W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Filmy których nie polecamy  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 11572
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:08, 18 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnego razu… w Hollywood


Nie wiem , chyba muszę go jeszcze raz obejrzeć może jest tu jakaś głębsza myśl Laughing . Tarantino męczy gruchę . Ponad dwie godziny , prawie nic się nie dzieje . Nie będzie , nie ma "kultowych pogadanek" jak np ta w której Różowy tłumaczył czemu nie daje napiwków kelnerkom Tu tego nie ma , kilka śmieszków heheszków i tyle , dosłownie na palcach jednej ręki je zliczę . Natomiast ostatnie 20 minut filmu rozbija bank , mamy klasycznego Tarantino , i świetne zakończenie .
Tak czy siak dupy nie urywa , 6,5/10


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:35, 02 Paź '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarhead: Law of Return




Klasyczna amerykańska propaganda , niestety nie do końca . Jest to propaganda syjonistyczna amerykańsko-izraelska .

Zwróćcie uwagę na ten fragment zaznaczony z opisu filmu :
Cytat:
Major Ronan Jackson (Devon Sawa), znakomity pilot myśliwski dla Sił Obronnych Izraela i syn senatora USA (Robert Patrick), zostaje zestrzelony podczas przelotu przez przestrzeń powietrzną w Syrii. Po cudownym przeżyciu katastrofy Jackson zostaje schwytany przez grupę bojowników Hezbollahu. Wciągająca i potężna historia pełna mocnych uderzeń Jarhead: Law of Return podąża za drużyną elitarnych żołnierzy pod dowództwem sierżanta Dave'a Torresa (Amaury Nolasco), którzy ryzykują własne życie w nadziei na uratowanie sojusznika, który „ nigdy się nie spotkałem.
https://zalukaj.com/zalukaj-film/44272/jarhead-law-of-return-2019.html

Dobitnie wskazują że interes Izraela to interes USA . USA i Izrael to nie tylko sojusznicy , ale mają wspólne elity rządzące .



Różnica tej produkcji od oldschoolowej amerykańskiej propagandy jest taka , że na końcu zawsze powiewa amerykańska flaga , albo przykrywa jakieś trumny Wink . A tu obok amerykańskich trumien mamy również trumny izraelskie .
Na początku jest nawet Netaniahu jak przemawia w Knesecie , że się bronią i takie tam .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:27, 19 Paź '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Batwomen


Trudno mi się wytłumaczyć jak to się stało że widziałem pierwszy odcinek z sezonu Smile . Oczywiście że Batwomen jest lesbą , ale to jest ogólna tendencja , nie ma seriali na platformach streamingowych w których by nie było homo choć w tle ( tak jak bardzo ciekawy serial kryminalny Czarny punkt ) .

No dobrze , ale przecież to że główna bohaterka to chuda lesba jeszcze nie dyskwalifikuje produkcji . Historia jest prosta jak budowa cepa gdzie zamiast łańcucha użyto sznurka, różowego sznurka Wink . Szczerze powiedziawszy , to nawet nie chce mi się strzępić języka jak to się mówi . Coraz więcej debilnych produkcji które są skierowane do młodego odbiorcy , nic tylko czekać kiedy Superman okaże się czarnym gejem ze skłonnościami pedofilskimi Wink


już sam trailer jest męczący .

tu głębsza analiza Wink

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:42, 29 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barbarzyńcy ( serial )



Serial Netflixa który przedstawi historię rzezi ( trzydniowa bitwa ) jakiej dokonali Germanie na Rzymianach w 9 roku n.e. w lesie Teutoburskim .




Rzymianie gadają po łacinie a Germanie po niemiecku Laughing .
Dobra , chciałem to zobaczyć , bo liczyłem na jakąś fajną rozwałkę na poziomie . Niestety przeokrutnie się zawiodłem . Zamiast bitwy mamy jakieś porwane fragmenty przedstawione w formie wspomnień . Kibel jakich mało .
Jedyne co im wyszło to to jak zostali przedstawieni Rzymianie , jako okupanci z całym bagażem okupacji . Tacy Amerykanie którzy dostarczają światu cywilizacje za pomocą miecza i ognia .
Nie ma tu rozmachu "Wikingów" , pogańskich Germanów można na palcach rąk i stóp policzyć .

2/10
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:55, 29 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja dobrze widzę, ty oceniasz film na podstawie tego że twoim zdaniem trailer chujowy xDDD

Czy widziałeś już całość i stąd ocena 2/10?

Bo jak dla mnie to trailer spoko i chętnie obejrzę cały film.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:00, 29 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trajler mocno słabiutki, widzę po zdjęciu, nawet nie załączam .. daję słabe 2 na sto . a film musi być w takim razie cieniutki.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:25, 29 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Czy ja dobrze widzę, ty oceniasz film na podstawie tego że twoim zdaniem trailer chujowy xDDD

Czy widziałeś już całość i stąd ocena 2/10?

Bo jak dla mnie to trailer spoko i chętnie obejrzę cały film.


No widzisz , w trailerze jest serial streszczony . Tak widziałem to cudo w całości .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:22, 21 Maj '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale rzeźnia bolszewicka, takie gnioty są jak filmy propagandowe nazistów, bolszewików i innych faszystów . To orze banie i wypacza obiektywną prawdę, tworząc nową rzeczywistość, samonapędzającą się kurwę zniszczenia kulturalnego.
Bo kłamstwo puszczone tysiąc razy w TV stanie się prawdą.
Nic tylko czekać czarnego króla Artura Laughing

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:17, 08 Sty '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obszerne recenzje różnych paździerzy na kanale @mietczynski , pod hasłem Masochista (playlista)

przykład , polski film "Labirynt Świadomości"


_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Filmy których nie polecamy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile