienne liście, które opadną i pójdą na przemiał. Jak Brad Pitt utnie sobie rękę i ogłosi, że zrobił to, aby zapobiec skłonności do masturbacji, to wzruszy mnie to tak samo, jak ucięte cycki i jajniki Lary Croft. Lepiej wcisnąć przycisk OFF i zająć się swoim życiem, skupić się na rodzinie, żeby twoja własna żona albo córka nie wycinała sobie czegoś bo ją zaniedbujesz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:30, 29 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZX7R napisał:
nie zastanawiasz się czemu takie wielkie gwiazdy typu Steve Jobs, mimo milionów na koncie i najlepszej opieki medycznej zdychają jak psy (nie uwłaczając zwierzętom)?

Dlatego że nie pomoga leczenie raka "pożywieniem w 2-14 tygodni".

Doktór h3xer? - tak, nie onkolog, psychiatra - rzecz jasna Laughing
Zazdrość i zawiść ewidentnie widać w tematach o Angelinie Very Happy
Nie tylko tu, w wielu komentarzach na necie, trzeba być ślepym, żeby tego nie widzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ZX7R




Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 22
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:45, 29 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dlatego że nie pomoga leczenie raka "pożywieniem w 2-14 tygodni".


Dlatego, że myślą, że kupią zdrowie za pieniądze a także całą wiarę w zdrowie oddają "naukowcom".


Cytat:
Zazdrość i zawiść ewidentnie widać w tematach o Angelinie Very Happy
Nie tylko tu, w wielu komentarzach na necie, trzeba być ślepym, żeby tego nie widzieć.


Jeśli dyskutujesz ze mną, to posiłkuj się tym co ja piszę, a napisałem tylko, że takie postawy "autorytetów" są niebezpieczne dla nieogarów, bo mogą ich naśladować, widzisz tu gdzieś zazdrość albo zawiść?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carlos




Dołączył: 04 Mar 2011
Posty: 20
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:54, 30 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

h3xer napisał:
Temat jest jeszcze gorszy od tego drugiego, który widnieje w Twoim profilu, szkoda klawiatury żeby napisać komentarz.

Tak sobie przejrzałem kilkanaście z góry twoich tematów i trudno je nazwać twoimi, bo są one tylko skopiowane. Mój wcześniejszy temat jest tylko mój, to jest moja teoria. A tak w ogóle to po chuj cię pies tu wysrał ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:28, 01 Kwi '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję bardzo za Twoje "teorie", zdecydowanie lepsze są te skopiowane.
A tak w ogóle to

To by było na tyle Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Angelina Jolie ogranicza rozmnażanie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile