W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wybory prezydenckie - antysystemowi kandydaci  
Podobne tematy
Kukiz 103
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 24451
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:07, 04 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W związku z ciekawą dyskusją zamiast piętrzenia kolejnych mądrości i nie mądrości o kandydatach zacytuję pewną scenę z "Żywotu Briana":

"EX-TRĘDOWATY: Zostałem uzdrowiony.

BRIAN: Uzdrowiony?

EX-TRĘDOWATY: Właśnie, stal się przeklęty cud.

BRIAN: Kto cię uzdrowił?

EX-TRĘDOWATY: Jezus, panie. Włóczyłem się nikomu nie wadząc, aż tu nagle on się zjawia i mnie uzdrawia. Byłem dobrze zarabiającym trędowatym a stałem się bankrutem, bez środków do życia. cholerny dobroczyńca.

BRIAN: No to idź do niego i powiedz mu, ze chcesz być z powrotem trędowatym.

EX-TRĘDOWATY: Racja. A może by tak poprosić go, żeby uczynił mnie lekko kulejącym, na jedna nogę w środku tygodnia. to przyjemniejsze od trądu, który jest raczej uciążliwy.

...

(Brian daje mu pieniądze)

BRIAN: Masz.

EX-TRĘDOWATY: Dziękuje ci panie. pól denara za opowieść mojego życia?

BRIAN: Niektórych trudno zadowolić!

EX-TRĘDOWATY: Jezus tak właśnie powiedział."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
konbie




Dołączył: 20 Mar 2015
Posty: 28
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:07, 05 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajna wypowiedz kowalskiego uśmiecham sie od ucha do ucha jak widzę szczerość tego człowieka klnie przeklina wyzywa itp i robi to z serca nie uważa na słowa nie pilnuje się żeby się nie zagalopować mówi też co sądzi o jednomandatowych okręgach wyborczych i o "anty systemowych" kandydatach [youtube] https://youtu.be/xyI4NZSbBYc [/youtube] w gratisie dorzucę jeszcze wywiad w Polsacie który był dzisiaj [youtube] https://youtu.be/9qlYT0HgGmE [/youtube] sory chłopaki że wrzucam tylko materiały z kowalskim ale innych nie śledzę bo wiem co to za gagatki a co do gatki że kukiza obrabiają w mediach głównego ścieku chłopaki tu nie chodzi czy kogoś tam lubią czy nie czy kogoś obrabiają czy nie tu chodzi czy kogoś się unika więc jeśli gadają o kukizie to znaczy że im w to gra i nie ważne czy go będą wyzywać czy wielbić tu chodzi o rozgłos tego nazwiska ludzie sami wyrobią sobie zdanie o nim ale o nazwisku muszą się dowiedzieć z ich hipnotyzera czyli tv/radio o kowalskim nawet się nie wspomina wszędzie cisza teraz tylko ma te debaty w mediach bo muszą mają taki obowiązek ustawowy ale tak to nik o nim nie mówi nie ważne czy dobrze czy źle nikt cisza a o kukizie gadają tak samo o mikke cały czas trąbią co to nowego powiedział i jak to się ośmieszył jak to porównał itp niby wyśmiewają go ale cały czas na paskach pisze mikke o to chodzi za komuny wałęse też osrywali w mediach że niby pijak,kryminalista,złodziej i potem się okazało że to agent był ale trąbili o nim o nikim innym a o nim że wałęsa to że tamto pozdro dla kumatych Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 01:12, 05 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko krowa nie zmienia poglądów Wink .
Nie widziałem wcześniej Mariana - dzięki konbie.
Jeśli nie z innego powodu, to choćby po to, żeby jedynemu szczeremu kandydatowi pokazać, że warto coś robić. Chyba się jednak pofatyguję i zagłosuję.
Marian na prezydenta!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rymek




Dołączył: 16 Paź 2014
Posty: 40
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 09:03, 05 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak najlepszy wywiad Mariana to ten:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 2001
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:13, 05 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie ma się do czego przyczepić. A jak ładnie gasi panią redaktor jak zaczyna pierdolić farmazony. A czy zagłosuje Pan na siebie? Nie na Palikota Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
absolutarianin




Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:39, 05 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Il Principe:
Cytat:
Powinien przeto książę bardzo nad tym czuwać, by z ust jego nie wyszło nic, co by nie było przejęte pięciu zaletami, powyżej wymienionymi, i by temu, kto go widzi i słyszy, wydawał się cały miłosierdziem, cały wiernością, cały ludzkością, cały prawością, cały religijnością. Szczególnie potrzebne jest, aby się zdawało, że się ma tę ostatnią właściwość, albowiem ludzie w ogóle więcej osądzają oczyma niż rękoma, bo widzieć dane jest każdemu, a dotykać niewielu. Każdy widzi, za jakiego uchodzisz, lecz bardzo mało wie, czym jesteś, i ta garstka nie odważy się stawić czoła opinii powszechnej, mającej po swej stronie majestat rządu: a gdy chodzi o czynności wszystkich ludzi, a szczególnie książąt, ponad którymi nie ma już sądu, do jakiego odwołać by się można, tam patrzy się na wynik.

Niech przeto książę oblicza się tak, aby zwyciężać i utrzymać państwo, wtedy środki będą zawsze uważane za godziwe i przez każdego chwalone, gdyż tłum pójdzie zawsze za pozorami i sądzi według wyniku, a na świecie nie ma jak tylko tłum, mniejszość bowiem nie liczy się, kiedy opinia większości wspiera się na autorytecie państwa.

Pewien współczesny książę, którego wymieniać nie jest dobrze, nie głosi nigdy niczego innego, jak pokoju i wierności, a jednej i drugiej rzeczy jest największym wrogiem, i gdyby obie zachowywał, byłby już nieraz postradał i państwo, i znaczenie.
Laughing
_________________
"Na szczęście wszelakie - serce trza mieć jednakie" J.Kochanowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 771

PostWysłany: 18:37, 05 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początkowo nie zamierzałem zagłosować ale oglądając wywiady Mariana Kowalskiego mam zamiar oddać mu głos chociażby dlatego by mu wynagrodzić to gaszenie dziennikarzy xD
Konkretnie, brutalnie ale na temat mówi, jeden ogarnięty się chyba znalazł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
konbie




Dołączył: 20 Mar 2015
Posty: 28
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 23:22, 05 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam wrzucam linka do debaty kandydatów (oprócz bula) wrzucam dla tych co nie mają tv ( Laughing chyba większość na tym forum zresztą ja też) http://wyboryprezydenckie.tvp.pl/1987653.....nckie-2015 ponoć kowalski wypadł najlepiej ale ja dopiero zaczynam oglądać więc ocenę zostawiam wam potem postaram się wrzucić w jakości hd z youtuba(tam w tym linku na pasku można dać sobie jakość hd ) Wink wrzucam też w gratisie wywiado/debatę samym ze sobą bula, dla tych co mają spore zaparcie bo ja wyłączyłem po 5 minutach bo widać że o niczym i wyuczone a dziennikarzyny to psy liżące mu jaja http://www.cda.pl/video/2134296b/Trzech-.....05-05-2015
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:17, 06 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale się uśmiałem podczas oglądania tej debaty. Nie chce mi się specjalnie rozpisywać, ale większość z tych kandydatów to poniżej jakiejkolwiek krytyki. Najlepsza była gumowa lala, która wyuczyła się kilku wierszyków na pamięć i Braun, który............................ tak ................ s ............................................. zy .......................................... ....................... b................ k..................... o ..................................... mówił .. , że ................... dzi ........... w .............. że .................... si ........................ ę ......... w ................... czasie ............... mieścił.......... i .............d.............

...... zi................... w,.......... że....... s .............i ...........ę......... n ...... ie ............ po ........ s .................... r ał. Kukiz...no trochę mi głupio, bo dopiero co chciałem na niego głosować, ale teraz to... kończ waść, wstydu oszczędź. Duda nieźle wytresowany przez specjalistów od mowy ciała. Ciekawy ten Jarubas, wygląda na niegłupiego (nie śmiejcie się jak to jakaś wtopa, bo go nie znam). Niewątpliwie jednak, jedynym człowiekiem, którego bym się nie wstydził i który daje nadzieję na jakiekolwiek pozytywne zmiany jest Marian Kowalski.


P.S. Nie wiedziałem, że Palikot startuje, ale jego, za to co mówił, to powinni jeszcze przed wyborami co najmniej zamknąć za próbę zdrady stanu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rymek




Dołączył: 16 Paź 2014
Posty: 40
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 03:29, 06 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, Marian w/g mnie wypadł najlepiej, Korwin niezła taktyczna zagrywka z Kukizem i Jowami, merytorycznie bardzo dobrze Wilk, ale bez charyzmy, Braun swoje przemodlił, Duda, ogórek, jarubas - systemowe marionetki, Tanajno wyszedł na buraka, Palikot no comment. Mariana Kowalskiego oficjalnie popiera Stanisław Tymiński co też jest dla mnie plusem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bóg z nami




Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 266
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:44, 06 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIlk powiedział, że senat ma skadać się z byłych prezdentów, marszaków et c. Podskoczyłem ,jak to usłyszałem bo od początku wiedziałem, że to ten cynik właśnie zasabotował Janusza Korwin-Mikkego - nie trudno było mi poznać, kto wilk a kto owca i się wydało.

Janusz Korwin-Mikke niestety musiał w obecnej sytuacji romawiać z Kukizem, który ma więcej energii niż rozumu, otóż Mikke oświadczył (za co Go ogromnie szanuję), że jeżeli za dwa dni JOW w Wielkiej Brytanii zdadzą egzamin to JKM odstępuje od kandydtury na rzecz Kukiza ale "nie rzucajcie pereł między wieprze" ...

Co to za kułaki i pariasy - żeby drzeć mordę, szerzyć kalumnie i kraść programy prawicy?
Palikot - opłacony kułak PO - gówno, co ociera się o antysystemowe towarzystwo, próbując nas ufajdać
Tanajno - największy prostak, zapewne dziecko bogatych rodziców z nienacka lub Wąchocka - z mową ciała wprost w unijnych kursów dolewa oliwy.
Na deser wątłe dziennikarzyny roznoszą plotkę, że debata prezyencka to farsa.

I kto na tym chce zyskać? Kto się boi? Nie dość, że nie przyszedł to chciał popsuć debatę - Wąsisław "Taboret" Komoruski herbu Żyrandol. Takiemu człowiekowi powierzono urząd Prezydenta Rzeczpospolitej Poskiej. Jak my to przeżyliśmy?
_________________
2 palce i 2 palce to 1-szy,2-gi... 4 palce
a^2+b^2=c^2=> trójkąt jest prostokątny

A heliocentryzm? To jeszcze wiedza, czy już wiara?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:29, 07 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwny był ten atak Korwina na Kukiza. Z tego co się orientuję mieli jakieś porozumienie. Po tym ataku Kukiz może się od Korwina odciąć. A samym atakiem Korwin, zaatakował praktycznie samo serce idei, którą głosi Kukiz.
Ja gdybym miał porozumienie, to bym tak nie postąpił - chyba, że wiedzą coś czego my nie wiemy.

Słyszałem plotkę, że Kukiza aktywowano, żeby rozbił elektorat buntu, który mógł się skupić wyłącznie na Korwinie.
Zastanowiło mnie tez u Kukiza to angażowanie się na Ukrainie, nawet jakąś piosenkę nagrał na tę okoliczność. A teraz cisza.
Dziwi mnie też nagła popularność Kukiza, która wybuchła dość szybko przed wyborami. No i media piosenki jego dość często puszczają. Nie wiem czy specjalnie, czy po prostu kojarzą muzyka.

Debata. Cóż, jak na taką ilość kandydatów, to nie było się czego innego spodziewać. I tak wyszło w miarę kulturalnie Smile
Bulu dupy emerytów nie przyszedł. Ale to było dobre jego posunięcie, bo jak by przyszedł, to by go tam zaszczuli, a on zbyt lotny nie jest to by pewnie, pierdyknął kolejne gafy.

No i obietnic się posypało jak nigdy! Smile
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
konbie




Dołączył: 20 Mar 2015
Posty: 28
Post zebrał 1.200 mBTC

PostWysłany: 01:26, 07 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam obejrzeć w tle przeglądając internet albo grając ciekawie mówią jeśli chodzi o korwina i o "wentylu bezpieczeństwa" od pojawienia się korwina scena zabetonowała się jeszcze bardziej a jak kukiz zaczął zdobywać sporo głosów to mikke go zniszczył ciekawe sprawa ,uwaga w filmie jest sporo o bogu i katolicyzmie więc jeśli ktoś ma alergię to ogląda na własną odpowiedzialność
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:27, 07 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
A samym atakiem Korwin, zaatakował praktycznie samo serce idei, którą głosi Kukiz.
I miał rację, bo te jowy to jeszcze większa porażka niż to co mamy teraz. Np. większość Anglików chce zmiany tego systemu, twierdząc - słusznie - że jest niesprawiedliwy i nie pozwala na wejście do parlamentu mniejszym partiom, a dla Polski ma to być jakieś zbawienie. To tak, jak z tym uzbrojeniem. Nikt na swiecie tego nie chce, to Polacy chętnie wezmą i nieźle zapłacą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 07:05, 07 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

one1 napisał:
AQuatro napisał:
A samym atakiem Korwin, zaatakował praktycznie samo serce idei, którą głosi Kukiz.
I miał rację, bo te jowy to jeszcze większa porażka niż to co mamy teraz. Np. większość Anglików chce zmiany tego systemu, twierdząc - słusznie - że jest niesprawiedliwy i nie pozwala na wejście do parlamentu mniejszym partiom, a dla Polski ma to być jakieś zbawienie. To tak, jak z tym uzbrojeniem. Nikt na swiecie tego nie chce, to Polacy chętnie wezmą i nieźle zapłacą.


Guzik z pętelką a nie miał racji. Zrobił to z jednego kurwa powodu i stracił w moich oczach w sposób niebywały. A zrobił to z tego powodu, że jego otoczenie, czyli te mośki o twarzach Januszy z pod sklepu 24 H alkohole, czyli m. in. Berkowicz i Wipler zobaczyli, że im się kurwa 5% na jesieni jebie, a jak im się jebie 5% to się jebie kurwidołek, na którym można grzać dupy za dobrą kasę - więc wpadli na pomysł, że ponieważ Kukiz robi kampanię z wykorzystaniem Internetu a przecież w necie ich też lubią to przypierdolą w ryj Kukizowi to a nuż się ośmieszy i kampania w Internecie mu się posypie na chwałę stołków Januszy. Oczywiście w razie czego osłabionego Kukiza, ale nadal z jakimiś procentami przyjmie się w objęcia po wyborach i przy tworzeniu list, co by przejąć elektorat, ale jako, że to Janusze będą procentów mieli więcej to oczywiście to oni będą decydowali, który Janusz na listę trafi. Wielokrotnie mówiłem, że Wipler to V kolumna do wyjebania z tymi jego koleżkami a Krul zamiast wyjebać aparatczyka Wiplera to się odciął od Wilka i jego środowiska, czyli sensownych ludzi. Aparatczycy marzą, zaś tylko o jednym, czyli żeby zamienić się w systemie miejscami z takim POPIS-em.
Nawet Braun, który jest monarchistą nie odjebał takiego numeru.
Jednocześnie Krul wychodzi i tłumaczy, że Kukiz jest takim miłym człowiekiem, ideowcem, patriotą ale naiwnym. Innymi słowy Krul dla partykularnych celów głównie Januszy, bo przecież on ma ciepłą posadkę w PE dojebał z kopa poczciwemu - według jego własnych słów Kukizowi - prosto w jaja.
Gdyby Kukiz nie był poczciwcem, który mówi z serducha, ale miał czas i bardziej ogarniał temat sytuacji politycznej w UK to poszedłby o zakład, że jednak JOW zapewniają siłę lokalnym strukturom - a to powtarza Kukiz - bo UKiP ni chuja taką partią nie jest i oprócz Farage, i paru nielicznych gości, których na palcach jednej ręki można policzyć, jest bandą świrów, których po prostu nikt nie chce słuchać w lokalnych społecznościach. Zakład polegałby na tym, czy szkoccy nacjonaliści zdobędą ponad 50 mandatów czy nie zdobędą.
Nomen omen dla przykładu w Polsce tacy Bezpartyjni Samorządowcy dostaliby sporo mandatów, gdyby były JOW w wersji UK.
Nawet nie wspominam o liczeniu publicznym głosów - w Polsce marzenie.
Jednocześnie ordynacja większościowa nie jest zamkniętą formą ordynacji i nie musi identycznie wyglądać jak w UK.
Albowiem ludzie wokół Kukiza mówią o postulacie stwierdzającym, że każdego posła będzie można odwołać tak jak można odwołać prezydentów miast.
Zresztą tak samo jak ordynacja proporcjonalna może być zupełnie inaczej skonstruowana, choćby w sposobie konstruowania okręgów, list okręgowych, krajowych, możliwości startowania bezpartyjnych kandydatów, czy metody liczenia głosów.
Fakt jest faktem, że dzisiejszy system jest do wypierdolenia z buta na starcie, bo bez partii politycznej, której po kolejnych zmianach w systemie, po prostu nie w sposób stworzyć w sposób umożliwiający jakikolwiek wynik wyborczy, który przekroczy coś więcej, niż 5%, w tym systemie obywatel nie ma żadnych szans partycypować w polityce, a więc w POlsce również w podejmowaniu decyzji dotyczących społeczności. Nomen omen większość małych i "nowych" partii budowana jest poprzez podłączenie się pod pewne ruchy społeczne, kanapkowe ruchy polityczne odpadów z wielkich partii mających znajomości w zaprzyjaźnionych mendiach, środki finansowe za darmoszkę od społeczeństwa, znanego ryja jak Janusze/aparatczycy pokroju Wiplera, Zawiszy czy Słomki. W ten sposób od niemal 25 lat oglądacie niemal te same ryje, które zmieniają sobie, co najwyżej co pewien czas szyldy przypinane w klapie i gnoją ludzi w ramach owych nowych szyldów na chwałę własną, tego lub innego wodza i tej lub innej numeracji ojczyzny.
Innymi słowy nie ma kurwa możliwości, by zabetonować Polskę bardziej, niż jest zabetonowana POlska.

P.S. Mam jeszcze 2 sekundy. Jebać aparatczyków i etatystów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:50, 07 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam w polityczne szachy nie wnikam. Możliwe, że masz sporo racji w tym co piszesz. Mi chodziło tylko o fakt, że Korwin zwyczajnie pokazał, że król jest nagi, że cały jego program jest o kant stołka rozbić. Czy to ładnie, czy nieładnie, czy tak się w polityce robi? Nie moja to rzecz. Ja lubię kawę na ławę, fakty, prawdę.
Może nieprecyzyjnie się wyraziłem pisząc: „bo te jowy to jeszcze większa porażka niż to co mamy teraz”, może powinno być: „niewielka różnica”. Popatrzmy na kraje, gdzie te jowy funkcjonują, jak wygląda arena polityczna? To zwyczajnie nie jest żadnym rozwiązaniem.

A najważniejsze, że nie o jowy tu chodzi. Jowy może zaproponować każdy, wcale nie musi to być prezydent. Chodzi o to, czy Paweł Kukiz byłby dobrym prezydentem? Ja jestem pewny, że nie. Oczywiście, znam pojęcie mniejszego zła, ale nie wydaje mi się żeby to akurat miało tu zastosowanie. Lepiej, wg mnie, żeby ludzie mieli jak najszybciej jasność, kto rządzi w ich kraju, a nie żeby kilka lat się łudzili (jak było np. w przypadku Wałęsy), że oto jest szansa, oto nasz wódz. Kukiz może być liderem zespołu muzycznego, może jakiejś grupy politycznej, może jakiegoś ruchu, nie wiem, ale żadnym liderem dla kraju nie będzie, co najwyżej kolejną marionetką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 771

PostWysłany: 10:05, 07 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie rzecz biorąc wg tego co mówi JK to się zgadzam widziałem debatę Korwina z Kowalskim poglądy mają podobne jednak wizerunek Korwina paradoksalnie zamiast mnie przekonywać to mnie zniechęca.
Koleś korzystając z nienawiści polaków do rządu którego, być może sam jest elementem (nie mam dowodów) chce się po prostu wybić na fotel prezydenta.
Liczba głosów na JK w obecnych wyborach będzie takim "wkurw-meterem" polskiego społeczeństwa. Jednak w wyborach to logika powinna przodować, a nie emocje. dlatego na niego nie zagłosuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
absolutarianin




Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:02, 07 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I znowu Il Principe:

Cytat:
Zrobiwszy taki początek, miał Sewer dwie przeszkody do zwalczenia, aby stać się panem całego państwa: jedną w Azji, gdzie Niger, wódz wojsk azjatyckich, został obwołany imperatorem, drugą na zachodzie, gdzie był
Albinus, który także dążył do władzy cesarskiej. Ponieważ Sewer uważał za rzecz
niebezpieczną okazywać się wrogiem obydwóch, postanowił uderzyć na Nigra, a oszukać
Albinusa, któremu doniósł, że obrany przez senat imperatorem, pragnie dzielić z nim tę
godność. Posłał mu więc tytuł cezara i na mocy uchwały senatu przybrał za kolegę. Wszystko
to przyjął Albinus bez niedowierzania. Lecz gdy Sewer pokonał i zabił Nigra tudzież
przywrócił na Wschodzie pokój, powróciwszy do Rzymu, oskarżył przed senatem Albinusa,
jakoby ten, niepomny dobrodziejstw otrzymanych od niego, godził zdradliwie na jego życie.


Calosc tutaj:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,J.....omosc.html

nihil novi sub sole Laughing
_________________
"Na szczęście wszelakie - serce trza mieć jednakie" J.Kochanowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:01, 07 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

one1 napisał:
Popatrzmy na kraje, gdzie te jowy funkcjonują, jak wygląda arena polityczna? To zwyczajnie nie jest żadnym rozwiązaniem.


Widzisz, osobiście byłbym bardziej za ordynacją mieszaną. Jednak to są szczegóły. A ze szczegółami nie należy się szczypać, gdy gra idzie o najwyższą stawkę.
Myślę, że moje słowa potwierdza nowy sondaż dla SE zrobiony po debacie Kukiz 14,3 procenta, Janusz Korwin Mikke - 4,2 procenta.
Na szczęście paru nieJanuszów, ale młodych ludzi z partii Korwin spotkało się z Kukizem i wyjaśniło sobie pewne sprawy.

Agre napisał:
Jednak w wyborach to logika powinna przodować, a nie emocje. dlatego na niego nie zagłosuje.


W wyborach musi iść front ludzi. O ile Kowalski rozumie działanie ścierwomediów to niestety takie patafiany jak Zawisza - dziwnym trafem pupilki zapraszane na dywanik ścierwomediów - mogą rozpierdolić nawet najbardziej misterny plan jakimś swoim debilnym wyskokiem z bon mocikiem i to jest podstawowy problem. Trudno jest ocenić nawet czy to krety, czy po prostu mają coś z głową.
Dokładnie ten sam problem widzę w partii Korwin.
Najbardziej rozsądna w tym względzie wydaje się NP i otoczenie Wilka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:31, 07 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto dorzucić, że robione dla ścierwomediów sondaże oczywiście KŁAMIĄ i są manipulowane.
Gdy sondaże dawały Kukizowi 8% a Korwinowi 5% sondaż telefoniczny na 1856 osobach 25-30 kwietnia dla portalu presmix dawał Kukizowi prawie 14 a Korwinowi 8. Jednocześnie w owym BUL miał jeno 33% {gdzie kurwa te jego 45% spierdoliło}.
Teraz sondaż uliczny dla ewybory z 3-7 maja daje BUL-owi 32.8%.
Natomiast Kukiz ma w tym sondażu 20,9% a Korwin 8%.
A Duda? 27%
Gdyby Janusze zrozumiały o co idzie gra i Krul wycofał się na rzecz Kukiza to w II turze byłby Kukiz z BUL-em.
Oczywistą oczywistością jest, że żyrandolowy BUL w takim starciu przy wsparciu RN, NP i Korwina zostałby rozłożony na łopatki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:19, 07 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Kukiz ma w tym sondażu 20,9% a Korwin 8%."

System się zesrał właśnie kumpel mi napisał, że na Gówno Prawda 24H leci debata z DudaHej. Patrzę w program a tam godzina czasu dla Pisiorów. A jutro? Godzina czasu dla POjebów ze specjalistą od kur BUL-em.

Innymi słowy system zdecydował, że trzeba ratować POPIS wspierając Dudzie, bo jak będzie teraz Dudzia pogłaskana to a nuż się uratuje. Wówczas w drugiej turze system przypierdoli z taką siłą, że Dudzie w pięty w pójdzie - PIS ma jedynie nieznacznie mniej za uszami od POjebów, którzy po prostu są już strukturą mafijną razem z ZSL-em - i nawet cudów nad urną nie będzie trzeba.

Z Kukizem ze wsparciem, które opisałem - Kukiz mógłby od razu stworzyć nowy sztab z grupą nazywaną przez system antysystemowcami jako wsparciem zarówno merytorycznym, jak i medialnym - w poprzednim poście POjeby dostaliby taki wpierdol, że nie wiedzieliby jak się nazywają i poczuliby prawdziwy BUL.

P.S. Braun po raz kolejny i genialnie zmasakrował tym razem Ziemca w "reżimowej".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wainmore




Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 72
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 20:58, 07 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie temat zmiany prezydenta został zaorany. Psuć zaczął Korwin... który ewidentnie egzystuje dzięki systemowi i jest taką alternatywą jak i pisiory. Piszecie, że Korwin to Ozajasz, jak dla mnie pies go wie, ale zachował się po żydowsku. Na miejscu Kukiza ręki bym mu nie podał. Zamiast wyciągnąć książkę jak Braun w studiu TVP to ten wyciągnął jakieś kartki z procentami.

Po debacie na reżimowej info eksperci z wybiórczej (ciekawe czy już sprostowania dla Brauna napisali) i profesorowie (autorytety z dyplomami) pojechali po wszystkich jak po burej suce, widać też dobrze egzystują z systemem (oczywistość). Najbardziej w tych ich rozważaniach podobało mi się stwierdzenie, że wszyscy wykorzystują starą śpiewkę i gadają o służbie zdrowia jak to źle i nie dobrze. Eksperci kpią ze społeczeństwa. Przez tyle lat nikt nie potrafił ruszyć czegoś w tym systemie zdrowotnym gdzie niedługo dziecko na operacje będzie trzeba zapisywać 2 pokolenia do tyłu, tak na wszelki wypadek. Taki profesorek powie sobie, że to stara śpiewka, a problem narasta. Chociaż rozwiązanie już do nas przychodzi. Wszyscy wyjadą, a ostatni zgasi światło.

Wcześniej Kukiz był dość często w telewizji, jestem ciekaw czy to nie był rodzaj kolejnego eksperymentu, w którym Kukiz nie brał świadomego udziału. Teraz zaczyna się fala krytyki na Kukiza, a ten jako że pojechał schorowanego ojca (chwała mu za to) to nie może nawet się obronić.

Mam nadzieje, że specjalista od kur waleczny BULL pierwszy szogun ze WSI Komoruski jakoś to przewali. Naprawdę nie wiem kto na niego głosuje, nie znam nikogo, kompletnie nikogo. Jaki przedział wiekowy jest tak zmanipulowany? jaki był wtedy program edukacji? Na prawdę dziwne zjawisko społeczne. Mam też nadzieje, że jak tego nie przewali to dobrzy ludzie spróbują poradzić sobie z tym problemem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 07 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

32% BUL-a przy standardowej frekwencji 55% dla wyborów prezydenckich to urzędasy i rodziny.
Wystarczy przeliczyć, że do takiego wyniku potrzeba jakieś 4.5 mln ludzi, czyli dokładnie wychodzą urzędasy z rodzinami plus establishment.

Jednak skoro "oficjalne", czyli kłamliwe sondaż dają Kukizowi 14% to naprawdę ma 20%, tak jak gdy dawali mu 6 to miał 10 i to pokazuje właśnie ów niezależny sondaż uliczny dla e-wybory.
W związku z tym jest jeszcze szansa. Niewielka, ale jest, że zagłosowanie na niego da II turę.

Braun zachował się bardzo w porządku mówiąc, że wielu kandydatów wziąłby do rady doradców przy prezydencie. Patrzył oczywiście na Kowalskiego i Kukiza wówczas zaraz po ich wypowiedziach.

Kukiz pozytywnie wypowiedział się wiele razy o RN czy szczególnie koncepcjach zagranicznej polityki w wersji Kowalskiego.

Kowalski też nie zaatakował żadnego antysystemowego kandydata a zaatakował Dudę, Jarubasa i Palikota. Zresztą do ataków personalnych bijący w system Kowalski nadaje się najlepiej ze względu na cięty język.

Niestety Korwin wykonał manewr poniżej pasa. Stawiam, że był to pomysł nie kogo innego tylko tego zakazanego ryja,
V kolumny z PIS-u, nowej, prawej ręki Korwina, czyli Wiplera z tym jego cynicznym uśmieszkiem przyklejonym do zakazanej mordy charakterystycznym dla wszystkich tych żyjących z systemu skurwieli, który zawsze wychyla się niczym jakaś zła, senna mara zza pleców Korwina.
W przypadku, gdyby Kukiz nie dostał się do II tury a przy budowaniu nowego ruchu wyborczego na wybory parlamentarne pierwszym postulatem przy negocjowaniu z partią KORWIN powinno być, że wspólna lista tak, ale pod warunkiem, że Wilper i jego towarzycho wypierdala.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 771

PostWysłany: 22:10, 07 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wainmore napisał:
Najbardziej w tych ich rozważaniach podobało mi się stwierdzenie, że wszyscy wykorzystują starą śpiewkę i gadają o służbie zdrowia jak to źle i nie dobrze.

To jest wprost robienie z wyborców idiotów.
I oczywiście wykorzystywanie emocji poirytowania ludzi stykających się z problemem beznadziejnej służby zdrowia by se procenty nabić.
Eh ten nowoczesny marketing :/ teoretycznie debata jest,ale jednak przez te sztuczki ona w dość sporym stopniu traci swoją merytoryczną funkcje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:49, 08 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wainmore napisał:
(...)Mam nadzieje, że specjalista od kur waleczny BULL pierwszy szogun ze WSI Komoruski jakoś to przewali. Naprawdę nie wiem kto na niego głosuje, nie znam nikogo, kompletnie nikogo. Jaki przedział wiekowy jest tak zmanipulowany?(...)


Tu masz kliniczny przykład kolesia, który niby uchodzi za inteligentnego w kręgach celebrytów. Żelazny elektorat bula to namiętni oglądacze WSI 24. Wypowiedź ok. 20-tej sekundy:
https://www.facebook.com/KomorowskiBronislaw/videos/832650853439519/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   » 
Strona 5 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wybory prezydenckie - antysystemowi kandydaci
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile