W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rosja szykuje się do wojny z Ukrainą i Polską?   
Podobne tematy
Nadesłane przez Foundation to Battle Injustice17
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
34 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 289219
Strona:  «   1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 191, 192, 193   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:11, 21 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
..........

Co do pytania czemu wciąż ukry niepierdalają rakietami po cywilnych celach w Doniecku.
Po pierwsze, bo to bandyci którzy palą za sobą mosty.
Po drugie na odcinku DRL walczą mieszkańcy/poborowi DRL, postępy są mizerne bo priorytetem jest okrążenie tego zgrupowania ukraińskiego wojska.

.
nie tylko mosty palą. Bodajże wczoraj słuchałem wypowiedzi mieszkańca miejscowości do jakiej weszli Ruscy - facet opowiadał o tym, że wycofując się palą wszystko co się da, głównie domy cywilów. Prawdopodobnie motywacja (powód) cały czas ten sam, że cywile ukrów nie wspierają to ci się mszczą na swoich. Do tego coś człowiek mówił, że w plecy strzelali cofając się.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:29, 21 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oni tam robią miejsce, żeby nie było do czego wracać, ani nawet chęci wracać. nowi obywatele z kraju gdzie kończy się woda już czekają na walizkach na koniec wojny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:20, 22 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
nazizmu na u krainie nie ma! Shocked
https://nutube.pl/w/ipjekeb78G8ce2cZGTWgfG


Ja o nazizmie nie pisałem. Zwróciłem uwagę na mały szczegół w twej wypowiedzi i odniosłem się do niego. Wygłosiłeś określoną hipotezę, ja jestem ciekaw na podstawie czego. Chcesz mi wmówić, że "natura" rozpoznaje "nazizm" i bierze go "na cel"?
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Upiór21Wieku




Dołączył: 20 Gru 2021
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:04, 22 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Płomienny romans między Rosją a WHO trwa nadal !!!
https://polskawliczbach.blogspot.com/202.....-trwa.html
_________________
https://polskawliczbach.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:57, 22 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
easy russian napisał:
nazizmu na u krainie nie ma! Shocked
https://nutube.pl/w/ipjekeb78G8ce2cZGTWgfG


Ja o nazizmie nie pisałem. Zwróciłem uwagę na mały szczegół w twej wypowiedzi...........

no i wyszło szydło z worka - rozpieszczone małe dziecko, któremu się wydaje, że cały świat jest zapatrzony w nie i wszystko się kręci wokół niego.
Ja z tobą "rozmowę" skończyłem, nie ty jeden jesteś na tym forum. Myślisz, że każdy mój kolejny wpis będzie skierowany do ciebie?

p.s. nie odpisuj - jesteś u mnie w "ignorowane" bo podstawową rzeczą dla mnie jesz szacunek dla rozmówcy (nawet tego piszącego głupstwa jak dziecko) ale tekstem w rodzaju "Ty łatwy ruski to już chyba nawet czytać nie potrafisz." sam się wpisałeś na listę omijanych. Jak się kiedyś nauczysz normalnie rozmawiać to może nawiąże się jakaś rozmowa (czasami zaglądam co piszą blokowane przeze mnie osoby). FORUM CZYTA CO NAJMNIEJ KILKA INNYCH OSÓB A WYWOŁYWANIE PUBLICZNYCH AWANTUR NIE JEST DLA NIKOGO PRZYJEMNE - miej to na uwadze, to jest tak jakbyś zaczął pierdzieć w kawiarni albo co najmniej głośno bekać (niektórzy potrafią się nawet zesrać na stół - w ich gronie teraz jesteś).
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:10, 22 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="easy russian"]
de93ial napisał:
easy russian napisał:
nazizmu na u krainie nie ma! Shocked
https://nutube.pl/w/ipjekeb78G8ce2cZGTWgfG
bo podstawową rzeczą dla mnie jesz szacunek dla rozmówcy
Szkoda, że nie dla ukraińsko-rosyjskich cywili, gdzie dobitnie obstawiasz jedną stronę konfliktu, by nie napisać - radzieckiego prania łba imbecylom - zdając sobie doskonale sprawę, że największym gunwem jest putler, który podjął decyzję ataku, oraz każdy kto wtóruje takiej retoryce. Nie masz argumentów i w zasadzie rozsądku by myśleć logicznie, więc ignorujesz, szczerze nie potrzeba w Polsce takiego szlamu. O pseudo wolnościowcach i liberałach, którzy stosują cenzurę zgrywając antysystemowców szkoda się wypowiadać nawet - tego typu nowotworom wydaje się, że są lepsi od innych, choć sami się plączą w zeznaniach.

Ale nie chciałem pisać i szlamie. Wiadomo, że ich miejsce jest pod ziemią, by zabierać lebesraum robakom i niszczyć ich mir.

Chciałbym napisać o Estonii i Litwie - chwała im, kibicuję by zaczęli zestrzeliwać radzieckie szroty i zagłodzić cały Kalingrad, przejąć teren i dozbroić maksymalnie przez NATO przesmyk suwalski. Pisząc o Chinach nie miałem na myśli strachu przed nimi tylko DALSZĄ WSPÓŁPRACĘ z UE i USA, czyli to co ma miejsce od ostatnich kilku dekad. Rosja jest rakiem, ma rakiety, ma surowce, przestrzeń życiową i nowotworowy plankton, który zagnieżdża się m.in. w EU, m.in. tu na forum. Zrozumcie w końcu, że Onuce mają inny stan świadomości, czego dobrym przykładem jest również jeden z kolegów tutaj. O schizofrenikach czy popaprańcach z Polski, srających we własne gniazdo z nienawiści bo w życiu im nie wyszło, chyba nie warto rzępolić, w życiu codziennym i tak dostają systematyczny wp***ol od losu, a oczywiscie za słabi są by wyemigrować w zaświaty, bo odwagi trochę brak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:51, 22 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
O schizofrenikach czy popaprańcach z Polski, srających we własne gniazdo z nienawiści bo w życiu im nie wyszło, chyba nie warto rzępolić, w życiu codziennym i tak dostają systematyczny wp***ol od losu, a oczywiscie za słabi są by wyemigrować w zaświaty, bo odwagi trochę brak.
Może warto o narkomanach przesiąkniętych szuwaksem, hmmm? Rolling Eyes
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1052
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:58, 22 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

* bezrobotnych narkomanach przesiąkniętych szuwaksem Rolling Eyes

Idea
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1766
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:42, 22 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
największym gunwem jest putler,.

dla porządku napisz, kto jest lepszy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:48, 22 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oko napisał:
manhattanman napisał:
największym gunwem jest putler,.

dla porządku napisz, kto jest lepszy ?


manstratamman*

*miałobyć:

mansratamman,
gdyż zawiodłem się na człowieku, że może tak nisko upaść
z drugiej strony gość pewnie ma płacone za te bzdury co pierdoli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:28, 23 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmieniono adres ambasady USA
Zmienił się oficjalny adres ambasady USA w Moskwie.
Teraz znajduje się na Placu Donieckiej Republiki Ludowej, numer domu 1.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:33, 23 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
de93ial napisał:
easy russian napisał:
nazizmu na u krainie nie ma! Shocked
https://nutube.pl/w/ipjekeb78G8ce2cZGTWgfG


Ja o nazizmie nie pisałem. Zwróciłem uwagę na mały szczegół w twej wypowiedzi...........

no i wyszło szydło z worka - rozpieszczone małe dziecko, któremu się wydaje, że cały świat jest zapatrzony w nie i wszystko się kręci wokół niego.
Ja z tobą "rozmowę" skończyłem, nie ty jeden jesteś na tym forum. Myślisz, że każdy mój kolejny wpis będzie skierowany do ciebie?

p.s. nie odpisuj - jesteś u mnie w "ignorowane" bo podstawową rzeczą dla mnie jesz szacunek dla rozmówcy (nawet tego piszącego głupstwa jak dziecko) ale tekstem w rodzaju "Ty łatwy ruski to już chyba nawet czytać nie potrafisz." sam się wpisałeś na listę omijanych. Jak się kiedyś nauczysz normalnie rozmawiać to może nawiąże się jakaś rozmowa (czasami zaglądam co piszą blokowane przeze mnie osoby). FORUM CZYTA CO NAJMNIEJ KILKA INNYCH OSÓB A WYWOŁYWANIE PUBLICZNYCH AWANTUR NIE JEST DLA NIKOGO PRZYJEMNE - miej to na uwadze, to jest tak jakbyś zaczął pierdzieć w kawiarni albo co najmniej głośno bekać (niektórzy potrafią się nawet zesrać na stół - w ich gronie teraz jesteś).


Dla mnie to ty już zawsze będziesz łatwy ruski. Wiem jaką ma genezę twój nik ale w tej sytuacji ona znaczenia nie ma.

Jeśli wszystkie informacje weryfikujesz jak te dwie, na szczegółach o których się pięknie wyłożyłeś, to znaczy, że nie warto poznawać to, co wrzucasz. Za łatwo łykasz to co pasuje do twoich schematów myślowych bez wcześniejszej dogłębnej weryfikacji. Ot przeczytasz bzdurę - jak np. to o Czarnym Słońcu - i łykasz, łatwo, jak łatwy ruski.

A na szacunek to trzeba sobie zasłużyć.

I tylko ty odbierasz to jako "awantury" bo tylko twój światopogląd cierpi przy zderzeniu z Prawdą.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:04, 23 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bydlakowi można tłumaczyć do nieskończoności, po czym będzie chodzić jak radziecka katarynka, że wszystko wina USA i Tuska(a sorry teraz kacza i morofrajera z obligacjami), że rakiety euro, że polskie kraby i naziści od żyda.

Dobry materiał ukazujący niewątpliwie rzeczywistość na wojnie, nie ukazujący niestety faktów, że radziecka mniejszość przegrała przed 2014, że putler złamał prawo międzynarodowe, że gunwo zapewniało zachód i makarona przy stoliku na 9 metrów, że nie chce eskalacji. Niech wypier****a z tymi tankami i całym ruskim szambem z terytorium to nie bedzie ostrzałów. Ruskie rakiety są 5x wiecej wystrzeliwane. Popieprzyły mu się kierunki, gdyby kazdy tak robił bylaby 3wś dawno, o ile juz nie trwa. I reasumując nawet lepiej żeby wybuchła i niech NATO zrobi z szambem porządek raz na zawsze. Nie może bo przestrzega prawa, a ci debile robią co chcą, ukry już widać zresztą też, także regres etyczny rowniez tam i tu i na zachodzie bedzie się pogłębiać. Też odobiście serdecznie mam dosyć tego syfu i dziczy. Niegodne wspierania, więc pozostaje amunicja i bomby do dalszej darwinizacji.

I najlepsze, że Chinom też się nie podoba nowe NATO, czyli wiadomo ktore regiony następne do utylizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:01, 23 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Streszczenie przemówienia "Pana Włodka" na forum ekonomicznym w Petersburgu

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Python666m




Dołączył: 29 Paź 2011
Posty: 243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:50, 23 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Russek mógłbyś w końcu wypierdalać na swoje pravda,ru szamamie obsrany odchodami jeleni, .najezdchłe any wodą z kałuży i zdechłe psy i koty, Tak twoja armia tak że knsomolcu w pizde jechany i lizany, krasnaja dupo nie pisz juz nic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 784
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:29, 24 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ocho..! kolejny wściekły ratlerek się odezwał Rolling Eyes
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kyoumass




Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:41, 24 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem niech też wypieprza, on i jemu podobni. Trzeba to unicestwić na wejściu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 767

PostWysłany: 06:14, 24 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W radiu (esce) jakis ekspert prognozuję 1000 zachorowań na covida dziennie w lato..
Czy ci pr-owi eksperci sa naprawdę tacy slabi ze nie potrafią wymyślić jakiegoś nowego bardziej przekonywującego kitu...
Bo covid zniknienty przez wojne całkowicie kompromituje tą covidowa narracje .
Poprostu nawet juz chyba kłamać nie potrafią ...xd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:26, 24 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo właśnie kłamią tak jak potrafią, a że nie za bardzo potrafią to tak leci.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:14, 24 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszeliście, że Polsat wykupił prawa do serialu Sługa narodu i będzie polska wersja i pierwsze odcinki jesienią tego roku.
Co za kanał melioracyjny 🤮
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 767

PostWysłany: 09:44, 24 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No na początku ten covid to swietnie im wyszedł strach byl nie powiem ale to co teraz to oni poprostu jakby sie sami przyznawali ze sciemniali
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:10, 24 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszą, że Rosja i ŁRL przejęli już Siewierodonieck i Lisiczańsk, tym samym mają cały obwód ługański.

Z tym że wszystko wskazuje na to że wezmą jeszcze Charków i całe wybrzeże, aż do Naddniestrza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:58, 24 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rosja, to kolos na glinianych nogach - natury nie zmienisz !!! Put in doprowadzil Rosje do jej calkowitej likwidacji. Nie ma Rosji klasy sredniej. Rosjanie, ktorzy zostali z Popem, to dno ! Rosja nie ma ekonomistow i dlatego nikt na swiecie nie bedzie wiedzial o Rosji nic !!! To samo dotyczy Chin czy innego badziewia. cygany sie sprezaja w kazdym kraju, ale mysla tylko o wladzy i o tym zeby nie zdechnac z glodu. Tak naprawde to juz dawno nie ma zadnego panstwa w Europie. Teraz łelita zbiera sie w Australii. Jak Put in opusci Rosje, to nie wiem, ale bilet ma juz w kieszeni. Moze nawet zdechnie na zawal serca ?

Przeciez w Rosji nikt nie chce byc. Tak bylo zawsze i tak bedzie dalej, tym bardziej, ze wyrzneli rosyjskie pokolenie obywateli Rosji. Obywateli Rosjan, ktorzy w Rosji czuli sie juz jak we wlasnym domu. Nie interesowala ich jakas tajna elita szubrawcow swiatowych, polaczona z masoneria, bankami, kosciolem czy dziwkami Wschodu. Polska poszla z nimi !

Rosjan nie ma i juz nie bedzie. Wysadzili w powietrze nawet wspaniala jazde figurowa na lodzie !!! Co tam w Rosji jeszcze jest, to zniknie na pewno.

Zaden madry kraj nie chce sprzedawac bez ograniczenia swoich surowcow i przetworow, bo kazdy kraj wreszcie moze sie przez to zapasc i w ogole nic z tego nie bedzie. cygany na swiecie od dawna handluja tym co kazdy kraj ma do dyspozycji. Mozna wydobyc cala Ziemie, bo Ziemia sklada sie roznych mineralow i zawsze komus cos moze byc potrzebne. Jak to sie skonczy, a raczej juz skonczylo, to nie wiem, ale wszyscy musza sie dowiedziec, ze Polakow wyksztalconych juz nie ma dawno. Zostaly popluczyny, ktore sa bardzo mierne i juz z gowna bicza nie ukreca !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1992
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 18:18, 24 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gośka to pierdolenie o słabej Rosji mam wrażenie że wszyscy klepią jak mantrę, takie pobożne życzenie. Zazwyczaj w życiu jest tak że większość nie ma racji. Skończy się to pierdolenie jak Władek przyjebie gdzieś z grubej rury jak go do końca wkurwią i nie będzie ważne czy tam jest klasa średnia czy jej nie ma czy siedzą tam cyganożydzi czy inni semitopolacy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chomicki




Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:39, 24 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:
W radiu (esce) jakis ekspert prognozuję 1000 zachorowań na covida dziennie w lato..
Czy ci pr-owi eksperci sa naprawdę tacy slabi ze nie potrafią wymyślić jakiegoś nowego bardziej przekonywującego kitu...
Bo covid zniknienty przez wojne całkowicie kompromituje tą covidowa narracje .
Poprostu nawet juz chyba kłamać nie potrafią ...xd


Na początku porównywałem uważałem, że Covid to ściema, zmieniłem zdanie po przejściu - uważam, że to co miałem, wielu mogłoby zabić. Generalnie to uważałem się za okaz zdrowia - służbę zdrowia nazywam "wężowcami", nie korzystam z ich usług i produktów. Tabletki przeciwbólowej nie brałem od kilkunastu lat. Ale zachorowałem, gorączkowałem (38-39 st.) przez 10 dni, nie jadłem, nie spałem - byłem wycieńczony. Ale miałem drożne górne drogi oddechowe, nic mnie nie bolało, mogłem jakoś w tym trwać. W połowie tego okresu dostarczono mi jakąś aspirynę i... myślałem, że się po niej przekręcę, poczułem się jakoś dziwnie, przysnąłem, obudziłem się w mokrej od potu pościeli drżąc z zimna. Wcześniej i pomimo gorączki nie roniłem ani kropli potu - to było skrajnie dziwne, bo regularnie korzystam z sauny i lekko podniesiona temperatura wywoływała nadmierną potliwość. Po 10 dniach gorączka ustąpiła, węch zaczął wracać, po całonocnym kaszlu coś się wykrztusiło i od razu poczułem ulgę, ale okazało się, że nie mogę wziąć głębszego wdechu, bo mam odruch kaszlu. Znajomy ratownik medyczny stwierdził, że mam zapalenie płuc i kazał iść do lekarza lub do szpitala. Nie skorzystałem, ale inny znajomy ma żonę farmaceutkę i załatwiła mi antybiotyk "dziecięcy" - uznałem, że raczej mi nie zaszkodzi. Każdego dnia oddech się pogłębiał. W tym samym czasie mama wylądowała w szpitalu (chociaż również sceptycznie podchodzi do służby zdrowia) - jej objawy były inne, bardziej jak zatrucie pokarmowe.

Na dzień dzisiejszy uważam, że zarządcy świata, jako, że sterują wszystkim - decydują co w żarciu, w wodzie, w powietrzu, oni ustalają skład paliw, spalin, uzdatniaczy wody, konserwantów, w efekcie mogą wywoływać dowolne objawy na wybranych przez siebie terenach. To może być nawet skutek reakcji kilku czynników. Skoro ich klakierzy mówią, że będzie fala, to pewnie ją wywołają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 191, 192, 193   » 
Strona 89 z 193

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rosja szykuje się do wojny z Ukrainą i Polską?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile