W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Ludzie, przejrzyjcie na oczy !!  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 1059
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:04, 15 Lut '07   Temat postu: Ludzie, przejrzyjcie na oczy !! Odpowiedz z cytatem

To jest forum o prawdzie, a ja Wam tą prawdę wyjawiam, więc czemu mi nie wierzycie, że loża masońska, w której jest 3/4 ludzi z rządu USA, UK, WłOCH, I FRANCJI, sprerarowała atak na amerykę?! Dlaczego mi nie wierzycie, że Bush to antychryst pod postacią człowieka? To wszystko to prawda !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:06, 15 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jeszcze raz:
Dzięki Ci ! (O oświecony !)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:25, 15 Lut '07   Temat postu: Re: Ludzie, przejrzyjcie na oczy !! Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
To jest forum o prawdzie, a ja Wam tą prawdę wyjawiam, więc czemu mi nie wierzycie, że loża masońska, w której jest 3/4 ludzi z rządu USA, UK, WłOCH, I FRANCJI, sprerarowała atak na amerykę?! Dlaczego mi nie wierzycie, że Bush to antychryst pod postacią człowieka? To wszystko to prawda !!


W pierwszą część (dotycząca tego kto spreparował atak na amerykę) generalnie wierzę.
Jednak w to, ze Bush to antychryst pod postacią człowieka - niestety już nie.
Bush jest za głupi na antychrysta, a ja i tak nie jestem wierzący. Smile
Taki sam z niego aktychryst jak z Leppera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:32, 15 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Antychryst to człowiek, który wzmieca zło na świecie. A kto wzieca w dzisiejszym świecie zło?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:33, 15 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bush? Smile Nie sądze...
Bush jest tylko marionetką w rękach wpływowych ludzi rządzących tym światem.
Zreztą juz chyba niedługo - wygląda jakby kolejne wybory mieli wygrać demokraci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:31, 15 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak myślisz, w którą stronę leciał lot 93? Przecież nie powinien uderzyc w kapitol - siedźiba masońska.. Nie sądze, ażeby masoni byli aż tak bezczelni i czerstwi, aby sami sobie mogli zniszczyć ich "pałacyk".. No cóż mógł też uderzyć w biały dom, gdzie już wtedy nikogo nie było.. Na marginesie, Spójrzcie na mine Busha w szkole, kiedy to masoni zaatakowali ameryke.. Widać, że to szatan.. Widac usmiech, specjalisci od mimiki w stanach mysla tak samo, ale boja sie to ujawniac w swiatlo dzienne, wiadomo CIA MOżE ZABIC..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duff




Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:10, 15 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra jak chcesz Bush może być antychrystem pod postacią człowieka, co z tego? Szatan nie szatan to i tak jest tylko marionetką w rękach wpływowych ludzi rządzących tym światem jak to Bimi napisał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:58, 15 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od kiedy to chrześcijańscy fundamentaliści należą do loży masońskiej? Bush jest takim samym masonem jak andrzej lepper doktorem...

NIE WIERZE CI, żegnam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:15, 15 Lut '07   Temat postu: re: Voltar Odpowiedz z cytatem

Jacy chrzescijanscy fundamentalisci? Rząd usa to masoni i żydzi.. To nie ludzie to antychrysty, manipulujący ludzi swoją mimiką i sposobem sprawowania przez siebie władzy... Watykan, choc ja jestem wierzący to też sekta, bendeykt XVI należy do opus dei, to sekta...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:50, 16 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem to klika Busha należy do neokonserwatywnej chrześcijańsko-syjonistycznej ekstremy protestanckiej.

Masoni są po drugiej stronie barykady, kolego. Amerykańscy masoni walczyli i walczą dalej o możliwie świeckie państwo...

jeżeli pod pojęciem antychrystów masz na mysli militarystów i faszystów, dla których tortury i wojny sąchlebem powszwednim, to się zgodzę - amerykanska klika to ostatni reżim nastawiony na toczenie wojen pdo byle pretekstem, ale tak było do wieków i nie tylko w tym kraju... Putin to tez mason? Wojna w Czeczeni to pikuś? Wszyscy sa sobie równi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:45, 16 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ulega jednak wątpliwośći, że masoneria +CIA sprerarowała atak na ameryke... Myślę, że swiatem rządzi kilku ludzi, należących do jakiejś sekty, którzy wymuszają ataki, itp.. Oczywiście ci ludzie to antychrysty..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duff




Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:52, 16 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Oczywiście ci ludzie to antychrysty..

jesteś zboczony, naprawdę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 16 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC, podoba mi się twój tok rozumowania.
Taki on niewinny... Smile

Chciałbym żeby były to antychrysty, ale obawiam się, ze to niestety ludzie - jak my, tylko o wiele bardziej podli. Boga sie nie boją, bo w niego po prostu nie wierzą. Zresztą, pradoksalnie, to wlasnie oni tworzą religie, które tworzą Boga. Więc czego maja się bać? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:31, 16 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obawiam się, że antychryst na świecie już jest od dawien dawna pod postacią któregoś znanego polityka bądź przedsiębiorcy. Ów jednostka czycha na odpowiedni moment, kiedy to zapanuje nad światem, manipulując ludzi do granic możliwości, dzięki czemu każdy będzie mu podporządkowany. Tak na marginesie chciałbym zaznaczyć, że nasze zycie to jedna wielka mistyfikacja, wszystko co robimy ma swój okreslony plan, a nasze działania choć wskazane są wynikiem złych intencji antychrysta. Wydaje mi się, że jesteśmy zahipnotyzowani, choć sami z tego sobie nie zdajym sprawy.. Nara
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:38, 17 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnoszę wrażenie, że XTC jest botem Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Łukasz555




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 200
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:18, 12 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
To jest forum o prawdzie, a ja Wam tą prawdę wyjawiam, więc czemu mi nie wierzycie, że loża masońska, w której jest 3/4 ludzi z rządu USA, UK, WłOCH, I FRANCJI, sprerarowała atak na amerykę?!

to jest bardziej prawdopodobne niż to co jest na dole, o tutaj Wink
XTC88 napisał:
Dlaczego mi nie wierzycie, że Bush to antychryst pod postacią człowieka? To wszystko to prawda !!

"forum prawdy" - nic dodać nic ująć, wiarę odstawmy na bok Wink

Bush to antychryst? nikt tego nie wie Wink szkoda...
ale jeśli tak jest który Bush? Wink ten ostatni czy wcześniejszy ? Wink
bo jeśli to ten ostatni to jego ojciec "antychryst ojciec" jak "bóg ojciec", w odniesieniu zło-antychryst/dobro-bóg, jezus Wink rozumiemy się... Wink
Bimi napisał:
XTC, podoba mi się twój tok rozumowania.
Taki on niewinny... Smile

XTC, jesteś kobietą czy mężczyzną ? w osobowości fizycznej, realnej:wink:
bo po Twoich postach jednoznacznie nie można tego ustalić Wink a może jest Ciebie/Was dwóch, dwoje? Wink
Bimi napisał:
to niestety ludzie - jak my, tylko o wiele bardziej podli. Boga sie nie boją, bo w niego po prostu nie wierzą. Zresztą, pradoksalnie, to wlasnie oni tworzą religie, które tworzą Boga. Więc czego maja się bać? Smile

zgadza się
czy bardziej podli... niby tak, ale może wiedzą o ważnych rzeczach więcej od nas, od innych i myślą, że robią dobrze? może faktycznie to robią?

chociaż sam nie wiem czy tak myślę Wink ot taka próba spojrzenia z innej strony Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
watpiacy_marek




Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 39
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:24, 13 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś tu zapomina o antychryście Putinie i Jintao hehehe . O zamachach w szkole i teatrze w Rosji i o wypędanych siłą rolnikach i biedakach w Chinach ,o mordowaniu Tybetańczyków itd. itp. Nie ma żadnego spisku !! Lubicie się tym karmic ,bo życie wtedy ma jakiś sens ,nabiera rumieńców ,a tak jest nudne ,bo ...praca,żarcie ,spanie ,sr...nie w banie itd. Zawsze były wojny i plemiona ,przywódcy i robole i tak będzie jeszcze przez parę lat . Jeżeli macie pomysł na nowy system ,gdzie KAŻDY człowiek i nawet zwierzę będzie zadowolone to NIEKRĘPUJCIE SIĘ udostępnijcie swój projekt w mediach ,w internecie lub dotrzyjcie na same szczyty władzy lub korporacji i zmieńcie je od wewnątrz . O tym ,że ludzie są okrutni wobec siebie wiadomo od dawna . Te tzw. przez was spiski są na każdym podwórku polskich miast ,w przedszkolach małe dzieci spiskują już przeciw sobie ,lokalne kacyki porywają dzieci bogaczy dla okupu lub dla wymuszenia współpracy . To się dzieje wszędzie od najmłodszych lat !! Gratuluje właśnie odkryliście "ciemną" stronę natury ludzkiej . Niebyło tv ,gazet i internetu ,a już na podwórkach tworzyły się "gangi"/plemiona ,które spiskowały i walczyły ze sobą . Taka jest nasza natura . Kiedyś nie było spiskowego "amerykańskiego" jedzenia ,"głupich" program tv i gier na PC pełnych przemocy ,które rozwydrzały młodzież ,a jednak pamiętam jak po różańcu jedna dzielnica biła się z drugą w umówionym miejscu . Ludzi jest 6 mld !!! Macie pomysł jak dogodzic wszystkim ? Wszystkie filmiki skupiają się na USA ,a zapominacie o Rosji ,która właśnie uzależniła nas od gazu ,"spiskuje" z Niemcami przeciwko nam i jeszcze chce przejąc kilka tysięcy stacji benzynowych w Polsce . I CO Z TEGO ? Taka jest natura człowieka . Jeżeli chcecie zmienic świat to przestańcie się rozmnażac ,bo wasze dzieci mogą zostac w przysżłosci przywódcami świata spiskującymi przeciw reszcie ludzkości Laughing ,albo zostaną "złymi" lekarzami ,którzy będą specjalnie przepisywac nam "sponsorowane" przez masonów leki Laughing . STWÓRZCIE WŁASNY SYSTEM ,chętnie poczytam ,bo ten świat jaki jest też mi się nie podoba ,ale dlatego ,że nie umiem się w nim znalezc ,czy dlatego ,że jestem tak oświecony i mądry ,że wiem jak zrobic ,żeby był ten świat lepszy dla 6 MLD LUDZI ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ludzie, przejrzyjcie na oczy !!
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile