W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Forum - zaczynamy!  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
13 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4770
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 3.200 mBTC

PostWysłany: 13:39, 20 Sie '05   Temat postu: Forum - zaczynamy! Odpowiedz z cytatem

Założyliśmy to forum by dać naszym czytelnikom bardziej bezpośrednią metodę kontaktu, nie tylko z nami, ale również ze sobą nawzajem.

Obiecujemy odpisywać na mądre pytania i ustosunkowywać się do merytorycznych zarzutów.

Prosimy o zachowanie kultury na forum, czyli o przestrzeganie zasady "nie rób drugiemu co tobie niemiłe".

Reszta wyjdzie w praniu.

Z pozdrowieniami,
Bimi - redaktor strony www.prawda.w.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
prawdziwek




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 110
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:57, 18 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahaha no i pralka się spierdoliła... 1 post na dobę to całkowite zaprzeczenie w/w wypocin Laughing

bimi wypocił:
Cytat:
Założyliśmy to forum by dać naszym czytelnikom bardziej bezpośrednią metodę kontaktu, nie tylko z nami, ale również ze sobą nawzajem
Brick wall

bimi przypierdolił:
Cytat:
Obiecujemy odpisywać na mądre pytania i ustosunkowywać się do merytorycznych zarzutów
buhahahahahahahahaha

bimi?:
Cytat:
Prosimy o zachowanie kultury na forum, czyli o przestrzeganie zasady "nie rób drugiemu co tobie niemiłe"
WTF
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 2001
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:02, 18 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O żesz kurwa ale wątek odkopali Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:14, 19 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
O żesz kurwa ale wątek odkopali Very Happy


No w koncu to Archeo - wiadomo, w czelusciach internetu nic nie zginie... Wink
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 3.600 mBTC

PostWysłany: 20:58, 19 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ech. jutro mija już 9 lat, a wydaje się jakbym to pisał wczoraj.

@prawdziwek, zasadniczo to uważam, że ludzie się nie zmieniają, ale własnie mi uwiadomiłeś że nie zawsze jest to prawda.
bo tak oto, jak 9 lat temu odpowiedział bym ci kulturalniej, że "witam na forum, szanuje twoje poglądy, pierdu pierdu...", tak dziś wiedziony doświadczeniem admina najbardziej prestiżowego forum w polsce, odpowiadam ci już jedynie lakonicznie tekstem p.t. "pierdol się łosiu". i jeszcze bym ci ujebał limit frajerze, jakby nie to że już od dawne jesteś dla mnie zerem Smile

i tak oto, podsumowując moją chwilę refleksji:
przez te 9 lat moje forum wiele osób wielu rzeczy nauczyło, ale mnie najwięcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:08, 19 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te redaktorek ,
Cytat:
"nie rób drugiemu co tobie niemiłe"
ja wiem ,że ty byś tu wielu chciał pokazać co tobie jest miłe , i widzisz 9 lat a chłopaka , miłości swojego życia nie znalazłeś tu , stąd ta twoja frustracja członku z rozdwojoną świadomością . A swoją drogą , ta lesba w tobie , to jak sobie radzi z popędem , odwiedzasz transwestytów w burdelu ? Very Happy
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 22:22, 19 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczekan, a pamiętasz te czasy jak ludzie brali cię jeszcze na poważnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Astre Occlu




Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 209
Post zebrał 0.800 mBTC

PostWysłany: 22:39, 19 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieńdobry

Ty sie poważnie nie boisz że ktoś się w końcu pofatyguje i cie zapierdoli bimi za te twoje "pierdol sie łosiu" i za tych frajerów? XD Serio uważasz że znalezienie ciebie byłoby jakimkolwiek innym problemem niż finansowym? Poważnie uważasz że jesteś aż tak sprytny?

Któregoś dnia pociśniesz kurwe czy tam chuja nie do tej osoby co trzeba.

pozdrawiam.
_________________
Vitam impendere vero.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 22:53, 19 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe, "pozdrawiam" jest w tym wszystkim najlepsze.
a czy ja wyglądam na kogoś kto by się bał takich pustych leszczy jak ty?
bo jeśli wyglądam to najwyraźniej mój wygląd jest tu bardzo mylący.

oczywiście że w dzisiejszym świecie wszystko sprowadza się zasadniczo do tego "kogo na co stać?"
i własnie dlatego pozwól że zadam ci inne pytanie, miernoto: czy ty się łosiu nie boisz, że któregoś dnia zapuka do ciebie prokurator prowadzący sprawę przeciwko tobie w związku z groźbami karalnymi pod moim adresem? albo inaczej: że zapuka do ciebie ktoś w sprawie "innego przypadku", w którym to inni ludzie z włosami znaleźli ciebie, zanim twoje ołysiałe zwierzęta bez szkoły ni wyobraźni znalazły mnie?
bo wiesz, te twoje łyse tłuki (o czym zresztą obaj wiemy) to się boją holandii niczym diabeł święconej wody.
umówmy się: przecież jakby takiego dzikusa wypuścić na jakimś dworcu w holandii to nawet by nie wiedział jak się z niego wydostać. najpewniej wpadłby biedak w panikę niczym jakieś spłoszone zwierzę, zwłaszcza jakby, nie daj boże, zobaczył jeszcze geja co się przed nim nie chowa.. w każdym razie miałby typ niezła traumę.

tak że odpowiadając na twoje pytanie: dla mnie ci twoi łysole to idioci i pustaki więc bynajmniej się ich nie boję. zwłaszcza, że tymczasem moi ludzie chodzą pod krawatem, a czarnuchów od brudnej roboty też mamy pod telefonem za minimalną krajową. aczkolwiek i tak rzadko się przydają, bo to nie jakaś rosja do chuja, tylko porządna zachodnia cywilizacja XXI wieku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
prawdziwek




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 110
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:19, 20 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, bez nerwów... chciałem zacząć dyskusje na ten temat ale zapomniałem, że większość ma po 1 poście/24h Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:55, 20 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak to zapominałeś? Shocked
od stwierdzenia że "1 post na dobę to całkowite zaprzeczenie w/w wypocin" zacząłeś swą tezę..

no ale cóż - czego ja wymagam i od kogo?
ty i twoi duchowi poplecznicy jesteście tak puści, że nie tylko mało co pamiętacie, ale nikt z was nawet nie dostrzeże w zapiskach trzy posty wyżej, że własnie się odezwałeś aby zaprzeczyć czemuś co napisałeś ledwo dwa dni temu.

swoją droga ciekawe czy jakbyś mógł wysłać dwa posty częściej niż raz na dobę, to jaki byś osiągnął minimalny czas pomiędzy jednym swym postem zaprzeczającym drugiemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:12, 20 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
szczekan, a pamiętasz te czasy jak ludzie brali cię jeszcze na poważnie?
? szkoda ,że nie zauważyłeś czasów kiedy ludzie przestali traktować ciebie i to psie pfrawdę2 za forum dyskusyjne . Członko-pizdo mentalna , tyle energii włożyliście wy i Antenka policaj , tfu wróć , polizaj , że chyba kiedyś w końcu, tfu ci w ryj redaktorku uzupełnisz statystyki agonii tego szehterowego wsi
projektu Smile Od pewnego czasu traktuję ten internetowy redaktorka ściek mentalny jako kloakę do , której leję mokrym ,słonym moczem , dziurawy kondomie .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 2001
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:15, 20 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hyhyh Very Happy Szczekan dissy na bimiego powinien wydawać w formie rapu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Python666m




Dołączył: 29 Paź 2011
Posty: 243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:34, 20 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co ty bimi bredzisz. założyłeś prawda2 to daj się ludziom wypowiedzieć, myślisz, że twoje ego limity coś zmienią, zakładając to forum powinieneś się liczyć z konsekwencjami, ziomki tu chcą pisać a ty odbierasz im tą możliwość wieśniaku. Ps wybacz za gorzkie słowa, powinieneś wiedzieć co robisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astre Occlu




Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 209
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:41, 20 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieńdobry

To się szybko posrałeś stary. Ależ się kurwa napuszył XD. Jak ty to wydedukowałeś że ci grożę czy że mam armie łysolów?!? XD Ty za dużo filmów oglądasz. Nie telep się tak z gangsterką i nie wyzywaj od leszczy bo etap typu : „kto ma większego” mam już za sobą i mijasz się z celem jeśli chcesz mnie wyprowadzić z równowagi. Ja siebie nie oszukuje: jestem kurwa nikim i wiem o tym doskonale.

Bądź konsekwentny: jakby cię ktoś tam w najbliższym czasie zajebał to ewentualnie prokuratura zapukałaby do mnie z pytaniem czy to mi się nie należy złoty medal. Ty kurwa śląska klucho XD Jaką ja z ciebie cisnę beke XD




Zapytałem z ciekawości bo twoje zachowanie prosi się o szczytną inicjatywę obicia ci ryja i widzi to każdy. Prowokujesz to na siłę i wyjątkowo starannie od wielu lat. Ktoś musiał najprościej zapytać jak ktoś kto ma się za intelektualistę tańczy na ostrzu noża z notorycznym nadużywaniem słowa frajer? Ty kurwa najprościej w ryja nigdy w życiu nie dostałeś XD

Dlatego w celach edukacyjnych jakby ktoś kiedyś się zbierał na naplucie ci w ryj to informuje uprzejmie wszem i wobec że chętnie wesprze inicjatywę pięcioma złotymi. A chuj tam… dam dyche! Stać mnie. XD Proszę to umieścić w protokole XD




A te „moje”: pozdrawiam na końcu i dzieńdobry na początku każdego posta: przypominam ustawiłeś mi w automacie. ( Chociaż byś dał z dużych liter i kropkę na końcu bo aż głupio na najbardziej prestiżowym forum w Polsce babole strzelać. ) Tyle apropo twojej niezawodnej pamięci. Zielone beret ryje.


Odpowiedziałbym ci szybciej byś się nie martwił ależ sam sobie winien. Chociaż udało ci się zasnąć kotek? Pośpiulkałeś troszeczkę kicia czy badałeś przez całą nocke moje ip? XD Może zajebiemy duel na quakelive? Przejdzie ci XD



Ty masz kompleks Polaczka stary. I o dziwo twoja frasobliwa lisia główka nie radzi sobie z najebanym czerepem? Jak ty się podniecasz że mieszkasz za granicą o kurwa ja pierdole XD Wystarczy przekroczyć linie na mapie by IQ podskoczyło o 100% ?? XD Ta teoria spiskowa jest naprawdę śmieszna.

Tylko klawiatury nie rozjeb przy odpisywaniu XD

Lubię ciebie stary, uważam że jesteś postacią bez ubliżania tragiczną, w pewnym sensie bohaterem w strefie info przez co cie szanuje. Ty zjadłeś najwięcej nerwów z nas wszystkich przez co braki w kulturze osobistej są poniekąd do zrozumienia. Takiej osobie jak ty krzywdy bym nie dał zrobić. Ale obić ci ryja by nikomu nie zaszkodziło a pomogło.

pozdrawiam.
_________________
Vitam impendere vero.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:50, 20 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O proszę, kolejny.
Nie ma to jak udowadniać że nie można się wypowiedzieć na moim forum, poprzez opublikowanie na moim forum wypowiedzi na ten temat.

Człowieku, przez zalew tu właśnie idiotow twego pokroju, ja się potem muszę spierać z własnym ego.
Bo z jednej strony uważam za niemożliwe w moim wieku już szybko mądrzeć - a znowu z drugiej, tak szybkie glupienie jak u ciebie i twoich tepych ziomali jest dla mnie jeszcze bardziej niewyobrażalne. Wszak kiedyś kumali jeszcze bazę na tyle, ze zdołali się zarejestrować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
janho




Dołączył: 23 Gru 2011
Posty: 24
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 20 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to redaktorku pizdochuju kiedy opublikujesz statystyki tego sracza policaj ?
Nałapaliście , terrorystów , antysemitników V kolumno ? bez czci i wiary , szkielety bezempatyczne ? Bujać to my , a nie nas , kanalio pierdolona sztucznie wykreowana na zamówienie ,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:59, 21 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kluczowym dowodem na to, że to forum już szoruje parę metrów pod mułem jest to, że Ty Bimi wdajesz się w takie szczenieckie przepychanki (trykanie rogami).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:34, 21 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez sensu Panowie. Szczekacie wzajemnie na siebie nie mając na to dowodów a jedynie przypuszczenia i domniemania. Kto nie chce pisać na forum, niech nie pisze. Tak wszyscy zabiegali podaniami o zarejestrowanie a teraz wiadra pomyj wylewacie. Kto przeciwko Polakom ten niemiec! Wink PS a co z użytkownikiem Jerzy Ulicki-Rek? Coś dawno się nie odzywał...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 2001
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:57, 21 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siedzi w pace gdzieś w Australii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 15:06, 21 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cham napisał:
Bez sensu Panowie. Szczekacie wzajemnie na siebie nie mając na to dowodów a jedynie przypuszczenia i domniemania. Kto nie chce pisać na forum, niech nie pisze. Tak wszyscy zabiegali podaniami o zarejestrowanie a teraz wiadra pomyj wylewacie. Kto przeciwko Polakom ten niemiec!

Też tak uważam, że takie opluwanie się nawzajem na forum nie ma sensu. Nie wiem nawet, o co chodzi, czy też o co poszło. Natykam się tylko co jakiś czas przeglądając starsze wątki na takie ujadanie na siebie i wyzwiska...
Przecież się nawet nie znamy i nie wiele o sobie wiemy, prócz tego co ktoś napisał. Nie jest też łatwo po słowach odczytać intencje danej osoby, a tym bardziej jakim jest człowiekiem. Często trudno jest też napisać, oddać słowami to co się chce przekazać. Często też górę biorą emocje i ...ego. Każdy jest też na innym etapie rozwoju, poziomie świadomości, dochodzenia do prawdy.
Ogólnie nie mam zwyczaju wpierdalać się między wódkę i zakąskę, ale od dłuższego czasu zastanawiam się o co chodzi w tym skakaniu sobie do gardeł tu na forum? Czasem dochodzę do wniosku, że dla ludzi nie ma nadziei, że ludzie są jak szczury - pozagryzają się w końcu nawzajem.

No i system zwykle wyznacza, wskazuje, wyszukuje nam wroga - tego/tych co mają inne poglądy, język, kolor skóry, wierzenia, miejsce zamieszkania...

Cham napisał:
Wink PS a co z użytkownikiem Jerzy Ulicki-Rek? Coś dawno się nie odzywał...

I pewnie długo nie odezwie, o ile w ogóle, co jest bardzo mało prawdopodobne, jeśli to prawda, co mu się przytrafiło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 2001
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:22, 21 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E tam, po prostu jest tutaj trochę osób, które mam wrażenie na siłę szukają spinki z adminem. To, że gość jest już z deka przewrażliwiony i czasem już jedzie równo po wszystkich to się wcale nie dziwię. Dzieje się tak choćby dlatego, że to nie jebane kółko parafialne, są tu skrajności od lewicy do prawicy, jebani pracodawcy i wspaniali pracownicy więc trudno żeby się tu nie napierdalać. Tak czy owak, ja się w wielu kwestiach z Bimim nie zgadzam, ale też w wielu sprawach jesteśmy zgodni i jakbym się uparł pewnie też bym miał limit 1. Tylko po to tu jestem żeby poszerzać horyzonty a nie kurwa zawężać także czasem trzeba przemyśleć koncepcje, które niekoniecznie są mi bliskie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prawdziwek




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 110
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:47, 21 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anatole France:
Cytat:
Ironia jest ostatnią fazą rozczarowania.


to było esencją mojego poprzedniego postu a nie luki w pamięci Smile

Nie miałem z nikim na tym forum spiny, zero wulgaryzmów... trochę mnie nie było wracam patrze 1 post/24h WTF?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 21 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że sedno twojego problemu nie tkwi w tym, że masz 1 post/23h, lecz w tym co byś zrobił z nadwyżką, jakbyś miał więcej. innymi słowy: dlatego masz mniej, że niewłaściwie zainwestowałeś nadwyżkę jak miałeś więcej

pierdolić głupoty po forach, czy to ze spinami i wulgaryzmami, czy bez - to akurat każdy jeden debil potrafi.
natomiast pisać tak, abym mu zwiększył limit, a potem go nie ujebał - to, jak niektórzy już zauważyli, wcale nie jest taka prosta sprawa i w większości przypadków wymaga to sporej samokontroli. to jest wręcz sztuka, którą ja osobiście nierzadko podziwiam.

prawda jest taka (z czego sam doskonale zdaję sobie sprawę), że większość osób która dużo pisze a zarazem ma duży limit wcale nie podziela w pełni moich poglądów. powiem więcej: nikt tu nie podziela w pełni moich poglądów, bo jeśli ktoś podziela to niech zaprzeczy.
nikt nie podziela moich poglądów, ale ci co mają większy limit są na tyle rozgarnięci, że nie dają się sprowokować, wykorzystując to że nie wypada mi ujebywać limitu komuś, kogo nie udało mi się sprowokować. to by było nie fair Smile

z drugiej strony, musicie zrozumieć, że to wcale nie jest taka łatwa sprawa prowadzić skutecznie forum, na którym adminowi nie wolno kasować żadnych postów. ale mi się to udało, tak nieskromnie mówiąc Smile
czy udało by mi się to, gdybym był grzeczny i miły zawsze i dla wszystkich, jak jeszcze 9 lat temu - szczerze wątpię, bo nie bez powodu stałem się niemiły dla idiotów. potrzeba matką wynalazków, a cel uświęca środki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:16, 21 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te redaktorek nie pierdol , już większość zacnych i byłych użytkowników połapała się o co wam biega w tym projekcie szehteraGW . Kurwa macie Polaków za idiotów , a taki chuj . Smile [youtube] https://www.youtube.com/watch?v=w5hsZBIMIl0[/youtube]
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Forum - zaczynamy!
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile