W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Borys Niemcow nie żyje  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 9118
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:16, 28 Lut '15   Temat postu: Borys Niemcow nie żyje Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.wp.pl/gid,17297859,kat.....aid=1146be

Rosja krajem sprawiedliwości:

Cytat:
Borys Niemcow nie żyje. Znany rosyjski opozycjonista został zastrzelony w centrum Moskwy około północy miejscowego czasu. Niemcow zginął od strzałów w plecy na Dużym Kamiennym Moście w Moskwie.

Rzecznik Komitetu Śledczego Federacji Rosyjskiej Władimir Markin poinformował, że do Niemcowa oddano co najmniej siedem strzałów z przejeżdżającego samochodu.

Z kolei służba prasowa MSW poinformowała, że na miejscu zbrodni znaleziono sześć łusek. Polityk został trafiony czterema pociskami. Strzelano do niego w plecy. Sprawców nie schwytano.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:15, 28 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Umier Maxim i chuj s niem-albowiem była to postać nieciekawa a mówiąc szczerze-odrażająca.
viewpost.php?p=201812
Osobistości takie jak Niemcow w 90-tych, nazbyt dały się w skórę rosyjskiemu społeczeństwu i na żaden polityczny sukces nie mogły liczyć ,przeto dla swych zachodnich promotorów stały się politycznie bezużyteczne.Jedynym pożytkiem jaki można z nich wydobyć to propagandowy,np w formie "śmierci opozycjonisty".
Mówił o tym W.W Putin jeszcze w 2012r:
Ja znam tą metodykę i taktykę .Ci którzy siedzą za granicą już dziesięć lat starają się ją stosować Szukają "sakralnej ofiary" spośród znanych ludzi.Sami rozwalą żeby potem obwiniać władzę.Ci ludzie są zdolni do wszystkiego



1 marca ma się odbyć "opozycyjny" marsz w którym wedle szumnej zapowiedzi organizatorów miało ponoć uczestniczyć 100.000 osób.Tymczasem rozpaczliwy werbunek po feysbukach i innych sieciach społecznościowych, wskazywał że organizatorzy mają trudności z zebraniem bodaj kilku tysięcy uczestników.
Można powiedzieć że śmierć Niemcowa (niech imię jego będzie zapomniane),nastąpiła we właściwym momencie.
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monty




Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 120
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:47, 28 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Putin nie jest idiotą, żeby coś takiego robić, raczej robota JUUSA, im to bardziej na reke
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:19, 28 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paul Craig Roberts – The CIA May Have Just Assassinated Boris Nemtsov In Moscow To Blame Putin

http://kingworldnews.com/paul-craig-robe.....ame-putin/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:36, 28 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usmańskie Żydy ubiły ruskiego Żyda. Na ki chój? В России майдана не будет. Znowu pudło...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:40, 28 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chójaduch napisał:
Usmańskie Żydy ubiły ruskiego Żyda. Na ki chój?

No już choćby dla samych nagłówków prasowych:"Największy krytyk Putina zabity" "Opozycjonista zastrzelony pod murami Kremla" itd, itp
Ale powspominajmy tego którego dzisiejszej nocy Pan wezwał przed swe oblicze.Oto króciutka bo zaledwie 45-sekundowa prezentacja zarówno politycznych poglądów jak i cech charakteru obecnie denata Borysa Niemcowa.
Translacja:

1997 Borys Niemcow będący przy władzy:
W Rosji bez Cara wynika Smuta.Kiedy najwyższa władza słabnie dochodzi do wojny domowej.Musi być silna władza,Nie ma takiej władzy - nie ma jedności w kraju

2004 Borys Niemcow opozycjonista:
Narodowi wmawiają że umocnienie pionowej struktury władzy wzmacnia kraj,To brednia.Ogromnym krajem nie można rządzić z Kremla.Kreml rozwiązuje wszystkie problemy -to dla kraju katastrofa,zachodzi groźba rozpadu

Aktualna refleksja Borysa Niemcowa na temat etyki władzy:
Tak jak na gównie nie można zbudować domu tak na cynizmie i kłamstwie nie można zbudować państwa.



_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 28 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O patrzta w,pszek i chójabezmózg już nadają , Ony wiedzą co napisać . Wykładnie lecą tu i uwdzie.Choć Putin to morderca to i zydek chójabezmózg poklapie klawiaturą , by tylko nagonić szczurom nową wersję wyścigu . Zaślepienie jest jeszcze nie mnogie ,ale zaraz zleca tu ślepsze zxyduchy ,by nam wmawiać nowoczesne stare komuchy ,sparciałe i sttęchłe co lubią trupy lizać z szafy wlasnych iluyzji .KURWA Ludzie ,Rosja to dziki wschód i żadne w pszeki nie będa mi tu propagandy KURWA uprawiać ! Pozdrawiam Słowian Rosjan Smile
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 28 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekan napisał:
Pozdrawiam Słowian Rosjan Smile

Oni cię też pozdrawiają Laughing
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:04, 28 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na mój nochal, jak tak poczytałem sobie o okolicznościach tego zdarzenia to bardzo przypomina mi to zabójstwo, zrealizowane kiedyś w Polsce, morderstwo Dębskiego z przemożnym wpływem pewnej "Inki".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 22:22, 28 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:
Na mój nochal, jak tak poczytałem sobie o okolicznościach tego zdarzenia to bardzo przypomina mi to zabójstwo, zrealizowane kiedyś w Polsce, morderstwo Dębskiego z przemożnym wpływem pewnej "Inki".

Bo też i mówi się że zlecenie dali ukraińscy oligarchowie.Niemcow miał tam jakieś powiązania z nimi (współorganizował dwa majdany 2004 2013 ).Na razie nie ma oficjalnej wersji ale na mój nochal niedługo będzie.Tymczasem opublikowano wideo z tych kamer co to dzisiejszą modą są wszędobylskie,
http://www.tvc.ru/news/show/id/62541#sl

jakby tamten link szwankował (mnie szwankuje) to wideo opublikowano też tu
http://www.vz.ru/news/2015/2/28/732018.html
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kyoumass




Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 28 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:
Na mój nochal, jak tak poczytałem sobie o okolicznościach tego zdarzenia to bardzo przypomina mi to zabójstwo, zrealizowane kiedyś w Polsce, morderstwo Dębskiego z przemożnym wpływem pewnej "Inki".


Logika w tym gdzie jest? Ubijają jakiegoś opozycjonistę w Rosji - co nie jest rzadkie w tamtych rejonach - w celu? Co zyskują? Zmianę rządu w Rosji? Impeachment Putina? Gdzie tutaj ciąg przyczynowo - skutkowy? Facet ponoć szukał materiałów o udziale Rosji w konflikcie na Ukrainie... i ci sami Ukraińcy mieliby go sprzątnąć, skoro działał dla dobra ich sprawy? Teraz prawdopodobnie szlag te dane trafił i prawdopodobnie nigdy ich nie ujrzymy.

Kolejna teoria "z dupy".

pszek napisał:
Bo też i mówi się że zlecenie dali ukraińscy oligarchowie.Niemcow miał tam jakieś powiązania z nimi (współorganizował dwa majdany 2004 2013 ).


Linki or didn't happened. Mogą być po rusku. Na mój nos to po prostu zmyślasz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:51, 28 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kyoumass napisał:
. Na mój nos to po prostu zmyślasz...

Niecierpliwość to okropnie brzydka wada.Przez tę wadę się czasami głupio wpada
kyoumass napisał:
Linki or didn't happened. Mogą być po rusku

Mówisz i masz http://www.vz.ru/news/2015/2/28/731990.html
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:29, 01 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kyoumass napisał:

Logika w tym gdzie jest? Ubijają jakiegoś opozycjonistę w Rosji - co nie jest rzadkie w tamtych rejonach - w celu? Co zyskują? Zmianę rządu w Rosji? Impeachment Putina? Gdzie tutaj ciąg przyczynowo - skutkowy? Facet ponoć szukał materiałów o udziale Rosji w konflikcie na Ukrainie... i ci sami Ukraińcy mieliby go sprzątnąć, skoro działał dla dobra ich sprawy? Teraz prawdopodobnie szlag te dane trafił i prawdopodobnie nigdy ich nie ujrzymy.

Kolejna teoria "z dupy".


Jeśli się gówno wie to się siedzi cicho a nie wpierdala między wódkę a zakąskę. Dowiedz się najpierw, jak wykończono Dębskiego {też był opozycyjnym politykiem poza parlamentem} i dlaczego a potem się wypowiadaj a propo podobieństw, chyba że czytanie ze zrozumieniem nie jest ci dane i masz przemożną chęć pisania cokolwiek bez żadnej wiedzy w temacie.
Zastanów się, skąd ci zawodowcy wiedzieli, że akurat o tej godzinie będzie przechodził akurat tym mostem {co ty myślisz, że Niemcow codziennie popierdala na piechotę mostem o 23.30 w nocy}, który jest idealny do takiej akcji o tej porze, bo jak widać monitoring w tym miejscu jest z dupy, czyli łapie obraz całego mostu, więc gówno widać a po drugie na moście nie łażą tajniacy ani nie kręci się nadmiernie policja, co w innych miejscach rejonu Kremla ma miejsce.
Jeździli za nim cały dzień licząc, że wpierdoli się właśnie na ten most czy siedzieli cały dzień pod mostem licząc, że się na nim pojaw akurat tego dnia a może dostali w odpowiednim momencie SMS czy zwykły sygnał, jaki wysłała słynna "Inka" po wcześniejszym spotkaniu w restrauracji.
Innymi słowy - nie mam pojęcia kto to zrobił - ale jestem w 99% przekonany, że nie zrobiły tego służby ani jak pierdoli Zachód rosyjskie, ani jak mówią, niektórzy w Rosji zachodnie, bo służby nie jebią się w taki sposób z jakimiś frajerami pokroju Niemcowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wiraz




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 477
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:14, 01 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:
Innymi słowy - nie mam pojęcia kto to zrobił - ale jestem w 99% przekonany, że nie zrobiły tego służby ani jak pierdoli Zachód rosyjskie, ani jak mówią, niektórzy w Rosji zachodnie, bo służby nie jebią się w taki sposób z jakimiś frajerami pokroju Niemcowa.


mam podobne wrażenie. tym bardziej (za komunikatem prasowym) 6 strzałów, z czego 4 celne to partactwo a nie zabójstwo. coś jakby rozhisteryzowana kobieta strzelała
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prawdziwek




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 110
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:54, 01 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O godz. 23.30 Niemcow i towarzysząca mu ukraińska modelka Anna Durycka weszli na most Wielki Moskworecki. Niedaleko od nich jedzie maszyna do czyszczenia ulic. O 23.31 pojazd dojeżdża do nich i zasłania przed okiem kamery. Ktoś wysiada z pojazdu i przesiada się do samochodu osobowego. Na nagraniu widać w tym momencie tylko jedną sylwetkę. Po moście cały czas chodzą ludzie, niektórzy z nich się zatrzymują. Dopiero o 23.35 zatrzymuje się pierwszy samochód, ale po chwili odjeżdża. Policja pojawia się na miejscu o godz. 23.42

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kyoumass




Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:54, 01 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ElKomendant
Cytat:
Zastanów się, skąd ci zawodowcy wiedzieli, że akurat o tej godzinie będzie przechodził akurat tym mostem {co ty myślisz, że Niemcow codziennie popierdala na piechotę mostem o 23.30 w nocy}, który jest idealny do takiej akcji o tej porze, bo jak widać monitoring w tym miejscu jest z dupy, czyli łapie obraz całego mostu, więc gówno widać a po drugie na moście nie łażą tajniacy ani nie kręci się nadmiernie policja, co w innych miejscach rejonu Kremla ma miejsce.


Za czym to ma być argument? Za tym, że zabójcy się przygotowali i zrobili rekonesans jakimi drogami się porusza cel, i którędy przechodzi, gdzie są kamery itd.? Zresztą sam sobie po części odpowiadasz na pytanie czemu mogli stać za tym ludzie z Kremla - mało Policji w miejscu zbrodni.

Cytat:
Jeździli za nim cały dzień licząc, że wpierdoli się właśnie na ten most czy siedzieli cały dzień pod mostem licząc, że się na nim pojaw akurat tego dnia a może dostali w odpowiednim momencie SMS czy zwykły sygnał, jaki wysłała słynna "Inka" po wcześniejszym spotkaniu w restrauracji.


Ale co ma udowadniać przykład z Inką? Że zabójcy się przygotowują do zlecenia i - dziwnym zbiegiem okoliczności - facet był niewygodny dla Kremla, gdyż szukał dowodów na zaangażowanie ruskich sił na Ukrainie? Ponadto nie rozumiem twojej retoryki. Zabójcy śledzą ofiarę, ponieważ nie chcą się napatoczyć na patrol Policji, kamerę i potencjalnego świadka. Skąd wiesz, czy czasem nie łazili za nim pół roku byle czekać na sygnał, by kropnąć gościa? Po takim czasie wiedzieli nawet jaką bieliznę będzie miał założoną tego posępnego dnia.

Cytat:
Innymi słowy - nie mam pojęcia kto to zrobił - ale jestem w 99% przekonany, że nie zrobiły tego służby ani jak pierdoli Zachód rosyjskie, ani jak mówią, niektórzy w Rosji zachodnie, bo służby nie jebią się w taki sposób z jakimiś frajerami pokroju Niemcowa.


Innymi słowy opozycjonista w Rosji, który zbiera niewygodne dla władzy dane ginie przez przypadkowych rzezimieszków, ponieważ nie wiedzieli kim on jest i nie znali mordki z telewizji czy internetu. Tak to rozumiem w twoich słowach. Czy ma to sens? No nie bardzo, bo faceta nie okradziono, więc potencjalny zabójca nie był zainteresowany zasobnością portfela jegomościa.
Kończy to jednak sprawę "kreta", który kale własne gniazdo.

pszek napisał:
Mówisz i masz http://www.vz.ru/news/2015/2/28/731990.html


Co to jednak ma udowodnić? Wałęsa zna Clintona, znał Jelcyna. Pewno znalazłbyś nawet możliwe dowody na to, że znał parę osobistości ze świata osobiście. Nie zmienia to jednak faktu, że zginął opozycjonista - nie znam gościa i nie relatywizuje każdego opozycjonisty z Rosji - który miał to nieszczęście, że wolał trzymać się postjelcynowskiej ekipy niźli putinowskiej oligarchii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:36, 01 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kyoumass napisał:

nie znam gościa i nie relatywizuje każdego opozycjonisty z Rosji - który miał to nieszczęście, że wolał trzymać się postjelcynowskiej ekipy niźli putinowskiej oligarchii.

Głupi jesteś @kyoumass ale co ja ci na to poradzę.Może zaskarż boga do sądu? Nie ma czegoś takiego jak "putinowska oligarchia" jest wyłącznie postjelcynowska której wspóltwórcą był właśnie Niemcow.
Po za tym przypominam ci że bezpodstawnie zarzuciłeś mi kłamstwo
Cytat:
Na mój nos to po prostu zmyślasz...


Cytat:
Ale co ma udowadniać przykład z Inką?


Dla ciebie akurat gówno z uwagi na to co powyżej.Ale sledczy podobnie jak @ElKomendan, uważają że na chwilę obecną właśnie Anna Durickaja jest kluczową postacią przeto mimo że jest obywatelką Ukrainy znalazła się pod bardzo specjalną ochroną rosyjskich organów śledczych.
http://vz.ru/news/2015/3/1/732063.html
Zapewne dość szybko zostanie ustalone czy spacery o północy tą właśnie trasą były utrwalonym obyczajem Borysa Niemcowa czy wydarzeniem jednorazowym.Bo jeśli jednorazowym to być może coś lub ktoś wpłynął na wybór tego miejsca i czasu.
Ciekawy acz sarkastyczny komentarz do wydarzenia napisał Israel Shamir.
Nie mogę nie zazdrościć nieboszczykowi.Taka piękna śmierć,na mości obok Kremla,w lekkim cudownym śniegu, przy młodej kijowskiej blondynce,od kuli z przejeżdżającego białego samochodu-film!
http://www.zavtra.ru/content/view/mishen/
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kyoumass




Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:42, 01 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@pszek
Cytat:
Głupi jesteś @kyoumass ale co ja ci na to poradzę.Może zaskarż boga do sądu? Nie ma czegoś takiego jak "putinowska oligarchia" jest wyłącznie postjelcynowska której wspóltwórcą był właśnie Niemcow.


Ciekaw jestem zatem czemu Berezowski, Chodorkwski i inni musieli spierdalać z kraju. Może dlatego, że nie chcieli działać z Putinem i jego ludźmi? Jeśli nie to uświadom mi jak Putin budował swoje poparci, bo ja przypominam sobie kwestię z Petersbugiem i tamtejszym merem i jego "świtą", która nieźle zyskała na premierostwie a następnie prezydenturze Putina.

Cytat:
Dla ciebie akurat gówno z uwagi na to co powyżej.Ale sledczy podobnie jak @ElKomendan, uważają że na chwilę obecną właśnie Anna Durickaja jest kluczową postacią przeto mimo że jest obywatelką Ukrainy znalazła się pod bardzo specjalną ochroną rosyjskich organów śledczych.


Jest jedynym świadkiem, który widział jegomościa ostatniego. Chyba logiczne, że będą chcieli ją przesłuchać i nie widzę w tym innego kontekstu jak próbujesz - nieudolnie - udowodnić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:11, 01 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kyoumass napisał:
Jeśli nie to uświadom mi jak Putin budował swoje poparci

No właśnie na tym że Gusińskij,Bierezowskij,oraz inni osobnicy drobniejszego płazu musieli spierdalać a Chodorkowski poszedł kiblować
Cytat:
bo ja przypominam sobie kwestię z Petersbugiem i tamtejszym merem i jego "świtą", która nieźle zyskała na premierostwie a następnie prezydenturze Putina.

Więc jeśli sobie przypominasz to proszę o fakty,nazwiska oligarchów którzy "wyrośli" wykarmienie po 1999 r.Tyle że nie tu,nie w tym temacie.Zasrywać temat obocznymi wątkami to nie tylko zły obyczaj ale i niechlujstwo.

Cytat:

Jest jedynym świadkiem, który widział jegomościa ostatniego. Chyba logiczne, że będą chcieli ją przesłuchać i nie widzę w tym innego kontekstu jak próbujesz - nieudolnie - udowodnić.


Powtarzam ci że jesteś głupi.(moja rada-więcej czytaj mniej pisz) Anna Durickaja nie była przypadkowo poznaną w barze kurewką i jednorazowym świadkiem. Durickaja była jego partnerką ma zatem do powiedzenia znacznie więcej niż tylko o tym co wydarzyło się w sobotnią noc na moście.
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:11, 01 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kyoumass, wielce prawdopodobnym jest, ze blondyna byla podstawiona lub wspolpracowala ze zleceniodawcami zabojstwa Niemcowa. Jak dla mnie, brzmi to rozsadniej niz usilne - i modne zreszta - obarczanie wina Kremla i zlego Putina bo jak sam napisales:
kyoumass napisał:
czemu mogli stać za tym ludzie z Kremla - mało Policji w miejscu zbrodni.

Dziwne, zeby ktos kogos kasowal przy przejezdzajacym radiowozie lub pod posterunkiem policji. Badz rozsadny. Ta dyskusja to czysta spekulacja, do konca pewnosci przeciez nie ma wiec kazda mozliwosc musi byc brana pod uwage. Taka jest idea tego forum..
_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:21, 01 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kyoumass napisał:
Za czym to ma być argument? Za tym, że zabójcy się przygotowali i zrobili rekonesans jakimi drogami się porusza cel, i którędy przechodzi, gdzie są kamery itd.? Zresztą sam sobie po części odpowiadasz na pytanie czemu mogli stać za tym ludzie z Kremla - mało Policji w miejscu zbrodni.


Człowieku rekonesans ma na celu ustalenie standardowych tras poruszania się celu a nie przypadkowych. Jak ktoś zamierza odstrzelić gościa, który jest szefem banku to wali do niego przed ulubioną restauracją, w której bywa, co drugi dzień, przed pracą, domem, ale kurwa nie na moście. Mieszkałeś kiedyś w dużym mieście, gdzie niemal każdy ma samochód? Ile razy w ciągu miesiąca ktoś popierdala z buta kilku kilometrowym mostem? To nie jest standardowa droga poruszania się nikogo oprócz Pana Józka, który nie ma nawet roweru a i w tym przypadku większe szanse są na to, że Pan Józek wybiera autobus lub tramwaj. W związku z tym zrobili rekonesans, ale musieli wiedzieć, że tego dnia będzie o tej godzinie - pora nocna - szedł mostem z buta - który nawet przez zagranicznych dziennikarzy a nie tylko rosyjskich został nazwany - pułapką. Nie jesteś, chyba tak naiwny by sądzić, że goście po prostu nie mając 100% pewność czekali sobie przy moście, że może akurat tego dnia Niemcow postanowi sobie z buta iść mostem.

kyoumass napisał:
Ale co ma udowadniać przykład z Inką? Że zabójcy się przygotowują do zlecenia i - dziwnym zbiegiem okoliczności - facet był niewygodny dla Kremla, gdyż szukał dowodów na zaangażowanie ruskich sił na Ukrainie? Ponadto nie rozumiem twojej retoryki. Zabójcy śledzą ofiarę, ponieważ nie chcą się napatoczyć na patrol Policji, kamerę i potencjalnego świadka. Skąd wiesz, czy czasem nie łazili za nim pół roku byle czekać na sygnał, by kropnąć gościa? Po takim czasie wiedzieli nawet jaką bieliznę będzie miał założoną tego posępnego dnia.


Przykład z Inką ma wskazywać to, że pierwszą podejrzaną jest dupeczka, która jak dla mnie z olbrzymim prawdopodobieństwem dała cynk o podróży mostem lub wystawiła Niemcowa w idealnym miejscu na moście, czyli obiecała, że wyciągnie Niemcowa na most mniej, więcej o tej a o tej godzinie zgodnie z uzgodnieniami z tymi, którzy strzelali.
Niemcow był niewygodny dla Kremla, jak i setki innych działaczy opozycyjnych, których poparcie wynosi promile.
Powiedz mi skoro tak wszyscy są zainteresowani teraz Rosją - wszystkie media świata - i tak bardzo przeżywają losy opozycji to czemu do kurwy nędzy nigdzie niemal - a na pewno nie w tzw. mainstreamie - nie było informacji o odjebaniu w jeszcze bardziej spektakularny sposób, niż Niemcowa, czyli z kałasznikowów przed jego własnym domem jednego z przywódców nacjonalistów rosyjskich imć Swirela, co miało miejsce trzy dni temu? Co sprawiło, że nikogo nie zainteresował imć Swirel? Czy też może imć Swirel nie jest odpowiednią opozycją, bo wprawdzie nie był za Putinem, ale za to nie był prozachodni, więc nie było sensu wspominać o jego brutalnym zabójstwie?

Co do akcji służb to twierdzisz, że załóżmy FSB, czyli jedne z najpotężniejszych służb świata, chodziło sobie za Niemcowem pół roku, żeby akurat wlazł na most i można było go odjebać w spektakularnej akcji, która wstrząśnie mediami całego świata a jednocześnie owe służby nie mają przygotowanego żadnego, spójnego przekazu w temacie. Po prostu eugeniusze.
Charakterystyczną akcją dla służb jest to, że w bardzo, bardzo krótkim czasie po zdarzeniu, czyli maksymalnie w ciągu kilku godzin wiesz kto to zrobił, bo taki osobnik jest chwytany na miejscu lub wskazana jest organizacja, która to zrobiła. Służby sterują przekazem, żeby przypadkiem opinia publiczna nie pomyślała sobie czegoś czego pomyśleć nie powinna. Nie po to służba przygotowuje zamach a nie morderstwo, które jest znacznie łatwiejsze do przeprowadzenia, żeby zostawić cokolwiek przypadkowi.

kyoumass napisał:
Innymi słowy opozycjonista w Rosji, który zbiera niewygodne dla władzy dane ginie przez przypadkowych rzezimieszków, ponieważ nie wiedzieli kim on jest i nie znali mordki z telewizji czy internetu. Tak to rozumiem w twoich słowach. Czy ma to sens? No nie bardzo, bo faceta nie okradziono, więc potencjalny zabójca nie był zainteresowany zasobnością portfela jegomościa.
Kończy to jednak sprawę "kreta", który kale własne gniazdo.


Powinieneś dodać nie tylko opozycjonista, ale człowiek ścisłego grona zauszników Jelcyna i jeden z liderów jelcynowskiej wersji dzisiejszej Jednej Rosji, który miał tak samo dziwne powiązania mafijno-biznesowe, jak każdy kto siedział wówczas i siedzi dziś na wysokich stanowiskach w Rosji począwszy do Bieriezowskiego a skończywszy na Miedwiediewie. Niemcow był jednym ze wskazań Jelcyna na jego następcę, ale niestety był za głupi i za cwany, jak się okazało, by mu oddać biznesowy los tzw. rodziny Jelcyna w jego ręce, co sprawiło, że zapałał od samego początku wielką nienawiścią do Putina, który to zastąpił go na miejscu zastępcy Jelcyna, co już nikogo dziwić nie może, bo trudno się pogodzić z faktem, że tak było blisko złapania sroki za ogon. Nie słyszałem również, by Niemcow płakał nad losem opozycjonistów oraz dziennikarzy {wykończono ich prawie 150-u} mordowanych za czasów Jelcyna, Czernomyrdina, Gajdara i biznesowych rządów rodziny Jelcyna oraz żydków na czele z Bierezowskim i Abramowiczem. Natomiast Niemcow był uwielbiany na Zachodzie {choć nie w Rosji} od samego początku zresztą jak i jest do dziś Gajdar, bo wyznawał piękną zasadę, która znana jest również w polskiej wersji i brzmi "wszystko, co się da sprzedaj zachodnim firmom za bezcen raz, dwa". Niemcow uosabiał jelcynowskie rządzenie i Zachód płakałby nad nim i krzyczał o mordzie politycznym nawet, gdyby zadźgała go przypadkowa dziwka w burdelu.

Co do twojego zdziwienia a propos przypadkowości zdarzeń to nie bardzo rozumiem, wszakże
byłego szefa polskiej policji, który miał zostać dyrektorem departamentu Interpolu zabił gość strzałem z broni z tłumikiem z użyciem przyciętych kul, co by kamizelka nie pomogła, bo chciał mu zajebać Deawoo Espero.
Natomiast były szef Gromu strzelił sobie w głowę na parkingu ustawiając się tak idealnie, że złapał martwy punkt kamer, żeby go przypadkiem żadna kamera nie złapała z monitoringu.
W związku z tym skoro to, co powyżej i nie tylko jest prawdą to jak najbardziej Niemcowa mogły zabić przypadkowe rzezimieszki, bo im się nie spodobało, że ma ładny garnitur i młodą dupę pod ręką Wink

Sama akcja ewidentnie wygląda na zabójstwo zrealizowane przez gangsterów podnajętych z tej czy innej grupy mafijnej
a w Rosji takich grup nie mało, których potęga jest znana na całym świecie począwszy od "czerwonej mafii", poprzez sołncewskich a skończywszy na chłopcach z Kaukazu. Jedyne pytania to kto ich wynajął i w jakim celu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 01 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może w przypadku Niemcowa zamiast pytać, komu był niewygodny, lepiej zadać pytanie: komu WYGODNA była śmierć Niemcowa? Niemcow politycznie się wypalił, jego sztuczki opozycyjne zostały wyczerpane. Nic by tak nie wzmocniło ruchów opozycyjnych w Rosji, jak śmierć Niemcowa. Niemcow swoją śmiercią zrobił więcej dla opozycji Rosyjskiej niż całym swoim życiem. Zatem domniemywam, że sponsorzy opozycji Rosyjskiej pomogli jej się zmotywować, zabijając swojego bezużytecznego przydupasa. Przy okazji nagłówki gazet - zamordowany Niemcow - najzagorzalszy krytyk polityki Putina. Co tu mówić - wojna medialna na całego. Sam się zastanawiam, czy Angela z Barakiem klepnęli sztuczkę z Niemcowem czy sam Barak sobie to umyślił?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:36, 01 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego, co czytam to dojście do prawdy będzie mocno utrudnione, bo Anna Durickaja bardzo przeżyła sytuację psychicznie, doznała szoku i niewiele pamięta.
"Duricka, powołując się na szok, zeznała, że niewiele pamięta."
Durickaja chce również bardzo współpracować ze śledczymi, co by szybko dojść do tego kto mógł zabić jej ukochanego Niemcowa i dlatego:
"Anna jednoznacznie zadeklarowała, że chce wrócić do ojczyzny. W Kijowie ma chorą matkę, która i tak jest już w trudnej sytuacji psychicznej. Nie pozwala jej się na to. Faktycznie znajduje się w areszcie domowym - oznajmił Prochorow cytowany przez telewizję Dożd."

Cham napisał:
Przy okazji nagłówki gazet - zamordowany Niemcow - najzagorzalszy krytyk polityki Putina. Co tu mówić - wojna medialna na całego.


Wojna medialna tak, ale skierowana do zachodniej opinii publicznej, bo w Rosji to nie zrobiło większego wrażenia, jako że manifestacja miała lekko ponad 27 tys. uczestników wg. samej opozycji. Jak to ktoś z POjebów powiedział o 100 tys. manifestacji "S" podczas emerytalnych zabaw, parafrazując: co to jest zebrać w Warszawie 100 tys. ludzi - to żadna manifestacja i żadna oznaka braku zaufania do rządu. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monty




Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 120
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:25, 02 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opinia z jednego z forów za pośrednictwem

https://marucha.wordpress.com/2015/03/02/swinia-odsunieta-od-koryta-i-zarznieta/

Cytat:
SPRAWA SIĘ WYKLAROWAŁA – BORYS NIEMCOW TO ŚWINIA ODSUNIĘTA OD KORYTA.

Drugi Nawalny opłacany z wiadomego źródła. Tani pachołek banksterskiej kryminalnej swołoczy, starannie przez nich dobrany, zgodnie z ich preferencjami. Posiadał tak pożądane przez nich cechy: pazerność, głupota, lekkomyślność, lenistwo, służalczość, brak instynktu samozachowawczego i zdolności dedukcyjnego myślenia, dysfunkcyjność, chęć poklasku, władzy i mamony oraz kompletny brak uczuć wyższych.

Niestety okazał się nawet dla nich kandydatem zbyt „idealnym”, że mieli go już dosyć.

Tak kończą ludzie, którzy zbytnio zachłysnęli się swoją „wyjątkowością” i którzy uwierzyli w swoją „misję” dziejową.

Borys Niemcow wśród swoich.

Borys Niemcow to świnia odsunięta od koryta, gotowa sprzedać Rosję USA, byle zachować miejsce przy korycie władzy – nawet jako namiestnik USA w Rosji.

Miał 32 lata, gdy w latach 1991–1997 pełnił funkcję gubernatora Niżnogrodu. Jak ją pełnił wiedzą mieszkańcy obwodu niżnogrodzkiego: był złodziejem, erotomanem i kanalią.

Miał 38 lat, gdy pijany Jelcyn namaścił go na wicepremiera rządu kryminalistów 1997–1998. Ale nawet pijaczyna Jelcyn zobaczył jego beztalencie i naturę kanalii i po roku wyrzucił go na zbity ryj.

Po usunięciu z urzędu, Niemcow natychmiast stał się opozycjonistą wobec pijaczyny Jelcyna, którego nie tak dawno miłował z całej duszy!

Założył partie Sojusz Sił Prawicowych i mianował się liderem 15 osobowej partii renegatów. Nie wyszło, więc zarejestrował republikańską partię Rosji. I znowu nic. Koryta jak nie było, tak nie było.

W roku 2008 postanowił zostać prezydentem, przeciwnik – Miedwiediew – wydawał się słaby, Boria Niemcow zdobył całe 13% głosów!

Sny o władzy legły w gruzach po pierwszej turze. Bez szans na powrót do polityki, sprzedał się wrogom Rosji, USA, rezunom i UE.

W mediach na zachodzie Europy był mocarzem opozycji w Rosji.

W rzeczywistości był tylko złodziejem, zdrajcą, ścierwem, gnojem, gównem…

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczafi




Dołączył: 04 Lis 2014
Posty: 855
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:31, 02 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Borys Niemcow nie żyje
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile