W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kiedy?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2361
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:05, 11 Lut '15   Temat postu: Kiedy? Odpowiedz z cytatem

kiedy zamiast oswiecenia, wpierdalania w siebie duchowych nauk i pogardy bedziemy w koncu ludzmi ? po co z milosci robic wybor
_________________
nie ma żadnej prawdy, wszystko jest tym samym, wielu się załamie, wielu parsknie śmiechem, to wszystko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768

PostWysłany: 18:49, 16 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że właśnie człowiek od zwierzęcia różni się tym że posiada on abstrakcyjne zasady zwane etyką ,religią, przyzwoitością bez nich raczej ani rusz. Każdy musi obramować jakoś swoją rzeczywistość a i większość posiada podobne jak nie identyczne "szablony" jej pojmowania ,które otrzymujemy już od urodzenia od rodziców.
Ogólnie twój punkt widzenia na świat jest taki jakby ciebie nie było w nim,podoba mi się to trochę być "out of range of reality" gdzie wszystko jest jednym gdyż jest specjalnie dla ciebie nie istotne, jednak ta ścieżka prowadzi do subiektywnego zadowolenia ,wydaje mi się że nie możesz wymagać od kogoś będącego w określonym układzie określonego zachowania podczas gdy ty już w tym układzie nie jesteś.
Może źle zrozumiałem kwestie jeśli tak to albo rozwiń ją albo zbagatelizuj mój post.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kiedy?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile