W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Co powinieneś wiedzieć o smugach chemicznych   
Podobne tematy
chemtrails994
chemtrails - to nie jest prawda12
Prawdziwy cel Chemtrails ujawniony13
Pokaz wszystkie podobne tematy (18)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 7968
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ripsonar




Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 245
Post zebrał 2.000 mBTC

PostWysłany: 09:32, 08 Paź '14   Temat postu: Co powinieneś wiedzieć o smugach chemicznych Odpowiedz z cytatem

Naukowcy, lekarze, piloci i meteorolodzy udzielają szczegółowych zeznań podczas przesłuchania jakie zorganizowała Rada Nadzorcza Shasta w sprawie Chemtrails i Geoinżynierii, które odbyło się 15 lipca 2014 r. w Kalifornii. Eksperci przedstawiają dowody niebezpiecznych skutków geoinżynierii zwanej Chemtrails (smug chemicznych) prowadzonych przez rząd USA zarówno na przyrodę jak i bezpośredni wpływ na człowieka.

Dowody wskazują jednogłośnie, iż owa modyfikacja pogody przez rozpylanie chemicznych toksyn szczególnie aluminium ma wpływ na degradację środowiska naturalnego, w tym wyjaławianie gleby poprzez zmienianie jej pH na zasadowy, degradację organizmów jak i gatunków. Substancje te mają jednak fatalny skutek dla człowieka! Choroby takie jak Alzheimer a być może i ADHD jest wynikiem tych oprysków. Jest to niestety tylko czubek góry lodowej, z których wnioski nasuwają się wręcz dramatyczne dla naszej populacji i egzystencji. Ale o tym napiszę oddzielny, szczegółowy artykuł.

Jest to moim zdaniem jedno z lepszych prezentacji, jakie ostatnio widziałem. Tym bardziej że jest z tego roku! Zapraszam

Co powinieneś wiedzieć o smugach chemicznych [Chemtrails] 2014 1/2


Co powinieneś wiedzieć o smugach chemicznych [Chemtrails] 2014 2/2


Ave
_________________
Kanał na YouTube:
http://www.youtube.com/user/RipsonarNews

The Truth Is Out There. Find and enjoy it. It was only us
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:49, 17 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie musisz szczegółowo pisać - szkoda Twojego czasu na bujdy o rzekomym truciu, gdy niby "dowody" obejmują jedynie zeznania nawiedzonych paranoików.
Rządy wszystkich państw, jak i mniej oficjalne grupy mają jeden cel - zarobić na podatnikach jak najwięcej.
Ponieważ na trupach zarobić się nie da to w ich interesie jest dbać o nasze zdrowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 17 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ripsonar
prezent, specjalnie dla Ciebie Very Happy
http://pogoda.wp.pl/kat,1035571,wid,16943947,wiadomosc_wideo.html

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wainmore




Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:18, 17 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie stawiam tezy czy jest trucie czy nie. Nie wiem.

Cytat:
Rządy wszystkich państw, jak i mniej oficjalne grupy mają jeden cel - zarobić na podatnikach jak najwięcej.
Ponieważ na trupach zarobić się nie da to w ich interesie jest dbać o nasze zdrowie.


Myślę, że na medycynie się również świetnie zarabia bo jak podatnik chory to musi płacić, jak podatnik już nie pracuje (jest na emeryturze, jest stary) to już w sumie nie jest potrzebny.[/quote][/code]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:06, 18 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wainmore napisał:
Nie stawiam tezy czy jest trucie czy nie. Nie wiem.

Nie powinieneś się chwalić tym, czego nie wiesz, bo w niczym nie pomagasz, a jedynie wprowadzasz zamęt.

Wainmore napisał:
Myślę, że na medycynie się również świetnie zarabia bo jak podatnik chory to musi płacić, jak podatnik już nie pracuje (jest na emeryturze, jest stary) to już w sumie nie jest potrzebny.

Nawet jak ktoś jest stary, to nie zwalnia go to z obowiązku przemyślenia tego, co chciałby napisać.
Zastanów się jak niby można opryskiwać z samolotów tylko tych chorych i starych omijając młodych i zdrowych roboli utrzymujących system?
Podpowiadam, że po chwili zastanowienia zrozumiesz, że rzekome trucie z samolotu jest idiotycznym pomysłem, bo truciciele truliby również powietrze jakim sami oddychają, a przecież nie występują w telewizji w maskach tlenowych, prawda?


Prawdziwych trucicieli poznasz przykładowo gdy kupują i użytkują starego typu żarówki grzejnikowe - oni ze znanych tylko sobie powodów wprowadzają do środowiska zwiększoną ilość szkodliwej rtęci, którą (w przeciwieństwie do rzekomych chemtrailsów) można wykryć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wainmore




Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 72
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 12:19, 18 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nawet jak ktoś jest stary, to nie zwalnia go to z obowiązku przemyślenia tego, co chciałby napisać.


Nie wiem co to wnosi do tematu, ale przemyślałem sobie i wiem co chciałem napisać może to dlatego, że nie jestem stary...

Cytat:
Zastanów się jak niby można opryskiwać z samolotów tylko tych chorych i starych omijając młodych i zdrowych roboli utrzymujących system?


Bez zastanowienia (może to mój błąd) uważam, że wystarczy oprysk na rośliny i klops. Nie trzeba omijać młodych i zdrowych po co ich omijać w ogóle przecież chodzi o to żeby byli chorzy na jakąś nieuleczalną chorobę, na którą będą oddawać część swojej wypłaty w ten sposób to co zyskali od systemu wróci do systemu.

Cytat:
Podpowiadam, że po chwili zastanowienia zrozumiesz, że rzekome trucie z samolotu jest idiotycznym pomysłem, bo truciciele truliby również powietrze jakim sami oddychają, a przecież nie występują w telewizji w maskach tlenowych, prawda?


Ja trucicieli nie widzę jako tych co idą do tesco i kupują spryskanego pomidora i w ogóle nie rozumiem dlaczego mieliby występować w telewizji. Jeżeli ktoś będzie chciał kogoś truć to znajdzie sposób jak to robić, my nie musimy wiedzieć jak unikać zatrucia za to ktoś może wiedzieć doskonale. Jeśli ktoś chce kogoś otruć cyjankiem w herbacie to raczej jej nie pije.

Przykładów szkodzenia organizmowi ludzkiemu jest więcej. Telefony komórkowe są szkodliwe przez co nie zaleca się ich noszenia w pobliżu jąder gdyż mogą się pojawić problemy z płodnością. Wszelkiego rodzaju fale radiowe, a już na pewno Wi-Fi działające na paśmie 2,4 GHz i 5GHz są szkodliwe. Pytanie czy da się to zrobić tak żeby szkodliwe nie było, a działało z takimi samymi parametrami wyjściowymi.


Mówisz, że Ci młodzi robole utrzymują system, zgadzam się. Tylko nas za dużo na tym świecie zaczyna być. Rozwój techniki sprawia, że do utrzymania systemu potrzebnych jest coraz mniej roboli. Więc może chodzi o to żeby przetrwały tylko silne jednostki, a te słabe wyginęły wtedy system będzie wydajniejszy. I tu bym się zatrzymał bo tylko takie widzę wytłumaczenie chemtrailsów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:01, 28 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam te nagrania:



Ps. Ripsonar linki z pierwszego postu już nie działają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotr147




Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:50, 28 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi o wytrucie tylko usunięcie najsłabszych i potencjalnie chorych.
Po prostu sztucznie wywołują nowotwory po to żeby wyeliminować osobniki podatne.
W przyszłości pozostaną najmocniejsi i najzdrowsi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 28 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piotr147 napisał:
Nie chodzi o wytrucie tylko usunięcie najsłabszych i potencjalnie chorych.
Po prostu sztucznie wywołują nowotwory po to żeby wyeliminować osobniki podatne.
W przyszłości pozostaną najmocniejsi i najzdrowsi.

Nie sądzę, żeby to oto chodziło.
Nie ma to sensu, po co by zatruwali, niszczyli środowisko naturalne, całą planetę właściwie?
Nie twierdzę, że tego nie robią co napisałeś, ale w przypadku rozpylania chemikaliów chodzi dodatkowo o coś innego zapewne.
Mam jakieś podejrzenia, ale za mało mam wiedzy na ten temat jeszcze, za słabo go poznałem, zbadałem.
Długo nie mogłem w ogóle uwierzyć, że coś rozpylają.

Najprawdopodobniej jak zwykle chcą upiec kilka pieczeni na jednym ogniu, czyli pewnie istnieje wiele celów i są one powiązane z innymi działaniami, tajnymi projektami militarnymi, naukowymi, politycznymi, ekonomicznymi... Ich plany są dalekosiężne oraz dawno ustalone. Nie znaczy to, że wszystko jest przesądzone, ale nie jestem raczej optymistą jeśli chodzi o przyszłość w zakresie geopolityki.

Niczego nie da się zrozumieć w oderwaniu od całości rzeczywistości, że się tak wyrażę. Wszystko jest połączone i nie wiem czy wystarczy życia jednego człowieka, by to ogarnąć. Tzn. w jakimś stopniu da się, nawet trzeba...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotr147




Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:38, 28 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pochwal się swoimi domysłami.

Ewentualnie mamy tutaj już inną cywilizacje i ona wyginie wcześniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ripsonar




Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 245
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:40, 29 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:
Ps. Ripsonar linki z pierwszego postu już nie działają.


Co powinieneś wiedzieć o smugach chemicznych Chemtrails 2014 1/2


Co powinieneś wiedzieć o smugach chemicznych Chemtrails 2014 2/2


Ave
_________________
Kanał na YouTube:
http://www.youtube.com/user/RipsonarNews

The Truth Is Out There. Find and enjoy it. It was only us
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ripsonar




Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 245
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:18, 15 Gru '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Geoinżynieria jest faktem. David Keith


Geoinżynieria jest faktem. Np. kwas siarkowy zabija 1 mln ludzi rocznie!


Dr. Ilya Sandra Perlingieri o smugach chemicznych [2008]

_________________
Kanał na YouTube:
http://www.youtube.com/user/RipsonarNews

The Truth Is Out There. Find and enjoy it. It was only us
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:27, 02 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ripsonar




Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 245
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:19, 11 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chemtrails - zagrożenia geoinżynierii [napisy PL] 1/3


Chemtrails - zagrożenia geoinżynierii [napisy PL] 2/3


Chemtrails - zagrożenia geoinżynierii [napisy PL] 3/3


Ave
_________________
Kanał na YouTube:
http://www.youtube.com/user/RipsonarNews

The Truth Is Out There. Find and enjoy it. It was only us
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
owlik




Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 174
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:45, 13 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

armar napisał:
Nie musisz szczegółowo pisać - szkoda Twojego czasu na bujdy o rzekomym truciu, gdy niby "dowody" obejmują jedynie zeznania nawiedzonych paranoików.
Rządy wszystkich państw, jak i mniej oficjalne grupy mają jeden cel - zarobić na podatnikach jak najwięcej.
Ponieważ na trupach zarobić się nie da to w ich interesie jest dbać o nasze zdrowie.

Może chodzić jedynie o skrócenie długości życia, co prowadzi chociażby do oszczędności na emeryturach. Przypadki zaawansowanych chorób mogą być ekstremum działania chemtrails, wtedy bycie zdrowym nie wyklucza ponoszenia konsekwencji w postaci właśnie krótszego życia. Wziąwszy pod uwagę dochodowość, jest zupełnie odwrotnie. Chcąc zarobić, chciwe rządy i mniej oficjalne grupy powinny czym prędzej opryskiwać Ziemię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:11, 14 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I 7 mld ludzi dało sie nabrac ze to zwykle chmury są. Spierdalaj idioto chcialoby sie napisac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ripsonar




Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 245
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:34, 16 Lip '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezenter pogody o eksperymentach wojska w atmosferze


Wojsko amerykańskie posiada technologię modyfikacji pogody!


Eksperymenty rozpylania związków chemicznych w Saint Louis.


Michio Kaku potwierdza modyfikację pogody. Czy miał na myśli HAARP?


Odezwa Pam Nicklety w sprawie geoinżynierii

Ave
_________________
Kanał na YouTube:
http://www.youtube.com/user/RipsonarNews

The Truth Is Out There. Find and enjoy it. It was only us
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 20:38, 04 Sty '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Geoinżynieria II : Pogoda jako broń.
Cytat:
Opublikowany 20.11.2015

"Geoinżynieriia. Pogoda jako broń." w którym dr Jerzy Jaśkowski rozszerza zagadnienia związane z modyfikacją pogody omawiając m.in. problematykę systemów HAARP i broni chemicznej spuszczanej codziennie na głowy niczego nie spodziewających się obywateli. Film zawiera również fotografie i zdjęcia zaobserwowanych zjawisk geoinżynieryjnych z całej Polski.
Programy modyfikacji pogody znane w zachodniej literaturze naukowej jako geoinżynieria są w Polsce nadal tematem tabu. Choć systemy modyfikacji pogody znane są od dziesięcioleci to nadal znikoma część populacji rozumie to zagadnienie i jego konsekwencje. Organa państwowe milczą lub wypisują bzdury nie chcąc kompletnie się odnieść do oficjalnych dokumentów rządowych opublikowanych w USA i Wielkiej Brytanii opisujących wnikliwie metodologie, zakres i konsekwencje stosowania geoinżynierii na ludzi i środowisko. Programy te widoczne są gołym okiem na terenie całej Polski i już skutkują pogłębiającą się suszą w kraju tworząc niebezpieczne w skutkach kryzysy i zwyżki cen produktów rolnych. Zjawisko to w dłuższej perspektywie wiąże się z całą masą zagrożeń dla środowiska jak również dla życia ludzi, zwierząt i całej biosfery.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ripsonar




Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 245
Post zebrał 0.200 mBTC

PostWysłany: 20:12, 26 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chemtrails. Ile dowodów ci jeszcze potrzeba?


Geoinżynieria Klimat, broń pogodowa a cele NWO


Ave
_________________
Kanał na YouTube:
http://www.youtube.com/user/RipsonarNews

The Truth Is Out There. Find and enjoy it. It was only us
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 886
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:03, 14 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Co powinieneś wiedzieć o smugach chemicznych
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile