W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Reputacja na forum  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 1625
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co o tym myślisz?
Jestem za
37%
 37%  [ 10 ]
Jestem przeciw
40%
 40%  [ 11 ]
Jestem mi to obojętne
22%
 22%  [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 27

Autor Wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:26, 05 Kwi '08   Temat postu: Reputacja na forum Odpowiedz z cytatem

Bimi, rozważ dobry chłopcze propozycje wprowadzenia moda który daje możliwość dawania plusów i minusów. Krótko pisząc można komuś wystawić dobrą opinie bądź złą wraz z komentarzem, i mieć jej reputacje na widoku.

Najprawdopodobniej kółko wzajemnej adoracji będzie sobie dawać po plusie za nic, ale cóż. Pomysł sam w sobie nie jest zły... reputacja wszak może świadczyć o pewnej wiarygodności osób na forum. Ale tylko wtedy kiedy inni będą w porządku wobec reszty, bez kółek różańcowych, adoracyjnych lub znajomych z piaskownicy.

Więc co Ty na to?

Może mała ankieta? - A jak!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 05 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co ja na to? Smile zadziwiająca propozycja jak na kogoś z tak słabą reputacją jak twoja Laughing Wink

spoko - może to i dobry pomysł choć trudno przewidzieć skutki.
zastanowię się, choć raczej nie w najbliższym czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 05 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem [s]przeciw poniewaz nielubie jak wspomniales: "kolek wzajemnej adoracji"...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaspany




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:11, 05 Kwi '08   Temat postu: Re: Reputacja na forum Odpowiedz z cytatem

sprzeciw napisał:
Bimi, rozważ dobry chłopcze propozycje wprowadzenia moda który daje możliwość dawania plusów i minusów. Krótko pisząc można komuś wystawić dobrą opinie bądź złą wraz z komentarzem, i mieć jej reputacje na widoku.

Najprawdopodobniej kółko wzajemnej adoracji będzie sobie dawać po plusie za nic, ale cóż. Pomysł sam w sobie nie jest zły... reputacja wszak może świadczyć o pewnej wiarygodności osób na forum. Ale tylko wtedy kiedy inni będą w porządku wobec reszty, bez kółek różańcowych, adoracyjnych lub znajomych z piaskownicy.

Więc co Ty na to?

Może mała ankieta? - A jak!


Tow Sprzeciw! ..chlopcze jeszcze lepszy niz chlopcy dobrzy!!!

Nie wiem czy genetycznie jestes zaprogramowany na "Sprzeciw" czyli przeciwko wszystkiemu co polskie i jeszcze normalne(odrzucam chyba jak Ty wszelkie antagonizmy i skrajnosci), ale jesli w swoim sprzeciw udowodnic potrafisz ze przynajmnie tyle ile Ci ktorych bronisz, wyrzadzili i wyrzadzaja krzywdy -Polakom,Polacy wyrzadzili - IM, to chyle w pokorze czola przed Twoja wielkoscia jako historyka i obroncy prawdy, Ale jesli nie? .. to po prostu zamilcz na zawsze na tym forum, bo nie masz prawa zabierac glosu w sprawach ktore Ciebie najmniej dotycza a wiec przyszlosci tego kraju. To nie tacy jak Ty czy podobni Tobie i z Twojej nacji , decydowac moga o tym czy? i jak? ja mam sie czuc na ziemi w ktorej spoczywaja kosci moich pradziadow i ojca i w ktora wsiakal ich pot i krew bo czynnie ja uprawiali i jej bronili. I gdybym nie mial podobnie jak dla nich, ludzkiego szacunku i dla innych ludzi, czego to wlasnie nauczyli mnie ONI, juz dawno chyba odszukalbym Cie i zagryzl jak zwyklego buteliera.Zapamietaj to sobie chlopcze lepszy niz dobrzy z Narodu Wybranego czyli tacy jak STALIN, Hitler,Eichmann, Beria,Jagoda,Berman,Swiatlo, i setki innych ktorych kosci ziemia powinna wyrzucac niczym wulkan lawe. Zycie powinno byc dziejami Naszych Wlasnych Wyborow. A czymze jest? te nasze polskie? Jesli powiesz ze to Polacy wybieraja swoja przyszlosc, to powiem Ci -nie proszac nawet o wybaczenie- zal mi moczu!!!! Moczu mi zal!!!

A w sprwie ankiety? .. czyli reputacja na forum?!.. alez oczywiscie! Zrobmy ankiete jaka reputacja ciesza sie syjonisci na FORUM ONZ np..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:02, 06 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
zadziwiająca propozycja jak na kogoś z tak słabą reputacją jak twoja Laughing Wink

Chodzi bardziej o ludzi którzy coś robią, tłumaczenie filmów itp.
Takiej osobie plusa bym dał, nawet jak nie zgadzam z jej poglądami.

zaspany napisał:
jesli w swoim sprzeciw udowodnic potrafisz ze przynajmnie tyle ile Ci ktorych bronisz, wyrzadzili i wyrzadzaja krzywdy -Polakom,Polacy wyrzadzili - IM, to chyle w pokorze czola przed Twoja wielkoscia jako historyka i obroncy prawdy, Ale jesli nie?

??? Wink

Cytat:
.. to po prostu zamilcz na zawsze na tym forum, bo nie masz prawa zabierac glosu w sprawach ktore Ciebie najmniej dotycza a wiec przyszlosci tego kraju.

No tak, to forum ma takie zajebiste znaczenie dla przyszłości tego kraju. Laughing
A wprowadzenie reputacji zniszczy Polske i Polaków Laughing Laughing

Cytat:
To nie tacy jak Ty czy podobni Tobie i z Twojej nacji , decydowac moga o tym czy? i jak? ja mam sie czuc na ziemi w ktorej spoczywaja kosci moich pradziadow i ojca i w ktora wsiakal ich pot i krew bo czynnie ja uprawiali i jej bronili.

Jarałeś coś przed pisaniem tego wszystkiego? ... szkoda się w to bardziej zagłębiać i komentować. Pewnie jakaś przykra mania.

Cytat:
Zrobmy ankiete jaka reputacja ciesza sie syjonisci na FORUM ONZ np..

Najwidoczniej widzisz inaczej pewne rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:21, 06 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopcy przestancie Exclamation Exclamation To nie portal gaylife.pl, czy spontany randkowe na czatach.. Rolling Eyes Ja mam na forum najlepszą reputacje, a wy musicie się pogodzić z Moim zdaniem.. Powiem więcej.. Jestem wyrocznią na forum.. Jeden chłopak nawet Mnie ze sobą konfrontuje.. ( iar0 ).. Widocznie chłopak w realu jest poniżany psychicznie i fizycznie przez swoich kolegów z zoo i wylewając szale goryczy na forum chce Mi zaimponować a również wam swoją stanowczością w niektórych kwestiach... Reasumując : Ja jestem sprite a wy pragnienie.. tak samo Bimi.. modearator forum.. iście inteligentny człowiek.. agent tajnego mołdawskiego stowarzyszenia " dzieci słońca ".. On też tu nic nie znaczy bezemnie Exclamation Exclamation Rolling Eyes Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:28, 07 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@sprzeciw, nie zauważyłeś, że jedyną osobą od dawania plusów i minusów jest tu Bimi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:21, 07 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcale nie jest jedyną osobą. To, że jesteśmy wszyscy na jego forum, wcale nie znaczy, że jest to jedyny słuszny władca który jako jedyny ma prawo do oceniania innych. Każdy ma prawo wyrazić swoją prywatną opinie na temat kogoś z forum, a nie Tylko Bimi, bo to jego forum.

Nie zachowujcie się jak niecywilizowane dzikusy. Wink

To tak jakbyś nie miał prawa oddychać, bo to nie Ty stworzyłeś świat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jean Armand de Ri




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:23, 07 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe jaką reputacje by miał Bimi Laughing ? No myślę że za te limity dostałby zaległe minusiki od połowy forumowiczów Laughing . Jestem za chociaż nie chciałbym żeby to forum zamieniło się w epulsa Laughing .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:13, 07 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już kilka osób zauważyło: przez takie ocenianie na forum utworzyłyby się kółka wzajemnej adoracji. Dwóch "nabijaczy" umawiałoby się między sobą: plusik za plusika. No, chyba że do każdego plusa wymagane by było uzasadnienie, a Bimi by ciął limity za bezpodstawne rozdawanie plusów. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kredki




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 07 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajdźmy sobie poważniejsze problemy Wink
_________________
Kochaj Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 07 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To są poważne problemy Smile
Jak ewentualnie to zrealizować to już nie lada wyzwanie dla Bimiego, dorzucę jednak swoje 3 grosze w tym temacie.
Uważam, że jawność informacji jest bardzo cenna w tym wzajemnych opinii. Mam przyjemność obserwować jak ten prosty system sprawdza się na Allegro. Warunek jest tylko jeden:
Każdy z jego użytkowników ma identyczne prawa i możliwość 'czytania' pełnej informacji.
Każdy już sam sobie wybierze które z tych informacji są mu potrzebne.
Zauważcie, że nasi 'kochani' globaliści też chcą taki system wprowadzić i dysponują wieloma argumentami by ludzi do tego przekonać, bo i faktycznie wszystko wydaje się słuszne, z tą różnicą, że oni nie chcą dobra dla wszystkich a władzy dlatego w systemie zrobili malutką modyfikacje o kolosalnym znaczeniu: Do czytania tych informacji zgromadzonych w systemie uprawnieni są tylko nieliczni!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 07 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XT , jesteś niezatapialny jak honzik turlający dropsa. Zwroty masz czasem pomysłowe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiesto12




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:01, 08 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ni e chce nawet myslec jaka by byla moja reputacja gdyby cos takiego zostalo udostepnione, dzis wyjezdzam moze na tydzien moze na dluzej na poludnie Europy i chcialem sie na ten czas pozegnac choc moze uda mi sie uzyskac dostep do neta to bede cos pisał, dodam ze bede niedaleko Izraela co moze niektorym z was sprawic satysfakcje. Pozdrawiam cieplo i do nastepnego posta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:13, 08 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiesto... dziecko... Ile Ja razy mam ci powtarzać, żebyś więcej nie pisał na tym katolickim forum ? Nie widzisz, że masz depresje... Prubujesz sie dowartościować , pisząc , że jedziesz do Grecji, bo myślisz, że my ci zazdrościmy.. Ty tam pewnie nie jedziesz.. kłamiesz !! piszesz tak, aby mieć usprawiedliwienie od swojego uzależnienia od forum.. Cool Cool Wiesz kto tak postępuje ?... Dziecko specjalnej troski z patologicznej rodziny, którego przyszłośc to zmywak w Irlandii , albo zbieranie truskawek w Hamburgu za 6 euro dziennie.. Exclamation Przestań !! Nie rób tak !! Chce zostać twoim kolegą... Exclamation ale dopuki nie zmienisz zachowania, zostane twoim wrogiem..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:04, 08 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiesto do tesco i niech nie plugawi swoimi postami twórczości tego DJ-a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

XTC,a Ja też chcę być twoim kolegą ... Cool ........wiem,że nie jestem tego godny...w końcu masz 88 poziom wtajemniczenia Laughing Laughing Laughing Shocked .......jestem pod wrażeniem... Laughing ........jesteś ZIOOOM Very Happy Cool Embarassed Smile ...to jak bd mógł zostać twoim kolegą??ale od razu zastrzegam:wara od mojej pupiny Laughing ........to tak na wszelki wypadek Cool Razz Razz Cool .....pozdro 4 U i dla naszego reptiliańskiego mistrza Bimiego Cool Laughing Laughing Embarassed .......................pamiętajcie,2012 coraz bliżej,muszę więc zyskiwać kolegów w kręgach sprzymierzonych z masonami a tym samym i zielonymi przybyszami Cool.....................................narka :* Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PAWLOS




Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 30
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:20, 09 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chciał bym kogoś oceniać po tym co napisał.Bo i po co miał bym to robić
to nie konkurs piękności ani jeden z dziesięciu w którym ktoś musi odpaść
bo za mało wiedział.
_________________
http://gabakulka.com/out/images/banner2.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:45, 10 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wszelkiego rodzaju opinie i rankingi mają jedną podstawową zaletę. Są istotnym sprzężeniem zwrotnym dla ocenianego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:28, 10 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może niech po prostu każdy poda swojego logina z allegro - wtedy komentarze będą bardziej miarodajne bo z życia wzięte Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Reputacja na forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile