W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rosja szykuje się do wojny z Ukrainą i Polską?   
Podobne tematy
Nadesłane przez Foundation to Battle Injustice17
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
34 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 289239
Strona:  «   1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 191, 192, 193   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1766
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 23:10, 24 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chomicki napisał:


Na początku porównywałem uważałem, że Covid to ściema, zmieniłem zdanie po przejściu - uważam, że to co miałem, wielu mogłoby zabić. Generalnie to uważałem się za okaz zdrowia - służbę zdrowia nazywam "wężowcami", nie korzystam z ich usług i produktów. Tabletki przeciwbólowej nie brałem od kilkunastu lat. Ale zachorowałem, gorączkowałem (38-39 st.) przez 10 dni, nie jadłem, nie spałem - byłem wycieńczony. Ale miałem drożne górne drogi oddechowe, nic mnie nie bolało, mogłem jakoś w tym trwać. W połowie tego okresu dostarczono mi jakąś aspirynę i... myślałem, że się po niej przekręcę, poczułem się jakoś dziwnie, przysnąłem, obudziłem się w mokrej od potu pościeli drżąc z zimna. Wcześniej i pomimo gorączki nie roniłem ani kropli potu - to było skrajnie dziwne, bo regularnie korzystam z sauny i lekko podniesiona temperatura wywoływała nadmierną potliwość. Po 10 dniach gorączka ustąpiła, węch zaczął wracać, po całonocnym kaszlu coś się wykrztusiło i od razu poczułem ulgę, ale okazało się, że nie mogę wziąć głębszego wdechu, bo mam odruch kaszlu. Znajomy ratownik medyczny stwierdził, że mam zapalenie płuc i kazał iść do lekarza lub do szpitala. Nie skorzystałem, ale inny znajomy ma żonę farmaceutkę i załatwiła mi antybiotyk "dziecięcy" - uznałem, że raczej mi nie zaszkodzi. Każdego dnia oddech się pogłębiał. W tym samym czasie mama wylądowała w szpitalu (chociaż również sceptycznie podchodzi do służby zdrowia) - jej objawy były inne, bardziej jak zatrucie pokarmowe.

Na dzień dzisiejszy uważam, że zarządcy świata, jako, że sterują wszystkim - decydują co w żarciu, w wodzie, w powietrzu, oni ustalają skład paliw, spalin, uzdatniaczy wody, konserwantów, w efekcie mogą wywoływać dowolne objawy na wybranych przez siebie terenach. To może być nawet skutek reakcji kilku czynników. Skoro ich klakierzy mówią, że będzie fala, to pewnie ją wywołają.


Łączysz w jedno dwie różne sytuacje. Że miała inne objawy ale miało to samo.....brednie.
No i, skoro twierdzisz, że "wywołają", to szykuj się .......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Upiór21Wieku




Dołączył: 20 Gru 2021
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:13, 25 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznanie Ukrainie kandydatury UE to tylko chwyt PR-owy, wystarczy zapytać Turka, który podpisał taką samą umowę w 1999 roku
https://polskawliczbach.blogspot.com/202.....ue-to.html
_________________
https://polskawliczbach.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:59, 25 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Straszonko kloaki tym razem uwzględnia ewentualny atak nuklearny na Londyn. Najgorszym co było prawie 100 lat temu to bierne przyglądanie się oraz tolerowanie zwyrodnialstwa, co było dalej i aktualnie następuje - zobojętnienie wobec zbrodni, niesprawiedliwości oraz okrucieństw ścierw, odwracających kota ogonem retorykę - w każdym możliwym przypadku. Ta sytuacja nie tyczy się tylko prokremlowskich troli, ale też m.in. "logiki" zwolenników banderyzmu, rządów pisowców, orbanów, afd czy le penów i ta spirala się dalej nakręca. To wszystko jest upadkiem wartości na szerszej płaszczyźnie. Skutki działań boomerskich pasożytów we władzach i przestrzeni publicznej kończą się mniej więcej tak:
, zresztą poczytajcie co poniektórzy samych siebie, np. na trzeźwo.

Procedura USA w przypadku ataku nuklearnego na NATO, redukuje się znacznie do podjęcia decyzji o kontrataku, gdzie w Rosji cele są tak naprawdę 2 - Petersburg i Moskwa. Zresztą nie bujając w obłokach, to nie EU USA NATO średnio raz na tydzień straszy bombardowaniem nuklearnym, i to nie Ukry wystrzeliwują rakiety z terytoriów Białorusi, mają tych rakiet zresztą 10x mniej od Rosjan. Także polecam się ogarnąć, niezależnie od tego co jakiś ruski trol będzie probował zafałszować. Zresztą farmazony radzieckie najlepsze są, były i będą w dezinformacji, wszelkiej maści kuriozach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chomicki




Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:18, 25 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oko napisał:

Łączysz w jedno dwie różne sytuacje. Że miała inne objawy ale miało to samo.....brednie.
No i, skoro twierdzisz, że "wywołają", to szykuj się .......


Nigdzie nie napisałem, że miała to samo, stwierdziłem jedynie, że chorowała w tym samym czasie, wraz z 4 innymi osobami z dwupokoleniowej rodziny, którzy to również wylądowali w szpitalu. Ja chorowałem w domu, bez tabletek, bez czegokolwiek z apteki, siedziałem na urlopie bezpłatnym. Nawet nie uważam, że ludzie zarażają się od siebie. Bardziej przychylam się do tego, że narażeni są na wspólną truciznę. Jeśli jednak jest to kwestia zarażenia, to zaryzykuję stwierdzenie, że falę wywołały szczepienia i nie uważałbym tego za przypadek.

Liczę na to, że skoro stosunkowo ciężko przeszedłem coś po raz pierwszy, to organizm nauczył się z tym walczyć. Wiem też, że byłoby mi łatwiej, gdybym jednak miał coś pod ręką z apteki - coś, co zastępuje żarcie, to to mi w ogóle nie wchodziło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1766
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:31, 25 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chomicki napisał:

Liczę na to, że skoro stosunkowo ciężko przeszedłem coś po raz pierwszy, to organizm nauczył się z tym walczyć. Wiem też, że byłoby mi łatwiej, gdybym jednak miał coś pod ręką z apteki - coś, co zastępuje żarcie, to to mi w ogóle nie wchodziło.


Uległeś propagandowej zarazie.
Organizm walczył i dał sobie radę....czy czegoś się po tym nauczył? Raczej, czy ty się czegoś nauczyłeś, bo widać, że bynajmniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:58, 25 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no, dobrze że nie umarłeś stary, bo by nam cię bardzo brakowało.

ale otarłeś się o śmierć - tego ci przecież nikt nie będzie odbierać. może nawet jakąś książkę o tym napiszesz, się odkujesz za tą aspirynę.
w każdym razie przeżyłeś najgorszą zarazę świata, więc teraz powinieneś się czuć jak nowo narodzony - dostałeś drugą szansę. Smile

ja z kolei też niedawno chorowałem, gorączka przez tydzień, pot, chuje muje, przejeb jakich mało - nawet pić przestałem. nikomu nie życzę, acz czasem tak bywa - życie.
w każdym razie ani przez chwilę nie bałem się ze umieram na covid i nigdzie się z tym nie promowałem, więc chuj z tego mam - kolejna zmarnowana szansa.

natomiast jakbym już miał się upierać, że to była jakaś nowa choroba - nowy wirus, to upierał bym się że tylko ja go miałem; jestem jego odkrywcą więc mogę go nazwać jak chce. a co kurwa - chyba jak byłem na to chory to wiem? nowy wirus: bimi-22 Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Choronzon




Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:56, 26 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W prasie UK:

Rosja zabiła 80 polskich najemników we wschodnim Doniecku:

Cytat:
Russia's defence ministry says its troops have killed "up to 80" Polish fighters in "precision strikes" in the eastern Donetsk region.

It said in a statement: "Up to 80 Polish mercenaries, 20 armoured combat vehicles and eight Grad multiple rocket launchers were destroyed in precision strikes on the Megatex zinc factory in Konstantinovka".


Polskie flagi w Smoleńsku zostały zdjęte:

Cytat:
'There cannot be Polish flags on Russian monuments. Even less so after the frankly anti-Russian comments by Polish political leaders,' Andrei Borisov said on social media platform VKontakte.

'The culture ministry of the Russian Federation made the right decision by removing the Polish flag. Katyn is a Russian memorial.'


https://www.dailymail.co.uk/news/article.....raine.html
https://www.thesun.co.uk/news/19000985/r.....-fighters/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Upiór21Wieku




Dołączył: 20 Gru 2021
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:08, 26 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choronzon napisał:
W prasie UK:

Rosja zabiła 80 polskich najemników we wschodnim Doniecku:

Cytat:
Russia's defence ministry says its troops have killed "up to 80" Polish fighters in "precision strikes" in the eastern Donetsk region.

It said in a statement: "Up to 80 Polish mercenaries, 20 armoured combat vehicles and eight Grad multiple rocket launchers were destroyed in precision strikes on the Megatex zinc factory in Konstantinovka".


Polskie flagi w Smoleńsku zostały zdjęte:

Cytat:
'There cannot be Polish flags on Russian monuments. Even less so after the frankly anti-Russian comments by Polish political leaders,' Andrei Borisov said on social media platform VKontakte.

'The culture ministry of the Russian Federation made the right decision by removing the Polish flag. Katyn is a Russian memorial.'


https://www.dailymail.co.uk/news/article.....raine.html
https://www.thesun.co.uk/news/19000985/r.....-fighters/


ciekawe, że w tv zenek nic o tym nie mówią
znając życie jest tam naszych żołnierzy więcej
_________________
https://polskawliczbach.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Choronzon




Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:25, 26 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Upiór21Wieku napisał:
Choronzon napisał:
W prasie UK:

Rosja zabiła 80 polskich najemników we wschodnim Doniecku:


ciekawe, że w tv zenek nic o tym nie mówią
znając życie jest tam naszych żołnierzy więcej


W UK podawali to info we wszystkich głównych serwisach, ale po jakimś czasie zdjęli z większości (zniknęło m.in. z Independent i The Guardian), pozostało tylko na Daily Mail, Mail on Sunday i Metro, można jeszcze odkopać na Telegraph 12:48pm https://www.telegraph.co.uk/world-news/2.....hreat-uk/)

Prawdopodobnie outlety traktują to jako element propagandy i albo zamieszczają z komentarzem jak poniżej, albo wcale:

Cytat:
Nawet 80 polskich najemników, 20 opancerzonych wozów bojowych i osiem wyrzutni rakietowych Grad zostało zniszczonych w precyzyjnych uderzeniach w fabrykę cynku Megatex w Konstantinowce w obwodzie donieckim” - taki komunikat, cytowany między innymi przez agencję AFP, podało rosyjskie ministerstwo obrony. To kolejny przykład rozgłaszania przez Kreml tego typu fałszywych informacji o Polsce w kontekście wojny na Ukrainie.

https://www.se.pl/wiadomosci/swiat/szoku.....-1jX6.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DupaBlada




Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 32
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:31, 27 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://edition.cnn.com/2022/06/27/europ.....index.html

Analysis: Tide turns in the Ukraine war as Russia makes progress in the east -

"Siły rosyjskie prawdopodobnie przeżywają swój najlepszy okres od czasu inwazji na Ukrainę, która rozpoczęła się cztery miesiące temu"

Nawet CNN przyznaje, że wojsko Ukraińskie dostaje baty. Cała nadzieja w HIMARS - tylko jest ich bardzo mało.... pytanie czy i kiedy je Ruscy rozwalą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:36, 27 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DupaBlada napisał:
.............

Nawet CNN przyznaje, że wojsko Ukraińskie dostaje baty. Cała nadzieja w HIMARS - tylko jest ich bardzo mało.... pytanie czy i kiedy je Ruscy rozwalą?

jakiś rezerwista wyższej rangi z USA komentujący na bieżąco wydarzenia powiedział gdzieś tam w marcu: "nie rozumiem dlaczego Rosja weszła do wojny związując sobie jedną rękę za plecami" - jakoś tak to było. Może trzymają palec w doopie (takie powiedzonko kiedyś było "zrobię to z palcem w dupie") ale po tym co pokazali w Syrii dziwne wydają się te obecne działania. Coraz bardziej jestem przekonany, że trzymają asy w rękawie na ostatnią rozgrywkę (bo może się to rozlać poza krainę na U).
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DupaBlada




Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 32
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:59, 27 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scot Ritter wielokrotnie oceniał działania ruskich przez pryzmat ich deklaracji. Ruscy deklarowali, iż to nie jest wojna. Oczywiście wygłoszeni takiej tezy w przestrzeni publicznej zachodu jest równe z anatemą. Ochotniczą ruską onuca itp. itd. Ale spójrzmy na ofiary cywile tego konfliktu. Ilość jest spektakularnie niska. Więc to potwierdza ich tezę, że nie walczą z ludnością tylko z ukraińskim wojskiem i batalionami nazioli


https://polskieradio24.pl/5/1223/artykul.....-4-tysiace

standardowo ilość ofiar do strat wojskowych wynosi 1:1 - https://military-history.fandom.com/wiki/Civilian_casualty_ratio

ale obecnie mamy jakieś nieprawdopodobnie niskie straty cywilne.

Jak się doda Ruskich + Ukrainców + LDR I DPR - mamy spokojnie 100 K. to jest ewenement o którym nikt publicznie nie mówi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MENTAT




Dołączył: 24 Lis 2020
Posty: 167
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 13:19, 27 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
Straszonko kloaki tym razem uwzględnia ewentualny atak nuklearny na Londyn.
dobra, nie pierdol , ty mały gloryfikatorze ludobójców , bo dobrze wiesz że Rosja MIAŁA powody, aby wjechać na ukrainę (wiosenne porządki), raczej NIE mając "innych wyjść" - z czego też zdajesz sobie sprawę. Chyba zdajesz sobie sprawę także i z tego, że na przeszkodzie do zwiększania wymiany i współpracy z zachodem - stanął sam zachód (trudno handlować z szantażystą). Putin zresztą sam nie podejmuje decyzji, nie jest żadnym "carem", jak próbują wmawiać różne ciołki, musi się liczyć z decyzją innych osób, generałów, doradców, ministrów, członków politbiura, i nigdy nie jest tak że ktoś rządzi sam jeden jak ten palec - nawet jeśli oficjalnie się tak uznaje - aby ludziska mięli na kogo psioczyć. W Polsce zresztą panuje jeszcze większy faszystowski reżim -pokazać się z flagą rosyjską na koszulce to nawet strach, bo można dostać po gębie od bojówek proukrowskich - naprawdę nie masz się z czego szczycić. Manhattan, przestań wspierać i gloryfikować ludobójstwo ukrowskie, biedę ukrowską, faszyzm złożeńskiego, a do tego totalitaryzm szmacirzy z wall street, którzy to wszystko animują i dosyłają broń na ukrainę... Stroisz się w piórka wolnościowca-liberała .. ale niestety to tylko twoje puste gadanie ZAMORDYSTO , faktyczny MIŁOŚNIKU ludobójców !!

Aniołek napisał:
manhattanman napisał:
Ukry walczą o niepodległość ze złodziejem-najeźdźcą
Laughing LOOL .. co za SPRANY BERET


"Putin suka zdechnie" - widać, że manhatańska kurwa chowała się chyba na ukrainie - bo dokładnie tak tam ludobójcy "wychowują" swoje dzieci do śmiertelnej nienawiści od najmłodszych lat Rolling Eyes .. Tfu! pukel



....manhattanman cieszy się z każdego zabitego rosjanina - więc wspiera i GLORYFIKUJE ludobójstwo. PROSTE .



Jedno pytanie: dlaczego jeszcze nie wypierdoliłeś walczyć z rosyjskimi bandytami, za ukrainę naszą i waszą, tylko się od tego migasz cwaniaczku , i nie zgłosiłeś się do pomocy juncie Złożeńskiego(?) , ty pseudo-patrioto, hmmm ? ...a może to "nie twój konflikt", co? ..-w takim razie dlaczego nie zamkniesz swojej parchatej jadaczki , tylko jojczysz ciągle i lamentujesz utyskując na pana Putina , udając jednocześnie w kłamliwych swych zapewnieniach ,że jednych i drugich nie lubisz tak samo (albo podobnie ale inaczej ich nie lubisz - już trudno się połapać w twoich zeznaniach różniczkowych) , wszak powinno być to sprawą każdego Polaka, co nie? Rolling Eyes Kalectwo jakoweś cię dyskwalifikuje TCHÓRZU leworęczny, czy nie masz na bilet na pociąg, biedaku? Rolling Eyes To ja ci kupię bilet - tylko powiedz. bounce

tymczasem
Posłuchaj lepiej Maciaka, którego wszak LUBISZ


(powiedz - ZA CO go lubisz?)
_________________
A ty obywatelu?- czy zrezygnowałeś już z rosyjskiego gazu i ropy??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:33, 27 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, prosze bardzo, tutaj macie kilku zwolennikow ludobojstwa i zlodziejstwa. Spojrzcie teraz na ich "argumenty i logikę" wypowiedzi. I w ten caly proceder wpisany jest oczywiscie tez Bimi, ten ktory sam im przyciął zasięgi za trolowanie czy nie wiem bycie dnem kompletnym.

A prawda jest taka, że tak postępują oszuści i złodzieje, manipulanci, czego przykładem z historii była również 3rzesza. Kredyciki z zachodu na wojne, by za chwilę obwinić złych kapitalistow z zachodu za to ze są pierdolonymi niedojdami i nierobami - cecha łącząca wspolna zwolennikow ludobojstwa i totalitaryzmu. Ten model złodziejstwa i manipulacji, odwracania kota ogonem nie jest niczym nowym z historii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MENTAT




Dołączył: 24 Lis 2020
Posty: 167
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:44, 27 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
O, prosze bardzo, tutaj macie kilku zwolennikow ludobojstwa i zlodziejstwa.
Mówisz (m.in.) o sobie samym - jak rozumiem(?) Rolling Eyes

Cytat:
Spojrzcie teraz na ich "argumenty i logikę" wypowiedzi.
....ciągle lepsza i bardziej spójna, niż twój żmijowaty bełkot pijanego nienawiścią. Rolling Eyes

Cytat:

A prawda jest taka, że tak postępują oszuści i złodzieje, manipulanci, czego przykładem z historii była również 3rzesza.
...znowu ta "III rzesza"? .. (III rzesza dobrym przykładem na każdą okazję ~ manhattanman) , a może zmień tak płytę, i zacznij dla odmiany coś o awanturach napoleońskich nakurwiać, co?

Cytat:
Ten model złodziejstwa i manipulacji, odwracania kota ogonem nie jest niczym nowym z historii.
Twój trolling NIE jest niczym nowym na tym forum. Surprised Very Happy
_________________
A ty obywatelu?- czy zrezygnowałeś już z rosyjskiego gazu i ropy??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:46, 27 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest tak chujowo, że pod Lidlem w sobotę do puszki zbierali na pomoc dla ukraińskich żołnierzy.
Zełeński też nie głupi teatr mu się prędzej czy później zawali i chciałby do końca roku skończyć ten cyrk, najpóźniej Wink .

Cytat:
Podczas internetowego apelu do przywódców G7 ukraiński hetman mówił o chęci zakończenia konfliktu w ciągu najbliższych sześciu miesięcy

https://chervonec-001.livejournal.com/4186641.html

Jak dupę zmrozi odpowiednio to się pogodzą, ale ból dupy musi być Smile .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:03, 27 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The New York Times pisze, że wszystkim na Ukrainie zarządza CIA, Ukraińcy to tylko mięso.

Cytat:
Sieć komandosów koordynuje przepływ broni na Ukrainie, mówią urzędnicy
Tajna operacja z udziałem amerykańskich sił specjalnych wskazuje na skalę wysiłków mających na celu pomoc wciąż osłabionej armii Ukrainy.

WASZYNGTON – Gdy wojska rosyjskie przepychają się do przodu z miażdżącą kampanią, by przejąć wschodnią Ukrainę, zdolność narodu do odparcia ataku zależy bardziej niż kiedykolwiek od pomocy Stanów Zjednoczonych i ich sojuszników – w tym ukradkowej sieci komandosów i szpiegów pędzących, by dostarczyć broń, wywiad i szkolenia, według urzędników amerykańskich i europejskich.
Wiele z tych prac odbywa się poza Ukrainą, na przykład w bazach w Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii. Ale nawet gdy administracja Bidena zadeklarowała, że ​​nie będzie rozmieszczać amerykańskich wojsk na Ukrainie, część personelu CIA nadal potajemnie działa w tym kraju, głównie w stolicy, Kijowie, kierując większością ogromnej ilości informacji wywiadowczych, którymi dzielą się Stany Zjednoczone. Siły ukraińskie, według obecnych i byłych urzędników. ...
https://archive.ph/X6JQb#selection-801.0-813.351

Ale propaganda, USA znów ratuje świat Laughing

https://www.sott.net/article/469145-West.....-personnel
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:18, 27 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
The New York Times pisze, że wszystkim na Ukrainie zarządza CIA, Ukraińcy to tylko mięso.

......

Już od lat kilku krąży po necie informacja, że co najmniej od 2014 w Kijowie amerykanie wynajmowali piętro

https://topwar.ru/43842-glava-sbu-nalivaychenko-okazalsya-agentom-cru.html

Cytat:
Nalyvaichenko został zwerbowany przez Centralną Agencję Wywiadowczą USA, gdy pełnił funkcję konsula generalnego ambasady Ukrainy w Waszyngtonie. Dane rekrutacyjne uzyskali podwładni Jakimenko podczas śledztwa prowadzonego przez SBU wspólnie z prokuraturą ukraińską.

Naliwajczenko utrzymywał kontakty z wywiadem amerykańskim nawet po odejściu ze służby dyplomatycznej. W szczególności w okresie od 2006 do 2010 roku, kiedy Nalyvaichenko już raz kierował SBU.

„Powiązania między Nalyvaichenko i innymi przywódcami ukraińskich organów ścigania z CIA określają wielki wpływ, jaki amerykańskie służby wywiadowcze mają obecnie na wydarzenia w kraju” – powiedział Ołeksandr Yakymenko.

Jakymenko zauważył, że jedno piętro w gmachu SBU w Kijowie zostało przekazane na pracę funkcjonariuszom CIA.

Ołeksandr Yakymenko kieruje SBU od stycznia 2013 roku. W lutym 2014 roku był prześladowany przez nowe władze i zmuszony do opuszczenia terytorium Ukrainy. 10 kwietnia nowe władze Kijowa umieściły byłego szefa Służby Bezpieczeństwa na liście poszukiwanych: Yakymenko jest oskarżony o „nadużycie władzy lub władzy państwowej, które pociągało za sobą poważne konsekwencje”.

Amerykańska Centralna Agencja Wywiadowcza odpowiedziała na zarzuty wygnanego prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza. Polityk poinformował 13 kwietnia, że ​​decyzję o rozpoczęciu wojskowej operacji specjalnej na południowym wschodzie republiki podjął Kijów pod wpływem szefa wywiadu USA Johna Brennana.

„Podobnie jak inni przedstawiciele władz USA, Brennan jest przekonany, że tylko metody dyplomatyczne są jedynym prawdziwym sposobem rozwiązania konfliktu między Moskwą a Kijowem” – powiedział rzecznik CIA Tod Ebitz.

Jednak Ebitz odmówił skomentowania samej podróży Brennan na Ukrainę i pozostawił bez odpowiedzi pytanie, czy miała ona miejsce, czy nie.

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1052
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:56, 27 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:

Ale propaganda, USA znów ratuje świat Laughing
Propaganda , jak tego bezczelnego żydłackiego typka, niejakiego Wolskiego - który kiedyś puścił farbę , że "NATO jeszcze przed 24 lutego, co najmniej od pół roku, (cyt.) eskalowało konflikt na wschodzie ukrainy, i działało jeszcze przed wybuchem wojny". Na tym polega siła i przezorność przywódców tego sojuszu (za co -w domyśle- należy ich podziwiać, oraz być im głęboko wdzięcznym Rolling Eyes - tak nas ratują! ..dalekowzroczni ...przezorni ! Idea ) . To jest niesamowite - ale oglądałem ostatnio 19 odcinek 6 sezonu serialu STAR TREK STACJA KOSMICZNA - i tam jest pokazane coś a'la ta sama modła - czyli jak się szlachetnie uderza "wyprzedzająco", albo jak się kłamie i wplątuje trzecią stronę w konflikt, wszystko oczywiście ze szlachetnych pobudek, wyrzuty sumienia gnębią potem rycerzy na białych koniach - no ale to niewielka cena za "zakończenie wojny"... Rolling Eyes Myślę że w białym domu w Waszyngtonie główkują podobnie - z tą różnicą że wyrzuty sumienia to dla nich już zupełna abstrakcja, w filmie jest bardziej "ideowo" wszystko pokazane. Idea
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DupaBlada




Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 32
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:14, 27 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.opciones.cu/internacionales/2.....inoamerica

efekty uboczne sankcji.
According to the Cuban economist Edelberto Lopez Blanche (http://www.opciones.cu/internacionales/2022-04-13/las-extorsiones-contra-rusia-golpean-a-latinoamerica), sanctions against Russia, which the US and the EU are trying to impose on all other countries cause significant damage to Latin America.

Ecuador is one of the most affected countries. In 2021, he sent 20% of the total volume of exported bananas to Russia (about 85 million boxes), and now there is nowhere to sell and store them. Last year, Ecuador received $706 million for exporting bananas to Russia, $142 million for shrimp, $99 million for flowers, $28 million for fish, and $17 million for coffee.

Paraguay, one of the poorest countries in Latin America, was a major exporter of cattle meat to Russia and in 2021 sent us 79,213 tons, which brought him 314 million dollars.

Brazil sold $343 million worth of soybeans to Russia last year, received $167 million for poultry meat, $133 million for coffee and $117 million for cattle meat.

As for Mexico, it sent cars, computers, beer, and tequila to Russia, and bought fertilizers. If this does not happen, agriculture will suffer losses and food will be more expensive.

This situation will exacerbate the economic crisis in these countries, with consequent wage cuts, workers' layoffs, and rising prices.

The enormous pressure that the US exerts on Latin American countries to join the Russophobia policy imposed on the planet by the control of the mainstream media could exacerbate many problems. For example, an intergovernmental agreement on cooperation between Russia and Argentina in the peaceful uses of nuclear energy, in particular in the fields of basic and applied research, construction and operation of nuclear power plants and reactors, may be suspended.

Washington is using all kinds of extortion for its own purposes: political influence, economic promises, and blackmail, as happened during the recent vote in the UN General Assembly, to get Russia expelled from the UN Human Rights Council. After the vote, several delegates stated that they had been forced to vote in this manner for various reasons.

The impact of the sanctions war has affected the supply of fertilizers, threatening Latin American farmers. But this is beneficial to the US, which produces a lot of fertilizers. North American producers are already seeking to increase exports to the region. At present, fertilizer prices are at a record high level, because of the sanctions, supplies from Russia have been interrupted, and we are one of the world’s leading producers and exporters of nitrogen, potassium and phosphorus fertilizers.

According to Edelberto López Blanche, a policy imposed by the United States is driving a number of Latin America countries to the abyss.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Panocek




Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:13, 27 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
The New York Times pisze, że wszystkim na Ukrainie zarządza CIA, Ukraińcy to tylko mięso.

Cytat:
Sieć komandosów koordynuje przepływ broni na Ukrainie, mówią urzędnicy
Tajna operacja z udziałem amerykańskich sił specjalnych wskazuje na skalę wysiłków mających na celu pomoc wciąż osłabionej armii Ukrainy.

WASZYNGTON – Gdy wojska rosyjskie przepychają się do przodu z miażdżącą kampanią, by przejąć wschodnią Ukrainę, zdolność narodu do odparcia ataku zależy bardziej niż kiedykolwiek od pomocy Stanów Zjednoczonych i ich sojuszników – w tym ukradkowej sieci komandosów i szpiegów pędzących, by dostarczyć broń, wywiad i szkolenia, według urzędników amerykańskich i europejskich.
Wiele z tych prac odbywa się poza Ukrainą, na przykład w bazach w Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii. Ale nawet gdy administracja Bidena zadeklarowała, że ​​nie będzie rozmieszczać amerykańskich wojsk na Ukrainie, część personelu CIA nadal potajemnie działa w tym kraju, głównie w stolicy, Kijowie, kierując większością ogromnej ilości informacji wywiadowczych, którymi dzielą się Stany Zjednoczone. Siły ukraińskie, według obecnych i byłych urzędników. ...
https://archive.ph/X6JQb#selection-801.0-813.351

Ale propaganda, USA znów ratuje świat Laughing
https://www.sott.net/article/469145-West.....-personnel


easy russian napisał:
Już od lat kilku krąży po necie informacja, że co najmniej od 2014 w Kijowie amerykanie wynajmowali piętro

Szanowni Panowie, na Ukrainie rządzą Banderowcy, To oni tam tworzą elitę rządzącą i inteligencję tegoż państwa. To oni dogadywali się z Zachodem i oni z nimi współpracują. Oni mają do dyspozycji ukraińską SB jak i inne agencje wywiadowcze. W końcu, to oni kontrolują działania CIA, której jeśli faktycznie wynajęli jakieś piętro, to właśnie po to aby mieć ich pod kontrolą i pilnować aby dobrze wykonywali swoje zadania, czyli dostarczali broń + inne wsparcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 27 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panocek napisał:
.....
Szanowni Panowie, na Ukrainie rządzą Banderowcy, To oni tam tworzą elitę rządzącą i inteligencję tegoż państwa. To oni dogadywali się z Zachodem i oni z nimi współpracują. Oni mają do dyspozycji ukraińską SB jak i inne agencje wywiadowcze. W końcu, to oni kontrolują działania CIA, której jeśli faktycznie wynajęli jakieś piętro, to właśnie po to aby mieć ich pod kontrolą i pilnować aby dobrze wykonywali swoje zadania, czyli dostarczali broń + inne wsparcie.

i tak, i nie - gdzieś mi mignęła dziś wiadomość, że znaleziono w Azowstal zaimprowizowane krematorium a w środku zwłoki tych zagranicznych instruktorów (jakieś szczątki). Mówi się, że to właśnie banderowcy zakończyli im życie więc w terrorystycznym sensie rządzą ale też są posyłani na ubój. Trwa walka kto kogo. Jak żył Givi i ten.... Motorola co się tam pałował z "Cyborgami" na lotnisku w Doniecku to też Kijów wysłał tych "Cyborgów" na ubój aby broń Boże nie wrócili do Kijowa i nie zaczęli tam robić zadym. Teraz "wąchacz" też się boi, że mu jesień średniowiecza zrobią, już w necie krążą różne groźby niezadowolonych zbrojnych. Tacy mają ostatecznie "nieszczęśliwe wypadki" - Givi z Motorolą też już w ziemi, był taki chuligan Muzyczko, za dużo podskakiwał i zginął jakoś dziwnie na ulicy nad ranem. Takie to rzeczy się tam dzieją w tej ostoi "tradycji".
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:45, 28 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
Panocek napisał:
.....
Szanowni Panowie, na Ukrainie rządzą Banderowcy, To oni tam tworzą elitę rządzącą i inteligencję tegoż państwa. To oni dogadywali się z Zachodem i oni z nimi współpracują. Oni mają do dyspozycji ukraińską SB jak i inne agencje wywiadowcze. W końcu, to oni kontrolują działania CIA, której jeśli faktycznie wynajęli jakieś piętro, to właśnie po to aby mieć ich pod kontrolą i pilnować aby dobrze wykonywali swoje zadania, czyli dostarczali broń + inne wsparcie.

i tak, i nie


Rządzi CIA które to jest ramieniem wykonawczym wielkich Korporacji Finansowych z USA i nie tylko ( ponadnarodowych ).

A zacznę od historii Smile . Moim skromnym zdaniem od wojen napoleońskich pewna żydowska rodzina bankierów odkryła żyłę złota w postaci sprywatyzowania wojen sponsorując często wszystkie strony konfliktu. I robią to do dziś, banderowcy są jak hitlerowcy, są namiestnikami wykonującymi postawione przed nimi zadania. Amerykanie mają wywiad i zapewniają broń i kasę na rozruch interesów ( sponsorowanie dziwek banderowcom to jest traktowane jak inwestycja długoterminowa ), Ukraina dostarcza mięso po dobrej cenie.

Na każdej wojnie jest tak, że obszar działań wojennych nie podlega tylko polu walki ale też jest bezwzględnie okradany przez wszystkie strony konfliktu. Kiedy my widzimy w mediach ruskich zapierdalających z ukrowskiego domu pralkę to widzimy tylko czubek góry lodowej o którą właśnie się rozbijamy, po krótce; to jest chuj.

Koniec banderowców będzie taki sam jaki hitlerowców, co do tego nie mam wątpliwości, tylko ta wojna musi trochę potrwać, bo teraz trzeba zarobić.
Oczywiście nie tylko chodzi o kasę. Bo jak się ma kasę to się kreuje politykę.

Pozostaje pytanie czy coś z tej Ukrainy pozostanie i na jakich warunkach? Czy będzie to podział niczym po upadku III Rzeszy, tak czy siak, żadne ludzkie granice nie są na stałe, po to je wytyczyli by jak przekraczać Wink .
Pamiętajmy, że obecne granice Polski to nawet 100 lat nie mają i nic nie jest na "zawsze" Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DupaBlada




Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 32
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:44, 28 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieustannie mnie zaskakuje, gdy widzę jak powierzchownie większość ludzi widzi ten konflikt.
A on jest jak cebula - ma warstwy. Jak się zaczyna analizować i odkrywać te warstwy to zaczyna szczypać w oczy. Czasem odkrywa się zgniliznę.
Idąc dalej tą ubogą analogią.
Każda narracja ma swoje zalety i zwolenników ale tłumaczy tylko fragment rzeczywistości.
1: medialny obraz MSM - Biedna Ukraina walcząca o niepodległość została najechana przez złą Rosję. (Dobro vs zło)
2: Ruscy rozpoczęli SMO aby ocalić Ukrainę a zwłaszcza ludność ukraińską przed złem Nazizmu - który nie został wykorzeniony i rozrósł się do rozmiarów państwowych. ( znów dobro / zło - tylko role odwrócone)
3. NATO za pośrednictwem pośrednika: Ukrainy stara się osłabić swojego wroga Rosję
4. Rosją poprzez odradzający się imperializm post-sowiecki ( albo post carski ) odbudowuje dawna strefę wpływów i walczy o surowce dostepne na terenie Donbasu i okolicy.
5. Post rosyjscy żydzi ( Nuland, Kagan, Blinken etc. jest tam sporo takich gagatków) wraz z post banderowcami - pogrobowcy z Kanady i USA ( np. wnuk Bandery / Ministra Kanady itp itd.) mszczą się na odwiecznym wrogu Rosji, która skazał ich na wygnanie i tułaczkę.
6. Po upadku III Rzeszy na terenach Galicji pozostali Ukraińscy nacjonaliści, których to zaczęła wspierać CIA przez lata prowadząc i utrzymując siatki szpiegów na trenie zachodniej Ukrainy. Po 2008 roku zaczęto prowadzić działania, które w 2014 roku doprowadziły do przewrotu - w którym to władzę zdobyli neonaziści/nacjonaliści finansowani i trenowani od lat przez CIA.
7. Żydowsko Militarystyczne deap state - z korporacją amerykańską i całym petro/military/pharma zapleczem rozbudowują i rozszerzają strefę wpływów i zasięg działania imperium. Generują kolejny konflikt zbrojny na którym zarabiają miliardy USD a koszty będą przerzucone na podatnika USA oraz pozostałość po Państwie Ukraińskim. Wieczne zadłużenie, prywatyzacja i drenaż wszelkich wartościowych zasobów Ukrainy na dziesiątki lat w przyszłość imperium przez.
8. Ukraina to dawne tereny Kazari - proto państwa żydowskiego a w szczególności Żydów Aszkenazyjskich. Celem działań wojskowych na terenie Ukrainy jest depopulacja obszaru, która w przyszłości pozwoliła by na migrację 5 mln żydów i zasiedlenie tych dawnych terenów. Rozbudowanie obszaru Kontrolowanego przez Izraelitów - zabezpieczając ich przed ewentualną zagładą na terenie Izraela. ( tutaj historycznie Krym jest istotny)
Docelowo kolejny element syjonistów w drodze do panowania nad światem.

9. Odcięcie Europy od taniego źródła energii z Rosji oraz zablokowanie Belt and Road Initiative - pozwalające na utrzymanie przewagi geopolitycznej nad zwasalizowaną Europą, Utworzenie nowej żelaznej kurtyny i zabezpieczenie Rosyjskiej flanki przed konfliktem zbrojnym z Chinami.


proszę bardzo - wybierzcie sobie narrację i jej poziom. Jak ktoś ma jakieś inne jeszcze sposoby interpretacji to zapraszam. Bardzo chętnie poczytam.

Osobiście uważam że jak się połączy wszystkie te sposoby interpretacji tej wojny to mamy obraz sytuacji. jakiś tam. Nie pełny niestety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Upiór21Wieku




Dołączył: 20 Gru 2021
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:46, 28 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak naprawdę wygląda konflikt na Ukrainie? Zachodni mainstream przestawia wajchę
https://polskawliczbach.blogspot.com/202.....kt-na.html
_________________
https://polskawliczbach.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 191, 192, 193   » 
Strona 90 z 193

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rosja szykuje się do wojny z Ukrainą i Polską?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile