W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Meaning of life- zmartwienia Anty/Pro majdanowcow  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 15385
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:06, 31 Sie '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pszekombinator napisał:
-przez cały okres trwania Imperium Rosyjskiego konflikty etniczne były zjawiskiem nieznanym.Były,jak wszędzie,konflikty o charakterze socjalnym,ale etnicznym czy religijnym-nigdy.W przed rewolucyjnej Moskwie było więcej meczetów niż we wspólczesnej.Zarazę waśni etniczno religijnych zasiali tam Anglicy.Był to jeden z elementów tzw Wielkiej Gry którą na początku ZSRR Anglicy "robili" rękami Polaków a po jego (ZSRR) upadku robią do dziś.


No nie kurwa wcale i w ogóle w prześwietnym caracie ruskim żadnych konfliktów religijnych i etnicznych nie było. A zbrojne działania tarikatu sufickiego Nakszbadijja na Kaukazie? Powstanie Mansura w XVIII wieku, powstanie Bejbułata Tajmijewa i Muhammada al-Jarego w Czeczenii i Dagestanie czy powstanie Szamila w XIX wieku, i inne zbrojne wystąpienia Nakszbandijja i mirunidów a potem również sunnitów na Kaukazie? Zbrojne powstania tarikatu Nakszbandijja w Azji środkowej, Baszkirii i Tatarstanie. Pogromy Tatarów nadwołżańskich i eksterminacja rdzennych ludów Syberii w tym Jakutów, Jukagirów, Chantów, Mansów, Koriaków, Czukczów, Samojedów i Ewenków wraz z niejednokrotnymi próbami ich siłowej chrystianizacji i rusyfikacji? Odwieczny konflikt Alańsko-Gruziński o kaukaskie przełęcze podsycany przez Carat w celu realizowania polityki dziel i rządź. Celowe osiedlenie przez Cara Osetyńców w dzisiejszej Południowej Osetii w celu szczucia Osetyńców na Gruzinów mimo że ziemie płd Osetii od wieków były rdzennie Gruzińskie. Celowe osiedlanie przez Cara kozaków w dolinach i dorzeczach Kałki i Tereku i szczucie ich na autochtonów. Krwawo tłumione bunty kozackie z okresy XVII-XIX wieku. Wyniszczenie narodów Ingrii i Iżerii oraz próby wyniszczenia innych Ugro-Finów. Konflikty religijne i podsycane przez Ochrane pogromy na Żydach oraz antyjudaistyczne i antykatolickie dekrety i ukazy carskie. Papierowy propagandzista bez szkoły i z dziurą w skarpetkach. Do szkoły pszek.


Ordel napisał:

Akurat @pszek , ( czy ktoś się z nim zgadza czy nie ) jest jedyną osobą za którą "tęskni" ta inteligentniejsza część forumowiczów


Nie pochlebiaj sobie. Nie jesteś wcale inteligentniejszą częścią tego forum. Ale przyznam szczerze że też chciałbym żeby @pszek wrócił bo nie lubię niedokończonych sporów i marzy mi się konfrontacja z nim i ostateczne dobicie tego duginowskiego pomiota. Tak, jestem w pewnym sensie sadystą (sprawia mi przyjemność dewastowanie takich typów jak pszek czy kombi) i chciałbym go dobić dlatego mam nadzieję że wróci na to forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:34, 31 Sie '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
Federacja to jedyna przyszłość z sensem. Reszta to mrzonki, wszystko to tzw. NWO.


Rosja to w zasadzie już jest Federacja. Moim zdaniem dla Rosji jedyną nadzieją jest pozbycie się ziem muzułmańskich i części Syberii i Unia z Białorusią ale bez Ukrainy.

PS: Skąd wiesz że twoje poglądy nie powstały w laboratorium NWO i nie zostały stworzone dla określonego profilu ludzi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:54, 01 Wrz '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:


Rosja musi upatrywać swej przyszłości na zachodzie


A zdajesz sobie sprawę, że na tym zachodzie Rosja może być tylko neokolonią?

A poza tym w ogóle jak realnie oceniasz szanse czegoś takiego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:11, 01 Wrz '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O czym ty pier... Rosja to wystarczająco silny kraj by w przyjaźni z innymi Słowianami zachować silną pozycje. Gdyby po upadku UE Rosjanie stworzyli z pozostałością wyszehradu, krajami bałtyckimi i bałkańskimi coś na wzór RWPG to to by było jakieś rozwiązanie. Ale zdaje sobie sprawę że przyjaźń z innymi Słowianami to dla Rosji trochę utopia ale sami sobie wrogów narobili swoim imperializmem. W każdym razie przyszłość będzie dla Rosji ciężka, i albo pójdą w niepewnym kierunku zachodu i pojednania ze Słowianami i Bałtami, albo nie przetrwają jako kraj wschodu utopieni w morzu muzułmanów i chińczyków i zginą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2990
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:58, 01 Wrz '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:


Rosja to w zasadzie już jest Federacja. Moim zdaniem dla Rosji jedyną nadzieją jest pozbycie się ziem muzułmańskich i części Syberii i Unia z Białorusią ale bez Ukrainy.


IMHO dla Europy i Rosji przyszłość leży tylko we wspólnej federacji, opartej na wzajemnym zrozumieniu swojej inności i odrębności, a nie taki kocioł jaki szykują nam teraz (multikulti).

Azyren napisał:

PS: Skąd wiesz że twoje poglądy nie powstały w laboratorium NWO i nie zostały stworzone dla określonego profilu ludzi?


Nie wiem dlatego nie polegam na tym co zgłębiłem całkowicie w 100%, zawsze pozostawiam sobie margines błędu i otwarcie na zmianę tego na czym bazuję. Oceniam po efektach.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:20, 01 Wrz '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co nam da Federacja Europejska? A co jeśli ta federacja wzorem UE zacznie dryfować w stronę jednego europejskiego państwa i powolnego niszczenia suwerenności swoich podmiotów składowych? Ja z reguły jestem przeciwnikiem tworzenia wszelkich ponadnarodowych struktur typu UE, FE czy Stany Zjednoczone Europy, bo to tylko polityczne utopie, iluzje tworzenia lepszych rządów i lepszych społeczeństw które de facto prowadzą do centralizacji tej samej skorumpowanej władzy jaką i tak mamy teraz, tylko że rozdrobnioną i zdecentralizowaną.

Ja osobiście jestem zwolennikiem panarchii i secesjonizmu. Pozwólmy ludziom decydować gdzie chcą żyć, czy w regionalnym państwie, czy na ziemi niczyjej jako wolny bezpaństwowiec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2990
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:26, 01 Wrz '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to ostatnie nie może iść w parze z Federacją? Jakiejś struktury planetarnej potrzebujemy, w sensie coś co będzie reprezentować wszystkie Narody, a nie tylko te "wybrane" oraz coś co będzie czuwać nad tym, aby jeden chciwy nie żerował na innych, jak ma to miejsce teraz. Minimalistyczna ilość przepisów, jasno określone zasady i mechanizmy zabezpieczające przed zaistnieniem tej sytuacji, o której piszesz (dryf totalitarny). Federacja jest IMHO dobrym ustrojem na transformację ze stanu podzielonej planety na planetę pogodzoną. Federacja Europejska potem Światowa.

Nie mamy wyboru, musimy dorosnąć.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:22, 27 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aximia napisał:
No, własnie nie dziwi was skąd nagle taka furia i nienawiść. Przecież od początku założenia wątku Antymajdan,.pl regularnie dodawałam tłumaczenia z Iton.TV podkreślając zawsze że jest to telewizja izraelska, w szczególności promowałam wywiady z Jaszą Kedmi, żydowskim spec-nazowcem, ponadto nigdy nie atakowałam żydów pryncypialnie? Pomimo tego Forged wyrażał do mnie sympatię, dostawałam od niego napiwki?

Dlaczego Forged "zdemaskował" mnie właśnie teraz a nie "zdemaskował" mnie wcześniej. Opdowiedź jest banalnie prosta. Po założeniu bloga Antymajdan2 Forged zaczął komentować u mnie pod nickiem Kamilsky Group - ale nie omieszkał podpisać się Forged 73. zobaczcie drugi wpis w komentarzach tutaj http://antymajdan2.blogspot.com/2016/11/o-mnie.html#comments
Następnie Forged zaczął uskuteczniać dziwne umizgi do mnie które są widoczne w podanym wyżej linku, coś w stylu że powinnam się zakochać to wypięknieję itd. Ja to, jak widać, zignorowałam. Potem Forged chciał abym opublikowała filmik który on wrzucił. to też zignorowałam. Od tego czasu rozpoczął się ten zabawny najazd na mnie.

To że Forged jest zaburzony i chory z nienawiści, to akurat nie było dla mnie zaskoczeniem. Dostał kosza i jest mu przykro, zaczął szczekać a do niego dołączył się chórek innych miernot - opluwaczy. Przyjemnie było jednak zobaczyć postawy ludzi którzy pozostali sobą i nie wykorzystali okazji żeby kogoś poniżyć.

I dobra rada Forged uważaj trochę bo dziś za takie wpisy jakie uskuteczniasz można w Polsce trafić za kratki.

Banderowski pogrom Żydów we Lwowie 1941, chciałbyś tego Forged w Polsce?



https://pbs.twimg.com/media/BxW2yJcIcAEb3a1.jpg[/img]


https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236......jpg[/img]

http://www.istpravda.ru/upload/medialibr......jpg[/img]

http://ashkeloninfo.com/_bl/2/76596216.jpg[/img]

http://kykyryzo.ru/wp-content/uploads/2014/04/133.jpg[/img]

https://i0.wp.com/tn.new.fishki.net/26/u......jpg[/img]



Aximia, wykładowca akademicki, w obliczu zagrożenia wyciąga asa z rękawa i przestrzega przed falą antysemityzmu jak mniemam.

A przecież wygląda, że przez dłuższy czas nie przeszkadzał jej forged i kilku innych wyposażonych w detektory,
Liczyły się tylko wzajemne pieszczoty i pochlebstwa w tym karykaturalnym wątku Antymajdan, który z prawdą nie miał nigdy nic wspólnego.
Z propagandą owszem - bo stanowi przykład twórczości człowieka zaczadzonego ideą. Do tego stopnia, że nie zauważa momentu kiedy wypuszczany przez niego Dżin zaczyna zatruwać umysły odbiorców.

Wypuściłaś go więc teraz pokaż, że potrafisz nad nim zapanować.
_________________
a uzyskane w ten sposob fundusze przeznaczyc na zaszczytny cel edukowania plaskoziemcow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:02, 01 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

up
_________________
a uzyskane w ten sposob fundusze przeznaczyc na zaszczytny cel edukowania plaskoziemcow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:41, 01 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

thecombo napisał:
up



Prawie dobrze to ująłeś - erratę wyślę ci na email.


_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Meaning of life- zmartwienia Anty/Pro majdanowcow
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile