W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rosja szykuje się do wojny z Ukrainą i Polską?   
Podobne tematy
Nadesłane przez Foundation to Battle Injustice18
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
34 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 289624
Strona:  «   1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 191, 192, 193   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:56, 29 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podanie7070 napisał:
.............. czy z „drugiej strony” Aleksander Dugin (nazywany umysłem Putina)
..........

za dużo wykop.pl - tam rozpowiadają takie głupoty. Dugin to wypromowany kozioł, to że ma brodę nie oznacza, że jest mądry.
Dugin jest alkoholikiem, ma sporo dzieci, które trzeba utrzymać i będzie mówił wszystko co mu podetkną.
To kolejna pacynka wykreowana .... no właśnie, przez kogo? Poza tym ja nigdzie nie znalazłem nawet zdjęć
gdzie by choć raz Dugina z Putinem przyłapano.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Upiór21Wieku




Dołączył: 20 Gru 2021
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:19, 29 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
Podanie7070 napisał:
.............. czy z „drugiej strony” Aleksander Dugin (nazywany umysłem Putina)
..........

za dużo wykop.pl - tam rozpowiadają takie głupoty. Dugin to wypromowany kozioł, to że ma brodę nie oznacza, że jest mądry.
Dugin jest alkoholikiem, ma sporo dzieci, które trzeba utrzymać i będzie mówił wszystko co mu podetkną.
To kolejna pacynka wykreowana .... no właśnie, przez kogo? Poza tym ja nigdzie nie znalazłem nawet zdjęć
gdzie by choć raz Dugina z Putinem przyłapano.

Ilu w "naszej" telewizji jest takich co ca srebrniki powiedzą wszystko ? Np Adaś ze stojącą grzywką jest znamiennym przykładem
_________________
https://polskawliczbach.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DupaBlada




Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 32
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:29, 29 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ilu w "naszej" telewizji jest takich co ca srebrniki powiedzą wszystko ?


Nasza telewizja / prasa / radio / serwisy internetowe są kontrolowane i monitorowane.
Wszelkie informacje z głównego nurtu podlegają cenzurze. Takie ministerstwo Prawdy - ale w wykonaniu algorytmów, agencji wywiadu i Hasbary.

( tu pozdrawiam wszystkich amatorów Baloniarstwa)

Jest jedna linia dla Imperium. Wujek Samuel kontroluje narrację. Do 95% społeczeństw "zachodu" nic się nie przebija.
Co wynika z kilku czynników oczywiście ale dominującym jest kontrola informacyjna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Podanie7070




Dołączył: 06 Maj 2020
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:29, 29 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Podanie7070 napisał:
Nie uchwytujesz punktu! Zmiana genetyczna Człowieka może być nieodwracalna tzn że Człowiek przestaje być człowiekiem i jest zredukowany do jakiegoś zwierzęcia na zawsze! To jest clou Momentu

I tu nie masz racji, to jest "przyspieszacz ewolucji" zwany Postępem.

Opór jest zrozumiał i wynika z naszej natury i jest wręcz potrzebny, ale nie ma większego wpływu na Postęp zależny od Elit .


No więc albo ewolucja albo Postęp zależny od elit?! Jeśli to drugie to się zgodzę ale to nie ma nic wspólnego z ewolucją która jest wzrastaniem,polepszaniem
_________________
„Nie istnieje żadna prawda absolutna a jedynie różne stopnie dwuznaczności”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nihil novi




Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:59, 29 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tak sobie myślę, że jest COŚ więcej że prawie wszyscy uczestniczą w tym cyrku. Coś co jest nieuchronne, raczej związane z globalnymi zmianami, katastrofalnymi. A teraz każdy z graczy gra dla nas, dla mas, a to przedstawienie ma tytuł "nie patrz w górę"
_________________
"Podobało Mu się narodzić w ubóstwie, przyjąć na siebie słabość dziecięcego wieku, a w obrzezaniu piętno grzesznika" - Historya Młodości Jezusa (1825r)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:01, 29 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postęp ma sens i nikt tutaj go nie kwestionuje. Mało tego postęp może służyć ewolucji, zrozumieniu, wiedzy itp. Niestety efekt jest taki że służy trzymaniu ludzi za mordę i bynajmniej nie przykłada się do ewolucji (wzrastaniu) w pozytywnym tego słowa znaczeniu a wręcz przeciwnie wg moich spostrzeżeń przykłada się do upadku i do tzw. cywilizacji śmierci. Nie będę się rozpisywał ale kto ma trochę oleju w głowie i trochę lat na karku zrozumie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1773
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:34, 29 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy postęp ma sens?
Pierw trzeba jasno określić: czym jest postęp?
Bo, jeśli jest wymyślaniem kolejnych modeli smartfonów - zwijanych w rulonik - i do nich coraz bardziej szpiegujących aplikacji, coraz większych powierzchniowo paneli fotowoltaicznych, baterii do samochodów, to jest to huj zamiast postęp.
Trzeba jasno odpowiedzieć: z jakiego powodu ludzie są ogłupiani na wszelkie sposoby? Czy w imię postępu?
Z jakiego powodu ukrywane są przed ludźmi historyczne fakty, ograniczany jest program nauczania, a praca jest w zasadzie wykonywaniem powtarzanych czynności?
Czy takiego rodzaju, istniejący przecież "postęp", może służyć wydumanej ewolucji? Pewnie tak. Ewolucja w kierunku stawania się sterowalnym idiotą ma sens.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Podanie7070




Dołączył: 06 Maj 2020
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:37, 29 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
Podanie7070 napisał:
.............. czy z „drugiej strony” Aleksander Dugin (nazywany umysłem Putina)
..........

za dużo wykop.pl - tam rozpowiadają takie głupoty. Dugin to wypromowany kozioł, to że ma brodę nie oznacza, że jest mądry.
Dugin jest alkoholikiem, ma sporo dzieci, które trzeba utrzymać i będzie mówił wszystko co mu podetkną.
To kolejna pacynka wykreowana .... no właśnie, przez kogo? Poza tym ja nigdzie nie znalazłem nawet zdjęć
gdzie by choć raz Dugina z Putinem przyłapano.


Ja nie mówię że on mądry tak samo jak Harari ale trzeba ich słuchać bo dużo prawdy u nich
_________________
„Nie istnieje żadna prawda absolutna a jedynie różne stopnie dwuznaczności”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:28, 29 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podanie7070 napisał:
........

Ja nie mówię że on mądry tak samo jak Harari ale trzeba ich słuchać bo dużo prawdy u nich

głównie chciałem zabrać głos w sprawie jakoby "bycia mózgiem Putina" - trochę tam przeglądam tego rosyjskojęzycznego netu i naprawdę ani razu nie znalazłem jakichkolwiek choćby poszlak do łączenia Dugina i jego opowieści z planami Putina. Te bzdury znajduję tylko na polskojęzycznych portalach dezinformacyjnych - głównie na rusofobicznym zbiegowisku wszelkich troli czyli na wykop.pl
p.s. o ile mnie pamięć nie myli to tutaj swego czasu była taki "dobrze poinformowany" głoszący jedynie słuszną prawdę - pamiętam jego pierwszy nick Ahtubirrah czy jakoś tak. Bardzo go bolało, że nie może być wykładnią politycznych wieści z Rosji (miewałem inne zdanie w paru kwestiach). "Pszek" mu chyba potem było. No w każdym razie chyba Pszek był tez piewcą Dugina i ciągle go tu wklepywał.

Jeszcze rozmyślam: Pszek mi wyglądał na agenta Izraela i wiele podawanych przez niego wieści było z nurtów jakie pasowały pejsatym - można by wyciągnąć wniosek, że tenże Dugin jest rosyjskojęzyczną figurą żydostwa właśnie. Coś tam plecie, wygląda na mędrca i ludziom niezorientowanym wmawia się, że to "mózg Putina" a tymczasem w Rosji nikt o tym nie wie.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:41, 29 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo jestem usatysfakcjonowany, iż Ukraina przegrywa wojnę ze ścierwem, ponieważ NATO bedzie zmuszone się poddać lub wysłać misję pokojową. Obstawiam to drugie, i trzecie w myśl radzieckich troli(to co m.in. tu widać), gunwo z kremla odpowie, i usa bedzie musiało też odpowiedzieć, po prostu jesteście analnymi geniuszami, mokry sen faszystowskiego konfabulacyjnego szaleństwa ma coraz wiekszą szansę się spełniç, także heil hitla i denazification debilization.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Podanie7070




Dołączył: 06 Maj 2020
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:22, 29 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
Podanie7070 napisał:
........

Ja nie mówię że on mądry tak samo jak Harari ale trzeba ich słuchać bo dużo prawdy u nich

głównie chciałem zabrać głos w sprawie jakoby "bycia mózgiem Putina" - trochę tam przeglądam tego rosyjskojęzycznego netu i naprawdę ani razu nie znalazłem jakichkolwiek choćby poszlak do łączenia Dugina i jego opowieści z planami Putina. Te bzdury znajduję tylko na polskojęzycznych portalach dezinformacyjnych - głównie na rusofobicznym zbiegowisku wszelkich troli czyli na wykop.pl
p.s. o ile mnie pamięć nie myli to tutaj swego czasu była taki "dobrze poinformowany" głoszący jedynie słuszną prawdę - pamiętam jego pierwszy nick Ahtubirrah czy jakoś tak. Bardzo go bolało, że nie może być wykładnią politycznych wieści z Rosji (miewałem inne zdanie w paru kwestiach). "Pszek" mu chyba potem było. No w każdym razie chyba Pszek był tez piewcą Dugina i ciągle go tu wklepywał.

Jeszcze rozmyślam: Pszek mi wyglądał na agenta Izraela i wiele podawanych przez niego wieści było z nurtów jakie pasowały pejsatym - można by wyciągnąć wniosek, że tenże Dugin jest rosyjskojęzyczną figurą żydostwa właśnie. Coś tam plecie, wygląda na mędrca i ludziom niezorientowanym wmawia się, że to "mózg Putina" a tymczasem w Rosji nikt o tym nie wie.


Właśnie o to mi chodziło bo ja tego materialiste znam właśnie z obcojęzycznych mediów,zwłaszcza włoskich gdzie się udziela nie mało! I tak jak Harari vice guru transhumaniztów (albo umysł Schwaba) jest moim anty autorytetem tak oni między słowami mówią CO SIĘ ODPIERDALA na świecie
_________________
„Nie istnieje żadna prawda absolutna a jedynie różne stopnie dwuznaczności”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1058
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:43, 29 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
Bardzo jestem usatysfakcjonowany, iż Ukraina przegrywa wojnę
Widzę, że zaczynasz coś łapać powoli .. (może szuwaks schodzi?) .. Tylko po co było jojczyć przez tyle stron tematu?... Rolling Eyes ..

Cytat:
ze ścierwem, ponieważ NATO bedzie zmuszone się poddać lub wysłać misję pokojową.
LOL .. -ale wnioski suponujące dalsze próby wstawania z klęczek i nadstawiania mordy, gdy jest bita, są już typowo twoje.. NATO niczego nie będzie musiałło... POZA poddaniem się . Jak się przegrywa - to się przegrywa, i wywiesza białą flagę - a nie coś dosyła (widzę że objawy deliryczne jeszcze nie ustąpiły tak zupełnie). Jakbyś jeszcze nie zakumkał - ta "misja pokojowa" to jest wysyłana TERAZ - i właśnie widzimy porażkę tej strategii i tegoż planu Surprised helou! - co powoli zaczyna do ciebie docierać, przećpany idioto.

Cytat:
Obstawiam to drugie, i trzecie w myśl radzieckich troli(to co m.in. tu widać), gunwo z kremla odpowie, i usa bedzie musiało też odpowiedzieć
No nie... Bo jak kreml odpowie - to USA schowa uszy po sobie , bo nie będzie chciało narażać własnych obywateli w imię jakiejś polski czy ukrainozy - i wtedy właśnie zaczną się rozmowy pokojowe , ku bezcennemu zadziwieniu rozdziawionych gąb polaczków ("jak tak można! znów nas zostawili zdrajcy!" Surprised LOL ) . ,

Cytat:
po prostu jesteście geniuszami, mokry sen faszystowskiego konfabulacyjnego szaleństwa ma coraz wiekszą szansę się spełniç, także heil hitla i denazification debilization.
Spocznij żołnierzu... idź się już przespać (i umyj się najnpierw , bo śmierdzisz).
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:26, 30 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odwracanie uwagi.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DupaBlada




Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 32
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:57, 30 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
Podanie7070 napisał:
........

Ja nie mówię że on mądry tak samo jak Harari ale trzeba ich słuchać bo dużo prawdy u nich

głównie chciałem zabrać głos w sprawie jakoby "bycia mózgiem Putina" - trochę tam przeglądam tego rosyjskojęzycznego netu i naprawdę ani razu nie znalazłem jakichkolwiek choćby poszlak do łączenia Dugina i jego opowieści z planami Putina. Te bzdury znajduję tylko na polskojęzycznych portalach dezinformacyjnych - głównie na rusofobicznym zbiegowisku wszelkich troli czyli na wykop.pl
p.s. o ile mnie pamięć nie myli to tutaj swego czasu była taki "dobrze poinformowany" głoszący jedynie słuszną prawdę - pamiętam jego pierwszy nick Ahtubirrah czy jakoś tak. Bardzo go bolało, że nie może być wykładnią politycznych wieści z Rosji (miewałem inne zdanie w paru kwestiach). "Pszek" mu chyba potem było. No w każdym razie chyba Pszek był tez piewcą Dugina i ciągle go tu wklepywał.

Jeszcze rozmyślam: Pszek mi wyglądał na agenta Izraela i wiele podawanych przez niego wieści było z nurtów jakie pasowały pejsatym - można by wyciągnąć wniosek, że tenże Dugin jest rosyjskojęzyczną figurą żydostwa właśnie. Coś tam plecie, wygląda na mędrca i ludziom niezorientowanym wmawia się, że to "mózg Putina" a tymczasem w Rosji nikt o tym nie wie.



Bardzo dużo tekstów Dugina publikuje geopolityka.ru
na temat Dugina wypowiadał się też https://app.fakehunter.pap.pl/raport/a7266444-1e0d-460d-b774-3421278b56b4 fake Hunter

Czy ktoś wie kto sponsoruje geopolityka.ru ? kto za nimi stoi? sami o sobie piszą "The mission of portal is to promote a multipolar world based on the order of "Big Spaces". Our goal is the battle for a new Fourth Nomos of the Earth (in the terminology of K. Schmitt). This nomos must be radically different from the unipolar globalist model, based on the dictatorship of liberal ideology."

ale nic kompletnie nigdzie nie znajduje kto daje na to kasę? Może Wy coś wiecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:56, 30 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po angielsku i prawie 2h ale dobry wywiad:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Upiór21Wieku




Dołączył: 20 Gru 2021
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:03, 30 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat Diabła napisał:
Po angielsku i prawie 2h ale dobry wywiad:

Dobre , choć fajnie z tego można byłoby zrobić ścinki najciekawszych fragmentów
_________________
https://polskawliczbach.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:21, 30 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DupaBlada napisał:
[.............


Bardzo dużo tekstów Dugina publikuje geopolityka.ru
.....Może Wy coś wiecie?

Jeśli "geopolityka" to nie są to sfery powiązane z programami Putina. Jeśli kogokolwiek dziś nazywać "twarzą Putina" to może to być Walery Piakin - na tym kanale tłumaczenie kilku wypowiedzi https://www.youtube.com/watch?v=TV1JNEjnz6Y&t=8s - są polskie napisy włączane na youtube (ewentualnie Jefimow https://www.youtube.com/watch?v=-J8_dwineQQ&t=332s i kilku ludzi z nim związanych - wszyscy oni w nurcie KOB, kontynuatorzy linii gen. Pietrowa). Nauczanie KOB- tak można to nazwać, wydali już kilka książek, można już poczytać polskie tłumaczenia "Martwa woda" do którego zawsze podaje link Brusek na swoim forum https://kodluch.wordpress.com/2022/06/27.....ia-swiata/ . To jest ten link - Brusek podaje go zawsze na końcu: https://kodluch.files.wordpress.com/2018/11/martwa-woda-tom1.pdf U Bruska są też inne linki z pracami Piakina: https://kodluch.files.wordpress.com/2020/11/panstwo.pdf i jeszcze jeden https://drive.google.com/drive/folders/17AKUrPL3tnnQqpW2XvRL6dsZpNIpuEIu

W KAŻDYM RAZIE KOB WYRAŹNIE ROZRÓŻNIA "GEOPOLITYKĘ" (zabawa dla małych dzieci) A POLITYKĘ GLOBALNĄ.
Piakin wspiera Putina i wiele razy podkreślał, że jego spojrzenie to polityka globalna a nie jakaś tam geopolityka serwowana wszędzie w głównych mendiach.

p.s. tu masz Piakina po angielsku (wybrane audycje): https://www.youtube.com/channel/UCjMzt5EYHQygFV70jjQ2L0g
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:20, 30 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anale zbrodniarzy i totalnego ścierwa, hola hola tradycyjnie radzieckie gunwo infekuje umysły, co widać po tym pastwisku. A najlepiej sie znają podżegacze, tępe dzidy, ktore widzą zbrodnie w odessie, ale nie widzą bezprawnej aneksji krymu, mylą dyktaterę z demokracją, gotowi zrobic loda putlerowi, bo to teraz modne. Nieistotne ze jest chory psychiczne, co tam oby sie działo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1058
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:37, 30 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przeszkadzać Putinowi, niech robi swoje !!! Chłop jeszcze nie zakończył kwestii !!! Helou! Idea Idea Idea
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:13, 30 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponieważ zamieściłeś swój wysryw pod moim wpisem i że mam dziś trochę czasu to wcisnąłem sobie "pokaż ten post"

manhattanman napisał:
............. tępe dzidy, ktore widzą zbrodnie w odessie, ale nie widzą bezprawnej aneksji krymu, ........

1. Według jakiego prawa zmiana przynależności Krymu jest bezprawna? Wszystko stało się zgodnie z konstytucją samego Krymu A TAKŻE Z KONSTYTUCJĄ UKRAINY! Sprawdź sobie paragrafy 2, 5 paragraf 133 (w rozdziale IX) a na koniec zajrzyj do rozdziału X - taka ciekawostka ze w konstytucji Ukrainy widnieje cały czas osobny rozdział poświęcony specjalnemu statusowi Republiki Krym . Polską wersję konstytucji masz tu: http://libr.sejm.gov.pl/tek01/txt/konst/ukraina.html

Małe wyjaśnienie: wszystko co się stało z Krymem jest jak najbardziej zgodne z międzynarodowym prawem (w przeciwieństwie do chachmęctw jakie miały miejsce w Kosowie na przykład). A skoro wspominasz o wydarzeniach w Odessie i zestawiasz te 2 wydarzenia razem to odpowiedz jeszcze na pytanie ILE OSÓB ZGINĘŁO PODCZAS ZMIANY PRZYNALEŻNOŚCI KRYMU? Odpowiem: żadna. Podobno padł gdzieś jeden strzał i był to pijany myśliwy, który nad ranem poszedł strzelać sobie na wiwat i którego sąsiedzi zaraz uciszyli.
Ja przywołałem Kosowo -tam tak jak w Odessie nie obyło się bez ofiar w ludziach.
Moje wnioski (wracam do prawnego statusu Krymu) są takie, że celowo kiedyś tam dawno temu przekazując go w zestaw Ukrainy zmajstrowano prawnie tę furtkę aby Krym był "odłączalny". Po co? Prawdopodobnie dla Żydów, oni pamiętają, że na Krymie były pierwsze kibuce i śnił im się nadal Krym jako drugi Izrael. Stalin był orędownikiem powstania Izraela i jak ten zaistniał to wysłał tam żydów rosyjskich. Po śmierci Stalina chceli wszystko odkręcić i swoimi sposobami - metoda małych słabo-zauważalnych kroczków majstrowali swoje.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1859
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:44, 30 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od czego odwracają uwagę protestami lotników w całej Europie?
Co ma na celu sparaliżowanie podróżowania w wakacje? Strajk od 07.07- 14.08 paraliżuje całe 2 m-ce
Obawiam się że sprawa jest przyziemna.... 6 fala :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:00, 01 Lip '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szeregowcy Ukrainy odmawiają wypełniania rozkazów dowództwa, nie chcą iść na pierwszą linię frontu aby stać się mielonką
https://t.me/RVvoenkor/18000
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:35, 02 Lip '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podaj frekwencje referendum na Krymie,
Jaka część świata zaaprobowała "aneksję" Krymu,
Jaka część świata stanęła po stronie wojny na Ukrainie,
Które prawa międzynarodowe złamał putler przejmując siłowo Krym, wywołując pozostałe wojny oraz obecne.

Poza tym tego typu śmieciowe agitki to wciskaj onuckim frajerzynom. Dywagacje z 19-wiecznym gównem na forum o kuriozwalnej nazwie, niezgodnej ze stanem faktycznym. zdominowanym przez psychopatów jest wyjątkowo trudne, bo tu zdrowy rozsądek jest w dużej mniejszości. Ale jak wiadomo każdy nowotwór w demokracji, przynajmniej teoretycznie, powinien znaleźć sobie miejsce, nawet ekstrementy radzieckie, tak jak kurwa na autostradzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1058
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:49, 02 Lip '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:

Jaka część świata zaaprobowała "aneksję" Krymu,


Ale TY !! .. CO ma do rzeczy czy jakaś cześć świata - albo nawet cały to sobie zaaprobowała. Rolling Eyes Jak kludzie sami decydują co gdzie i kiedy robią!! tongue . Ty też ogladasz się czy pół świata akceptuje twoje bąki, albo że przyłączyłeś się do trójkoąncika z dwoma kominiarzami? Rolling Eyes

Cytat:
Jaka część świata stanęła po stronie wojny na Ukrainie,
NIe ma takieuj strony - jak strona WOJNY Rolling Eyes


Cytat:
Które prawa międzynarodowe złamał putler przejmując siłowo Krym,
Międzynarodowe - to jest tylko sanhedryn i alfąnsiarstfo.

Cytat:
Poza tym tego typu śmieciowe agitki to wciskaj onuckim frajerzynom.
A ty swoje agitki wciskaj swojej panu Złożęnskiemu .
Cytat:
Dywagacje z 19-wiecznym gównem na forum o kuriozwalnej nazwie,
Jakie 19 wieczne gówno? Mówisz o powstałej, zrodzonej na gruzach dawnego porządku, "nowoczesnej demokracji" i tzw. społeczęństwach "otwartych i wyzwolonych" (ze średniowiecznych zabobonów i przesądów)"??

Cytat:
niezgodnej ze stanem faktycznym.
niezgodny ze stanem faktycznym -to jest twój przeterminowany łeb, kocopole.. Rolling Eyes
Cytat:
zdominowanym przez psychopatów jest wyjątkowo trudne
No to ja nie wiem ...idź się poskarż opiekunowi ośrodka że ci tak ciężko i prosisz o przestronniejszą celę z widokiem na dwóch banderowskich hojraków Confused
Cytat:
, bo tu zdrowy rozsądek jest w dużej mniejszości.
Pisać to se możesz.
Cytat:
Ale jak wiadomo każdy nowotwór w demokracji,
Demokracja - to jest nowotwór!! -prostaku.
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:38, 02 Lip '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J a s n y napisał:
manhattanman napisał:

Jaka część świata zaaprobowała "aneksję" Krymu,


Ale TY !! .. CO ma do rzeczy czy jakaś cześć świata - albo nawet cały to sobie zaaprobowała. Rolling Eyes Jak kludzie sami decydują co gdzie i kiedy robią!! tongue . Ty też ogladasz się czy pół świata akceptuje twoje bąki, albo że przyłączyłeś się do trójkoąncika z dwoma kominiarzami? Rolling Eyes

.......

proponuję wjechać mu na chatę i zrobić tam klub imprezowy bo my tak uważamy.
ja się nie zgadzam, że maniek ma prawo mieszkać tam gdzie mieszka, wyjebać mańka na bruk!
Tam ma być co innego. Ogłaszam głosowanie w tej sprawie Very Happy
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 191, 192, 193   » 
Strona 92 z 193

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rosja szykuje się do wojny z Ukrainą i Polską?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile