W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kraje 3-go świata  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 886
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JaCzyliOna1990




Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 5
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:20, 23 Lut '07   Temat postu: Kraje 3-go świata Odpowiedz z cytatem

Na temat krajów trzeciego świata niestety wiem nie wiele ale to co wiem w pewności mi wystarczy gdy pani w 3klasie gimnazjum opowiadała nam jak żyją dzieci w afryce, że pierw jedzą rodzice a potem dopiero dzieci i to nie w każdych wypadkach tak jest bo w innych rodzinach jedzą rodzice a to co spadnie na ziemie zjadają dzieci wraz z kurami. Jest mi przykro z tego powodu a tu nasz Pan Kaczynski wysyła żołómierzy na niby "wojne w iraku" nie winni ludzie umierają z powodu osób tak głópich którzy w ten sposób nie wiele zyskali z tego co zrobili 11 września. Człowiek który myśli, że jest ważny to odrazu może pozbawiać życia nie winnych ludzi a człowiek żyje tylko raz nie dostaje 2 szansy tylko fimy ukazują nam krzywe zwierciadło tego, że człowiek jest w 2 wcieleniu itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Duff




Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:02, 23 Lut '07   Temat postu: Re: Kraje 3-go świata Odpowiedz z cytatem

JaCzyliOna1990 napisał:
Pan Kaczynski wysyła żołómierzy na niby "wojne w iraku" nie winni ludzie umierają z powodu osób tak głópich którzy w ten sposób nie wiele zyskali z tego co zrobili 11 września.


nie wiele zyskali? tu mógłbym sie kłócić, myśle, że zyskali całkiem sporo, oczywiście to zysk tylko dla nich nie dla świata. Przedewszystkim strach wywołany tymi atakami, strach przed międzynarodowym terroryzmem, al kaidą(nie bijcie za nie poprawną pisownie), która to jest praktycznie tylko fantazją, iluzją istniejącą jedynie w przepranych głowach większości ludzi, dał im sporo możliwości i władzę w Ameryce(mowa tu o neokonserwatystach)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kraje 3-go świata
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile