W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rosja szykuje się do wojny z Ukrainą i Polską?   
Podobne tematy
Nadesłane przez Foundation to Battle Injustice18
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
34 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 289846
Strona:  «   1, 2, 3 ... 144, 145, 146 ... 191, 192, 193   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 949
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:18, 11 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak się bawi alexa:
 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:29, 12 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://anna-news.info/uslovnaya_yadernaya_bezopasnost_v_evrope/

"mam na imię jan Urodziłem się w Stuttgarcie, ale mieszkam w Polsce. Jestem kierownikiem zmiany w porcie Gdynia. Jest to port podwójnego zastosowania, przystosowany do przyjmowania jednostek wojskowych.
19 grudnia do portu wpłynął nieznany wcześniej statek szwedzki, aby natychmiast wyładować cywilny ładunek. Jeden z pracowników, mój siostrzeniec, który pomagał przy rozładunku, stwierdził, że charakterystyka kontenerów odpowiada wojsku.
23 grudnia cała ekipa rozładunkowa zachorowała. Nudności, wymioty i łza w oku. Chłopcy trafili do szpitala z podejrzeniem zatrucia pokarmowego. Szpital potwierdził diagnozę i przepisał leki.
Mój przyjaciel przysłał mi wiadomość, że takie leki będą przepisywane na narażenie na promieniowanie. Funkcjonariusze ochrony NDP trafili do szpitala. Ostatnia wiadomość od niego była taka, że wraca do zdrowia. Nikt nie odbierał telefonu, szpital poinformował, że wszyscy pacjenci zostali wypisani.
W obecnej sytuacji uznałem za swój obowiązek upublicznienie tego."

https://www.portalmorski.pl/wiadomosci/p.....kim-porcie
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1059
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:45, 12 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes A zatem amerykańscy terroryści szykują kolejny "zamach" - tym razem false-flag będzie z użyciem materiału rozszczepialnego . Radioaktywna chmura przyszykowana, teraz tylko czekamy na odpowiednie warunki atmosferyczne... (?)
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:13, 13 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janiekowalsk napisał:
https://anna-news.info/uslovnaya_yadernaya_bezopasnost_v_evrope/

"mam na imię jan Urodziłem się w Stuttgarcie, ale mieszkam w Polsce. Jestem kierownikiem zmiany w porcie Gdynia. Jest to port podwójnego zastosowania, przystosowany do przyjmowania jednostek wojskowych.
19 grudnia do portu wpłynął nieznany wcześniej statek szwedzki, aby natychmiast wyładować cywilny ładunek. Jeden z pracowników, mój siostrzeniec, który pomagał przy rozładunku, stwierdził, że charakterystyka kontenerów odpowiada wojsku.
23 grudnia cała ekipa rozładunkowa zachorowała. Nudności, wymioty i łza w oku. Chłopcy trafili do szpitala z podejrzeniem zatrucia pokarmowego. Szpital potwierdził diagnozę i przepisał leki.
Mój przyjaciel przysłał mi wiadomość, że takie leki będą przepisywane na narażenie na promieniowanie. Funkcjonariusze ochrony NDP trafili do szpitala. Ostatnia wiadomość od niego była taka, że wraca do zdrowia. Nikt nie odbierał telefonu, szpital poinformował, że wszyscy pacjenci zostali wypisani.
W obecnej sytuacji uznałem za swój obowiązek upublicznienie tego."

https://www.portalmorski.pl/wiadomosci/p.....kim-porcie

Ruski fejk śmierdzi na kilometr.To nawet to po polsku nie jest napisane tylko kopia z translatora
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1059
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:45, 13 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ruski fejk. Wyrok wydany, sprawa zamknięta. Neutral
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:46, 13 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Gdybym był premierem, nigdy bym tam nie pojechał, bo jesteśmy świadkami dewastacji jego kraju i masakry jego żołnierzy i ludności cywilnej. Wystarczyło, żeby przestał atakować dwie autonomiczne republiki Donbasu i wojny by nie było, więc zachowanie tego pana oceniam bardzo, bardzo negatywnie – powiedział Berlusconi dziennikarzom po głosowaniu w lokalu wyborczym w wyborach regionalnych w Lombardii."

Powiedział robak, pasożyt i szkodnik tej planety. Nie uwzględnił, że przed Załeńskim była cała masa ukrów i prezydent a także sporo decyzyjnych osób, ktore za bardzo nie manifestowały przeciw wojnie. Konkludując, robaki ścigają się między sobą, ktory jest bardziej podły i obrzydliwy, tj. zupełne odwrócenie wartości etyczno-logicznych w pełnej gotowości.

Gdyby nigdy nie istnieli, ten świat byłby dużo lepszym miejscem do życia. Warto się zastanowić czasem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.004 mBTC

PostWysłany: 10:29, 15 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Biełgorodzie ( ok 40 km od granicy z Ukrainą ) Rosjanie budują szpital wojskowy.
W linku filmik z prac :
https://colonelcassad.livejournal.com/8170568.html
Dla niewtajemniczonych tudzież mało myślących, napiszę, kiedy będzie szpital wtedy ruszy duża rosyjska ofensywa , bo teraz to postępy są, ale to nie jest żadna wielka ofensywa.




Niemieckie tradycje u banderopiteków ( link do rządowej strony ukrów ) :

Cytat:
ROZPORZĄDZENIE PREZYDENTA UKRAINY Nr 80\2023
O nadaniu honorowego tytułu 10. samodzielnej górskiej brygadzie szturmowej Wojsk Lądowych Sił Zbrojnych Ukrainy

Biorąc pod uwagę wzorowe wykonywanie powierzonych zadań podczas ochrony integralności terytorialnej i niepodległości Ukrainy przez personel 10. oddzielnej górskiej brygady szturmowej Wojsk Lądowych Sił Zbrojnych Ukrainy, zarządzam :

1. Nadanie 10. samodzielnej górskiej brygadzie szturmowej Wojsk Lądowych Sił Zbrojnych Ukrainy honorową nazwą „Szarotka”, aw przyszłości nadanie jej nazwy 10. samodzielnej górskiej brygady szturmowej „Szarotka” Wojsk Lądowych Sił Zbrojnych Ukrainy.

2. Niniejsze zarządzenie wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.

Prezydent Ukrainy V.ZELENSKI

14 lutego 2023 r
https://www.president.gov.ua/documents/802023-45805

Cytat:
Dekretem Zełenskiego 10. samodzielna górska brygada szturmowa Sił Zbrojnych Ukrainy otrzymała honorową nazwę „Edelweiss" ( Szarotka Alpejska )

Taką samą wspólną nazwę nosiła 1. górska dywizja piechoty Wehrmachtu... Zbiegi okoliczności są oczywiście czysto przypadkowe (właściwie nie )

Edelweiss można nazwać sklepem, fryzjerem, butelką wody, centrum handlowym, oddziałem policji, a nawet biurem zbierania rogów i kopyt. Jest okej. A żeby nazwać to zresztą w czasie wojny MINING-ASSTORM szturmem, znając historię – to jest bezpośrednia analogia, którą można prześledzić.

Zełenski nie wstydzi się, Niemcy się cieszą: czołgi z krzyżami na Ukrainie, szarotki, swastyki i martwe głowy - uspokaja Scholz. Rozmowa nie dotyczy już tylko zniekształconej świadomości Zełenskiego i firmy, ale schizofrenicznie-maniakalnego pragnienia upodobnienia się do nazistów podczas II wojny światowej. Prawdopodobnie w głowach tych postaci tkwi myśl, że nadając takie imiona wzmacniają tym samym morale żołnierzy wchodzących w skład tych jednostek.
https://chervonec-001.livejournal.com/4352492.html


Zadanie jakie postawiono przed tym małym czarnym artystą "Żymskiego" pochodzenie są identyczne do tych jakie miał mały czarny artysta Żymskiego pochodzenia w pierwszej połowie XX wieku - podpalić Europę, a jak da radę to i Świat Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:41, 16 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

USA zawsze wspierało banderopiteków ...

Cytat:
Wiec pod budynkiem ONZ podczas wizyty Chruszczowa w Stanach Zjednoczonych w 1960 roku.
Banderowcy i „aktywiści” pod kuratelą amerykańskich służb specjalnych domagają się „wycofania wojsk radzieckich z Ukrainy”, „zatrzymania rosyjskiej okupacji”, a także gloryfikują UPA
https://colonelcassad.livejournal.com/8173160.html












... ponieważ są użyteczni w drażnienu ruskich .



PS. pamiętajmy też, że Chruszczow był ukraińcem .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:55, 16 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Żołnierz Sił Zbrojnych Ukrainy z szewronem terrorystycznego ISIS* pojawił się w fabule duńskiej edycji Ekstra Bladet




https://chervonec-001.livejournal.com/4352556.html

Oj tam zaraz wspierają, mi kiedyś kolega z Beninu przywiózł koszulkę z bin Ladenem w czasach jak był modny, raz w niej do ludzi wyszedłem Smile .



Nie jest tajemnicą, że "psy wojny" walczą na tej wojnie i biorą ich z każdego zadupia, tu gościu "zapomniał" zdjąć stare emblematy dawnej formacji w której robił, tudzież tak mu się podoba, że go sobie zostawił Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:08, 16 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
.....

PS. pamiętajmy też, że Chruszczow był ukraińcem .

to chyba on ogłosił amnestię dla wszystkich upowców skazanych na długie lata więzienia. Potem zaraz zaczęto subtelnie podsycać (druk podręczników szkolnych) wszystko to zaowocowało tym co widzimy.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:36, 16 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grecka strona zajmująca się tematyką głównie wojskową zdradza, że Upadlina upada.
https://warnews247.gr/vretania-ipa-kai-g.....apos-arga/


W mojej ocenie to dobra wiadomość. Silna ukraina nie jest w naszym interesie, a nawet w przyszłości jest dla nas zagrożeniem. Celem Polski powinno być pozostawienie ukrainy małej, najlepiej bez dostępu do morza. Takie ukrainy nam wszystkim życzę. Szkoda mi ludzi, ale narodu mi nie szkoda. Silna ukraina sprzeda się szybko niemcom, a jak już dopcha się do UE, będzie nas jebać na dwa baty wraz z niemcami, którym ukraińcy uwielbiają lizać jaja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 16 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NATO zapewnia, że dalej będzie szkolić ukraińskich żołnierzy.
Z tym że teraz głownie w tym jak oszczędzać amunicję.

Przynajmniej nikt nie może powiedzieć, że już im nie pomagają pokonać Rosję Smile

Cytat:
U.S. focuses on training Ukrainian troops to use less ammo
The U.S. is prioritizing helping the Ukrainians tweak the way they fight, relying less on artillery barrages and more on how the troops maneuver on the battlefield, as concerns mount over Western nations' ability to replenish ammunition stocks.
https://www.politico.com/news/2023/02/14.....o-00082765
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1773
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:49, 16 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fascynujące jest anonsowanie "strony"...w tym przypadku : USA.
Czyli kto?
Bo kiedy chodzi o stronę przeciwną', wskazanie na osobę - Putina - jest dość przekonujące i wykluczające domysły, o kogo może chodzić.

The US focuses on training....kogo podstawić pod te usa? sprzedawcę butów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 23:26, 16 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy jesteśmy już na tyle dorośli, że nie zapominamy o tym, że w USA rządzą korporacje, to nie będziemy mieli wątpliwości, kto stoi za wojną na upadlinie.. W USA prezydenta i praktycznie cały rząd oraz inne, mniej ważne, ale jednak ważne stanowiska także wybierane są z klucza interesu korporacji. I wiedząc już, że to korporacje rządzą całym USA a prezydent USA praktycznie rządzi trzecim i drugim światem, taką Japonią, Niemcami, Koreą Pd, Polską, w zasadzie okupując wszystkie kraje NATO, to mamy obraz, co za kondon polityczny wisi obecnie nad całą kulą ziemską. Anglosasi - głównie wyspy ale też usa działają od kilku dziesięcioleci w taki sposób, że skłócają ze sobą narody w różnych regionach świata. Przykłądem są nieustające konflikty na bliskim wschodzie, gdzie tłuką się araby a brytole i usa czerpią zyski, podobnie na dalekim wschodzie polaryzacja Korea Pn i Pd, Chiny i Japonia, Pakistan i Indie. W postkomunistycznej europie zyskali wpływy wpychając swoje paluchy w wojne na bałkanach, teraz napuszczając Polskę i upadlinę na Ruskich. Te sztuczki są znane od lat, ale ciągle politycy się na nie nabierają a ludzie wierzą, że samo się dzieje, że ktoś nas ratuje, daje bezpieczeństwo i dobrobyt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:37, 17 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest lepiej. Biden wita się z duchami, 4 ufo zestrzelone w usa, około po ad 10 obserwacji globalnie, nawet w Chinach, gdzie rzekomo totalitarne zjeby z Pekinu sami coś niby wysyłali do Usa, trzęsienia ziemi, smród siarki w powietrzu, sraka, niska saturacja, samobóje, zaginięcia, wykolejające się pociągi, płonące magazyny w Usa, płonące magazyny x 10 w Ru, chlew w PE, obłęd na Kremlu, gebelsowska propaganda jako norma, faszyzm jako mainstrim, nsdapl, socjalozm, kurwinizm, bardzo dużo robaków i swastyki.

Do końca dekady boomersów jeszcze 7 lat, siedem bitych kurewskich lat chlewu, ktorego nigdy swiat nie potrzebował, bo o niego nie prosił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1773
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:19, 17 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:


Do końca dekady boomersów jeszcze 7 lat, siedem bitych kurewskich lat chlewu, ktorego nigdy swiat nie potrzebował, bo o niego nie prosił.


Czy trzeba prosić, by otrzymać pomoc...?
https://www.dailymail.co.uk/news/article.....-unit.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1859
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:56, 17 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polska odda wszystko co ma, wszystko co każe USA

https://geekweek.interia.pl/militaria/ne.....Id,6603712
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:31, 17 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszeliście że tworzą polski legion czy tam oddział czy inny tuzin pod komendą ukraińskiego msw?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1859
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:35, 17 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę się podzielić moimi spotrzeżeniami odnośnie tej "wojny" i do czego to dąży..

1. Od początku nie gra mi jakość wojsk jaką Rosja wysłała na front - głownie ilość niewyszkolonych piechurów oraz przestarzały sprzęt.
2. Nieudolność i/lub brak konsekwencji w działaniach wyniszczających - mam na myśli bombardowanie lotnisk ukraińskich i brak wykluczenia infrastruktury podtrzymującej życie wojska - źródła wody, zapasy żywności, szlaki transportowe, źródła energii - jedyne co pamiętam to tylko głośna sprawa przejęcia Elektrowni w Zaporożu która miała być strategiczna i w sumie nic z niej nie wynika do dziś.
- dlaczego Rosja nie bombarduje tranformatorów? ujęć wody pitnej? szlaków kolejowych/ drogowych z Rzeszowa? magistrali telefonicznych ? przecież to wszystko nie są obiekty cywilne, a zdolność Rosji do utrzymywania ciągłego ognia jest obecnie największe na świecie. Nie ma żadnego państwa które miałoby tak dużą zdolność produkcyjną amunicji.
3. Media krótko - brak możliwości jakiegokolwiek osądu i obiektywizmu, brak możliwośći komentaowania na forach, brak możłiwości oglądania propagandy rosyjskiej
4. Koszt pomocy Ukrainie przez zachód na koniec 2022r wynosiła ponad 100.000.000.000 (miliardów) euro, czyli ok 900 miliardów zł. Dla mnie przy obecnym nurcie wszechobecnego oszczędzania, dbania o energię, racjonowania wszystkiego łącznie z myślami to po prostu rozpierdalanie pieniędzy, nie mówiąc ile można za taką kwotę wybudować szpitali, szkół, sortowni śmieci, oczyszczalni ścieków, prowadzenia badań naukowych, medycznych itp.
5. Nord-stream - pojawiła się teoria że wcale nie został wysadzony tylko upubliczniono wersję o bąbelkach z wody którą można zainicjować wsadzając tam rurę z powietrzem i nagrać. Efekt murowany - wszyscy wierzą że gazu z Rosji już nie ma i trzeba płacić więcej.
6. Krótko przed wojną sejm ukrainy czy jak to się tam zwie wydał zgodę na wykup ziem przez obcokrajowców co wcześniej było zabronione, można było tylko wydzierżawić co zrobiły Chiny pod uprawy
7. Jeden kraj jest atakowany i cały świat odczuwa skutki łącznie z pogorszeniem jakości życia, kraj w którym żyje ok 80mln ludzi produkował głównie ziarna zbóż i olej + półsurowce jak stal i cement. Sraka taka że japierdole że świat będzie głodował po czym wczoraj słyszę protest naszych rolniów że w magazynach w Polsce za dużo zboża i cena skupu pójdzie w dół więc nie mają szans na zarobek
8. Jak pod okupacją był Liban, Libia, Syriia, Irak, Egipt, Afganistan - to raczej zerowy wpływ na gospodarkę światową, pomijam fakt że w każdym z tych krajów USA i ROsja brały udział jako państwa okupacyjne i potrafili się dogadać.
9. Minęła nas 2 letnia gehenna z powodu medycznej wojny firm farmaceutycznych z ludnością , teraz mamy na piedestale firmy zbrojeniowe i DRASTYCZNE zwiększenie środków na militaria przez wszystkie kraje jakbyśmy się kurwa cofali do średniowiecza, zamiast wydawać kasę w rozwój cywilizacji.
10. Pieniądz to jest chyba drukowany na każdym możliwym laptopie bo widzę że jest na wszystko co związane z Ukrainą , nie ma szklanego sufitu, nie ma limitów, nie ma niedoborów, są niby jakieś zapasy gotówki, ale to nie są małe kwoty więc moje pytanie i dywersja - w co my kurwa gramy?
To jest jakaś jebana paranoja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:45, 17 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
dlaczego Rosja nie bombarduje tranformatorów? ujęć wody pitnej? szlaków kolejowych/ drogowych z Rzeszowa? magistrali telefonicznych ?
Krótko: celem tej wojny nie jest totalne zniszczenie wrogiego państwa , ani narobienie sobie wrogów wśród ludności cywilnej - tylko ochrona ludności od wschodniej granicy. Rosja pokazuje wielkiego FUCKA w stronę terrorystycznych zakusów NATO. A Patafiany szukają sensacji.


Cytat:
Jeden kraj jest atakowany i cały świat odczuwa skutki łącznie z pogorszeniem jakości życia, kraj w którym żyje ok 80mln ludzi produkował głównie ziarna zbóż i olej + półsurowce jak stal i cement. Sraka taka że japierdole że świat będzie głodował po czym wczoraj słyszę protest naszych rolników że w magazynach w Polsce za dużo zboża i cena skupu pójdzie w dół więc nie mają szans na zarobek
Czy wspominali, że to jest właśnie zboże z Ukrainy zapychające polskie magazyny ?
(a te "80 milionów mieszkańców" to ukraina miała -ale chyba kiedy z Marsa wróciła)

Cytat:
Minęła nas 2 letnia gehenna z powodu medycznej wojny firm farmaceutycznych z ludnością , teraz mamy na piedestale firmy zbrojeniowe i DRASTYCZNE zwiększenie środków na militaria przez wszystkie kraje jakbyśmy się kurwa cofali do średniowiecza, zamiast wydawać kasę w rozwój cywilizacji.
Z tym stwierdzeniem nie zgodzi się @Ordel , gdyż "rozwój cywilizacji odbywa się właśnie poprzez wojnę " Surprised
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1859
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 17 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zadawaj mi pytań retorycznych, dobrze wiesz że tak,

Wiem że większości to nie dziwi, ale dla mnie to jest paranoja, bo większość tego tematu to rozkmina tej wojny łacznie ze stratami obu stron, kosztami itp. Wiem że to jest ważne i nie neguję tego. Ci ludzie pewnie zostali w to wkręceni jak cała reszta świata , ale patrząc na to wszystko z góry to nic się kupy nie trzyma. Dialog powinien chyba pójść w inną stronę niż rozkmina kto ma rację. Tego chyba właśnie chcą projektanci tego konfilktu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768

PostWysłany: 02:47, 18 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mi idzie że wojna jest kolejnym po c19 elementem resetu w ramach którego spora część ludzkości ma zostać zutylizowana w sposób taki że to ci ludzie mają być odpowiedzialni za swoją śmierć.
Ten kto realizuje program depopulacji widać bierze do serca przykazanie " nie zabijaj" gdyż cały mechanizm depopulacji/ zabijania skonstruowany jest tak że najczęściej to ofiary depopulacji są same sobie winne.
Wszystko jest wygaszane wyłączane zatrzymywane powodów na to dlaczego tak się dzieje jest pierdyliard nie mniej głównym mianownikiem obecnych wydarzeń jest wstrzymywanie czegokolwiek i gdziekolwiek.

Deficyt dóbr prowadzi wszechobecnego głodu i dyskomfortu spowodowanego brakiem dotychczasowego dobrobytu. To natomiast prowadzi do rozruchów społecznych co już we Francji się dzieje .

Dalej ma nastąpić zaplanowana w marksistowskim scenariuszu REWOLUCJA którą mają przejąć ustawione już dawno osoby (w mojej opinii) sama rewolucja obali państwa narodowe które są celem marksistów jaki i spowoduję śmierć wielu ludzi co także jest celem marksistów.

Rewolucja musi zakończyć się w momencie gdy społeczeństwo nie będzie w stanie się przeciwstawić zapleczu militarnemu marksistów które uaktywni się pod koniec rewolucji i którego pozornym celem będzie wsparcie rewolucji a faktycznym dobicie państw narodowych bo one mimo wszystko by ludzi pokonały.
Ów zaplecze militarne ( przypuszczam że jakieś prywatne armię) niespodziewanie przejmie władzę po rewolucji i zrealizuję drugą część swojego działania czyli utworzy nowy system polityczny i społeczny jaki? Niewiadomo mi mogę jedynie przypuszczać że będzie to coś w stylu
Komunizm wsparty high tech ,chociaż nie wiem czy komunizm bo tu już niema pierdolenia się z farmazonami ,tu nie o dobro mas chodzi.
O , do głowy mi przyszła nazwa eko dyktatura technologiczna coś takiego o
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:05, 18 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:
No mi idzie że wojna jest kolejnym po c19 elementem resetu
Ja bym powiedział tak: Nie tyle sama wojna, co HISTERIA WOKÓŁ WOJNY. Tak samo jak było przy kowidzie - przecież nie wirus był zagrożeniem dla ludzkości, ale medialna histeria wobec rozprzestrzeniającego się chińskiego bakcyla i "morowego powietrza", bardziej śmiercionośna niż sama choroba; zgodnie z przysłowiem: Nadgorliwość gorsza od nazizmu. I pamiętajmy o tym kiedy ktoś konkluduje, że "wojna jest kolejnym elementem.... NiE! Nie wojna - ale gównoburza medialna Idea . [-w którą wielu histeryków, także na tym forum (palcem to już nie będę wskazywać), dało się znowu wciągnąć. Dwa razy na te same plewy Confused ]
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:42, 18 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za dużo rozkmin i pierdolenia tego trola onuckiego powyżej. Kreml wkręca zachód w wydatki stopniowo eskalując działania zbrojne. Zyskują mocarstwa militarne czyli USA i RU, tracą głównie regiony w pobliżu Ukrainy. Dla większości z nich, a zwłaszcza putlera człowiek jest tylko statystyką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kramibiz




Dołączył: 17 Lut 2023
Posty: 61

PostWysłany: 14:51, 18 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma ludzi bezideowych . Ktoś jest za kimś i przeciwko komuś w myśl maksymy: każdy broni stronnictwa które go karmi. Interesy osobiste są często sprzeczne z interesem publicznym. Jedni popierają jedną stronę konfliktu,inni przeciwną - wiadomo- interesy . Nigdy nie było tak żeby wszyscy mieli zbieżne interesy i jednogłośnie opowiadali się po tej samej stronie barykady. Podziały były , są i zawsze będą bo zawsze będzie istniał konflikt interesów. Dlatego nie ma sojuszy dobrych dla wszystkich,każdy sojusz jest dobry dla jednych i niekorzystny dla innych. Punkt widzenia zależy od punktu odniesienia.
Dlatego nie ma się co unosić że jeden popiera takie stronnictwo a drugi antagonistyczne do niego .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 144, 145, 146 ... 191, 192, 193   » 
Strona 145 z 193

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rosja szykuje się do wojny z Ukrainą i Polską?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile