W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
List otwarty do Pani Anna Sobecka  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Odsłon: 2732
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Samouczek




Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 294
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:38, 08 Kwi '08   Temat postu: List otwarty do Pani Anna Sobecka Odpowiedz z cytatem

List otwarty do Pani Anna Sobecka – poseł do Sejmu RP z ramienia klubu PiS

E-mail : Anna.Sobecka@sejm.pl

Szanowna Pani Anna Sobecka,
Szanowni Państwo,

Zwracam się do Pani w formie listu otwartego, z trzech powodów.:
- Po pierwsze, jak wynika z Pani wystąpień w Sejmie RP wykazuje się Pani duża osobista i cywilna odwaga przedstawiania rzeczy otwarcie „po imieniu”.

- Po drugie, jest Pani absolwentka medycyny i chemii oraz członkiem komisji zdrowia, toteż zrozumienia zagadnienie przeze mnie tutaj poruszanego nie będzie stanowić dla Pani najmniejszego trudu.

- I wreszcie po trzecie, i to jest najważniejsze, w rządzie i parlamencie RP dobiegają końca prace nad nowelizacja ustawy o chorobach zakaźnych i zakażeniach u ludzi.

Ustawy o kolosalnym narodowym i gospodarczym znaczeniu!

Tutaj przede wszystkim chciałbym zwrócić Pani uwagę, ale i nie tylko zwrócić uwagę, lecz prosić i zadąć o jak najszybsze podjecie wszelkich możliwych działań celem zastopowania niekończącej się toksynacji polskiej populacji za pomocą tzw. „szczepień ochronnych” doprowadzających do umysłowej i fizycznej degeneracji następnych pokoleń Polek i Polaków!

Dlaczego w dzisiejszej Polsce przeprowadza się obowiązkowe - przymusowe tzw. szczepienia ochronne? Wyważając konstytucyjne wolności obywateli Art. 41 „Każdemu zapewnia się nietykalność osobista”.

Konstytucyjna „Wolność i Godność Ludzka” stoi ponad wyimaginowanym dążeniem do tzw. „bezpieczeństwa”!

Pod hojnym sloganem „immunizacji” społeczeństwa za pomocą szczepień ochronnych ukrywa się zamierzoną i świadomą aktywność, której celem jest umysłowe wynaturzenie i bezpłodność polskiego narodu!

Potwierdzone badania naukowe wyraźnie wskazują, ze implantacja toksyn – adjuwanty - zawartych w szczepionkach nieodwracalnie niszczą mitochondria. Te, przez producentów szczepionek, bagatelizująco deklarowane adjuwanty – substancje pomocnicze, są to tlenki rtęci, tlenki aluminium, aktywne cząstki DNA, a ostatnio także nanopartykuły.

Uszkodzenia komórek nerwowych i jajeczkowych, które to maja największą ilość tych bakterii zwanych mitochondria, w szczególności u dziewcząt (nowo narodzonych, niemowlaków) i kobiet jest tragicznym narodowym problemem.

Te w/w trucizny – adjuwanty w szczepionkach, działając bezpośrednio lub pośrednio uszkadzają białka a w szczególności kwas nukleinowy mitochondria. Ponieważ mitochondria, tak jak wszystkie inne bakterie nie maja mechanizmów samo naprawczych szkody te, są w organizmie sumowane i dziedziczone na następne pokolenia Polek i Polaków!

Mitochondria dziedziczone są na następne generacje Polek i Polaków tylko poprzez komórki jajeczkowe kobiet.

Jest to metoda nowoczesnego holokaustu! Holokaustu, którego prawnym podłożem jest ustawa o chorobach zakaźnych i zakażeniach u ludzi.

Ustawa dająca dobrowolna (według własnego widzimisie) możliwość diagnozowania każdej choroby jako zakaźna i to bez jakichkolwiek naukowych dowodów jej istnienia!


Szanowana Pani Sobecka, aktualna ustawa oraz propozycja nowej ustawy o chorobach zakaźnych i zakażeniach jest tak strasznie skonstruowana, ze w określonej sytuacji, pewna przestępcza grupa ludzi mająca na podstawie tej ustawy władzę wykonawcza, ma możliwość bez udziału parlamentu, wyważając Polska Konstytucje, wprowadzić w Polsce stan wojenny.
Opis sytuacji (stan wojenny), jaka może nastąpić (a to jest już zaplanowane) przedstawiona jest na prezentacji internetowej Głównego Inspektora Sanitarnego – patrz „Krajowy Plan działań dla Polski na wypadek wystąpienia kolejnej pandemii grypy”
http://www.gis.gov.pl/index.php?option=c.....;Itemid=61

W związku z powyższym, Szanowna Pani Sobecka chciałbym, aby zapoznała się Pani z moimi propozycjami zmian tej ustawy. Propozycje moje dotycza przede wszystkim próby wyeliminowanie możliwości oszustwa. Oszustwa, jak już wspomniałem, mogącego mieć katastrofalne skutki! Ustawa ta, jest napisana pod dyktando pewnej korporacji, której to daje możliwość opanowania społeczeństwa oraz generowania dochodów. Jest to czysta tzw. „ustawa gumowa” nie definiująca najważniejszych pojęć w niej zawartych, tym samym dająca możliwość dowolnej interpretacji a przez to także możliwość kryminalnych działań.

Szanowna Pani Anna Sobecka tutaj przedstawiam Pani moje pisma do odpowiedzialnych urzędów i instytucji.

1. Moje pismo z propozycjami zmian ustawy o chorobach zakaźnych i zakażeniach u ludzi:
http://www.polserv.org/pdf/NowlizacjaUstawyChorobyZakazne17.08.2007.pdf
2. Odpowiedzi, Głównego Inspektora Sanitarnego na moje propozycje zmian
http://www.polserv.org/pdf/Nowelizacja_Odp_GIS_25.09.2007.pdf

Zapraszam do przestudiowania moich wywodów na forum pt. „Czy nauka zwariowała?” Autor – Samouczek, tutaj poruszam i wyjaśniam moje zastrzeżenia do dzisiejszej nauki a zwłaszcza medycyny.
http://www.biotechnolog.pl/forum/temat-1.....c3419af38e

oraz na forum pt. „Będą zamykać szkoły?...” – Ryszard Hamburg, na którym to znajdują się moje pisma do urzędów i prokuratury w związku z powyższym.
www.forumbrzeg.pl/ppadd/viewtopic.php?t=5496

Służę dalszymi informacjami i pomocą.

Z poważaniem
Ryszard Dziengo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Samouczek




Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 294
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:50, 10 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szczepionki rujnują życie! Tutaj na przykładzie, kilkakrotnie przeze mnie wymienianej , szczepionki

GARDASIL lub SILGARD - HPV


obejrzyj te filmy i zapamiętaj na cale życie!

VIDEO: Merck’s HPV Vaccine Ruins Girls Life



(to samo dotyczy się wszystkich innych "szczepionek ochronnych")

- zawierają trucizny układu nerwowego - tlenki rtęci, tlenki aluminium
- tzw. nowoczesne szczepionki - re kombinowane to znaczy zawierające aktywny (kwas nukleinowy), obcy, zmodyfikowany DNA - plazmidy (białek, bakterii)- niszczące (dziedziczone na następne pokolenia) mitochondria powodując degradacja umysłową i bezpłodność!
- nowość, zamiast tych przeklętych adjuwantów w postaci tlenki rtęci, lub tlenki aluminium Mordercza Medycyna wprowadza do szczepionek

nano partykuly,

reakcja organizmu jest taka sama jak przedstawiłem powyżej.
To obce ciało, nano partykuły powoduje - ciągła produkcja globuliny (mordercza medycyna nazywa je antyciałami - jest to tzw. pozytywna reakcja poszczepienna, alergie, niszczenie komórek!
- antybiotyki
- formaldehydy

informuj się i rozpowszechniaj te informacje gdzie się tylko da!


rozpowszechniaj te informacje, gdzie tylko się da, a przede wszystkim działaj i protestuj przeciwko wszystkim tzw. szczepieniom ochronnym", które rujnują życie Twoje i Twojego potomstwa!!!!

Patrz co napisałem na temat HPV tutaj:
mój post wysłany: 06.03.2007, 17:22:20
http://www.biotechnolog.pl/forum/temat-1292-60.htm
aby zrozumieć dokładniej, trzeba przeczytać cały mój watek na forum biotechnolog.pl od początku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hunahpu




Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 193
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 11 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ok ale do Sobeckiej? Chyba nie bierzesz tej Rydzykowej baby na poważnie?
_________________
Jam jest Hunahpu!

Jak można twierdzić, że "BÓG" nie istnieje i twierdzić, że samemu się jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yauzeph




Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 67
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:36, 14 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Minęło już trochę czasu. Czy to coś dało? Jak można przeczytać tutaj:
http://wolnemedia.net/?p=12022
nie ma obowiązku szczepień, ale... podobno dalej rodzice mają problemy np z sanepidem...

Podobno jest tak że ludzie upoważnieni czytają emaile i odpowiadają w imieniu polityków. Jest więc ryzyko np zatajenia informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


List otwarty do Pani Anna Sobecka
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile