W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Geneza 911  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 2125
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:34, 06 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

jeśli nie chcesz być gołosłownym sugeruję wykorzystać swój jutrzejszy post na wymienienie choćby jednego mojego kłamstwa na których zostałem (rzekomo) wielokrotnie złapany Laughing



Skoro tak Ci bardzo zależy to nie ma sprawy. Zwłaszcza, że daleko szukać nie trzeba. Wink


Tak więc proszę bardzo:
Bimi napisał:

jeśli ktoś chce uparcie bronić tzw. "oficjalnej wersji" o topieniu stali i porywaniu samolotów plastikowymi nożami w celu nieskrępowanego polatania sobie nimi po USA to niechybnie dostanie limit 1 na tym forum.


Kłamstwo nr.1

Piszesz o topieniu stali tymczasem wersja oficjalna (raport NIST i komisji 9/11) nie wspomina o tym by topienie stali miało miejsce w WTC. ( jest chyba oczywiste, że to miałeś na myśli)

Kłamstwo nr.2

Piszesz, że wg. wersji oficjalnej samoloty zostały porwane przy użyciu plastikowych noży tymczasem ustalenia komisji 9/11 nic takiego nie mówią.

EDIT:

Bimi napisał:

Przecież ja wcale nie uważam, że wieże się stopiły a samoloty porwano plastikowymi nożami, tylko wręcz przeciwnie: że wieże wysadzono, a samoloty załatwiła US Army.

To ty uważasz że się stopiły (bo skąd inaczej WTC7 by się zawalił tak późno?) a samoloty porwano plastikowymi nożami (bo przecież nie gołymi rękami?). Więc nie odwracaj kota ogonem gościu przypisując mi swoje infantylne kłamstwa.
A raportu twojej komisji to nawet nie zamierzam przeglądać zgrubnie bo wiem, że to stek kłamstw od deski do deski - wolę sobie przeczytać harrego pottera.

Powiedziałem ci już: wszystkie trzy wieże WYSADZONO przy użyciu ładunków wybuchowych - możemy dyskutować o tym kto, jak i dlaczego to zrobił. Natomiast ściemy jakie próbujesz promować na tym forum to dla mnie szczyt bezczelności obrażający mój intelekt.

Wracając do kłamstw. Jak napisałem: pudło - mam nadzieję, że jutro wygrzebiesz coś lepszego Smile


Ponieważ nie sądzę, że jesteś aż takim skończonym idiotą by nie zrozumieć mojego postu. To napiszę jeszcze raz by wszyscy użytkownicy widzieli jakim jesteś kłamcą i oszustem.

BEZCZELNIE KŁAMAŁEŚ CO DO TEGO JAKA JEST WERSJA OFICJALNA WYDARZEŃ 11 WRZEŚNIA I DALEJ KŁAMIESZ TWIERDZĄC, ŻE UWAżAM, żE WIEżE SIę STOPIŁY A SAMOLOTY ZOSTAŁY PORWANE PRZY UŻYCIU PLASTIKOWYCH NOŻY. KOLEJNYM KŁAMSTWEM JEST STWIERDZENIE, ŻE TO JA ODWRACAM KOTA OGONEM BO JEDYNĄ OSOBĄ, KTÓRA TO ROBI JESTEŚ TY CO UDOWODNIŁEŚ POWYŻSZYM POSTEM.

KONIEC DIALOGU MIĘDZY NAMI. Z KŁAMCAMI BEZ HONORU NIE ROZMAWIAM !

BYE, BYE


PS:
Bimi napisał:
bo ja, w przeciwieństwie do ciebie, po prostu nie kłamię. i dlatego tak cię wkurwiam, załgany leszczu. Smile


Jedyne co mnie wkurwia to Twoja niewiarygodna bezczelność i hipokryzja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:58, 06 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To żeś mi dosrał Smile

Przecież ja wcale nie uważam, że wieże się stopiły a samoloty porwano plastikowymi nożami, tylko wręcz przeciwnie: że wieże wysadzono, a samoloty załatwiła US Army.

To ty uważasz że się stopiły (bo skąd inaczej WTC7 by się zawalił tak późno?) a samoloty porwano plastikowymi nożami (bo przecież nie gołymi rękami?). Więc nie odwracaj kota ogonem gościu przypisując mi swoje infantylne kłamstwa.
A raportu twojej komisji to nawet nie zamierzam przeglądać zgrubnie bo wiem, że to stek kłamstw od deski do deski - wolę sobie przeczytać harrego pottera.

Powiedziałem ci już: wszystkie trzy wieże WYSADZONO przy użyciu ładunków wybuchowych - możemy dyskutować o tym kto, jak i dlaczego to zrobił. Natomiast ściemy jakie próbujesz promować na tym forum to dla mnie szczyt bezczelności obrażający mój intelekt.

Wracając do kłamstw. Jak napisałem: pudło - mam nadzieję, że jutro wygrzebiesz coś lepszego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AndSmo




Dołączył: 20 Gru 2007
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:07, 06 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi - udajesz czy nie rozumiesz logicznego języka? AndrzejH napisał, że o nożach z plastyku czy topionej stali nie ma w oficjalnych raportach, a Ty post wcześniej napisałeś, że jest to oficjalna wersja.

edit. Nie mam pojecia co mówią oficjalne raporty. AndrzejH pewnie wie coś więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:16, 06 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziwne - bo to właśnie słyszałem wielokrotnie w mediach które przecież prezentują jak najbardziej oficjalną wersję Laughing czy nie?

no to jak "oficjalne raporty" tłumaczą zawalenie się wtc7? oraz 100% skuteczność w porwaniu 4 samolotów pełnych ludzi przez 3-4 nieuzbrojonych arabów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:22, 06 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndSmo napisał:
Nie mam pojecia co mówią oficjalne raporty. AndrzejH pewnie wie coś więcej.

skoro nie masz pojęcia to o co ci chodzi?
ja przecież tez nie mam pojęcia co jest w tych gównianych raportach, poza stekiem kłamstw których nie chce mi się nawet czytać.

to co, teraz już rozmawiając o 9/11 nie wolno się powoływać na to o czym przez ostatnich kilka lat trąbiły media?
trzeba się powoływać na "raporty", bo inaczej nazwą cię kłamcą Laughing

jaki procent ludzi wie co jest w raportach w porównaniu do tych którzy wiedzą tylko to co widzieli w TV? więcej niż 1%? nie sądzę...
raport są dobre dla andrzeja bo wyprostowały kilka oczywistych bzdur wcześniejszej propagandy. oficjalna wersja 9.11 to jednak nie raporty lecz kłamstwa które powtórzone w mediach po tysiąckroć utkwiły ludziom w głowach. kłamstwa takie jak stopiona stal czy plastikowe noże użyte przez terrorystów w celu oszukania wykrywaczy metali na lotnisku. kłamstwa jak telefony komórkowe używane przez pasażerów w celu potwierdzenia że zostali porwani... telefony komórkowe, które z czasem okazały się telefonami pokładowymi w samolocie Smile
ile jeszcze raportów potrzeba by uwiarygodnić wszystkie wierutne bzdury związane z oficjalną wersją 9.11?

poza tym co to za raporty które są jeszcze bardziej absurdalne od absurdów które próbują zatuszować?
budynki najwyraźniej musiały się "stopić" aby móc się zawalić z opóźnieniem "na skutek pożaru". no bo przecież ogień nie rąbie, tylko pali.
a samolotów jeśli nie porwali plastikowymi nożami to niby czym... zapaliczką?

a koran przepraszam z mapami oraz instrukcją pilotażu boeinga pozostawione przez terrorystów na lotniku - są w raporcie? a paszport który wypadł z kieszeni pilotowi boeinga i wylądował nieuszkodzony na mahattanie - mają to w raporcie?
co za różnica - to wszystko było. w tych samych mediach, które dziś prezentują raporty andrzeja zarzucającego mi ich kłamstwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:01, 06 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndrzejH napisał:
BEZCZELNIE KŁAMAŁEŚ CO DO TEGO JAKA JEST WERSJA OFICJALNA WYDARZEŃ 11 WRZEŚNIA I DALEJ KŁAMIESZ TWIERDZĄC, ŻE UWAżAM, żE WIEżE SIę STOPIŁY A SAMOLOTY ZOSTAŁY PORWANE PRZY UŻYCIU PLASTIKOWYCH NOŻY. KOLEJNYM KŁAMSTWEM JEST STWIERDZENIE, ŻE TO JA ODWRACAM KOTA OGONEM BO JEDYNĄ OSOBĄ, KTÓRA TO ROBI JESTEŚ TY CO UDOWODNIŁEŚ POWYŻSZYM POSTEM.

KONIEC DIALOGU MIĘDZY NAMI. Z KŁAMCAMI BEZ HONORU NIE ROZMAWIAM !

Nie kompromisuj się do reszty. Smile

To w końcu jak było z tym WTC7 bo już zgłupiałem - nie stopił się?
Może się w końcu zdecydujesz - będzie nam o wiele łatwiej rozmawiać. Very Happy

Skoro już przy tym jesteśmy, może byś zreferował wszystkie te rzeczy podane wielokrotnie przez media n.t. 9/11 których nie ma w "oficjalnej wersji"?
Wtedy będzie nam o wiele łatwiej rozmawiać i unikniemy niepotrzebnych nieporozumień. Kto wie, może nawet zwiększę ci limit...
Bin Laden np - jest jeszcze w oficjalnej wersji? Albo ten paszport co wyleciał islamiście z kieszeni? Ci porywacze co żyją - są ciągle w oficjalnej wersji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:21, 07 Kwi '08   Temat postu: Szacuneczek..... Odpowiedz z cytatem

mn_zur napisał:

waha123 przeinaczyłeś moje słowa, zmieniłeś ich sens, dodałeś troszeczkę i wyszło po twojej myśli. To zwykła manipulacja i tyle. Dla mnie w tej chwili jesteś kłamcą. Poza tym sugerowanie, że ktoś mi napisał ten teskt oraz sugerowanie, że nie dzieje się to po raz pierwszy, obraża mnie. Więc kłamiesz na mój temat i obrażasz mnie. <brawo> Czym sobie na to za zasłużyłem? Opinią nie po twojej myśli? Znowu przypomina mi to taktykę stosowaną przez GW, TVN itd. itp.


Już tłumaczę. Jeżeli piszesz...
mn_zur napisał:
... Niestety, ale w użytkowniku AndrzejH znaleźliście godnego siebie, a czasami nawet lepszego przeciwnika. Być może jest tak dlatego, że za tym nick'iem kryje się z dziesięciu ludzi opłacanych przez nasz rząd (żeby nikogo nie obrazić, nie użyję słowa na literkę "a" ). Ale nawet jeżeli by tak było, to czytając ten temat odczuwam pewien niesmak, odnoszę wrażenie, że wytworzyło się na tym forum swoiste kółko różańcowe...


i sugerujesz, że Andrzej H to w rzeczywistości Zespół a Osoby, które się temu przeciwstawiają to Kółko różańcowe, to Kto tu jest Kłamcą i manipulatorem ????? Czy ja zmieniam sens twoich słów ?????
Kim jesteś, że zachwyca cię kłamstwo i manipulacja ???? Ja cie obraziłem ????? A ty pisząc tu coś takiego, jak myślisz, co robisz ????? Mnie nie obrazisz, bo ja swoje ego już dawno "powiesiłem na kołku"...(co nie znaczy, ze nie jestem wrażliwy na próby ogłupienia czytelników tego forum)...

mn_zur napisał:
... Sądzę, że wielu ludzi przestaje już interesować wydarzenie sprzed ponad 6 lat, interesuje ich tylko "tu i teraz", dlatego uważam, że ludzie łatwiej poznają prawdę i zaczną walczyć z NWO poprzez ukazanie im np. zakłamania mediów i polityków czy też ukazywanie układów łączących wieli biznes z wielką polityką, niż 9/11.


Właśnie, że się coraz więcej interesują....

mn_zur napisał:
... Zrozumcie, nie popieram AndrzejaH, ale myślę, że pomimo odmiennych poglądów, należy mu się szacunek.


Szacunek dla czego...poglądów czy zespołu...dla nicka Andrzej H?????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:57, 07 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponieważ jak napisałem nie rozmawiam z kłamcami bez honoru, a zresztą nawet jakbym zmienił zdanie to i tak mój skromny limit postów nie pozwolił by mi na rozsądną polemikę to od teraz przechodzę wyłącznie do punktowania kłamstw administracji forum, o co zresztą sama administracja już dwukrotnie prosiła. Tak więc postaram się spełnić prośbę Bimiego. Mam nadzieję, że nie będzie zawiedziony. Wink

Dla zachowania przejrzystości będę numerować kłamstwa administratora forum:
Kłamstwem nr.3 było stwierdzenie, że odwracam kota ogonem podczas gdy jak wszyscy widzieliście robił to wyłącznie administrator forum, Kłamstwem nr.4 natomiast było twierdzenie, że uważam, że wieże się stopiły.
Lecimy więc dalej:


Kłamstwo nr.5

Bimi napisał:
dziwne - bo to właśnie słyszałem wielokrotnie w mediach które przecież prezentują jak najbardziej oficjalną wersję Laughing czy nie?


Media nie prezentują oficjalnej wersji. Do mediów zalicza się między innymi internet, a w nim widziałem wielokrotnie treści zdecydowanie przeciwne wersji oficjalnej. Zresztą temat teorii spiskowych wielokrotnie pojawiał się także poza internetem: w gazetach np. Przekrój, Nie. Tak więc oczywiste kłamstwo.

Kłamstwo nr.6

Bimi napisał:

ja przecież tez nie mam pojęcia co jest w tych gównianych raportach, poza stekiem kłamstw których nie chce mi się nawet czytać.

Skoro nie masz pojęcia co jest w tych raportach to skąd możesz wiedzieć, że to jest stek kłamstw ? (pytanie retoryczne jakby ktoś nie załapał)

Kłamstwo nr.7
Bimi napisał:
oficjalna wersja 9.11 to jednak nie raporty lecz kłamstwa które powtórzone w mediach po tysiąckroć utkwiły ludziom w głowach.

Oficjalna wersja to oficjalna wersja zatwierdzona przez rządowe agencje i komisje. Będą to wyłącznie rządowe raporty: komisji 9/11 czy NIST o zawaleniu się WTC. Relację medialne nie są oficjalną wersję. Media mogą pisać i nadawać co chcą i o czym chcą i nie będzie to miało klauzuli oficjalności. Zresztą już pisałem jak media podają informację sprzeczne z oficjalnymi ustaleniami co miało miejsce wielokrotnie to co wg. Ciebie dalej podają wersję oficjalną ? Absurd kompletny.


Kłamstwo nr.8

Bimi napisał:
kłamstwa jak telefony komórkowe używane przez pasażerów w celu potwierdzenia że zostali porwani... telefony komórkowe, które z czasem okazały się telefonami pokładowymi w samolocie Smile

Telefony komórkowe nie okazały się z czasem telefonami pokładowymi w samolocie. Od początku było mówione, że część połączeń została wykonan a przez Airphone, a część z komórek.

Kłamstwo nr.9
Bimi napisał:

budynki najwyraźniej musiały się "stopić" aby móc się zawalić z opóźnieniem "na skutek pożaru". no bo przecież ogień nie rąbie, tylko pali.

Stopienie w fizyce to zmiana stanu skupienia z ciała stałego w ciecz. Oczywiście budynek, żeby się zawalić nie musi się zamienić w ciecz. Wręcz przeciwnie byłoby to niemożliwe ponieważ najpierw jego elementy stałyby się plastyczne i jest wykluczone by taka plastyczna stal mogła utrzymać cokolwiek nad sobą aż do momentu jej całkowitego przejścia w ciecz.

Kłamstwo nr.10

Bimi napisał:

co za różnica - to wszystko było. w tych samych mediach, które dziś prezentują raporty andrzeja zarzucającego mi ich kłamstwa.

Nie zarzucam Ci kłamstw raportów tylko kłamanie na temat treści raportów.

Kłamstwo nr.11

Bimi napisał:
To w końcu jak było z tym WTC7 bo już zgłupiałem - nie stopił się?
Może się w końcu zdecydujesz - będzie nam o wiele łatwiej rozmawiać. Very Happy

Nigdy nie twierdziłem, że WTC 7 się stopił.

Kłamstwo nr.12
Bimi napisał:
Ci porywacze co żyją - są ciągle w oficjalnej wersji?

Nigdy żadni "porywacze, którzy żyją" nie byli w oficjalnej wersji.

Całkiem ładna kolekcja jak na "kapłana prawdy", który "nigdy nie kłamie" A to tylko z dwóch dni. Laughing



------------------------------------------------------------------------------------


Do Voltar:
Cytat:
Oczywiście, że byli. Byli również tacy, co nigdy nie istnieli, oraz tacy co okazali się być martwi dokładnie od roku, tj od 9/11//2000 (bracia Bukhari). Czasami warto prześledzić raporty FBI a nie zdawać się wyłącznie na "oficjalną wersję zdarzeń". Którą oficjalną? Tą z 11 września, 12, 13 czy może tą z 2002 roku a może tą z 2005 roku?

Oficjalna wersja to ta z raportu komisji 9/11. Jakieś błędne doniesienia FBI ze śledztwa nie są przecież wersja oficjalną, a tylko hipotezą ze śledztwa. Jak np. w Twoim mieście będzie zamach i Ciebie zaaresztują co podadzą do publicznej wiadomości, a potem sąd Cię uniewinni to przecież wg. wersji oficjalnej nie będziesz sprawcą zamachu.

A co do kłamstw. Ja nie twierdzę, że jestem nie omylny. Bardzo możliwe, że podawałem jakieś błędne informację. Jak takie znajdziesz mnie to nie zdziwi.

Natomiast wątek ten miał/ma wykazać niewiarygodną wręcz hipokryzję naszego administratora, który bezczelnie twierdził, że nigdy nie zdarza mu się kłamać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:08, 07 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idąc twoim tokiem rozumowania:

Kłamstwo nr 1 Andrzeja H

Cytat:
Nigdy żadni "porywacze, którzy żyją" nie byli w oficjalnej wersji.


Oczywiście, że byli. Byli również tacy, co nigdy nie istnieli, oraz tacy co okazali się być martwi dokładnie od roku, tj od 9/11//2000 (bracia Bukhari). Czasami warto prześledzić raporty FBI a nie zdawać się wyłącznie na "oficjalną wersję zdarzeń". Którą oficjalną? Tą z 11 września, 12, 13 czy może tą z 2002 roku a może tą z 2005 roku?

Która wersja tłumaczeń Noradu jest ostateczna, która była kłamstwem? Czy wiesz że szefowie komisji 911 wystąpili z wnioskami do prokuratury o składanie fałszywych zeznań pod przysięgą wobec kilku wojskowych?

Która oficjalna wersja zdarzeń jest oficjalna w przypadku zamachów z Londynu? Użyto materiałów wojskowych czy aptecznych? Zapalników czasowych czy wręcz przeciwnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sdsw




Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 60
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:41, 07 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem obie wersja sa prawdziwe: teoria spiskowa, czyli in side job oraz wersja oficjalna (medialna). Agencje wywiadowcze wiedzialy o planowanych atakach (pewnie nawet z wieloma szczegolami). Mogly nawet w pewien sposob pomagac terrorstom dostac sie na odpowiednie samoloty, nie utrudnialy im roboty, tak jakby o niczym niewiedzialy. Agencje wywiadowcze mogly nawet podlozyc ladunki wybuchowe, natomiast celem terrostow nie koniecznie musialo byc zawalenie sie wiez, moze chcieli tylko zaparkowac dwa boeingi na kilku pietrach WTC. Terrorysci ktorym w zaden sposob nie przeszkadzano odniesli pewnie wrazenie ze to bedzie czysta robota. Watpie w teorie wedlug ktorej CIA wspolpracowalo z terrorystami - zbyt duze ryzko wycieku - ktore przeciez dla terrostow mogloby byc tak samo cenne jak sam atak, wielki skandal. Jezeli agencje wywiadowcze znaly konkretna date ataku, mialy duzo czasu na przeprowadzenie roznych analiz, delikatne dyskusje z wieloma waznymi osobami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:11, 08 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sdsw. Jeżeli przyjmujemy wersją zgodną z prawami fizyki - Controle Demolition to musimy automatycznie odrzucić wersję, że terroryści działali sami bez pomocy kogoś z wewnątrz. Inaczej jak wyjaśnimy ruch na giełdzie przed 911? Jak wyjaśnić brak regulaminowej reakcji obrony powietrznej? Ok. 25 różnych manewrów/ćwiczeń tuż przed, w trakcie 11 września 2001 (największe skupienie manewrów w historii) to przypadek? Niby jak terroryści mięli przygotować kontrolowane wyburzanie w budynku WTC 7 skoro był to jeden z najlepiej strzeżonych budynków w NY? Niby Larry Silverstein "przypadkiem" wydzierżawił na 99 lat WTC 1 i 2 6 tygodni przed zamachami i ubezpieczył od ataków terrorystycznych? JAk bym 15 razy z rzędu trafił w totka szóstkę to nadal byś uważał, że mam szczęście? Że to czysty przypadek? A słyszałeś, że w Londynie w dniu zamachów też były "ćwiczenia"? Przypadek?

Cytat:
Zbyt duze ryzko wycieku

Wycieku? A gdzie miało by wyciec?
Do prasy? CNN? BBC? ABC? CNBC? Laughing
Do FBI? CIA? NSA? FEMA? FAA?... MOSADU? Laughing

Jeżeli chodzi o a wycieki to chyba najlepszym przykładem co się dzieje kiedy ktoś z "biura" chce sypać jest ciągnąca się od jakiegoś czasu sprawa byłej tłumaczki z FBI Sibel Edmonds.
Ma potwierdzone informacje o tym, że ludzie na wysokich stanowiskach w USA są zamieszani w handel bronią, narkotykami oraz elementami do produkcji broni nuklearnej. Chce zeznawać. Ani media, ani sąd nie chcą wysłuchać jej historii FBI grozi jej więzieniem jeżeli cokolwiek powie.

Philip Giraldi: Found in Translation - FBI whistleblower Sibel Edmonds spills her secrets.
http://www.911blogger.com/node/13498
http://video.google.pl/videosearch?q=Sibel+Edmonds&sitesearch=

Po za tym - każdy ma do spłaty kredyty, każdy ma rodzinę. A ci którzy się nie obawiają o pracę i rodzinę trafiają na stronę:
www.patriotsquestion911.com Zaryzykowali, wylecieli z roboty, grozi się ich rodzinom, na FOX NEWS prowadzący publicznie nawołuje do wsadzenia każdego zadającego pytania na temat 911 do obozu koncentracyjnego inny woła o karę śmierci. I ci odważni ludzie którzy mimo wszystko zdecydowali się mówić prawdę wchodzą później do Internetu i czytają wypowiedzi typu "to nie możliwe, za dużo ludzi musiało by wiedzieć, wyszło by na jawa" lub "wyciekło by". No i następne osoby które coś wiedzą i widzą to mówią sobie:
"- Nie ma mowy! Nie warto! Po co mam się narażać? Po co mam narażać rodzinę? Żeby usłyszeć, że kłamię? Że jestem z Al-Kaidy? Że "to by wyciekło"? Dla nich mam się narażać? Tym wszystkim naiwniakom należy się twarda lekcja życia? NO WAY! F@$% THEM!"

Szczerze odpowiedzcie sobie na pytanie:
Co WY byście zrobili na ich miejscu?
Narazili byście siebie i rodzinę na śmierć wiedząc, że jedyne co może was spotkać to oskarżenie o współpracę z nieistniejącymi terrorystami?

Więc zejdźcie na ziemię zrozumcie rzeczywistość - więcej EMPATII Panowie!

PS. Pamiętajcie, że do dziś oficjalną wersją zamachu na JFK jest samotny strzelec - Oswald mimo ujawnienia już dawno filmu Zaprudera
http://www.youtube.com/watch?v=E66__vymfPA
i ostatnich zeznań Howarda Hunta
http://www.youtube.com/watch?v=IUecqrHoj3I
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:20, 08 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie jest możliwa sytuacja, że al-kaida planowała, a rząd/służby TYLKO nie przeszkadzały.

1. umiejętności pilotażu - UA175 lecący z prędkością ostatniwe 10 minut ponad 1000 km/h z południowego zachodu, a potem cudowny przechyl na lewo skrzydło i idealne uderzenie w biura Raytheonu, o pentagonie nie wspomnę, bo każdy bękart w afganistanie potrafi osadzić samolot pasażerski przy pełnej szybkości w parterze budynku

2. trasy lotów - dane z baz BTS niespójne z oficjalnymi czasami startów maszyn, niespójne czasy uderzeń samolotów wg świadków i czasy podane oficjalnie (np. zegary z Pentagonu zatrzymane na 9:32, samolot, który przeleciał nad Pentagonem ok 9:45 i potem nad Białym Domem); lot AA11 leci w stronę Kanady po czym przy samej granicy radarowej następuje zwrot o 180 stopni w miejscu; lot 93 pomimo 42 minut opóźnienia leci spokojnie aż do Cleveland gdzie dopiero zawraca! lot 77 lecący z Waszyngtonu do Waszyngtonu... przez bodajże Utah...

3. żaden z pilotów porwanych samolotów nie wysłał ostrzeżenia transponderem (kod 77), mimo że jakoby część z nich pilotowała dalej pod okiem terrorystów

4. porywacze złote dzieci grający w kasynach, pijący alkohol i puszczający się z call girls... dodatkowo mający problemy z pilotażem... i przebywający w kilku miejscach jednocześnie... i którym ktoś skradł paszporty... do tego podłożone dowody na lotniskach i przy WTC ("paszport zamoczony w paliwie lotniczym" Laughing)

911 to taka sama robota wywiadów/wojska jak Madryt i Londyn (materiały wojskowe odpalane zapalnikami)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:30, 08 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile to żeś mnie zdyskredytował, andrzej. tyle lat starałem się mówić prawdę, a tu pojawiłeś się ty i w ciągu 2 dni zdemaskowałeś wszystkie moje kłamstwa Laughing

nie wiem do kogo kierujesz swoje słowa, ale wydaje mi się, że z każdym kolejnym postem osłabiasz wiarygodność swoją oraz swojej "oficjalnej wersji". w każdym razie wśród ludzi niegłupszych niż ty (na reszcie mi nie zależy).
no ale cóż... ja mogę tylko podziękować Smile
pozostaje mi tylko życzyć sobie, aby wszyscy którzy się z tobą zgadzają czym prędzej tu o tym napisali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:10, 08 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sdsw napisał:
Moim zdaniem obie wersja sa prawdziwe: teoria spiskowa, czyli in side job oraz wersja oficjalna (medialna). Agencje wywiadowcze wiedzialy o planowanych atakach (pewnie nawet z wieloma szczegolami). Mogly nawet w pewien sposob pomagac terrorstom dostac sie na odpowiednie samoloty, nie utrudnialy im roboty, tak jakby o niczym niewiedzialy. Agencje wywiadowcze mogly nawet podlozyc ladunki wybuchowe, natomiast celem terrostow nie koniecznie musialo byc zawalenie sie wiez, moze chcieli tylko zaparkowac dwa boeingi na kilku pietrach WTC. Terrorysci ktorym w zaden sposob nie przeszkadzano odniesli pewnie wrazenie ze to bedzie czysta robota. Watpie w teorie wedlug ktorej CIA wspolpracowalo z terrorystami - zbyt duze ryzko wycieku - ktore przeciez dla terrostow mogloby byc tak samo cenne jak sam atak, wielki skandal. Jezeli agencje wywiadowcze znaly konkretna date ataku, mialy duzo czasu na przeprowadzenie roznych analiz, delikatne dyskusje z wieloma waznymi osobami.

sranie w banie - takie bajki to mogą być dobre na kolejny scenariusz filmu moore'a, ale nie wyjaśniają wielu zasadniczych rzeczy.
choćby tej: http://www.youtube.com/watch?v=98g63YSYxLo
poza tym terrorystą jest ten kto podłożył ładunki bo od zniszczenia wież zginęło najwięcej ludzi. w tym kontekscie zdanie "CIA wspolpracowalo z terrorystami" brzmi absurdalnie. bo to terroryści "współpracowali" z CIA, wcale nie dla dżihadu tylko zwyczajnie, po amerykańsku - dla forsy i kariery.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:52, 09 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj na początek trochę bezdennej głupoty moderatorów:

JackBlood napisał:


Adun napisał:
Oczywiscie, ze mozna, ale co z tego?? Czemu 100% swiadkow widzialo samolot (w tym kontrolerzy lotow i piloci), a 0% widzialo pocisk/gh.


Cytat:

Steve Patterson -- watched from 14th-floor apartment in Pentagon City
... it appeared to him that a commuter jet swooped over Arlington National Cemetery and headed for the Pentagon ...

Don Wright -- watched from the 12th floor, 1600 Wilson Boulevard, in Rosslyn
I watched this ...it looked like a commuter plane, two engined ... come down from the south real low ...

http://911research.wtc7.net/pentagon/evidence/witnesses/jetliner.html#small

Sprostujesz czy mamy zacząć jechać po tobie tak jak ty jedziesz po nas?



Tak więc Adun napisał, że 100% świadków widziało samolot, a nikt nie widział rakiety bądź Global Hawka, na co nasz moderator podał dwa cytaty ze świadków, którzy widzieli samolot i piszę, że Adun ma coś sprostować podczas gdy nie przedstawił nic co by przeczyło tezie Aduna.

Co za żenada.



JackBlood napisał:
Zaryzykowali, wylecieli z roboty, grozi się ich rodzinom,



JackBlood napisał:

Narazili byście siebie i rodzinę na śmierć wiedząc, że jedyne co może was spotkać to oskarżenie o współpracę z nieistniejącymi terrorystami?

Więc zejdźcie na ziemię zrozumcie rzeczywistość - więcej EMPATII Panowie!


Naiwnie zakładając, że nie chcesz po raz kolejny wyjść na kłamcę i oszusta teraz wypadałoby podać opisane przypadki osób, które z powodu szerzenia teorii spiskowych nt. 9/11 naraziły się na śmierć, których rodzinom grożono, itp.

Z innego wątku:

mariush napisał:


Kolego Jack Blood,
dlaczego przypisujesz mi stwierdzenia, których nie wypowiedziałem? W poniższym wyjątku z Twojej wypowiedzi umieściłeś w cudzysłowie słowa, których nie jestem autorem:

Jack Blood napisał:
Może prześlecie im słynny "raport mariusha" z przełomowym odkryciem stulecia - "opór stali i betonu można pominąć tak jak opór krzesła na które spada samochód"
Nie jest to ani mój dosłowny cytat, ani nawet stwierdzenie odzwierciedlające prezentowane przeze mnie poglądy.

Mam nadzieję, że nie jest to próba perfidnej manipulacji, która ma na celu dalsze dyskredytowanie mojej osoby. Chciałbym wierzyć, że jest to tylko skutek problemów w rozumieniu czytanego tekstu, ewentualnie kłopotów z samym czytaniem.

Pozdrawiam. Smile


Na dziś aż tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:39, 09 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<ziewa>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:15, 10 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekaw dlaczego Andrzej i Adun nigdy nie czepiają się
1. strony: www.patriotsquestion911.com
viewtopic.php?t=1089&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
2. opcji na akcje UA i AA przed 11 września
3. manewrów w dniu 11 września i ćwiczeń w Londynie w dniu zamachów z 7/7

Lepiej o tym nie myśleć co? Wystarczy przyczepić się 3 zdań i można spokojnie iść spać, spisku nie ma i nie było - za wszystkim stoi Bin Laden.
Szkoda, że to nie takie proste. Nie mam żadnych wątpliwości, że kiedyś to do was dotrze, tak jak to w końcu dotarło do Niemców, ale wówczas będzie już za późno.

PS. Prawa jest taka, że AndrzejH i Adun tak na prawdę nie wiedzą co chcą zyskać na tym forum, a jednak nie spoczną dopóki nie osiągną celu. Smile
Zachowują się zupełnie jak kobiety Wink
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:17, 10 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wątki z niewygodnych tematów sie nie porusza Smile pewnie dlatego Smile Istnieje kilka paradoksalnych sytuacji wzajemnie sie wykluczających powodujacych zdezorientowanie informacyjne..najgorzej jest nie wiedzieć która opcje wybrać i taki był cel zamachów.Niby cos tam wiadomo ale do końca nigdy i lipa.Psychologiczny majstersztyk!
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:06, 10 Kwi '08   Temat postu: No to siup.... Odpowiedz z cytatem

aro_klb napisał:
wątki z niewygodnych tematów sie nie porusza Smile pewnie dlatego Smile Istnieje kilka paradoksalnych sytuacji wzajemnie sie wykluczających powodujacych zdezorientowanie informacyjne..najgorzej jest nie wiedzieć która opcje wybrać i taki był cel zamachów.Niby cos tam wiadomo ale do końca nigdy i lipa.Psychologiczny majstersztyk!


To właśnie jest "wielopoziomowe kłamstwo".......Uderza rakieta a w telewizorku pokazują nam samoloty na różnych tłach( niebieskim i szarym) do tego "kosmiczne kule"...'błyski"..."1000km/h latające antki"..pożary...świadków..płacze....bo to ma WYWOŁAĆ STRACH..
JAK SIĘ BOJĄ...TO RESZTĘ ŁYKNĄ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:20, 10 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

plastikowe noże i przecinaki do papieru to wymysły administracji busha powtarzane non stop w telewizji. skąd oni to wiedzieli? byli na pokładzie?

Ashcroft told ABC News on September 15th that "investigators believed that each of the commandeered planes had been hijacked by groups of three to six men armed with box cutters and plastic knives." Donald Rumsfeld told Fox News on September 16th, that the hijackers used weapons that are distinctively different - - plastic knives." On October 9th, he suggested to Dan Rather on CBS News "plastic knives and the use of a U.S. airliner filled with American people as a missile [were used] to destroy a World Trade Center." On November 7th, he described to Jim Lehrer on PBS " One of our planes is used as a missile to fly into our building and into the World Trade Center. It was beyond one's imagination that plastic knives and our own commercial aircraft filled with our own people would be used as the implement of war."

wiadomość z 2007 r.: informacja Teda Olsona o telefonie komórkowym od jego żony, Barbary Olson to zwykła imaginacja, o czym donieśli informatorzy z FBI... oczywiście w mediach o tym za bardzo głośno nie było...

The FBI has reported that no such call between Barbara Olsen and Ted Olsen ever took place on 9/11/2001.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:50, 10 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A propo noży i przecinaków do papieru:

Fragmenty Raportu 911:

The hijackers attacked sometime between 8:42 and 8:46.They used knives
(as reported by two passengers and a flight attendant), Mace (reported by one passenger), and the threat of a bomb (reported by the same passenger).They stabbed members of the flight crew (reported by a flight attendant and one passenger). /str.7

It’s getting bad, Dad—A stewardess was stabbed—They seem to have
knives and Mace—They said they have a bomb— /str.8

As on American 11 and United 175, the hijackers used knives (reported by one passenger) /str.8

She reported that the flight had been hijacked, and the hijackers had knives and box cutters. / str.9

They said the hijackers wielded knives and claimed to have
a bomb. / str.13

Moussaoui also purchased two knives and inquired of two manufacturers of GPS equipment / str.247

In mid-August, for example, they bought small knives that may actually have been used in the attacks. On August 22, moreover, Jarrah attempted to purchase four GPS units from a pilot shop in Miami.He was able to buy only one unit, which he picked up a few days later when he also purchased three aeronautical charts. /s.249

The FBI collected 14 knives or portions of knives at the Flight 93 crash site. FBI report,“Knives Found at the UA Flight 93 Crash Site,” undated. /s.457

Intelligence reports, interrogations of Binalshibh, Oct. 1, 2002; Mar. 7, 2003; Dec. 21, 2002.Atta had a stopover in Zurich, where he bought two Swiss Army knives and withdrew 1,700 Swiss francs from his SunTrust bank account. He may have intended to use the knives during the attacks. /s.530

Porywacze użyli jakoby stalowych noży z drugiej strony, zeznania Binalshibha są tyle samo warte co zeznania jeńców z Abu Graib Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:55, 24 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kłamstwo nr.13

Bimi napisał:
powołując się na rozumowanie andrzejka, należałoby wyciągnąć wniosek ze wszystkie nasze tutejsze rozważania (włącznie z legendą aduna) są kłamstwami gdyć żadnej z tych rzeczy nie ma w oficjalnych raportach nist.


Komentarz zbędny. Prowadzenie dyskusji z administratorem, którego możliwości intelektualne przerasta nawet czytanie ze zrozumieniem nie ma sensu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:04, 24 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skoro zbędny to po chuj tracisz swojego jedynego posta aby o tym poinformować? Smile

chyba nie myślisz, że ktokolwiek na tym forum bierze cię jeszcze poważnie?
nawet adun, choć z problemami, stara się jednak myśleć zamiast bezmyslnie cytować raporty nist oraz mówić czego w nich nie ma... a zdania zaczynające się od "należałoby" nazywać kłamstwami...
czy nie widzisz, że bredzisz człowieku?

i jeszcze masz czelność mówić mi o czytaniu ze zrozumieniem...
czy ludzki intelekt może upaść niżej niż twój?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Geneza 911
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile