W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Car Putin, pionek czy zdrajca NWO?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 13257
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Putin to:
Zdrajca NWO
66%
 66%  [ 12 ]
Pionek NWO
33%
 33%  [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 18

Autor Wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:57, 21 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że przede wszystkim powinniśmy ustalić co rozumiemy przez "NWO". Potem możemy dywagować kto i co zdradził czy nie zdradził.

Aloha!
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
freshman




Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 279
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 02:00, 22 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Putin sprawuje rzeczywistą władzę w Rosji, czy może jest tylko pionkiem, to akurat jest mniej istotne. Ważniejszą kwestią jest raczej to czyim może być pionkiem. Bo wg mnie raczej nie Zachodu jakkolwiek rozumianego.
Trzeba sobie zdać sprawę z tego, że światem rządzi przede wszystkim pieniądz. I w Rosji wcale nie jest inaczej. Pieniądz daje władzę. A władza daje jeszcze więcej pieniędzy. I tak w kółko.
Putin ma u siebie wystarczająco wielu miliarderów, oligarchów i lokalnych klanów, których z pewnością musi się obawiać. I przede wszystkim między nimi musi umiejętnie lawirować. Jednego dnia może mieć specsłużby po swojej stronie, następnego może leżeć z kulką w głowie za sprawą tych samych specsłużb.
Globalny wyścig nadal trwa, nikt nie chce zostać z tyłu. Stąd BRICS jako przeciwwaga dla wspomnianego już pax americana. A przy tym oprócz współpracy jest też okazją do wzajemnej kontroli Ruskich z Chińczykami.
To, że mogą i jedni i drudzy wykonywać ruchy czy działać na 'zachodnią' modłę, to wcale jeszcze nie znaczy, że są częścią globalnego spisku. To jedynie oznacza, że są dobrze zaznajomieni z zasadami gry. Po co wychodzić przed szereg i psuć zabawę innym, skoro zachodni system sprawowania kontroli nad społeczeństwami i gospodarkami tak dobrze się sprawdza? Lepiej robić to samo z takim samym, doskonałym skutkiem u siebie. Jeszcze spory kawał świata został do podziału. I sporo władzy, kontroli i kasy można zyskać na swoich podwórkach, by planować i ryzykować jakiś większy globalny konflikt zbrojny czy kryzys.
Jeśli coś byłoby planowane, to sądzę, że wszystkie strony wiedziałyby o tym doskonale i ten, kto miałby zyskać, na pewno by zyskał. W myśl zasady 'krew na ulicach - kupuj nieruchomości'. Jeszcze większa kontrola, jeszcze większe niewolnictwo, jeszcze więcej kolonii - jeszcze więcej kasy. O to w tym wszystkim chodzi. Rekiny nie muszą zjadać siebie nawzajem, jest wystarczająco wiele mniejszych ryb w oceanie, którymi się nakarmią. Natomiast tego, czy rekiny same decydują o swoich losach, czy są zwyczajnie sterowane przez mało widoczne ryby-piloty, możemy nie dowiedzieć się nigdy.

Jest jeszcze jedna sprawa - podziały. Skłócanie podległych sobie niewolników, dzielenie ich na różne grupy o sprzecznych poglądach i celach, to świetna metoda sprawowania kontroli. Niby masz buntowników, ale nigdy nie będą dostatecznie silni, by sprawić zagrożenie prawdziwym buntem.
Wystarczy podzielić społeczeństwo na zwolenników republikanów i demokratów albo zwolenników PO i PiS. Różnica jak między coca-colą a pepsi - tak naprawdę to takie samo gówno. Ale i tak znajdzie się wielu takich, którzy w imię tych sztucznych podziałów, na zasadzie 'pożytecznych idiotów' będą sobie skakać do oczu. Co jakiś czas zamiana rolami, opozycja siada za sterami, a rządzący odpoczywają jako opozycja. Cyrk trwa, psy szczekają, a karawana jedzie dalej.
Znacie powiedzenie 'gdzie 3 Polaków tam 5 opinii'? To wcale nie dotyczy tylko Polaków. I o to właśnie w tym chodzi.

Dlatego byłbym bardzo ostrożny z ferowaniem wyroków i tymi wszystkimi podziałami, definicjami, kto tak naprawdę rządzi światem jako to 'NWO'. Bo można się nieświadomie rozdzielić nawet na 20 różnych odłamów i żreć się ze sobą do usranej śmierci o to, kto ma rację, a tymczasem ci na górze tylko będą się śmiali dalej realizując swoje plany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:39, 22 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I właśnie dlatego chciałem dowiedzieć się kto i w jaki sposób pojmuje "NWO". Bo "wariantów" - wliczając w pulę pozytywne - jest od pyty. Jeśli każdy będzie pisał o "NWO" i każdy będzie rozumiał coś innego pod tym terminem, powstanie tylko chaos i nieporozumienia. A przecież nie o to chodzi, mamy uwalniać się z tych podziałów.

Aloha!
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:29, 10 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanówcie się gdyby w polityce istniało ziarno prawdy ...Wystarczyłoby zrobić debatę Putin vs O bama cały świat by to obejrzał albo na początek Putin vs Merkel ..Zadali by sobie ostre pytania na temat Malezyjskiego samolotu na temat Donbasu i wielu innych spraw ...A oni spotykają się gdzieś w zamkniętym pokoju pierdolą coś w zaciszu a potem media kleją z tego to co mamy zrozumieć albo i nie...Oczywiście każdy od razu szuka usprawiedliwienia że taka jest polityka ,dyplomacja zasady... W huju to mam gdyby komukolwiek zależało na prawdzie zmienił by te zasady ...Milczenie Rosji w tak wielu oczywistych kwestiach nasuwa mi odpowiedz że władza w Rosji to takie samo gówno jak za oceanem ,albo dokładnie to samo gówno....A cały ten Rosyjski duch krzewienie patriotyzmu ma służyć w przyszłości jako mięso armatnie nowej wielkiej wojny między Europą i Rosją a której rytm na wojennych bębnach wybijał będzie dyrygent za oceanem...I muszę was zmartwić ale do takich wniosków doszedłem wraz z moim Rosyjskim kolegą który pomimo tego że kocha swój wielki kraj ma coraz więcej wątpliwości co do kwestii czy aby świat na pewno mam jeszcze dwa bieguny......
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:06, 11 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwykły prezydent, który trochę lepiej troszczy się o swój kraj niż Broniu.
Każda władza to system układów i powiązań. Więc nie można mówić, że ktoś sam rządzi.
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:28, 11 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

freshman napisał:

Putin ma u siebie wystarczająco wielu miliarderów, oligarchów i lokalnych klanów, których z pewnością musi się obawiać. I przede wszystkim między nimi musi umiejętnie lawirować. Jednego dnia może mieć specsłużby po swojej stronie, następnego może leżeć z kulką w głowie za sprawą tych samych specsłużb.


A moim zdaniem w przypadku rosyjskich służb Putin zapewnił sobie - przynajmniej u pewnej części ludzi w tych służbach - coś czego się nie uzyska się za pieniądze. Ci ludzie w zamian za to mają do niego szacunek i vice versa. Nie wszystko na tym świecie rozbija się o pieniądze. Są ludzie, których nie przekupi się dając im jedynie pieniądze.

freshman napisał:
Milczenie Rosji w tak wielu oczywistych kwestiach nasuwa mi odpowiedz że władza w Rosji to takie samo gówno jak za oceanem ,albo dokładnie to samo gówno


Nawet, jakby Rosja opublikowała oficjalne dokumenty bezpieki dotyczące obozów niemieckich podczas II WŚ to zapewniam Cię, że zniknęłyby one w szambie propagandy. Prosty przykład. Doskonale udokumentowane informacje dotyczące rosyjskich gułagów a kurwa 80% osób wali liczbami jankeskiej propagandy a w najlepszych przypadku nieprawdziwymi szacunkami Sołżenicyna.
Zobacz ile jest materiałów pokazujących rzeczywistą sytuację w Noworosji i co? To nie jest przecież żadna tajemna wiedza. Wystarczy kurwa pół godziny w Internecie i masz obiektywny pogląd na sytuację.
I chuj jeden wielki w kwestii wiedzy na temat tego, co się tam realnie dzieje oczywiście, jeśli chodzi o samą walkę i działania jednej i drugiej strony a nie o kwestie geopolityczne.
Setki milionów ludzi na świecie ma przekonanie, że tam operują tysiące regularnych żołnierzy rosyjskich a ukraińska armia to bohaterowie bez skazy walczący o swój kraj. Natomiast partyzanci to terroryści, którzy trzymają pod butem miejscową ludność, którą zastraszyli i strzelają w nią dzień w dzień artylerią.
W Polsce wmówiono ludziom, że Baktwiszczyna nie jest probanderowska a co za tym idzie w niedawnych wyborach banderowcy nie zostali wybrani do parlamentu.
Można, by tak kurwa w nieskończoność, że nie wspomnę, iż media głównego ścieku chuja mówią o Libii, więc circa 90% ludzi chuja wie o tym, co skurwiele z Libią zrobili i jakie bydło tam się dzieje oraz w jaki sposób zostali biednych cywilów libijskich na pastwę pojebów i skurwysynów. Libia to jest cgarakterystyczny przykład, bo na informacje z tego kraju po prostu jest w świecie zachodu pierdolona jakaś omerta.
W związku z tym privilege nie bądź do chuja pana naiwny.
Nie taka jest polityka, dyplomacja tylko kurwa tacy są ludzie a polityka, dyplomacja, propaganda jednej czy drugiej strony do owych ludzi się dostosowuje dla własnej chwały.
Świat nie jest ani jedno, ani dwu, ani trzybiegunowy tylko jest wielobiegunowy. Jedne bieguny są silniejsze a inne słabsze. Interesów jest, zaś od chuja i jeszcze ciut, ciut.
Natomiast, niektórzy są naiwnymi frajerami, którym się wydaje, że na najwyższym szczeblu w polityce da się funkcjonować wg. jakiś ZASAD. Nawet niezależny polityk nie może być debilem. Jeśli mogę dogadać się z samym, czystym złem, żeby zrobić interes, który sprawi, iż w moim kraju, mojej społeczności będzie lepiej to zrobię to, bo na tym polega polityka, że jeśli nie dogadam się ja to dogada się ktoś inny.

freshman napisał:
Wystarczyłoby zrobić debatę Putin vs O bama cały świat by to obejrzał albo na początek Putin vs Merkel ..Zadali by sobie ostre pytania na temat Malezyjskiego samolotu na temat Donbasu i wielu innych spraw ...


Widzę już taką rozmowę. Dlaczego zajebaliście Pana X to był nasz człowiek {człowiek był działaczem społecznym o nieposzlakowanej działalności} . A Wy rozjebaliście interesy miejscowej kompanii Y, która z nami współpracowała i przejęła ją wasza firma. A Wy sponsorowaliście połowę partii rządzącej poprzez konta w Szwajcarii. A wy stworzyliście bojówki mordującej niewinnych cywilów. A czemu wasz chuj chciał mnie wysiudać i sponsorował zamach. A czemu wasza agentura kradnie nasze patenty..... A u was biją Murzynów Laughing
Następnego dnia...
Obamy, Merkel i Putin zostali zamordowani przez tłum lemingów, którym zlasował się w ciągu jednego dnia mózg Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:50, 11 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ElComendante -Nawet niezależny polityk nie może być debilem. Jeśli mogę dogadać się z samym, czystym złem, żeby zrobić interes, który sprawi, iż w moim kraju, mojej społeczności będzie lepiej to zrobię to, bo na tym polega polityka, że jeśli nie dogadam się ja to dogada się ktoś inny.


Właśnie o to mi chodzi ..Z tym że ja nie mogę takiego ( żywego) polityka znaleźć kurwa nigdzie !!!
OK Hugo Chávez wydawał się ok pechowo odszedł , Kadafi i paru innych też w zaświatach ... Teraz mówimy o Putinie niby zrobił dużo dla Rosji to co zastał a to co jest dziś to niebo a ziemia ...Poradził sobie nawet z Czeczenami w ten niezwykły sposób że dzisiaj kadrowy chce walczyć za Rosję...Piszesz że jestem naiwny ale wbrew temu co napisałeś to właśnie ja nie wierzę że ktokolwiek przy władzy w ogóle myśli o tym aby coś zrobić dla swojego narodu ...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:21, 11 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@privilege
Zawsze pozostaje kwestia ile zrobił a ile mógł zrobić tyle, że to są sprawy niemożliwe do oceny z punktu widzenia teraźniejszości, a nawet w przyszłości jest to czysta postać zabawy historycznej, co najwyżej rozwijająca intelektualnie.
Ja cenię dla przykładu Kazimierza Wielkiego i co? Czy on coś zrobił dla swojego narodu. Niewątpliwe bardzo, bardzo dużo. Czy jednak myślisz, że nie uważam, iż popełnił w chuj błędów i że mógł zrobić dużo, dużo więcej. Tylko, że ja wiem to czego on zapewne nie wiedział a także wiem to, jak potoczyły się pewne kwestie o czym on również nie mógł wiedzieć, itd.
Największy problem polega najczęściej na tym, że pewna część inteligentnych niewątpliwe osób chciałaby, żeby niezależny polityk, gdy już takowy się pojawi czytał im w myślach a gdy ów zrobi choć jeden krok nie w tą stronę, która im się wydaje najsłuszniejszą uznają go za bezmyślnego młota, badziewiaka albo wręcz zdrajcę.
Czy takowy niezależny polityk może być nieomylny? W żadnym wypadku. Czy takowy polityk musi w każdym szczególe realizować poglądy jakiejś tam jednostki? Toż to kurwa nie jest możliwe.
Dla mnie liczy się tylko jedno. Żywotne interesy danej społeczności i na tej podstawie oceniam polityków.
Dlatego cenię Orbana, choć nie zgadzam się z nim w chuj kwestiach, wiele kwestii rozwiązałbym inaczej a wiele jego posunięć uważam za błędne. To są jednak szczegóły wobec ogółów, czyli 20% żywotnych interesów społeczności przyjmując zasadę Pareto. W 80% innych kwestii zawsze można się spierać, bo to są już jedynie szczegóły.
Co do Putina to on robi, na ile potrafi, na ile może dobrze Rosjanom.
Być może jest taka grupa naiwnych ludzi, którzy chcieliby, żeby Putin robił dobrze całemu światu, ale nie dość, że byłoby to totalnym idiotyzmem, gdyż nie jest on do takiego rodzaju działalności powołany to na dodatek jestem przekonany, że ma on takowe działania w głębokim poważaniu.
Oczywiście w propagandowym przekazie, podobnie jak robią to jankesi, może Putin być przedstawiany jako jakowyś zbawca ludzkości, ale to jest jedynie forma przekazu tworzona do realizowania własnych celów.
Innymi słowy rzadko zdarza się, że trafia się polityk, politycy, którzy coś robią dla swojego narodu, ale jednak się zdarzają i wcale nie jest to takie rzadkie, choć w w naszym kraju to faktycznie takich polityków nawet ze świeczką trudno szukać.
Czy Merkel nie robi rzeczy, które są zgodne z żywotnymi kwestiami narodu niemieckiego? Jak najbardziej robi. Można się z takimi działaniami nie zgadzać, co w przypadku Polaków nie jest niczym dziwnym, ale fakty są nieubłagane. Oczywiście czyni to na miarę swoich możliwości i napotkanych ograniczeń, ale to czyni.
Nie można zapominać, że nawet najwybitniejszy polityk działa tylko w określonych ramach, z którymi się styka. Nawet najwybitniejszy polityk nie jest w stanie wszystkich ram przekroczyć. Nadludzkie istoty nie istnieją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:37, 11 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak to co napisałeś wydaje się logiczne są niby Niemcy jest Szwajcaria jest Norwegia Szwecja ...
Ale jakimś dziwnym trafem ci wszyscy wspaniali Politycy spowodowali że Europa zmieniła kolor na beżowy ...Wszyscy ci Politycy wpuścili na swoje ziemie całą masę Emigrantów którzy wbrew powszechnie opinii nie są tania siłą robocza ale doją ich socjale...Wydaje mi się że na tym etapie świata nie należy już rozpatrywać jako niezależne państwa ale globalny system ...Jeżeli w USA (a nie da się ukryć że przy pomocy tego kraju zarządza się naszym światem ) Jeżeli tam dojdą do wniosku że czas spalić Europe bo to jedyny sposób aby przy okazji zwęglić resztę problemów to nie wydaje mi się że taka Merkel stanie w obronie Niemiec gdzie obcokrajowcy jak wszystko na to wskazuje już niebawem staną się nacją dominującą ...Lata zimnej wojny była latami w miarę spokojnego rozwoju nie było takiej globalizacji jak dziś ...Moim zdaniem niema czegoś takiego jak interesy narodowe ...Są interesy prominentnych głów państw ich świt ...Przykłady historyczne które podałeś ok trafne ale czasy się zmieniły ..Dzisiaj nikt nie jeździ na krucjaty i nie zdobywa nowych horyzontów dzisiaj świat jest policzony i walka polega na tym komu wielcy pozwolą żyć i kupować a kogo uznają za balast ...Moje postrzeganie świata zmieniła druga wojna światowa ,całą ta wojna według mnie to była szachownica na której i białymi i czarnymi grali ci sami żydo-Amerykanie czy jakby ich nie nazwać ...Państwa Europejskie zawierały sojusze pakty a i tak o wszystkim decydowano za oceanem jak gdyby już przed wybuchem wojny znano wynik jej zakończenia i podziału świata na dwa łatwe do sterowania obozy....Dlatego trudno mi wierzyć w jakiekolwiek interesy narodowe ...Owszem nie wykluczam ,zdarzają się ludzie którzy chcą coś zmienić i gotowi są oddać życie dla swojego kraju i zazwyczaj je szybko oddają zanim zrobią coś naprawdę wyjątkowego ....Początkowa rozmowa dotyczyła Rosji bardzo bym chciał aby ten kraj (w sumie całkiem mi bliski) był właśnie takim nowym rozdaniem na arenie międzynarodowej ,czas pokaże ...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:39, 15 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Putin to chuj do lania i nie łudzcie sie ani nie róbcie z siebie idiotów, bo niby jakim cudem lucek miał by wyjebane na takie możliwości jakie Rosja za sobą niesie ? kontrola tezy i anty tezy, a kto ginie ? proste, reszta to tylko puste slogany, fakty sa takie:
http://youtu.be/9p8et3E6Y9Q
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 09:11, 07 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aximia
Cytat:
Zrozumiesz też dlaczego takie zjawiska jak tokebit1 czy tańcząca z wilkami (pseudonim wzięty z amerykańskiego eko - feminizmu) stają sie narzędziami propagandy o wszchewładnym NWO która własnie wywodzi się ze żródeł angloamerykańskich. Chodzi krótkow mówiąc o wszczepienie takiego mechanizmu - My zachód jesteśmy żli (to wiecie tego nie da się już ukryć) ale - wschód jest też tak samo zły jak my - więc nie warto wspierać wschodu. Ot co, proste narzędzie manipulacji, podlane sosem new age, liczy się tylko indywidualny rozwój duchowy itp brednie.


viewtopic.php?t=23049&start=2150

O koleżanko tu zabrnęłaś za daleko.
Wypraszam sobie wyzwanie mnie od zjawiska i narzędzia. Wypraszam sobie traktowania mojej osoby przedmiotowo.
P.S Tak wszyscy wiemy ,że u Ciebie w Twoim świecie w Twojej głowie liczy się tylko Putin.
Ponadto sama masz wszczepiony mechanizm i wszyscy to widzą nazywa się to fanatyzm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:54, 07 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem





Aximia ma sporo racji w kwestii propagowania "wszechmocnego NWO", bo niekoniecznie w kwestii uprzedmiotowiania współrozmówców. NWO, Loominati i cała reszta tej propagandy celowo wypływa i celowo jest taka "rzucająca się w oczy" aby wykreować i zaszczepić w ludzkich umysłach ideę, że to "grupa wszechwładna, mogąca wszystko, mająca wtyki gdzie się da". I próbują to forsować gdzie się da, także poprzez marionetki różnego kalibru w różnych miejscach. Tyle, że rzeczywiste ich możliwości, spore, nie przeczę, odbiegają znacznie od propagowanych. Im zależy na zatruciu umysłów bo zatrute umysły, nie widząc innej możliwości, pójdą - z mniejszym lub większym oporem, ale pójdą - w kierunku przez nich pożądanym. I wtedy może faktycznie zyskaliby możliwości porównywalne do tych, jakie twierdzą, że mają.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:10, 07 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wyjebane mam na wyświechtaną nazwę NWO Smile
Podałeś @dedal ,że trzeba stworzyć definicje NWO. Otóż nie trzeba ponieważ nigdy nie będzie zgodności co definicji wśród użytkowników - Tak wynika z historii tego forum ( dla jednych to syjoniści dla drugich jezuici dla trzecich city of London dla czwartych korporacje, dla piątych oligarchowie).
-------------------------------------------------------------------------------
Trzeba wiedzieć natomiast ,że istnieją ludzie , którzy mają władze, pieniądze, pieniądze jeszcze raz pieniądze i wiedzę jak tym całym burdelem kręcić.
Sprzeczanie się o to kim są nic nie da ponieważ wtedy to tylko prowadzi do kłótni, a nie do żadnych racjonalnych wniosków.

dedal
Cytat:
Im zależy na zatruciu umysłów bo zatrute umysły, nie widząc innej możliwości, pójdą - z mniejszym lub większym oporem, ale pójdą - w kierunku przez nich pożądanym.


No właśnie się tak dzieje Smile

Gdzie są merytoryczne kontrargumenty , które postawiłam w temacie aximi. Że władcy tego świata muszą utrzymywać siłę równowagi.?
Nie ma?
Nie ma, jest osobista wycieczka.

Nie ma merytorycznych kontrargumentów nie ma z mojej strony odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:11, 07 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca napisał:


Gdzie są merytoryczne kontrargumenty , które postawiłam w temacie aximi. Że władcy tego świata muszą utrzymywać siłę równowagi.?.

To w najlepszym wypadku naiwne choć można użyć bardziej dosadnego określenia.
Zgodnie z usankcjonowaną tradycją ( również w prawie karnym) nikt nie musi udowadniać niewinności.To oskarżyciel musi udowodnić winę.Mając na względzie tę zasadę to ty @Tańcząca a nie @aximia masz obowiązek przedstawić merytoryczne argumenty z akcentem na merytoryczne
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:33, 07 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pszek napisał:
Tańcząca napisał:


Gdzie są merytoryczne kontrargumenty , które postawiłam w temacie aximi. Że władcy tego świata muszą utrzymywać siłę równowagi.?.

To w najlepszym wypadku naiwne choć można użyć bardziej dosadnego określenia.
Zgodnie z usankcjonowaną tradycją ( również w prawie karnym) nikt nie musi udowadniać niewinności.To oskarżyciel musi udowodnić winę.Mając na względzie tę zasadę to ty @Tańcząca a nie @aximia masz obowiązek przedstawić merytoryczne argumenty z akcentem na merytoryczne


Po pierwsze ja nie bawię się w żadnego prokuratora więc nie mam żadnego obowiązku Smile
Po drugie przedstawiłam hipotezę ,że władcy dążą do równowagi sił na tym świecie, w związku z czym są zmuszeni ze sobą współpracować.
I przedstawiłam to już w temacie aximi, a Ty się do poniższego nie odniosłeś:

Tańcząca napisał:
easy napisał ,że USA zatokowałaby Rosję gdyby było w stanie na co aximia podała ,że USA nigdy nie zakatowało Rosji bo ta jest i była potęgą atomową.
Na co pszek dałeś linki ,że były wielokrotne plany uderzenia na Rosję np. takim pomysłodawcą był Churchill.
Natomiast nawet informacja z Twojego linku pszek płynie taka:

The Russians would have been defenceless against a nuclear attack at that time – they did not successfully test their own atomic bomb until 1949.

Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/article-.....z3ngn5dp5T
Follow us: @MailOnline on Twitter | DailyMail on Facebook
http://www.dailymail.co.uk/news/article-.....files.html

Czyli ,że Rosjanie byliby bezbronni wobec nuklearnego ataku w tym czasie, gdyż nie przetestowali jeszcze z powodzeniem własnej bomby atomowej.

Ponadto w późniejszym okresie również USA miałoby możliwość okupacji ZSRR za czasów Chruszczowa:


Cytat:
Od czasu uzyskania strategicznego parytetu za Breżniewa wszelkie rozważania o możliwości wylądowania Sowietów w Waszyngtonie, lub Amerykanów w Moskwie, należy rozpatrywać raczej w kategoriach S-F. Nie wiadomo czy po wymianie nuklearnej, która bez wątpienia poprzedziłaby konwencjonalny atak, w ogóle miałby on sens, biorąc pod uwagę wyniszczenie obydwu stron. Bardziej prawdopodobną możliwością była amerykańska okupacja ZSRR za czasów Chruszczowa, kiedy pod rządami Kennedyego Amerykanie mieli taką przewagę nuklearną, że mogliby spokojnie wymazać ZSRR z mapy, a potem ew. wkroczyć na jego gruzy. Jeśli ktoś nie wierzy, to polecam pamiętniki Nikity Chruszczowa - Krushchev Remembers: The Last Testament - w których dwukrotnie przyznaje się on do słabości własnego kraju.

http://www.historycy.org/index.php?showtopic=81682

I wracamy do tego co pisał privilege:

Cytat:
Gdyby USA , Rosja i Chiny to były przeciwstawne obozy to
1 Ameryka nie odpuściła by Rosji wczasach Jelcyna ale dobiła ją i sama czerpała profity z ropy i gazu...

Więc jak wynika z powyższych informacji USA i spółka odpuszczały sobie Rosje parokrotnie. Dlaczego?
Moim zdaniem dlatego, że świat musi być utrzymywany w równowadze , a ludziom daje się ciągle pożywkę umysłową o dobrym i złym policjancie i odwiecznym nieobliczalnym konflikcie.
I tak na koniec :


P.S Poza tym hipotezę Równowagi Sił szeroko omawia jedna z subdyscyplin nauk politycznych czyli Stosunki międzynarodowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:23, 07 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeszcze przejrzałam ten wątek w tył i:
aximia napisał:
NWO to teoria spisku dla planktonu intelektualnego, nie istnieje żadne NWO choć istnieją ośrodki globalnego wpływu (np. wg Hazina to: neocons, widsorzy, watykan + stara elita kontyntentu).

Celem teorii NWO jest zdyskredytowanie Putina i przedstawienie go jako jednej z figur spisku. Chodzi o to że anty - ludzkie działania tzw. Zachodu są widoczne gołym okiem już prawie dla każdego (choć są wyjątki) w związku z tym ludzie zaczynają myśleć wg modelu białe - czarne wiec jeśli Zachód jest zły to Wschód jest dobry a liderem Wschodu jest właśnie Putin, więc aby zablokować tą narzucającą się logikę wymyślono teorię NWO która gorzej jak wirus Ebola rozprzestrzeniła się zwłaszcza w internetowej przestrzeni informacyjnej (jej słynnyn propagatorem jest np David Icke).

Skutkiem zarażenia tym wirusem ludzie którzy mogli swoim osobistym potencjałem pomagać Wschodowi - nie robią nic pożytecznego i o to właśnie w tym chodzi.]


No logika naprawdę aximia najwyższych lotów. Jeśli Zachód jest zły to wschód musi być dobry. No to jest właśnie Twoja logika aximia. I żeby ją zablokować wymyślono NWO , którego przecież według Twojej logiki nie ma bo jest to teoria spisku planktonu intelektualnego.
No faktycznie logiczne naprawdę. Wręcz narzucająco logiczne...
Czyli tak jak mówiłam mechanizm zły i dobry policjant.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.800 mBTC

PostWysłany: 14:19, 08 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
Aximia ma sporo racji w kwestii propagowania "wszechmocnego NWO", bo niekoniecznie w kwestii uprzedmiotowiania współrozmówców. NWO, Loominati i cała reszta tej propagandy celowo wypływa i celowo jest taka "rzucająca się w oczy" aby wykreować i zaszczepić w ludzkich umysłach ideę, że to "grupa wszechwładna, mogąca wszystko, mająca wtyki gdzie się da".

Czyli, że nie mają wtyk gdzie się da, ale mają za to "marionetki różnego kalibru w różnych miejscach"? No ciekawe to, i baaardzoo głębokie. Długo nad tym kontemplowałeś?

de93ial napisał:
I próbują to forsować gdzie się da, także poprzez marionetki różnego kalibru w różnych miejscach. Tyle, że rzeczywiste ich możliwości, spore, nie przeczę, odbiegają znacznie od propagowanych.

"Spore" powiadasz?
Mogą "tylko" wysadzić drapacze chmur w Nowym Jorku posyłając na tamten świat 3 tysiące ludzi i powiedzieć, że to pastuchy z azjatyckich stepów porwały samoloty i zaparkowały w dwóch budynkach. A że runęły 3 to taki szczegół, który niewielu nawet wychwyciło.
Ich możliwości są na tyle "spore", że mogli poinformować o zawaleniu się 3-ciego budynku (tego w który "terroryści" zapomnieli zaparkować samolotem), zanim jeszcze ten zdążył to uczynić. I to dziennikurestwo mówiło o tym stojąc przed kamerą i mając w tle ten budynek.
To jeszcze nic.
Mogą wywołać tsunami i zniszczyć elektrownię atomową w Japonii i powiedzieć, że to matka natura, albo wypuścić 666 tys. ton ropy do Zatoki Meksykańskiej w czasie wycieku trwającego kilka miesięcy i powiedzieć, że to "wypadek".

Mogą cię wsadzić do więzienia za pisanie prawdy (chociaż tobie to może nie grozi aż tak bardzo). Biję do ciebie, bo po tobie więcej się spodziewałem, nie sądziłem że staniesz po stronie (świadomie czy nie) obrońców/wyznawców Putina i Rosji będącej po jasnej stronie dobra.

de93ial napisał:
Im zależy na zatruciu umysłów bo zatrute umysły, nie widząc innej możliwości, pójdą - z mniejszym lub większym oporem, ale pójdą - w kierunku przez nich pożądanym. I wtedy może faktycznie zyskaliby możliwości porównywalne do tych, jakie twierdzą, że mają.

Już dawno zatruli umysły ludziom jakbyś nie zauważył.

Sęk w tym, że tutejsi zwolennicy Putana podważają istnienie owych onych, rządzących światem i forsują fałszywą ideę, że na świecie spierają się tylko różne grupy interesów i ma to charakter przypadkowy, niekoordynowany odgórnie, że zmagania wschód-zachód są realne, a nie false flag (też tak uważasz?), czyli taki tylko trochę alternatywny mainstream.

To oczywiste, że iż jest to jeden wielki teatr dobrze grany.

easy russian napisał:
Oni na pewnym pułapie są zgodni a na pewnym zawzięcie konkurują.
To nie jest takie proste czarno- białe.

Oczywiście, że nie jest to proste, czarno- białe.
Ten pułap na którym oni są zgodni, wręcz bardzo zgodni, a wręcz są jednym i tym samym, to najwyższy pułap decyzyjny, najwyższy pułap władzy, kontroli.
Pułapy, na których "zawzięcie konkurują", to niższe poziomy wtajemniczenia, władzy, wiedzy, rozumienia tej wielkiej gry.
Żeby istniał ten najwyższy pułap/poziom kontroli planety i by nie był zagrożony, by to działało na jego korzyść - muszą istnieć te niższe poziomy rzekomej i faktycznej ostrej rywalizacji.
To tak w dużym skrócie i uproszczeniu.

aximia napisał:
Rosja silna: czy carska czy radziecka czy federacyjna zawsze była na celowniku Zachodu i zawsze była "zła". Dlaczego ? - bo tak, pełną odpowiedź znajdziesz w podstawach geopolityki a geopolityka to nie fake.

A nie była zła? Związek Radziecki nie był zły dla swych obywateli i obywateli tzw. państw sojuszniczych?
Nie zaatakował Polski 17 września?
Zsyłek na Sybir, prześladowania opozycji, mordów politycznych, sztucznie wywoływanych klęsk głodowych też nie było?
Ludobójstw, Katynia też nie było?

Jeśli jednak wraz ze swoim kolegą Pszekiem żądającym merytorycznych argumentów z akcentem na merytoryczne, zreflektujecie się i przyznacie, że Związek Radziecki wcale taki dobry nie był, upierając się przy tym że Rosja Putina jest dobra, to proszę o wskazanie, kiedy to stała się ona dobra, konkretną datę. W momencie objęcia stołka przez Putana?
Myślicie, że jeden człowiek rządzi takim imperium, że jeden człowiek może zwrócić je o 180 stopni na dobrą drogę? Cudownie przemienić wszystkie służby specjalne, instytucje państwowe, oligarchów mających ogromny wpływ na politykę?

Ile razy można powtarzać, że światem rządzą ludzie zza kurtyny, a to co oglądacie w telewizji, to tylko teatr dla ubogich mentalnie.

Ciekawe czy Chiny też są dobre, czy tylko Rosja, ostatni bastion sił światła i dobra?
To może Indie, Iran, Syria też są dobre?
A nie wróć, przecież Rosja bombarduje Syrię, to Syria nie może być dobra. Ale to może w takim razie USRańce jednak są dobrzy, bo też przecież bombardują Syrię? Wybaczcie ten sarkazm, ale taką logiką niektórzy tu się posługują. Jest to mydlenie oczu.
Ci co zachowali ostrość wzroku, widzą jak Rosja doskonale współgra z Zachodem chociażby na Ukrainie, gdzie aneksja Krymu cudownie wpasowała się w Majdan i destabilizację Ukrainy. Oczywiście zrobiła to w trosce o bezpieczeństwo rosyjskich obywateli, bo Rosja zawsze i wszędzie troszczy się o swoich obywateli - moskiewski teatr na Dubrowce i szkoła w Biesłanie są tego najlepszym dowodem. Co by było gdyby Rosja pozostała neutralna i nie wtrącała się w ukraińską zadymę? Zachód nie mógłby, a przynajmniej nie było by to takie proste, zrobić z niej agresora, czyli nie wypaliłaby propaganda wcześniej zaplanowana, nie byłoby tego złego, winnego. Ale tak nie może być - zawsze musi być ten zły agresor. Zmienia się tylko punkt widzenia w zależności od punktu siedzenia - dla ludków na Zachodzie puszcza się w tv propagandę o złym rosyjskim niedźwiedziu, a dla ludków ze Wschodu o złym wujku samie. Tak więc oni bardzo siebie potrzebują, są jak nierozłączna para kochanków, która na przestrzeni wieków ubiera tylko inne szaty, zmienia nazwy, tytuły...

Podziwiam [że im się jeszcze chce] i przy okazji pozdrawiam Tańczącą, Janiekowalsk, viki i innych trzeźwo patrzących i nie łykającej rozpowszechnianej tu namiętnie propagandy dobrego wujka Putina.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:56, 08 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:

aximia napisał:
Rosja silna: czy carska czy radziecka czy federacyjna zawsze była na celowniku Zachodu i zawsze była "zła". Dlaczego ? - bo tak, pełną odpowiedź znajdziesz w podstawach geopolityki a geopolityka to nie fake.

A nie była zła? Związek Radziecki nie był zły dla swych obywateli i obywateli tzw. państw sojuszniczych?
Nie zaatakował Polski 17 września?
Zsyłek na Sybir, prześladowania opozycji, mordów politycznych, sztucznie wywoływanych klęsk głodowych też nie było?
Ludobójstw, Katynia też nie było?



katyń był ale że ciebie w szkole nie nauczą o tym ile ruskich żołnierzy polacy, nie kulką w łeb, o luksusie, ale śmiercia głodową zamorzyli w obozach w tucholi min 20 tysiecy tylko że róznica jest taka że ruskie nie mają kompleksu ofiary jak polacy i nie robią ze swoich ofiar tematu zawsze i wszędzie aktualnego w każdej dyskusji

o tzw ukaińskim głodzie na tym forum były już pełne publikacje i dokumentacja filmowa np. to więc najpierw obejrzyj a potem dyskutuj



Co do ZSRR dziwne że polskie kompleksy wiedzą lepiej jak tam było niż aktualnie ludzie w rosji wejdź sobie na pierwsze lepsze formum dyskusyjne ulubiony awatar to stalin, ulubiony lider stalin, przywrócić stalingrad, przywrócić dzierżyńskiego na Łubiankę, nowe książki o Stalinie o liczbie ofiar represji - są dane Memoriał ru i nie żadne tam miliony milionów - i tak z każdym jednym twoim zarzutem

A PRL -- o zgrozo, jaka dzietność, jakie zatrudnienie, oświata, szkolnictwo, kultura, narodowy program kosmiczny, fundusz wczasów pracowniczych - dla każdej rodziny musowo 2 tygodnie wypoczynku w letnim sezonie za 5% miesięcznego wynagrodzenia, to były represje że w pale sie nie mieści !!!

tia a teraz sobie wymień wszyskich największych polskich pisarzy XIX i zobacz jakie kończyli gimnazja - ot rządowe ruskie, tam ich na ruskiej klasyce nauczyli czytać i pisać aby potem mogli o tych moskalach .... ale przynajmniej dobrze stylistycznie ...

itd itd itd

a jak ci ruskie nie pasują to oddaj pomorze zachodnie i śląsk niemiaszkom i bierz sie za Lwów tam już prawoseki czekają na takich patrjotów jak ty z otwartymi ramionami
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angelrage




Dołączył: 04 Sie 2015
Posty: 34
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 16:14, 08 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście jak patrzę na Putina to przynajmniej widzę mężczyznę-wojownika, patrząc na obambo widzę narcyza o wątpliwej orientacji sexualnej i który by przegrał w walce z własnym cieniem- co zresztą wiele by wyjasniało jesli chodzi o jego "żonę"- która przynajmniej dla mnie bardziej jak facet wygląda.. no ale to tam takie luźne spostrzeżenia.

Rosja jak by nie patrzeć NIE toleruje parad gejów, zakazała GMO, jest prorodzinna, w przeciwieństwie do transpedałowatej kultury zachodu - która zaczyna wtłaczać już dzieciom, że bycie homo to norma a dwóch tatusiów to też naturalne( pedofilia też wkrótce zostanie zalegalizowana i będą uczyć ze jak dorosły wkłąda dziecku rękę w majtki to dlatego że je kocha KJPM !!!) ,

W ROSJI uczy się dzieci bardziej normalnych i zdrowych wartości, tam się uczy 7 latki jak ładować i składać kałacha a nie do czego służy wibrator.

Rosjanie nie finasują alnusry, isis - urzadzających rzezie niczym banderowcy na sterydach- miliony ludzi...

Nic nie jest czaro białe choć tak było by wygodnie i prościej.

Osobiście uważam że NWO nie jest jeszcze monolityczną strukturą- z prostego powodu, nie wyłonił się zwycięzca. NWO to "tylko" idea, idea pewnej grupy która walczy o SWOJE NWO.

W tej grze- niczym gra o tron- nie ma białych jeźdzców- są jedynie trochę mniej źli. Jak w pomniejszych syndykatach mafijnych potrafią stworzyć się podziały- kwestia by jeden, lub kilku członków miało odpowiednie narzędzia aby przeforsować swoją wersję porządku. Wszystkie struktury oparte na agresji, strachu, wojnie prędzej czy później pękają od środka- taka natura


Czy to usrael, rosja, chiny- oni mogą się dogadywać w wielu kwestiach, - ale za plecami mają swoje niezależne cele- które nie uwzględniają bynajmniej swoich "partnerów" jako ich część.... jak tylko zobaczą że mozna coś ugrać kosztem drugiego to się nie zawahają- "jeden by rządzić wszystkimi" - taki mind set.

Na razie mamy LWO- LOCAL WORLD ORDER. Ale to tylko moje postrzeganie i być może wszyscy mamy po trochę racji i po trochę strzelamy kulą w płot

Osobiście nie miał bym oporów by z szacunkiem podać rękę Putinowi- jak wojownikowi, nawet jeśli wiem ze nie jest "aniołem" - co innego obambo i całej reszcie czołowych polityków zachodnich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:20, 08 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aximia
Cytat:
katyń był ale że ciebie w szkole nie nauczą o tym ile ruskich żołnierzy polacy, nie kulką w łeb, o luksusie, ale śmiercia głodową zamorzyli w obozach w tucholi min 20 tysiecy tylko że róznica jest taka że ruskie nie mają kompleksu ofiary jak polacy i nie robią ze swoich ofiar tematu zawsze i wszędzie aktualnego w każdej dyskusji


no , ale co to jest te 20.000 (o ile to jest prawda bo wiadomo ,że wy z pszekiem bardziej bronicie interesów Rosji niż Polski) przy tym ile sam Stalin ubił swoich Rosjan więc zapewne ta liczba nie może na nich robić wrażenia jak swój przywódca ubił więcej.

aximia
Cytat:
A PRL -- o zgrozo, jaka dzietność, jakie zatrudnienie, oświata, szkolnictwo, kultura, narodowy program kosmiczny, fundusz wczasów pracowniczych - dla każdej rodziny musowo 2 tygodnie wypoczynku w letnim sezonie za 5% miesięcznego wynagrodzenia, to były represje że w pale sie nie mieści !!!

ZSSR promował komunizm państwowy , ale gdzieżby wierzącej prawosławnej aximi mogło to przeszkadzać?
o zgrozo rozdwojenie jaźni?
aximia
Cytat:
a jak ci ruskie nie pasują to oddaj pomorze zachodnie i śląsk niemiaszkom

To Ty jako propagatorka Dugina nie wiesz ,że wg. jego koncepcji Niemcy i tak zabiorą?
żeby nie było to nawet Pszek potwierdził Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 08 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca napisał:

ZSSR promował komunizm państwowy , ale gdzieżby wierzącej prawosławnej aximi mogło to przeszkadzać?
o zgrozo rozdwojenie jaźni?

Tańcząca dalej, wznieś się, poleć .... - nie widzisz naprawdę zbieżności między prawosławiem a komunizmem nie widzisz wszechobecnej idei kolektywizmu nie widzisz idei królestwa bożego w komunistycznym wydaniu - na ziemi,

Wiesz jak po rosyjsku jest - nazywam się - mienia zowut - tj. mnie zwą, nazywają, tj. nie ma mnie, nie ma ego indywiduum, nie mam innego imienia niż to, którym nazywa mnie społeczeństwo, nie ma mnie bez kolektwu, jednostka zerem jednostka bzdurą (majakowski itd). To uczucie zniknięcia indywiduum ego pojawia się podczas uczestnictwa w świętej liturgii prawoslawnej, pewnie takie uczucie pojawiało się podczas wielkich czynów - robót społecznych za czasów stalina itd...

czy prawosławni rosjanie muszą negatwnie oceniać czasy komunizmu - a moze kolektwyna kara dla narodu za zabicie świetego cara. Normalny proces.

Rosjanie czują to że dla narodu najważniejsza jest ciągłą tożsamość historyczna - wszystko akceptujemy, wszystko było po to byśmy byli dzisiaj tym czym jesteśmy. Na tym polega fenomen Rosji - dlatego są narodem zwycięzców.

Czytajcie, czytajcie, czytajcie ...słuchajcie, proście a będzie wam dane, pukajcie a otworzą wam...


niestety nie mam czasu odpowiadać dłużej na kwestie i pytania bo zaniedbuje wtedy moje newsy a mam bardzo mało osobistego czasu...
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:59, 08 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozchodzi Ci się o zabicie cara Romanova? On był zabity na rozkaz Lenina, a Lenin do Rosji, a skąd został przywieziony było omawiane w temacie Szwajcaria.
Ponadto pomnik Lenina nadal jest w każdym miasteczku Rosji ( wiem to z obejrzanej relacji "Autostopem na Kołymę")
O ile idea kolektywizmu jest mi bliska o tyle Masowe zbrodnie komunistyczne - zbiorowe mordy popełnione przez reżimy
państw komunistycznych w XX wieku już nie są.
Może tego, aż tak nie widać ,ale dla wielu Polaków również jest ważna tożsamość historyczna. Polska też w pewien sposób jest fenomenalna bo pomimo ciągłych rozbiorów i bycia obecnie pod kondominium rosyjsko-niemieckim pod żydowskim zarządem powierniczym ciągle marzy o byciu niepodległą- może gdyby wejść w sojusze z Białorusią, Węgrami , Czechami, Słowacją może jeszcze Rumunia byłaby szansa. Więc jakiś jeszcze duch w narodzie jest może nie jest tak kolektywna jak Rosja i może ne ma niestety silnego i charyzmatycznego przywódcy to jeszcze do końca nie zgineła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukagr




Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 157
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 08 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



nie za bardzo wiedziałem w jakim temacie zapodać ww filmik wiec ląduje tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:22, 08 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wiesz jak po rosyjsku jest - nazywam się - mienia zowut - tj. mnie zwą, nazywają, tj. nie ma mnie, nie ma ego indywiduum, nie mam innego imienia niż to, którym nazywa mnie społeczeństwo, nie ma mnie bez kolektwu, jednostka zerem jednostka bzdurą (majakowski itd). To uczucie zniknięcia indywiduum ego pojawia się podczas uczestnictwa w świętej liturgii prawoslawnej, pewnie takie uczucie pojawiało się podczas wielkich czynów - robót społecznych za czasów stalina itd...


ale ja jestem i do tego mam własne zdanie Very Happy a ty mi mówisz że nie moge ? bo co ? święty putin jest jakiś lepsiejszy bo właśnie kurwa nie wiem co Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:02, 09 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to ? jakiś pierdolony kult jednostki, wiemy przeca do czego to prowadzi, tylko władek ma mózg ? hyyyy
no tak ja jak i wy mam tylko jedną głowe, pare rąk i nóg, ale Wlodimir to ma dwie głowy ? Laughing
hyyyyyyy
Jeszcze tylko pomnika do pokłonów bicia brakuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Car Putin, pionek czy zdrajca NWO?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile