W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

ElGato wita i pozdrawia forum prawda2.info  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Odsłon: 4471
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ElGato




Dołączył: 21 Lut 2015
Posty: 1
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:58, 25 Lut '15   Temat postu: ElGato wita i pozdrawia forum prawda2.info Odpowiedz z cytatem

Witajcie,

Pomimo, że konto mam już aktywne od paru dni, to dopiero teraz znalazłem chwilkę czasu przedstawienie swojej osoby.
Przebudziłem się w 2012 roku. Od tego czasu większość wolnego czasu spędzam na studiowaniu następujących zagadnień:
    okultyzm,
    symbolizm,
    paleoastronautyka,
    psychologia,
    historia tajnych stowarzyszeń,


Przychodzę tu z nadzieją, że znajdę ludzi, którzy oprócz ciągłego opisywania i omawiania faktów z otaczającej
nas rzeczyistość, chcą aktywnie uczestniczyć w jej zmienianiu.

Proszę o kontakt na privie osoby, które poważnie traktują pracę takich osób jak:
    Mark Passio,
    Thomas Sheridan,
    Larken Rose,


Życzę Wam i sobie udanej oraz owocnej współpracy.


Pozdrawiam,
ElGato
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kyoumass




Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:01, 25 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co znalazłem, to Larken Rose jest znany z niepłacenia podatków. Pozostałych dwóch osobistości nie znam, a antykonspiracyjna Google unika komentarza. Rozumiem, że w sieci TOR znajdę konkrety, ponieważ są to tak poważni pisarze?

Piszę poważnie - mogłbyś opisać kim są jegomoście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:32, 26 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:56, 26 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj brachu...


Czemu od razu na priv chcesz się kontaktować? Nie lepiej dać się najpierw poznać forumowej społeczności?
Może na początek warto potwierdzić, że "kreatywność i lekkość pióra" to nie jakaś bzdura? Wink
Proponuję złapać jakiś temat i "pojechać"...

Też jestem ciekaw kim są pozostali dwaj jegomoście, bo z wymienionych znam tylko Passio. (?)

Jakie masz pomysły na aktywne uczestnictwo w zmienianiu rzeczywistości?

Życzę owocnej wymiany poglądów, ciekawych dyskusji pogłębiających wiedzę i poszerzających horyzonty. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
absolutarianin




Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.800 mBTC

PostWysłany: 09:27, 26 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, zgadzam sie z przedmowcami. By cokolwiek zdzialac w grupie, trzeba najpierw udowodnic, ze sie umie rozmawiac.

Bo z naszym narodem to jest tak, ze jak sie zbierze pieciu przy wodce i dojda jakims cudem do wspolnych wnioskow, albo wpadna na jakis pomysl, to jak przychodzi do jego realizacji, to dopiero pojawiaja sie schody. Ten chce zablyszczec, ten przejac wladze, a ow upiec wlasna pieczen. Konczy sie to przewaznie tym, ze najbardziej chciwy zgarnia cala kase (o ile jakas sie zdazy pojawic), w lagodniejszej opcji sprzedaje pomysl za bezcen zachodniemu koncernowi, najzdolniejszy wyjezdza za granice za chlebem, najbardziej ideowy popada w alkoholizm, a najbardziej sentymentalny pisze ksiazke, ktora potem zalega po pchlich targach i inni, czytajac ja kiwaja glowami - ten to mial leb, wyprzedzil bila gejtsa o trzy dekady... i jak zwykle ch.j z tego wyszlo. Laughing

Niemniej witam i zycze duzo wytrwalosci...
_________________
"Na szczęście wszelakie - serce trza mieć jednakie" J.Kochanowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:31, 26 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak przy wódce to rodacy potrafią... Szczyty gór to dla nich podłoga.
Na drugi dzień (bądź na trzeci, jeśli na drugi jeszcze trzyma) nie ma mowy o żadnej wspólnej realizacji czegokolwiek, chociażby to był najlepszy pomysł.
Ludzie są..., tzn. jesteśmy często jak te psy ogrodnika.
Ja mogę nie mieć, nic nie osiągnąć, zdziałać, byle tylko drugi nic na tym nie zyskał... Smutne, ale jakże często prawdziwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


ElGato wita i pozdrawia forum prawda2.info
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile