W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wybory prezydenckie - antysystemowi kandydaci  
Podobne tematy
Kukiz 103
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 24448
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:09, 15 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fascynuje mnie twa przenikliwość "@elcomendante , jej nasilenie w ostanich 7-dmiu dniach.

moja kotka dostała rui.

jeśli cokolwiek niepokoi bardziej, to brak pszeka i reszty lokaii, a może powinienem spytać: czy bimi już wrócił?Smile





nie to, żeby na poważnie te moje żale... poczytaj

http://wyborcza.pl/1,75478,17907415,Dlac.....skich.html


a tu odrobinka o teściu naszego przyszłego prezydenta : http://pl.wikipedia.org/wiki/Julian_Kornhauser

bo jakoś nie śmiałeś o nim wspomnieć do tej pory
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:30, 15 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tokebit1 napisał:
jeśli cokolwiek niepokoi bardziej, to brak pszeka

To dlatego że nie wiadomo,co robić z liryką rzewną... bo wiesz,jak oni zaczęli się oburzać treścią wypowiedzi profesora Czapińskiego, viewpost.php?p=294105
to doszło do mnie że nic im nie wiadomo o pojęciu global nomad i wszystkich tych ekonomiczno-socjologicznych teoriach (i praktykach) związanych z tworzeniem owej warstwy społecznej.
A mało że doszło to jeszcze pierwszą osobą która przyszła mi na myśl w związku z tym zjawiskiem byłeś właśnie ty-@tokebit1
I wtedy


No,ale cieszy mnie że bodaj ty masz dobre samopoczucie.
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
advena




Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 122
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:33, 15 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ElCommendante
wymknęło nie wymknęło, ale:

Cytat:


Potencjalne listy wyborcze Pawła Kukiza i Leszka Balcerowicza mogą liczyć na bardzo duże poparcie. Na ich powstaniu najwięcej straciłaby Platforma Obywatelska - wynika z sondażu IBRiS.


http://polska.newsweek.pl/sondaz-ibris-p.....118,1.html

ciekawe jak się Kukiz zachowa... mam nadzieję, że się z tym sprzedajnym psem ani inną kurwą nie zbrata.

Konrad Daniel z podziemnej moim zdaniem całkiem sensowną rzecz zaproponował:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:49, 15 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak na razie z tego, co czytam a jednocześnie wiem z pewnych źródeł bezpośrednich Kukiz liczy na współpracę ze środowiskiem Wilka, z RN - nawet bardziej z Winnickim, bo Kukiz powiedział, że Kowalski był kandydatem z musu z racji braku przekroczenia wymaganego wieku do startowania przez młodszych liderów. Co do partii KORWIN to stoi to pod znakiem zapytania ze względu na kwestie dotyczące tego jakby miała wyglądać współpraca, choć istnieje niewątpliwe szansa na porozumienie.
W związku z tym jestem przekonany, że nie ma opcji na współpracę z kimś takim jak Petru czy Balcerowicz, zwłaszcza przy poglądach, które Kukiz i jego otoczenie mają na temat Fundacji Batorego, która jest podstawą oddolnej siły wspomnianych jegomościów.

tokebit1 napisał:
fascynuje mnie twa przenikliwość "@elcomendante , jej nasilenie w ostanich 7-dmiu dniach.

moja kotka dostała rui.


Oficer prowadzący kazał to i napierdalam Laughing

tokebit1 napisał:
a może powinienem spytać: czy bimi już wrócił?


Bimi nie ma czasu, bo zintensyfikował współpracę z Chińczykami, którzy trzymają się mocno Wink

tokebit1 napisał:
a tu odrobinka o teściu naszego przyszłego prezydenta : http://pl.wikipedia.org/wiki/Julian_Kornhauser

bo jakoś nie śmiałeś o nim wspomnieć do tej pory


Tobie, jak rozumiem inny oficer prowadzący kazał zająć się na poważnie żydowskimi koneksjami imć Dudy. Wink
Owe żydowskie korzenie rozumiem niespodziewanie zaczęły ci spędzać sen z powiek.
Nie powinny. Mi one snu z powiek nie spędzają, bo nie robi mi różnicy, czy prezydentem będzie człek powiązany z ubeckimi pejsatymi czy pejsatymi o innej proweniencji. Różnica jest praktycznie niezauważalna.
Moja odpowiedź brzmi.
Ważna jest zasada dziel i rządź, która zastosowana nawet w przypadku pejsatych pastuchów jest skuteczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wainmore




Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 72
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 21:49, 15 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego, książka która była na pierwszym miejscu w rankingach sprzedaży matrasa i empiku zniknęła z obu księgarni. 25 lat wolności.

http://wpolityce.pl/polityka/244599-skan.....orowskiego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:47, 17 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pszek napisał:
tokebit1 napisał:
jeśli cokolwiek niepokoi bardziej, to brak pszeka

To dlatego że nie wiadomo,co robić z liryką rzewną....


A to nic nowego, najbardziej rzewności obawiali się zawsze ci żyjący z poczucia stabilności, ktorej gwarantem jest ponadczasowe hasło"zgoda buduje". tym razem pszeku wygląda, że wulkan ciśnień pokoleniowych zaczyna dawać o sobie znać. ale , byś miał jasność, nie wierzę, że nawet pisiory w koalicji z gnomem Mr Kukiza odważą się upierdolić resortowe emerytury. Smile gwoli ścisłości: pra-resortowe...

Mam pewność, że podzielasz moje przekonanie.


Tak, więc bynajmniej bez żalu żegnaj tą epokę, idzie nowe, które będzie wymagać nieco wytężonej pracy dla służb wszelakich by ostatecznie przekształcić je w stare. Dobrze znane nam wszystkim i kochane STARE.



@komendacie, dajmy spokój oficerowi prowadzącemu, bo on za chwilę palnie sobie w bańkę z nadmiaru obowiązków. ja naprawdę z żartu zapytałem cię o teścia imć dudy. trochę tylko nie wiem czemu ty tak ciągle o tych pastuchach, pejsatych..
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
85r




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:15, 17 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JOW-y – betonowanie żydo-systemu III RP
"Jak widać hasło zdemokratyzowania procesu wyborczego przez wprowadzenie JOW prowadzi w rzeczywistości od ograniczenia tej demokracji. Negatywną cechę JOW z punktu 3. dobrze obrazuje teoretyczny, ale przecież możliwy, przykład:

może się zdarzyć, że pięciu kandydatów (A,B,C,D,E) otrzyma następujące wyniki w głosowaniu: A – 21% głosów, B -20%, C – 20%, D – 20%, E – 19%. Zgodnie z zasadą JOW zwycięzcą zostanie kandydat A, pozostali odpadną. Zatem, 79% osób głosujących nie będzie posiadało swojego przedstawiciela. A jeżeli założymy, że frekwencja w wyborach wyniosła np. 50% (a to bardzo prawdopodobna liczba), to kandydat A będzie reprezentantem zaledwie 10,5% osób danej społeczności – na tym polega demokracja w żydo-systemie anglosaskim, czyli w systemie JOW.

Gdyby w Polsce od 1990 r. obowiązywał system JOW, to nigdy nie usłyszelibyśmy z sejmowej trybuny o wyprzedaży polskiej ziemi obywatelom Niemiec (mówił o tym Z.Wrzodak), o aferach gospodarczych i o tym, że ekonomiczny bandzior, „L.Balcerowicz musi odejść” (wielokrotnie powtarzał zamordowany A.Lepper), boo tym, kto zostanie wybrany zdecydowałby cały układ finansowo-medialno-polityczny. Potwierdza to przykład USA, w których na 435 posłów tylko dwóch jest niezależnych, a władza cały czas realizuje tę samą politykę w wymieniającym się rządami dwupartyjnym układzie. Żydo-system obniża w ten sposób koszty rządzenia, zamiast korumpować kilka partii, korumpuje zaledwie dwie zostawiając iluzję wyboru. Według ostatnich sondaży zaledwie 10% Amerykanów ma zaufanie do Kongresu USA."
Reszta tutaj: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/jow-y-betonowanie-zydo-systemu-iii-rp-2015-05

Dziennikarze na medal - Max Kolonko Mówi Jak Jest
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:46, 17 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

85r napisał:
Gdyby w Polsce od 1990 r. obowiązywał system JOW, to nigdy nie usłyszelibyśmy z sejmowej trybuny o wyprzedaży polskiej ziemi obywatelom Niemiec


Zupełnie się z tobą nie zgadzam. Właśnie gdyby w '90 roku obowiązywały JOW to nigdy nie doszłoby do zachowania postkomunistycznych układów biznesowo-towarzyskich, które sprawiły, że w Polsce nigdy nie wykształciła się partia ani stricte socjalistyczna, ani socjaldemokratyczna, a także nigdy nie powstałyby zakon PC czy zakon UD, KLD.
Jeśli mówisz o Wrzodaku to również się nie zgadzam. Dla przykładu w 2005 roku Wrzodak w potężnym okręgu wyborczym, czyli rzeszowskim liczącym 981 tys. uprawnionych do głosowania zdobył 32 tys. głosów. PIS wygrywając w tym potężnym okręgu wyborczym zdobył 154 tys. głosów i wprowadził 7 posłów!!!
W związku z tym, gdyby okręg obejmował 50-70 tys. - powiedzmy część Mielca - uprawnionych do głosowania jestem przekonany, że Wrzodak spokojnie ograłby PIS-owskiego spadochroniarza.
Co do Leppera? Lepper dostałby się do Sejmu znacznie wcześniej, gdyby nie próg wyborczy oraz potężne okręgi, w których się startuje a człek robi za nalepkę na budyniu. W '97 roku lista Samoobrony zarejestrowana jest w 16 okręgach i zdobywa 0.08%, ale sam Lepper zdobywa 26 tys. głosów w wyborach na senatora w okręgu liczącym circa 520 tys. uprawnionych, co daje mu 4 miejsce wśród startujących. Czy gdyby Lepper startował w okręgu obejmującym jego rodzinną miejscowość a liczącym 50-70 tys. uprawnionych do głosowania to nie dostałby się do Sejmu? Uważam, że miałby po wielokroć większą szansę na dostanie się do parlamentu, niż miał, jako że był 4 najbardziej popularnym politykiem w okręgu liczącym 520 tys. uprawnionych do głosowania, w którym samodzielne uzyskał 5% głosów na kilka dziesiątek startujących.

Innymi słowy opowiadanie o tym, że ordynacja większościowa jest gorsza od ordynacji proporcjonalnej z finansowaniem partii z podatków, progiem 5% i metodą d'Hondta jest absurdem.
Nadmienię, że jeszcze dekadę temu kacykowie partyjni mieli dodatkowo listę krajową, co by partyjne tuzy i aparatczycy znienawidzeni przez ludzi nie mieli przypadkiem problemów dostania się do pańskiego stołu.
Ordynacja większościowa ma kilka mankamentów, ale zdecydowanie mniej, niż ordynacja w kształcie, który występuje w Polsce do blisko dwóch dekad.

Piszesz "może się zdarzyć, że pięciu kandydatów (A,B,C,D,E) otrzyma następujące wyniki w głosowaniu: A – 21% głosów, B -20%, C – 20%, D – 20%, E – 19%."
Tak, ale tylko przy większościowej ordynacji opartej na większości względnej, gdzie występuje jedna tura.
Wystarczy wprowadzić metodę większości bezwzględnej i drugą turę, co na przykład postuluje w zmianach do konstytucji ruch JOW działający we Włoszech, a przedstawiony powyżej problem znika.

Natomiast warto dodać, że próg wyborczy całkowicie zaprzecza zasadzie proporcjonalności. Jest to wyjątek od proporcjonalności, który sprawia, że ordynacja tylko z nazwy jest proporcjonalna.
Wystarczy wyobrazić sobie sytuację, iż mamy trzy komitety A, B, C zarejestrowane w całym kraju. Komitet C w całym kraju zdobywa 4.5%, ale kandydat komitetu C zdobywa w okręgu 40% głosów, co się dzieje? Taki kandydat nie wchodzi do Sejmu, a głosy rozdzielane są pomiędzy komitety A i B.

Wystarczy odpowiedzieć sobie na pytanie dlaczego wprowadzono taki oto zapis:
"W wyborach sejmowych istnieje szczególny wyjątek od zasady progów wyborczych. Komitety wyborcze zarejestrowanych organizacji mniejszości narodowych mogą korzystać ze zwolnienia od jednego z tych wymagań. Jeżeli dana mniejszość jest skoncentrowana na terenie jednego lub kilku województw, to zwolnienie z wymogu uzyskania 5% głosów w skali kraju jest dla niej korzystne, gdyż jeżeli uzyska wystarczająco dużo głosów w jednym lub kilku okręgach, może tam zdobyć mandaty, nawet jeśli nie zdobędzie 5% głosów w skali całego kraju."

Czyżby próg wyborczy rugował lokalnych liderów, popularnych społeczników, ludzi działających w regionalnych stowarzyszeniach na rzecz kacyków partyjnych i spadochroniarzy?

Ordynację proporcjonalną mógłbym przyjąć jedynie w przypadku, gdyby okręgi wyborcze liczyły maksymalnie 100-150 tys. uprawnionych do głosowania, czyli małe i średnie okręgi wyborcze w skali kraju, gdzie wielomandatowy okręg nie przekracza dwóch-trzech mandatów.
Próg wyborczy mógłbym przyjąć jedynie w przypadku zastosowania go autonomicznie w okręgu wyborczym, a nie w skali całego kraju, czyli przy autonomiczności zgłaszania komitetów wyborczych jedynie dla danego okręgu.
W przeciwnym razie podejmowanie rozmowy o proporcjonalnej ordynacji nie ma najmniejszego sensu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:29, 17 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ludzie ogarnijcie w koncu. zyjemy w zidiocialym kraju owiec do golenia. caly problem w tym ze nasze spoleczenstwo jest popierdolone, i nawet jezeli nie mam na mysli wiekszosci ktora nie glosuje bo kandydata po prostu swojego nie ma to wiekszosc glosująca stanowi rzesze zdecydowana dodam - pozutecznych kretynow. polisz - narod durni, przynajmniej w 1/3 - to jest fakt potwierdzony.

argument przemawiający: jest wielu zajebistych kandydatow od wielu lat, a mimo to są wybierani kretyni bądź sprzedajne smieci.

marian kowalki, albo ten cały wilk to zdecydowanie godni reprezentanci narodu, ktorzy nie mają szansy sie przebic. nawet wyniszczony politycznie palikot jak go dobrze posluchacie gdy gada o ekonomii gospodarce kraju - mowi 10 razy wiecej niz faworyzowany teraz duda, ktory juz obiecuje ludziom mimo ze jest niby prawicą, ale nie mowi komu bedzie musial odjąć. on poza tym zostanie prezydentem i dobrze o tym wiemy. pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
konbie




Dołączył: 20 Mar 2015
Posty: 28
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:58, 17 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam sory ale od dawna nie czytałem tego wątku przejrzałem pobieżnie i zauważyłem jak np ElComendante pisze "kolejna wpadka" moi drodzy każdy kumaty widzi co się dzieje wpadka za wpadką jedną za drugą i są one wręcz żałośnie śmieszne jak ta baba która gadała do komornika co ma mówić i robić przecież oni wiedzieli że tam będzie mnóstwo kamer i że któraś to zarejestruje co nie ?? teraz wyciekły taśmy że to minister kazał spalić budkę przy ruskiej ambasadzie w czasie marszu niepodległości wpadka za wpadką dennie żałosne przepowiadam wam moi kochani jeśli takie wpadki będą coraz częstsze i coraz to bardziej żałosne to nie jest to przypadek oni widzą że rośnie wkurwienie i że ludzie z poza układu dostają coraz to więcej poparcia a ludzie już są na skraju buntu tak jak za jaruzelskiego tak teraz ludziom powoli zaczyna się bardziej opłacać iść na ulicę się buntować niż iść do pracy i wygląda na to że będą robić kolejne "przekazanie władzy" kolejnym nadmuchanym partią, zobaczymy jak rozwinie się sytuacja ale to jest co najmniej dziwne PS.czy wam się wydaje że ten debil olechowski był by na tyle głupi żeby to gadać publicznie i żeby to nie zdawał sobie sprawy jak to się odbije, on to specjalnie mówił bo wiedział że ludzie znienawidzą PO bo pewno już przygotowali coś innego może ta partia balcerowicza może coś innego nie mam pojęcia ale coś tu śmierdzi zdechłym śledziem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:22, 17 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

konbie napisał:
PS.czy wam się wydaje że ten debil olechowski był by na tyle głupi żeby to gadać publicznie i żeby to nie zdawał sobie sprawy jak to się odbije, on to specjalnie mówił bo wiedział że ludzie znienawidzą PO bo pewno już przygotowali coś innego może ta partia balcerowicza może coś innego nie mam pojęcia ale coś tu śmierdzi zdechłym śledziem


Konbie to nie zaczęło się teraz. Kiedy się zaczęło? Taśmy.
Taśmy to lejtmotyw wcale nie charakterystyczny dla bambustanu - POlski.
Węgry? Pojawiło się okno zmian, w które wskoczył Orban.
Turcja? Taśmy wrzucił oskarżony o korupcje polityk dawnego układu, który przebywał już w USA. Jednak okazało się, że po stronie Erdogana była ta większa i silniejsza część służb
Macedonia? Właśnie od lutego jest grillowanie obecnej władzy przez wyciek taśm wrzuconych przez opozycjonistę, która przez władzę oskarżany jest o bycie agentem obcego wywiadu.
POlska? Wytransferowano Tuska.

Jak widać takie wydarzenia kończą się różnie, ale niewątpliwe pojawia się okno zmiany, bo w systemie pojawia się element chaosu.

Wpadki Konbie to zaczęły się pojawiać już dawno temu i wcale nie zaczęło się od BUL-a, ale od "premiery". Wystarczy cofnąć się do momentu obejmowania przez nią urzędu, by zobaczyć, że już wówczas media zaczęły wrzucać "wpadki", które przy rządach Ryżego byłyby nie do pomyślenia, by kiedykolwiek zostały pokazane w reżimowych mediach.
Innymi słowy punktem kluczowym było wytransferowanie Tuska. Media zdecydowanie zrozumiały sygnał i już wówczas zmieniła się tonacja.
Z czego to wynika? Czy szambo jest już tak zapchane gównem a złota pokrywa je przykrywająca zniknęła po transferze Ryżego? Czy jest to gra wewnętrzna różnych układów pomiędzy służbami-biznesem ze względu, żey układ wokół Ryżego stracił na znaczeniu? Czy zmieniły się priorytety co do neokolonii, wpływy poszczególnych kolonistów?
Na te pytania niestety nie znam odpowiedzi, bo jestem za krótki w uszach.
Jednak wiem, że pojawiło się ewidentnie widoczne, wspomniane już przeze mnie, okno zmiany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
konbie




Dołączył: 20 Mar 2015
Posty: 28
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:23, 18 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ziomuś nie chcę się kłócić, wpadki wpadkami to że pinda miała niezapięty cyckonosz albo że powiedziała coś głupiego to całkiem co innego jak to że olechowski stwórca PO i mistrz manipulacji ludźmi nagle przyjmuje zaproszenie do tv i tam zaczyna mówić z premedytacją takie rzeczy przecież on się nie przejęzyczył nie przerwał rozmowy nie urwał wątku a szczerze wątpię że olechowski jest aż tak niepełnosprytny żeby nie wiedzieć co mówi widać w tej rozmowie że pochyla się i myśli nad tym co ma powiedzieć to widać że nie przypadek, albo olechowski chce zniszczyć PO (w co wątpię bo to jego koledzy sam PO zakładał) albo realizują scenariusz który opisałem wyżej tak samo sprawa tej kretynki (Jowita Kacik urodzona ur. 9 maja 1978 r, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego.Obecnie z kancelarii Brąka wcześniej z gabinetu ministra MSWiA) przecież NAWET JA jestem w stanie kupić jakiś interkom gdzie bronek miał by miniaturową słuchawkę w uchu a ona mikrofon w rękawie przyczepiony i mogła by mu mówić co ma robić w oddalonym samochodzie albo gdzieś z boku ale ich nie stać wydać 500zł ???? Laughing i jakaś baba mu mówi w plecy co ma robić w miejscu gdzie są otoczeni kamerami no takiego debilizmu to nawet ja bym nie wymyślił równie dobrze mogli by mu druty do ręki przywiązać a ona stała by za nim machała jego ręką i udawała że nikt nic nie widzi i nikt nic nie wie jeszcze ta pinda jak się okazało ma ciekawą biografię, Pani Kacik była zatrudniona w firmie MAW TELECOM INTL” S.A, która przed tragedią smoleńską wygrała przetarg na remont tupolewa o numerze bocznym 101.Firmę wskazała jak wiadomo Federacja Rosyjska a co jeszcze ciekawsze jej najszczersze koleżanki z facebooka są fankami kukiza i pracują w jego sztabie TADAMMM ja nie chcę pisać że kukiz jest podstawiony ale to zaczyna robić się dziwne że koleżanki tej pani też osobistości które studiowały "manipulowanie ludźmi" pracują też u kukiza i robią jego kampanię to jedna z nich ja wiem że teraz mi napiszecie że przecież bronek obrabia kukiza swoimi ludźmi ale co mnie zaszokowało po całej aferze się okazało że kukiz ich nie wyrzucił wszyscy udawali i udają(u kukiza) że nie ma tematu bardzo to ciekawe jeszcze te osoby mają werbować młodych do partii kukiza sory ale wszystko mi tu śmierdzi i to śmierdzi tak że aż mam odruchy wymiotne jak patrzę na te "wpadki" a co do ryżowego odpuść sobie bo to całkiem inny temat nie chcę tutaj o tym pisać bo obcy czytają(temat publiczny) ale to była prywatna rozgrywka kilku ludzi którzy przez ryżego zostali oszukani a donald uciekł bo gdyby tego nie zrobił wyszły by informacje które miał lepper o takiej pewnej tragedii od trzpionów białoruskich ale tego tematu unikam bo nie chcę mieć bliższych kontaktów z fsb, pozdro ziomki bawcie się w biały wywiad daje to sporo frajdy i sporą dawkę przerażającej prawdy a jak to mówią prawda nas wyzwoli Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:53, 18 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
PS.czy wam się wydaje że ten debil olechowski był by na tyle głupi żeby to gadać publicznie i żeby to nie zdawał sobie sprawy jak to się odbije, on to specjalnie mówił bo wiedział że ludzie znienawidzą PO bo pewno już przygotowali coś innego


Ależ Oczywiście. A skoro i tak już wiemy, że House of Cards ......Ruleee.zzzz., i nie my decydujemy o tym czyj as zostanie wyciągnięty z rękawa, to przynajmniej pojawia się świetna okazja by wreszcie, z uczuciem ulgi - i z dystansu - obserwować ten kabaret. Racja, te wszystkie ich wytrychy są tak prymitywne, tak żałosne, tak prostackie ...że aż głupie niemiłosiernie. Nie dziwota- idiokracja pełną gębą, a czasy powoli robią się takie, że nie dla nas "piramidziarze wszystkich stanów" akcje te sklejają, ile już raczej powoli dla siebie: biegi przerzucają, pedałują po kraju, na rozmowy z obywatelami im się zbiera, jak by nie patrzeć z obcymi ludźmi, no - psychiatryk albo jakieś ukryte kompleksy i potrzeby dowartościowania jak nic. Wyuczone sceny odtwarzają - BO TAK TRZEBA, tak zostali naumiani w szkołach manipulacyj przez doktórów Spinów, profesurów od ryzyk fizyk zarządzania tłumów. Jak te scenki w teatrzyku w psychiatryku przez pacjentów dla pacjentów, bo IM to najbardziej jest do życia potrzebne, jak uzależnionemu tytoń; więc taki jest ICH poziom (cyt. W.Pastuszka), skoro zaś nie budują niczego na Prawdzie, lecz na fałszu się opierają, z fałszu czerpią i fałsz jest ich celem - czego się spodziewać? No serio, czego? Czegoś normalnego? Solidnego? Czegoś 'prawdopodobnego' i prawdopodobnie prawdziwego? Fałsz zawsze będzie pusty i przekomicznie kretyński. Taka jego natura. Na tym właśnie polega cyrk, że przekaz ma być tak głupi, do bulu prowizoryczny, że aż nieprawdopodobnie nieprawdopodobny, sklecony naprędce, na potrzeby chwili, zawsze ad hoc - bo inaczej wszystko by się sypnęło (o tak!, zaczęłoby się natychmiast sypać, o ile tylko do głosu doszłaby ochota "przemyślnego ukartowania" - jak w przypadku tych słów olechowskiego - chyba faktycznie: wygląda to bowiem na planowe zatapianie "tratwy" obywatelskiej), więc wszystko to jest klecone zawsze z tego co jest akurat pod ręką, z waty cukrowej i kartonu - żeby nikomu nawet nie przyszło na myśl aby pomyśleć: sprawdzam! Zluzujcie więc trochę. Dlatego właśnie trzymam kciuki za Dudą, że mam najzwyczajniej dość oglądania niefotogenicznych słonic morskich w roli doradców MOICH -rzekomo- Przedstawicieli. I tylko z tego i wyłącznie powodu tego jednego, żadnego innego, jak na prawdziwego idiofana przystało. Taki widok psuje smak porannych niskokalorycznych tostów i dietetycznej koli! I nikogo tu kuhwa nie obrażam - ludzie sami doprowadzają się do takiego stanu, pretensje mogą mieć wyłącznie do siebie, tego nie sposób tłumaczyć chorobą, no chyba że chorobliwym uzależnieniem od notorycznego jedzenia. Poza tym jestem zwolennikiem chińskiej sztuki czytania z twarzy, teorii jasno wyrażającej tezę, że zalety ducha, mądrość i wszelkie cnoty nieuchronnie odbijają się w szlachetnych rysach twarzy. Jako w środku tako na zewnątrz. Życzę sobie, by Polska wreszcie została zaopatrzona w porzadną damę trefl, jak na 51 Stan Ameryki przystało - bo zasługuje na to! Taka moja mała modlitwa o pozory normalności, by chociaż nie straszyły podatnika perspektywą opłacania operacji odsysania. Spokój ducha w tym zakresie gwarantują mi niezliczone poprawki do konstytucji, a także sierpniowa Proklamacja Wałęsy.
Reszta jest jakoś mało zabawna, i jakoś mnie już nie interesuje.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:39, 18 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie JOW są tylko kiełbasą wyborczą dla was, a wy ja łykacie jak pingwiny!
Już wam dałem przykład z UK, że mając JOW można wybory wygrać i to z przewagą samodzielnie rządzić.
Nie JOW jest istotne ale to kto ma media.
Jakoś nie słychać u kandydatów wzmianki o podatku katastralny jak i o wielu innych znacznie ważniejszych sprawach niż JOW.
JOW jest produktem wyborczym, który ma być konsumowany przez wyborców na tym ma skupiać się wasz głos lub uczestnictwo w wyborach.Powiedziałem dawno temu, że wybory wygra PO i PiS tak samo parlamentarne. Bo PO i PiS to to samo, ta sama koalicja, niczym się nie różnią. A reszta, Korwiny, Kukizy, prawiczki debilki... to są zasłony dymne, produkty PO PiS-u... Tworzone by rozmyć scenę polityczna i pozostawić jedyne dwie słuszne nazwy PO i PiS - ludzie to łykają i od 26 lat głosują na tych samych ludzi. Zgodnie z pewnym hasłem: "Nie było by świń przy korycie, gdyby nie było baranów przy urnach".
To hasło powinno być mottem każdego Polaka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:29, 18 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

konbie napisał:
jeśli takie wpadki będą coraz częstsze i coraz to bardziej żałosne to nie jest to przypadek

konbie napisał:
ziomuś nie chcę się kłócić, wpadki wpadkami to że pinda miała niezapięty cyckonosz albo że powiedziała coś głupiego

To piszesz o wpadkach, czy nie piszesz o wpadkach?
Nie chodzi o żaden cyckonosz, ale na przykład o kompletne uwalenie Kopacz z jej planem ratowania górnictwa, gdzie Ryżemu nikt tak cudownie przygotowanego planu nie ujebałby żadnym, wrednym pytaniem o szczegóły.
W związku z tym twierdzenie, że NAGLE pojawiają się zmiany w w zachowaniach elyt podczas kampanii BUL-a jest niezauważaniem chronologii zdarzeń dużo wcześniejszych.
Co ty myślisz, że z takim planem jak nowoczesna.pl to się wyskakuje na frajera. Takie coś planuje się i przygotowuje miesiącami.
Innymi słowy powtarzam, że kluczem są taśmy i to jest cezura czasowa, po której pewni ludzie zrozumieli, że czas opuszczać okręt, bo szambo stworzone przez POjebów jest już tak duże, że nikt nie wie kiedy naprawdę wypierdoli - bo w tym względzie taśmy to jest czubek góry lodowej - a jak to się stanie to nie będzie już, co zbierać a już tym bardziej nie będzie czasu na wykonanie ad hoc zmiany dekoracji.

konbie napisał:
dziwne że koleżanki tej pani też osobistości które studiowały "manipulowanie ludźmi" pracują też u kukiza

Szukasz prawdy na pejsbuku, ciekawe. Wnioski, które wyciągasz są dość zabawne.
Powiem tylko tyle. Dobrze, że ja nie mam nic wspólnego z pejsbukiem, bo by się okazało, że mam mnóstwo kolegów na wysokich stanowiskach w różnych międzynarodowych korporacjach, w tym banksterskich. A miałbym ich dlatego, że z typami chlałem wódę i uskuteczniałem dyskusje po świt na studiach i zapewne miałbym ich w kontaktach tylko z powodu wspólnych, miłych wspomnień z czasów studenckiego chlania wódy a nie z powodu dzielenia z nimi jajników światopoglądowo-politycznych. Co więcej jestem ateistą a mam nawet kumpla księdza, który zdecydował się na seminarium na drugim roku studiów, aż strach się bać jakbym siebie, albo jego wjebał dodając go do kontaktów.

goral_ napisał:
reszta, Korwiny, Kukizy, prawiczki debilki... to są zasłony dymne, produkty PO PiS-u...

goral piszesz takie farmazony, bo masz socjalistyczne poglądy, ale mając socjalistyczne poglądy w Polsce po prostu człek nie ma na kogo głosować, bo nie ma lewicy społecznej. Jest jedynie kawiorowo-postępackie towarzystwo wzajemnej adoracji.

Ocenianie ludzi nie poprzez indywidualne postawy czy czyny a ideologiczne pierdolenie prowadzi jedynie do ideologicznych wojen a takie zawsze źle się kończą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:46, 19 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:


goral_ napisał:
reszta, Korwiny, Kukizy, prawiczki debilki... to są zasłony dymne, produkty PO PiS-u...

goral piszesz takie farmazony, bo masz socjalistyczne poglądy, ale mając socjalistyczne poglądy w Polsce po prostu człek nie ma na kogo głosować, bo nie ma lewicy społecznej. Jest jedynie kawiorowo-postępackie towarzystwo wzajemnej adoracji.

Ocenianie ludzi nie poprzez indywidualne postawy czy czyny a ideologiczne pierdolenie prowadzi jedynie do ideologicznych wojen a takie zawsze źle się kończą.


Widzisz, ja oceniam ludzi poprzez ich działanie a nie ideologię. Każdy jest indywidualista i postępuje wg. własnego uznania. To że postępowanie kreują media - stąd ten cytat, że świnie przy korycie wybierają barany.
Jak by barany nie słuchały TV i nie były baranami to by świń przy korycie nie było.
Nie jest więc to ideologia ale coraz bardziej postępująca głupota pośród ludzi by nie rzec baranienie.
Ludzie bez mediów nie potrafią dziś żyć. Media musza im powiedzieć co ubrać, co i jak zjeść... jak myśleć a raczej jakie mieć zdanie na taki czy inny temat - to nie ideologia ale jak ci pisałem zbaranienie.
Co do głosowania - głosowanie negatywne jest najgorsze z możliwych i zawsze będzie to głos oddany na zwycięska partie PO PiS. Miast głosować negatywnie lepiej nie iść do wyborów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 771

PostWysłany: 13:51, 19 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy dobrym sposobem na ocenianie osób lub inicjatyw pozasystemowych jest po prostu ocenianie ich aktywności medialnej w sposób im mniej ich w TV tym lepiej ?
Bo np JOWy które były główną bronią anty-systemowców i o których mało się mówiło, stały głównym punktem telenoweli TV.
Nawet jeżeli media odnoszą się do któregoś kandydata negatywnie to jednak informują że ktoś taki jest i ludzie o nim wiedzą dlatego wg mnie Korwin był "antysystemowcem-kontrolowanym".
Ich największą bronią jest nasza niewiedza jeżeli ona nie wypala,stosowane jest bym to ujął jako "marketing negatywny"
(ale mogę się mylić bo nie mam wiedzy o marketingu). Wydaje mi się że nam jako zwykłym ludziom ciężko o wiarygodne źródła dowodów, trzeba wiedzieć czego lub kogo szukać, ale skąd wiedzieć ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:45, 19 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie przestali myśleć. Patrzą na TV i co im TV powie.
Tu nie chodzi o to kto ile razy był w TV ale co TV mówi.
I nie ma to znaczenia czy są to JWO czy większościowe.
W UK w JOW ludzie głosowali na kandydatów których nigdy wcześniej nie znali, tylko dlatego, że nie chcieli UKiP albo poprzednio głosowali na Liberałów, których TV i media zredukowała do miana partii nieomal lokalnej.
Czy ktoś zastanawiał się nad tym co i jak reprezentował dany kandydat ich region w poprzednich 5 latach? Nie!
Z parlamentu odpadli bardzo dobrzy ludzie zarówno z partii Liberalnej jak i partii Pracy. A weszli ludzie o których nikt nic nie wie, kompletnie przypadkowi, przed wyborami skazani na pożarcie - jednak ludzie zagłosowali na partie nie na osoby właśnie w JOW!
Mało, do parlamentu dostała się pewna pani z partii konserwatystów, która bawiła się w czasie poprzednich 5 lat jako uczestniczka telewizyjnego reality show na wyspach Pacyfiku, oraz praktycznie cały czas tam spędzała czas.
W Szkocji, po referendum, nastroje są tak anty Westminsterskie, że ludzie wybrali dziewczynę 20 latenią do parlamentu, tylko dlatego, ze startowała ze Szkockiej Partii nacjonalistycznej(SNP).
Pozycja UKiP, SNP pokazuje że wybory te były przeciw temu co pokazali konserwatyści w poprzednich 5 latach!!!! Ale przez to, że zostały rozmyte i doszły kolejne partie - wygrała partia konserwatystów z przewagą. Mogą rządzić samodzielnie.
Dlatego napisałem, że JOW w Polsce po tym co stało się w UK, jest kiełbasą wyborczą i jak widać społeczeństwo to kupuje w ciemno bez żadnej krytyki, pytań. Mało! Kiełbasa jest tak popularna, że zapomniano o całym innym świecie.
Tak działają media.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patin




Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:27, 19 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywistość jest dużo bardziej prozaiczna niż się wielu wydaje.
Komorowski jako mężczyzna to patałach jakiego naród dotąd nie widział i tylko kompromituje stanowisko i funkcję jaką piastuje. Dobrze, że wypuszczają go tak rzadko albo, że media nie pokazują całości jego wyskoków bo to byłby istny cyrk... zresztą i tak jest dla tych którzy chcą to widzieć.
Skoro wobec 20% potrafi z dnia na dzień zmienić swoje poglądy to wyobraźcie sobie co może zrobić pod naciskiem reprezentantów sąsiednich mocarstw Very Happy
Dlatego ja się nie dziwię, że gospodarka Polska wygląda jak wygląda, nadzorcy i niewolnicy i to głównie w handlu.
Politycy pozwalają sobie na tak wiele wobec społeczeństwa bo im na to pozwalamy a pozwalamy im dlatego bo nie mamy ani wiedzy ani ochoty by to zmienić i się nie czarujmy. I nie ma się co oszukiwać bo póki nie przyciśnie nas do muru bieda to nikt palcem nie ruszy.
A jakiekolwiek rewolucje w stylu anty mają tę wadę, że czyszczą wszystko do dna i znów trzeba wszystko od nowa budować a w międzyczasie skorzysta na tym każdy tylko nie zainteresowani.

Podstawową blokadą ludzi przed współpracą co zresztą można zaobserwować także i tutaj jest zaparcie się samego siebie do tego stopnie by innym umożliwić pola do współpracy i tyle. W polskich szkołach nie uczy się współpracy i potem widać to np. na polu zawodowym w firmach.
Fajnie, że coś się zmienia ale skoro się to dzieje to znaczy, że jako społeczeństwo pomału do tego dojrzewamy i to jest bardzo pozytywne.
A Kukiz mówi jasno, że za pomocą jow-ów chce oddać władze w ręce obywateli tylko pytanie moje czy on wie co robi? Czy jest pewien, że nie daje świni zegarka? Przecież jeżeli ludzie by chcieli w czymś uczestniczyć nic by ich nie mogło powstrzymać. Ludzie potrafią krytykować i oceniać to fakt.... ale kiedy ich zapytać o rozwiązanie odwracają się, unikają odpowiedzialności i odchodzą.... znam to nazbyt dobrze.
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:31, 20 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:21, 25 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tak wyglądają stojaki przy urnach wyborczych w Katowicach.



Shocked
_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vril




Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 237
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:36, 25 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, to w końcu tylko uproszczona do jednego rzutu merkaba. Jakby nie patrzeć, kolejny przywłaszczony symbol narodu wysranego Very Happy
_________________
"bajka o demokracji, to największe gówno w jakie tylko ludzkość mogła wdepnąć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndyPSV




Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:13, 29 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to moj komentarz/

Cytat:
I'm bound also to write about the topic which I / personally:hate [[in my_mind:reality]]/

I've predicted winner of the presidential:polish elections as you've could confirm /by hidden:text/ | CTRL+F: "presiden" / search///
[[I've advice[d] you particularly to the /need/ [[your_need]] of saving this page |every:update, though --- you have refused to take the habit]].


The text would be as much more neutral as it could be, but it would provide an in-depth: criticism about pros & cons of methods used/
I've got *no_affiliation to any of those/

/ FIRST_OF/ALL

You have to always assess [[immediately]] that the evidence [[provided, to_you]]: might is fake / inaccurate / wrong [[as it is the case with 99% by what you go_->:through// it is the case & [[pure]] observation: what is done by the majority is often a recipe for failure --- with _/ALL/ of it: thinking, "common_wisdom", "philosophy", etc. etc.]].

Therefore: the voting results that they've given in the 1st BIT of elections: might be rigged, [[what is the problem to change some % [[numbers]] in a TV-graph?]]. You've had other examples of the above: in the previous posts [[NASA/ search --- as of just 1 instance]]/

/

Let's see strategy of both [left] candidates/

KOMOROWSKI [[was/current_president]]/ WHY did he lost?
[[he was the -status_quo:president --- none or very little would change/ i.e. "no changes"/]]
- He used very vague / statements / in _ALL of his TV:spots [[rather played it/ by emotions, though: he'd never suggested any changes]]

/: x / "harmony and security"/ was his motto --- see the spot/ ^ #2nd one [[2x click-links]].

BELIEVE IT OR NOT/ but he could had won --- if he/
- [FIRST:of/all * THE_MOST_IMPORTANT] He'd got an 'advisor' that followed him and "told him" [[literally]] WHAT TO DO. It was just unprofessional/ but for the minds of the VOTERS it said [[on a subconscious/ below consciousness-level]]: "I CAN'T THINK FOR MYSELF SO SOMEBODY HAS TO TELL ME IT"/ look: it would be HALF of the pain, but -IT_WAS_A_WOMAN [!!!.click-link !!!!!!] [& if a woman can tell him and he listens: is this person -responsible: to run this country/ voters never think about the past, but focus on the current --- solely]]. He hadn't got any in the first election & won [[he buried his chances/ his vote-count dropped by this-sole-fact --- believe it or not, by 5-10, if not 11%]].
I mean: they've could have communicated telepathically/ or if he didn't known how to use the last: he should have some concealed [[not-visible]] mini-phone [[bluetooth or something]] that nobody would_have_seen: [[ever]]/
- They've dug some dirt on him & he ignored/
- He also did many '/setbacks' during the interviews --- where he responded to requests of many people [[though: it's -easy" to judge/ as a by-stander]].


He'd never came with any solid [[tried to do it once, but rather nobody bought it/. though if it would be possible: it was not appealing to the majority --- to give money employers to employ the young/ or somewhat to that extent [out_of_taxpayers_money]]].



/

DUDA was the 2nd & he is the hope for some change / [shit/he/can do --- I've said in spoiler_alert about it/ in the previous]

He had an ADVANTAGE from the start, because of his 2nd SURNAME/ i.e. DUDA [[easy to swallow/ by the mind]]. All /known leaders had such easily-to-swallow: names/ i.e. Hitler, Stalin, Pol Pot, etc.

He focused though on *IMPORTANCE [[visibility]]/ so he'd posted posters bearing his NAME [[click-link]]/
[[Your subconscious was literally BOMBARDED with the message/ I've seen those posters even on a countryside when I've went for raw milk]]/

[[Have you ever wondered who finances it? Party, but finances -the.party?/ & WHY:think_about_it_the_next]]


///

DUDA WON

Though/ as I've shouldn't write it: it's a commonality for this nation [[in+particular]] to DESTROY_WITH[[MOCK_WITH]] All the CRITICISM & HATRED the LOSER [[literally: everyone seems to "spill out the beans"/ after]]. You see: you-loose-here-once & you're in the minds of MAJORITY a LOST/cause: to say the least [[you loose once: you're lost forever]] & THIS IS THE LESSON: NEVER TO [fuck_things_up/ in the public:view]]. You loose credentiality [[with 1 mistake, here]]/


I've picked just one/ [[out-of-ALL/the:hatred --- revealed after his loss]]/
/ so. SEE IT [[click-link; translation: /Fuck me what a country/]]
/

What is the [prevailing->]thought: of the majority --- wins/
KEEP IT TO REMEMBER/

It's _/ALL:the_game about Manipulating it: to your_Agenda/ #2.
[[sorry/ hangover just kills/
but it's the price to be paid for the /


Z mego bloga, gdzie sa takze zdjecia i inne do opisywanych. Moze komus sie przyda taka analiza/
_________________
pl,Technologia.Niewolnictwa-opis.pdf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:10, 27 Sie '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polacy to się jednak umieją jednoczyć :]
Zamiast się jednoczyć to wszyscy zakładają swoje gówniane partię bo każdy chce być liderem i zarobić kasę.
Ot cała prawda.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:10, 27 Sie '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polacy to się jednak umieją jednoczyć :]
Zamiast się zjednoczyć to wszyscy zakładają swoje gówniane partie bo każdy chce być liderem i zarobić kasę.
Ot cała prawda.
P.S głupki będą widzieli kasę i swoje napompowane ego lidera jak świnia niebo Laughing
Grzegorz Braun o rozmowach z antysystemowcami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   » 
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wybory prezydenckie - antysystemowi kandydaci
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile