W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Usunięcie postu  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 8180
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Darek Rak




Dołączył: 29 Lis 2011
Posty: 17
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:01, 14 Lut '15   Temat postu: Usunięcie postu Odpowiedz z cytatem

Witajcie!

Mam pytanie: jak usunąć swój post, który napisałem jakiś czas temu? W dolnych informacjach co można, a czego nie można, jest napisane, że można, ale nie ma żadnego odnośnika, dzięki któremu można by to zrobić. Interesuje mnie usunięcie wszystkich swoich postów, które zamieściłem na tym forum.
O tego typu fakcie, lub i szczegółowej instrukcji wykonania tego prosiłbym poinformować mnie wcześniej - albo na maila - dario.rock.86@wp.pl albo tym kanałem.

Darek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:08, 14 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komentarz mozna usunac do pol godziny od jego napisania. Wszystkie starsze zostana tu az w ziemie przywali cos wielkiego lub sami sie zaatomujemy Very Happy
_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:19, 14 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak kolega powiedział.

Ewentualnie jeśli bardzo chcesz cos usunąć i masz dobry powód, wyslij mi PW.

Wszystkich twoich postów jednak z całą pewnością nie usunę - nie ma takiej opcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:41, 14 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wkurwiony napisał:
Komentarz mozna usunac do pol godziny od jego napisania. Wszystkie starsze zostana tu az w ziemie przywali cos wielkiego lub sami sie zaatomujemy Very Happy


Akurat Darek nie musi się chyba wstydzić swoich postów.
Co innego socjaliści, których wnioski o usunięcie swoich debilnych wypowiedzi zaczną spływać, gdy tylko wystarczająco zmądrzeją.
Miejmy nadzieję, że mimo sympatii do socjalu dzielonej przez Bimiego (jezu co za obciach), pozostanie nieugiętym strażnikiem historii.
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 17:48, 14 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaufam mi Adam; prędzej ty się zapadniesz pod ziemię za to że onegdaj byłeś nieskrywanym fanem JKM, niż ja wycofam się z tego, że kapitalizm to bardzo poważny problem współczesnej cywilizacji, który nie tylko że tworzy katastroficzne w stukach społeczne patologie, ale do tego wpierdala jeszcze własnie swój własny ogon.

Wy mówicie, że na świecie jest syf bo w żadnym kraju nie ma kapitalizmu.
My natomiast mówimy że na świecie jest syf bo w każdym kraju jest kapitalizm - z Koreą Północną włącznie.
Bo w każdym kraju znajdziesz człowieka, który zajebie drugiego za pieniądze.
Zresztą jak sam własnie napisałeś w innym temacie, w każdym kraju życie ludzkie ma cenę - i ową cenę kształtuje nic innego jak własnie wolnorynkowy kapitalizm. Bo chyba nie myślisz, że socjalizm? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:04, 14 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi: nigdy nie byłem niczyim fanem. Co nie zmienia faktu, że poglądy na rynek prezentowane przez JKM są mi dużo bliższe, niż socjalmatołków.
Oczywiście, że wszystko ma swoją wartość i nie musi to być gotówka. Jednak socjaliści nie chcą tego przyznać, bo dzięki temu mogą innych okradać pod pozorem "wyższych wartości". Życie ludzkie jest bezcenne! No cóż, dla wielu pewnie tak. Ale jest np niewielka grupa ludzi dla których honor jest dobrem wyższym. Albo rodzina, ojczyzna i socjalizm.. dla matołków
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:06, 14 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam Polo napisał:
Oczywiście, że wszystko ma swoją wartość i nie musi to być gotówka.

I własnie tu się mylisz!
Dla wielu życie; zwłaszcza ich własne, lub ich bliskich - nie ma wartości. Jest bezcenne.
Albo może pozwól, że zadam ci tu pytanie: za ile (albo za co) sprzedał byś swoją matkę?

Jeżeli próbujesz zbudować system w którym życie ludzie ma cenę, to zapewniam cię, że ci się to nie uda.
Bo jest to sprzeczne z ludzką naturą - a natury się nie da oszukać, jak to mawia klasyk Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:29, 14 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam Polo napisał:
wkurwiony napisał:
Komentarz mozna usunac do pol godziny od jego napisania. Wszystkie starsze zostana tu az w ziemie przywali cos wielkiego lub sami sie zaatomujemy Very Happy


Akurat Darek nie musi się chyba wstydzić swoich postów.


Nie kwestionuje tego, odpowiedzialem jedynie na pytanie. Mnie bardzo podoba sie mysl, ze jesli nic sie nie popierdzieli to za 20 lat nadal bedzie mozna przegladac cala zawartosc forum. Kazdy ma jakies poglady, upodobania, opinie ale nikt nie moze przewidziec na 100% przyszlosci i tego, jak ona zweryfikuje nasza wiedze na dzien dzisiejszy. Oczywiscie prawo do bledow ma kazdy. Nie myli sie tylko ten, kto nic nie robi..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:04, 14 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polo trololo napisał:
Cytat:
których wnioski o usunięcie swoich debilnych wypowiedzi zaczną spływać,


śmiech na sali bo przyganiał kocioł garnkowi..

myśl ty lepiej o sobie i tych swoich postach w tematach scam'coin'opodobnych, o tych wszystkich durnowatych wpisach nt. tzw. "pieniądzach [tzw.] wolnych ludzi", o całym tym picu na wodę jaki lałeś bez kisielu i bez żenady nawet. Jaka to melodia? Wielka Szansa... A ile to dobije, jakie Szczyty...! Panie!, a jaka to Broń Masowa (taaa.. chyba straszak hehhe) w rękach Wolnych ludzi na całą bankokrację. "Jak to wszystko rozdupcy kiedy ludzie tego nakupują i zaczną obracać..." ekhmhhem, no niestety, Bitcoin już śmierdzi, zarył ostro mordą o ziemię, dzieje się dokładnie to co mówiłem, ale spoko, to jeszcze nie koniec... hehhe będzie jeszcze bardziej orał, wraz z całym tym scam gównem ( o ile "bankowi" nie uznają, że warto to jeszcze jakiś czas pociągnąć hehe) No i gdzie się schowają te wszystkie jaronda i gambola skamlące o jakimś "dodruku bez pokrycia" - wobec faktu że ciągle wypuszczane są nowe kryptowaluty wirtualne i -jakżeby inaczej, kurka- zupełnie bez pokrycia...! W niczym kurka!! - tworząc stale powiększający się skansen dla ubogich rozumem, a zapadjący się pod własnym ciężarem.. Znalazłoby się jeszcze więcej podobnych perełek: ile już lat straszysz tą inflacją i zabezpieczaniem się w złoto..? Gdyby ktoś cię posłuchał parę lat temu dziś wieszałby na tobie (i słusznie!) psy, chłopie.. ogarnij sie, szukasz drzazgi w oku brata swego, ale belki we własnym nie dostrzegasz? Ileż można mantrować? Zaś o tych -jak jak ich nazywasz- "socjmatołków" też sie nie martw - bo wkrótce nie ukryjesz się przed ich szyderczym wzrokiem, pomyśl lepiej gdzie się schowasz przed ich śmiechem.. człowieku, przejrzyj ty lepiej swoje wpisy, bo grubo to widzę, nie rokuje ci najlepiej jeśli dalej będziesz z uporem maniaka szedł w zaparte. Ale jak sądzę wiara umiera ostatnia, prawda? : czy to wiara w bitcoina jako wuderwaffe, czy wiara w nieuniknioną inflację, upadek dolara spiralę co się kręci i kręci i rozkręcić nie może... etc. itd. Już teraz, kto trzeźwy, ma w wiadomym miejscu twoje i ziomków twych zdanie w głębokim poważaniu - tak, na wszelki temat, bo od lat pierdzielisz jak potłuczony.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wiraz




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 477
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:25, 14 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wkurwiony napisał:
(..) sami sie zaatomujemy Very Happy

jeśli to cokolwiek zmienia, to przypominam: sieć została zaprojektowana by sprostać takiej ewentualności i zachować funkcjonalność.
mam nadzieje, że admin ma w chuj backupów pokitranych po bananowych republikach.
tylko słoneczny sztorm może usunąć Twoje posty, Darku Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:57, 14 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc z tego co mi wiadomo to wszystkie backupu mam pochowane w Holandii, więc lepiej się kurwa postarajcie żeby tu żadna atomowka nie spadła Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wiraz




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 477
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:16, 15 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu się nie ma co starać za bardzo - tylko idiota mógłby obrócić w pył tak rozwinięty przemysł. nie ma sensu nawet go przejmować - holendrzy są bardzo pragmatyczni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:36, 15 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Adam Polo napisał:
Oczywiście, że wszystko ma swoją wartość i nie musi to być gotówka.

I własnie tu się mylisz!
Dla wielu życie; zwłaszcza ich własne, lub ich bliskich - nie ma wartości. Jest bezcenne.
Albo może pozwól, że zadam ci tu pytanie: za ile (albo za co) sprzedał byś swoją matkę?

Jeżeli próbujesz zbudować system w którym życie ludzie ma cenę, to zapewniam cię, że ci się to nie uda.
Bo jest to sprzeczne z ludzką naturą - a natury się nie da oszukać, jak to mawia klasyk Smile


Bimi to bardzo ładne, co piszesz. Ale pytanie źle postawione. Bo nikt przyzwoity za żadną cenę nie sprzeda swoich najbliższych. Ale gdy zapytasz "ile możesz zapłacić dzisiaj za operację raka mózgu", to co odpowiesz? Jaką konkretnie kwotę wysupłasz? Zapewne każdą! Ale realnie? 100-500 tys EURO? Czyżby tylko tyle było warte życie Twojej matki?
Wyżej dupy nie podskoczysz.

I tu nie chodzi o sprzedawanie kogokolwiek. Raczej o kupowanie dodatkowych chwil i oddechów.
Socjaliści jednak drą ryja, że życie bezcenne! Bo populizm jest darmowy. Gdyby musieli zapłacić centa za słowo, siedzieliby cicho.
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiraz




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 477
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 06:09, 15 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam Polo napisał:
(..)Bo populizm jest darmowy(..)

nic bardziej mylnego. czas antenowy jest baaardzo kosztowny. nie tylko w dolary, ale przede wszystkim w zobowiązania. trzeba też zatrudnić expertów, klaskaczy i potakiwaczy.

tyle jeśli chodzi o 'przypierdalanie się' Wink

zaangażowanie mamy na potrzeby dyskusji chwyciło moje serce,
ale też przypomniało o ciekawych wnioskach z zakresu psychologi ekonomi:
inaczej księgujemy w głowie różne wydatki. prowadzono różne badania w tym kierunku.
prawdziwe, rzetelne badania, bo to badania, których wyniki potrafią magicy od sprzedarzy zamienić w rosnące słupki zysku w excelku

takie przykłady

Cytat:
planujemy kupić produkt o wartości 10 sztuk lokalnej waluty
przychodzimy do punktu sprzedarzy i widzimy że potrzebny nam produkt kosztuje 17 sztuk lokalnej waluty.
wiemy też, że nie dalej jak kilka minut drogi stąd jest inny punkt sprzedarzy i tam ten sam produkt
będzie wyceniony na 10 slw. w tej sytuacji większość pacjentów skalkulowało 'ni chuja, przespaceruje
się te pare kroków, to w końcu 7 sztuk kurwa różnicy"

druga grupa pacjentów została wysłana po inny produkt wyceniony na 1000 sztuk lokalnej waluty.
przychodzą na miejsce po produkt a tam cena 1007 slw. i podobnie wiedząc, że pare kroków dalej
można ten sam produkt nabyć po cenie 1000 slw pacjent podejmują zupełnie inną decyzję 'co tam będę łazić za
7 slw" i nabywa produkt po zawyżonej cenie.

badanie udowadnia, że 7slw ≠ 7slw


następny przykład
Cytat:
a) przyjechaliśmy kawał drogi i idziemy sobie na zajebisty koncert. wybulilśmy 100 slw na bilet. podchodzimy do bramki a tu heca, bo gdzieś pogubiliśmy ten bilet. możemy w sumie kupić bilet na miejscu za kolejne 100 slw
b) przyjechaliśmy kawał drogi i idziemy sobie na zajebisty koncert. mamy 100 slw na bilet. podchodzimy do kasy a tu heca, bo gdzieś pogubiliśmy te 100 slw. mamy jeszcze tyle slw w portfelu, że spokojnie możemy kupić ten bilet

w sytuacji a) i b) realnie poniesiony koszt biletu wynosi 200 slw;
w sytuacji a) ¾ badanych zrezygnowało z koncertu;
w sytuacji b) ¼ badanych zrezygnowało z koncertu


inaczej księgujemy w głowie produkty, inaczej walutę. ponadto sami nadajemy wartość usłudze/produktowi na podstawie własnych potrzeb.

reasumując
500k€ na zabieg dla mamy ≠ 500k€ na dziwki i koks
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Forged




Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 256
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:33, 15 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam Polo napisał:
wkurwiony napisał:
Komentarz mozna usunac do pol godziny od jego napisania. Wszystkie starsze zostana tu az w ziemie przywali cos wielkiego lub sami sie zaatomujemy Very Happy


Akurat Darek nie musi się chyba wstydzić swoich postów.


To zależy... Jeśli spełniło się jego życzenie i udało mu się, zgodnie z jego marzeniem, w końcu dostać w pobliże kręgów NWO, gdzie liczy na możliwość służenia Międzynarodowemu Żydowi, i wspinania się po syjonistycznej drabinie kariery, to takie wpisy jakie zamieścił na tutejszym forum mogą być trochę "niewygodne"...
Prawda, panie Darek?...
_________________
"Demokracja niesie wyłącznie piękne słowa ale ani pracy ani chleba." - Labadine
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 11:48, 15 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam Polo napisał:
Bimi to bardzo ładne, co piszesz. Ale pytanie źle postawione. Bo nikt przyzwoity za żadną cenę nie sprzeda swoich najbliższych. Ale gdy zapytasz "ile możesz zapłacić dzisiaj za operację raka mózgu", to co odpowiesz? Jaką konkretnie kwotę wysupłasz? Zapewne każdą! Ale realnie? 100-500 tys EURO? Czyżby tylko tyle było warte życie Twojej matki?
Wyżej dupy nie podskoczysz.

O widzisz - i tu własnie znowu trafiasz w sedno.
Dlaczego operacja raka mózgu miała by kosztować 500 tys EURO?
Liczba operacji raka mózgu powinna być ograniczona wyłącznie liczbą dostępnych neurochirurgów - a nie ceną operacji!
Zwłaszcza, że żaden neurochirurg aż tyle nie zarabia. Za to niewątpliwie szpitale obracają niebotycznymi kwotami, za byle pierdółkę - i zapewniam cię, że nie dlatego iż panuje socjalizm.

Odpowiadając na twojej pytanie: oczywiście że zapłacił bym tyle, ile bym miał - bo z pustego to i Salomon nie naleje..
Co bynajmniej nie znaczy że pół miliona euro za jedną operację to nie jest wyzysk na miarę porządnego kapitalizmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:21, 15 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Adam Polo napisał:
Bimi to bardzo ładne, co piszesz. Ale pytanie źle postawione. Bo nikt przyzwoity za żadną cenę nie sprzeda swoich najbliższych. Ale gdy zapytasz "ile możesz zapłacić dzisiaj za operację raka mózgu", to co odpowiesz? Jaką konkretnie kwotę wysupłasz? Zapewne każdą! Ale realnie? 100-500 tys EURO? Czyżby tylko tyle było warte życie Twojej matki?
Wyżej dupy nie podskoczysz.

O widzisz - i tu własnie znowu trafiasz w sedno.
Dlaczego operacja raka mózgu miała by kosztować 500 tys EURO?
Liczba operacji raka mózgu powinna być ograniczona wyłącznie liczbą dostępnych neurochirurgów - a nie ceną operacji!
Zwłaszcza, że żaden neurochirurg aż tyle nie zarabia. Za to niewątpliwie szpitale obracają niebotycznymi kwotami, za byle pierdółkę - i zapewniam cię, że nie dlatego iż panuje socjalizm.

Odpowiadając na twojej pytanie: oczywiście że zapłacił bym tyle, ile bym miał - bo z pustego to i Salomon nie naleje..
Co bynajmniej nie znaczy że pół miliona euro za jedną operację to nie jest wyzysk na miarę porządnego kapitalizmu.


I tu trafiasz Bimi w sedno. Bo zasadniczym pytaniem jest nie to, co ile kosztuje, tylko dlaczego? Czy wycenę usług i towarów powierzysz towarzyszowi z ministerstwa cen z dupy wziętych, czy wolnemu rynkowi (podaż/popyt).
Towarzysz może zarządzić, że operacje neurochirurgiczne będą po złotówce, bo ma chorą matkę. Ale to cena z dupy. Usługa nie będzie dostępna dla Ciebie. I okaże się, że tylko on i zgraja jemu podobnych przy korycie skorzystają z dobrodziejstwa regulacji cen - socjalizmu. Pozostali będą do usranej śmierci czekać na swoją kolej. Albo wyprzedadzą się do ostatniej koszuli i spróbują leczenia na "czarnym" rynku. Dokładnie powyższy casus mamy aktualnie w NFZ.
Dzięki za przykład.
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:34, 15 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry, ale nie bardzo nadązam za twoim tokiem rozumowania...
Czyli twoim zdaniem to, że szpital kasuje pół bańki za kilkugodziną operację - to wina socjalizmu?
aha... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Darek Rak




Dołączył: 29 Lis 2011
Posty: 17
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:27, 16 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowny Panie Forged,

Piszę w odpowiedzi na pańskie pytanie: nie, nie spełniło się nic w rodzaju tego, co Pan pisze. Jeżeli Pan pamięta - miałem chwile zwątpienia. Te są już przeszłością.
Bardziej chciałem, aby nikt mi wrogi nie wysyłał mi na maila prywatnego obraźliwych komentarzy, w których wykorzystuje przeciwko mnie moje osobiste życie i niezbyt miłe jego epizody, co miało miejsce w związku z zamieszczeniem na forum Polska Walcząca postu o tytule "prawda o uczelniach polskich - WSB", w której wskazywałem mechanizmy manipulacji studentami ze strony wykładowców i władz uczelni oraz bezmyślne zachowania studentów(wulgarne i obraźliwe komentarze otrzymywałem właśnie od nich), post ten notabene został krótko później usunięty, rzekomo z powodu porządków na forum i osób próbujących włamać się do administracji forum... Nie kwestionuję prawdziwości tych zdarzeń zgodnie z prawniczą "zasadą domniemanej niewinności" oraz "materacem nie byłem".
Swoją drogą cieszę się, że Pan zadał sobie trud i ponownie przeczytał wszystkie moje posty, na podstawie czego wyprowadził Pan taki wniosek.
Na dzień dzisiejszy jestem bardziej przeciwny niż "za" NWO. Dodatkowo przeczytałem Nędzników, Lalkę i Faraona, które mi Pan polecił i bardzo się z tego powodu cieszę i jednocześnie dziękuję, gdyż uważam je za wartościowe. To w jaki sposób jestem przeciwny mógłbym przedstawić w ten sposób, iż będę dążył do niezależności energetycznej próbując opracować tanie metody pozyskiwania energii elektrycznej opartej na turbinach prądotwórczych, wiatrakach posadowionych naprzeciw siebie, z piórami uzbrojonymi w magnesy nawzajem się odpychające (powodujące prędkość kołową wprawiającą w ruch duże koło kręcące małym kołem, którego środek będzie wirnikiem w turbinie; wiem, trochę skomplikowane) oraz wyposażyć swoje gospodarstwo domowe w przydomową oczyszczalnię ścieków.
Planuję też własne przedsiębiorstwo, ale na pewno nie w Polsce, w której panuje wszechobecna nędza moralna, intelektualna i ekonomiczna, a w której nie ma warunków dla uczciwych ludzi. To jest mój osobisty sposób walki z władzą.
Może to zabrzmi rasistowsko, ale będę musiał się posłużyć tym przykładem: czytując fora polonijne znajduję wiele zbieżnych komentarzy ze stereotypem "czarni to kryminał", zwłaszcza amerykańskie fora. Doszedłem do wniosku, że nie ma sensu <krzycze> haseł typu: "precz z czarnuchami", "won z powrotem do Afryki, smoluchy", itd. gdyż nasilą one jedynie ich wrogość i zintensyfikują reakcje agresywne w kierunku ludności białej. Zamiast tego zwyczajnie będę ich omijał szerokim łukiem, nie wchodził w jakiekolwiek interakcje i nie będę im w żaden sposób pomagał, na przykład zatrudniając takie osoby jako pracowników - to legalne, i bardziej moralne od zatrudniania ich tylko po to, by mieć na kim się wyżywać i nakręcać spiralę nienawiści, czy pomagać im, dostawać w nagrodę "nóż w plecy" a później ich nienawidzić i im złorzeczyć. Podkreślam: posługuję się przykładem tego, jak będę walczył z systemem na przykładzie tego, jak bym się zachował, gdyby zaszła konieczność podjęcia jakichkolwiek kroków wobec ludności negroidalnej.
Nie wiem czy czytał Pan moje posty z forum Polska Walcząca, ale moje poglądy się zbytnio nie zmieniły od tego momentu. Bardziej się wykrystalizowały i na pewno nie sprzedałem się władzy.
Odniosę się jeszcze do określenia "marzenia" jakie Pan użył, Panie Forged: w chwili gdy miałem wątpliwości - chciałem mieć spokój, własny dom, poczucie dążenia do określonego celu, poczucie sensu życia, itd. Dzisiaj względnie to mam. Na tamten czas - okoliczności zewnętrzne powodowały pogarszanie się mojego ogólnego stanu. Dzisiaj też tego chcę, też do tego dążę, ale w dużo lepszych okolicznościach. Wiem, może Pan określać tamten okres jako "chęć zaprzedania duszy diabłu". Nigdy nie było to moim marzeniem. Przypominam sobie, że nawet gdy to pisałem usiłowałem szukać - tak w sobie, jak i w opiniach innych ludzi - czynników, które mogłyby mnie odwieść od tego.

Pozdrawiam i dziękuję da odpowiedź.
Darek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Forged




Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 256
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:18, 16 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Panie Darku.

Kiedyś, przed kilku laty, byłem Ci życzliwy.
Po Twoim powyższym poście daję Ci kolejny kredyt zaufania, chociaż ufam ludziom coraz mniej (szczególnie po kilku moich ostatnich przejściach na Pejs-zbuku, gdzie wśród "przyjaciół" znalazłem parchatych, polskojęzycznych szpicli i agentów, którzy próbowali mnie usidlić prowokacjami. (Na szczęście mam wbudowany w organizm detektor "czosnku")

Nie będę Ci niczego mądrego pisał. Bo mądrości we mnie tyle co kot napłakał. Przede mną byli mądrzejsi:

https://www.youtube.com/watch?v=pwKJC-Ctq8A

http://opolczykpl.wordpress.com/


P.S. Chciałem Ci dać linkę do polskiego przepięknego filmu "Dama Kameliowa" na podstawie arcydzieła Dumasa - niestety pejs-tuba skasowała polską oryginalną wersję.
Możesz spróbować obejrzeć tę, z rosyjskimi dialogami nałożonymi na polskiego lektora: https://www.youtube.com/watch?v=YpWiGo18M5A lub znaleźć oryginalną.
http://www.filmweb.pl/film/Dama+kameliowa-1995-4863

Pozdrawiam.
_________________
"Demokracja niesie wyłącznie piękne słowa ale ani pracy ani chleba." - Labadine
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:55, 16 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Sorry, ale nie bardzo nadązam za twoim tokiem rozumowania...
Czyli twoim zdaniem to, że szpital kasuje pół bańki za kilkugodziną operację - to wina socjalizmu?
aha... Smile


Bimi, przecież jesteś w miarę logiczny facet. Chyba oczywistym jest, że skoro w socjalistycznym państwie, jakim jest niewątpliwie UE (do której niewątpliwie należymy) i operacja kosztuje 500k, to wina tegoż systemu. Bo niby którego?
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:06, 16 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam Polo napisał:
Bimi napisał:
Sorry, ale nie bardzo nadązam za twoim tokiem rozumowania...
Czyli twoim zdaniem to, że szpital kasuje pół bańki za kilkugodziną operację - to wina socjalizmu?
aha... Smile


Bimi, przecież jesteś w miarę logiczny facet. Chyba oczywistym jest, że skoro w socjalistycznym państwie, jakim jest niewątpliwie UE (do której niewątpliwie należymy) i operacja kosztuje 500k, to wina tegoż systemu. Bo niby którego?


:) Jeśli ty chcesz tego rodzaju argumentami przekonać ludzi do swoich racji to obawiam się, że masz spore szanse uzbierać na koniec dnia śmietankę największych ludzkich kretynów.

Tak że w pełni podziwiam twój projekt oraz zapał z jakim go budujesz, aczkolwiek ni chuja nie kumam twojej motywacji.
Z drugiej strony powiadają, że lepiej rządzić w piekle niż służyć w niebie - więc wychodząc z takiego założenia: lepiej być mądrym wśród idiotów niż przeciętnym wśród przeciętnych... i zapewne na tym własnie kiedyś zbudowano kapitalizm - który (jak twierdzisz) później upadł... zapewne dlatego że ci go "zbudowali" byli za głupi aby przetrwać Smile

No ale dobra, pośmiejmy się dalej.
Pozwól że odpowiem ci równie kretyńskim argumentem: czyli ile kosztuje ta sama operacja w kapitalistycznym państwie?
I dlaczego ludzie tam nie jeżdżą aby sobie ją przeprowadzić... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Darek Rak




Dołączył: 29 Lis 2011
Posty: 17
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:37, 17 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowny Panie Forged

(szkoda, że muszę zwracać sie po pseudonimie) Zapomniałem dopisać o jednej bardzo ważnej rzeczy: agenci NWO już od dawna śledzą to forum. To i każde inne, którego członkowie nie są tępymi lemingami, którzy żyją w określonych klatkach systemu przez nich wykreowanego. Świadczą o tym - jak sam Pan napisał - fakty, w których pańscy przyjaciele okazują się zakamuflowanymi donosicielami. Wiem, że to straszliwie boli, gdy ktoś bliski okazuje się zaciekłym wrogiem, któy na spotkaniach towarzyskich zakłada maskę fałszu, obłudy i pozornej życznliwości. Ale odcinanie od siebie takich ludzi jest jak oczyszczanie zakażonych ran i odcinanie zapleśniałych gałęzi od pnia zdrowego drzewa - będzie ból, pozostanie blizna, ale nie będzie większej szkody; ponadto będzie doświadczenie na przyszłość.
Doprecyzowując mój tok myślenia i ujawniajac przyczynę rozpoczęcia tego postu: Cały świat jest szpiegowany przez Amerykańsko-Angielski system PRISM. (ujawnił to Edrawd Snowden). Ich anteny i stacje nadawczo-odbiorcze rozsiane są po całym świecie; mają olbrzymi zasięg. Ponadto systemy takie jak ECHELON również nie pozostawiają na nas ,,suchego słowa", jeśli mogę się tak wyrazić - ich moc przerobowa jest ogromna. Działa w oparciu o wyszukiwanie słów kluczy, których listy nie podano, ale nie trudno si do myślić, że skoro powstał w celu "walki z terroryzmem", to na pewno na jego liście znajdą się słowa takie jak "Bomba, zamach terrorystyczny, wysadzić w powietrze, zastrzelić [kogoś], zrobić napadu na bank, zlikwidować posła i senatora, narkotyki, prostytucja, mafia, itd.".
Ich pracownicy pracujący dla właścicieli, którzy są władzą zza kulis doskonale wiedzą, że gdyśmy tylko zaczęli stwarzać realne zagrożenie, takie jak skuteczne mobilizowanie ludności przeciwko systemowi bankierskiemu - najprawdopodobniej bez trudu by się nas pozbyli. Przed niczym by się nie zawahali, nawet przed całkowitym ludobójstwem określonego narodu, wszystko w imię światowej dominacji i coraz większego bogactwa.
Ludzie to tępe bydło (to tylko stwierdzenie faktu) - myślą, że w sieci są anonimowi, na przykład wypisując obraźliwe komentarze pełne zawiści pod różnego rodzaju filmami (na przykład <Pudzian>) - błąd - nie są - nigdy nie byli i nie będą. Każdy komentarz można namierzyć przy użyciu odpowiednich programów - adres IP, właściciela komputera, dostawcę Internetu, adres, personalia, telefon, słowem wszystko. To umożliwia dzisiejsza technologia, choc ludzie nie zdają sobie z tego sprawy, np. kupują telefony (albo smartfony - sam już nie wiem - mam stary telefon i nie interesuję sie nowinkami technicznymi) najnowszej generacji nie wiedząc, że one tylko umożliwiają ich sprawniejszą i skuteczniejszą inwigilację. Myślę, że to jest mechanizm trochę podobny do tego, że odzież z reklamą znanej marki jest wytrzymalsza niż odzież zwykła - lepszy materiał nie jest stosowany po to, żeby konsument był bardziej zadowolony z bezawaryjnego produktu ale żeby firma miała darmową, długotrwałą reklamę, dzięki której zarobi pieniądze w dłuższej perspektywie czasowej.
Ci, którzy są rekrutowani przez NWO są szczegółowo sprawdzani - każdy najdrobniejszy aspekt ich życia - od urodzenia aż po chwilę obecną - jest brany "na tapetę", analizowany i na tej podstawie tworzy się ich profil osobowościowy z adnotacją <zaakceptowa> albo <odrzuci>. Moje ludzkie odruchy, czynienie dobra, nawet dla korzyści - stoją w sprzeczności z ich światopoglądem.
Sęk w tym, że osoba ta się zwyczajnie nie ujawniła z imienia, nazwiska, stanowiska, i tego, kogo dokładnie reprezentuje. Myślę, że poczułbym się trochę jak bohater filmu ,,Telefon" z Kieferem Suherlandem.

A propos filmu: z chęcią obejrzę Pańską propozycję - dziękuję za odnonik i ufam, że jest to wartościowy materiał.

Pozdrawiam serdecznie,
Darek.

A korzystajac z okazji: Panie Chemiccolo - dlaczego propaguje pan ProRosyjskie strony, na których gloryfikowane są osoby takie jak Stalin, Lenin itd.? Po zapoznaniu się z ich treścią człowiek ma jeszcze większy zamęt z uwagi na przekłamania i manipulacje słowne. Ponadto brak możliwości dodawania komentarzy ze strony osób czytajacy te artykuły oznacza, że nawet przy użyciu wiarygodnych źródeł nie ma możliwości ich podważenia. Innymi słowy: ktoś buduje rzeczywistość i przeszłość politycznie poprawną w kontekście rosyjskim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:21, 17 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
....

No ale dobra, pośmiejmy się dalej.
Pozwól że odpowiem ci równie kretyńskim argumentem: czyli ile kosztuje ta sama operacja w kapitalistycznym państwie?
I dlaczego ludzie tam nie jeżdżą aby sobie ją przeprowadzić... Smile


W którym kapitalistycznym państwie Bimi?
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:04, 17 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam Polo napisał:
Bimi napisał:
....

No ale dobra, pośmiejmy się dalej.
Pozwól że odpowiem ci równie kretyńskim argumentem: czyli ile kosztuje ta sama operacja w kapitalistycznym państwie?
I dlaczego ludzie tam nie jeżdżą aby sobie ją przeprowadzić... Smile


W którym kapitalistycznym państwie Bimi?

No własnie.
W którym kapitalistycznym państwie można sobie zrobić tanią operację mózgu?
W którym kapitalistycznym państwie w ogóle istnieje coś takiego ja szpital, szkoła albo droga?
I abyś mi nie opowiadał znowu pytaniem na pytanie, to odpowiem za ciebie: w żadnym!
No więc z czym ty do ludzi? Smile

Co to kurwa w ogóle jest "kapitalistyczne państwo", skoro sam mówisz że coś takiego aktualnie nigdzie nie istnieje?
Totalna utopia przecież - nawet jeśli coś takiego kiedykolwiek istniało to ewolucja już dawno to wyeliminowała.
Ewolucja czyli wolny rynek, czyli kapitalizm - system w którym silniejsza jednostka ma większe szanse na przetrwanie, co kształtuje kolejne pokolenia.. system kapitalistyczny, który nastał po feudalizmie, ukształtował pokolenie w którym twoje utopijne "kapitalistyczne państwo" nie ma już w ogóle racji bytu.
I lepiej pogódź się z tym, dla własnego dobra, bo te nieustanne próby walki z pogodą czynią ciebie tylko niezłego desperata.

Próby zmiany tego systemu co mamy teraz na ten kapitalizm który myślisz, że kiedyś był nie są wcale bardziej szalone niż projekt wymiany współcześnie zamieszkującej ta planetę wielomiliardowej populacji homo sapiens na zrekonstruowanych neandertali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Usunięcie postu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile